Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 15:22   #3541
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jak mnie tu dawno nie było

W kwestii obsługi to juz chwaliłam tu Adama, pod względem doboru koloru, obsługi i wykonania ( bo mi dobierał podkład i róż ) po prostu super Doradzi, pokaże i objaśni Chyba byłabym w stanie mu zaufac już na słowo Co do kontaktowości też nie mam się do czego przyczepic, widząc moje zagubienie i oczopląs po prostu zaczął pokazywac co uważa za fajne i pasujące do mnie ( bo nie chciałam nic konkretnego, moja jedyna sugestia to skuś mnie na coś )

Polecic moge też Pana z Warszawy Chociaz miałam z nim kontakt telefoniczny zawsze miło i życzliwie odpowiadał na pytania czy doradzał No i wyczytałam tu, że potrafi doradzic i pokazuje triki makijażowe- bardzo chciałabym go spotkac na żywo w salonie

Co do pań, to widziałam jedną w akcji i nie zrobiła na mnie wrażenia ani na plus ani na minus Omiotła mnie wzrokiem i obsługiwała koleżankę , którą znała z widzenia A ja i tak wole panów wizazystów, jakos bardziej im ufam.


Dostałam ostatnio 2 cienie - Birds and Berries - piękny morski kolor Cudowny !!!! Myslę że lato będzie należało do tego koloru No i Hypnotizing!!!!! Jest cudowny, piękny i ładnie podkreśla mi oko, juz straciłam nadzieję, że wpadnie mi w łapki Pasuje mi idealnie do suedowego OPIka najczęśiej teraz chodze w tym zestawieniu

Zastanawia mnie róż z serduszkiem ten z zielonkawym środkiem :d Ktoś macał?

No i niestety narażę się, ale Fast response Eye cream strasznie mnie rozczarował Rok się czaiłam, jak nie lepiej, i stwierdzam, że nie pielęgnuje nic a nic, jedyny plus to to, że super rozprowadza się na nim korektor. I tyle. Zużyje do końca, ale więcej nie kupię . Szkoda, bo akurat z kremu Studio moisture fix spf 15 jestem bardzo zadowolona.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość

Kobietki, która posiada róż w kolorku Sincere badź Peaches? Planuje zakup któregoś z nich i potrzebowałabym swatchy

A może warto zwrócić uwage na jakieś inne kolorki? Szukam czegoś w możliwie najcieplejszym, najbardziej brzoskwiniowym, koralowym kolorze, z jak najmniejszą ilością wszelakiej różowości...
Sincere mam i lubię, ale on jakiś super ciepły nie jest

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
A ja wlasnie w Style dostrzegam rozowy kolorek... Ten rozyk przypomina mi Orgasm Narsa. A chodzi mi o idealna brzoskwinke.
Idealnej nie znam Miałam kiedyś taki róż z Rouge bunny Rouge, nie pamiętam jak się kolor nazywał, ale to była prawie idealna brzoskwinia


Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dokładnie, Style na pierwszy rzut ok jest czysto morelowy ale jak przyłoży się do niego coś czysto morelowego to widac tą minimalna nutkę rózu
U mnie o dziwo Style nie wybija różu- o dziwo! W innych różach choby kapka różu i od razu świnka na twarzy, a tu nie.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Czy ktoś miał do czynienia z tym sprzedawcą? http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12441167

Ni to śmieszne ni to straszne:
Gaga ma i swoje cienie http://allegro.pl/mac-paleta-cieni-l...464550753.html
Cienie Disneyowe i Hello Kitty- nowa odsłona http://allegro.pl/mac-edition-venomo...464550484.html
http://allegro.pl/paleta-7-kolorow-h...470520626.html

Strach na to allegro wchodzic
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:51   #3542
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

No to zakupy WW zakończone.
Szmina Marquise D' przyszła kurierem. To kolejna do kolekcji z cyklu: "szybka szminka, bez błyszczyku i lusterka" Dużo koloru nie daje, miło się nosi, znika z ust bardzo szybko.
W sklepie kupiłam: róż Mighty Aphordite. Kojarzy mi się bardziej z Shell Pearl niż z Ripe Peach. Minimalnie ciemniejszy od nich.
Amazon Princess... Żałuję, bo nie za często używam takich kolorów, a widzę spore podobieństwo do Her Blooming Cheek
Dałam spokój z błyszczykami, bo nic specjalnego nie znalazłam. Tusze też sobie darowałam, bo kolorowych nie używam za często, mam kilka z UD Big Fatty Mascara Minis, których jeszcze nawet nie otwarłam.
Zakupię jeszcze MSF Pink Power. Pomalowałam się Golden Lariat i w swietle dziennym wyszedł za bardzo pomarańczowy na mojej skórze.
Quady nie mają żadnego unikatowego koloru. Moje kosmetyczne łakomstwo mówiło "Bierz Valiant!", ale rozum wygrał, bo na prawdę nie ma czegoś czego nie miałabym w miarę podobnego.

