Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 20:00   #3571
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Rozumiem Angi....

Domuś działa, działa, uffffff, kataru brak, a normalnie to bym już zakichana (zakochana mi się niechcący napisało) chodziła.

Ivonako dziękuję, to oznacza, że tak sobie, niby wysłał, tylko trochę długo to trwało, sama nie wiem.

Saguś 5 dni to szybciutko, widocznie nie ma reguły. Dziękuję.

Edytowane przez Jelly
Czas edycji: 2008-09-29 o 20:04 Powód: Saguś odpisała, a ja nie umiem wielocytować
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:05   #3572
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome to gdzie twój TZ znika? zostajesz słomiana wdowa z 2 maluchów no ładnie Tych rajstop .... to po przedszkolu mam uraz.
Najpierw do Islandii za trzy miesiące wraca na kilka dni i potem dwie inwestycje w Polsce - Wrocław i Wawa I tu już będzie lepiej, ponieważ zawsze do niego będę mogła z majdanem ( nie mylić z Radkiem ) pojechać , a i On będzie weekendowo do hacjendy wpadał I tak ... 13 miesięcy...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:06   #3573
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A ja lubię rajtuski bo mam w robocie zimno i lubię jak mi ciepło w dupsko i spódniczki też lubię w młodości to się nosiło miniówy ze ho ho
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:09   #3574
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ŁE Domcia co to za rozłaka ja myślałam ze on Ci gdzieś za ocean spyla albo do Chin jak mój a to nie rozłąka tylko popierdółka
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:10   #3575
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A ja lubię rajtuski bo mam w robocie zimno i lubię jak mi ciepło w dupsko i spódniczki też lubię w młodości to się nosiło miniówy ze ho ho
... ja od rajtuzek .. dostaję uczulenia (bąble). Lubię i znoszę tylko bawełniane, tylko, że w nich to jedynie mi się świetnie konnto jeździ ( po bryczesami z pełnym lejem )

normalnie się posiurałam i o mało Dziecka nie obudziłam
POPIERDÓŁKA - NO KOCHAM CIĘ JAK CHOLERA

...tylko, że nie wiadomo na 100% czy z tej Islandii to po trzech miechach - przyjedzie ... to taki najbardziej pozytywny scenariusz
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:10   #3576
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Moje cięzko zdobyte must have cosmelanowe
Ja pierrrrrrrrrrrrrrrrrdziu Mówiłam,że mnie wieczorem dobije Ivonka obie pary są zajefajne a mnie rzadko się coś podoba Fioletowe mój ulubiony kolor.Wszystko mam fioletowe ,ale butów jeszcze nie

Nogi ,nogi nogi ............a czy wy wiecie,że w wiekszości kozaków wyglądam jakbym szła w gumiakach na pole ?

Mój TŻ wymyslił malowanie łazienki.Jutro o 10.00 przychodzi pan co ma ponad 2 m wzrostu Ale Sajgon się szykuje


Ja uwielbiam sukienki,spódniczki .....pończoszki i grube rajtki
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:14   #3577
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam sukienki,spódniczki .....pończoszki i grube
rajtki
Z takimi nogami, to nawet w gumiakach się zajefajnie wyglądą ... chyba jestem zazdrosna
...żartuje
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 20:21   #3578
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

Ivonako - a myślalaś o laserowej korekcie wzroku ?
Kamilia w moim przypadku jest to niemożliwe. Zazdroszczę Ci.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ivuś-dawaj fotę .Wizyta u szewca to nie fanaberia po prostu u nas jest zagłębie obuwnicze szewców jak psów.A moja koleżanka robi projekty butów a my ją wykorzystujemy-załatwia nam mozliwość zakupów u szewców z którymi współpracuje.I robimy zakupy obuwnicze po hurtowych cenach a oni też sa zadowoleni bo to zawsze więcej butów na mieście
Ane no tak zapomniałam, że mieszkasz w mieście butów. Swego czasu jak byłam młoda dupa, to właśnie tam jeździłam po buty... i wracałam prawie z niczym... bo nawet tam 35 rozmiaru wtedy nie robili.

