Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 17:37   #1951
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
A i tak cholernie wazne są umiejętnosci i smykała,dryg czy jakby to nazwać.wiele czynników składa sie na satysfakcjonujący efekt(oczywiscie jakosc produktów tez)
pewnie
zgadzam się
jak ktoś nie jest cierpliwy, precyzyjny i nie ma umiejętności i nie lubi takich dokładnych prac to i tak sam zrezygnuje z tego zajęcia jak nie będzie szło dobrze bo do osób posiadających wymienione powyżej cechy jest kierowana oferta na kursy/szkolenia z tej metody
ale i tak wszystkiego można się nauczyć w pewnym stopniu i fajnie i dobrze gdy jest to profesjonalne przygotowanie na bezpiecznych produktach
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 00:03   #1952
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

gi_bas
rozliczenie z salonem to sprawa indywidualna. Ja nawiązując współpracę z moim miejscem pracy stworzyłam nowe stanowisko i nowa usługę w ofercie salonu. Przyszłam z fachem w reku. To ja kupuję produkty i częściowo zajmuje się pozyskaniem klienta. Zakupiłam fotel kosmetyczny lampę i krzesełko. Z właścicielka salonu uzgodniłam że będę podnajmować miejsce. Wynajem odliczam od dochodu. Teraz może nie zarabiam kokosów ale w sezonie mogłam odłożyć więcej pieniędzy żeby mieć w razie czego na opłacenie czynszu poza sezonem.

mewa_3miasto nie tylko na tym forum ale i od klientek słyszałam o salonach które pracują na nie wiadomo czym i potrafią klientce zrobić krzywdę. Również wiele dobrego słyszało się o stylistkach pracujących w domu które czynią cuda na oczach. Nie można wszystkiego uogólniać. To nie miejsce ma znaczenie tylko człowiek który wykonuje dana usługę. Z tego co pamiętam już ktoś na forum wypowiadała się że niedługo wszystkie produkty będą ogólnodostępne i jak widać tak się dzieję. To twoja sprawa czy wierzysz w to czy nie.
gi_bas mówisz o bezpiecznych produktach. Moim zdaniem każdy produkt jest bezpieczny o ile stoi na półce. To kwestia w jakie ręce trafi. Nawet najlepsze sprawdzone markowe produkty jak trafią w nieodpowiednie ręce mogą być niebezpieczne.
alicja85alicja na forum było sporo dziewczyn pracujących na Secret Lashes które wypowiadały się pozytywnie. To czy dany produkt nam odpowiada to osobista kwestia. Musisz sama spróbować i mieć z czym porównać aby wyrobić własna opinię. Ich produkty są w dość przystępnej cenie. Jedyna moja rada to wszelkie testy przeprowadzaj na koleżankach. Tak aby uzyskać szczerą opinię. W tej kwestii liczy się nie tylko twoja wygoda pracy ale i również zadowolenie i komfort osoby na której pracujesz.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 12:11   #1953
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cinnamonek skończ juz kobietko te zale i zarzucanie komus nieuprzejmosci, w szczegulnosci sarricie.... przedarlam sie przez tą wasza dyskusję i nic tam takiego nie znalazlam.... zasmiecasz tyllo watek

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez cinnamonek Pokaż wiadomość
nie mam nic do tego co piszesz bo jest to dyskusja. Mogę się z tobą zgodzić lub nie. Ale nie podoba mi się to w jaki sposób piszesz. Jesteś wyjątkowo nieuprzejma a szczególnie dla osób które nie podzielają twojego zdania i opinii. A każdemu kto się z tobą nie zgadza zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem. Stało się to twoją regułą. A jest to wyjątkowo niegrzeczne. Chyba można bronić swoich racji nie obrażając innych.

