farbowanie wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-17, 11:36   #1
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23

farbowanie wlosow


Witam, Mam zrobione pasemka blond na moj ciemny blond (bardzo ciemny blond) i mam juz dosyc spore odrosty (na 2,3 cm) I doszlam do wniosku ze je chyba zafarbuje na moj, badz ciemniejszy kolor i pozegnam sie z pasemkami(!!! i tu wlasnie moje pytanie: czym zafarbowac wlosy, tzn szamponem czy farba???? nie wiem czy szampon chwyci pasemka blond i czy nie bedzie duzej roznicy miedzy odrostami a reszta wlosow??? a z kolei czy farba nie chwyci za mocno pasemka a odrosty beda mialy jasniejszy kolor.???? no i jaki kolor wybrac?? moze kasztanowy???
pozdrawiam
izuncia
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 17:29   #2
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Re: farbowanie wlosow

witam! znam Twój problem, bo miałam takowy przed rokiem. i zafarbowałam moje włoski farbą L'OREAL PREFERENCE( hmm a może excellence?)kolorem średni blond. przykro mi ale nie pamiętam numerka. ale dam Ci radę: pozostań przy pasemkach bo to jest TRENDY i naprawde ładnie rozświetla twarz, a faceci naprawdę wolą blondynki przekonałam się o tym. teraz znów mam balejaż i ani mi w głowie powrót do naturalnych włosów. pozdrawiam.aha napisz co postanowiłaś.")
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 18:10   #3
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: farbowanie wlosow

jednak zostaje przy pasemkach blond)przekonaly mnie do tego dziewczyny z forum "pytanie do wizazystki" i jestem im wdzieczna!!!
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-31, 17:05   #4
Amaranta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 37
Re: farbowanie wlosow

hello, czy mozesz wyslac swoje zdj? tez mam ciemny braz wlosy i zastanawiam sie nad jasnymi pasemkami, boje sie bo nie wiem jak to bedzie wygladac!chcialabym zobaczyc jak to wyglada u ciebie, pozdr
Amaranta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 23:07   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: farbowanie wlosow

tak wygladają dobrze zrobione pasemka na ciemnym brązie, oczywiscie na włosach naturalnych, na ciemnym brązie na fabowanych włosach kolor raczej będzie złoty, lub rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz13.jpg (29,0 KB, 11 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 19:23   #6
tygrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 3
farbowanie wlosow

mam wlosy pofarbowane na kolor ognista czerwien i chce zmienic kolor na jasny odcien brazu bo jestem naturalnym rudzielcem i widoczne sa straszne odrosty I mam pytanie czy to wyjdzie,czy wczesniejsza dekoloryzacja jest konieczna,a moze jakis inny kolor by byl lepszy dla mnie?prosze o rade co mam zrobic bo kolor bardzo szybko blaknie??
tygrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 20:24   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: farbowanie wlosow

aby wyszedl braz i nie przebijala czerwien nalezaloby zrobic dekoloryzacje, i musze stwierdzic ze wloski naturalnie rude,sa bardzotrudne do jakichkolowiek zabiegow, niestety, ale nie znaczy to ze nic sie da zrobic,
to znaczy chodzi mi o to ze farbki moga sie nie trzymac, ale nie zawsze tak jest bo to tez zalezy od rodzaju farby
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-25, 21:41   #8
tygrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 3
Re: farbowanie wlosow

pani Grazynko dziekuje za taka szybka odpowiedz rzeczywiscie mam wlosy ktore bardzo trudno ufarbowac wiec gdzie bym mogla sie udac aby zlikwidowac kilka kolorow wlosow ktore mam obecnie na glowie(zaczynajac od jej czubka)poniewaz najbardziej obawiam sie ze moze mi wyjsc jeszcze cos gorszego niz mam
Grażyna napisał(a):
> aby wyszedl braz i nie przebijala czerwien nalezaloby zrobic dekoloryzacje, i musze stwierdzic ze wloski naturalnie rude,sa bardzotrudne do jakichkolowiek zabiegow, niestety, ale nie znaczy to ze nic sie da zrobic,
> to znaczy chodzi mi o to ze farbki moga sie nie trzymac, ale nie zawsze tak jest bo to tez zalezy od rodzaju farby
tygrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 22:02   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: farbowanie wlosow

ja moge cie zaprosic do siebie, ale nie wiem skad jestes, moje namiary znajdziesz na mojej str www
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 09:13   #10
tygrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 3
Re: farbowanie wlosow

JA jestem z Lodzi ,wiec prawdopodobnie Pani salon rowniez znajduje sie i w tym miescie?czy na Waszej stronie znajde jakis blizszy kontakt (np.tel.)z lodzkim salonem ?
Grażyna napisał(a):
> ja moge cie zaprosic do siebie, ale nie wiem skad jestes, moje namiary znajdziesz na mojej str www
tygrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 18:51   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: farbowanie wlosow

niestey nie mam salonu w Łodzi! ale dziewczyny tu podawaluy na tej stronie opinie i byly tam salony z łodzi , poszperaj,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 15:51   #12
Suchii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: farbowanie wlosow

co zrobic zeby farba nie uczulila? jakis test?

Edytowane przez Suchii
Czas edycji: 2009-01-10 o 14:17
Suchii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.