Lakiery hybrydowe - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 21:39   #511
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
No i co z tym topem? Wypowie sie ktoś?
jak czytalam inne fora to dziewczyny bardzo polecały baze i top gelish.
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:55   #512
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

mój top z CZ. jest taki jak ma być, pazurki błyszczą aż do następnego zmycia, wyjątkiem czasem są końcówki tj. wolny brzeg, który może być lekko porysowany ale nigdy do tego stopnia, aby był całkiem matowy ja zmieniam hybrydę co 1-1,5tyg., moja mama co 2-2,5 tyg i ani u mnie ani u niej matowego topu nie zauważyłyśmy a przemywasz cleanerem z CZ.? bo może to ma jakieś znaczenie? chyba, że masz jakiś wadliwy top.. mi się trafiły dwa wadliwe kolory 055 i 081, które się odbarwiają po paru dniach noszenia, gdzie u innych osób mających te kolory jest wszystko w porządku... także, sama nie wiem.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

no właśnie lepiej kupić bazę z Gelisha czy Shellaca? która bardziej trwała? mi baza z CZ. nie odpowiada do końca, na moich paznokciach słabo się trzyma niestety:/ tydzień czasu i już mam odwarstwienia mimo, że porządnie zabezpieczam wolny brzeg.... często jest tak, że hybryda w tym miejscu mi się sama odrywa (np. po myciu naczyń) i zostaje "goły" wolny brzeg.. a wtedy to tylko parę godzin i już są odwarstwienia:/ może nie aż tak głębokie bo tylko na 1 czasem 2 mm. ale wiadomo, z rozwarstwieniem często bywa tak jak z rozdwajającymi się paznokciami, wystarczy gdzieś zahaczyć i już jest odprysk:/ także, która baza wg Was jest lepsza? i czy trzeba kupić komplet tj. baza + top tej samej firmy aby się to dłużej trzymało czy sama baza w zupełności wystarczy? top z CZ. wg mnie jest ok... także co myślicie?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:33   #513
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Odp: Lakiery hybrydowe

podpinam sie pod pytanie.. chociaz pewnie ciezko bedzie uzyskac odpowiedz.. 1) wszystko zalezy od typu paznokcia.. 2) wiekszosc dziewczyn pracuje na gelish bo jest tansze od shellac a niby rownie dobre..a konkretnie nikt sie na forach nie wypowiada.. bo te co zakochaly sie w shellacu nie probuja tanszych firm.
czy ktos umialby porownac te 3 firmy?? shellac gelish i CZ??

a teraz moje pytanie - czy jak robicie french to jest baza - lakier french 2warstwy - biale paski - top
czy baza -paski-lakier -top
a moze paski robicie pomiedzy warstwami do frenchu?
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 01:21   #514
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja robię pomiędzy czyli baza-lakier-paski-lakier-top dzięki temu mam naturalny efekt frencha, w przypadku bazy-2xlakier-paski-top - french byłby bardzo widoczny tzn. biel mocno odcinałaby się od różowej części, zaś przy malowaniu pazurków metodą baza-paski-2xlakier-top - biała część byłaby zbyt różowa to tak wg mnie oczywiście wiadomo co kto lubi i co komu odpowiada
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 01:23   #515
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe

tak własnie zamierzałam zrobic

dzieki
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:26   #516
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Lakiery hybrydowe

Na facebooku CZ jest ogłoszony konkurs na pazurki do wygrania 3 lakiery


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:18   #517
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, a robiła któraś frencza hybrydowego używając pasków?
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 12:29   #518
Ewelelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja mam pytanko, jak się trzymają, jak ktoś dużo pracuje z wodą? Nie ma problemów? Kiedyś mi kosmetyczka powiedziała, że jak ktoś dużo z wodą ma styczności to żaden lakier nie będzie się długo trzymał. No ja nie mam najlepszej płytki, ale lubie mieć dłuższe paznokcie, ale niepomalowane wyglądają brzydko. A zwykłe lakiery zaraz schodzą, więc to nie ma sensu, bo zaraz brzydko wygląda.
Ewelelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:31   #519
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

mam dwa pytanka:

czy któraś używała matowego topu/lakieru do hybrydek i może coś polecić? Na allegro widziałam tylko EM nails

i drugie : widziałam hybrydy z folią transferową - jak się coś takiego robi? narazie oglądam filmy na youtube, ale z tego co widzę kładą to na zwykły, trochę przeschnięty już lakier - jak to zrobić przy hybrydzie?
edit. już wiem trafiłam na filmik z klejem