Cinamonek sarrita ma racje- nie czytasz ze zrozumieniem albo wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia

nie słyszałam o zezwoleniach marek na stosowanie produktów.
Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat. Nie kupuję produktów pokątnie. Pisałam że bez problemu można kupić w internecie produkty marek które wcześniej wymieniałam. I internet to nie tylko allegro. Wystarczy dobrze poszukać. Ceny są zbliżone do cen dystrybutorów a nawet niższe. żebyś ponownie nie zarzuciła mi kłamstwa oto kilka linków do sklepów internetowych gdzie można dostać produkty do przedłużania rzęs, bez certyfikatu danej marki.

Otoz to kupujesz bez problemu w internecie - bo wiadomo ze tam handel kwitnie, czesto wlasnie bez zezwolenia wlascicieli marki



co do marketingu to nie zgodzę się z tobą. - kobieto pojecia nie masz o marketingu wiec blagam nie pisz nic na temat jego slusznosci badz nie....

Plakaty – wystrój salonu w którym pracuję jest tak zaprojektowany że plakat tylko by go szpecił. - bueheheheheheh

ulotki – wolę usiąść z klientką zapoznać ją z moimi pracami opowiedzieć o zabiegu pielęgnacji. Ulotka trafiłaby do torebki a potem do kosza. ... Bosze.... Dziewczyno...


Praca w salonie pochłania mi większość dnia i zwyczajnie nie starczyłoby mi czasu i siły na inne działania. Moja praca zamyka się na salonie i klientkach. Tak pracuje stylistka. - no wlasnie skup sie na zakladaniu rzes a marketing zostaw wlascicielowi salonu i nic juz nie pisz o nim...

Co ma marketing do pokazów, targów i działań rozwojowych? To nie są argumenty tylko zwyczajnie lanie wody. - zdanie w 100% pokazujace wlasnie jak bardzo nie masz pojecia o marketingu i tym jak dziala rynek, w tym rynek uslug kosmetycznych....

.
podsumowujac nie dyskutuj o marketingu skoro nie masz o nim bladego pojecia
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:48   #1954
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Nie rozumiem Mantisa dlaczego odwołujesz się do mojej dyskusji z Sarritą skoro ona poprosiła o zakończenie tematu. Ja się do tego ustosunkowałam. Każda z nas przedstawiła swoje racje. Sarrita zarzuciła mi kłamstwo i kupowanie pokątnie produktów. Udowodniłam że mówię prawdę. Nie uważam że sklepy internetowe zajmują się pokątną sprzedażą To gdzie zamawiają towar i w jakich ilościach żeby uzyskać zniżki nie bardzo mnie interesuje. Dopóki nie czuje się oszukana to taka forma sprzedaży jest dla mnie ok.

"Otoz to kupujesz bez problemu w internecie - bo wiadomo ze tam handel kwitnie, czesto wlasnie bez zezwolenia wlascicieli marki"
Zakupy w internecie to nic złego. Nie sądzę żeby towar był niewiadomego pochodzenia. Jeżeli ktoś działa na szkodę danej marki to wydaję mi się że przedstawiciel tej marki powinien zgłosić sprawę na policję lub dochodzić swoich praw na drodze sądowej. To nie jest sprawa potencjalnego klienta.
W kwestii zezwolenia na sprzedaż właściciela marki to wydaje mi się że to właśnie właściciel marki powinien wiedzieć najlepiej komu sprzedaje swój towar. Więc nie rozumiem wydawania zezwolenia na sprzedaż. Ale mogę być w błędzie. Już pisałam że chętnie się dowiem czegoś w tej kwestii.
Nigdy nie pisałam ze jestem specjalistą w dziedzinie marketingu. To co pisze wynika z mojego doświadczenia z pracy z klientem i tylko z tego.
Mantisia nie wiem na czym ty opierasz swoje racje ale argumenty typu:
nie czytasz ze zrozumieniem albo wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia
kobieto pojecia nie masz o marketingu wiec blagam nie pisz nic na temat jego slusznosci badz nie....
bueheheheheheh
... Bosze.... Dziewczyno...
trudno to nazwać argumentami więc tym bardziej się do tego odnieść.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:41   #1955
PAPRYCZKA178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