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Ivonako dziękuję, to oznacza, że tak sobie, niby wysłał, tylko trochę długo to trwało, sama nie wiem.
Galaretko, wysłał jak tylko dostał z Hiszpanii bo jak pisał, wtedy były jakieś przestoje. I miałam paczkę trzymaną przez urząd celny, bo nawet jakiś protokół celny był spisywany, ale cła nie płaciłam.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:25   #3579
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivuś teraz tez nie robią 35
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:27   #3580
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Czy wiecie, że od wczoraj nie widać księżyca
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:29   #3581
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Galaretko, wysłał jak tylko dostał z Hiszpanii bo jak pisał, wtedy były jakieś przestoje. I miałam paczkę trzymaną przez urząd celny, bo nawet jakiś protokół celny był spisywany, ale cła nie płaciłam.
Ach, no tak, bo to okres wakacyjny przecież był, pocieszyłaś mnie, w takim razie może się na niego zdecyduję
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 20:30   #3582
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ja pierrrrrrrrrrrrrrrrrdziu Mówiłam,że mnie wieczorem dobije Ivonka obie pary są zajefajne a mnie rzadko się coś podoba Fioletowe mój ulubiony kolor.Wszystko mam fioletowe ,ale butów jeszcze nie
A ja tylko buty, nawet szalika fioletowego nie udało się capnąć. Bo jakiś tam sweterek to się nie liczy, pierdółka jak to mówi Ane. I słusznie mówi.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Nogi ,nogi nogi ............a czy wy wiecie,że w wiekszości kozaków wyglądam jakbym szła w gumiakach na pole ?
Megi moje te czarne są szczuplutkie, wyjątkowo szczuplutkie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Z takimi nogami, to nawet w gumiakach się zajefajnie wyglądą ... chyba jestem zazdrosna
...żartuje
A ja jestem zazdrosna
... i nie żartuję
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:32   #3583
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Moje cięzko zdobyte must have cosmelanowe
ane a gdzie jest to masto butów normalnie na piechotę pójdę Całe zycie marzę o butach na mierę i wg. mojego projektu bo w sklepach nic mi się nie podoba
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:33   #3584
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Saga ja też miałam takie czerwone placki i to w tym samym miejscu co Ty tylko że przy obu oczkach. Ze radą Buczaczy odstawilam cos2 na dwa dni i smarowałam się tylko Bepanthenem i stan się bardzo polepszył. Na 3 dzien posmarowalam sie juź cos2 ale te miejsca ominęłam a nast dnia już cieniutko posmarowałam. Później jak byłam na kontroli dermatolog powiedziała ze za grubo smarowałam cos2 a widocznie te miejsca są szczególnie wrażliwe.

Castrolku i Megi u mnie też widać cienie Byłam we czwartek na wizycie u dr Chlebus i na moje pytanie czy te cienie już zostaną powiedziała ze cos2 nadal działa leczniczo i nie jest tak że tylko przez pierwsze 2 tyg gdy smaruje się kremem intensywniej to plamy znikają a później tylko utrzymuje się efekt. Według niej nawet smarując się raz dziennie krem działa i plamy mają znikać dalej.. Ale mnie jakoś to nie przekonuje zwłaszcza po tym co napisal Castrolek. Tobie plamy znikły całkiem a teraz widać cienie a mi nie zniikły zupełnie i boję się ze te cienie sie będą robić coraz ciemniejsze Jak na razie smaruje sie cos2 na noc cieniutko na całą buzke a rano tylko na plamiaste cienie i zobaczę co będzie
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:34   #3585
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ivuś teraz tez nie robią 35
Patrzcie jak się Ane boi ...żebym czasem do jej miasta się nie wybrała na zakupy i na kawkę nie wpadła
(A skąd wiesz, że nie robią?)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:35   #3586
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Czy wiecie, że od wczoraj nie widać księżyca

Wiemy,wiemy ....od wczoraj nie mam do czego wyć

Ivonako szczuplutkie ? Kop,kop leżącego :-(
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:36   #3587
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

