Dobra offlinowa apteka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 11:56   #61
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość


podobnie jest w euroaptece w King Crossie - apteka wielkosci marketu a zimą był czas, że wogóle filtrów na stanie nie posiadali (sic!) - panie tradycyjnie zero informacji o tym co sprzedają Zdecydowanie lepiej pod "tym" względem zaopatrzona jest w King Crossie ta druga, duzo mniejsza apteka...
ja niedawno w poszukiwaniu emulsji avene50+ zawitałam do tej apteki (oczywście wcześniej złaziłam pół Poznania i jest to towar że tak powiem o tej porze roku, o którym można tylko pomażyć)i oczywiście...niet ale pani powiedziała że zostało im trochę próbek i może mi dać ile chce i tak oto stałam się posiadaczką 8 hehe 40 ml za darmo!!! (co i tak na zime za mało)...no, ale lepsze to niż nic jeśli chodzi o próbki to ta apteka wymiata bo nigdy nie ma problemu (jeśli są oczywiście to panie często same proponują a jeśli nie to można bez problemu dostać jeśli się poprosi)
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 16:06   #62
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Wrocław

GD i Superpharm na Oławskiej - dwie najdroższe apteki we Wrocławiu. Wystarczy wziąć pierwszy lepszy produkt i porównać. Tragedia.
Zielony Bluszcz na Oławskiej - niezła, można dostać próbki.

Jak dla mnie jednak najlepszą apteką jest apteka ... w Rynku (na tej ścianie co Empik, od razu na rogu z Kuźniczą). Można byłoby się spodziewać, że skoro w samym centrum to najdroższa - ale jest jak w Zielonym Bluszczu (a nawet ceny niższe o 3-4 zł), wyposażenie rewelacyjne - jest dokładnie WSZYSTKO - całe serie LPR, Avene, Iwostin, Bioderma,SVR, dokładnie wszystkie produkty. Wyróżnia tę aptekę to, że można dostac tyle próbek ile się zamarzy - wystarczy powiedzieć czego się potrzebuje, a dostaje sie po kilka sztuk. Ostatnio zrobiłam zakupy na około 100 zł (antybiotyk, jakieś aspiryny, witaminy c) i dostałam co następuje: po 3 próbki (szaszetki i buteleczki) każdego produktu Effaclar (żel myjący, płyn micelarny, krem matujący, Effaclar K i effaclar AI), po 4 saszetki : SVR tonującego filtra, antka, capital soleil i biodermy, 4 saszetki Emolium, 4 tubeczki Exomegi i buteleczkę balsamu do ciała Biodermy. Daje to razem 36 próbek.
Aptekę tę poleciła mi koleżanka, która zawsze tam dostaje mnóstwo próbek, więc to nie tylko ja miałam takie szczęście

Więc polecam wszytskim Wrocławiankom
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 21:43   #63
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Wrocław

GD i Superpharm na Oławskiej - dwie najdroższe apteki we Wrocławiu. Wystarczy wziąć pierwszy lepszy produkt i porównać. Tragedia.
Zielony Bluszcz na Oławskiej - niezła, można dostać próbki.

Jak dla mnie jednak najlepszą apteką jest apteka ... w Rynku (na tej ścianie co Empik, od razu na rogu z Kuźniczą). Można byłoby się spodziewać, że skoro w samym centrum to najdroższa - ale jest jak w Zielonym Bluszczu (a nawet ceny niższe o 3-4 zł), wyposażenie rewelacyjne - jest dokładnie WSZYSTKO - całe serie LPR, Avene, Iwostin, Bioderma,SVR, dokładnie wszystkie produkty. Wyróżnia tę aptekę to, że można dostac tyle próbek ile się zamarzy - wystarczy powiedzieć czego się potrzebuje, a dostaje sie po kilka sztuk. Ostatnio zrobiłam zakupy na około 100 zł (antybiotyk, jakieś aspiryny, witaminy c) i dostałam co następuje: po 3 próbki (szaszetki i buteleczki) każdego produktu Effaclar (żel myjący, płyn micelarny, krem matujący, Effaclar K i effaclar AI), po 4 saszetki : SVR tonującego filtra, antka, capital soleil i biodermy, 4 saszetki Emolium, 4 tubeczki Exomegi i buteleczkę balsamu do ciała Biodermy. Daje to razem 36 próbek.
Aptekę tę poleciła mi koleżanka, która zawsze tam dostaje mnóstwo próbek, więc to nie tylko ja miałam takie szczęście