witam was dziewczyny, mam problem z moja siostra jest po ciazy, rzesy przedluzam jej klejem http://hurtowniaava.pl/produkt227_kl...ltra-plus.html

co tydzien juz ma jedno oko do poprawki, jaki polecacie klej by byl wytrzymaly i dobrze sklejał? rzesy przykelejam bardzo cieniutkie wiec to napewno nie wada rzes lecz kleju,,, byc moze bedzie t zle przechowywanie kleju, poniewaz nikt mi na szkoleniu nie mowil bym trzymalal go w lodowce, no i po otwarciu klej jest wazny 3 miesiace czy jesli mam go juz wlasnie 3 miesiace to co sie z nim dzieje pozniej?
PAPRYCZKA178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:07   #1956
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

PAPRYCZKA178 co do przechowywania kleju i ważności po otwarciu to najlepiej jak skontaktujesz się ze sprzedawcą. Kleje różnych marek mają różne wymagania. Może być to winna kleju ale nie koniecznie. Spytaj się siostry czego używa do makijażu i demakijażu oka. To jest bardzo ważne i również może być przyczyną odklejania się rzęs.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:35   #1957
nataliaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Przejrzałam kilkanaście stron wątku, ale nie znalazłam tego co mnie interesuje ;p a mianowicie macie kogoś do polecenia w trójmieście? w rozsądnej cenie i najlepszej jakości
nataliaala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 22:43   #1958
PAPRYCZKA178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cinnamonek Pokaż wiadomość
PAPRYCZKA178 co do przechowywania kleju i ważności po otwarciu to najlepiej jak skontaktujesz się ze sprzedawcą. Kleje różnych marek mają różne wymagania. Może być to winna kleju ale nie koniecznie. Spytaj się siostry czego używa do makijażu i demakijażu oka. To jest bardzo ważne i również może być przyczyną odklejania się rzęs.
uzywa toniku do demakijazu oczu ale bez alkoholu, zwykly z ziaji, ale nie ten 2-u fazowy,
PAPRYCZKA178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:43   #1959
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez PAPRYCZKA178 Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny, mam problem z moja siostra jest po ciazy, rzesy przedluzam jej klejem http://hurtowniaava.pl/produkt227_kl...ltra-plus.html

co tydzien juz ma jedno oko do poprawki, jaki polecacie klej by byl wytrzymaly i dobrze sklejał? rzesy przykelejam bardzo cieniutkie wiec to napewno nie wada rzes lecz kleju,,, byc moze bedzie t zle przechowywanie kleju, poniewaz nikt mi na szkoleniu nie mowil bym trzymalal go w lodowce, no i po otwarciu klej jest wazny 3 miesiace czy jesli mam go juz wlasnie 3 miesiace to co sie z nim dzieje pozniej?
...pozniej laduje w koszu na smieci jesli nie zuzylas go calego. Rozne kleje roznie sie zachowuja... jedne sie kawala, ciagna, robia sie glutowate, inne po prostu traca przyczepnosc a ich konsystencja pozostaje taka sama. Moja rada - nigdy nie czekaj do 3 miesiecy.
Pytanie jeszcze czy siostrze wypadaja rzesy z cebulkami bo z Twojej wypowiedzi domyslalam sie, ze sie odklejaja. Jesli z cebulkami to zapewne jest to kwestia hormonalno-zdrowotna.
'Lysienie' jednego oka moze byc tez zwiazane z uporczywym spaniem na jednej stronie.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez PAPRYCZKA178 Pokaż wiadomość
uzywa toniku do demakijazu oczu ale bez alkoholu, zwykly z ziaji, ale nie ten 2-u fazowy,
Jesli produkt nie ma napisane jasno i wyraznie OIL FREE zapewne nie nadaje sie do demakijazu oczu przy rzesach syntetycznych. Trzeba byc bardzo ostroznym. W skladzie produktu, o torym piszesz jest: peg-40 glyceryl cocoate - zakladam, ze jest to wlasnie substancja oleista niestety.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Mantisa, szkoda energii na walke z wiatrakami
Zęby zjadlam na marketingu pracujac przy nim 10 lat, tak samo kilka lat na pracy w branzy rzesowej... proponuje uciac definitywnie rozmowe na temat ceryfikatow, marek, produktow i stylistek - kazdy ma swoj rozum... jedni wiekszy, inni...
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:41   #1960
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

