Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 11:31   #2041
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Wiesz co Kadoza, ja trzymałam henne z Shivii 2 dni i też cholera nie zbrązowiała, była tylko ciemno zgniło zielona, natomiast efekt był doskonały, włsy nadal mam rudawe, całkiem ładne i błyszczące. Ja dodałam jeszcze przed samym nałożeniem troszke wrzątku i oleju rycynowego.
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:05   #2042
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Całkiem fajna ona nawet jest, nie najgorzej pachnie. Jedyne co mnie zastanawia, to to, że trzymałam ją 12 godzin (spałam w tym wszystkim), bo miałam nadzieję, że mocniej złapie, ale kolor nie zrobił się dużo bardziej intensywny poczekam kilka myć i dopiero zobaczę jak się rozwinie. Ciekawa też jestem, czy ten sam efekt otrzymam po 4 godzinach farbowania.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 13:59   #2043
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

wiecie co, mnie wkurza tylko trwałośc tych henn wszystkich. Po tygodniu mam już przebitki,. a po trzech tygodniach niemal zero koloru na głowie;P macie jakieś patenty na wydłużenie?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 15:24   #2044
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Tak, mi się bardzo długo trzyma henna. Farbowałam na początku co tydzień, jeszcze zanim zdążyła się spłukać poprzednia dawka. Zrobiłam tak kilka razy. Teraz gdzieś od miesiąca mam przerwę, a henna trzyma się tak dobrze, że widać wyraźny szary odrost Przy myciu nie widać już, żeby się spłukiwała.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:12   #2045
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
wiecie co, mnie wkurza tylko trwałośc tych henn wszystkich. Po tygodniu mam już przebitki,. a po trzech tygodniach niemal zero koloru na głowie;P macie jakieś patenty na wydłużenie?
używam firmy khadi i ona trzyma się ok 3 tygodni wg mnie to dość krótko(nienawid zę farbować henną)
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 11:06   #2046
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
używam firmy khadi i ona trzyma się ok 3 tygodni wg mnie to dość krótko(nienawid zę farbować henną)
Bejko, a na jaki kolor się farbisz? zastanawiam się na khadi czarną. Do tej pory miałam mazidłowe packi
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:58   #2047
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Bejko, a na jaki kolor się farbisz? zastanawiam się na khadi czarną. Do tej pory miałam mazidłowe packi
używałam już klasycznej henny (daje u mnie fantastyczny efekt gorzkiej czekolady-jestem brunetką ), ciemnego brązu i czarnej jeśli chodzi o jakość to farby khadi są naprawdę dobre i dają ładne naturalne efekty, ale w czarnym czułam się źle i tylko dlatego go nie kupię ponownie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 18:09   #2048
stysiula11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

moje doświadczenie z henna kończę przekabinowałam na włosach mam już kilka kolorów i włosy stały się dziwnie suche,zastanawiam się czy nawet fryzjer sobie z nimi poradzi,nie wiem czy w salonach podejma się ich wyrównania.Chciałam zaoszczędzić i je odżywić no to mam
stysiula11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:03   #2049
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stysiula11 Pokaż wiadomość
moje doświadczenie z henna kończę przekabinowałam na włosach mam już kilka kolorów i włosy stały się dziwnie suche,zastanawiam się czy nawet fryzjer sobie z nimi poradzi,nie wiem czy w salonach podejma się ich wyrównania.Chciałam zaoszczędzić i je odżywić no to mam
polecam Ci olejowanie i dłuższe seanse z maskami często po farbowaniu henną moje włosy też są przesuszone i matowe, ale dzięki pielęgnacji bardzo szybko wracają do formy i znów są miękkie, lśniące, jedwabiste i w dobrej kondycji
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:32   #2050
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
hej
ja swoje przygody z henna miałam różne raz henna raz farba potem znów henna...jak na razie mam piękne rude włosy - wolałabym jaśniejsze ale naturalnie mam brąz więc na za wiele nie liczę w każdym razie moje włosy nigdy nie wyglądały tak ładnie jak teraz myślę że jeszcze kilka razy położe chnę i w końcu uzyskam marchewkę na której mi zależy
co do olei - ja używam kokosowego polecam gorąco świetny efekt daje na 2 dni po położeniu henny - należy położyć na włosy i lu lu do łóżeczka rano najpierw umyć włosy metodą OMO - najlepiej jakieś proste w składzie specyfiki i można cieszyć się pięknymi włosami. od siebie dodam że henna skutecznie prostuje moje lekko kręcone włosy i przestają sie durnie puszyć od wilgoci
A skąd się toto bierze, ja mam ciemny brąz włosy a też chciałabym takie rudawe? Dziewczyny ratunku gdzie to kupić? W ogóle to po tym też są odrosty? Ja jeszcze nigdy nie koloryzowałam włosów więc dlatego takie głupie pytania

