Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 20:36   #3691
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanko, bo widzę, że macie niezły odzew a u mnie nic

Czy któraś farbowała włosy farbą Londa Naturals odcień szampański blond 12/8 ?

Jeśli tak, to jak wyszło? Fotki mile widziane
Jak z trwałością odcieni blondów Londy ?

Wiecie może ilu % jest mleczko utleniające w tej farbce?
Niestety na opakowaniu nie ma takiej informacji, a szkoda, bo mogliby napisać, dla wielu kobiet by się takie info przydało...
str. 120, post 3582
Zostawiłam Ci drobną notkę
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:00   #3692
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatauted!! wloski cuuuuuuudoooooooooooowene eeeeeeeeeeeeeee!! wyszlo Ci boskooooo!! taki odcien bym chciala tylko moze ciut chlodniejszy. Jaka wode maja te farbki? i czy moje wloski z poziomu6 myslisz ze by wzielo? (chociaz mysia mowi ze mam 7 ) jaki poziom masz swoich naturali?

Na fotkach moje wloski ; 1- W słoncu przy oknie (zdjecie bez lampy), 2- włosy na drugi dzien po myciu, juz troszke tłustawe(zdjecie tez bez lampy, przy oknie).
Czy u mnie ten kolorek exellki infatauted mialby szanse ?? Jak sadzicie??
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-27 o 21:18
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:09   #3693
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Na początku sikała koło 15x na dobę to była sieka...
I nagle po szczepieniu na wściek. z dnia na dzień wychodziła już 5-7x.
Ale to nadal dużo chyba... raczej pęcherza nie ma przeziębionego bo weci ją badali i temp. nie miała... Wydaje mi się że ona po prostu nie potrafi trzymać... a jak wy swoje małe psy tego uczyłyście? czy one sikały tylko 3x na dobę? moja mała to kupę robi 3x co też zdaje mi się dziwne...
dziwne jest też to że sama z siebie przestała jeść kiedy jej daję -2x dziennie i je tylko raz wieczorami a tak stoi w misce. w ogóle mało zaczęła jeść- suchej karmy zjada jakieś dwie garstki na dobę i nic więcej do tego ok.szklanki wody pije.
nie wiem czy z nią wszystko ok?
Ja mysle, ze nic jej nie jest ustabilizuje jej sie to zalatwianie Moja Mona ma juz 1,5roku i dalej robi kupsko 2x dziennie. Wychodzi juz tylko 3x ale uwierz mi jeszcze niedawno latalam z nia 7-8razy bo miala klopoty nauczenia sie czystosci w domu tzn sikanie. A z tym jedzonkiem to pewnie po prostu juz sie jej troche suche przejadlo Nie martw sie zglodnieje to zje wszystko. A jak nie chce jesc to powinnas zabierac jej miske, nie powinna stac pelna jedzenia. Dawac jej tylko w porach posilku - nie chce jesc? To zabrac i juz. W koncu sie opamieta. Dajesz jej tylko suche teraz? Mozesz troche jej urozmaicic aby chec do jedzenia jej wrocila

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
infatauted!! wloski cuuuuuuudoooooooooooowene eeeeeeeeeeeeeee!! wyszlo Ci boskooooo!! taki odcien bym chciala tylko moze ciut chlodniejszy. Jaka wode maja te farbki? i czy moje wloski z poziomu6 myslisz ze by wzielo? (chociaz mysia mowi ze mam 7 ) jaki poziom masz swoich naturali?
woda 9%. Infatuated ma poziom 7 Pozwolilam sobie odpowiedziec Kochaneczka ale mi po tych wszystkich Twoich zdjeciach ktore widzialam to nie wydaje sie zebys miala poziom 7 Ja mam taki i duzo jasniejsze odrosty
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:20   #3694
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze nic jej nie jest ustabilizuje jej sie to zalatwianie Moja Mona ma juz 1,5roku i dalej robi kupsko 2x dziennie. Wychodzi juz tylko 3x ale uwierz mi jeszcze niedawno latalam z nia 7-8razy bo miala klopoty nauczenia sie czystosci w domu tzn sikanie. A z tym jedzonkiem to pewnie po prostu juz sie jej troche suche przejadlo Nie martw sie zglodnieje to zje wszystko. A jak nie chce jesc to powinnas zabierac jej miske, nie powinna stac pelna jedzenia. Dawac jej tylko w porach posilku - nie chce jesc? To zabrac i juz. W koncu sie opamieta. Dajesz jej tylko suche teraz? Mozesz troche jej urozmaicic aby chec do jedzenia jej wrocila



