Sauna w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 02:04   #1
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343

Sauna w Lublinie


Hej, gdzie mozna w Lublinie pojsc do sauny , tylko zeby była sama sauna, a nie z jakims zestawem ze kilka do wyboru albo basen i wychodzi nie wiadomo ile za godzine ;p
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 09:51   #2
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Sauna w Lublinie

Ja byłam w Sports Parku na Wojciechowskiej, ale nie polecam. Sauna jest malutka, ma słabą izolację, akurat kiedy byłam były koszmarne mrozy i od dołu było czuć, jak "ciągnie" chłodem. Do tego w saunie było tak nienormalnie suche powietrze, że nie dało się oddychać a po wyjściu mieliśmy z TŻ dziwne czerwone plamy na skórze to powietrze w ogóle parzyło skórę. po innych saunach czegoś takiego nie było, może dlatego że dotychczas bywałam właśnie w dużych kompleksach.
Innych saun w Lublinie nie próbowałam.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 10:45   #3
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Sauna w Lublinie

Dziekuje w takim razie za ostrzezenie ktos , cos, jakas odp ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:49   #4
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Sauna w Lublinie

1. Akademos [link] byłam tam kilka razy z TŻ w tamtym roku- są tam 4 różne sauny do wyboru, czysto, ciepło i akurat trafialiśmy, że nie było zbyt tłoczno Można też na spokojnie wziąć prysznic po (oddzielnie szatnie i prysznice damskie i męskie). Mieliśmy grupon, więc tanizna

2. Hotel SPA Korona [link] tam akurat poza saunami (dwie: sucha i parowa) jest też basen i jacuzzi. Byliśmy kilkanaście razy (grupon) i poza tym, że już mi się tam nudziło po tylu razach, to naprawdę fajnie- ciepło, czysto, sauny spore, jacuzzi- relaxik Zdecydowanie moje ulubione miejsce z tych, w których byłam. Jeździliśmy najczęściej na tygodniu w godzinach 12-16 i byliśmy często sami sobotni wieczór- masakra, tłoczno. Można na spokojnie wziąć prysznic, przebrać się, wysuszyć włosy. TŻ był tam wczoraj poza gruponem i zapłacił 24zł za jakieś 1,5? godz.

3. SPA Nałęczów- baseny, jacuzzi, dwie sauny (sucha i parowa). Byliśmy 2 razy (znowu grupon) i zawsze było sporo kuracjuszy W saunach ciepło- dodatkowy plus za to, że można wyjść na balkon na zewnątrz- świetne uczucie po gorącej saunie Sauna mokra- parowa dodatkowo aromaterapia. Ogromny minus za prysznice-deszczownie, nie da się tam porządnie umyć, tylko ledwo spłukać.


4. TŻ był w SPA Orkana, zapytałam go o opinię, oto co napisał--> "kołchoz, duzo ludzi, drogo, mało klimatycznie" także raczej się tam nie wybierzemy


wg mnie zdecydowanie SPA Korona, nie ukrywam, że czekam na grupon, bo wtedy za 30zł wchodzą dwie osoby na 2 godziny także naprawdę taniutko
__________________
po prostu Milena

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-02-25 o 21:33 Powód: Linki.
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 13:04   #5
Figgos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sauna w Lublinie

Polecam z czystym sumieniem sauny w Akademosie. Czysto, przyjemnie, fajnie przyjść z grupą, ale i w pojedynkę. Dobre miejsce
Polecam z czystym sumieniem Miłośnikom Saun.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Figgos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 10:11   #6
Rujek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sauna w Lublinie

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
4. TŻ był w SPA Orkana, zapytałam go o opinię, oto co napisał--> "kołchoz, duzo ludzi, drogo, mało klimatycznie" także raczej się tam nie wybierzemy
No to chyba się sporo zmieniło. Poziom i kultura saunowania na wysokim poziomie - od dłuższego czasu strefa nietekstylna, bez mokrych gaci w saunie, porządne seanse (mają 2 lub 3 saunamistrzów), czysto i stały nadzór obsługi. Poza tym dobra izolacja od basenu więc spokój i relaks. Dla mnie saunarium No. 1 w Lublinie.
Rujek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.