Essence cz. IX - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 10:12   #2791
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem, czy mam zainwestować w konada, bo zpłytką essence nie radzę sobie wcale. Czy one się mocno różnią?



Ja mam , możesz zajrzeć na mojego bloga.
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...secret-it.html
Zachwalałam i będę zachwalać ten róż


ja co prawda essencowych nie używałam, ale konadowskie płytki są super!!!!

a róż i ja zachwalam, mam dwa odcienie, gładziusieńko się rozprowadza, dobrze rozciera, nie robi plam, można stopniować efekt od delikatnego do wyraźniejszego
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:17   #2792
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Akurat ten Douglas to jest osobna pieśń
Nie cierpię tam robić zakupów i omijam szerokim łukiem
Ja też nie ale mam tam najbardziej po drodze jak jestem w Krakowie więc siłą woli zawsze zahaczam o niego. Dobrze, że przynajmniej Panie są miłe i uczynne i zawsze mi pokażą gdzie stoi limitka i wspomogą informacjami Stokroć wolę Douglasa na Floriańskiej

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie no ja się nie upieram, może to przypadek był, że w Doulasie na Chmielnej widziałam te śmieszne naklejki- folie na paznokcie (to coś zamiast lakieru), a w Naturach nie było śladu.

A Essence odmładza duchowo na pewno. Tyle, że jak się czyta jak dziewczyny marudzą że są stare (wiem wiem że to żarty) mając 18 lat.... ech dawno to było, jeszcze chwila a drugie tyle.
A co do tych naklejek do się zgodzę - też ich nigdy nie widziałam w Naturze a w Douglasie są. Ale też jest tak, że u dziewczyn w Naturach nie ma róży "pawie oczko" a u mnie są (zazwyczaj 1odcień ale zawsze to coś)

Ja mam kuzynkę co ma chwilkę ponad 30, ciągle się smaży na solarium i tak jojczy, że ma zmarszczki, że mnie krew zalewa. Jak mówię zrezygnuj z solarium i zadbaj o cerę, ściągnij z włosów ten paskudny czorny, postarzający* kolor (ma typ urody taki wiosenny z jasną skórą) to mi mówi, że tak jest elegancko
* żeby nie było to osobiście nie mam nic do ludzi z czarnymi włosami tylko po prostu ten kolor jej mega nie pasuje i ją postarza.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
O ile w ogóle go zdam
Nie ważne Jak zdasz to będziesz oblewała zdanie, a jak nie to będziesz zapijała porażkę Każdy powód jest dobry


Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
To niemowlaki by wyglądały Benjamin Button

Chyba przejdę się dziś na kolejne poszukiwanie Essence, choć z drugiej strony na fb brak info o nowej limitce.. Sama nie wiem

Niemowlaki się nie liczą bo mają komórki macierzyste


Ja się postaram dzisiaj wybrać na zwiad do mojego "ulubionego" Douglasa na Czyżynach może znajdę coś ciekawego
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:30   #2793
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja mam kuzynkę co ma chwilkę ponad 30, ciągle się smaży na solarium i tak jojczy, że ma zmarszczki, że mnie krew zalewa. Jak mówię zrezygnuj z solarium i zadbaj o cerę, ściągnij z włosów ten paskudny czorny, postarzający* kolor (ma typ urody taki wiosenny z jasną skórą) to mi mówi, że tak jest elegancko
* żeby nie było to osobiście nie mam nic do ludzi z czarnymi włosami tylko po prostu ten kolor jej mega nie pasuje i ją postarza.
Brrrr....
To jakoś tak, jak ja bym się na czarno pofarbowała+ 10 lat murowane.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:32   #2794
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. IX

Śniegowa Kupowałam w DN w Lublinie ( na Świętoduskiej- to takie info dla Lublinianek )
__________________
I <3 speedway
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:36   #2795
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja też nie ale mam tam najbardziej po drodze jak jestem w Krakowie więc siłą woli zawsze zahaczam o niego. Dobrze, że przynajmniej Panie są miłe i uczynne i zawsze mi pokażą gdzie stoi limitka i wspomogą informacjami Stokroć wolę Douglasa na Floriańskiej



