Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 10:01   #2491
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na bikini mialam 5 zabiegow na pachy i lydki po 6.
Tak widze roznice, niestety wszystko zalezy od rodzaju wlosow. Najlepsze efekty oczywiscie sa na bikini. Pachy ok, mam moze po 3 wlosy takie jasne i delikante niewidoczne prawie wcale. Natomiast najgorsze efekty na lydkach bo tam mialam stosunkowo jasne wlosy jak na blondynke przystalo na lydkach zostalo mi moze jakies 10 % wlosow ale sa one bardzo jasne i delikatne. Gole je raz na jakis czas zeby je wzmocnic i jeszcze dobic laserem ale to chyba potrwa wieki
A gdzie robisz i w jakich odstepach?? bo to tez ma bardzo duze znaczenie
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, Iivii - robiłyście te zabiegi zwykłym Light Sheer czy tym najnowszym Light Sheer Duet? (klik!)
Pachy w odstępach 8-10 tygodni, bikini 12 tygodni.
Pachy robiłam najpierw 2 X LS Duet w Dermedzie, później aleksandrytowym w LaserBeauty. Bikini robię w ArsEstetica diodowym Milesman Premium, który ma małą końcówkę jak zwykły LS (podobno o parametrach jak LS). Wszystko we Wrocławiu. No i właśnie nie wiem czym robić łydki Milesmanem, LS czy LS Duet?

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-22 o 10:03
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:57   #2492
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Pachy w odstępach 8-10 tygodni, bikini 12 tygodni.
Pachy robiłam najpierw 2 X LS Duet w Dermedzie, później aleksandrytowym w LaserBeauty. Bikini robię w ArsEstetica diodowym Milesman Premium, który ma małą końcówkę jak zwykły LS (podobno o parametrach jak LS). Wszystko we Wrocławiu. No i właśnie nie wiem czym robić łydki Milesmanem, LS czy LS Duet?
A jaka była różnica w komforcie zabiegu?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Przy okazji zapytam

Mogłybyście mi poradzić jakiś lekki nawilżacz to twarzy, lotion czy coś. Obecnie mam ten kremik naturado, jest super, ale kończy się powoli i w dodatku przy ostrym upale wybija mi tłuszcz na twarzy po dwóch godzinach. Na wiosnę super, ale na cieplejsze dni nie bardzo. Z drugiej strony matujące są nie dla mnie-mam fluid alverde ( zbyt mocno matuje i podkreśla suche skórki, chętnie go wymienię) i ten nieszczęsny AMB nawilżająco matujący ( znów ten ma coś w sobie co mnie podrażnia).
Vanilio, zapomniałam odpisać. Może jakiś żel? Korah polecała LL Regeneration z AMB i żel hialuronowy (tylko na zwilżoną twarz!). Proponowała chyba też żel aloesowy z AO, o ile dobrze pamiętam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:59   #2493
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
W tym przypadku byłaby mama z córeczką i przygarnęłaby Toma. Też pomyślałam sobie o korzyściach wynikających z takiego układu. Nie dośc, że byłoby jeszcze dziecko, to jeszcze mama-niania może lepiej zajęłaby się Tomkiem?


Dziękuję dziewczyny za pomoc. Bardzo mi pomagacie. O Gumtree nie pomyślałam. Jak tylko przyjdzie mąż z pracy będziemy dalej kombinowali co tu począć.
Ciekawe rozwiązanie Tylko powiem Ci coś z własnego doświadczenia..nie wiem jak Twój Tomcio często Ci choruje, ale musisz wziąć pod uwagę fakt, że jak tamto dziecko będzie chore to może Ci Tomcia zarażać i na odwrót.. Znów jak to drugie dziecko się pochoruje poważniej, mama może potrzebować wolnego, no chyba, że będzie miała je z kim zostawić Najlepiej zapytaj o taką sytuację

Melya dzięki za odpowiedź Co do AMB boję się, że jak znów coś od nich wezmę to mnie podrażni jak ten krem, który mam. A że nie wiem, który to składnik wywoływał to pieczenie, to mam problem.
A co do aloesu, nie wiem jak to jest, ale czy on jest bezpieczny dla wrażliwców z naczynkami? bo różne opinie gdzieś czytałam.