Więc polecam wszytskim Wrocławiankom
pytanie tylko czy też tak chętnie dają próbki jak się zakupów tam nie robi?
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 21:57   #64
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Też Sprawdziłam między innymi przed zakupem Iwostinu (dostałam po 2 próbki z każdego produktu z serii Purritin) oraz Effaclaru K i AI (po 3 próbki z każdego).
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 09:56   #65
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Też Sprawdziłam między innymi przed zakupem Iwostinu (dostałam po 2 próbki z każdego produktu z serii Purritin) oraz Effaclaru K i AI (po 3 próbki z każdego).
oo to super jutro po zajęciach podejde i popytam o próbki Iwostinu i Avene
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 09:56   #66
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Dobra offlinowa apteka

WROCŁAW

właśnie wróciłam z superpharm na oławskiej, niestety nie mieli żelu, którego szukałam (Biodermy) więc poszłam na nowy targ - tam też nie mieli ale pani zaproponowała mi zamówienie go na za ok 3 godzinki, do tego wzieła mój numer tel i powiedziała,że poinformuje jak już żel będzie - więc plus za to, natomiast troszkę mnie zaskoczyła cena bo ok 12zł drożej niz normalnie.. dlatego zastanowię się jeszcze czy go odbiorę, może przejdę się jeszcze do rynku bo mam blisko i spowrotem na oławską tym razem do zielonego bluszcza dobrze, że trafiłam na ten wątek, fajnie, że istnieje aha dodam jeszcze,że na nawym targu poprosiłam o próbki 2 kremów biodermy bo nie mogę się zdecydować, ale pani powiedziała mi,że oni w ogóle próbek nie dostają jeśli chodzi o biodermę, to tyle



edit:
tak więc ja również od dzisiaj będę polecała wszystkim szczerze aptekę z oławskiej "zielony bluszcz" , dzięki wam wybrałam się do niej i nie dość,że bez problemu dostałam to czego szukałam to jeszcze zaoszczędziłam na dwóch kosmetykach 24zł tak, o tyle więcej wydałabym na te same rzeczy na nawym targu..
dziewuszki pozdrawiam was cieplutko i dziękuję za założenie tego wątku
__________________
devon rex - moja nowa miłość

Edytowane przez bro
Czas edycji: 2006-10-26 o 17:00
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:05   #67
Zambezzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Talking Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
ja niedawno w poszukiwaniu emulsji avene50+ zawitałam do tej apteki (oczywście wcześniej złaziłam pół Poznania i jest to towar że tak powiem o tej porze roku, o którym można tylko pomażyć)i oczywiście...niet ale pani powiedziała że zostało im trochę próbek i może mi dać ile chce i tak oto stałam się posiadaczką 8 hehe 40 ml za darmo!!! (co i tak na zime za mało)...no, ale lepsze to niż nic jeśli chodzi o próbki to ta apteka wymiata bo nigdy nie ma problemu (jeśli są oczywiście to panie często same proponują a jeśli nie to można bez problemu dostać jeśli się poprosi)
Ja polecam apetkę na piątkowskiej naprzeciw makro i mcdonaldsa. Filtry i różne ciekawe środki kupuję również na Sołaczu na ul. Wołyńskiej. Miła obsługa (w szczególności taka starsza siwa pani jest the best). W plazie i browarze nie lubię kupować - nie dość, że nawet wit. e chcą na receptę to jakieś takie mało kumate i nadęte.
Zgadzam się z Kasiahan, że o tej porze roku ciężko z filtrami. Jedyne co można dostać to dax 20 .
Zambezzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 15:24   #68
Kasiajka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiajka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 103
Dot.: Dobra offlinowa apteka

19 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów właścicielom aptek, które zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie „Najmilsza Apteka ze znakiem Apteki Dbam o Zdrowie”.