Tak więc w marcu zakupię jedynie Gagę II. Muszę zakupić jeszcze Gagę lipgloss, bo widzę że w USA nie ma ich już na stronie, więc zapewne będą wycofane ze sprzedaży.

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2011-02-20 o 15:53
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:57   #3543
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
No to zakupy WW zakończone.
Szmina Marquise D' przyszła kurierem. To kolejna do kolekcji z cyklu: "szybka szminka, bez błyszczyku i lusterka" Dużo koloru nie daje, miło się nosi, znika z ust bardzo szybko.
W sklepie kupiłam: róż Mighty Aphordite. Kojarzy mi się bardziej z Shell Pearl niż z Ripe Peach. Minimalnie ciemniejszy od nich.
Amazon Princess... Żałuję, bo nie za często używam takich kolorów, a widzę spore podobieństwo do Her Blooming Cheek
Dałam spokój z błyszczykami, bo nic specjalnego nie znalazłam. Tusze też sobie darowałam, bo kolorowych nie używam za często, mam kilka z UD Big Fatty Mascara Minis, których jeszcze nawet nie otwarłam.
Zakupię jeszcze MSF Pink Power. Pomalowałam się Golden Lariat i w swietle dziennym wyszedł za bardzo pomarańczowy na mojej skórze.
Quady nie mają żadnego unikatowego koloru. Moje kosmetyczne łakomstwo mówiło "Bierz Valiant!", ale rozum wygrał, bo na prawdę nie ma czegoś czego nie miałabym w miarę podobnego.

Tak więc w marcu zakupię jedynie Gagę II. Muszę zakupić jeszcze Gagę lipgloss, bo widzę że w USA nie ma ich już na stronie, więc zapewne będą wycofane ze sprzedaży.
MaSS - zadroszczę nabytków, bo czaję się dokładnie na te same rzeczy z WW
Jakbyś miała wolną chwilę to wrzuć proszę foto i swatche na wątek swatchowy
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:19   #3544
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wrzucone Jeszcze dokładniej porobię zdjęcia różom i MSF.
Co do róży to w sklepie były macane tyloma brudnymi rękoma, ze nawet się nie dało swatchy zrobić. W ogóle nie oddawały kolorów Więc nie przejmujcie się w razie czego w sklepie, bo mają b.dobry pay-off.

Zamówiłam właśnie Gaga lipgloss, bo co tam będę zwlekać 4 wkłady (Grain, Vex, Vapour, Haux), a jako gratis mam 30ml Strobe Cream i darmową wysyłkę. Zawsze coś :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:42   #3545
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czyli te róże z serduszkami są już dostępne poza Polską? Koniecznie dajcie znać jak będziecie wiedziały kiedy wchodzą do nas!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:50   #3546
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Quiet Cute (róże mineralne ze serduszkami) będzie być może 31 marca w UK. A jak nie 31 marca to 7 kwietnia. W Polsce zapewne też będzie jakoś tak Nie lubię pasteli, ale jeden róż zapewne przygarnę pod skrzydełko
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 19:24   #3547
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Pan?!? W Krakowie? Naprawdę? To chyba od niedawna, albo mam jakiegoś pecha że nigdy nie trafiłam

I rudej też tam chyba nigdy nie widziałam...
Tak tak pracuje tam teraz pan Ale tez przypuszczam, że od niedawna, chociaz ja ogólnie coraz rzadziej tam ostatnio bywam.

