Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 12:35   #991
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o farbie Joanny Naturia odcień srebrny pył 213??Może któraś z Was wie ile % ma woda??
Bo w piątek będę farbować(po raz kolejny-schodzenie z ciemnego brązu,dekoloryzacja i później farbowanie już kilka razy) i szukam jakieś łagodnej farbki,myślałam też o L'oreal Recital Preference odcień Stockholm.Chciałabym właśnie odcień jak Pani z pudełka Stockholmu...
Mój obecny kolor-załączam i proszę o rady

Na ten Twoj obecny kolor, Stockholm "bedzie jak znalazl"
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:14   #992
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wiecie co dziewczyny no niby jestem zadowolona z tego n&e 522, ale to dalej nie jest taki blond jak ja chce, ale chyba nici z tego podkładu i na to n&e bo to za dużo jak na moje włosy, one muszą porządnie odpocząc, bo nie jest dobrze muszę wymyślic coś żeby był taki kolor jak chce i żeby odrosty ładnie robiło;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:05   #993
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej, mam nadzieję, że mi pomożecie
Otóż od kilku lat farbuję włosy na jasny blond (naturalnie mam taki jakiś ciemny). Najpierw rozjaśniaczem, potem farbą.. Problem tkwi w odrostach ;/ I dlatego chciałam przyciemnić trochę włosy, tzn. pofarbować na inny, ciemniejszy odcień blondu. I właśnie tak się zastanawiam...
Bo np. na opakowaniach farb są pokazane obrazki jak z ciemniejszego koloru przechodzi w blond. Czyli taką farbą raczej nie przyciemnię sobie włosów, skoro one rozjaśniają? Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi i mnie oświecicie jak to w końcu jest.
I drugie pytanie. Czytałam, że z blondu szybko się wypłukują farby. Więc co mam zrobić, żeby mieć na stałe ciemniejszy ten blond?
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:48   #994
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny no niby jestem zadowolona z tego n&e 522, ale to dalej nie jest taki blond jak ja chce, ale chyba nici z tego podkładu i na to n&e bo to za dużo jak na moje włosy, one muszą porządnie odpocząc, bo nie jest dobrze muszę wymyślic coś żeby był taki kolor jak chce i żeby odrosty ładnie robiło;*
wiesz tak sobie myślę że chyba nierealne jest połącznie ładnego pokrycia odrostów ze zdrowiem włosów jak miałam idealnie odrosty zrobione to włosy - siano, a jak odrosty trochę sie różnią to długość chociaż aż tak nie cierpi...
Też chociaż poprzednia farba dawała mi wymarzony kolor to niestety muszę z niego zrezygnować żeby łysą nie zostać...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Hej, mam nadzieję, że mi pomożecie
Otóż od kilku lat farbuję włosy na jasny blond (naturalnie mam taki jakiś ciemny). Najpierw rozjaśniaczem, potem farbą.. Problem tkwi w odrostach ;/ I dlatego chciałam przyciemnić trochę włosy, tzn. pofarbować na inny, ciemniejszy odcień blondu. I właśnie tak się zastanawiam...
Bo np. na opakowaniach farb są pokazane obrazki jak z ciemniejszego koloru przechodzi w blond. Czyli taką farbą raczej nie przyciemnię sobie włosów, skoro one rozjaśniają? Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi i mnie oświecicie jak to w końcu jest.
I drugie pytanie. Czytałam, że z blondu szybko się wypłukują farby. Więc co mam zrobić, żeby mieć na stałe ciemniejszy ten blond?
na próbniku z tyłu opakowania jest pokazane jak farba rozjaśnia naturalne włosy. Wiadomo że farbowane to co innego, czyli normalnie przyciemni te rozjaśniane do mniej więcej takiego jaki jest pokazany na sztucznym kłaczku.
Z rozjaśnianych włosów dosyc szybko się wypłukuja farby a jest to spowodowane brakiem pigmentu którego farba mogłaby się uczepić, aczkolwiek to też nie jest tak że farba spłukuje się do zera. Po prostu z czasem zjaśnieje kolor i tyle. Najgorsze jest chyba to że jaśnieje czasem w inny odcień i tak ja kiedys z ciemnego popielatego blondu miałam ciągle cieplutki jasny toffi