A co do tych naklejek do się zgodzę - też ich nigdy nie widziałam w Naturze a w Douglasie są. Ale też jest tak, że u dziewczyn w Naturach nie ma róży "pawie oczko" a u mnie są (zazwyczaj 1odcień ale zawsze to coś)

Ja mam kuzynkę co ma chwilkę ponad 30, ciągle się smaży na solarium i tak jojczy, że ma zmarszczki, że mnie krew zalewa. Jak mówię zrezygnuj z solarium i zadbaj o cerę, ściągnij z włosów ten paskudny czorny, postarzający* kolor (ma typ urody taki wiosenny z jasną skórą) to mi mówi, że tak jest elegancko
* żeby nie było to osobiście nie mam nic do ludzi z czarnymi włosami tylko po prostu ten kolor jej mega nie pasuje i ją postarza.



Nie ważne Jak zdasz to będziesz oblewała zdanie, a jak nie to będziesz zapijała porażkę Każdy powód jest dobry




Niemowlaki się nie liczą bo mają komórki macierzyste


Ja się postaram dzisiaj wybrać na zwiad do mojego "ulubionego" Douglasa na Czyżynach może znajdę coś ciekawego
ja kocham ludzi z naturalnie czarnymi włosami, ładne, czarne zafarbowane włosy to tylko w filmach widziałam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:42   #2796
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Śniegowa Kupowałam w DN w Lublinie ( na Świętoduskiej- to takie info dla Lublinianek )
Dzięki. Znaczy: jest nadzieja na płyteczke widmo

Apropos stempelków z essence: potwierdzam, że skrobaczka jest kiepska, natomiast reszta sprzętu ok- używa go moja mama, córka i ja (jeden komplet mam z córką, drugi moja mama)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-06 o 10:51
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:56   #2797
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a mozesz pokazac jak u Ciebie te stempelki wychodzą? Bo wczoraj tak stalam nad nimi i sama nie wiedzialam, czy będą ładnie wychodziły czy w ogole taki gadzet ma u mnie sens
Zrobione tylko w celach demonstracyjnych;] Mam tylko tę płytke co daja w zestawie. Nie zwracajcie uwagi na zestawienia kolorystyczne bo wybrałam lakiery ktore w miare szybko wyschną.


Edytowane przez Azazel1987
Czas edycji: 2011-05-06 o 10:58
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 11:03   #2798
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Essence cz. IX

Hej. Dwie szafy Essence w Szczecinie są też od jakiegoś czasu w Naturze na Niepodległości
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:09   #2799
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brrrr....
To jakoś tak, jak ja bym się na czarno pofarbowała+ 10 lat murowane.
A ja jestem czarnowłosa z natury i niestety próby rozjaśnienia włosów kończyły się fiaskiem więc farbuje na ciemny brąz, który u mnie i tak jest czarny jako dziecko wyglądałam jak królewna śnieżka, ale wakacyjne opalanie zrobiło ze mnie troszkę ciemniejszą posiadaczkę czarnych włosów a tak bym chciała mieć na głowie kolor mlecznej czekolady
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:16   #2800
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja jestem czarnowłosa z natury i niestety próby rozjaśnienia włosów kończyły się fiaskiem więc farbuje na ciemny brąz, który u mnie i tak jest czarny jako dziecko wyglądałam jak królewna śnieżka, ale wakacyjne opalanie zrobiło ze mnie troszkę ciemniejszą posiadaczkę czarnych włosów a tak bym chciała mieć na głowie kolor mlecznej czekolady
No i o to chodzi właśnie: jeśli na włosy nakładasz czarny a z natury jesteś jasnowłosa, to efekt nie będzie wyglądać naturalnie. A czekoladowa farba na ciemnowłosej daje przepiękny efekt- ślicznie mieni sie w słońcu i tylko wydaje się być czarna. Kiedyś w liceum próbowałam jakąś czekoladę na wlosy nakładać- pianka welli- i efekt był żałosny.

