Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 11:48   #4081
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
madzia38, wybacz za slowo, ale w twoim przypadku wyciskanie to naprawde iditotyzm. skoro zdajesz sobie sprawe, ze bez tego twoja skora jest ladna, to dlaczego sie na sile pogarszasz?
rozumiem, ze moze wyciskac osoba, ktora nie widzi zadnej roznicy i zeby sie nie meczyc i chodzic z syfem na wierzchu, to wycisnie. to naturalne.. ale takie szukanie igly w stogu siana, a dokladnie jednego malego zaskornika, to naprawde nierozsadne. uwazaj, bo ja od tego m.in. nabawilam sie tradziku^
i ja, pomimo tego, ze mam kilka syfkow i od trzech dni meczy mnie zaskornik na policzku, nie dotykam niepotrzebnie twarzy. chociaz gdybym chciala, to spokojnie moglabym zrobic sobie terror na ryju- nawet zbytnio nie szukajac.

dziewczyny, wezcie sie ogarnijcie, bo to naprawde denerwuje.
macie pewnie ladne cery, a na sile je cisniecie i potem przychodzicie tutaj i zalicie sie nam, ze znowu to zrobilyscie. a czyja to wina? nasza? wasza! wiec wezcie sie w garsc, zacisnijcie zeby i odejdzcie od tego lustra, a nie przyrzekacie publicznie poprawe, a potem przychodzicie po chloste.

Ja wiem! Idiotyzm?! Tego się nie da opisać najgorszymi wulgaryzmami! Właśnie dlatego tak siebie za to nienawidzę! Że po JAKIEGO GRZYBA JA TO ROBIE!! To jest po prostu choroba!
"a czyja to wina?nasza? wasza! " << ?
Nie rozumiem. Ktoś tu mówi o "waszej" winie? Przecież to oczywiste,że to jest moja wina, niczyja inna. Tak samo z innymi dziewczynami. Ale chyba po to jest to forum. Żeby się żalić i przyrzekać poprawę. Chyba,że naprawdę bardzo to przeszkadza,że takie osoby jak ja,które nie mają prawie problemów z cerą też sie tutaj udzielają,bo również mają ten problem...
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 11:59   #4082
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

eh dziewczyny, nie ma co, to forum i ten watek przede wszystkim jest po to, zeby sie wygadac, wyzalic, podzielic tym co nam pomaga i co szkodzi na cere i poprostu pogadac wiadomo ile ludzi tyle charakterow, jedna osoba nie ma problemu z tym zeby powstrzymac sie od czegos a druga musi sie niezle napocic zeby tego nie robic

musimy sie wspolnie wspierac i wtedy napewno kazda z nas osiagnie to do czego dazy
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:15   #4083
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
a najgorsze jest to uczucie "po co to robilam, przeciez nie bylo to takie widoczne" a teraz to nawet gdybym tone korektoru, podkladu i pudru walnela to i tak by to bylo widoczne awww tak mnie sciska gdy widze dziewczyny co maja takie gladkie i jednolite buzki..
Dokładnie..

I zgadzam się również z powyższą Twoją wypowiedzią
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:27   #4084
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie, nie przeszkadza mi to, ze sie zalicie.. chodzi mi tylko o to, zebyscie sie opanowaly!
bo mozecie sobie naprawde zrobic krzywde, a potem to juz nie bedzie idealnej cery i bedziecie tylko plakac 'po co to robilam, po co ja cisnelam?!'. chcialam Ci po prostu Magda (i innym dziewczynom tez) dobitnie powiedziec, ze to co robicie jest bezsensowne ;|
zalcie sie ile chcecie, mi to tam naprawde wsioryba, dla mnie wazne jest tylko to, zebym ja sama nie wyciskala.