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Pink Floyda Pokaż wiadomość
Cześć Kadoza, ta henna która kupiłam na siennej (i jest dostępna w każdej Shivii) jest jak najbardziej 100% naturalna, bez zadnej chemii, jestem fanatyczną zwolenniczką naturalnosci w każdym słowie i rzeczach (od zdrowego żarcia po minimalna ilosc makijażu i naturalne farby itd), na opakowaniu jest napisane ze to 100% naturalnej henny z indii, no i zapach jest całkiem "sianowato-skrzypowy", nie wyczuwam żadnej chemii. Jestem z niej naprawde bardzo zadowolona, jakiś tydzień po farbowaniu moich brązowych włosów tą henną wyglądają one mniej więcej tak jak na tych zdjeciach. Ale oczywiście naprawdę kolor jest żywszy i bardziej intensywny, bardziej rudy. Także polecam. Na 2 i 3 zdjeciu konce wlosow są brazowe, jednak w rzeczywistości kolor jest bardziej czerwony, rudy
Aha, w Shivii kupowalam sobie 2 opakowania po 60g (mam wlosy do pasa).
A ta sienna to w jakim mieście. Boskie włosy :ślina:
A TY masz takie naturalnie proste czy też coś z nimi zrobiłaś??
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:27   #2051
mimidoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej kochaniutkie!!
Mam b cienkie i rzadkie włosy nie chce już ich katować farbami i mam 3 miesiące przerwy za sobą. Chciałabym postawić na hennę ale boje sie że wyjdzie mi kolor wpadający w rudy albo kasztan... jaką hennę najlepiej kupić(jakiej firmy polecacie) oraz jak to zrobić żebym miała ciemny brąz z jak najmniejszym prawdopodobieństwem wpadania w czerwień :P
Bardzo proszę o konkretną odpowiedź...
Pozdrawiam!!
Marta
mimidoo88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 22:24   #2052
snowwhite89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Witam!
Czy ktoś by mógł mi powiedzieć jak wychodzi kolor czarny na włosach jasnych (mam na myśli rudy(po venita papryka))?
snowwhite89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:32   #2053
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie dziewczeta. Niby przerzucilam sie na henne (mam na mysli kremy z henna ), ale jestem zalamana, bo kolor mi strasznie szybko schodzi Czy tak bedzie juz zawsze? Czy bede farbowac wlosy co tydzien? I czy warto inwestowac w henne z Helfy, czy ona bedzie rownie "trwala"?.....

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mimidoo88 Pokaż wiadomość
Hej kochaniutkie!!
Mam b cienkie i rzadkie włosy nie chce już ich katować farbami i mam 3 miesiące przerwy za sobą. Chciałabym postawić na hennę ale boje sie że wyjdzie mi kolor wpadający w rudy albo kasztan... jaką hennę najlepiej kupić(jakiej firmy polecacie) oraz jak to zrobić żebym miała ciemny brąz z jak najmniejszym prawdopodobieństwem wpadania w czerwień :P
Bardzo proszę o konkretną odpowiedź...
Pozdrawiam!!
Marta
Krem ziolowy z henna firmy Delia kolor braz - nie wpada w zaden z wymienionych kolorow. Dodam, ze jest to odcien chlodny, wiec o czerwieni nie ma mowy