Edytowane przez vanilia1985
Czas edycji: 2012-05-22 o 11:02
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:09   #2494
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Vanilio, zapomniałam odpisać. Może jakiś żel? Korah polecała LL Regeneration z AMB i żel hialuronowy (tylko na zwilżoną twarz!). Proponowała chyba też żel aloesowy z AO, o ile dobrze pamiętam.
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Melya dzięki za odpowiedź Co do AMB boję się, że jak znów coś od nich wezmę to mnie podrażni jak ten krem, który mam. A że nie wiem, który to składnik wywoływał to pieczenie, to mam problem.
A co do aloesu, nie wiem jak to jest, ale czy on jest bezpieczny dla wrażliwców z naczynkami? bo różne opinie gdzieś czytałam.
Z AO polecałam sok aloesowy, ale to po prostu jest płyn, nie żel. co do AMB to jest dobry, ale uważam, że są lepsze rzeczy, może ten kremik Essentially Yours do mieszanej cery? On jest bardzo lekki i w razie większego wysuszu można by go mieszać z jakimś lekkim olejkiem. Ale wydaje sie być idealny na co dzień na lato Generalnie mnie ta marka składami urzeka. Miałam próbki różnych rzeczy i mi bardzo pasowały wszystkie.

Vanilio, jeśli skusisz się na AO ten czysty aloesik i Ci nie przypasuje, w co szczerze wątpię, to ja go chętnie odkupię lub wymienię na coś
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:14   #2495
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Melya dzięki za odpowiedź Co do AMB boję się, że jak znów coś od nich wezmę to mnie podrażni jak ten krem, który mam. A że nie wiem, który to składnik wywoływał to pieczenie, to mam problem.
A co do aloesu, nie wiem jak to jest, ale czy on jest bezpieczny dla wrażliwców z naczynkami? bo różne opinie gdzieś czytałam.
No tak, niestety ten żel AMB ma dość długi skład, więc faktycznie byłoby ryzyko. Co do aloesu, to nie słyszałam, żeby szkodził konkretnie cerze naczynkowej. Ale może uczulać, jeśli firma trochę oszukuje:

"Wiele osób twierdzi że ma uczulenie na aloes oraz jego składniki.

Dzieje się tak gdyż wielu producentów oszczędzając na procesie produkcyjnym, pomija etap polegający na ręcznym oddzieleniu miąższu od skórki, obniżając w ten sposób koszty produkcji.

W rezultacie na rynek trafia produkt, w którym zmieszana została skórka powodująca uczulenia, z czystym miąższem aloesowym nie powodującym uczuleń."


---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Vanilio, jeśli skusisz się na AO ten czysty aloesik i Ci nie przypasuje, w co szczerze wątpię, to ja go chętnie odkupię lub wymienię na coś
Ja też bym odkupiła. Walka w kisielu?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-22 o 11:16
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:45   #2496
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też bym odkupiła. Walka w kisielu?


Hej, byłam pierwsza, mam nadzieję jednak, że zadowolisz się odlewką 5 ml, którą od niechcenia i z wielkiej łaski mogę sporządzić
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:05   #2497
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A jaka była różnica w komforcie zabiegu?[COLOR="Silver"]
Pachy -> LS Duet prawie nie bolał, troszkę szczypało.
-> Aleksandrytowy to jak dla mnie wstrzymanie oddechu i zaciśnięcie zębów.

Bikini -> diodowy Milesman premium mała końcówka - przy znieczuleniu Emlą u góry ok ale im niżej tym gorzej a w najbardziej wrażliwych miejscach masakra.

