Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 15:02   #2281
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ktoś pytał, ja jeszcze podbijam - jaki obszar bikini jest depilowaLny, czy praktykowane jest usuwanie do zera na całych wargach i między pośladkami?
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 15:10   #2282
Sasni
Raczkowanie
 
Avatar Sasni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jak byłam na depilacji Pani pytała mnie czy chcę mieć usuwane włoski z okolic odbytu i warg sromowych, także jest to praktykowane choć ja z tego nie skorzystałam, bo tak akurat moje włoski są zbyt jasne i laser by 'nie chwycił'
Sasni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 15:13   #2283
BosaDziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Hej, od mojego zabiegu łydki+pachy+bikini minęło już 12 dni i oto jak oceniam skuteczność:
bikini: 90% włosów wypadło
czyli tak, jak powiedziała pani- że tu mogę spodziewać się najlepszego efektu. niestety, efekt psują okolice pominięte, o których już pisałam. zwrócę na to szczególną uwagę przy następnym zabiegu
pachy: 75% włosów wypadło
wreszcie mam ładną, gładką skórę pod pachami wyszło lepiej niż zapowiadała pani
łydki: max 10% włosów wypadło
tu niestety jestem mocno zawiedziona wiadomo- najbardziej widoczne partie, ale cóż, może następny zabieg będzie bardziej skuteczny. postaram się przetrzymać większą moc lasera (ostatnio pani zmniejszyła, bo kwiczałam z bólu)
Hej dziewczyny!
Aniu, wielkie dzięki za kolejną porcję informacji! Pozytywnie nastrajaja mnie ten Twój entuzjazm - zwłaszcza, gdy czytam, że najlepiej wyszło Ci bikini, bo szczerze mówiąc, najbardziej marzy mi się pozbyć zbędnego owłosienia właśnie tam! Mam jedno pytanie a propo rzeczonego bikini, robiłaś tzw. brazylijskie, czy zdecydowałaś się jednak nie depilować całości? Osobiście jestem zdecydowana na głębokie bikini i jestem ciekawa, czy między pośladkami też usuną mi włosy. Jeśli wiesz coś na ten temat, będę wdzięczna za informację. Z góry dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę .
BosaDziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:48   #2284
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
Mam jedno pytanie a propo rzeczonego bikini, robiłaś tzw. brazylijskie, czy zdecydowałaś się jednak nie depilować całości?
Poprosiłam o usunięcie wszystkiego, bo sobie wykombinowałam, że jeśli wyjdzie słabo, to przynajmniej wszędzie będzie choć trochę mniej. Jednak pani wcale nie potraktowała tego jako brazylijskie, tylko zrobiła wyłącznie zabieg z przodu i nieco z boku, ale nie tak głęboko jak bym chciała. nie upominałam się o nic, gdyż po prostu nie znam standardów... Teraz bogatsza o wiedzę forumowiczek będę bardziej roszczeniowa
Jednak tak czy owak postanowiłam następnym razem zostawić sobie z przodu jakiś pasek, bo nie chcę wyglądać jak mała dziewczynka
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 20:21   #2285
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tmargot Pokaż wiadomość
robisz się już smutna wiesz?
Wiele razy pisałam,że metoda ipl+rf nie dała zadnych rezultatów w moim przypadku,a light sherr tak.w obu przypadkach miałam tą samą ilość zabiegów i podobny czas oczekiwania.
O ile w przypadku ipl+rf nie znikło nic,to w przypadku ligh sheer ubyło mi 70 % włosów
nie jestem ekspertem i nigdzie tego nie pisałam.opisywałam tylko moje doświadczenia.

nie rozumiem twojego oburzenia.jeśli pasuje ci ta metoda to ok-masz do tego pełne prawo.zrobisz to co uważasz,a moje słowa niczego nie zmienią.
Wydaje mi się,że problem tkwi ggdzie indziej.
Poprostu psuję ci interes moją krytyką.
Tak powiem to jeszcze raz i będę mówić ile mi się podoba

metoda ipl+rf nie dała żadnych efektów w moim przypadku,jest metoda do bani

-pozdrawiam
niezgadzam sie na to ,że w tym watku próbujesz podawać rady innym będąc nieobiektywnie stronniczą!
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 20:41   #2286
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
niezgadzam sie na to ,że w tym watku próbujesz podawać rady innym będąc nieobiektywnie stronniczą!
to chyba oczywiste,że nie chwalę czegos co soę nie sprawdziło w 100%.
czego ode mnie wymagasz,że będę pisała kłamstwa?
nie,jeśli ktoś zadaje pytanie o metodę IPL+RF i pyta o opinię pisze perawdę-nie działa!!