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2010-05-25 o 08:33
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:55   #2054
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
I czy warto inwestowac w henne z Helfy, czy ona bedzie rownie "trwala"?.....
wiesz co ja farbuje khadi z helfy i utrzymuje mi sie max do trezch tygodni, ale mam wrazenie, ze z kazdym farbowaniem jest trwalsza
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:34   #2055
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
wiesz co ja farbuje khadi z helfy i utrzymuje mi sie max do trezch tygodni, ale mam wrazenie, ze z kazdym farbowaniem jest trwalsza
Dzięki za odpowiedź. Jedno opakowanie jest na jedno farbowanie czy na ile.....? Bo jak pomyślę, że co 3 tygodnie mam farbować taką drogą farbą, to nieciekawie....... I ciągle ją zamawiać
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:49   #2056
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mimidoo88 Pokaż wiadomość
Hej kochaniutkie!!
Mam b cienkie i rzadkie włosy nie chce już ich katować farbami i mam 3 miesiące przerwy za sobą. Chciałabym postawić na hennę ale boje sie że wyjdzie mi kolor wpadający w rudy albo kasztan... jaką hennę najlepiej kupić(jakiej firmy polecacie) oraz jak to zrobić żebym miała ciemny brąz z jak najmniejszym prawdopodobieństwem wpadania w czerwień :P
Bardzo proszę o konkretną odpowiedź...
Pozdrawiam!!
Marta
delia czekoladowy brąz lub ciemny brąz. To moje włoski ponad tydzień po czekoladowym brązie trzymanym prawie 2 godziny(czyli dłużej niż jest napisane na opakowaniu)
Venity dają poświaty czerwieni lub fioletu a delia nie
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:37   #2057
mimidoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
delia czekoladowy brąz lub ciemny brąz. To moje włoski ponad tydzień po czekoladowym brązie trzymanym prawie 2 godziny(czyli dłużej niż jest napisane na opakowaniu)
Venity dają poświaty czerwieni lub fioletu a delia nie
Dziekuje dziewczynki za odpowiedź...
to ja może 2 godzinki 3mać nie będe bo Twoje włoski są dla mnie troszke za ciemne... Powiedziałabym nawet ze podchodzą pod czerń
wiec zamawiam już dziś" Delia-e"
Ile będzie mi się 3mać kolorek?
czy ten sposób będzie bezpieczny?(zawiera chemię?)
mam się stosować do instrukcji czy wprowadzić jakieś zmiany?
Ja swoich włosków nie farbuje już z 3 miesiące może dłużej
czy powinnam zastosować mimo wszystko szampon oczyszczający?
chyba wole nie ryzykować i jakiś zakupić czy możecie mi jakiś polecic?
mimidoo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:30   #2058
strzyga30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Mam pytanie mam średnio brązowe włoski, farbuję chną eldu w proszku dodaję cytryny tzn sok i mieszam z przegotowaną wodą. Cyba coś robię źle bo moje włoski nie są intensywnie rude- może trzyamam zbyt krótko bo tylko 50 min. Proszę o radę i proszę o doradztwo jakim szamponikiem myć włoski, żeby nie stracić kolorku zbyt szybko. Ratujcie doświadczone kobitki;p
strzyga30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:15   #2059
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mimidoo88 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczynki za odpowiedź...
to ja może 2 godzinki 3mać nie będe bo Twoje włoski są dla mnie troszke za ciemne... Powiedziałabym nawet ze podchodzą pod czerń
wiec zamawiam już dziś" Delia-e"
Ile będzie mi się 3mać kolorek?
czy ten sposób będzie bezpieczny?(zawiera chemię?)
mam się stosować do instrukcji czy wprowadzić jakieś zmiany?
Ja swoich włosków nie farbuje już z 3 miesiące może dłużej
czy powinnam zastosować mimo wszystko szampon oczyszczający?
chyba wole nie ryzykować i jakiś zakupić czy możecie mi jakiś polecic?
w realu nie są aż tak ciemne na zdjeciach tak wychodzą, do czerni duuuużo im brakuje
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 13:31   #2060
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

bardzo sie ciesze, ze Delia wam odpowiada bo kolorki sa naprawde piękne i nieprzekłamane żadnym fioletem/czerwienia.
ja zauważyłam, ze im czesciej robie olejowanie, tym henny coraz mniej na wlosach.. bo zawsze jak spłukuje olej to widze spłukaną henne w wannie, mimo ze przy normalnym myciu tego nie ma...
wiec po ostatniej deli duzo juz nie zostało.. ale pewnie by tak było i bez olejowania, wiec w sumie, co mi tam...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:03   #2061
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
bardzo sie ciesze, ze Delia wam odpowiada bo kolorki sa naprawde piękne i nieprzekłamane żadnym fioletem/czerwienia.
ja zauważyłam, ze im czesciej robie olejowanie, tym henny coraz mniej na wlosach.. bo zawsze jak spłukuje olej to widze spłukaną henne w wannie, mimo ze przy normalnym myciu tego nie ma...
wiec po ostatniej deli duzo juz nie zostało.. ale pewnie by tak było i bez olejowania, wiec w sumie, co mi tam...
ja tez widzę jak henna spływa z włosów. Im dłuzej trzymam maski lub oleje na włosach tym bardziej ale trudno coś za coś
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:20   #2062
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mimidoo88 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczynki za odpowiedź...
to ja może 2 godzinki 3mać nie będe bo Twoje włoski są dla mnie troszke za ciemne... Powiedziałabym nawet ze podchodzą pod czerń
wiec zamawiam już dziś" Delia-e"
Ile będzie mi się 3mać kolorek?
czy ten sposób będzie bezpieczny?(zawiera chemię?)
mam się stosować do instrukcji czy wprowadzić jakieś zmiany?
Ja swoich włosków nie farbuje już z 3 miesiące może dłużej
czy powinnam zastosować mimo wszystko szampon oczyszczający?
chyba wole nie ryzykować i jakiś zakupić czy możecie mi jakiś polecic?
Ja też nie chciałam mocno ciemnego, prawie czarnego, więc użyłam brązu i go polecam. Szkoda tylko, że te wszystkie farby tak szybko się wypłukują
Wciąż czekam na odpowiedź, czy jedno opakowanie Khadi wystarcza tylko na jedno farbowanie??