Nie znam rady, jak spowodowac żeby się nie wypłukiwał kolor bo sama kiedys z tym walczyłam aż w końcu się poddałam i wróciłam do rozjaśniania
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:20   #995
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
wiesz tak sobie myślę że chyba nierealne jest połącznie ładnego pokrycia odrostów ze zdrowiem włosów jak miałam idealnie odrosty zrobione to włosy - siano, a jak odrosty trochę sie różnią to długość chociaż aż tak nie cierpi...
Też chociaż poprzednia farba dawała mi wymarzony kolor to niestety muszę z niego zrezygnować żeby łysą nie zostać...
no właśnie tak myslałam...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:20   #996
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o farbie Joanny Naturia odcień srebrny pył 213??Może któraś z Was wie ile % ma woda??
Bo w piątek będę farbować(po raz kolejny-schodzenie z ciemnego brązu,dekoloryzacja i później farbowanie już kilka razy) i szukam jakieś łagodnej farbki,myślałam też o L'oreal Recital Preference odcień Stockholm.Chciałabym właśnie odcień jak Pani z pudełka Stockholmu...
Mój obecny kolor-załączam i proszę o rady
Też polecam Ci stockholm, powinien przytłumić trochę te rudości. Srebrny pył o ile się nie mylę jest mocno popielaty a takich kolorów nie powinno się kłaść na rudości bo to jeszcze bardziej je pogłębia. Na rude włoski to farby opalizujące lub neutralne/naturalne Może być ten stockholm, może być też jakiś perłowy blond, np Joanna naturia szlachetna perła itp.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 07:29   #997
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewciaoo, nie odważyłas się za wiele skrócic włosków? Ale teraz mają równy kolorek a i fryzurka sympatyczna
Kolorek bieluśki i mroźny.
Chciałam Ci polecic profesjonalną maskę z l'oreala na te sztywne, przesuszone włoski- absolut repair. Można kupic na allegro juz za 34zł. Ja kupiłam 200ml za tą cene i musze powiedziec, ze juz widze, ze będzie bardzo wydajna. A działa cuda! Uzyłam 2 razy, ale efekt jak dla mnie powalający. Trzymałam 10 minut pod folią i ręcznikiem, bo pisza żeby pare minut. Żadnego jedwabiu nie musiałam uzywac, żadnych mleczek wygłądzających. Włosy głądkie jak po prostownicy, w dotyku jedwabiste. Te końcóweczki, co się tak lubią wykręcac, całkowicie płaskie Wiem, ze robie reklamę, ale po prostu jestem pod wrazeniem. Mysle, że to najlepsze, co moze byc dla podniszcoznych rozjaśnianiem włosów.
Wklejam zdjęcia. To nie jest efekt po prostownicy!!! Nie uzywam prostownicy. Włosy schły same!!! Przeczesane tylko grzebieniem pare razy podczas schniecia. Pierwsze zdjecie w ogóle nie oddaje koloru, ale gładkosc. Drugie to mniej więcej obecny kolor włosów, na zywo troszke ciemniejszy- widac jakie są proste..
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:42
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 08:17   #998
dorrotta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Włosy po joannie b.dobre , jednak coś mnie "tknęło" po Waszych wątkach i użyłam l.ecell.10.21, odcień wyszedł jak na załączonych zdjęciach
jak z nich"wyjść" do średniego blondu?
__________________
"Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,a Ten kto na nie zasługuje nigdy nie doprowadzi Cię do płaczu"
dorrotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 09:10   #999
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ktoras z Was pytala o rozjasniacz - ja polecam Scandic, kiedys ktos mi polecił i jest super