prowokujesz mnie i dobrze.na każdy twój post będe się powtarzać zgodnie z prawda oczywiście
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 20:54   #2287
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jutro dzw mam nadzieje ze uda mi sie umowic na piatek. i musze sobie chyba ten jasny meszek na brzuchu golic zeby sie zorbily czarne bo inaczej laser nie usunie
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 21:44   #2288
hackbangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam

chciałabym pójść na depilację laserem - proszę o rade

chciałabym aby efekt był jak najtrwalszy przy czym mam zaburzenia hormonalne (hashimoto+niedoczynność tarczycy) , ale nie miałam stwierdzonego nadmiernego owłosienia chorobowo. Jaki laser wybrać?

Mieszkam w okolicy Pruszkowa, z tego co poczytałam jest tam kilka salonów, może ktoś jakiś polecić?
Np. ten http://www.yasumi-epil.pl/ czy fotodepilacja czymś się różni od depilacji laserem?
A tu http://www.studionova.waw.pl/cennik.htm skąd takie niskie ceny?

Czy jeśli mam małe rozstępy na brzuchu to mogę depilować to miejsce laserem?
Chciałabym także usunąć włoski z brodawek sutkowych, mam torbiele w piersi w tej okolicy, czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy mogę użyć w takim wypadku laseru?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
hackbangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:28   #2289
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez woreczek Pokaż wiadomość
ktoś pytał, ja jeszcze podbijam - jaki obszar bikini jest depilowaLny, czy praktykowane jest usuwanie do zera na całych wargach i między pośladkami?
Ja depilacje robie na maxa-tzn co do wlosa z okolicy miedzyposladkowej i warg sromowych, rowniez na blonach sluzowych. Ale niestety na tych okolicach trzeba miec swiadomosc ze moga powstac poparzenia, ktore co prawda schodza zazwyczaj bez pozostawiania sladow. Po prostu w tych okolicach skora bywa bardzo ciemna. :/

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
Dziekuje Olu za odpowiedz w takim razie poczekam cierpliwie jeszcze troche na efekty
A czy moglabys napisac jak dzielicie depilacje bikini u was w salonie? jaki obszar zalicza sie do standardowego a jaki do glebokiego bikini?
pozdrawiam
Ja bikini standardowe robie mniej wiecej do linii "skąpej" bielizny, tzn z okolicy wewnetrznej ud, pachwin, kawalka od brzucha, czasem kawalek okolicy dolnej posladkow. okolica odbytu i warg sromowych pozostaje nietknieta
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 07:48   #2290
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ile włosy mogą odrastać po depilacji Duetem ? robiłem nogi - 2 zabiegi zwykłym LS - po 6 tygodniach był już widoczne odrosty, po 3 zabiegu robionym Duetem mam praktycznie gładkie nogi - zostało może 10% włosów, głównie na kolanach minął już 7 tydzień od zabiegu i nie widzę na skórze nawet cebulek włosa pod skórą, za tydzień idę na ostatni (mam taką nadzieję) zabieg - czyżby efekty były tak dobre ?

robiłem też Duetem ramiona i tors - efekty równie rewelacyjne aż nie mogę uwierzyć biorąc pod uwagę ile kasy wtopiłęm wcześniej na nieksuteczne w moim pryzpadku zabiegi zwykłym light sheer, zaburzeń hormonalnych nie mam
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 09:30   #2291
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Ile włosy mogą odrastać po depilacji Duetem ? robiłem nogi - 2 zabiegi zwykłym LS - po 6 tygodniach był już widoczne odrosty, po 3 zabiegu robionym Duetem mam praktycznie gładkie nogi - zostało może 10% włosów, głównie na kolanach minął już 7 tydzień od zabiegu i nie widzę na skórze nawet cebulek włosa pod skórą, za tydzień idę na ostatni (mam taką nadzieję) zabieg - czyżby efekty były tak dobre ?