woda 9%. Infatuated ma poziom 7 Pozwolilam sobie odpowiedziec Kochaneczka ale mi po tych wszystkich Twoich zdjeciach ktore widzialam to nie wydaje sie zebys miala poziom 7 Ja mam taki i duzo jasniejsze odrosty
no wlasnie snowi! ja tez mysle ze mam ok 5-6 poziom naturali. Moze Ty mi cos poradzisz co teraz zrobic poki odrost jeszcze mam maly? stokholm? na 12% wodzie? czy moze ta excell 9,13? chcialabym cos z poziomu 9 ale chlodnego. Bardzo mi sie podoba kolor infatauted ale wolalabym ciut chlodniejszy
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:31   #3695
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
no wlasnie snowi! ja tez mysle ze mam ok 5-6 poziom naturali. Moze Ty mi cos poradzisz co teraz zrobic poki odrost jeszcze mam maly? stokholm? na 12% wodzie? czy moze ta excell 9,13? chcialabym cos z poziomu 9 ale chlodnego. Bardzo mi sie podoba kolor infatauted ale wolalabym ciut chlodniejszy
A nie chcesz zostac przy tych mieszankach garniera ktorymi robilas? Moglabys ten garnier naturalny zamienic na 89 + 91 czyli bezowy z popielem. Ja i Agata tak robilysmy, kolor wyszedl na pewno chlodny ale mi np troszke przyciemnil, takze Ty bylabys akurat zadowolona Mysle ze kolor Infatuated tez by Ci wyszedl jakbys robila przy malym odroscie ale wyszlo by podobnie jak jej a jak Ty chcesz chlodniej hmm to nie wiem czy bylabys w 100% zadowolona No ale to niech Infatuated sie wypowie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:34   #3696
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow wiesz co używalam tego serum na noc Dove dopiero 3 razy, ale wlosy są po tym serum miekkie i gladkie, dzis też sobie nałożę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 21:51   #3697
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kochaneczka nie chcesz robic 89+91 Nutrisse?

snowhitee czyli teraz robisz excell 9,13?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 21:55   #3698
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow o to chodzi że miski jej zabierać nie mogę... bo wymiotuje żółtą pianą, a wet powiedział że to dlatego że przez noc jest długi czas niejedzenia i pies z głodu rano wymiotuje więc ma miskę non stop nawet w nocy żeby tylko nie wymiotowała a i tak sie zdarza bo ona nie chce jeść!
Ja już cuda wianki robiłam i ona się rozbestwiła- tylko mięso żre
Ale też nie każde np. ostatnio kiełbasę to sobie podrzucała zamiast jeść. Musi się przystosować księżniczką nie jest ryżu z mięsem już nie bardzo chce jesć i zwykle połowę wyrzucam bo zdąży skisnąć nawet mała porcja.
Mój tż jest już wściekły na to wychodzenie tyle razy a mieszkamy na 4 piętrze i windy nie ma i schody są masakryczne
ja już czasem mam tak dosć że mówię do niej- lej pod siebie na podłogę, nie idę i ch*! a ona drapie w te drzwi wyjściowe że kota dostaję. I w końcu idę z nią, a ta księżna jeszcze myśli ok 15 minut sikać czy nie?!
Naprawdę wesoło nie jest i chyba przechodzimy małe załamanie...
Jak nauczyłaś Monę czystości? i rzadszego wychodzenia? samo jej przyszło? a co jak zmuszę małą do trzymania i ona w końcu nie wytrzyma i zrobi w domu? jak wtedy się zachować?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:09   #3699
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow o to chodzi że miski jej zabierać nie mogę... bo wymiotuje żółtą pianą, a wet powiedział że to dlatego że przez noc jest długi czas niejedzenia i pies z głodu rano wymiotuje więc ma miskę non stop nawet w nocy żeby tylko nie wymiotowała a i tak sie zdarza bo ona nie chce jeść!
Ja już cuda wianki robiłam i ona się rozbestwiła- tylko mięso żre
Ale też nie każde np. ostatnio kiełbasę to sobie podrzucała zamiast jeść. Musi się przystosować księżniczką nie jest ryżu z mięsem już nie bardzo chce jesć i zwykle połowę wyrzucam bo zdąży skisnąć nawet mała porcja.
Mój tż jest już wściekły na to wychodzenie tyle razy a mieszkamy na 4 piętrze i windy nie ma i schody są masakryczne
ja już czasem mam tak dosć że mówię do niej- lej pod siebie na podłogę, nie idę i ch*! a ona drapie w te drzwi wyjściowe że kota dostaję. I w końcu idę z nią, a ta księżna jeszcze myśli ok 15 minut sikać czy nie?!
Naprawdę wesoło nie jest i chyba przechodzimy małe załamanie...
Jak nauczyłaś Monę czystości? i rzadszego wychodzenia? samo jej przyszło? a co jak zmuszę małą do trzymania i ona w końcu nie wytrzyma i zrobi w domu? jak wtedy się zachować?