Przepraszam ze tak pozno odpisuje mimo odpowiedzi z Waszej strony - moje włosy nie sa wlasciwie zółte, sa takie miodowe. Dzisiaj pogoda nie dopisuje i wydaja sie troszke inne, ale odcień widac. I chcialaby je troszke ochłodzic. Poradzcie mi czym mogę to zrobic.
Biore pod uwage oczywiscie farby i płukanki. Myslalam o Wellatonie 12/1, tym 522, lub Garnier 111. Ale boję sie zieleni.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:39   #1000
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ewciaoo, nie odważyłas się za wiele skrócic włosków? Ale teraz mają równy kolorek a i fryzurka sympatyczna
Kolorek bieluśki i mroźny.
Chciałam Ci polecic profesjonalną maskę z l'oreala na te sztywne, przesuszone włoski- absolut repair. Można kupic na allegro juz za 34zł. Ja kupiłam 200ml za tą cene i musze powiedziec, ze juz widze, ze będzie bardzo wydajna. A działa cuda! Uzyłam 2 razy, ale efekt jak dla mnie powalający. Trzymałam 10 minut pod folią i ręcznikiem, bo pisza żeby pare minut. Żadnego jedwabiu nie musiałam uzywac, żadnych mleczek wygłądzających. Włosy głądkie jak po prostownicy, w dotyku jedwabiste. Te końcóweczki, co się tak lubią wykręcac, całkowicie płaskie Wiem, ze robie reklamę, ale po prostu jestem pod wrazeniem. Mysle, że to najlepsze, co moze byc dla podniszcoznych rozjaśnianiem włosów.
Wklejam zdjęcia. To nie jest efekt po prostownicy!!! Nie uzywam prostownicy. Włosy schły same!!! Przeczesane tylko grzebieniem pare razy podczas schniecia. Pierwsze zdjecie w ogóle nie oddaje koloru, ale gładkosc. Drugie to mniej więcej obecny kolor włosów, na zywo troszke ciemniejszy- widac jakie są proste..
no dziękuję bardzo, ale jak na razie kupiłam duża butlę odżywki goldwell do włosów ekstremalnie suchych...a co myślisz o oliwie z oliwe do włosów?? a jak używam tą moją odżywkę z goldwella i mam napisane na niej, że trzymać 5-10 minut, to się tego trzymać czy coś jeszcze zrobić, np pod folie czy pod ręcznik czy coś, nie wiem??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:51   #1001
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Otóż od kilku lat farbuję włosy na jasny blond (naturalnie mam taki jakiś ciemny). Najpierw rozjaśniaczem, potem farbą.. Problem tkwi w odrostach ;/ I dlatego chciałam przyciemnić trochę włosy, tzn. pofarbować na inny, ciemniejszy odcień blondu.
Mam dokładnie to samo. Jakoś za półtora tygodnia zaczynam eksperymenty, zobaczymy co z tego wyjdzie, wracam do swojego blondu z jasnego. Chcę pozbyć się tego wielkiego kontrastu między odrostem, a obecnym kolorem, jak nie wyjdzie pokryję włosy jakimś całkiem ciemnym blondem.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 11:52   #1002
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczyny widzę, że jedne już białogłowe a inne nadal walczą. Ja jestem czekoladowa Nadal mimo to walczę aby równo pokryć włosy. Robię to wolno bo odrostów w końcu nie widać i tak na razie użyłam farby, szamponetki, która zmyła się cała po 5 myciach i teraz szampon Joanny. I potwierdzam dobre opinie po nim! Miękko, błyszcząco, bez plątania, więc jeśli któraś chce jakoś kolor lekko zmienić czy odświeżyć to Joanna ma w swojej gamie blondy: księżycowy i karmelowy. Mało ale... Macie fotki i zobaczcie jaka ciemna jestem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:47   #1003
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny widzę, że jedne już białogłowe a inne nadal walczą. Ja jestem czekoladowa Nadal mimo to walczę aby równo pokryć włosy. Robię to wolno bo odrostów w końcu nie widać i tak na razie użyłam farby, szamponetki, która zmyła się cała po 5 myciach i teraz szampon Joanny. I potwierdzam dobre opinie po nim! Miękko, błyszcząco, bez plątania, więc jeśli któraś chce jakoś kolor lekko zmienić czy odświeżyć to Joanna ma w swojej gamie blondy: księżycowy i karmelowy. Mało ale... Macie fotki i zobaczcie jaka ciemna jestem
Jesteś czekoladowa.A jakie włoski zdrowe się wydaja po tym wszystkim co przeszły no ale przy ciemniejszych kolorkach zawsze wydaja się zdrowsze.A jak odbicie w lustrze już nie razi?Bo pewnie na początku to trudno było się przyzwyczaić co?A co mężuś na to???
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:59   #1004
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ponawiam prosbe o pomoc, jesli ktoras umie mi pomóc bedę wdzieczna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 13:30   #1005
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewciaoo, profesjonalna maska zawsze jest lepsza niz taka drogeryjna, więc na pewno będziesz zadowolona. Nie można tylko ich trzymac dłuzej niz pisza, bo effekt moze byc odwrotny od zamierzonego. To mocne maski i mozna w ten sposob przekarmic włosy. Ale fryzjerzy często je stosuja pod saunę, wiec mozesz pod folie, troche nagrzac suszarką i ręcznik , ale trzymaj te 5-10minut, tak jak piszą.