Ale podobno jak nie boli to nie ma efektów. Ale my baby jesteśmy dziwne, tak się na własne życzenie katować
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 12:07   #2498
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Hej, byłam pierwsza, mam nadzieję jednak, że zadowolisz się odlewką 5 ml, którą od niechcenia i z wielkiej łaski mogę sporządzić
Oż Ty! Muszę złożyć w końcu zamówienie na iherbie na odżywkę GPB i wtedy wezmę też aloes. I będę miała swój własny, ha! Niech tylko pojawi się jakaś fajna promocja.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Pachy -> LS Duet prawie nie bolał, troszkę szczypało.
-> Aleksandrytowy to jak dla mnie wstrzymanie oddechu i zaciśnięcie zębów.

Bikini -> diodowy Milesman premium mała końcówka - przy znieczuleniu Emlą u góry ok ale im niżej tym gorzej a w najbardziej wrażliwych miejscach masakra.

Ale podobno jak nie boli to nie ma efektów. Ale my baby jesteśmy dziwne, tak się na własne życzenie katować
Nie bez powodu mówią, że dla urody trzeba cierpieć.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:18   #2499
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Pachy w odstępach 8-10 tygodni, bikini 12 tygodni.
Pachy robiłam najpierw 2 X LS Duet w Dermedzie, później aleksandrytowym w LaserBeauty. Bikini robię w ArsEstetica diodowym Milesman Premium, który ma małą końcówkę jak zwykły LS (podobno o parametrach jak LS). Wszystko we Wrocławiu. No i właśnie nie wiem czym robić łydki Milesmanem, LS czy LS Duet?
odstepy dobre wiec powinno byc ok. Ja bym robila zwyklym LS a duza jest roznica cenowa miedzy tymi laserami?
Ja jestem bardzo zadowolona z LS i kilka moich kolezanek tez

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oż Ty! Muszę złożyć w końcu zamówienie na iherbie na odżywkę GPB i wtedy wezmę też aloes. I będę miała swój własny, ha! Niech tylko pojawi się jakaś fajna promocja.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------


Nie bez powodu mówią, że dla urody trzeba cierpieć.
Ja wlasnie dzis poplynelam na iherbie jest 10 $ off na pierwsze zamowienie, a ze mam nowa karte platnicza to sie udalo
Mysle, ze dla takiego komfortu psychicznego warto pocierpiec.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:25   #2500
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk dziewczyny. Używałam go w ciąży ( 2 duże butle) i nie nabawiłam się ani jednego rozstępu i nawet pozbyłam się starych z okresu dojrzewania. Aczkolwiek rozstepom na biuście nic nie mogło zapobiec przy nawale pokarmu Szału z nim nie było, bo nie nawilżał dostatecznie ale rzeczywiście uelastyczniał skórę i chwała mu za to.
A w tk maxie go jeszcze nie spotkałam. On ma w ogóle teraz nowy skład, ponoć mniej w nim parafiny.
ten bi-oil w niemczech jest w rossmannach i innych drogeriach. calkiem normalnie dostepny. ale ja nie widzialam NIC, absolutnie NIC w nim porzadnego. parafina i tak na pierwszym miejscu w skladzie. stawialabym juz predzej na olej z rozy rdzawej = dzikiej rozy

ooo, tutaj mam skladniki. tylko nie sa w kolejnosci odpowiedniej, tylko podzielone na kategorie. a w INCI wyglada to tak: parafina, syf, konserwanty, perfum

Pflanzliche Inhaltsstoffe

Calendula Officinalis Extract (Ringelblumenextrakt)
Lavandula Angustifolia Oil (Lavendelöl)
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Rosmarinöl)
Anthemis Nobilis Flower Oil (Öl der römischen Kamille)

Vitamine

Retinyl Palmitate (Vitamin A-Palmitat)
Tocopheryl Acetate (Vitamin E-Acetat)

Ölbasis

Paraffinum Liquidum
Triisononanoin
Cetearyl Ethylhexanoate
Isopropyl Myristate
Glycine Soja Oil
Helianthus Annuus Seed Oil
BHT
Bisabolol

Duftstoff (Rose)