Czy któraś z Was używała tych folii- nalepek na paznokcie? Mojej córce strasznie się podobają i nie wiem czy to w ogóle sens ma.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-06 o 11:21
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:28   #2801
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja też nie ale mam tam najbardziej po drodze jak jestem w Krakowie więc siłą woli zawsze zahaczam o niego. Dobrze, że przynajmniej Panie są miłe i uczynne i zawsze mi pokażą gdzie stoi limitka i wspomogą informacjami Stokroć wolę Douglasa na Floriańskiej
Ja też. Teoretycznie do tego w Czyżynach mam najbliżej i najczęściej tam bywam, ale na szczęście pracuję i studiuję na Starym Mieście, więc ten na Floriańskiej często odwiedzam.
Nie mogę przeboleć tylko Natur - bo żadna mi zdecydowanie nei jest po drodze :/

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i o to chodzi właśnie: jeśli na włosy nakładasz czarny a z natury jesteś jasnowłosa, to efekt nie będzie wyglądać naturalnie. A czekoladowa farba na ciemnowłosej daje przepiękny efekt- ślicznie mieni sie w słońcu i tylko wydaje się być czarna. Kiedyś w liceum próbowałam jakąś czekoladę na wlosy nakładać- pianka welli- i efekt był żałosny.

Czy któraś z Was używała tych folii- nalepek na paznokcie? Mojej córce strasznie się podobają i nie wiem czy to w ogóle sens ma.
Z natury jestem szatynką i teraz mam problem, bo nie wiem czy zostac w ciemnym kolorze, prawie czarnym, czy wracać do blondu
Ponoc mi dobrze w obu według znajomych, a taka opinia wcale nei pomaga -_-
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 11:34   #2802
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i o to chodzi właśnie: jeśli na włosy nakładasz czarny a z natury jesteś jasnowłosa, to efekt nie będzie wyglądać naturalnie. A czekoladowa farba na ciemnowłosej daje przepiękny efekt- ślicznie mieni sie w słońcu i tylko wydaje się być czarna. Kiedyś w liceum próbowałam jakąś czekoladę na wlosy nakładać- pianka welli- i efekt był żałosny.

Czy któraś z Was używała tych folii- nalepek na paznokcie? Mojej córce strasznie się podobają i nie wiem czy to w ogóle sens ma.
co do pierwszego się nie zgodzę. Winona Ryder z natury jest blondynką Widzicie ją w jaśniejszych odcieniach?

Co do drugiego - ile Twoja córka ma lat? Po swatchach, które gdzieś w necie się przewalają, było widać, że efekt tych naklejek jest podobny do... zwykłych naklejek. Trzeba się napracować, żeby wyglądało podobnie do lakieru. Np tu: http://www.parokeets.com/en/2010/09/...ers-fall-2010/
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:41   #2803
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
co do pierwszego się nie zgodzę. Winona Ryder z natury jest blondynką Widzicie ją w jaśniejszych odcieniach?

Co do drugiego - ile Twoja córka ma lat? Po swatchach, które gdzieś w necie się przewalają, było widać, że efekt tych naklejek jest podobny do... zwykłych naklejek. Trzeba się napracować, żeby wyglądało podobnie do lakieru. Np tu: http://www.parokeets.com/en/2010/09/...ers-fall-2010/
Młoda ma 14 lat, ostatnio zafascynowały ją zdobienia na paznokciach- na Święta zmalowała kurczaka, baranka, króliczka, koszyczek z pisankami i żonkila. Mnie zrobiła kocie łapki na pomarańczowym (46) colour&go. Noszę od wtorku bez odprysków.
Naklejki rzeczywiście średnie.... płaski efekt dają. Bardzo dziękuję za fotki