Agatau88, trudno powiedziec, czy Ci zielone nie wyjdą. Teoretycznie nakłądasz nie na żółte, ale na rudawe, to nie ma mozliwosci, żeby popiel wyszedł zielony.. ale nakładasz farbe rozjaśniajacą i tu jest zonk, bo rudawe moze się rozjaśnic do żółtego i wtedy z popielem zareaguje na zielono.. Czemu nie spróbujesz na jednym paśmie? Zobaczysz efekt bez gdybania
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 13:44   #1006
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ewciaoo, profesjonalna maska zawsze jest lepsza niz taka drogeryjna, więc na pewno będziesz zadowolona. Nie można tylko ich trzymac dłuzej niz pisza, bo effekt moze byc odwrotny od zamierzonego. To mocne maski i mozna w ten sposob przekarmic włosy. Ale fryzjerzy często je stosuja pod saunę, wiec mozesz pod folie, troche nagrzac suszarką i ręcznik , ale trzymaj te 5-10minut, tak jak piszą.
no ok, ale to z tym ręcznikiem daje lepszy efekt?? i pomaga??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:28   #1007
dorrotta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

w metamorfozach dziewczyny przedstawiły mi śliczną propozycję blondu , jak ją uzyskać z moich włosów?
proszę o pomoc
__________________
"Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,a Ten kto na nie zasługuje nigdy nie doprowadzi Cię do płaczu"

Edytowane przez dorrotta83
Czas edycji: 2010-05-25 o 15:02
dorrotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:36   #1008
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ewciaoo, nie odważyłas się za wiele skrócic włosków? Ale teraz mają równy kolorek a i fryzurka sympatyczna
Kolorek bieluśki i mroźny.
Chciałam Ci polecic profesjonalną maskę z l'oreala na te sztywne, przesuszone włoski- absolut repair. Można kupic na allegro juz za 34zł. Ja kupiłam 200ml za tą cene i musze powiedziec, ze juz widze, ze będzie bardzo wydajna. A działa cuda! Uzyłam 2 razy, ale efekt jak dla mnie powalający. Trzymałam 10 minut pod folią i ręcznikiem, bo pisza żeby pare minut. Żadnego jedwabiu nie musiałam uzywac, żadnych mleczek wygłądzających. Włosy głądkie jak po prostownicy, w dotyku jedwabiste. Te końcóweczki, co się tak lubią wykręcac, całkowicie płaskie Wiem, ze robie reklamę, ale po prostu jestem pod wrazeniem. Mysle, że to najlepsze, co moze byc dla podniszcoznych rozjaśnianiem włosów.
Wklejam zdjęcia. To nie jest efekt po prostownicy!!! Nie uzywam prostownicy. Włosy schły same!!! Przeczesane tylko grzebieniem pare razy podczas schniecia. Pierwsze zdjecie w ogóle nie oddaje koloru, ale gładkosc. Drugie to mniej więcej obecny kolor włosów, na zywo troszke ciemniejszy- widac jakie są proste..
Podpisuję się pod Twoją "recenzją" Też używam tej maski, na przemian z matrixem do farbowanych i glorią. Ale najbardziej lubię właśnie tą absolut repair Świeżo po farbowaniu to trzymam ją nawet do 30 min, oczywiście w czepku i pod ręcznikiem, uważam, że wtedy się im to należy Ale do codziennego użytku rzeczywiście trzeba trzymać się tego co napisane na produkcie bo inaczej włosy po prostu bardzo szybko się przetłuszczają i są oklapnięte/przeciążone zaraz po umyciu co mija się z celem.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ktoras z Was pytala o rozjasniacz - ja polecam Scandic, kiedys ktos mi polecił i jest super