ale nie sadzicie, ze lepiej by bylo, gdybysmy zamiast plakac i lamentowac, szukaly jakiegos sposobu, zeby te pryszcze usunac bez wyciskania?^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:41   #4085
feniiis96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie,o takich bolących guzkach, których zazwyczaj nie da się wycisnąć, ale zawsze coś spartolę i mam potem rany, aż do krwi, ech
dokładnie, duże bolące...i samo nie zejdzie a jak się biorę za wyciskanie to tak rozwalę sobie twarz że aż mnie coś ściska potem...i te wyrzuty...ale muszę wszystko wygniatać w moim przypadku na niektóre dziady takie czekanie i smarowanie różnymi specyfikami nic nie daje dalej będzie taka gula boląca i to mnie najbardziej wpienia...!
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz
piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby,
wiadomo już, że dla człowieka
nie może być innego powołania,
jak wzbudzanie tego światła
na twarzach otaczających nas ludzi.
Albert Camus

feniiis96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:43   #4086
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dontknow, niedawno sama się użalałaś nad stanem swojej cery;/ Po tym co napisałaś śmiem twierdzić, że jesteś samolubna, bo jak przyznałaś obchodzi Cię tylko to czy Twoja buzia wygląda dobrze! ;/ a mnie obchodzą problemy wszystkich tych dziewczyn, bo jestem w takiej samej sytuacji. Współczuje Im, bo wiem co czują...Forum jest właśnie od tego, by nie zostawać samemu z problemem tylko móc nie wyżalić, doradzić itp.... dziewczynom mającym podobny problem. Po to tu właśnie jesteśmy, żeby sobie pomagać! Jeśli ktos tego nie rozumie nie powinien tu w ogóle wchodzić ooo!

Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2010-02-01 o 10:22
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:51   #4087
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie, nie jestem samolubna. gdybym taka byla, to bym tego nie pisala.
bo mi naprawde nie chodzilo o to, zeby was potyrac za to, ze robicie to, co ja robilam jeszcze kilka tygodni temu.
chce was po prostu przestrzec, ze od czegos takiego moga sie zaczac naprawde powazne problemy!
i mowie to KAZDEMU, kto przy mnie narzeka na ten przykry nalog.
uzalalam sie, bo bylo naprawde zle. ale odkad przestalam cisnac, to jest naprawde lepiej. i wy tez przestancie, prosze was!
i przykro mi, jesli uznalyscie to za atak na wasze osoby^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 12:55   #4088
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie ma co sie klocic, bo jak wiadomo zlosc pieknosci szkodzi
a tak swoja droga to zauwazylam, ze im bardziej sie zloszcze czy mam jakies gorsze pelne stresu dni, to stan mojej cery sie pogarsza, wiec przestroga dla nas wszystkich

kasia9513 tez slyszalam o tym toniku dobre rzeczy i chyba tak samo sie przejde jutro do drogerii i zakupie takowy poniewaz wczesniejszy garniera sie u mnie nie sprawdzil
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:03   #4089
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja sie staram nie wyciskać, ale co robić z czarnymi kropeczkami? Bo tonik pomaga tylko na pewien czas, wieczorem znowu są zapchane
no więc, mam tego jednego paskudnego pryszcza, co chwila krwawi, bo go rozdrapałam, ale za kilka dni nie zostanie ni śladu.
mam nadzieję, że przed okresem <już juz ma być> nie pojawi się więcej...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:12   #4090
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja sie staram nie wyciskać, ale co robić z czarnymi kropeczkami? Bo tonik pomaga tylko na pewien czas, wieczorem znowu są zapchane
no więc, mam tego jednego paskudnego pryszcza, co chwila krwawi, bo go rozdrapałam, ale za kilka dni nie zostanie ni śladu.
mam nadzieję, że przed okresem <już juz ma być> nie pojawi się więcej...
probowalas tej mieszanki nafty i olejku pichtowego? on ponoc pomaga na te wagry..
na mnie jeszcze dzialal Diacneal, ale jak go nie uzywam regularnie to po jakims czasie nos znowu jest w kropkach^ jeszcze ew. duac na mnie dziala, ale to juz antybiotyk^^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:42   #4091
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No, olejek pichtowy jest spoko Naprawdę fajnie oczyszcza buzie . I wypróbowałam też parę dni temu maseczkę z zielonej glinki. Świetna Będę ją teraz robiła raz w tygodniu.
Dontknow , najgorsze jest to,że ja sobie zdaję sprawę z tego, czego mogę się nabawić przez ten idiotyczny "nałóg". To może się po prostu skończyć tragicznie, ale zauważyłam,że odkąd mam chłopaka od prawie 2 miesięcy, to rzadziej to robię. Mam nadzieję,że uda mi się oduczyć tego chorego przyzwyczajenia. Muszę się zaprzeć w sobie i pokazać,że umiem.
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 13:55   #4092
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