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2013-09-04 o 12:34
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:40   #520
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
mam dwa pytanka:

czy któraś używała matowego topu/lakieru do hybrydek i może coś polecić? Na allegro widziałam tylko EM nails

i drugie : widziałam hybrydy z folią transferową - jak się coś takiego robi? narazie oglądam filmy na youtube, ale z tego co widzę kładą to na zwykły, trochę przeschnięty już lakier - jak to zrobić przy hybrydzie?
edit. już wiem trafiłam na filmik z klejem
Hybrydy z folią transferową robi się w ten sposób, że przyklejasz folię do warstwy dyspersyjnej która powstaje po utwardzeniu
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:43   #521
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Hybrydy z folią transferową robi się w ten sposób, że przyklejasz folię do warstwy dyspersyjnej która powstaje po utwardzeniu
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 13:05   #522
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
mam dwa pytanka:

czy któraś używała matowego topu/lakieru do hybrydek i może coś polecić? Na allegro widziałam tylko EM nails

i drugie : widziałam hybrydy z folią transferową - jak się coś takiego robi? narazie oglądam filmy na youtube, ale z tego co widzę kładą to na zwykły, trochę przeschnięty już lakier - jak to zrobić przy hybrydzie?
edit. już wiem trafiłam na filmik z klejem

Ja mam Em Nail lakiery i baze ale szczerze powiedziawszy są tragiczne. Kupiłam na all cały zestaw i jedyne co w nim było dobre to lampa cleaner i pilniki.
matisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:58   #523
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

dopiero dzisiaj zrobilam pazurki...dzisiaj po nakladaniu koloru silcare basa z CZ udowodnila ze jest do d***y!!! kolejny raz nakladajac base i kolor, kolor kurczyl sie w srodku, po bokach kompletnie nie bylo koloru, po zmyciu i spilowaniu plytki na mat , problem zniknal jak reka odjal! kolor pieknie sie rozprowadzil i nie bylo zadnego problem...
LEWA REKA robiona z basa CZ napewno zobaczycie ze koloru brak w krawedziach
PRAWA REKA bez basy, zmatowiona plyka wystarczyla

wyciagnijcie same wnioski, bo ja juz wyciagnelam i zamawiam inna base i top ktory po paru dniach i tak sie nie blyszczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02144.jpg (49,3 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02143.jpg (53,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02145.jpg (47,9 KB, 173 załadowań)
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 20:44   #524
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Odp: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asieczka Pokaż wiadomość
...czy ktos umialby porownac te 3 firmy?? shellac gelish i CZ?? ...
Mam schellac i gelish ...oraz 13 innych firm, nie mam CZ. Wiele zależy od paznokci, u każdego może sprawdzić się lepiej inny produkt. Ja nie matowię paznokci pod żadną firmę. W mojej ocenie shellac jest wygodniejszy w użyciu. Gelish trwalszy. Po przetestowaniu wielu, używam bazy gelish na końcówki paznokci (bez dehydratorów i primerów) oraz bazy Polish Pro na całą płytkę. Kolorówki, jaka popadnie, warunek musi być odmaczalna w zmywaczu do paznokci, czystego acetonu nie używam. Wszystko trzyma mi się "wiecznie", ale może to zasługa moich twardych, zdrowych paznokci, miewam mega długie (to a propos, wypowiedzi, że trzeba krótko obciąć). Zmieniam jak mi się znudzi stylizacja i mam czas na "zabawę".
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 21:08   #525
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

faktycznie baza do niczego mi się niby nic nie kurczy ale i tak planuje kupić coś lepszego

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

dlaczego Shellac jest wygodniejszy od Gelisha? lepiej się rozprowadza? gdzieś widziałam na necie, że pod bazę z Gelisha używa się primera

