Włooosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 12:43   #1
NieMamCzasuNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5

Włooosy.


Witam, mam już konto na Wizażu, ale wolę pozostać anonimowa. Powiedzcie mi proszę co mam począć z moimi włosami. Jeśli chodzi o kolory to próbowałam wszystkiego i wiem, że najlepiej mi w takim średniociemnym brązie (do którego teraz z powrotem dążę, bo ostatnio miałam jakiś balejaż...). Ale nie wiem już kompletnie co z cięciem. Mam w tym roku studniówkę i wymarzyłam sobie długie upięte włosy, ale moje są strasznie zniszczone, do tego mnóstwo ich wypadło w trakcie odchudzania, więc nie wiem czy dam radę je zapuścić. Natomiast jak choć trochę je podcinam, to automatycznie źle się czuję i wydaje mi się, że wyglądam jak głupek. () Ogólnie podobają mi się też fryzury bob, ale wiem, że z moich cienkich rzadkich włosów, to byłby to taki ulizany, oklapnięty bob (no w sensie taki prosty jak choćby u Victorii Beckham), ale taki mi się nie podoba. Podobają mi się takie jak zamieszczam na drugim zdjęciu, albo no takie puszyste, fajne... Wiem, że marudzę i próbuję zrobić z moich włosów coś czym natura mnie nie obdarzyła, ale naprawdę mnie już ostatnio szlag trafia jak patrzę w lustro. Poradźcie coś. :c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dupa Jasiu.jpg (23,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KeiraKnightley.ChrisJackson.jpg (38,4 KB, 74 załadowań)
NieMamCzasuNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 12:55   #2
NieMamCzasuNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Włooosy.

Po namyśle dodaję jeszcze dwa moje zdjęcia (przepraszam za kretyńską minę na pierwszym, nabijałam się wtedy z "dziubków" ). Na drugim jestem z tym nieszczęsnym balejażem, na nim widać jakie zniszczone mam włosy, a na pierwszym ciemne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20110520.jpg (18,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shit.jpg (29,4 KB, 202 załadowań)
NieMamCzasuNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 12:56   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włooosy.

nooo ten twój kolor powinien być chyba trochę ciemniejszy i lekko chlodniejszy, bez rudych pasemek. masz z natury takie ciemne?
oprawa oczu i same oczy super i do nich ciemniejsze wlosy będą dobrze pasowaly.
na pewno dobrze jest Ci w dlugich wlosach, z bobami jest ten problem, ze one świetnie wyglądają u osób z kanciastymi rysami, twarze wyraźnie trójkątne, drobne. Ty masz twarz owalną. jesli chcesz boba, to może krótszy z tyłu, dłuzszy z przodu, ale bez grzywki. no i obawiam się, że rodzaj włosa masz taki lekki i puszący się, stąd na ukladanie fryzury bedziesz poswiecac sporo czasu.
wlosy masz rzeczywiscie zniszczone i polamane, moze nie farbuj przez jakis czas, a stosuj odzywki naturalne-olej rycynowy, nafta, czarna rzepa (dostepna jesienią)
witaminy w tabletkach, bo jesli się odchudzasz to uzupelniaj braki od wewnątrz.

Keira moim zdaniem ma zły kolor na tym zdjęciu. ma ciemne oczy, brwi a kolor jasny i do tego taki żółty. ona tak samo kombinuje jak marta zmuda trzebiatowska. obie najlepiej wyglądają w ciemnych wlosach, a rozjaśniają caly czas.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 13:21   #4
NieMamCzasuNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Włooosy.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
nooo ten twój kolor powinien być chyba trochę ciemniejszy i lekko chlodniejszy, bez rudych pasemek. masz z natury takie ciemne?
oprawa oczu i same oczy super i do nich ciemniejsze wlosy będą dobrze pasowaly.
na pewno dobrze jest Ci w dlugich wlosach, z bobami jest ten problem, ze one świetnie wyglądają u osób z kanciastymi rysami, twarze wyraźnie trójkątne, drobne. Ty masz twarz owalną. jesli chcesz boba, to może krótszy z tyłu, dłuzszy z przodu, ale bez grzywki. no i obawiam się, że rodzaj włosa masz taki lekki i puszący się, stąd na ukladanie fryzury bedziesz poswiecac sporo czasu.
wlosy masz rzeczywiscie zniszczone i polamane, moze nie farbuj przez jakis czas, a stosuj odzywki naturalne-olej rycynowy, nafta, czarna rzepa (dostepna jesienią)
witaminy w tabletkach, bo jesli się odchudzasz to uzupelniaj braki od wewnątrz.

Keira moim zdaniem ma zły kolor na tym zdjęciu. ma ciemne oczy, brwi a kolor jasny i do tego taki żółty. ona tak samo kombinuje jak marta zmuda trzebiatowska. obie najlepiej wyglądają w ciemnych wlosach, a rozjaśniają caly czas.
Te "rude pasemka" to zrobiły się przez pofarbowanie tego balejażu jednolitą farbą. Staram się je "wyplenić" już.
Odżywek używałam już wszystkich możliwych, to samo z tabletkami (długoterminowo wszystkie Belissy, Capivit piękne włosy, zwykłe witaminy, teraz od jakichś kilku miesięcy, może pół roku biorę też kwasy omega 3,6,9)...