cinnamonek - rozumiem, że rozliczenie z salonem to sprawa indywidualna jest wiele sposobów i stąd moje pytanie na forum, aby przeanalizować moje przemyślenia wraz z sugestiami z forum - dzięki za opisanie Twojego doświadczenia
fajnie by było gdyby produkt stojący "na półce" był bezpieczny, niestety nie zawsze tak jest - a tym bardziej w necie ale fakt, nawet jeżeli profesjonalne produkty trafią w niepowołane ręce mogą być niebezpieczne - dlatego trzeba się upewnić czy trafiło się do profesjonalisty

nataliaala - napiszę prywatnie aby nie robić reklamy
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:14   #1961
PAPRYCZKA178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

jaki nalepszy jest plyn do demakijazu oczu by wlasnie nie oslabial kleju rzes??oczywiscie z tych dostepnych w drogerii

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

[QUOTE=sarrita;24581939]...pozniej laduje w koszu na smieci jesli nie zuzylas go calego. Rozne kleje roznie sie zachowuja... jedne sie kawala, ciagna, robia sie glutowate, inne po prostu traca przyczepnosc a ich konsystencja pozostaje taka sama. Moja rada - nigdy nie czekaj do 3 miesiecy.
Pytanie jeszcze czy siostrze wypadaja rzesy z cebulkami bo z Twojej wypowiedzi domyslalam sie, ze sie odklejaja. Jesli z cebulkami to zapewne jest to kwestia hormonalno-zdrowotna.
'Lysienie' jednego oka moze byc tez zwiazane z uporczywym spaniem na jednej stronie.


no wlasnie sie odklejaja, czekam teraz za nowym klejem zobaczymy jak bedzie na nowym,
PAPRYCZKA178 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 19:21   #1962
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Nie znam konkretnych nazw produktow, niestety... ja i moje klientki uzywamy demakijazu firmy, na ktorej pracuje. Zapytaj sie w drogerii o produkt OIL FREE - musi byc napisane na opakowaniu.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:32   #1963
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez PAPRYCZKA178 Pokaż wiadomość
jaki nalepszy jest plyn do demakijazu oczu by wlasnie nie oslabial kleju rzes??oczywiscie z tych dostepnych w drogerii
pytasz jaki jest najlepszy.
a odpowiedz jest taka, ze w drogeryjnych to nie ma chyba zadnego.

bo albo pegi, albo olejki, albo gliceryna - zawsze cos.

byl kiedys plyn do demakijazu Rival de Loop, ale chyba zmienili formule, bo teraz widuje juz tylko inny rodzaj, w ktorym jest gliceryna.

btw - robisz rzesy komukolwiek innemu niz siostrze?
bo to jednak podstawowa wiedza, ja nie jestem kosmetyczka, a klientka i rzesy mialam robione tylko raz, a wydaje mi sie, ze wiem na ten temat wiecej niz ty :/
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:16   #1964
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

"PAPRYCZKA178;2458872 8]jaki nalepszy jest plyn do demakijazu oczu by wlasnie nie oslabial kleju rzes??oczywiscie z tych dostepnych w drogerii"

Po co kupować coś co nie jest dedykowane rzęsom syntetycznym? nie łatwiej, bezpieczniej i lepiej kupic coś co się do tego stricte nadaje? mamy wówczas pewność!! , że przy demakijazu nie zjedzie nam 3/4 rzęs. Jest sens oszczędzać na płynie do demakijażu po to by później zapłacic więcej za aplikacje rzęs? nie sądzę Poza tym te płyny nie są aż tak drogie. Na pewno tańsze niż częstsze aplikacje rzęs Także odsyłam do Twojej stylistki, która na pewno dobrze Ci doradzi
pozdrawiam
Nadine