A z tą rudą to już sama nie wiem czy ja coś nie pomieszałam ale jedna ruda napewno jest



aa tak w ogóle to chyba mnie jedyną nie zabardzo zachwyca ta kolekcja Quite Cute.. Chciałabym w końcu jakieś zwykłe cienie a nie te duże albo z kratkami albo jeansowe co mają tez byc w jakiejs przyszlej kolekcji
Jedynie I<3 U blyszczyk mnie interesuje
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 19:38   #3548
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość

aa tak w ogóle to chyba mnie jedyną nie zabardzo zachwyca ta kolekcja Quite Cute.. Chciałabym w końcu jakieś zwykłe cienie a nie te duże albo z kratkami albo jeansowe co mają tez byc w jakiejs przyszlej kolekcji
Jedynie I<3 U blyszczyk mnie interesuje
te cienie też mnie już do szału doprowadzają... będę musiała się zabrać za depotowanie pikoka tylko paletę muszę dokupić i wyjąć ten podzielnik :/ nie podoba mi się to ale co począć...

normalne fajne cienie by się przydały!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 19:54   #3549
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
te cienie też mnie już do szału doprowadzają... będę musiała się zabrać za depotowanie pikoka tylko paletę muszę dokupić i wyjąć ten podzielnik :/ nie podoba mi się to ale co począć...

normalne fajne cienie by się przydały!
Dokładnie tak samo uważam Ale jak narazie chyba nie zanosi sie na zadną kolekcje z pojedynczymi cieniami... oprocz tych jeansowych

A tak całkiem z innej beczki.... Kiedyś (już pewnie ze 2 wątki temu) mówiłyście coś o takim "pseudo cco", że w Polsce stare kolekcje były by dostępne w Douglasie (?)
Czy wiadomo coś o tym, czy to były tylko jakieś plotki?

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-02-20 o 19:59
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:19   #3550
supersheep
Przyczajenie
 
Avatar supersheep
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: bardzo malownicza wioska^^
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Co do Pana z krakowskiego Maca to nie wiem czy znowu tak od nie dawna tam pracuje ,bo ja go widziałam już w połowie listopada i przez chwilę myślałam że to Gok Wan haha xd
supersheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:38   #3551
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez supersheep Pokaż wiadomość
Co do Pana z krakowskiego Maca to nie wiem czy znowu tak od nie dawna tam pracuje ,bo ja go widziałam już w połowie listopada i przez chwilę myślałam że to Gok Wan haha xd
A to całkiem możliwe, bo ja tam nie zaglądałam prawie od czasów venomous villain do niedawna... Gok Wan lol

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-02-20 o 20:42
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 21:13   #3552
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Quiet Cute (róże mineralne ze serduszkami) będzie być może 31 marca w UK. A jak nie 31 marca to 7 kwietnia. W Polsce zapewne też będzie jakoś tak Nie lubię pasteli, ale jeden róż zapewne przygarnę pod skrzydełko

Ooo widze ze jestes z Londynu Ja mieszkam w Luton

Wlasnie sie zastanawialam kiedy wejdzie ta kolekcja w UK bo tez sie czaje na cos... a na pewno pomacac pare rzeczy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:19   #3553
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
te cienie też mnie już do szału doprowadzają... będę musiała się zabrać za depotowanie pikoka tylko paletę muszę dokupić i wyjąć ten podzielnik :/ nie podoba mi się to ale co począć...

normalne fajne cienie by się przydały!
Kasiek, uważaj przy depotowaniu Pikoków, bo ciężko wyjmuje się plastik z pankiem z pojemniczka ja trochę ukruszyłam Noir Pluma i Odalisque'a to mój pierwszy taki wypadek, a mam za sobą zdepotowanych około 100 cieni

a co do paletki, to polecam Ben Nye idealny rozmiar na Pikoki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:00   #3554
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hmm dziwne, że obsługa nie zawsze jest entuzjastycznie nastawiona, bo jak dla mnie to rewelacyjna praca Pewnie mają trochę kosmetyków za darmo, do tego pensja powyżej 6 tys (plotkarsko pracuje tam znajoma znajomej), mały ruch, można siedzieć... Choć podobno mają bardzo duże wymagania w stosunku do swoich zatrudnianych wizażystów
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:30   #3555
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a ja byłam dziś na makijażu u Pani Natalii z wrocławskiego MACa - w sumie fuksem mi się udało zadowolona jestem bardzo i z makijażu i z obsługi
Nawet fotki z wczoraj widziałam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 02:04   #3556
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny pomóżcie .