Wykaz nagrodzonych aptek:


  1. 1. W woj. małopolskim
    – Apteka Prywatna, ul. Matejki 39 w Trzebini;
  2. W woj. mazowieckim
    – Apteka, ul. Warszawska 180 w Mińsku Mazowieckim;
  3. W Warszawie
    – Apteka „Przy Domaniewskiej”, ul. Domaniewska 22A w Warszawie;
  4. W woj. podlaskim
    – Apteka, ul. Dmowskiego 1C w Łomży;
  5. W woj. kujawsko-pomorskim
    – Apteka „Na Skarpie”, ul. Grzymały Siedleckiego 10 w Bydgoszczy;
  6. W woj. śląskim
    – Apteka „U Miłosiernych”, plac ks. Londzina 1 w Cieszynie;
  7. W woj. lubelskim
    – Apteka Prywatna, ul. Wólka Lubelska 17C w Lublinie;
  8. W woj. łódzkim – Apteka, ul. Poniatowskiego 3
    w Czarnocinie;
  9. W woj. lubuskim
    – Apteka „Mandragora”, ul. Kopernika 16 w Lubsku;
  10. W woj. zachodniopomorskim
    – Apteka „Barwicka”, plac Wolności 1 w Barwicach;
  11. W woj. warmińsko-mazurskim
    – Apteka, ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie;
  12. W woj. wielkopolskim
    – Apteka „Familijna”, ul. Kościelna 3 w Koninie;
  13. W woj. opolskim
    – Apteka mgr Sandomierskiej, ul. Kolejowa 2A w Nysie;
  14. W woj. pomorskim
    – Apteka, ul. Słowackiego 2 w Malborku;
  15. W woj. dolnośląskim
    – Apteka „Bankowa”, ul. Solna 1 w Jeleniej Górze.
http://http://www.bez-recepty.pgf.co...&id_artyk=1220
__________________
Kasiajka
Kasiajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 20:41   #69
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Dobra offlinowa apteka

A ja będę kolejną wrocławianką, która poleca Zielony Bluszcz na Oławskiej - nie tylko kosmetyki mają tam w przystępnej cenie. I bardzo miła obsługa
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:33   #70
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Re: Dot.: Dobra offlinowa apteka

Warszawa
Kilka dni temu otworzyli koło mnie aptekę "Ziko apteka" przy Al. KEN 105, nie wiem, czy to tak na wabia, ale mają nieprzyzwoicie niskie ceny! Za redermic z kosmetyczką zapłaciłam 76 zł. W internecie nie mogłam znaleźć taniej - chyba najmniej było 78 zł, a dochodzi koszt wysyłki... Także, jak któraś będzie na Ursynowie, to polecam, mnie samą ciągle kusi, żeby kupić coś jeszcze
Nie wiem, jak stoją z próbkami, ale cena wynagrodziła mi wszystko i nawet się nie pytałam o nie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 08:55   #71
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Re: Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Warszawa
Kilka dni temu otworzyli koło mnie aptekę "Ziko apteka" przy Al. KEN 105, nie wiem, czy to tak na wabia, ale mają nieprzyzwoicie niskie ceny! Za redermic z kosmetyczką zapłaciłam 76 zł. W internecie nie mogłam znaleźć taniej - chyba najmniej było 78 zł, a dochodzi koszt wysyłki... Także, jak któraś będzie na Ursynowie, to polecam, mnie samą ciągle kusi, żeby kupić coś jeszcze
Nie wiem, jak stoją z próbkami, ale cena wynagrodziła mi wszystko i nawet się nie pytałam o nie
Pracowałam jakiś czas temu jaklo przedstawicielka medyczna i co ciekawe, podejście do przedstawicieli w Zielonym Bluszczu było takie sobie. Myślałam, że podejście do klientów mają takie same. A tu, o dziwo, zupełnie inaczej. Z moich wspomnień pamiętam, że świetna jest też apteka na Olszewskiego, tylko nie w przychodni, a trochę dalej w głąb ulicy (to jest w jakimś bloku) - miła obsługa, ceny w miarę i zamawiają, co się chce.
A najgorsza apteka - nic nie ma, drogo i chamsko - na Borowskiej.
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 08:55   #72
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Re: Dot.: Dobra offlinowa apteka