O jeja a myslałam, że to tylko ja sobie robię taką masakre z buzi bo w moim otoczeniu to raczej nikt...a najgorsze jest to, że niby nie jest aż tak źle ale ja najmądrzejsza zawsze coś znajde a potem mam ochotę sobie w ten pusty łeb strzelić...
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:11   #4093
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Witaj w klubie Muffka
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:30   #4094
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hey dziewczyny Trochę tu nie pisałam:/ co prawda ''prawie nie wyciskam'' :P
Ale wiadomo, czasem po prostu muszę coś wycisnąć:|
Tak, tak taka powtarzam sobie silna wolą, Teraz jestem w domu bo mam trochę czasu między egzaminami i mam 2 krostki z białym czubkiem, ale nie ruszam ich o nie!
Nie wzięłam do domu maści ichtiolwej ani tormentiolu i nie mam czym wspomóc ''wyjścia ropy''

A i polecam tą maseczką z Synergena taką Rossmanową w szaszetkach, dobrze oczyszcza cerę i w moim przypadku jedna saszetka wystaracza na 3 użycia
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:55   #4095
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

właśnie ta maseczka wydaje mi się wydajna
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:01   #4096
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
No, olejek pichtowy jest spoko Naprawdę fajnie oczyszcza buzie . I wypróbowałam też parę dni temu maseczkę z zielonej glinki. Świetna Będę ją teraz robiła raz w tygodniu.
Dontknow , najgorsze jest to,że ja sobie zdaję sprawę z tego, czego mogę się nabawić przez ten idiotyczny "nałóg". To może się po prostu skończyć tragicznie, ale zauważyłam,że odkąd mam chłopaka od prawie 2 miesięcy, to rzadziej to robię. Mam nadzieję,że uda mi się oduczyć tego chorego przyzwyczajenia. Muszę się zaprzeć w sobie i pokazać,że umiem.
no mi nikt nigdy nie powiedział, do czego to może doprowadzić.
wszystkie moje koleżanki wyciskały, więc i ja to robiłam. gdyby mnie ktoś wtedy ostrzegł, jak może twarz wyglądać po takim czymś, to bym się wcześniej zaparła w sobie i nie ruszałabym twarzy.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:39   #4097
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No mi nikt nie musiał mówić bo już sama wiem jakie są tego skutki Wcześniej jakoś ta skóra się jeszcze "reanimowała" i np po tygodniu nie było śladu, no ale teraz to potrzebuje miesiąca albo i więcej No i ja tak samo jak Ty Madzia38 wiem, że to tylko wszystko pogarsza ale i tak to robię!! I tu sprawdza się moje powiedzonko, że głupota ludzka nie zna granic.... Teraz od 4 dni nic nie ruszam i zaczęłam uzywać AD, mam nadzieję, że coś pomoże
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 16:41   #4098
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ehh ja niestety powiem Wam że miałam nie wyciskać ale się nie powstrzymałam.Mam już takie ślady że masakra.Teraz robie wszystko by sie nie przyglądać na maxa w te lustro.Jak tu czytałam komentarze osób które mają 24 lata i opowiadały co się robiło po wyciskaniu etc to miałam w sobie jakies zaparcie że nie bd tego robić.Ok nie bd chrzanić do 3 razy sztuka-3 podejscie może teraz bd skuteczniejsze, z tego względu że widzę swoją cerę kiedy wyciskam a kiedy nie wyciskam tj przed i po.Stweirdzam że wole z klikoma 'cwaniakami' się przeczęczyć niż je usunąć i mieć ślady.o!Musimy dziewczyny sobie z tym poradzić,no bo kto jak nie my?! Każdy musi się na swój sposób zmobilizować i nie robić tego,rozważcie sobie za i przeciw,napewno wnioski wyjdą żeby z tym walczyć i przezwycieżać to
Ktoś pytal się o Tribiotyk(nie pamiętam czy odpowiedź została udzielona):ja używam tego kiedy wycisnę coś i to mi fajnie zasusza i przyśpiesza gojenie.KOsmetyczka do której wcześniej chodzilam mowiła mi że jak mi się zrobi jakaś krostka to mam tym zasmarować i to mi 'złagodzi'.