Za ok 3 tygodnie planuje duże MACowe zakupy .
Problem w tym,że online... wybrałam juz pędzle..i większość cieni ale zachciało mi sie matów i tu mam problem bo budżet juz ograniczony a ja nie moge sie zdecydować chciałabym jakis jasny - tu chyba nadałby sie grain ( mam ciepła karnacje i zielone oczy) i teraz zastanwiam sie pomiędzy espresso,handwritten,soft bronze,omega czy może brun ?? a może macie jeszcze lepsza propozycję ? jeszcze marzy mi się romp oraz bronze czy któraś z was go ma te kolorki i może podpowiedziec który fajnieszy ??
Mam już w koszyku ok 12 kolorów i ciągle mi mało...
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )

Edytowane przez anarchia25
Czas edycji: 2011-02-21 o 02:05
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 12:42   #3557
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cześć dziewczyny

Jestem nową fanką MACa także wybaczcie mi moją niewiedzę i wszelkie "głupie" pytania... Pędzicie niesamowicie, to już 4 część wątku i pewnie miliardy razy były poruszane tematy pędzli. Mam jednak nadzieję, że jakaś dobra dusza mi pomoże.

Chciałabym skompletować zestaw pędzli właśnie z MACa. Niestety nie wiem za dużo o pędzlach, oglądałam je na stronie www, ale po prostu się nie znam

Ze względu na ceny najpierw skupić się chcę na pędzlach do podkładu, różu, brązera, rozświetlacza i korektora. Podkładu używam płynnego, korektora do teraz w pisaku, ale zmienię to - tyle, że nie wiem na jaki może też mi podpowiecie - przede wszystkim na być pod oczy, bo cerę mam okej, puder w kamieniu i sypki (sypki mam transparentny tylko do matowienia z Vichy Dermablend), róż, brązer i rozświetlacz w kamieniu.

Jakie Waszym zdaniem najlepiej byłoby kupić pędzle?

Z góry bardzo baaardzo dziękuję za odpowiedzi
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:37   #3558
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie .

Za ok 3 tygodnie planuje duże MACowe zakupy .
Problem w tym,że online... wybrałam juz pędzle..i większość cieni ale zachciało mi sie matów i tu mam problem bo budżet juz ograniczony a ja nie moge sie zdecydować chciałabym jakis jasny - tu chyba nadałby sie grain ( mam ciepła karnacje i zielone oczy) i teraz zastanwiam sie pomiędzy espresso,handwritten,soft bronze,omega czy może brun ?? a może macie jeszcze lepsza propozycję ? jeszcze marzy mi się romp oraz bronze czy któraś z was go ma te kolorki i może podpowiedziec który fajnieszy ??
Mam już w koszyku ok 12 kolorów i ciągle mi mało...
tylko się upewnie, planujesz online w sklepie?
Ten jasny to ma być kolor bazowy? Jaką masz karnację? Chodzi mi o to, czy bardziej opaloną czy jesteś z grona bladych twarzy? Jeśli chcesz bazowy cień, to ja bardzo polecam Bisque, w odcieniu powieki tylko ładnie wyrównuje jej koloryt. Moim zdaniem na pewno godnym polecenia matem jest Handwritten Soft Bronze nie mam, ale planuję, bo fajnie się nada do modelowania powieki. Pomyśl też nad cieniem Coppering, to taka miedź, która ślicznie wybija niebieską i zieloną tęczówkę. Ja się mu długo opierałam a teraz to uwielbiam! no i nie wiem jaki masz stosunek do fioletów na oku, ale do zielonych oczu fioletowe cienie pasują. Zerknij sobie na Nocturnelle, Sketch albo w ogóle z bardziej wyrazistych - Stars N' Rockets (podobnie jak Coppering ładnie tęczówkę wybija).

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chciałabym skompletować zestaw pędzli właśnie z MACa. Niestety nie wiem za dużo o pędzlach, oglądałam je na stronie www, ale po prostu się nie znam

Ze względu na ceny najpierw skupić się chcę na pędzlach do podkładu, różu, brązera, rozświetlacza i korektora. Podkładu używam płynnego, korektora do teraz w pisaku, ale zmienię to - tyle, że nie wiem na jaki może też mi podpowiecie - przede wszystkim na być pod oczy, bo cerę mam okej, puder w kamieniu i sypki (sypki mam transparentny tylko do matowienia z Vichy Dermablend), róż, brązer i rozświetlacz w kamieniu.

Jakie Waszym zdaniem najlepiej byłoby kupić pędzle?