Musisz robić dłuższe przerwy pomiędzy spacerami - nawet jeśli będzie trochę piszczeć, w końcu zrozumie i się tego nauczy
A z jedzeniem myślę robić jak mówi Snow.. Nie przejmuj się tak jak zgłodnieje sama weźmie. Czytałam nawet, że czasem jak pies nie chce jeść to można mu zrobić jednodniowa głodówkę by do rozumu doszedl Nie wiem tylko jak to się ma do szczeniąt.

Mój też czasem nie chce jeść i wtedy siadam koło niego i mówię tak jak do małego dziecka się mawia "za mamunię, za tatunia" i on tak powoli, powoli wszystko zjada
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:11   #3700
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Snow wiesz co używalam tego serum na noc Dove dopiero 3 razy, ale wlosy są po tym serum miekkie i gladkie, dzis też sobie nałożę
hmm czyli jednak cos tam robi moze sie kiedys skusze

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka nie chcesz robic 89+91 Nutrisse?

snowhitee czyli teraz robisz excell 9,13?
10.13 ten 10.02 raczej sobie odpuszcze bo podejrzewam ze za cieply wyjdzie na odrostach 9.13 to moze sprobuje kiedys w chwili kryzysu i checi lekkiego przyciemnienia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow o to chodzi że miski jej zabierać nie mogę... bo wymiotuje żółtą pianą, a wet powiedział że to dlatego że przez noc jest długi czas niejedzenia i pies z głodu rano wymiotuje więc ma miskę non stop nawet w nocy żeby tylko nie wymiotowała a i tak sie zdarza bo ona nie chce jeść!
Ja już cuda wianki robiłam i ona się rozbestwiła- tylko mięso żre
Ale też nie każde np. ostatnio kiełbasę to sobie podrzucała zamiast jeść. Musi się przystosować księżniczką nie jest ryżu z mięsem już nie bardzo chce jesć i zwykle połowę wyrzucam bo zdąży skisnąć nawet mała porcja.
Mój tż jest już wściekły na to wychodzenie tyle razy a mieszkamy na 4 piętrze i windy nie ma i schody są masakryczne
ja już czasem mam tak dosć że mówię do niej- lej pod siebie na podłogę, nie idę i ch*! a ona drapie w te drzwi wyjściowe że kota dostaję. I w końcu idę z nią, a ta księżna jeszcze myśli ok 15 minut sikać czy nie?!
Naprawdę wesoło nie jest i chyba przechodzimy małe załamanie...
Jak nauczyłaś Monę czystości? i rzadszego wychodzenia? samo jej przyszło? a co jak zmuszę małą do trzymania i ona w końcu nie wytrzyma i zrobi w domu? jak wtedy się zachować?
Aha to nie wiedzialam ze z ta miska tak ma byc, przepraszam Oj moja tez z poczatku sie rozpaskudzila ale zaczelam robic wlasnie tak jak napisalam Ci w poprzednim poscie i jej przeszlo Teraz je wszystko co dostanie a wlasciwie to polyka bo ona do tej pory gryzc chyba dobrze nie umie Widzisz cale szczescie, ze Twoja chociaz pokazuje ze chce na dwor, to bardzo cenne naprawde, ile razy czytam o problemach z psami ze nic nie pokazuja tylko robia pod siebie na dywan i koniec.. A moze ona poprostu musi sie troche wyszalec na tym dworzu? Tzn moze po prostu zaczyna drapac w drzwi jak sie jej nudzi i stwierdza "a wyszlabym sobie na dwor" Bo moja tez tak sie kiedys zachowywala w sumie. I bardziej szuka wtedy sensacji na dworze (w moim przypadku to szuka czegos do zarcia ona jest straszna wszystko bierze do pyska co napotka! no oprocz odchodow na szczescie..).
A co do tego jak powinnas sie zachowac w przypadku gdy nasika w domu to wiesz tez zalezy czy bedziesz widziala, ze Ci pokazuje, ze chce wyjsc? No bo jak tak to niestety trzeba zareagowac, bo inaczej oduczy sie tego i co wtedy bedzie? Oczywiscie mozesz to troche przeciagac, nie od razu w tym momencie co ona chce wychodzic ale tez bez przesady
No a jak nasika gdy nie bedziesz nic widziec i slyszec no to trzeba jej to pokazac, dosadnie powiedziec do sluchu i zamknac gdzies za kare np w lazience czy na korytarzu na chwile. Raczej nie kaz jej isc na miejsce bo pozniej moze sie jej zle kojarzyc (z kara) i nie bedzie chciala tam spac ani kojarzyc jako cos dobrego a wrecz przeciwnie. Uff ale sie rozpisalam Ja ekspertem oczywiscie nie jestem, pisze tylko na swoim przykladzie i tego wszystkiego czego sie naczytalam przy wychowywaniu Monki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:21   #3701
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Właśnie ona pokazuje,sama się tego nauczyła w ciągu kilku dni, czyli lipa muszę z nią latać Ale od jutra skończyła się dobroć teraz za każde wyjście potrzyma min.30minut
Raz mi się tylko zsikała na dywan jak podczas domówki chłopcy ją wódką i piwem napoili jak nie widziałam i sama chętnie piła bez zapojki
także myślę że była wtedy niepoczytalna.
Śmieciarz też jest straszny-najgorsze są wysmarkane chusteczki albo mele na chodniku... kup na szczęście nie chce. Do tego chleb spleśniały i inne resztki. Ale zabieram konsekwentnie.
Zauważyłam że właśnie z nudy też ściemnia i wtedy nie od razu sie załatwia.
I też łyka i nie gryzie a potem mi rzyga... niech to szybko mija bo oszaleję.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 22:28   #3702
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Raz mi się tylko zsikała na dywan jak podczas domówki chłopcy ją wódką i piwem napoili jak nie widziałam i sama chętnie piła bez zapojki
także myślę że była wtedy niepoczytalna.
Śmieciarz też jest straszny-najgorsze są wysmarkane chusteczki albo mele na chodniku... kup na szczęście nie chce.
Niepoczytalna