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelelka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, jak się trzymają, jak ktoś dużo pracuje z wodą? Nie ma problemów? Kiedyś mi kosmetyczka powiedziała, że jak ktoś dużo z wodą ma styczności to żaden lakier nie będzie się długo trzymał. No ja nie mam najlepszej płytki, ale lubie mieć dłuższe paznokcie, ale niepomalowane wyglądają brzydko. A zwykłe lakiery zaraz schodzą, więc to nie ma sensu, bo zaraz brzydko wygląda.
jeśli twoje dłonie mają dużą styczność z wodą to hybryda z CZ. będzie trzymać do tygodnia czasu bez lub z delikatnymi odwarstwieniami, ale nic nie powinno odprysnąć dopóki o coś nie zahaczysz, mówię tu o całym zestawie z Cosmetics Zone.. i przynajmniej w moim przypadku tak jest ciekawa jestem jak wyglądałaby sytuacja gdyby tak zamienić bazę z CZ. na Gelisha czy dobiłoby do tych dwóch tygodni bez rozwarstwień

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

e-Urszula mam jeszcze pytanie do Ciebie piszesz, że masz hybrydy z 13 różnych firm mogłabyś polecić jakieś nie drogie a trwałe i dające odmoczyć się bez problemu?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 21:34   #526
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
...dlaczego Shellac jest wygodniejszy od Gelisha? lepiej się rozprowadza? gdzieś widziałam na necie, że pod bazę z Gelisha używa się primera
... e-Urszula mam jeszcze pytanie do Ciebie piszesz, że masz hybrydy z 13 różnych firm mogłabyś polecić jakieś nie drogie a trwałe i dające odmoczyć się bez problemu?...
Baza schelleca jest rzadsza, łatwiej się rozprowadza, pozostawia mniejszą warstwę dyspersyjną, to znaczy, że kolory mniej się na niej kurczą. Szybciej się odmacza. Kolory lepiej kryją. Wystarczają 2 warstwy.
Używanie primera jest kwestią indywidualną. Można go używać pod każdą bazę lub w ogóle. W oryginalnej instrukcji gelisha nakłada się dehydrator i przeciera bazę pędzelkiem.
Nie jestem wstanie polecić żadnej taniej firmy. Raz kupiłam INS, tak się nacięłam i zniechęciłam, że nigdy więcej! Najtańsze jakie mam ściągałam z zagranicy, są to "egzotyczne" marki u nas niedostępne. Z najtańszych z allegro mam IBD just gel. Są ok. ale "słabszej" jakości niż schellac, gelish, opi, orly.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 22:22   #527
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dzięki za odpowiedź chyba będę w takim razie zamawiać bazę z Gelisha, mam problem z rozwarstwieniami, a jeśli piszesz, że baza ta jest najtrwalsza i dajesz ją na końcówki paznokci to może akurat spiszę się i u mnie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 00:16   #528
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, ponawiam pytanie:

próbowała kiedyś któraś zrobić frencza hybrydowego za pomocą przyklejanych pasków?
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 07:35   #529
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam pytanie:

próbowała kiedyś któraś zrobić frencza hybrydowego za pomocą przyklejanych pasków?
Ja nigdy nie próbowałam, ale ja zawsze jak namaluje pasek i chcę, żeby był idealny to wyrównuje go płaskim pędzelkiem i zawsze osiągnę efekt jaki mi się podoba. Ale chyba najprościej będzie jak sama spróbujesz, wtedy będziesz wiedziała czy Ci wygodniej.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 12:46   #530
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
dopiero dzisiaj zrobilam pazurki...dzisiaj po nakladaniu koloru silcare basa z CZ udowodnila ze jest do d***y!!! kolejny raz nakladajac base i kolor, kolor kurczyl sie w srodku, po bokach kompletnie nie bylo koloru, po zmyciu i spilowaniu plytki na mat , problem zniknal jak reka odjal! kolor pieknie sie rozprowadzil i nie bylo zadnego problem...
LEWA REKA robiona z basa CZ napewno zobaczycie ze koloru brak w krawedziach
PRAWA REKA bez basy, zmatowiona plyka wystarczyla