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-05-06 o 11:44
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:43   #2804
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny z Łodzi ! w manufakturze jest dauglas , czy jest tam essence ?
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:02   #2805
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez plus que parfaite Pokaż wiadomość
ja to mam z tym, że od razu uprzedzam, że jest błąd w tłumaczeniu: na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że to jest lash&brow gel, a ktoś z tego zrobił w wersji polskiej odżywkę :P no i zależy czego szukasz, ja szukałam odżywki, więc trochę się zawiodłam, bo jak dla mnie odżywienie jest żadne, ale jeśli szukasz tylko żelu, który ułoży brwi, to powinnaś być zadowolona
Chodzi o to niebieskie? Bo jeśli tak, to u mnie odżywiło rzęsy, może efekt placebo, ale nie wypadały i rosły troszkę dłuższe

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie no ja się nie upieram, może to przypadek był, że w Doulasie na Chmielnej widziałam te śmieszne naklejki- folie na paznokcie (to coś zamiast lakieru), a w Naturach nie było śladu.

A Essence odmładza duchowo na pewno. Tyle, że jak się czyta jak dziewczyny marudzą że są stare (wiem wiem że to żarty) mając 18 lat.... ech dawno to było, jeszcze chwila a drugie tyle.
Hehe, też jestem już po osiemnastce (dopiero 2 lata, a czuję, jakby to było miliardy lat temu), ale w duchu zawsze będę mieć 16

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
siostra dokupila sobie puszek - pufek rozowiotki i sie pufkuje
a ja gupia jej swoj oddalam i teraz nie mam abuuu
O kurczę, ja mam fajniutki puszek różowy z zestawu BB cream + puder Palgantong, do pudru to on się nie nadaje, ale dobrze, że mi przypomniałaś, to do czegoś innego wypróbuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brrrr....
To jakoś tak, jak ja bym się na czarno pofarbowała+ 10 lat murowane.
Jak dobrze, że mnie czarny odmładza, a jasne postarzają Jak wymyła mi się niebieska farba z grzywki i miałam blond refleksy, to wyglądałam jak własna babcia

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja jestem czarnowłosa z natury i niestety próby rozjaśnienia włosów kończyły się fiaskiem więc farbuje na ciemny brąz, który u mnie i tak jest czarny jako dziecko wyglądałam jak królewna śnieżka, ale wakacyjne opalanie zrobiło ze mnie troszkę ciemniejszą posiadaczkę czarnych włosów a tak bym chciała mieć na głowie kolor mlecznej czekolady
Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę i jaką jesteś straszną szczęściarą. Ja jako jedyna z rodzina mam prawie czarne, reszta rodziny ma czarne, blond albo rude i ja to dopiero cierpię
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:07   #2806
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Hehe, też jestem już po osiemnastce (dopiero 2 lata, a czuję, jakby to było miliardy lat temu), ale w duchu zawsze będę mieć 16

Jak dobrze, że mnie czarny odmładza, a jasne postarzają Jak wymyła mi się niebieska farba z grzywki i miałam blond refleksy, to wyglądałam jak własna babcia
Hahaha ale się uśmiałam pewnie wyglądało jak siwe
W duchu to ja tak ze 20 mam, a czasem to i o dowód przy zakupie alkoholu mnie proszą- szczególnie jak z córeczką na zakupach jestem.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:08   #2807
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Młoda ma 14 lat, ostatnio zafascynowały ją zdobienia na paznokciach- na Święta zmalowała kurczaka, baranka, króliczka, koszyczek z pisankami i żonkila. Mnie zrobiła kocie łapki na pomarańczowym (46) colour&go. Noszę od wtorku bez odprysków.
Naklejki rzeczywiście średnie.... płaski efekt dają. Bardzo dziękuję za fotki
Gratuluję uzdolnionej zdobniczo córki Faktycznie, jeśli dobrze wychodzi jej "zwykłe" malowanie, nie ma co się pchać w kiepskie naklejki.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:16   #2808
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha ale się uśmiałam pewnie wyglądało jak siwe
W duchu to ja tak ze 20 mam, a czasem to i o dowód przy zakupie alkoholu mnie proszą- szczególnie jak z córeczką na zakupach jestem.
Albo jak bardzo nieudana wizyta u fryzjera
Patrząc na Twój avatar, nie dziwię się, że proszą Cię o dowód Ja bym nawet nie pomyślała, że możesz mieć już taką dużą córkę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:21   #2809
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Popatrzcie:
http://chikarina.blogspot.com/2011/0...-le-fotos.html