A co do kup no to... Zawsze jest ten pierwszy raz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:30   #3703
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny no latwo nie mamy To Twoja dobra ze wodke pije Moja to piwa nie tyka a co dopiero cos mocniejszego Bedzie dobrze, nie podlamuj sie Teraz troszke ja przetrzymywaj i zobaczymy jak dalej bedzie sie zachowywac. Ojj tak zasmarkane chusteczki Toz to lepsze niz swiezo ugotowany kurczak
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:33   #3704
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta no tak...tak ją zamroczyło że kładła się gdziekolwiek i chwiała
A po jakimś czasie ups!
Kupy w paszczy? NEVER! Tego jej nie wyciągnę bo sama się zrzygam...
Prędzej kupie kaganiec i będziemy tak ubrane na spacery chodzić, niech tylko raz się poważy

Ona wszystkie alko pije i winko też...
Oj tak smarki lepsze nawet od golonki
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-10-27 o 22:35
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:38   #3705
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta no tak...tak ją zamroczyło że kładła się gdziekolwiek i chwiała
A po jakimś czasie ups!
Kupy w paszczy? NEVER! Tego jej nie wyciągnę bo sama się zrzygam...
Prędzej kupie kaganiec i będziemy tak ubrane na spacery chodzić, niech tylko raz się poważy

Ona wszystkie alko pije i winko też...
Oj tak smarki lepsze nawet od golonki
Ja tez niestety co raz czesiej mysle o zakladaniu mojej kaganca na spacery nie chce cholernie bo szkoda mi jej.. ale naprawde za kazdym razem musze wyjmowac jej cos z pyska, nie da sie jej upilnowac no po prostu nie da i co z tego ze wyrwe jej to dam klapsa a ona za 5 krokow znowu cos je, nic nie rozumie o co mi chodzi TZ juz kupil jej kaganiec.. Na razie jest na okresie probnym, jak do konca tyg sie nie uspokoi to niestety ale jej to nie ominie.

Yatta nawet tak nie pisz o tym pierwszym razie oj nie nigdy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:43   #3706
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kochaneczka, miło, że Ci sie podoba dzieki ja mam poziom 7 (tak twierdzi moja fryzjerka) ale najlepiej to zobacz sobie na pudełku garnier 11-takie dokładnie mam naturalne
excellki te jasne mają wodę 9% . Hmm jak patrze na to drugie zdjęcie, które wkleiłaś to bardzo jasne już są i całkiem podobne do moich chociaż wiadomo jak to na fotkach może wyjść postaram się jutro dodać wiecej zdjęc żebys sobie mogła obejrzec odcien,
ale na tamtym z komorki wyszedł tak jak w rzeczywistosci takze jak widać: taki ciepło-chłodny jest numerki 1 i 3 zrobiły swoje
jak chcesz chłodniejsze to nie wiem czy byś była zadowolona, z poziomu 9 jest jeszcze excellka 9.0 no ale to już sama natura...