O, coś mie się pokićkało, chodzi oczywiści o Wrocław.
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 20:49   #73
camelopardalis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Dot.: Dobra offlinowa apteka

Białystok

A ja najbardziej lubię Aptekę pod Lwem. Na Ogrodowej, niemal naprzeciw szpitala onkologicznego. Apteka jest w budynku razem z przychodnią z prywatnymi gabinetami lekarskimi. Naprawdę miła obsługa i duży wybór nie tylko rzadkich leków, ale i kosmetyków: vichy, avene, svr, eris. Miło i sympatycznie.
camelopardalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 20:53   #74
camelopardalis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Dot.: Dobra offlinowa apteka

A w ogóle to ceny w Aptece pod Lwem są b. często dużo niższe niż w Centrum Farmaceutycznym...
camelopardalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:58   #75
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Kielce
- apteka w Galerii Echo, duży wybór kosmetyków aptecznych, ceny niestety wysokie
np. tonik Lysanel Active 40zł z groszem
- apteka Jagiellońska na Sienkiewicza w dolnej częsci
miła obsługa, oferują próbki jedynie SVR, nie trzeba o nie prosić, Panie same je pakują, jednak innych próbek nie posiadają, być może akurat na tę chwile w której byłam ceny niższe niż w poprzedniej
np. tonik Lysanel Active 35zł
- apteka "Rondo" ul. Paderewskiego 48
wybór nie jest może ogromny, ale Vichy bogata oferta, SVR i Bioderma rownież, oczywiście Pani oferuje sprowadzenie danego kosmetyku, niestety brak próbek, ale za to ceny najniższe
np. tonik Lysanel Active 32zł
żel peelingujący Sebium Biodermy 34,6zł
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:32   #76
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Dla katowiczanek i innych hanysek Apteka Medialis na Piastowskiej oraz w Naszym Centrum Belg (więc pewnie inne Medialisy też) ma "hurtowe ceny", we wtorki od 13 do 14 i w piątki od 16 do 17. Dziś kupiłam żel Toleriane do mycia za 29 zł, zapytałam o Redermic - 70 zł, żadna apteka internetowa takich cen nie da, no i jeszcze trzeba doliczać koszt przesyłki. Chyba warto zapolować i "wstrzelić się" w te godziny Hurtowe ceny dotyczą wszystkich kosmetyków i leków poza refundowanymi.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 16:13   #77
corpse-bride
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra offlinowa apteka

witam moze wiedza panie gdzie mozna kupic yasmin we wroclawiu taniej niz na szewskiej (tam za 39zl) ? pozdrawiam
corpse-bride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:24   #78
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Tańszą antykoncepcję mają też pod Zielonym Bluszczem na Oławskiej - sprawdź tam.

Wrocławiankom chcę polecić aptekę Orchowską przy ul. Canaletta (Sępolno) - dzisiaj zakupiłam tam puder Hauschki, ale nawet nie o ten puder i jego cenę (63 zł to w sumie tylko 3 zł więcej niż w internecie) chodzi, tylko o obsługę. Umawiałam się z właścicielką apteki mailowo, kontakt wspaniały przesympatyczna pani jak wpadłam dziś po odbiór pudru (którego odłożenie zresztą sama mi zaproponowała), zasypała mnie próbkami Hauschki

Nie wiem, jak stoją z cenami innych kosmetyków, ale dowiedziałam się, że mają taką "akcję lojalnościową" - za każde wydane 300 zł w tej aptece (nie musi być to jednorazowy zakup, dlatego trzeba zachować paragony) dostaje się 15 zł zniżki. Niby niewiele, ale to zawsze coś
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 05:26   #79
himerna
Przyczajenie
 
Avatar himerna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 9
Exclamation DOBRE APTEKI w naszych miastach