Z góry bardzo baaardzo dziękuję za odpowiedzi
ojj było, było, sporo na temat pedzli. Tak na szybko,
* do podkładu 188 lub 187 - fajnie się nimi nakłada, efekt jest bardzo naturalny;
* do różu: tutaj zdania są podzielone, 168 lub 116, ja osobiście wolę ten drugi, jakoś mi nim łatwiej operować, są też takie róże, mocniej napigmentowane które się fajnie nakłada pędzelkiem 188, który w roli pedzla do różu nabiera bardzo delikatną ilość koloru;
* do pudru szczerze mówiąc nie mam macowego tylko największego Inglota i jestem z niego bardzo zadowolona jest miły, puchaty i trwały. Chociaż MACowe za mną chodzą, pewnie kupiłabym 150 albo 134. to samo się tyczy bronzera
* jeśli chodzi o rozświetlacz: 109, 109 i jeszcze raz 109
* do korektora nie mam bo lubię nakładać paluchem. Mam jakoś większą kontrolę wtedy nad nim. Jeśli koniecznie pędzelek, to ja bym typowała 195, jakiś taki fajniejszy kształt ma
Jeśli o sam korektor chodzi... Ja niezmiennie używam Clinique All About Eyes, super kryje moje sińce i nie włazi w zmarszczki mimiczne... Jeśli o MACa chodzi to pod oczy odpada Studio Finish, a innych nie przetestowałam jeszcze.

żeby dowiedziec się więcej o tych pędzlach, wrzuć numery po kolei w wyszukiwarki na poszczególnych watkach - kopalnia wiedzy stoi otworem...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:51   #3559
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tylko się upewnie, planujesz online w sklepie?
Ten jasny to ma być kolor bazowy? Jaką masz karnację? Chodzi mi o to, czy bardziej opaloną czy jesteś z grona bladych twarzy? Jeśli chcesz bazowy cień, to ja bardzo polecam Bisque, w odcieniu powieki tylko ładnie wyrównuje jej koloryt. Moim zdaniem na pewno godnym polecenia matem jest Handwritten Soft Bronze nie mam, ale planuję, bo fajnie się nada do modelowania powieki. Pomyśl też nad cieniem Coppering, to taka miedź, która ślicznie wybija niebieską i zieloną tęczówkę. Ja się mu długo opierałam a teraz to uwielbiam! no i nie wiem jaki masz stosunek do fioletów na oku, ale do zielonych oczu fioletowe cienie pasują. Zerknij sobie na Nocturnelle, Sketch albo w ogóle z bardziej wyrazistych - Stars N' Rockets (podobnie jak Coppering ładnie tęczówkę wybija).



ojj było, było, sporo na temat pedzli. Tak na szybko,
* do podkładu 188 lub 187 - fajnie się nimi nakłada, efekt jest bardzo naturalny;
* do różu: tutaj zdania są podzielone, 168 lub 116, ja osobiście wolę ten drugi, jakoś mi nim łatwiej operować, są też takie róże, mocniej napigmentowane które się fajnie nakłada pędzelkiem 188, który w roli pedzla do różu nabiera bardzo delikatną ilość koloru;
* do pudru szczerze mówiąc nie mam macowego tylko największego Inglota i jestem z niego bardzo zadowolona jest miły, puchaty i trwały. Chociaż MACowe za mną chodzą, pewnie kupiłabym 150 albo 134. to samo się tyczy bronzera
* jeśli chodzi o rozświetlacz: 109, 109 i jeszcze raz 109
* do korektora nie mam bo lubię nakładać paluchem. Mam jakoś większą kontrolę wtedy nad nim. Jeśli koniecznie pędzelek, to ja bym typowała 195, jakiś taki fajniejszy kształt ma
Jeśli o sam korektor chodzi... Ja niezmiennie używam Clinique All About Eyes, super kryje moje sińce i nie włazi w zmarszczki mimiczne... Jeśli o MACa chodzi to pod oczy odpada Studio Finish, a innych nie przetestowałam jeszcze.

żeby dowiedziec się więcej o tych pędzlach, wrzuć numery po kolei w wyszukiwarki na poszczególnych watkach - kopalnia wiedzy stoi otworem...
Tak zakupy planuje online
coppering juz czeka na mnie w koszyczku..długo się nad nim zastanwiałam ale w końcu się zdecydowałam .
Ja jestem zdecydowanie z tych bledzioszków i szukam czegos do wyrównania kolorytu powieku - mam dosyć ciemną powiekę + spore sińce pod oczami i przyda mi sie coś bezowego matowego na całą powiekę .
Fiolety uwielbiam ale troszkę sie ich obawiam ze względu na since narazie zdecydowałam się na trax - który chyba do końca takim fioletem nie jest .
Ale skoro stars 'N rockets wybija kolor tęczówki to chyba się jeszcze na niego popatrzę .
Wracając do matów .. szukam czegoś do ''wyrzezbienia'' oka oraz delikatnego podkreslenia ..a handwritten mnie kusi bardzo tylko czy on nie jest czasem z tych zimniejszych brązów ??