Bunny - to Ty juz rezygnujesz z bieli?? bo myślałam, że dalej robisz podkład i na to farba a teraz patrze że tylko a10->czyli zostajesz przy tym starym złocie? w sumie to argumenty enchanted są baardzo do rzeczy ale jak mówiłaś, że białe włosy to Twój znak rozpoznawczy to pewnie ciezko będzie Ci sie przyzwyczaic

Ewcia-daj znać jak ten spray TREsemme!! jestem bardzo ciekawa

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-27 o 23:03
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:46   #3707
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yatta nawet tak nie pisz o tym pierwszym razie oj nie nigdy
No niestety mój staruszek ma już na koncie kilka zjedzonych "niespodzianek" a ile razy się wytarzał i trzeba było go myć (i tak jakiś czas po kąpieli było czuć dopóki nie wywietrzyło) to już nie zliczę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:58   #3708
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A nie chcesz zostac przy tych mieszankach garniera ktorymi robilas? Moglabys ten garnier naturalny zamienic na 89 + 91 czyli bezowy z popielem. Ja i Agata tak robilysmy, kolor wyszedl na pewno chlodny ale mi np troszke przyciemnil, takze Ty bylabys akurat zadowolona Mysle ze kolor Infatuated tez by Ci wyszedl jakbys robila przy malym odroscie ale wyszlo by podobnie jak jej a jak Ty chcesz chlodniej hmm to nie wiem czy bylabys w 100% zadowolona No ale to niech Infatuated sie wypowie
jakos po tym garnierze mialam niezby wlosy.. takie sztywne sie zrobily szczegolnie z tylu. a mieszanke mialam wtedy tylko 15min. na glowie bo tonowalam ten rudy po sypssie 9-5. a czego moglabym sie spodziewac po tej mieszance 89+ 91? moze jakies fotki? wiadomo, mi wyjdzie i tak inaczej bo mam cieply kolor naturalny i na poziomie5-6. ale czy rudo nie bedzie na odroscie? jak narazie odrost maly wiec moze bym zaryzykowala.. mysle tez o stokholmie. albo np. Garnier nutrisse 111 ?? probowalas moze? lub ewentualnie jakas profesjonalna matrix lub loreal ale nie jestem zorientowana i sie nie znam wcale;/
moze ktos by pomogl?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka nie chcesz robic 89+91 Nutrisse?

snowhitee czyli teraz robisz excell 9,13?
no nie wiem jak by mi to wyszlo.. czego sie spodziewac..? masz moze fotki jak robilas ta mieszanka? ja mysle trz o nutrisse 111.. moze ta by mi odrost ladni rozjasnila?

Dziewczyny, czy jesli farbujemy odrosty to te takie rudawe( z poprzedniego farbowania) tez malujecie farba? Czy one beda rozjasnione bardziej? bo zawsze mowilyscie, ze farba farby nie rozjasnia. ja juz sama nie wiem. ale podobal mi sie ten kolorek ktory mialam po tonowaniu garnierami, tylko jak sie juz troche wyplukal.

Fotki w zalaczniku- pierwsze 3 to są na drugi dzien po tonowaniu, 2 ostatnie po ok. 2 tyg. (fotki bez lampy przy oknie, te 2 ostatnie zdjecia w słoncu)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:59   #3709
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kochaneczka, miło, że Ci sie podoba dzieki ja mam poziom 7 (tak twierdzi moja fryzjerka) ale najlepiej to zobacz sobie na pudełku garnier 11-takie dokładnie mam naturalne
excellki te jasne mają wodę 9% . Hmm jak patrze na to drugie zdjęcie, które wkleiłaś to bardzo jasne już są i całkiem podobne do moich chociaż wiadomo jak to na fotkach może wyjść postaram się jutro dodać wiecej zdjęc żebys sobie mogła obejrzec odcien,
ale na tamtym z komorki wyszedł tak jak w rzeczywistosci takze jak widać: taki ciepło-chłodny jest numerki 1 i 3 zrobiły swoje
jak chcesz chłodniejsze to nie wiem czy byś była zadowolona, z poziomu 9 jest jeszcze excellka 9.0 no ale to już sama natura...
Ja tez Ci napisalam na poprzedniej str Bosko skad wiesz ze wycofuja excell'ki?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No niestety mój staruszek ma już na koncie kilka zjedzonych "niespodzianek" a ile razy się wytarzał i trzeba było go myć (i tak jakiś czas po kąpieli było czuć dopóki nie wywietrzyło) to już nie zliczę
hehe oj to wspolczuje

Kochaneczka prosze moje foto po tej mieszance Agatce wyszlo jasniej. Odrost wzielo b.dobrze.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-27 o 23:09
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 23:14   #3710
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja tez Ci napisalam na poprzedniej str Bosko skad wiesz ze wycofuja excell'ki?
aj przepraszam, jakoś przeleciałam za szybko poprzednią stronę Snow dziekuje kochana noo popielato-złocisty jest jak się patrzy, kurcze powiem Ci że jestem pierwszy raz od dłuższego czasu zadowolona z farbowania a najbardziej z odrostu może też dlatego że miał tylko 1cm eh jak wtedy dzwoniłam na infolinie to mi kobitka powiedziała, że będą je wycofywać..a ja jej odpowiedziałam, że to dziwne, bo w carrfourze dopiero co się pojawiły jasniejsze odcienie (9 i 10) no a ona, że były zawsze tylko musiałam źle patrzeć hehe no nie wiem ale na pewno bym zauważyła, co jak co ale moje oko nową farbę zawsze wyluka wiesz..zastanawiam się czy by na zapas nie kupić 9.13 nie wiadomo kiedy wycofają