Edytowane przez Nadine1
Czas edycji: 2011-01-24 o 23:20
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:20   #1965
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Kazda rzesowa firma powinna miec demakijaz OIL FREE - wiem, ze ma XL Lashes i JB Lashes.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:27   #1966
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
Także odsyłam do Twojej stylistki, która na pewno dobrze Ci doradzi
pozdrawiam
Nadine
problem w tym, ze papryczka jest stylistką rzes (przynajmniej dla swojej siostry) :/
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 00:03   #1967
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
problem w tym, ze papryczka jest stylistką rzes (przynajmniej dla swojej siostry) :/
ja tylko raz wykonałam demakijaż zwykłym płynem do demakijazu i na drugi dzień pobiegłam na uzupełnienie. Uważam, że nie warto. Od tamtej pory używam specjalnych płynów do rzęs sztucznych i nic się nie dzieje
pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 00:12   #1968
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

a ja w czasie, gdzy mialam zalozone rzesy, pomalowalam sie jakies 3 razy. i to minimalnie, uzylam tylko kredki
natomiast jak chcialam pozbyc sie kilku/kilkunastu ostatnich rzes, ktore jeszcze sie trzymaly - codziennie zmywalam oczy oliwka - i dopiero po tygodniu te rzesy odpadly

nadine - malujesz jeszcze rzesy, mimo doczepienia? czy chodzi o inny makijaz, typu kredka, czy cien?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 00:21   #1969
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Rzęs juz nie tuszuję. Mam grubosć rzęs 0,2 cm więc uzyskuję wystarczający efekt glamour, nie musze malować Miałam na mysli demakijaż cieni do powiek.
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 08:36   #1970
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja swoich rzes absolutnie nie tuszuje.Jesli chodzi o powieke zmywam delikatnie pacynką i nic mi sie z preparatu nie dostaje do rzęs.Malowanie ich to zupełny bezsens a nie robiąc tego przynajmniej ich nie osłabiam i gonię tylko co 4 tyg na uzupełnienie a nie tak jak moja znajoma co 2 tygodnie....Teraz podobno szał doklejania rzęs studniówkowy mówiła mi moja stylistka
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:30   #1971
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Roznica miedzy uzupelnieniami co 2 a 4 tygodnie glownie jest podyktowana innym naturalnym cyklem rzes. Nie nalezy sie porownywac do osob, ktore chodza czesciej lub rzadziej - nie znaczy to, ze stylitska jest gorsza, czy ma gorsze materialy lub czy ktos lepiej o nie dba.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:59   #1972
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hmm.. zainteresowałyście mnie tym przedłużaniem rzęs. I tak przeglądam i przeglądam wątek, ale ani fotek żadnych znaleźć nie mogę, ani dokładnych informacji, bo większość mam wrażenie jest dla osób chcących zrobić kurs..
Wrzucał ktoś może jakieś swoje przed/po? I wiecie może jaka jest teraz cena mniej więcej takieigo zabiegu? Czy lepiej robić w salonie czy gdzieś indziej?
A, i ile to się w końcu utrzymuje.. bo najpierw gdzieś czytałam że ok. 6-10 tygodni, potem że 3 miesiące, a teraz nagle że 4 tyg.