Alpha-Isomethyl Ionone
Amyl Cinnamal
Benzyl Salicylate
Citronellol
Coumarin
Eugenol
Farnesol
Geraniol
Hydroxycitronellal
Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Limonene
Linalool

Farbe

Orange: CI 26100 (Red 17)
Pink: CI 26100 (Red 17) und CI 60725 (Violet 2)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:38   #2501
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ten bi-oil w niemczech jest w rossmannach i innych drogeriach. calkiem normalnie dostepny. ale ja nie widzialam NIC, absolutnie NIC w nim porzadnego. parafina i tak na pierwszym miejscu w skladzie. stawialabym juz predzej na olej z rozy rdzawej = dzikiej rozy

ooo, tutaj mam skladniki. tylko nie sa w kolejnosci odpowiedniej, tylko podzielone na kategorie. a w INCI wyglada to tak: parafina, syf, konserwanty, perfum

No to nie wiem, skąd mi sie wzięło, że się zmienił skład, chyba z KWC, masakra, zobaczcie jak przekłamali: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html , a wygląda naprawdę wiarygodnie ten skład.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 12:38   #2502
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na bikini mialam 5 zabiegow na pachy i lydki po 6.
Tak widze roznice, niestety wszystko zalezy od rodzaju wlosow. Najlepsze efekty oczywiscie sa na bikini. Pachy ok, mam moze po 3 wlosy takie jasne i delikante niewidoczne prawie wcale. Natomiast najgorsze efekty na lydkach bo tam mialam stosunkowo jasne wlosy jak na blondynke przystalo na lydkach zostalo mi moze jakies 10 % wlosow ale sa one bardzo jasne i delikatne. Gole je raz na jakis czas zeby je wzmocnic i jeszcze dobic laserem ale to chyba potrwa wieki
A gdzie robisz i w jakich odstepach?? bo to tez ma bardzo duze znaczenie
Nie do mnie pytanie, ale się podłączę
ja mam takie same efekty pod pachami i bikini robiłam chyba po ok 6-7 zabiegów ( nie pamiętam dokładnie bo juz 5 lat minęło)
tylko że odstępy miałam co 6-8 tygodni ( jak się okazuje za krótkie)


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja robilam zwyklym LS, na watku o depilacji laserowej dziewczyny pisza ze po duecie sa gorsze efekty
wczoraj pani kosmetolog też mówiła że pacjentki narzekają że po duecie mniejsze efekty

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Naprawdę? Ojoj. A ja się boję bólu.
dasz radę

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Pachy -> LS Duet prawie nie bolał, troszkę szczypało.
-> Aleksandrytowy to jak dla mnie wstrzymanie oddechu i zaciśnięcie zębów.

Bikini -> diodowy Milesman premium mała końcówka - przy znieczuleniu Emlą u góry ok ale im niżej tym gorzej a w najbardziej wrażliwych miejscach masakra.

Ale podobno jak nie boli to nie ma efektów. Ale my baby jesteśmy dziwne, tak się na własne życzenie katować
dla mnie pachy też były bolesne, ale bikini wiadomo najgorzej
wczoraj łydki dosyć dobrze
Ja wszystko robię light sheer więc nie mam porównania ( no chyba że IPL które w ogóle nie boli)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oż Ty! Muszę złożyć w końcu zamówienie na iherbie na odżywkę GPB i wtedy wezmę też aloes. I będę miała swój własny, ha! Niech tylko pojawi się jakaś fajna promocja.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------


Nie bez powodu mówią, że dla urody trzeba cierpieć.
ja tez poproszę o info o promocjach na iherb

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
odstepy dobre wiec powinno byc ok. Ja bym robila zwyklym LS a duza jest roznica cenowa miedzy tymi laserami?
Ja jestem bardzo zadowolona z LS i kilka moich kolezanek tez