Ja chcę turkusowy liner!!! *_*
Aż żałuję, że mam niebieski brokatowy liner z Avonu, chcę też ten! I lakiery są pięęęęękne

Ja właśnie zmyłam circus confetti i moje paznokcie płaczą... ale efekt mi się tak podoba, że chyba będę je i tak od czasu do czasu poddawać torturom :P

Co do stempelków to ja też sobie z nimi nie radzę, mam specjalny lakier z essence, próbowałam ściągać nadmiar lakieru dołączoną blaszką, kartą kredytową, linijką, wszystkim, a wzorek i tak nie przenosił się nawet na stempel, a na 100% nie mam drugiej folii

PS: Tragedia, mój MA dzisiaj powędrował dzisiaj do kosza, bo się skończył, a mnie na razie nie stać na nowy ;<
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 12:24   #2810
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Popatrzcie:
http://chikarina.blogspot.com/2011/0...-le-fotos.html

Ja chcę turkusowy liner!!! *_*
A ja chcę brązowy i 2 lakiery i płyn do demakijażu i brązer
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Tak, tak to juuuuuuż ja też idę, może się spotkamy pod szafą A czytałaś wcześniej, że byłam w tej Naturze, jak już była szafa... i jej nie zauważyłam to się nazywa zamroczenie Essence.
Czytałam, czytałam ja w sumie nie wiem, czy jest sens iść dziś, bo chyba niewiele co tam jest ale może się przejadę wieczorem
Trochę ból bo z pracy mi zupełnie nie po drodze jechać na Porębę ale w sumie ładna pogoda dziś jest, może zrobię sobie wycieczkę
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
JAKTO w Lublinie kupiłaś płytkę zwierzęcą? Gdzie i kiedy? Ja wszędzie widzę stare. Taka, której nie mam jest tylko w zestawie ze stempelkiem, który mam.
Kupiłam w nowym Olimpie, tego dnia kiedy wykładana była druga szafa (nowości). |Była chyba jedna jedyna. I stwierdziłam, że takiej okazji przepuścić nie mogę
http://spellbindingnails.blogspot.co...g-back-to.html - chodzi za mną ta płytka zwłaszcza odkąd zobaczyłam to
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-05-06 o 12:25
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:25   #2811
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Aż żałuję, że mam niebieski brokatowy liner z Avonu, chcę też ten! I lakiery są pięęęęękne

Ja właśnie zmyłam circus confetti i moje paznokcie płaczą... ale efekt mi się tak podoba, że chyba będę je i tak od czasu do czasu poddawać torturom :P

Co do stempelków to ja też sobie z nimi nie radzę, mam specjalny lakier z essence, próbowałam ściągać nadmiar lakieru dołączoną blaszką, kartą kredytową, linijką, wszystkim, a wzorek i tak nie przenosił się nawet na stempel, a na 100% nie mam drugiej folii

PS: Tragedia, mój MA dzisiaj powędrował dzisiaj do kosza, bo się skończył, a mnie na razie nie stać na nowy ;<
Też sobie nie radzę ze stempelkami. Niby wzorek się odbija, ale nie potrafię ściągnąć całego lakieru z wierzchu bez naruszenia wzorku...
Ale teraz płytka czeka na lepsze czasy i jak będę mieć długie paznokcie, to w nagrodę kupię więcej płytek i poćwiczę.