Będę wdzięczna za info <3
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:24   #1973
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cinnamonek Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Mantisa dlaczego odwołujesz się do mojej dyskusji z Sarritą skoro ona poprosiła o zakończenie tematu. ...........
Nigdy nie pisałam ze jestem specjalistą w dziedzinie marketingu. To co pisze wynika z mojego doświadczenia z pracy z klientem i tylko z tego.
Mantisia nie wiem na czym ty opierasz swoje racje ale argumenty typu:
nie czytasz ze zrozumieniem albo wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia
kobieto pojecia nie masz o marketingu wiec blagam nie pisz nic na temat jego slusznosci badz nie....
bueheheheheheh
... Bosze.... Dziewczyno...
trudno to nazwać argumentami więc tym bardziej się do tego odnieść.
1 ) Nie odwoluje sie do dyskusji tylko prosze zebys nie mowila nic na temat marketingu bo pojecia o nikm nie masz i bogu dzieki ze nie twierdzisz ze jestes specjalistka....
2) czytaj ze zrozumieniem - ale o to prosic nei ebde bo widze ze nie rozrozniasz znaczenia slow w jezyku polskim skoro prosbe nazywasz argumentem.
3) "Zakupy w internecie to nic złego. Nie sądzę żeby towar był niewiadomego pochodzenia. Jeżeli ktoś działa na szkodę danej marki to wydaję mi się że przedstawiciel tej marki powinien zgłosić sprawę na policję lub dochodzić swoich praw na drodze sądowej. To nie jest sprawa potencjalnego klienta." - przerazajaca masz mentalnosc... skoro takie zasady w zyciu stosujesz: "To nie ja ukradlam ten produkt , ja tylko kupilam od zlodzieja" .........

Wiecej nie mam do dodania. szkoda walki z wiatrakami
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:42   #1974
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

jeżeli chodzi o produkty do demakijażu ...to jestem zdania, że lepiej kupić sprawdzony produkt bez substancji oleistych
po co ryzykować odklejanie się rzęsek i płacić za częstsze uzupełnienia? zgadzam się z wypowiedzią Nadine1
najlepiej zapytać swoją stylistkę

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hmm.. zainteresowałyście mnie tym przedłużaniem rzęs. I tak przeglądam i przeglądam wątek, ale ani fotek żadnych znaleźć nie mogę, ani dokładnych informacji, bo większość mam wrażenie jest dla osób chcących zrobić kurs..
Wrzucał ktoś może jakieś swoje przed/po? I wiecie może jaka jest teraz cena mniej więcej takieigo zabiegu? Czy lepiej robić w salonie czy gdzieś indziej?
A, i ile to się w końcu utrzymuje.. bo najpierw gdzieś czytałam że ok. 6-10 tygodni, potem że 3 miesiące, a teraz nagle że 4 tyg.

Będę wdzięczna za info <3
jest kilka zdjęć przed i po, ale wydaję mi się, że KILKA stron wcześniej, dawno nikt nic nie wrzucał
skąd jesteś? gdyż cena zabiegu się waha w zależności od miasta, salonu lub pracy w domowych warunkach, marki na jakiej stylistka pracuje i czy w ogóle jest stylistką po kursie
uzupełnienia powinno się robić co ok. 3-4 tygodnie ze względu na cykl życia rzęs, który trwa zazwyczaj ok. 3 miesiące, rzęski po prostu wypadają, wymieniają się na nowe nie wypadają wszystkie oczywiście po 3-4 tygodniach tylko kilka z każdego oka, rosną nowe do których się wkleja, ściąga te które zrosły itd. aby wszystko wyglądało estetycznie
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:55   #1975
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję Znalazłam informacje że w gabinetach kosmetycznych może kosztować to nawet 800zł , a tymczasem ukogoś na 'wizycie domowej' np.300zł. Czy jest jakaś różnica w jakości, gdzie to zrobię? Czy to po prostu chodzi o np.prestiż danego salonu? Oczywiście mam na myśli gdy w obu miejscach stosowana jest równiedobra metoda np. perfect silk lashes.
ps.ja z W-wy
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 00:08   #1976
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Wybacz Mantisia ale nie mam zamiaru być obrażana. A zarzucając mi analfabetyzm właśnie to robisz. To że ktoś ma odmienne zdanie nie oznacza że nie rozumie tego co napisałaś tylko to że twoje argumenty go nie przekonują. A tak jak pisałam wcześniej nie są to argumenty tylko próba ośmieszenia.
Jeżeli uważasz się za specjalistę do spraw marketingu (a chyba tak jest skoro zarzucasz mi kompletny brak znajomości w tej dziedzinie) to wytłumacz mi jedno. Co to jest za marketing skoro marka np X twierdzi że wspiera swoje stylistki a za plakaty, ulotki i tym podobne każe sobie płacić. Nie służy to reklamie stylistki tylko reklamie marki z jaka współpracuje a stylistka za to płaci. Zamieszczanie danych stylistki bądź salonu na stronie marki też nie jest żadną reklamą. Bądź co bądź jest tam ich wiele. Jest to informacja o miejscu pracy a nie przedstawienie wyników pracy stylistki.Klientka nie wie jak pracuje dana stylistka (chodzi mi tu np. o zdjęcia).