SZCZECIN-zdecydowanie Apteka ZDROWIE + najlepszy asortyment,dobre marki mi.Avene,Vichy,Bioderma,S VR,Lierac,Isispharma oraz wiele innych oczywiscie polskie marki rowniez,a przede wszystkim duzo promocji i rabaty dla stalych klientek.POLECAM
adresy:
-ul.Milczańska 50 (przy poczcie)
-CH Turzyn-Carrefour
-ul.Kołłątaja 1/10 (przy Manhattanie)
-al.Niepodległości
-ul.Leszczynowa 23 (krzyzowka Zdroje)
-ul.Zawadzkiego 141 (przy Netto)

Osobiscie lubie 2 apteki na pomorzanach i zawadzkiego.Ta w Carrefourze posiada duzy asortyment jednak cenny sa nieco wyzsze.Dodam jeszcze ze stali kilenci tych aptek moga zbierac punkty ktore upowazniaja do bezplatnych badan.

Pozdrawiam i zycze milych zakupow
himerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 09:57   #80
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Dobra offlinowa apteka

EuroApteka w Starym Browarze
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2009-03-14 o 22:54
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 10:04   #81
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Dobra offlinowa apteka

[B]GLIWICE[B]
Dobrze wyposazonych aptek jest sporo ale ostatnio otworzyli CH Arena sklep z kosmetykami aptecznymi!!! Pelny wybor bioderm avenek i innych kremikow
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:09   #82
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Lublin

Apteka przy ul. Radziszewskiego
Miasteczko Akademickie
Ostatnimi czasy się chyba w tej aptece pogorszyło. Kiedyś, kiedy jeszcze byłam w posiadaniu funduszy na comiesięczne, albo częstsze wizyty w aptece (na 70-90 zł), zawsze dostawałam próbki, często były promocje, itd. (może mnie rozpoznawali/pamiętali jako "stałą klientkę"?) Teraz od dawna nie dostaję próbek, jedno okienko czynne (no, przy jednym ktoś stoi, przy innych nie) a personelu coraz więcej (rozmawiają, śmieją się...)...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:24   #83
saint_molly
Przyczajenie
 
Avatar saint_molly
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość

w Poznaniu

* EuroApetka w Starym Browarze
- jw.
- plus za godziny z nizszymi cenami

Jestem za EuroApteką! mają wszystko, co najlepsze, w dodatku trafiają się śliczne konsultantki - polecam chłopakom. Tylko tam zawsze taka cholerna kolejka, niby trzy stanowiska, a zawsze tylko jedno czynne. Często mi się zdarza, że po 10 minutach stania wychodzę z kolejki - ale przynajmniej zaoszczędzę na tych kosmetykach, których nie kupię...
saint_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:58   #84
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Moje ulubione apteki w:

...Zielonej Gorze

* Apteka w Auchan
- latwo o probki, dorzucane przy zakupie (ostatnio obdarowali mnie po porsto mnostwem, z 10 saszetek Effaclaru )
- mile panie
- zawsze pelny asortyment
- tanie ceny!
Nie zgodze sie Kupowalam u nich pare razy dosc drogie kosmetyki i nie dostawalam probek. Poza tym czesto nie mieli rzeczy, ktore potrzebowalam, a nie byly to jakies "kosmosy". Ale sprowadzaja na zamowienie



Gorzów Wlkp.

Apteka w Parku 111
- swietny asortyment!
- zawsze dostaje tone miniaturek. Panie zawsze pytaja co bym chciala, jaka mam cere itd.

Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2007-02-26 o 15:08 Powód: post pod postem
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:52   #85
nesca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra offlinowa apteka

[quote=Myszi;1795217]KRAKÓW

APTEKI HYGIEIA http://www.hygieia.pl/
- Dobrego Pasterza 67
- Lubicz 7
- Rusznikarska 14a
- Solskiego 1
- Stoczniowców 7
- Strzelecka 17

Ceny naprawdę niskie, jak w apteach internetowych (oczywiście sprzedaż przez internet również, ceny te same), rabaty, promocje, najniższe ceny jakie spotkalam dotychczas w Krakowie . Jedyny minus - nie mają filtrów Avene , ale poza tym wszystko.