Powiem Wam jescze że mi też cały trądzik zaczął od wyciskania.Bo miałam tzw 'kaszkę',którą myślałam że musze wydusić i mi zejdzie(młoda i głupia ;/ ) a cera zaczynała się etapami pogarszać o i mam teraz to co mam...
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 16:45   #4099
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wlasnie co do tego tribioticu: mam takie paskudne ranki koło ust i na policzku, które nie chcą się zagoić.. od dwóch dni smaruję je aloesem, żeby trochę złagodzić i nic ;/
mogę posmarować na noc? czy to nie na takie coś?
oczywiście to nie są rany po wyciśniętych pryszczach- zasuszyłam je maseczką i smarowałam aloesem, ale efekty przychodzą zbyt wolno jak dla mnie
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 17:02   #4100
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Zawirowana u mnie było tak samo, a mianowicie zaczęło się od głupiej kaszki na czole a skończyło...ahh
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:02   #4101
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

u mnie zaczęło się od paru zaskórników na policzkach. cisnęłam. zrobiły się stany zapalne. cisnęłam. zrobiły się podskórne grudy. cisnęłam. rozsiało się na obydwa policzki. dalej cisnęłam..
^^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:12   #4102
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dontknow:
Tribiotic i jego zastosowanie:
środek stosowany w celu zapobiegania rozwojowi zakażeń w przypadku drobnych ran ,zadrapań i oparzeń.
Więc myślę że jak najbardziej Ci pomoże..
__________________
So take a dirty picture for me

Edytowane przez zawirowana
Czas edycji: 2010-01-31 o 18:13
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:16   #4103
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

uf, ta wczorajsza wycisnieta grudka, ktora dzisiaj nad razem przeksztalcila sie w taka zolta jest coraz mniej widoczna, dobrze ze dzisiaj nigdzie nie wychodzilam i nalozylam tylko masc z wit. A i jakos sie to trzyma
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:19   #4104
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

U mnie właściwie najgorzej to jest na prawym policzku, przez wlaśnie te gule, ale co tam wycisnęłam i chociaz sie szybko zagoily, tyle że jest przebarwienie

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

funiak maść z wit A nakładasz na pryszcza?? i nic Ci sie nie dzieje?
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:20   #4105
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A o jaka maseczke chodzi z zielonej glinki dokladnie??????????
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:26   #4106
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
A o jaka maseczke chodzi z zielonej glinki dokladnie??????????
Ja mówiłam o tej:http://esentia.pl/Dermaglin_Maseczka...ska_p26330.htm
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:28   #4107
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

glinka jest też z Argiletz całkiem dobra.
ale najlepsza jest zielona, bez żadnych dodatków.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:28   #4108
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
funiak maść z wit A nakładasz na pryszcza?? i nic Ci sie nie dzieje?
nie na pryszcza, tylko na ranke po wycisnieciu (a raczej rozbabraniu) syfa. szybciej mi to zaczerwienienie zchodzi
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:39   #4109
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
nie na pryszcza, tylko na ranke po wycisnieciu (a raczej rozbabraniu) syfa. szybciej mi to zaczerwienienie zchodzi
serio? oo, to muszę kiedyś spróbować.
ale na syfa po wyciśnięciu? ciekawe czy na takiego zasuszonego też działa..
Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
dontknow:
Tribiotic i jego zastosowanie:
środek stosowany w celu zapobiegania rozwojowi zakażeń w przypadku drobnych ran ,zadrapań i oparzeń.
Więc myślę że jak najbardziej Ci pomoże..
posmarowałam. zobaczymy, jak jutro to będzie wyglądać.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:41   #4110
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

O proszę...1-sze słyszę myslałam, że mogłaby ona zapychac i pogorszac stan.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.