Ja wlasnie dzis poplynelam na iherbie jest 10 $ off na pierwsze zamowienie, a ze mam nowa karte platnicza to sie udalo
Mysle, ze dla takiego komfortu psychicznego warto pocierpiec.
10$ off
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:43   #2503
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
odstepy dobre wiec powinno byc ok. Ja bym robila zwyklym LS a duza jest roznica cenowa miedzy tymi laserami?
Ja jestem bardzo zadowolona z LS i kilka moich kolezanek tez

Ja wlasnie dzis poplynelam na iherbie jest 10 $ off na pierwsze zamowienie, a ze mam nowa karte platnicza to sie udalo
Mysle, ze dla takiego komfortu psychicznego warto pocierpiec.
Milesman za obszar 125 zł (jeden obszar to np bikini, dwie pachy ale 1 łydka czy udo) więc 250 zł za łydki, LS duet 270 zł za łydki, aleksandrytowy 450 zł za łydki. Nie znalazłam na razie dobrego gabinetu we Wrocławiu ze zwykłym LS.

Dlatego cierpię. Na szczęście co trzy miesiące


A masz kod na ten rabat 10$ czy to jest jakoś czasowo ograniczone bo ja też mam nową kartę właśnie . A dane osobowe bilingu też muszą być inne czy mogą być te same? Zakładałaś nowe konto?

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-22 o 12:44
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:55   #2504
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Milesman za obszar 125 zł (jeden obszar to np bikini, dwie pachy ale 1 łydka czy udo) więc 250 zł za łydki, LS duet 270 zł za łydki, aleksandrytowy 450 zł za łydki. Nie znalazłam na razie dobrego gabinetu we Wrocławiu ze zwykłym LS.

Dlatego cierpię. Na szczęście co trzy miesiące


A masz kod na ten rabat 10$ czy to jest jakoś czasowo ograniczone bo ja też mam nową kartę właśnie . A dane osobowe bilingu też muszą być inne czy mogą być te same? Zakładałaś nowe konto?
Mysle, ze warto poszukac tego LS jesli nie to duet. Poczytaj watek o depilacji laserowej to skarbnica wiedzy, moze tam znajdziesz jakis salon, ktory dziewczyny polecaja.Ja co prawda nie mam doswiadczenia z duetem ale dziewczyny pisaly, ze gorszy efekt niz po zwyklym LS.
Ja zalozylam nowe konto ale dane te same na starym nie bylo okienka na promo code$10 off your first iHerb order of $30 or more! Offer available for first-time customers on their first order only.
Offer ends Tuesday, May 22nd, at 10 a.m., Pacific Standard Time.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:02   #2505
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Mysle, ze warto poszukac tego LS jesli nie to duet. Poczytaj watek o depilacji laserowej to skarbnica wiedzy, moze tam znajdziesz jakis salon, ktory dziewczyny polecaja.Ja co prawda nie mam doswiadczenia z duetem ale dziewczyny pisaly, ze gorszy efekt niz po zwyklym LS.
Ja zalozylam nowe konto ale dane te same na starym nie bylo okienka na promo code$10 off your first iHerb order of $30 or more! Offer available for first-time customers on their first order only.
Offer ends Tuesday, May 22nd, at 10 a.m., Pacific Standard Time.
Czytałam ten wątek, skarbnica wiedzy . Ale jakoś nikt we wro nic nie polecał .

Jeszcze 5 h zostało do końca oferty na iherbie
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:09   #2506
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Czytałam ten wątek, skarbnica wiedzy . Ale jakoś nikt we wro nic nie polecał .

Jeszcze 5 h zostało do końca oferty na iherbie
zal nie skorzystac a co planujesz zakupic?
Ja moge Ci z czystym sumieniem polecic krk, z reszta jak czytalas watek to pewnie gdzies sie tam przewinelam
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale się podłączę
ja mam takie same efekty pod pachami i bikini robiłam chyba po ok 6-7 zabiegów ( nie pamiętam dokładnie bo juz 5 lat minęło)
tylko że odstępy miałam co 6-8 tygodni ( jak się okazuje za krótkie)



wczoraj pani kosmetolog też mówiła że pacjentki narzekają że po duecie mniejsze efekty