robiłem też Duetem ramiona i tors - efekty równie rewelacyjne aż nie mogę uwierzyć biorąc pod uwagę ile kasy wtopiłęm wcześniej na nieksuteczne w moim pryzpadku zabiegi zwykłym light sheer, zaburzeń hormonalnych nie mam
cieszę się,że się pokazałeś i opisujesz swoje obserwacje.czekam właśnie na opinie kogoś,kto dawnno miał zabieg laserem DUET.
poczekaj tak do pół roku od ostatniego zabiegu.czasem uśpione cebulki mogą jeszcze wzrastać.to chyba optymalny czas na obserwację pełnych efektow.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 13:04   #2292
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem umowiona na piatek na 14 to jak wroce wieczorkiem z zabiegu to dam znac heh
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:33   #2293
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy powinnam sie denerwowac?? minelo ponad 2 tygodnie od zabiegu laserem LS (moc 28 - 30) i wypadl mi niewielki procent wlosów.. wlosy mam ciemne, w trakcie zabiegu odczuwalam ból.. wlosy okolicy bikini z przodu w wiekzosci wypadly, jednak z tylu, w glebszych partiach nie widze duzej roznicy, rosną jak rosly, mocno siedza w skórze :/
ehh :/
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:48   #2294
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
Czy powinnam sie denerwowac?? minelo ponad 2 tygodnie od zabiegu laserem LS (moc 28 - 30) i wypadl mi niewielki procent wlosów.. wlosy mam ciemne, w trakcie zabiegu odczuwalam ból.. wlosy okolicy bikini z przodu w wiekzosci wypadly, jednak z tylu, w glebszych partiach nie widze duzej roznicy, rosną jak rosly, mocno siedza w skórze :/
ehh :/
z tego co ja słyszałam to włosy łonowe sa bardzo mocne i grubsze ,mocniejsze niż na nogach.widocznie będziesz potrzebować większej mocy.na drugi raz poproś o moc 35/38 (ja taką miałam)
pisałam między,poniewaz tam,gdzie mnie bolało zmniejszala moc,a potem dodawała.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:58   #2295
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT dziękuje za odpowiedź!
Niestety nie jest to dla mnie pocieszające.. można powiedzieć, że pierwszy zabieg byl nieudany :/
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:05   #2296
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
TmargoT dziękuje za odpowiedź!
Niestety nie jest to dla mnie pocieszające.. można powiedzieć, że pierwszy zabieg byl nieudany :/
uczymy się na błędach.
dobrze,że jest forum
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:14   #2297
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

1 nie udany\? nawet nie strasz bo moj 1 bedzie w piatek
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:42   #2298
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
1 nie udany\? nawet nie strasz bo moj 1 bedzie w piatek
mój pierwszy był udany i pozbyłam sie 50-% włosów (robiłam w listopadzie ).mam nadzieję ,że taki efekt się utrzyma na stałe i po poprawce będzie ich coraz mniej.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:49   #2299
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

