Essence cz. IX - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 16:15   #4291
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

W Toruniu w Zieleńcu limitowanka ma zostać rozłożona dopiero łaskawie w poniedziałek ( obsługa tam z każdym razem coraz gorsza:/)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:16   #4292
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
taaa... zdecydowanie obstawiam grube brokacisko typu glam rock albo eclipse

hehhehe ... a może właśnie essence nas zaskoczy i zrobi coś takiego jak sypki rozświetlacz sun club tyle, że w neutralnym, białawo - transparentym kolorze......? poczekamy, zobaczymy... Jeśli tak to nie będę nim zainteresowana, bo do twarzy mam już ulubione, drobno zmielone rozświetlacze a do ciała lubię pudry z mocnym efektem... I kocham puderek eclipse właśnie za to, że robi ze mnie totalną bombkę zerwaną z choinki (stosuję tylko na ciało), jak się nim wybrokacę to ze dwieście razy słyszę od osób płci obojga ( ) "ależ ty błyszczysz!" a ja się wtedy czuję conajmniej jak gwiazda polarna!!!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:28   #4293
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oczywiście. We wtorek wybieram się do okulisty to i o Naturę zahaczę (obowiązkowo). Z tego co pamiętam to kosztował chyba 12,99.



Też bym chciała móc się tak pocieszać
Będę bardzo wdzięczna
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:32   #4294
Komputerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: Essence cz. IX

Wie moze ktoras jak wyglada zaopatrzenie pilskiej Natury jak o essence biega? chodzi mi głównie olakiery na magnes i pekacze,flamaster jasny z limitki, zelowe eyelinery i pedzelek skosny
Komputerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:32   #4295
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;27248486]hehhehe ... a może właśnie essence nas zaskoczy i zrobi coś takiego jak sypki rozświetlacz sun club tyle, że w neutralnym, białawo - transparentym kolorze......? poczekamy, zobaczymy... Jeśli tak to nie będę nim zainteresowana, bo do twarzy mam już ulubione, drobno zmielone rozświetlacze a do ciała lubię pudry z mocnym efektem... I kocham puderek eclipse właśnie za to, że robi ze mnie totalną bombkę zerwaną z choinki (stosuję tylko na ciało), jak się nim wybrokacę to ze dwieście razy słyszę od osób płci obojga ( ) "ależ ty błyszczysz!" a ja się wtedy czuję conajmniej jak gwiazda polarna!!! [/QUOTE]

No tak, a ja przy okazji jestem sławna w blogowym świecie
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:34   #4296
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Będę bardzo wdzięczna
Spoko Wizażanki powinny sobie pomagać a tym bardziej Essencemaniaczki
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:47   #4297
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Dziewczyneczki mam pytanie, który bronzer polecacie, byłam dzisiaj w Douglasie i widziałam trzy: duo z różem, sam bronzer w kamieniu i taki duży dysk. Na moje oko wszystkie są matowe. Który polecacie dla osoby która wczesniej nie używała bronzera i dopiero się będzie uczyc sztuki jego obsługi? Mam średnia karnację i zalezy mi na delikatnym wyszczypleniu buzi a nie na mocnej opaleniźnie. No iżeby był całkowity mat oraz nie pomarańczka. Czytałam opinie na KWC ale jeszcze chciałam się Was specjalistek poradzić
Hmm... Ja teraz używam głównie dużego maciaka dla blondynek (ten duży dysk) daje delikatny efekt, ale ma pomarańczowe tony. Jeśli szukasz czegoś delikatnego do konturowania to polecam Ci duo róż+brązer dla blondynek.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jak to kiczowata, przecież to będzie taki hicior, jak nieodżałowana gumka z reniferkami


jak niewiele trzeba, żeby nas uszczęśliwić
OOOOO nie!!!!!!!Jak możesz mi przypominać Gumka z reniferami. Nie śpię przez nią po nocach. Ta tęsknota mnie zabija
Co do opaski to wygląda ciekawie, ciekawe jak będzie na żywca, bo z metalicznej tez mi sie podobała biżu, a w końcu nic nie kupiłam


