Vichy czy Pharmaceris ? który lepszy na piegi ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 09:49   #1
Aniuuuuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 4
GG do Aniuuuuusia

Vichy czy Pharmaceris ? który lepszy na piegi ?


Mam piegi i chciałabym je jakoś zatuszować używałam wiele podkładów ale jakoś zaden nie był dobry zastanawiem sie nad kupnem Pharmaceris przyzwoita cena ok 35 zł mam cere suchą a słyszałam ze vichy może wyszuszać eh juz sama nie wiem może mi podpowiecie który jest lepszy i lżejszy i naturalny a nie efekt tapetyy ;/ i który dobrze kryjeee i szybko sie nie ściera

Może któraś ma piegi i używa którys z tych podkładów ? )
z góry dziekuuje ;*
Aniuuuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:11   #2
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Vichy czy Pharmaceris ? który lepszy na piegi ?

Piegi są słodkie ; ) Jeśli nie masz np. przebarwień, które trzeba zakryć, a masz cerę suchą, może poszukaj po prostu podkładu nawilżającego, a piegi zostaw : ) Wielu chłopaków też uważa, że piegi są ładne, a na pewno lepsze od tapety
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:30   #3
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Vichy czy Pharmaceris ? który lepszy na piegi ?

zgadzam si e w powyższą odpowiedzią piegów nie ma co ukrywać ja także kiedyś uważałam je za wadę, defekt urody.. ale już mi minęło moja mama ma wyraźniejsze piegi, szczególnie na rękach, ramionach itp. ;p jedyną rzecz jaką Ci proponuję to: nie opalaj twarzy, w ogóle !!! filtry 50spf piegi nie będą ciemnieć i do tego rozjaśnieające maseczki, toniki, kremy- takie na bazie ogórków, coś z cytryną a podkład ?? hmm, jesli masz spoko cerę, bez naczynek, trądziku itp.. to używaj jakiegoś lekkiego plus korektor na zaczerwienienia np lirene lub bourjois healthy mix, a jak chcesz coś mocniejszego to polecam estee lauder light, rimmel lasting...
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 16:39   #4
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Vichy czy Pharmaceris ? który lepszy na piegi ?

Ekhmmm.... No i warto mieć na uwadze, że podkłady kryjące zawsze stworzą mniejszą lub większą maskę na twarzy. Takie już są - głębokie nasycenie pigmentu mające a zadanie przykryć zmiany, nie pozostawi skóry "naturalnej".
PS. A krycie i trwałość Pharmacerisa pozostawia wiele do życzenia. Ale każdemu odpowiada co innego. Polecam skrupulatną lekturę KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...20.html&next=1
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:43   #5
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: Vichy czy Pharmaceris ? który lepszy na piegi ?

Vichy nie próbowałam, ale Pharmaceris według mnie krycie ma świetne- naprawdę- jak korektor (spokojnie pod oczy go dawałam i świetnie to wyglądało), tylko jeśli masz tłustą cerę, to niestety nie nadaje się dla Ciebie (tak jak i dla mnie :P)- skóra tłuści się po nim szybko bardzo jest to widoczne.
Bardzo szkoda, bo cała reszta jest bez zastrzeżeń, jednak ten minus uniemożliwia stosowanie...
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.