je mech co mialam to przycielam zeby wzmocnily sie i wyrosly czarne
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 16:18   #2300
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
Czy powinnam sie denerwowac?? minelo ponad 2 tygodnie od zabiegu laserem LS (moc 28 - 30) i wypadl mi niewielki procent wlosów.. wlosy mam ciemne, w trakcie zabiegu odczuwalam ból.. wlosy okolicy bikini z przodu w wiekzosci wypadly, jednak z tylu, w glebszych partiach nie widze duzej roznicy, rosną jak rosly, mocno siedza w skórze :/
ehh :/
może jeszcze Ci wypadną. mi spod pach zaczęły wypadać po 2 tygodniach, a przy bikini są mocniejsze. pewnie skubańce mocniej się trzymają i wypadają później niż włosy z innych części ciała
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 00:09   #2301
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy mozna cos zrobic z jasnymi wloskami,aby laser je zobaczyl?
jestem po 1 depilacji duetem, wlosy ladnie wypadly ,ale i tak lydki sa szorstkie w dotyku bo wyrastaja bardzo jasne, wrecz niewidoczne wloski.
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:35   #2302
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nasti88 tez mam ten problem z jasnymi wlosami i doszlam do wniosku zedby golic i wzmacniac je to beda odrastac mocniejsze i ciemniejsze
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:40   #2303
BosaDziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Poprosiłam o usunięcie wszystkiego, bo sobie wykombinowałam, że jeśli wyjdzie słabo, to przynajmniej wszędzie będzie choć trochę mniej. Jednak pani wcale nie potraktowała tego jako brazylijskie, tylko zrobiła wyłącznie zabieg z przodu i nieco z boku, ale nie tak głęboko jak bym chciała. nie upominałam się o nic, gdyż po prostu nie znam standardów... Teraz bogatsza o wiedzę forumowiczek będę bardziej roszczeniowa
Jednak tak czy owak postanowiłam następnym razem zostawić sobie z przodu jakiś pasek, bo nie chcę wyglądać jak mała dziewczynka
W ofercie grouponowej napisali "całe bikini", więc nie daj za wygraną, powołaj się na wydruk z netu, jeśli trzeba będzie. Niestety zazwyczaj jest tak, że jeśli się głośno o swoje nie upomnisz, to nikt z własnej nieprzymuszonej woli też się nie pokwapi, by dać z siebie więcej... Poza tym chyba Ty pisałaś na forum, że wszystko trwało ok. 40 min, podczas gdy mi pani w informacji powiedziała, że depilacja zajmie godzinę, więc może faktycznie trochę za szybko z Tobą im poszło... A co do bikini- po to wykupiłam ten kupon, żeby przede wszystkim tam zrobić porządek z owłosieniem i niekoniecznie tylko przód, do którego mam łatwiejszy dostęp, tylko właśnie denerwująca i nastręczająca masę problemów przy depilacji domowymi sposobami- reszta! Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze, że się odzywasz . PS Kiedy masz kolejną wizytę?
BosaDziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:08   #2304
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
W ofercie grouponowej napisali "całe bikini", więc nie daj za wygraną, powołaj się na wydruk z netu, jeśli trzeba będzie. Niestety zazwyczaj jest tak, że jeśli się głośno o swoje nie upomnisz, to nikt z własnej nieprzymuszonej woli też się nie pokwapi, by dać z siebie więcej... Poza tym chyba Ty pisałaś na forum, że wszystko trwało ok. 40 min, podczas gdy mi pani w informacji powiedziała, że depilacja zajmie godzinę, więc może faktycznie trochę za szybko z Tobą im poszło... A co do bikini- po to wykupiłam ten kupon, żeby przede wszystkim tam zrobić porządek z owłosieniem i niekoniecznie tylko przód, do którego mam łatwiejszy dostęp, tylko właśnie denerwująca i nastręczająca masę problemów przy depilacji domowymi sposobami- reszta! Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze, że się odzywasz . PS Kiedy masz kolejną wizytę?

faktycznie, na grouponie w krakowie napisali " Dzięki naszej ofercie możesz skorzystać z 3 sesji depilacji kilku partii ciała: pach, łydek i całego bikini." wiec macie podstawe do upominania sie o swoje

nie wiem wlasnie czy tez bym mogla,bo ja nie kupowalam w krakowskim i w mojej ofercie jest tylko slowo "bikini" nie rozwineli tego czy chodzi o standardowe czy glebokie...a salon w ktorym robie depilacje wlasnie tak ma w ofercie- dwie opcje...i oczywiscie na miejscu zrobili mi standardowe czyli tyle co nic....

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
nasti88 tez mam ten problem z jasnymi wlosami i doszlam do wniosku zedby golic i wzmacniac je to beda odrastac mocniejsze i ciemniejsze
moze pomoze,ale nie wierze w to...przynajmniej jesli chodzi o lydki... gole je od kilku lat i jakby te jasne wloski mialy sciemniec to by to juz dawno zrobily....choc mam nadzieje ,ze sie myle
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:49   #2305
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jak tam chcesz ja wiem po sobie ze jak zgole mech to pozniej mam busz hehe
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:39   #2306
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