Przepraszam ze tak pozno odpisuje mimo odpowiedzi z Waszej strony - moje włosy nie sa wlasciwie zółte, sa takie miodowe. Dzisiaj pogoda nie dopisuje i wydaja sie troszke inne, ale odcień widac. I chcialaby je troszke ochłodzic. Poradzcie mi czym mogę to zrobic.
Biore pod uwage oczywiscie farby i płukanki. Myslalam o Wellatonie 12/1, tym 522, lub Garnier 111. Ale boję sie zieleni.
Ja bym na Twoim miejscu położyła teraz jakiś naturalny jasny blond, np wellaton 12/0 a następnym razem jeżeli wolisz chłodniejszy kolor ten 12/1.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny widzę, że jedne już białogłowe a inne nadal walczą. Ja jestem czekoladowa Nadal mimo to walczę aby równo pokryć włosy. Robię to wolno bo odrostów w końcu nie widać i tak na razie użyłam farby, szamponetki, która zmyła się cała po 5 myciach i teraz szampon Joanny. I potwierdzam dobre opinie po nim! Miękko, błyszcząco, bez plątania, więc jeśli któraś chce jakoś kolor lekko zmienić czy odświeżyć to Joanna ma w swojej gamie blondy: księżycowy i karmelowy. Mało ale... Macie fotki i zobaczcie jaka ciemna jestem
No, no szok Mimo iż nie widać twarzy to chyba wolałam Cię jednak w blondzie Ale najważniejsze, że dobrze się czujesz a i włosy trochę odetchną.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-25 o 14:44
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 15:20   #1009
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jaką farba mogłaby dać taki efekt?
__________________


Edytowane przez scarlettmonroe
Czas edycji: 2010-05-25 o 15:23 Powód: .
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:29   #1010
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

O dziewczyny co dziwne nie miałam żadnego szoku, że stałam się ciemna. Jakoś to tak normalne dla mnie. Tż tylko krzywo patrzył ale to z powodu że pierwsza farba na zielono się wymywała a potem to jak zawsze nic nie zauważał
Włosy wyglądają lepiej bo to przede wszystkim zasługa braku rozjaśniania A na serio to zdjęcia z dzisiaj a wczoraj właśnie kładłam Joannę Multi Soft Color. Jakie włoski po niej cudne!!! No i jedyne co zmieniłam po przefarbowaniu się na brąz to z szamponów do blondu zmieniłam na Timotei ten z avocado i odżywkę z tej samej serii. Glorię odstawiłam bo włosy mi po niej masowo wyłaziły bez względu czy jasne były czy ciemne. Po Timotei może jeden czy dwa się zdarzą. Muszę jeszcze jakieś serum na końcówki rozdwajające się kupić bo mam z nimi straszny kłopot. Znacie może jakieś cudo, byle niedrogie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