wyciagnijcie same wnioski, bo ja juz wyciagnelam i zamawiam inna base i top ktory po paru dniach i tak sie nie blyszczy
Nie zgodzę się, że baza z CZ jest do d..y. Ja i wiele innych osób bardzo ją chwali. Na moje oko na pewno masz niezabezpieczony wolny brzeg- tak przynajmniej to wygląda na zdjęciu. No i winny może być lakier z Silcare- ale to tylko mój domysł. A jeśli chodzi o nałożenie koloru w ogóle bez bazy to ciekawa jestem jak to się będzie trzymało. Ja nakładam dwa razy baze, potem dwa razy kolor i na to top, ostatnio zauważyłam brak blasku ale może to być wina cleanera. Teraz, po 2 tygodniach noszenia hybrydy w stanie idealnym ( straciła jedynie blask) pomalowałam tylko na to topem i przemyłam cleanerem z CZ i połysk utrzymuje się na razie. Zobaczymy jak będzie dalej. Obecną hybrydę noszę już prawie trzy tygodnie, tak więc nie jest źle.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 14:15   #531
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

mówisz, że dajesz dwie warstwy bazy i lepiej przez to trzyma? a przemywasz bazę cleanerem przed nałożeniem drugiej warstwy i przed kolorem czy tylko przed kolorem czy wcale?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:23   #532
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Przyszły dziś do mnie kolory z Sinclare, wyglądają super! Pytanie mam: czym rozcieńczacie lakiery hybrydowe? Bo przyznam, że są MEGA GĘSTE.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jak bym chciala rozcienczyc silcare? to czym moge to zrobic? procz oczywiscie preparatu do rozcienczania lakierow bo takowego nie ma u mnie w miescie... i drugie pytanie czy ktoras z Was probowala zmywac hybrydy zwyklym acetonem takim chemicznym? nie zniszczy on plytki i skory?
Rozcieńczałaś już silcare? Bo jak dla mnie to są dużo za gęste, ciągną się po prostu. Jak tak, to napisz czym
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 19:21   #533
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny!

Pytanie z innej beczki mam Jestem zła na kolor 011- czerwień. Robiłam nim paznokcie, i kiedy już utwardziłam drugą warstwę czerwieni, nałożyłam top, to strasznie pobrudził mi się pędzel od topu, że mogłam zafajdać cały top w buteleczce. Wiecie dlaczego może się tak dziać? Myślałam najpierw, że może coś pomoże ponowne utwardzenie lakieru, ale nadal pędzel się brudził. W ogóle jestem średnio zadowolona z tego koloru, bo strasznie odznaczają się białe końcówki, jak paznokcie są długie .
Także ten lakier jest średni...
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 20:31   #534
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mówisz, że dajesz dwie warstwy bazy i lepiej przez to trzyma? a przemywasz bazę cleanerem przed nałożeniem drugiej warstwy i przed kolorem czy tylko przed kolorem czy wcale?
Nic nie przemywam, dopiero na sam koniec przemywam top- warstwe depresyjną. I sie ładnie trzyma, właśnie skończyłam myć okna i podłogi, oczywiście bez rękawiczek a moich prawie trzy tyg. hybydek nic to nie obeszło, wcale się nie przejęły
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 23:32   #535
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Pytanie z innej beczki mam Jestem zła na kolor 011- czerwień. Robiłam nim paznokcie, i kiedy już utwardziłam drugą warstwę czerwieni, nałożyłam top, to strasznie pobrudził mi się pędzel od topu, że mogłam zafajdać cały top w buteleczce. Wiecie dlaczego może się tak dziać? Myślałam najpierw, że może coś pomoże ponowne utwardzenie lakieru, ale nadal pędzel się brudził. W ogóle jestem średnio zadowolona z tego koloru, bo strasznie odznaczają się białe końcówki, jak paznokcie są długie .
Także ten lakier jest średni...
Prawdopodobnie za krótko utwardzałaś kolor. Mi się zdarzyło to samo przy czerwieni 009 ale to z mojej winy, ponieważ kciuk najlepiej utwardzaćdwa razy, aby cała płytka była dobrze naświetlona. Przy wkładaniu całej ręki do lampy 36W 1/4paznokcia kciuka może nie utwardzić się wystarczająco, spowodowane jest to kątem naturalnego ułożenia paznokcia. Spróbuj najpierw utwardzić całe dłonie, a potem na kolejne dwie minuty wsadź do lampy tylko kciuki Potem top i już. Problem powinien zniknąć