U Keiry chodziło mi o to, że bob jest tak fajnie pofalowany, nie o kolor.
NieMamCzasuNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:11   #5
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Włooosy.

Tak zdecydowanie pasują Ci ciemniejsze włosy, nie znam sie na tym za bardzo, ale "balejaż" nie jest to najlepszy wybór...mi sie wydaje ,że fajnie byś wygladała w takim kolorze ciemnej czekolady, ale to moja zdanie oczywiście








P.S. "Fajnie" podpisujesz swoje zdjęcia
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:12   #6
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Włooosy.

Cytat:
Napisane przez NieMamCzasuNa Pokaż wiadomość
Witam, mam już konto na Wizażu, ale wolę pozostać anonimowa. Powiedzcie mi proszę co mam począć z moimi włosami. Jeśli chodzi o kolory to próbowałam wszystkiego i wiem, że najlepiej mi w takim średniociemnym brązie (do którego teraz z powrotem dążę, bo ostatnio miałam jakiś balejaż...). Ale nie wiem już kompletnie co z cięciem. Mam w tym roku studniówkę i wymarzyłam sobie długie upięte włosy, ale moje są strasznie zniszczone, do tego mnóstwo ich wypadło w trakcie odchudzania, więc nie wiem czy dam radę je zapuścić. Natomiast jak choć trochę je podcinam, to automatycznie źle się czuję i wydaje mi się, że wyglądam jak głupek. () Ogólnie podobają mi się też fryzury bob, ale wiem, że z moich cienkich rzadkich włosów, to byłby to taki ulizany, oklapnięty bob (no w sensie taki prosty jak choćby u Victorii Beckham), ale taki mi się nie podoba. Podobają mi się takie jak zamieszczam na drugim zdjęciu, albo no takie puszyste, fajne... Wiem, że marudzę i próbuję zrobić z moich włosów coś czym natura mnie nie obdarzyła, ale naprawdę mnie już ostatnio szlag trafia jak patrzę w lustro. Poradźcie coś. :c
Efekt tego ścięcia jak ma ta Pani na ścięciu byłby bardzo podobny przy użyciu na twoich włosach lokówki. Zauważ, że ma ona również cieńke włosy . Myślę ,że pasowałaby ci taka fryzura , nie masz nic do stracenia ,żeby spróbować, a efekt na pewno będzie super! ! ! !Jestem za takim ścięciem jak na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Tak zdecydowanie pasują Ci ciemniejsze włosy, nie znam sie na tym za bardzo, ale "balejaż" nie jest to najlepszy wybór...mi sie wydaje ,że fajnie byś wygladała w takim kolorze ciemnej czekolady, ale to moja zdanie oczywiście








P.S. "Fajnie" podpisujesz swoje zdjęcia
Popieram . Ciemna czekolada byłaby idealna.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:30   #7
NieMamCzasuNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Włooosy.

No...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Koza metamorfoza.jpg (43,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Koza metamorfoza 2.jpg (42,6 KB, 123 załadowań)
NieMamCzasuNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 20:47   #8
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Włooosy.

Cytat:
Napisane przez NieMamCzasuNa Pokaż wiadomość
No...
O boże to ty? Wyglądasz cudnie ! Zazdroszczę ci NAprawdę rewelacja. MNasz nawet lepsze wlosy niz ta pani na zdjeciu!
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 21:00   #9
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Włooosy.

Wyglądasz trochę jak jakaś japonka Bardzo fajnie Ci w takich włosach
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:22   #10
NieMamCzasuNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Włooosy.

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
O boże to ty? Wyglądasz cudnie ! Zazdroszczę ci NAprawdę rewelacja. MNasz nawet lepsze wlosy niz ta pani na zdjeciu!

Matko, dziękuję.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Wyglądasz trochę jak jakaś japonka Bardzo fajnie Ci w takich włosach

Dziękuję. A, że wyglądam jak japonka, to słyszałam już nawet kiedyś jak miałam włosy rude i dłuższe (...), więc teraz chyba faktycznie.
NieMamCzasuNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:52   #11
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Włooosy.

Cytat:
Napisane przez NieMamCzasuNa Pokaż wiadomość
Matko, dziękuję.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------




Dziękuję. A, że wyglądam jak japonka, to słyszałam już nawet kiedyś jak miałam włosy rude i dłuższe (...), więc teraz chyba faktycznie.
Jak dla mnie, to nie wyglądasz jak Japonka, ale jak rasowa Polka, a przecież wszystkie wiemy, że jesteśmy najładniejsze na śweicie Daj podrosnąc włoskom jeszcze bardziej, nie ścinaj.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 16:03   #12
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Włooosy.

Rewelacyjna zmiana
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:19   #13
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Włooosy.

wyglądasz przepięknie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 08:52   #14
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Włooosy.

Bardzo udana zmiana!
Wyglądasz Ślicznie!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.