Wypowiem sie przy okazji na temat jednego pędzla..187 - jest poprostu cudny do podkładu . lepszego nie miałam - wszystkie inne zostawiały mi jakieś ''maziaje'' na twarzy które musiałam wklepywać a ten pędzel poprostu magicznie wciera podkład i twarz wygląda bardzo naturalnie - a na dodatek trwa to błyskawicznie .

Przy okazji szaleństw online w MAC zamierzam kupic pedzel 138 - jest taki duzy ale wydaje mi sie ,że jest wielofunkcyjny - a ja lubię duże puchate pędzelki .
Dziękuję bardzo za odpowiedz jak tylko się ogarnę ( bo dopiero wróciłam z pracy) to będę grzebac po swatchach .
dziewczyny jestescie skarbnica wiedzy.
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 14:37   #3560
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ojj było, było, sporo na temat pedzli. Tak na szybko,
* do podkładu 188 lub 187 - fajnie się nimi nakłada, efekt jest bardzo naturalny;
* do różu: tutaj zdania są podzielone, 168 lub 116, ja osobiście wolę ten drugi, jakoś mi nim łatwiej operować, są też takie róże, mocniej napigmentowane które się fajnie nakłada pędzelkiem 188, który w roli pedzla do różu nabiera bardzo delikatną ilość koloru;
* do pudru szczerze mówiąc nie mam macowego tylko największego Inglota i jestem z niego bardzo zadowolona jest miły, puchaty i trwały. Chociaż MACowe za mną chodzą, pewnie kupiłabym 150 albo 134. to samo się tyczy bronzera
* jeśli chodzi o rozświetlacz: 109, 109 i jeszcze raz 109
* do korektora nie mam bo lubię nakładać paluchem. Mam jakoś większą kontrolę wtedy nad nim. Jeśli koniecznie pędzelek, to ja bym typowała 195, jakiś taki fajniejszy kształt ma
Jeśli o sam korektor chodzi... Ja niezmiennie używam Clinique All About Eyes, super kryje moje sińce i nie włazi w zmarszczki mimiczne... Jeśli o MACa chodzi to pod oczy odpada Studio Finish, a innych nie przetestowałam jeszcze.

żeby dowiedziec się więcej o tych pędzlach, wrzuć numery po kolei w wyszukiwarki na poszczególnych watkach - kopalnia wiedzy stoi otworem...
Bardzo, ale to bardzo dziękuję Teraz idę kopać
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:02   #3561
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Tak zakupy planuje online
coppering juz czeka na mnie w koszyczku..długo się nad nim zastanwiałam ale w końcu się zdecydowałam .
Ja jestem zdecydowanie z tych bledzioszków i szukam czegos do wyrównania kolorytu powieku - mam dosyć ciemną powiekę + spore sińce pod oczami i przyda mi sie coś bezowego matowego na całą powiekę .
to zdecydowanie polecam Bisque trochę Ci rozjaśni przy okazji spojrzenie. Dla mnie to cień niezastąpiony.
Cytat:
Fiolety uwielbiam ale troszkę sie ich obawiam ze względu na since narazie zdecydowałam się na trax - który chyba do końca takim fioletem nie jest .
Trax akurat moim zdaniem jest jednym z trudniejszych fioletów... te złote drobinki sprawiają, że potrafi tworzyć mega sińce, przekonałam się na własnych ślepiach niestety. Aczkolwiek wieki temu ktoś w jednej z odsłon wątku wspominał o kolorkach z jakimi Traxa warto łączyć, żeby zniwelować ten efekt. Właśnie żeby nie łączyć go z fioletami tylko z cieplejszymi kolorkami typu brąz (ale mogę się mylić, nie pamiętam już)
Cytat:
Ale skoro stars 'N rockets wybija kolor tęczówki to chyba się jeszcze na niego popatrzę .
wybija to w ogóle śliczny kolorek, taki wiosenny )
Cytat:
Wracając do matów .. szukam czegoś do ''wyrzezbienia'' oka oraz delikatnego podkreslenia ..a handwritten mnie kusi bardzo tylko czy on nie jest czasem z tych zimniejszych brązów ??
typowo rzeźbiące właśnie są Soba albo Omega albo Soft Brown, ale każdej pasuje inny, trudno powiedzieć tak na odległość...
Handwritten kupiłam właśnie jak potrzebowałam ciepłą czekoladkę, pamiętam jak się gapiłam jak Kasia w MACu zaczęła wykładać wszystkie matowe/satynowe brązy i one wszystkie na pierwszy rzut oka wyglądały... identycznie Drogą eliminacji wybrałyśmy Handwritten bo był najcieplejszy, ale bez czerwonych tonów. Typowo chłodny brązik wg mnie to Mystery...