Kochaneczka - jak to farba farby nie rozjaśnia? a jak dziewczyny robią podkład to im wychodzi żółty a potem kładą drugą farbę i mają już biały czary? ja miałam też cieplejsze pasmo przy nasadzie i się stonowało teraz do beżu, także się da
ah no i zapomniałam napisać, ze slicznie Ci w tym popielatym kolorku(fot3)!!! chociaż myślę, że w cieplejszym(nie mylić z ciepłym) też by było super

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-27 o 23:21
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:20   #3711
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated czy rezygnuje z bieli? nie do końca
Daję foty świeżo po farbowaniu. Jak zauważycie ta farba dojaśnia mi włoski pasemkami jak balejaż beżowo-biały. Odrost mam około 8cm nowej farby więc jak widać wyrównało się. To co wychodzi ciemniejsze przy skórze to kwestia oświetlenia i nie tyle ciemniejszego koloru co innego połysku wlosów- całosć biało-srebrna a świezo zrobiony odrost ma połysk starego złota. Przy czym z kolejnym farbowaniem stary odrost traci złoty połysk na rzecz srebrnego- nie wiem czemu tak się dzieje ale ja tak mam

Załącznik 3497235

Załącznik 3497236

kochaneczka ja zawsze trochę przeciągam na poprzedni odrost bo inaczej tego zrobić się nie da. Chyba żebym farbowała ze 3 godziny uważnie i powoli.

Moja mała też się nieraz tarza a potem przymusowa dodatkowa kąpiel- a tak kąpiemy co 2 tyg. bo wtedy zaczyna capić ale ona kąpiele lubi więc to nie problem. Ostatnio wytarzała mi sie w zdechłej napęczniałej już rybie którą ktoś przez okno wyrzucił na trawnik ale był smród...

Snow a jak dobrać dla psa kaganiec rozmiarowo? To się jakoś mierzy obwód pyska czy szyi? Lepsze druciane czy materiałowe?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:42   #3712
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Moim zdaniem bardzo fajnie wychodzi ta farbka i ja bym nic nie zmieniała
Teraz po farbowaniu jest idealna.A po za tym każde włosy po farbowaniu z czasem się troszkę zmieniają.Wiedz nie martw się będzie dobrze zwłaszcza ze Twoje włoski rosną w niesamowitym tępię wiedz zrosną szybciutko i będzie po sprawie.
P.s. ale się uśmiałam z ta chwiejąca się Princessa
Widać ze macie kolejnego towarzysza do kielicha.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:48   #3713
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta no tak...tak ją zamroczyło że kładła się gdziekolwiek i chwiała
A po jakimś czasie ups!
Kupy w paszczy? NEVER! Tego jej nie wyciągnę bo sama się zrzygam...
Prędzej kupie kaganiec i będziemy tak ubrane na spacery chodzić, niech tylko raz się poważy