Często u nich kupowałam przez internet, ale ostatnio podnoszą ceny systematycznie z dnia na dzień, obecnie ceny mają wysokie, a o próbkach od nich nie ma co marzyć. Bardzo dużo u nich kupowałam, ale próbki nigdy nie przysłali. Kończe z nimi
nesca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:16   #86
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Aknenormin - Wrocław POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
Świetokrzyska 32.
róg ul.Bagno. w połowie drogi między marszałkowską a rondem onz.
całą antykoncepcję mają taniej. i nie tylko.
jak byłam tam ostatnio, to mieli całkiem niezły wybór filtrów, a ceny tych, o które pytałam porównywalne z aptekami internetowymi
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 21:34   #87
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dobra offlinowa apteka

KRAKÓW


Polecam apteke na Ruczaju - ul. Chmieleniec (niedaleko kampusu UJ)

Bardzo niskie ceny i spory asortyment różnych kosmetyków. Ceny są jak w sklepie internetowym, a nawet niższe! W aptece koło mnie nawet już nie pytam, bo się uśmiać można, tylko zawsze jadę do tej.

http://sklep.apteka-cito.pl/
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:32   #88
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: Dobra offlinowa apteka

KRAKÓW:

Ja tez kupowałam w hygiei, ale faktycznie ceny podnoszą i próbek nie mają, natomiast moje ostatnie odkrycie to apteki ZIKO - są na Retoryka i na Bratysławskiej, a wkrótce ma ruszyc tez strona internetowa, rewelacyjnie niskie ceny: zarówno leków jak i kosmetyków, świetny wybór wszelkich producentów, byłam ostatnio na zakupach i dostałam wszystko co chciałam: długo szukany filtr klorane 50 dla dzieci, diacneal i HOl w promocyjnych zestawach + mnóstwo próbek (tych o które prosiłam i innych też). Wszystko taniej tak o ok. 3-7 zł wiec warto!

Pozdrawiam,
agi
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 09:17   #89
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez elkun111 Pokaż wiadomość
Warszawa

SUPERPHARM w Blue City-przemiła Pani-troszke przy kości zawsze daje próbeczki filtrów

Apteka w Centrum Janki-jak się kupi jakiś produkt i jeszcze poprosi o próbki-to zawsze się je dostanie
A nie wydaje wam sie ze w Superpharm maja zawyzone ceny? Bo ostatnio jak kupowałam tam krem Lierac'a (na prezent. nigdzie indziej nie moglam znalezc i po prostu musialam tam kupic) to zaplacilam ze 40(!) PLN wiecej niz kosztowalby w aptece w ktorej nie moglam kupic bo sie wlasnie skonczyl. Dla mnie zlodziejstwo. Na innych kremach przebicie srednio 10zl.
Dostalam wprawdzie probki, ale czulam sie tak jakbym slono za nie zaplacila (co z reszta bylo faktem).
Nigdy wiecej zadnego Supepharmu
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 12:57   #90
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
A nie wydaje wam sie ze w Superpharm maja zawyzone ceny? Bo ostatnio jak kupowałam tam krem Lierac'a (na prezent. nigdzie indziej nie moglam znalezc i po prostu musialam tam kupic) to zaplacilam ze 40(!) PLN wiecej niz kosztowalby w aptece w ktorej nie moglam kupic bo sie wlasnie skonczyl. Dla mnie zlodziejstwo. Na innych kremach przebicie srednio 10zl.
Dostalam wprawdzie probki, ale czulam sie tak jakbym slono za nie zaplacila (co z reszta bylo faktem).
Nigdy wiecej zadnego Supepharmu
Pal, ja kupuje tam te rzeczy, o których wiem, że np. w Rossmannie czy aptece mi znanej mają akurat na dany towar wyższe ceny. A fakt różnie z tym bywa. Czasem w Rossmannie czy Drogerii Natura, mam na myśli szampony, balsamy, żele itd. jest sporo taniej niż w Superpharmie.

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 11:23:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.