O serum to myślałam o Joannie z apteczki babuni jest takie i kosztuje ok 6-7zł. Ale nie wiem jakby podziałało.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:17   #1011
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Zakupiłam dzisiaj farbę do pokrycia mojego blondu... Clairol 106. Co z tego wyjdzie? Nie mam pojęcia Liczę się z tym, że może wyjść nawet zielony kolor, wtedy pokryję głowę czymś całkiem ciemnym... Kolor zbliżony do mojego naturalnego, bardzo liczę na to, że chwyci mi nieco ciemniej niż na opakowaniu. Pomysł wzięłam od dziewczyny, która maluje się to farbą [niestety na inny kolor] i ma tak cudowne włosy... Postanowiłam, że zaryzykuję. Maluję jutro...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:38   #1012
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj farbę do pokrycia mojego blondu... Clairol 106. Co z tego wyjdzie? Nie mam pojęcia Liczę się z tym, że może wyjść nawet zielony kolor, wtedy pokryję głowę czymś całkiem ciemnym... Kolor zbliżony do mojego naturalnego, bardzo liczę na to, że chwyci mi nieco ciemniej niż na opakowaniu. Pomysł wzięłam od dziewczyny, która maluje się to farbą [niestety na inny kolor] i ma tak cudowne włosy... Postanowiłam, że zaryzykuję. Maluję jutro...
A można wiedzieć gdzie kupiłaś tą farbę?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:51   #1013
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee kupiłam ją w Boots'ie, ale nie mieszkam teraz w Polandzie. Niestety nie wiem gdzie można dostać ją w Polsce.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:06   #1014
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
snowhitee kupiłam ją w Boots'ie, ale nie mieszkam teraz w Polandzie. Niestety nie wiem gdzie można dostać ją w Polsce.
aha dziękuję, no właśnie tak myślałam, że przecież nigdy jej nie widziałam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:42   #1015
ciarom
Przyczajenie
 
Avatar ciarom
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

chcialam zapytac a właściwie to prosic o pomoc w doborze koloru w załaczniku powinny byc 2 zdjecia jeden z takim średnim blondem już pofarbie a drugie jako baleyage ..odrazu widac że fryzjerka sie nie znala bo zrobiła mi białe pasma zamiast jasnego blondu heh...z tym śrenim blondem było ok bo farba sie wypłukała nie stety liczyłam że palette imbir też sie wyplucze nie stety jak na razie moje włosy już rozjaśnione wczesniej stały się brązowe wiec po prostu szukam farby takiej która da mi ładny blond myślałam o popielach bo cóż karnacje mam dośc nie typowa różową naczynkowa wiec opalanie to katorga wogóle twarz mi się nie opala z piegami i ciemne oczy z szarymi brwiami a no i moje rysy twarzy sa bardzo pociągłe przez co w tym brązie czuje sie masakrycznie dziwnie
błagam o pomoc
bo już brak mi sił na szukanie koloru a na domiar złego wszyscy chętniej widzieli by mnie w brazie niż w blondzie
Załącznik 3138302

Załącznik 3138303
ciarom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:10   #1016
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny dziekuje za pomoc - problem w tym ze juz po dekolorze nakladalam Wellaton 12/0. I sa takie jak teraz. I mysle nad tym 522. Na pasmie owszem można sprobować ale na ktorym - czesc pasm mam bardzo jasnych, czesc zoltawych a czesc rudawych Tego nie widać tak bardzo, ale wolalabym chlodniejsze A ten 522 to popiel?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:16   #1017
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuje za pomoc - problem w tym ze juz po dekolorze nakladalam Wellaton 12/0. I sa takie jak teraz. I mysle nad tym 522. Na pasmie owszem można sprobować ale na ktorym - czesc pasm mam bardzo jasnych, czesc zoltawych a czesc rudawych Tego nie widać tak bardzo, ale wolalabym chlodniejsze A ten 522 to popiel?
522 to srebrzysty blond ale w tej chwili na Twoje włoski nic nie zdziała A z tych farb które wymieniłaś wcześniej to sama zdecydowałabym się jedynie na wellaton 12/1, dziewczyny pisały, że nie wychodzi tak mocno popielato jak garnier 111 i dobrze rozjaśnia.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-25 o 21:20
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:19   #1018
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nic nie rozjasni? Nie ochlodzi? Co robic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:22   #1019
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nic nie rozjasni? Nie ochlodzi? Co robic
Szczerze mówiąc pod tą farbę trzeba mieć naprawdę jasny podkład żeby ładnie wyszła. Dopisałam Ci wyżej, że już chyba lepszy ten wellaton 12/1
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:16   #1020
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau ciebie teraz ratuje tylko rozjaśniacz na całość- dojść do żółtego i potem dać farbkę jaka ci się podoba albo balejażem robić coraz więcej blond pasm. Innej opcji nie ma i tylko będziesz niszczyć włosy niepotrzebnie.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.