w miejscu gdzie ja wykonuje zabiegi 300 zl kosztuje bikini zwykle, a 400 zl glebokie (na zero ;P) mysle ze to standardowe ceny, przy oplaceniu 3 zabiegow z gory lub przy wykonywaniu 3 czesci podczas jednej wizyty zwykle daja 10% znizki od calej kwoty..a to zawsze cos!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:44   #2307
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
W ofercie grouponowej napisali "całe bikini", więc nie daj za wygraną, powołaj się na wydruk z netu, jeśli trzeba będzie. Niestety zazwyczaj jest tak, że jeśli się głośno o swoje nie upomnisz, to nikt z własnej nieprzymuszonej woli też się nie pokwapi, by dać z siebie więcej...
Dokładnie, ja jak się umawiałam na termin, pytałam czy możliwe jest całkowite bikini - babeczka powiedziała, że tak, ta oferta to obejmuje, wszystko zależy od odporności na ból w tych okolicach. Mnie najbardziej bikini interesuje, więc na pewno nie odpuszczę.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:48   #2308
BosaDziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;24163582]Dokładnie, ja jak się umawiałam na termin, pytałam czy możliwe jest całkowite bikini - babeczka powiedziała, że tak, ta oferta to obejmuje, wszystko zależy od odporności na ból w tych okolicach. Mnie najbardziej bikini interesuje, więc na pewno nie odpuszczę.[/QUOTE]
No to będziemy musiały zacisnąć zęby . Nie mniej jednak, gdy czytam co napisała Ania ( że straciła ok. 90 % włosów z okolic bikini już po pierwszym zabiegu), myślę, że naprawdę warto pocierpieć dla takiego efektu.. zwłaszcza, że sesje są trzy . A Ty, mawis, kiedy masz termin? Pozdrawiam
BosaDziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:33   #2309
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jak ja bym po 1 zabiegu stracila 90 % wlosow to chyba bym normalnie ze szczescia nie wiem haa,, tylko szkoda ze trzeba czekac z 2 tyg az wypadna ze nie ma od razu efektu;/ dobrze chociaz ze mozna w tym czasie golic i przycinac bo masakra jakbym miala chodzic z chaszczami
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:36   #2310
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
W ofercie grouponowej napisali "całe bikini", więc nie daj za wygraną, powołaj się na wydruk z netu, jeśli trzeba będzie. Niestety zazwyczaj jest tak, że jeśli się głośno o swoje nie upomnisz, to nikt z własnej nieprzymuszonej woli też się nie pokwapi, by dać z siebie więcej... Poza tym chyba Ty pisałaś na forum, że wszystko trwało ok. 40 min, podczas gdy mi pani w informacji powiedziała, że depilacja zajmie godzinę, więc może faktycznie trochę za szybko z Tobą im poszło... A co do bikini- po to wykupiłam ten kupon, żeby przede wszystkim tam zrobić porządek z owłosieniem i niekoniecznie tylko przód, do którego mam łatwiejszy dostęp, tylko właśnie denerwująca i nastręczająca masę problemów przy depilacji domowymi sposobami- reszta! Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze, że się odzywasz . PS Kiedy masz kolejną wizytę?
wiesz, masz rację... upomnę się na pewno, bo skoro podają na gruponie, że jest to ileś tam procent taniej i wynika to z maksymalnych kwot jakie kosztuje taka depilacja, to rozumiem, że dostaję tą droższą usługę.
niestety, już spotkałam się z niezbyt miłym traktowanie osób z grupona- firmy traktują niestety takich klientów jak klientów drugiej kategorii i nie myślą perspektywicznie jak wielu osobom jestem w stanie polecić ich usługi jeśli będę z nich zadowolona, ile razy sama wrócę do tego salonu po inne usługi. z resztą taka chyba jest idea tego portalu- służy głównie promocji a nie łatwemu zarobkowi. jednak jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie zanim zwykli szeregowi pracownicy to zrozumieją. dla nich jest to tylko urwanie głowy w związku z pracą na wyższych obrotach. nie myślą o tym, że gwarantuje im to zatrudnienie na przynajmniej pół roku... ehh, polska mentalność...
anyway: na pewno będę się domagać pełnej usługi. na drugi zabieg idę na początku lutego.
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.