I
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... ja od rajtuzek .. dostaję uczulenia (bąble). Lubię i znoszę tylko bawełniane, tylko, że w nich to jedynie mi się świetnie konnto jeździ ( po bryczesami z pełnym lejem )

normalnie się posiurałam i o mało Dziecka nie obudziłam
POPIERDÓŁKA - NO KOCHAM CIĘ JAK CHOLERA

...tylko, że nie wiadomo na 100% czy z tej Islandii to po trzech miechach - przyjedzie ... to taki najbardziej pozytywny scenariusz
Przyjedzie przyjedzie scenariusz musi być pozytywny ofkors ja też Cię kochamWiem bo dziewczyna która u mnie pracuje nosi 35 i wiem jaki ma problem a na kawkę wpadaj kiedy chcesz Ciebie też kocham

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-09-29 o 20:39 Powód: IVCIA
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:41   #3588
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Castrolku i Megi u mnie też widać cienie Byłam we czwartek na wizycie u dr Chlebus i na moje pytanie czy te cienie już zostaną powiedziała ze cos2 nadal działa leczniczo i nie jest tak że tylko przez pierwsze 2 tyg gdy smaruje się kremem intensywniej to plamy znikają a później tylko utrzymuje się efekt. Według niej nawet smarując się raz dziennie krem działa i plamy mają znikać dalej.. Ale mnie jakoś to nie przekonuje zwłaszcza po tym co napisal Castrolek. Tobie plamy znikły całkiem a teraz widać cienie a mi nie zniikły zupełnie i boję się ze te cienie sie będą robić coraz ciemniejsze Jak na razie smaruje sie cos2 na noc cieniutko na całą buzke a rano tylko na plamiaste cienie i zobaczę co będzie

Alesjaa a co mówi dr Chlebuś odnośnie pózniejszego stosowania cos2. Zawsze już raz dziennie ? Czy będzie schodzić z częstotliwoscią ? Moja chce zejsć do raz na tydzień, mnie to przeraża.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:45   #3589
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Wiemy,wiemy ....od wczoraj nie mam do czego wyć

Ivonako szczuplutkie ? Kop,kop leżącego :-(
Ja tam mam taki księżyc z ikei i jak trza to sobie zaświecam.

Megi te kozaki ani specjalnie drogie, ani trudno dostępne (lasocki), a serio są szczupłe, wiem bo zawsze pięść mi wchodzi.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 20:46   #3590
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Alesjaa a co mówi dr Chlebuś odnośnie pózniejszego stosowania cos2. Zawsze już raz dziennie ? Czy będzie schodzić z częstotliwoscią ? Moja chce zejsć do raz na tydzień, mnie to przeraża.

My tu pitu pitu,pierdu pierdu a Masimka jak zwykle rzeczowa Czy ktoś do jasnej ciasnej spyta wreszcie tych doktorów jak to jest z tym długotrwałym stosowaniem cosmelanu ? Warto codziennie maltretować tą gebę czy lepiej raz na jakiś czas
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:51   #3591
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Alesjaa a co mówi dr Chlebuś odnośnie pózniejszego stosowania cos2. Zawsze już raz dziennie ? Czy będzie schodzić z częstotliwoscią ? Moja chce zejsć do raz na tydzień, mnie to przeraża.
To chyba równie dobrze można przestać stosować

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
My tu pitu pitu,pierdu pierdu a Masimka jak zwykle rzeczowa Czy ktoś do jasnej ciasnej spyta wreszcie tych doktorów jak to jest z tym długotrwałym stosowaniem cosmelanu ? Warto codziennie maltretować tą gebę czy lepiej raz na jakiś czas
Megi a po co? Ilu prawników tyle zdań, i każde inne

Megi smaruj się smaruj tylko ziazi sobie nie zrób.