Cytat:
Wypowiem sie przy okazji na temat jednego pędzla..187 - jest poprostu cudny do podkładu . lepszego nie miałam - wszystkie inne zostawiały mi jakieś ''maziaje'' na twarzy które musiałam wklepywać a ten pędzel poprostu magicznie wciera podkład i twarz wygląda bardzo naturalnie - a na dodatek trwa to błyskawicznie .
zgadzam się, 188 tak samo działa. Co prawda ja na co dzień używam podkładów mineralnych, ale na Sylwestra malowałam się Studio Fixem i przy zerowej wprawie wyszło mi pięknie.

Cytat:
Dziękuję bardzo za odpowiedz jak tylko się ogarnę ( bo dopiero wróciłam z pracy) to będę grzebac po swatchach .
dziewczyny jestescie skarbnica wiedzy.
nie ma sprawy.
Na wątku swatchowym tu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=157 wrzuciłam swatche m.in. Handwritten

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Bardzo, ale to bardzo dziękuję Teraz idę kopać
ależ nie ma sprawy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:51
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:50   #3562
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem nową fanką MACa także wybaczcie mi moją niewiedzę i wszelkie "głupie" pytania... Pędzicie niesamowicie, to już 4 część wątku i pewnie miliardy razy były poruszane tematy pędzli. Mam jednak nadzieję, że jakaś dobra dusza mi pomoże.

Chciałabym skompletować zestaw pędzli właśnie z MACa. Niestety nie wiem za dużo o pędzlach, oglądałam je na stronie www, ale po prostu się nie znam

Ze względu na ceny najpierw skupić się chcę na pędzlach do podkładu, różu, brązera, rozświetlacza i korektora. Podkładu używam płynnego, korektora do teraz w pisaku, ale zmienię to - tyle, że nie wiem na jaki może też mi podpowiecie - przede wszystkim na być pod oczy, bo cerę mam okej, puder w kamieniu i sypki (sypki mam transparentny tylko do matowienia z Vichy Dermablend), róż, brązer i rozświetlacz w kamieniu.

Jakie Waszym zdaniem najlepiej byłoby kupić pędzle?

Z góry bardzo baaardzo dziękuję za odpowiedzi
podkład - 187
róż - 129, do bardziej napigmentowanych 187 lub 188
bronzer - 134, 150
rozświetlacz - 109 (zgadzam się tutaj z Kasią )
korektor - 194

a korektor pod oczy z MACa, to chyba najlepszy byłby Select Moisturecover, bo jest lekki i nawilżający.. ale sińców, to nim nie przykryjesz
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:25   #3563
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam pytanie do Krakowianek
Czy któraś z Was mogłaby mi jakoś "łopatologicznie" wytłumaczyć jak z ul. Centralnej dostać się do sklepu MACa? Skoro już tam będę (z okazji targów) to pomyślałam sobie, że oblookam na żywo, bo u mnie niestety nie mam takiej możliwości...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:56   #3564
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Proszę o opinię, czy te pędzle są oryginalne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 518.jpg (34,7 KB, 38 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:10   #3565
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Proszę o opinię, czy te pędzle są oryginalne?
na mój gust nie są.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to zdecydowanie polecam Bisque trochę Ci rozjaśni przy okazji spojrzenie. Dla mnie to cień niezastąpiony.
Trax akurat moim zdaniem jest jednym z trudniejszych fioletów... te złote drobinki sprawiają, że potrafi tworzyć mega sińce, przekonałam się na własnych ślepiach niestety. Aczkolwiek wieki temu ktoś w jednej z odsłon wątku wspominał o kolorkach z jakimi Traxa warto łączyć, żeby zniwelować ten efekt. Właśnie żeby nie łączyć go z fioletami tylko z cieplejszymi kolorkami typu brąz (ale mogę się mylić, nie pamiętam już)
wybija to w ogóle śliczny kolorek, taki wiosenny )
typowo rzeźbiące właśnie są Soba albo Omega albo Soft Brown, ale każdej pasuje inny, trudno powiedzieć tak na odległość...
Handwritten kupiłam właśnie jak potrzebowałam ciepłą czekoladkę, pamiętam jak się gapiłam jak Kasia w MACu zaczęła wykładać wszystkie matowe/satynowe brązy i one wszystkie na pierwszy rzut oka wyglądały... identycznie Drogą eliminacji wybrałyśmy Handwritten bo był najcieplejszy, ale bez czerwonych tonów. Typowo chłodny brązik wg mnie to Mystery...