---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o YR to Natury dostały maila i powinny wystawiać limitkę dopiero od 6 czerwca :P tymi, w których wystawiono już wcześniej to sam diabeł się interesuje :P

Poszłam, zobaczyłam, wyszłam z niczym :P Czekam na bondi :P
Nio i git. To 6 dokupię sobie jaśniejszy pisak. Pojechałam dziś do Zgierza i wyrwałam dwa lakier (słynnego kinga i beżyk), ciemny flamaster, bazę, mgiełkę. Do tego kupiłam krople do wysychania lakieru z E.
Na prawdę są niższe ceny
Flamastry po 7,09 zł, lakiery 6,39 zł, baza po 7,39 zł (dlatego wzięłam) mgiełka po 7,09 zł, a paletka po 14 z groszami, chyba 39, ale nie pamiętam. Dokupię sobie jasny pisak, bo trwałość jest świetna. Zakochałam się w ciemnej wersji. Takie wino na ustach
Jak macie ochotę cos kupić to jazda do Natur. Oby przy wystawieniu 6 limitki, ceny nadal były niższe Dumałam nad ta paletką i fakt, cienie są ładne. Może i małe, ale to lepiej. Kurcze tylko jakoś wszystkie kojarzyły mi sie z tymi co mam. Kupiłabym dla opakowania, ale rozsądek się odezwał.


---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Jak dodadzą brokat to nie kupię

Wypróbowałam własnie jaśniejszy flamaster z YR - ma booooski kolor Taki idealny róż na co dzień!

Ciemny chyba na jesień będzie lepszy...
Prze ciebie żałuję, że nie wzięłam jasnego flamastra, ale tak bardzo przypominał mi ciemny błyszczyk z Blossoms, że wybrałam drugi wariant.
Ja ciemnego będę używać teraz. Boję sie że przy formie i małej pojemności, pisak nie starczy na długo.
I powiem tak. Trwałość przy jedzeniu piciu, spaniu
(mała dżemka )wytrzymał 7 godzin. Powiem coś jeszcze o mgiełce. Dla mnie to bardziej zapach delikatnie kwaitowy, specyłiczny, dlatego nie każdemu pasuje. Ja będę używać jej do odświeżania twarzy. Jest do tego idealna, a ja alco się nie boję. Jak dla mnie fajny produkt, za niską kasę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-06-01 o 16:55
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 16:51   #4298
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
No tak, a ja przy okazji jestem sławna w blogowym świecie

Oczywiście !!! Doceniam pomoc i przynajmniej w taki sposób wyrażam wdzięczność Dobrym Istotom, dzięki którym mam jakieś mazidełko
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 17:11   #4299
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Essence cz. IX

nowe limitki! jupi! i pomyśleć, że jeszcze 6 miesięcy temu nie wiedziałam, że jest taka firma jak E... W lipcu będę w Berlinie i mam nadzieję, że trafię na pełne standy

Z baleriny chciałabym róż(chociaż ma być 1 odcień, a ten ze zdjęć średnio mi pasuje :/) i może z 1 lakier, a z lat 50' obie pomadki, granatową kredkę (nie wiem po co, taki kolor mi nie pasuje), puder no i pędzel oczywiście (ich nigdy za wiele).
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 17:15   #4300
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Essence cz. IX

50’s girls - jakoś chyba nic
Nails Style - ciekawi mnie jeden lakier, ale najpierw poczekam na swatche
Ballerina Backstage - hmm.. może lakier? no ale jeszcze


Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Wiesz, za gumką reniferkową ciągle tęsknię Dlaczego jej u nas nie było?? Dlaczegooooo