dasz radę


dla mnie pachy też były bolesne, ale bikini wiadomo najgorzej
wczoraj łydki dosyć dobrze
Ja wszystko robię light sheer więc nie mam porównania ( no chyba że IPL które w ogóle nie boli)


ja tez poproszę o info o promocjach na iherb



10$ off
robisz teraz zabiegi przypominajace czy dobijasz LS jakies ostatki??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:16   #2507
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dzis poplynelam na iherbie jest 10 $ off na pierwsze zamowienie, a ze mam nowa karte platnicza to sie udalo
A co tam zamówiłaś? Pochwal się.

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Milesman za obszar 125 zł (jeden obszar to np bikini, dwie pachy ale 1 łydka czy udo) więc 250 zł za łydki, LS duet 270 zł za łydki, aleksandrytowy 450 zł za łydki. Nie znalazłam na razie dobrego gabinetu we Wrocławiu ze zwykłym LS.
Gdybyś znalazła zwykły LS, to daj znać.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-22 o 13:17
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:23   #2508
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zal nie skorzystac a co planujesz zakupic?
Ja moge Ci z czystym sumieniem polecic krk, z reszta jak czytalas watek to pewnie gdzies sie tam przewinelam

robisz teraz zabiegi przypominajace czy dobijasz LS jakies ostatki??
No właśnie zastanawiam się między Aubrey Organics, Mandarin Magic, Hair Moisturizing Jelly a Aubrey Organics, B5 Design Gel, Natural Style Management. Chciałabym żeby włosy się mniej puszyły jakich nie stylizuję na szczotce tylko zostawiam do wyschnięcia.
Kusi mnie też Reviva Labs, Brown Spot Night Gel with Glycolic Acid - mam taką jedną paskudną plamę na dekolcie po perfumach.
No i może to Avalon Organics, Vitamin C Renewal, Vitality Facial Serum.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:23   #2509
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A co tam zamówiłaś? Pochwal się.
wstyd sie przyznac, bo mialam poscic ale - 10$ zawazylo na przyspieszeniu decyzji o zakupie
kupilam odzywke, gel i tonik z AO, bezbarwna henne, pomadke waniliowa z filtrem, mgielke do twarzy pomarancz i wanilia i ekstrakt waniliowy do pieczenia
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
No właśnie zastanawiam się między Aubrey Organics, Mandarin Magic, Hair Moisturizing Jelly a Aubrey Organics, B5 Design Gel, Natural Style Management. Chciałabym żeby włosy się mniej puszyły jakich nie stylizuję na szczotce tylko zostawiam do wyschnięcia.
Kusi mnie też Reviva Labs, Brown Spot Night Gel with Glycolic Acid - mam taką jedną paskudną plamę na dekolcie po perfumach.
No i może to Avalon Organics, Vitamin C Renewal, Vitality Facial Serum.
tez mialam dylemat miedzy tymi zelami ale wzielam ten, ktory polecala 123scri jako alternatywe dla shine on JMO
zel reviva labs jest bardzo dobry i skuteczny nie zastanawiaj sie dlugo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (65,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-05-22 o 13:26
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 14:00   #2510
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Milesman za obszar 125 zł (jeden obszar to np bikini, dwie pachy ale 1 łydka czy udo) więc 250 zł za łydki, LS duet 270 zł za łydki, aleksandrytowy 450 zł za łydki. Nie znalazłam na razie dobrego gabinetu we Wrocławiu ze zwykłym LS.