zgadzam się, 188 tak samo działa. Co prawda ja na co dzień używam podkładów mineralnych, ale na Sylwestra malowałam się Studio Fixem i przy zerowej wprawie wyszło mi pięknie.

nie ma sprawy.
Na wątku swatchowym tu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=157 wrzuciłam swatche m.in. Handwritten

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------


ależ nie ma sprawy
Ach czyli na bank odpada chociaz jeden cien - mystery bo chłodny
własnie sie wyzaliłam Holi oli,kusicie za bardzo i coraz wiecej cieni mi sie zachciewa a 15 juz prawie zapełniona.
a co z romp i bronze dziewczyny ?

p.s a co do trax to ja sie zakochałam w jednym makijazu gdzie trax jest minimalnym dodatekiem i tak go zamierzam traktować
http://www.prettyindayton.com/2009_03_01_archive.html na tej stronie jest makijazyk z trax i gleam +expensive pink , Trzeba troszkę zjechac na dół.
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )

Edytowane przez anarchia25
Czas edycji: 2011-02-21 o 17:12
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:19   #3566
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hmm dziwne, że obsługa nie zawsze jest entuzjastycznie nastawiona, bo jak dla mnie to rewelacyjna praca Pewnie mają trochę kosmetyków za darmo, do tego pensja powyżej 6 tys (plotkarsko pracuje tam znajoma znajomej), mały ruch, można siedzieć... Choć podobno mają bardzo duże wymagania w stosunku do swoich zatrudnianych wizażystów
jak to plotka zmienia rzeczywistość
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:25   #3567
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Krakowianek
Czy któraś z Was mogłaby mi jakoś "łopatologicznie" wytłumaczyć jak z ul. Centralnej dostać się do sklepu MACa? Skoro już tam będę (z okazji targów) to pomyślałam sobie, że oblookam na żywo, bo u mnie niestety nie mam takiej możliwości...
Te dwa punkty są od siebie dość daleko, na 99% nie obejdzie się bez przesiadki Polecam sprawdzić tutaj: http://www.mpk.krakow.pl/pl/wyszukiwarka-polaczen/ - ruszasz z przystanku Centralna, końcowy to: Dworzec Główny (może być też Wschód/Zachód/Tunel - wszystkie bardzo blisko Galerii Krakowskiej )
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:28   #3568
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Krakowianek
Czy któraś z Was mogłaby mi jakoś "łopatologicznie" wytłumaczyć jak z ul. Centralnej dostać się do sklepu MACa? Skoro już tam będę (z okazji targów) to pomyślałam sobie, że oblookam na żywo, bo u mnie niestety nie mam takiej możliwości...
W Kraku MAC jest w Galerii Krakowskiej - z Nowohuckiej podejdż kawałeczek w kierunku północnym w kierunku al. Pokoju - tam na przystanku "Nowohucka" wsiądź do tramwaju nr 14 w kierunku Bronowic - wysiądź na przystanku "Dworzec Główny" (ok. 20 min) i będziesz niemal pod głównym wejściem go Galerii - MAC jest na poziomie 0 (na tym poziomie się wchodzi do galerii)

P.S. w razie pytań pisz śmiało na PW

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2011-02-21 o 17:44
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:38   #3569
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jakoś mi sie nie chce wierzyć, że w MACu przeciętny wizażysta (tzn, nie kierownik) zarabia 6 tyś zł.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:40   #3570
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Jakoś mi sie nie chce wierzyć, że w MACu przeciętny wizażysta (tzn, nie kierownik) zarabia 6 tyś zł.
nawet kierownik nie ma tam takich pensji
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.