Ona wszystkie alko pije i winko też...
Oj tak smarki lepsze nawet od golonki
bunny kazdy pies ma swoje glupie zachowania mój tez sie zachowuje jak książe ... czasami w ogóle nie chce rzreć i do tej pory czasami rzyga tą zółtą pianą a ma juz 2 lata... tylko ja jestem do tego przyzwyczajona bo od zawsze miałam psa... i sie tym tak nie przejmuje gotuje mu ryż na szyjce drobiowej i czasami wkrajam pul kiełbasy zeby mu pachniało i wpierdziela az mu sie uszy trzęsą
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:49   #3714
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Właśnie ona pokazuje,sama się tego nauczyła w ciągu kilku dni, czyli lipa muszę z nią latać Ale od jutra skończyła się dobroć teraz za każde wyjście potrzyma min.30minut
Raz mi się tylko zsikała na dywan jak podczas domówki chłopcy ją wódką i piwem napoili jak nie widziałam i sama chętnie piła bez zapojki
także myślę że była wtedy niepoczytalna.
Śmieciarz też jest straszny-najgorsze są wysmarkane chusteczki albo mele na chodniku... kup na szczęście nie chce. Do tego chleb spleśniały i inne resztki. Ale zabieram konsekwentnie.
Zauważyłam że właśnie z nudy też ściemnia i wtedy nie od razu sie załatwia.
I też łyka i nie gryzie a potem mi rzyga... niech to szybko mija bo oszaleję.
Bunny, jeśli chodzi o sikanko i załatwianie się to bardzo ważne są stałe godziny wyprowadzania. Na początek możesz 4-5 razy dziennie (jaką ilość uznasz, że będzie dla niej ok), potem w miarę upływu czasu zmniejszać do 3 razy dziennie. Dobrze by było, żeby psu się moment wyjścia kojarzył z jakimś innym "wydarzeniem" np. przed wyjściem do pracy/szkoły, zaraz po powrocie z pracy/szkoły. Dla psa rutyna jest bardzo dobra, bo np. wtedy przyzwyczaja się i kojarzy w jakiej kolejności co występuje i że zaraz wyjdzie na dwór.
Moja też śmieciara i jak była młoda to wysmarkane chusteczki uwielbiała na 1000 kawałków rozdziabywać i rozrzucać po pokoju. Z czasem jej przeszło. Na dworze jeśli chodzisz ze smyczą to obserwuj, jak widzisz że ma zamiar pochłonąć jakieś świństwo, szarpnij lekko smycz, powiedz stanowcze "nie rusz" albo "zostaw". Ja się z moją wyrobiłam do tego stopnia, że jak nie przyuważyłam i już miała w paszczy to łapałam ją za paszczę z góry wkładając 2 palce po obu stronach szczęki tak żeby nie mogła zamknąć i mówię "wypluj". I wypluwa Takie wcinanie śmieci z podwórka jest o tyle niebezpieczne, że czasem psy lubią machnąć jakąś padlinę, a to się może zakończyć nawet śmiercią.
Jeśli chodzi o higienę moich dywanów i wymiotowanie, które czasem się zdarza, to też jak widzę, że jej niedobrze i będzie wymiotować to powolutku ją zaprowadzałam do przedpokoju, bo tam mam płytki i wtedy wymiotuje. Teraz w 90% przypadków jak jej się chce wymiotować to sama idzie pod drzwi do przedpokoju i tam dopiero wymiotuje.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:58   #3715
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;22923168]Bunny, jeśli chodzi o sikanko i załatwianie się to bardzo ważne są stałe godziny wyprowadzania. Na początek możesz 4-5 razy dziennie (jaką ilość uznasz, że będzie dla niej ok), potem w miarę upływu czasu zmniejszać do 3 razy dziennie. Dobrze by było, żeby psu się moment wyjścia kojarzył z jakimś innym "wydarzeniem" np. przed wyjściem do pracy/szkoły, zaraz po powrocie z pracy/szkoły. Dla psa rutyna jest bardzo dobra, bo np. wtedy przyzwyczaja się i kojarzy w jakiej kolejności co występuje i że zaraz wyjdzie na dwór.
Moja też śmieciara i jak była młoda to wysmarkane chusteczki uwielbiała na 1000 kawałków rozdziabywać i rozrzucać po pokoju. Z czasem jej przeszło. Na dworze jeśli chodzisz ze smyczą to obserwuj, jak widzisz że ma zamiar pochłonąć jakieś świństwo, szarpnij lekko smycz, powiedz stanowcze "nie rusz" albo "zostaw". Ja się z moją wyrobiłam do tego stopnia, że jak nie przyuważyłam i już miała w paszczy to łapałam ją za paszczę z góry wkładając 2 palce po obu stronach szczęki tak żeby nie mogła zamknąć i mówię "wypluj". I wypluwa Takie wcinanie śmieci z podwórka jest o tyle niebezpieczne, że czasem psy lubią machnąć jakąś padlinę, a to się może zakończyć nawet śmiercią.
Jeśli chodzi o higienę moich dywanów i wymiotowanie, które czasem się zdarza, to też jak widzę, że jej niedobrze i będzie wymiotować to powolutku ją zaprowadzałam do przedpokoju, bo tam mam płytki i wtedy wymiotuje. Teraz w 90% przypadków jak jej się chce wymiotować to sama idzie pod drzwi do przedpokoju i tam dopiero wymiotuje.[/QUOTE]