Swoją drogą czytałam u kogoś na blogu (zabijcie mnie, ale nie pamiętam) o stempelku ze sklepu od Chińczyka. Płytka była kompletnie do kitu, ale sam stempelek i blaszka do ściągania lakieru ponoć super współpracowała z płytką Essence
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:26   #2812
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Albo jak bardzo nieudana wizyta u fryzjera
Patrząc na Twój avatar, nie dziwię się, że proszą Cię o dowód Ja bym nawet nie pomyślała, że możesz mieć już taką dużą córkę
To zdjęcie z zeszłorocznego Sylwestra (z różem Cute as Hell- co by zbyt dużego off topu nie robić )
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:28   #2813
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Essence cz. IX

Witam! Witam,
przygarnijcie mnie do swego grona, czytam Was już od dłuższego czaaasu

ja dziś jadę na łowy i ciekawe co wypoluję, ostatnimi czasy miałam pecha bo co tu się u Was pojawia info że nowości są to w moich zacofanych naturach puuuuustki, może dziś miła odmiana będzie
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:40   #2814
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Essence cz. IX

Ja dziś mam zamiar kupić ten nowy korektor, a poza tym waham się: all about cupcake czy coralize me?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:47   #2815
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Co do stempelków to ja też sobie z nimi nie radzę, mam specjalny lakier z essence, próbowałam ściągać nadmiar lakieru dołączoną blaszką, kartą kredytową, linijką, wszystkim, a wzorek i tak nie przenosił się nawet na stempel, a na 100% nie mam drugiej folii
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też sobie nie radzę ze stempelkami. Niby wzorek się odbija, ale nie potrafię ściągnąć całego lakieru z wierzchu bez naruszenia wzorku...
Ale teraz płytka czeka na lepsze czasy i jak będę mieć długie paznokcie, to w nagrodę kupię więcej płytek i poćwiczę.
mi też te stempelki jakos nie wychodzą.... próbowałam różnych lakierów i zawsze kiszka albo wzorek sie nie odbija cały, albo nie przenosi sie na ten stempelek, albo w ogole jak sciągam lakier to mi sie też z wzorka sciera i nie bardzo jest co odbijać....
nawet juz chciałam to ustrojstwo wywalić do kosza, ale chyba kupie którys z tych stempelkowych lakierów i sprobuje jeszcze
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:49   #2816
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

No to nie tylko ja mam problemy... dlatego cały czas myślę nad tym Konadem.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:51   #2817
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja dziś mam zamiar kupić ten nowy korektor, a poza tym waham się: all about cupcake czy coralize me?
All about cupcake! Co prawda Coralize nie mam, ale ABC uwielbiam całym sercem Jest super wiosenna, daje naturalny, ale mimo to zauważalny efekt.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:54   #2818
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
mi też te stempelki jakos nie wychodzą.... próbowałam różnych lakierów i zawsze kiszka albo wzorek sie nie odbija cały, albo nie przenosi sie na ten stempelek, albo w ogole jak sciągam lakier to mi sie też z wzorka sciera i nie bardzo jest co odbijać....
nawet juz chciałam to ustrojstwo wywalić do kosza, ale chyba kupie którys z tych stempelkowych lakierów i sprobuje jeszcze
u mnie wzorki wychodzą używam zwykłych lakierów i wszystko się ładnie odbija
ważne, żeby lakier nie był bardzo rzadki i powinno wyjść
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:01   #2819
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja dziś mam zamiar kupić ten nowy korektor, a poza tym waham się: all about cupcake czy coralize me?
All ja ją wczoraj kupiłam Poza tym w Naturze w Rzeszowie nie ma Coralize ani jednej sztuki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:02   #2820
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
mi też te stempelki jakos nie wychodzą.... próbowałam różnych lakierów i zawsze kiszka albo wzorek sie nie odbija cały, albo nie przenosi sie na ten stempelek, albo w ogole jak sciągam lakier to mi sie też z wzorka sciera i nie bardzo jest co odbijać....
nawet juz chciałam to ustrojstwo wywalić do kosza, ale chyba kupie którys z tych stempelkowych lakierów i sprobuje jeszcze
Ja mam lakier stempelkowy i też tak sobie się odbija, ale na pewno lepiej, niż przy zwykłym lakierze, bo w ten sposób chyba nic się nie da zrobić.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.