Ach, najważniejsze: jeśli masz lampę 9W to w instrukcji jest napisane, że musisz kilkukrotnie wydłużyć czas naświetlania, a nalepiej każdy palec utwardzać osobno Nie wiem jakiej lampy używasz dlatego dopisuję coby nie było niedomówień Powodzenia w kolejnych próbach! No i daj znać czy się udało uniknąć zabrudzeń topu
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:21   #536
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Przyszły dziś do mnie kolory z Sinclare, wyglądają super! Pytanie mam: czym rozcieńczacie lakiery hybrydowe? Bo przyznam, że są MEGA GĘSTE.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------



Rozcieńczałaś już silcare? Bo jak dla mnie to są dużo za gęste, ciągną się po prostu. Jak tak, to napisz czym


przed nalozeniem wstrzasnij wymieszaj je dokladnie a bedziesz zadowolona, nie rozcienczalam bo nie wiedzialam czym
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:49   #537
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
przed nalozeniem wstrzasnij wymieszaj je dokladnie a bedziesz zadowolona, nie rozcienczalam bo nie wiedzialam czym
Napisałam do firmy, czym się rozcieńcza te ich lakiery, odpowiedzieli, że rozcieńczalnikiem do, ale w zasadzie jeszcze nie próbowali i proszą o relację
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:03   #538
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Napisałam do firmy, czym się rozcieńcza te ich lakiery, odpowiedzieli, że rozcieńczalnikiem do, ale w zasadzie jeszcze nie próbowali i proszą o relację

a co jest w skladzie tego calego ''rozcienczalnika'' ? wiesz moze? moze to zwykly top albo nablyszczac jakis? a moze aceton?
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:00   #539
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez akigo Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie za krótko utwardzałaś kolor. Mi się zdarzyło to samo przy czerwieni 009 ale to z mojej winy, ponieważ kciuk najlepiej utwardzaćdwa razy, aby cała płytka była dobrze naświetlona. Przy wkładaniu całej ręki do lampy 36W 1/4paznokcia kciuka może nie utwardzić się wystarczająco, spowodowane jest to kątem naturalnego ułożenia paznokcia. Spróbuj najpierw utwardzić całe dłonie, a potem na kolejne dwie minuty wsadź do lampy tylko kciuki Potem top i już. Problem powinien zniknąć

Ach, najważniejsze: jeśli masz lampę 9W to w instrukcji jest napisane, że musisz kilkukrotnie wydłużyć czas naświetlania, a nalepiej każdy palec utwardzać osobno Nie wiem jakiej lampy używasz dlatego dopisuję coby nie było niedomówień Powodzenia w kolejnych próbach! No i daj znać czy się udało uniknąć zabrudzeń topu
Dzięki za odpowiedź , Mam lampę 36W, myślę że problem leży w samym lakierze, bo inne kolory nie brudzą mi pędzla, a trzymam po dwie minuty w lampie każdą warstwę. Przy tym kolorze nawet po 4 minutach trzymania każdej warstwy, był ten sam problem także coś jest nie tak. No i brudził mi każdy pomalowany paznokieć, bo wycierałam co chwilę pędzel. Ale spróbuję tak jak Ty mówisz. Może to coś da.
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 21:42   #540
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Nic nie przemywam, dopiero na sam koniec przemywam top- warstwe depresyjną. I sie ładnie trzyma, właśnie skończyłam myć okna i podłogi, oczywiście bez rękawiczek a moich prawie trzy tyg. hybydek nic to nie obeszło, wcale się nie przejęły
Ciekawe, ciekawe Jutro robię u rak to wypróbuje z dwiema warstwami bazy i zobaczymy jak długo będą się trzymać
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.