Dlatego cierpię. Na szczęście co trzy miesiące


A masz kod na ten rabat 10$ czy to jest jakoś czasowo ograniczone bo ja też mam nową kartę właśnie . A dane osobowe bilingu też muszą być inne czy mogą być te same? Zakładałaś nowe konto?
A jak oceniasz czy jakiś gabinet z LS jest dobry czy nie?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

robisz teraz zabiegi przypominajace czy dobijasz LS jakies ostatki??
pierwszy zabieg na łydki

Czy na iherb można płacić paypalem?
Jak to jest z tym vatem? za 30 $ nie ma się czego obawiać?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:22   #2511
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A jak oceniasz czy jakiś gabinet z LS jest dobry czy nie?
Na początek to opinie z forum, netu. Później rozmowa telefoniczna, standardowe pytania o przeciwwskazania i sugerowane przerwy między zabiegami. Ważne czy robią ci próbę najpierw. Fajnie było by wiedzieć czy to nie laser z odzysku gdzieś z Niemiec, bo takie zużyte podobno są mniej skuteczne. Czasami podają gabinety daty zakupienia lasera.
Zresztą we Wro więcej jest chyba Duetów niż zwykłych LS. Te o których czytałam albo mają złe opinie albo ceny z kosmosu i jaszcze przy łydkach za kolana każą dopłacać
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:36   #2512
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wstyd sie przyznac, bo mialam poscic ale - 10$ zawazylo na przyspieszeniu decyzji o zakupie
kupilam odzywke, gel i tonik z AO, bezbarwna henne, pomadke waniliowa z filtrem, mgielke do twarzy pomarancz i wanilia i ekstrakt waniliowy do pieczenia
No to pięknie. A ja mam dylemat czy zamawiać czy nie... Za mało czasu na decyzję.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:46   #2513
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kochane, ja jeszcze z moim problemem wam pomarudzę. Jestem umówiona na sobotę z jeszcze jedną panią, ale już rozmowa z nią wydała mi się dziwna. W sobotę także umówiłam się w klubie malucha. Co sądzicie o takich miejscach? Nie jest to żłobek.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:37   #2514
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Na początek to opinie z forum, netu. Później rozmowa telefoniczna, standardowe pytania o przeciwwskazania i sugerowane przerwy między zabiegami. Ważne czy robią ci próbę najpierw. Fajnie było by wiedzieć czy to nie laser z odzysku gdzieś z Niemiec, bo takie zużyte podobno są mniej skuteczne. Czasami podają gabinety daty zakupienia lasera.
Zresztą we Wro więcej jest chyba Duetów niż zwykłych LS. Te o których czytałam albo mają złe opinie albo ceny z kosmosu i jaszcze przy łydkach za kolana każą dopłacać
o zakup lasera nie pytałam
Ja poszłam w ciemno i z tego co piszesz to dobrze trafiłam
Pani najpierw zrobiła próbe w dwóch miejscach, poczekałyśmy ok 15 minut
Zabieg na łydki obejmował też kolana
Sugerowane odstępy 10-12 tyg
Pani przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, więc chyba wszystko jest OK
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:12   #2515
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to nie wiem, skąd mi sie wzięło, że się zmienił skład, chyba z KWC, masakra, zobaczcie jak przekłamali: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html , a wygląda naprawdę wiarygodnie ten skład.
bo ten sklad mial byc podany tak, jak to ja go podalam, czyli:
botanicals:
- ... (tu wymieniane ekstrakty roslinne)
oil base:
- (skladniki bazy olejowej)
itd...

a jak sie dorwie sklad INCI to i tak jest parafina na przedzie po prostu ludziom sie interpunkcji odechciewa i wychodzi taki bajzel...
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane, ja jeszcze z moim problemem wam pomarudzę. Jestem umówiona na sobotę z jeszcze jedną panią, ale już rozmowa z nią wydała mi się dziwna. W sobotę także umówiłam się w klubie malucha. Co sądzicie o takich miejscach? Nie jest to żłobek.
a ja nie wiem, co to klub malucha nawet... napisz cos wiecej... moze to nie jest zlobkiem tylko dlatego, zeby bylo latwiej cos takiego otworzyc? swego czasu zastanawialam sie nad tego typu interesem i panstwo narzuca takie przepisy i wali tyle kontroli, ze bez dofinansowania ciezko z taka "zabawa" w ogole ruszyc. jest potrzeba, a oni zamiast ulatwiac, to beda klody pod nogi rzucac... wiec moze taki klub malucha to po prostu zlobek bez statusu zlobka...?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:15   #2516
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A jak oceniasz czy jakiś gabinet z LS jest dobry czy nie?