P.S. jeśli ktoś nie interesował się wówczas Essence - TU ściągawka
o jaa

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nio i git. To 6 dokupię sobie jaśniejszy pisak. Pojechałam dziś do Zgierza i wyrwałam dwa lakier (słynnego kinga i beżyk), ciemny flamaster, bazę, mgiełkę. Do tego kupiłam krople do wysychania lakieru z E.
Na prawdę są niższe ceny
Flamastry po 7,09 zł, lakiery 6,39 zł, baza po 7,39 zł (dlatego wzięłam) mgiełka po 7,09 zł, a paletka po 14 z groszami, chyba 39, ale nie pamiętam. Dokupię sobie jasny pisak, bo trwałość jest świetna. Zakochałam się w ciemnej wersji. Takie wino na ustach
Jak macie ochotę cos kupić to jazda do Natur. Oby przy wystawieniu 6 limitki, ceny nadal były niższe Dumałam nad ta paletką i fakt, cienie są ładne. Może i małe, ale to lepiej. Kurcze tylko jakoś wszystkie kojarzyły mi sie z tymi co mam. Kupiłabym dla opakowania, ale rozsądek się odezwał.


---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------


Prze ciebie żałuję, że nie wzięłam jasnego flamastra, ale tak bardzo przypominał mi ciemny błyszczyk z Blossoms, że wybrałam drugi wariant.
Ja ciemnego będę używać teraz. Boję sie że przy formie i małej pojemności, pisak nie starczy na długo.
I powiem tak. Trwałość przy jedzeniu piciu, spaniu (mała dżemka )
wytrzymał 7 godzin
o matko to jadę jutro koniecznie!! a co Ty możesz powiedzieć o mgiełce? czuć bardziej wanilię czy alkohol? [o masz za długo guzdrałam sie z pisaniem posta ;P ] a do czego byś ten zapach przyrównała?
melduję, że byłam dziś w GŁ i były resztki Blossoms, pani powiedziała, że jutro mają dostawę to może coś przyjdzie. ale jadę jutro do Zgierza bo tam to chociaż pewne i teraz nie wiem czy wziąć ciemniejszy czy jaśniejszy flamaster
a i mam pytanko: kiedy można spodziewać się notki na blogu o dzisiejszych łowach?
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust

Edytowane przez actriz
Czas edycji: 2011-06-01 o 17:18
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 17:20   #4301
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. IX

OOO. To mi się marzą z baleriny:
błystki wszystkie 3
róż
cień jasny

z marynarskiej
0bie szminki
puderek

Ciekawe kiedy będą u nas. Albo we Francji. A Essence jest we Francji? Bo w sumie to nie wiem.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Puder z 50' marynarskiej - tłumaczenie z googla
"daje efekt promiennej cery jednocześnie zachowując mat"
więc to raczej nie rozświetlacz
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 17:41   #4302
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Też bym chciała móc się tak pocieszać
Wole zamiast tych kosmetykow miec pozytywny wynik na egzaminie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 17:56   #4303
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Wiesz, za gumką reniferkową ciągle tęsknię Dlaczego jej u nas nie było?? Dlaczegooooo


P.S. jeśli ktoś nie interesował się wówczas Essence - TU ściągawka
ooo fajniutka ta gumka
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
będę polować na pędzelek i ten puder
cienie fajne, ale w tych kolorkach źle się czuję



dziś pierwszy raz użyłam paletki, a właściwie 3 cieni z "górnego poziomu" na chwilę obecną bardzo polecam te trzy kolorki susuper



hehe fajna była ta seria z reniferkami
gumka faktycznie wyjątkowo fajna
kupiłam dziś tą bazę do cieni- nie mogłam się oprzeć i zapłaciłam za nią 7,89zł.


