Jak krótko mogę trzymać farbę do włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-15, 20:43   #1
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 65

Jak krótko mogę trzymać farbę do włosów?


Witam was. Doszłam do wniosku, że już nie chcę farbować włosów na jakikolwiek kolor, chociaż najbardziej lubię kasztanowy i dobrze się w nim czuję, no po prostu zmieniłam zdanie. Niestety farbę już kupiłam, i myślałam, że w końcu pofarbuję włosy, i jakoś do tego nie doszło. Przed chwilą wyczytałam na jakiejś stronie o błędach, jakie większość z nas popełnia farbując włosy w domu. Jeden punkt mnie zaciekawił. Chodzi o skracanie lub wydłużanie czasu trzymania farby na włosach na własną rękę, o tym, że jeśli zbyt krótko będę trzymać farbę, to nie domkną się łuski, i kolor będzie się wypłukiwał. Pomyślałam sobie, że to będzie akurat to o co mi chodzi, tylko nie wiem, jak najkrócej mogę trzymać farbę, żeby właśnie szybko się wypłukiwała, ale żeby kolor wyszedł równomiernie. Nie szkodzi, że kolor po wielu myciach wyblaknie. Chyba, że jest inny sposób. Włosy mam dość długie, za łopatki. Proszę o radę.
Earvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-15 20:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.