przerazajaca masz mentalnosc... skoro takie zasady w zyciu stosujesz: "To nie ja ukradlam ten produkt , ja tylko kupilam od zlodzieja" .........

Nie kupuje produktów od nie wiadomo kogo tylko w sklepach internetowych które wystawiają faktury. Czyli mają również potwierdzenie swoich zakupów. Oznacza to że towaru nie znaleźli po tym jak wypadł z tira. Na jakiej podstawie oceniasz moją uczciwość skoro sama bez podstaw zarzucasz komuś kradzież. Ciekawa jestem co na to powiedziałby właściciel tego sklepu internetowego?

sarrita prosisz o zakończenie tematu a następnie sama go ciągniesz.

Mantisa, szkoda energii na walke z wiatrakami - rozumiem że trudno ci się przyznać do tego że nie miałaś racji w kwestii wyłączności. Ale skoro zabrakło ci argumentów w tym temacie to może lepiej by było uciąć temat w odpowiednim momencie albo zwyczajnie przyznać się do pomyłki.

proponuje uciac definitywnie rozmowe na temat ceryfikatow, marek, produktow i stylistek - kazdy ma swoj rozum... jedni wiekszy, inni... - to już twój kolejny wpis którym próbujesz mnie obrazić. Proszę cię przestań bo każdy kij ma dwa końce. Obrażasz nie tylko mnie ale i osoby które podzielają moje zdanie a nie chcą zabierać głosu żeby nie być atakowanym przez ciebie.
Jeżeli utniemy rozmowe na temat ceryfikatow, marek, produktow i stylistek to niestety nie będziemy miały o czym rozmawiać na tym wątku. Życzę wam trochę więcej dystansu i poszanowania dla rozmówcy. To nie jest walka na śmierć i życie tylko zwyczajna wymiana poglądów.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 00:20   #1977
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

[QUOTE=gi_bas;24620403]jeżeli chodzi o produkty do demakijażu ...to jestem zdania, że lepiej kupić sprawdzony produkt bez substancji oleistych
po co ryzykować odklejanie się rzęsek i płacić za częstsze uzupełnienia? zgadzam się z wypowiedzią Nadine1
najlepiej zapytać swoją stylistkę

Dokładnie. Nie ma sensu wydawać na zły płyn plus więcej na częstszą aplikację. Profesjonalny płyn załatwia wszystko
pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:43   #1978
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mantisa, Cinnamonek - jeśli nie wyniesiecie swojej "rozmowy" poza moje forum, to przeniosę tam wasze konta. Nie będę się powtarzać.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:13   #1979
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

W gwoli wyjasnienia, materialy marketingowe sa dostosowane tak aby stylistka mogla za ich pomoca sie reklamowac.
Stylistki na stronie firm rzesowych sa rekomendowane przez marke - czyli dobrze pracuja.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:37   #1980
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dla mnie marketing jest bardzo ważny tak samo certyfikat i profesjonalne szkolenie
jak widzę ciągle się ciągnie ten temat
szkoda tylko, że w takim tonie toczy się dyskusja
dobrze, że zlosliwiec zareagował
bo wymiana zdań szczególnie ze strony jednej użytkowniczki ...cóż, szkoda słów
z szacunkiem dla poglądów

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2011-01-26 o 19:02
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.