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ja tez widzę jak henna spływa z włosów. Im dłuzej trzymam maski lub oleje na włosach tym bardziej ale trudno coś za coś
o matko, to może przez to, że ja prawie zawsze używam maski....
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:20   #2063
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Jak ostatnio dłużej potrzymałam maskę Biovax na włosach, to też mi trochę henny spłynęło. A nie farbowałam już ponad miesiąc i mam widoczny odrost.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 06:21   #2064
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

No właśnie to jest dziwne, że maski i oleje tak wypłukują... Czyli albo kolor, albo zdrowe włosy?..
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:00   #2065
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
No właśnie to jest dziwne, że maski i oleje tak wypłukują... Czyli albo kolor, albo zdrowe włosy?..
Wychodzi na to że tak
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:07   #2066
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Jedno opakowanie jest na jedno farbowanie czy na ile.....? Bo jak pomyślę, że co 3 tygodnie mam farbować taką drogą farbą, to nieciekawie....... I ciągle ją zamawiać
mam wlosy do ramion i opakowanie starcza mi na 2 razy no i zawsze zamawiam wieksza ilosc zeby co chwila nie placic za przesylke

Dziewczyny, czy Wam tez tak wlosy smierdza henna po farbowaniu? farbowalam tydzien temu i wystarczy lekki deszczyk a moja czupryna podsmiarduje sianem

mi kolor tez bardzo szybko sie wyplukuje jesli intensywnie pielegnuje wlosy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 10:03   #2067
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
No właśnie to jest dziwne, że maski i oleje tak wypłukują... Czyli albo kolor, albo zdrowe włosy?..
Ja tam miałam zdrowe włosy bez żadnych odżywek. Dopiero niedawno zaczęłam testować różne maski, żeby ewentualnie przyspieszyć wzrost włosów. Narazie efektów nie widać, tylko delikatnie kolor spływa.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 10:17   #2068
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;19610325]Ja tam miałam zdrowe włosy bez żadnych odżywek. Dopiero niedawno zaczęłam testować różne maski, żeby ewentualnie przyspieszyć wzrost włosów. Narazie efektów nie widać, tylko delikatnie kolor spływa.[/QUOTE]

To zazdroszczę włosów. Moje bez odzywki, maski i olejowania są suche i sianowate. Po każdym myciu koniecznie muszę nałożyć odżywkę, bo inaczej ich nie rozczeszę. Po waxach i olejach henna strasznie się wypłukuje
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:32   #2069
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
wiesz co ja farbuje khadi z helfy i utrzymuje mi sie max do trezch tygodni, ale mam wrazenie, ze z kazdym farbowaniem jest trwalsza
Bardzo krótko a jeszcze taka cena Troszkę przesadzają.

Moja utrzymuje się praktycznie cały czas, przy pierwszych myciach trochę się spłukuje a później kolor powoli zmienia się ale nie blaknie.
Ostatnio miałam farbowane 4 miesiące temu, miałam nosić dłużej ale już nie mogłam patrzeć na odrosty i zafarbowałam.
Kolor wyszedł jeszcze ładniejszy i ciemniejszy niż ostatnio. Teraz tylko zmieniłam proporcje.


A Delia to chyba nie jest w 100% naturalna henna?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:07   #2070
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Bardzo krótko a jeszcze taka cena Troszkę przesadzają.

Moja utrzymuje się praktycznie cały czas, przy pierwszych myciach trochę się spłukuje a później kolor powoli zmienia się ale nie blaknie.
Ostatnio miałam farbowane 4 miesiące temu, miałam nosić dłużej ale już nie mogłam patrzeć na odrosty i zafarbowałam.
Kolor wyszedł jeszcze ładniejszy i ciemniejszy niż ostatnio. Teraz tylko zmieniłam proporcje.


A Delia to chyba nie jest w 100% naturalna henna?
a czym farbujesz?
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.