Ja nie wiem jak to robi Madziusia, że sie codziennie smaruje i jest ok. Cassatka też. Może to z czasem się skóra przyzwyczai?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:53   #3592
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mi powiedziała, że na razie mam stosować co wieczór z racji tych cieni ale zebym się nimi nie przejmowała bo prawie ich nie widac a najpewniej tylko ja je widze bo wiem że tam były plamy... Ale te cienie są
Za jakiś czas mam przejść na co drugi dzień ale żeby rzadziej to nic na razie nie mówiła. Przy dłuższym stosowaniu potwierdziła to co Któraś z cosmelanek tu pisała ze trzeba zrobić dwu miesięczną przerwe. Tobie Masimka lekarka zaleca takie rzadkie smarowanie może dlatego że u Ciebie plamy znikły całkowicie ale zeby raz na tydzień?? Ja bym chyba sie bała nawrotu..
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:01   #3593
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ane gdzie to miasto butów ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:02   #3594
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kurcze Megulec nie wiesz? Podumaj trochę
Megi trochę za daleko będzie
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:05   #3595
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

To święte miasto ofkorz
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:08   #3596
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
To święte miasto ofkorz
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:12   #3597
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
To święte miasto ofkorz

No to słowo się rzekło.Latem przyjdę do was z pielgrzymką

Ivonako co ty Kotku pokazujesz na tym swoim avatarze ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:20   #3598
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Iv-a co to za podśmiechujki z mego gniazda?Meg- ugoszczę zdrożonego pielgrzyma
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:26   #3599
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
My tu pitu pitu,pierdu pierdu a Masimka jak zwykle rzeczowa Czy ktoś do jasnej ciasnej spyta wreszcie tych doktorów jak to jest z tym długotrwałym stosowaniem cosmelanu ? Warto codziennie maltretować tą gebę czy lepiej raz na jakiś czas
Ja pytałam, ale nie odpowiedziała, pewnie sama nie wie. Oczywiście wiem tyle że sie skóra przyzwyczaji, z drugiej strony twierdziła też że nie jest to aż tak bardzo szkodliwe bo to sa kwasy owocowe.

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To chyba równie dobrze można przestać stosować
Megi a po co? Ilu prawników tyle zdań, i każde inne

Megi smaruj się smaruj tylko ziazi sobie nie zrób.

Ja nie wiem jak to robi Madziusia, że sie codziennie smaruje i jest ok. Cassatka też. Może to z czasem się skóra przyzwyczai?
Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Mi powiedziała, że na razie mam stosować co wieczór z racji tych cieni ale zebym się nimi nie przejmowała bo prawie ich nie widac a najpewniej tylko ja je widze bo wiem że tam były plamy... Ale te cienie są
Za jakiś czas mam przejść na co drugi dzień ale żeby rzadziej to nic na razie nie mówiła. Przy dłuższym stosowaniu potwierdziła to co Któraś z cosmelanek tu pisała ze trzeba zrobić dwu miesięczną przerwe. Tobie Masimka lekarka zaleca takie rzadkie smarowanie może dlatego że u Ciebie plamy znikły całkowicie ale zeby raz na tydzień?? Ja bym chyba sie bała nawrotu..
Mnie plam po miesiącu nie było widać żadnych wszystko zeszło, dlatego zaczęłam sukcesywnie schodzić ze stosowania cosmelanu co mnie bardoz zaskoczyło. Nie było to odstawienie z dnia na dzień. Tylko co tydzień dochodził kolejny dzień przerwy. Ale jak zeszło do stosowania co trzeci dzień to zaczęłam się bać. Chociaż skóra się dalej łuszczy i to z całej twarzy, ale boje sie że to mało. Powiedziała mi że przecież nie chce sie łuszczyć chyba bez przerwy i ze z czasem wystarczy stosowanie cos2 raz na tydzień i stosowanie filtrów i plamy na pewno nie wyjdą. Ale czy na pewno wie co mówi ?

Ja już sie zaczynam zastanawiać tak jak kiedyś Megi albo Iv podejrzewała czy ja aby nie jestem pierwszą pacjęntką z cosmelanem ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:29   #3600
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Iv-a co to za podśmiechujki z mego gniazda?Meg- ugoszczę zdrożonego pielgrzyma

ane bo moja Ivonka to taki podśmiejchujek
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.