moj wychodzi 2-3 razy dziennie a raz w tygodniu wychasa sie na działce
a co chusteczek miałam to samo a mój sie nauczył ze zawsze przed pracą o 9 z nim wychodze i o 8:55 stoi przed dzwiami
a co świnstw mój ostatnio wytaszał sie w krówskim gównie... mama mało nie pusciła pawia myjąc go... ogólnie jesli chce coś zerzreć to wołam "a fe" i to działa musisz glośno i stanowczo to mówić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:58   #3716
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny moja psinka jak była mała to też dużo sikała ( ja zawsze tłumaczyłam to tym, że ma to po pani) ale ja mam o tyle dobrze, że otworze jej drzwi i biega sobie pod domem... Najgorsze jest to kiedy wyjde z nią gdzieś na spacer, a ona co 2 minuty zatrzymuje sie i sika a teraz to już w ogóle mam jazde, bo moja ukochana będzie miała małe i teraz dużo częściej wychodzi na dwór, bo chyba juz nie wytrzymuje, dlatego zamykam na noc drzwi od swojego pokoju żebym słyszała kiedy będzie chciała wyjść i teraz tak conajmniej raz w nocy musze ją wypuszczać, bo albo położy sie na mnie i tak mnie liże, że cięzko sie nie obudzić, albo stanie pod drzwiami i piszczy... Więc teraz czuje sie jakbym miała dziecko i musiała wstać w nocy zrobić mleko mam nadzieje, że nie długo sie to skończy, ale ogólnie... nie wiem co ja bym bez niej zrobiła tylko problem mam jeszcze taki, że od małego kupowałam jej karme pedigree, pare razy kupiłam inną, ale ona w ogóle nie chciała jej jeść... teraz też kupiłam jej chappi i za cholere nie chce jej ruszyć... szkoda mi jej było, więc kupiłam tą co zawsze..

a co do włosów, to chyba już nie będe blondynką... wczoraj umyłam jeszcze raz włosy żeby zobaczyć czy będzie lepiej, i ogólnie niby jest, ale kawałek włosów z prawej strony, ze 2cm przy końcówkach mam takie brzydkie włosy normalnie zjarane, a przecież w tydzień temu obciełam 4cm włosów... ryczeć mi sie az chce... albo wytrzymam jeszcze ten miesiąc i spróbuje blondy inoa, albo przyciemniam włosy... może nie aż do brązu, ale jakiś ciemny blond żebym mogła farbować tylko na wodzie 3%, ewentualnie 6...a tak chciałam miec ładne,zdrowe blond wlosy... a myśle,że to bezsensu chodzić ze zniszczoną blond czupryną...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:59   #3717
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny pewnie przeoczylam pochwalcie sie jakie macie pieski z jakiej rasy moj starszy juz pinczer ma 13 lat a nadal zachowuje sie jak szczeniak teraz wlasnie oczekuje na swoje malenstwo jacka russel teriera malego smieszka oj cos czuje ze bede miala z nim przeboje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-28 o 10:01 Powód: literki
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:08   #3718
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kurczę a ja myślałam że z moją jest coś nie tak że wymiotuje- ok.1-2x w tyg. a wy mi piszecie że i dorosłym psom się zdarza...
ja też zawsze ją ciągnę z pokoju do korytarza jak ma torsje bo tam mam linoleum i łatwo zetrzeć.

Adzio no ona do picia pierwsza a tak się pcha do kieliszków i puszek jak żyd najgorzej jak na dworze znajdzie puszkę bo ją wylizuje i nosi i muszę jej zabierać.
Dziękuję za ocenę farby.

mgielka własnie ja nie moge ustalić por wychodzenia stałych bo żyję na wariata jak to się mówi i żaden harmonogram nie ma szans... więc wychodzę jak ona zawoła drapiąc w drzwi.
Co mnie zastanawia że ona ożywia się wieczorem-lata wtedy po domu, szaleje itp., żre wtedy i jest nieznośna. Całą noc śpi z nami w łóżku.
Rano idziemy się załatwić jak tż idzie do pracy a potem jak wrócimy ona sie kładzie spać i śpi tak do południa. A potem szaleństwo do nocy.
Je tylko wieczorem a caly dzień nie chce. Mi sie zdaje jakby miała odwrocony zegar biologiczny
U mnie nie działa zostaw, trzeba na smyczy za łeb do góry ją podnieść i wtedy paszczę rozdziawia i śmieciuch wypada a ja go odrzucam gdzieś daleko. Tylko że u mnie takie osiedle że ciągle ludzie cos oknami wyrzucają i znajduje sie naprawdę cuda dlatego coraz mniej lubię spacery z nią.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:11   #3719
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny moj przez 13 lat wymiotuje i jeszcze ma taki "kaszel" tez przez cale zycie takie to pieskie zycie...weterynarz mowil ze to przypadlosc malych pieskow(ras)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:16   #3720
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

caskada ja mam suczkę kundelka ok.7 miesieczną wzięta z ulicy, dokładniej z dworca pkp. ktoś ją wyrzucił. Mam ja prawie 2 mce.
Nigdy nie mialam psa w domu i stąd moja niewiedza i dlatego radze się dziewczyn bo mam do nich zaufanie i ich rady zawsze skutkują.
Nazywamy ją Princeska chociaż chyba zajdzie zmiana bo na tamto jeszcze nie reagowała a tż woła na nią Lolka(Lolita) i chyba zostanie Lolka
Bo krócej i jakoś bardziej reaguje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.