pierwszy zabieg na łydki

Czy na iherb można płacić paypalem?
Jak to jest z tym vatem? za 30 $ nie ma się czego obawiać?
ja teraz zamowilam za niecale 40$, a zdarzaly mi sie zamowienia za 60$ a nawet i ponad 80$ nigdy podatku ani cla nie placilam i oby tak zostalo Z tego co wiem to pp nie, ale mozna placic praktycznie kazda karta tylko trzeba ustawic sobie limity na transakcje internetowe bo zazwyczaj sa ustawione na 0

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No to pięknie. A ja mam dylemat czy zamawiać czy nie... Za mało czasu na decyzję.
zamawiac bez zastanawiania sie 10$ piechota nie chodzi
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:19   #2517
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane, ja jeszcze z moim problemem wam pomarudzę. Jestem umówiona na sobotę z jeszcze jedną panią, ale już rozmowa z nią wydała mi się dziwna. W sobotę także umówiłam się w klubie malucha. Co sądzicie o takich miejscach? Nie jest to żłobek.
u mnie koleżanki z dziećmi mówią na klub malucha 'prywatny żłobek'.
warto zapytać, jak mają zorganizowany dzień dla dzieci
w sobotę o wszystkim się przekonasz
głowa do góry

tu mam przykładową stronę Klubu Malucha i ich plan dnia
no maluchy się nie nudzą
http://www.klubmalucha.com/#4
akurat ten klub z linku jest faktycznie zrobiony z prywatnego mieszkania
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-05-22 o 16:25
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:52   #2518
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hm... to w zasadzie jest żłobek prywatny. Może macie rację.

Tu stronka klubu do którego jesteśmy umówieni http://www.smerfy.org/
a tu jeszcze inny klub w naszym mieście http://www.akademiarozwojuzabrze.pl/

Przepłakałam cały dzień, ale obdzwoniłam znajomych, róznych pań-niań itd.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:01   #2519
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Hm... to w zasadzie jest żłobek prywatny. Może macie rację.

Tu stronka klubu do którego jesteśmy umówieni http://www.smerfy.org/
a tu jeszcze inny klub w naszym mieście http://www.akademiarozwojuzabrze.pl/

Przepłakałam cały dzień, ale obdzwoniłam znajomych, róznych pań-niań itd.
dasz radę kochana nie płacz już

pytałam się koleżanki, jak u niej było z opłatami za nianię.
u nas jest 6 zl/1 h więc jak szłaby do pracy na 8 h + 2 h dojazdy, to musialaby za cały miesiąc (20 dni) zapłacić 1200 niani.
dlatego tak długo była w domu z małą, bo im się nie opłacalo.
zarabiała w pracy tylko trochę więcej.
teraz już mała jest w przedszkolu, więc jest ok

a widzę, że w tym twoim klubie malucha opłaty całkiem fajne jak porównam te ceny, o których słyszę u mnie
u ciebie pierwszy miesiąc za 1040 zł, kolejne po 790 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-05-22 o 17:05
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 18:09   #2520
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane, ja jeszcze z moim problemem wam pomarudzę. Jestem umówiona na sobotę z jeszcze jedną panią, ale już rozmowa z nią wydała mi się dziwna. W sobotę także umówiłam się w klubie malucha. Co sądzicie o takich miejscach? Nie jest to żłobek.
Ja się nie znam, ale z tego co pisze Beets, to ten klub malucha brzmi całkiem rozsądnie. Pomyśl, że będziesz też bardziej spokojna, bo w takim miejscu raczej nie ma mowy o jakichś nieładnych numerach ze strony opiekunki.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zamawiac bez zastanawiania sie 10$ piechota nie chodzi
Tak się męczyłam, że TŻ nie wytrzymał i sam mi zamówił. Czy to się liczy jako złamanie postu, skoro to nie ja?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-22 o 18:11
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.