W Naturze w City Forum- są paletki (pierwsza z brzegu była maźnięta ), flamastry, szczotki, mgiełki, lakiery, ale już po mojej wizycie nie ma baz pod cienie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:11   #4304
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja zamiast różu chętnie w balerinie, chętnie zobaczyłabym brązer matowy w musie 'ala Chanel
Wiesz... do baletnicy bronzer jakoś średnio pasuje .

http://wilmamakeupreview.blogspot.co...-reloaded.html w tym linku przy loose powder jest illuminate więc chyba jednak rozświetlacz..
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:17   #4305
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wiesz... do baletnicy bronzer jakoś średnio pasuje .

http://wilmamakeupreview.blogspot.co...-reloaded.html w tym linku przy loose powder jest illuminate więc chyba jednak rozświetlacz..
A może puder matujący rozświetlający cerę? Może to takie cuś (oby )?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:27   #4306
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nio i git. To 6 dokupię sobie jaśniejszy pisak. Pojechałam dziś do Zgierza i wyrwałam dwa lakier (słynnego kinga i beżyk), ciemny flamaster, bazę, mgiełkę. Do tego kupiłam krople do wysychania lakieru z E.
Na prawdę są niższe ceny
Flamastry po 7,09 zł, lakiery 6,39 zł, baza po 7,39 zł (dlatego wzięłam) mgiełka po 7,09 zł, a paletka po 14 z groszami, chyba 39, ale nie pamiętam. Dokupię sobie jasny pisak, bo trwałość jest świetna. Zakochałam się w ciemnej wersji. Takie wino na ustach
Jak macie ochotę cos kupić to jazda do Natur. Oby przy wystawieniu 6 limitki, ceny nadal były niższe Dumałam nad ta paletką i fakt, cienie są ładne. Może i małe, ale to lepiej. Kurcze tylko jakoś wszystkie kojarzyły mi sie z tymi co mam. Kupiłabym dla opakowania, ale rozsądek się odezwał
a były może eyelinery w żelu?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:21   #4307
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
50’s girls - jakoś chyba nic
Nails Style - ciekawi mnie jeden lakier, ale najpierw poczekam na swatche
Ballerina Backstage - hmm.. może lakier? no ale jeszcze




o jaa



o matko to jadę jutro koniecznie!! a co Ty możesz powiedzieć o mgiełce? czuć bardziej wanilię czy alkohol? [o masz za długo guzdrałam sie z pisaniem posta ;P ] a do czego byś ten zapach przyrównała?
melduję, że byłam dziś w GŁ i były resztki Blossoms, pani powiedziała, że jutro mają dostawę to może coś przyjdzie. ale jadę jutro do Zgierza bo tam to chociaż pewne i teraz nie wiem czy wziąć ciemniejszy czy jaśniejszy flamaster
a i mam pytanko: kiedy można spodziewać się notki na blogu o dzisiejszych łowach?
Zaraz specjalnie dla ciebie strzelę szybka notkę. Zdjęcia nie są super git, bo widać jaka pogoda na zewnątrz. Ale opiszę co i jak.
Ja jestem z ciemnego zachwycona, ale nie wiem jak efekt chcesz uzyskać.


---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
a były może eyelinery w żelu?
Były. Każdego prócz czarnego, parę sztuk. Czarny został jeden.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:40   #4308
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Bondi Beach będzie w Douglasach. Tak dał znać dystrybutor
kurrrrr...czątko
czuje się pokrzywdzona, że wszystkie fajniejsze limitki są w Douglasach
a jak ja jestem w większym mieście i chce kupić, to nic nie ma

nowe limitki całkiem fajne
50's girls: (prawie jak legendarna 50's fever)
- pędzelek
- szminki opakowanie jak Macowe! ciekawe jak z pigmentacją...

ballerina backstage:
- cień ten jaśniutki - ciekawi mnie jego konsystencja
- róż
- opaska też fajna

z paznokciowej nic.
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:51   #4309
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Serdecznie dziękuję użytkowniczce piosenka85, dzięki której mam już kosmetyki z limitki bondi beach

Turkusowy linerek jest śliczny, wygląda bardzo ładnie na powiece.
Lakier splash ✂✂✂✂✂✂✂ (turkus) również udany, nie wiem jak z trwałością, ale rozprowadza się go banalnie łatwo i świetnie błyszczy się na paznokciach.
Pędzelek, w porównaniu do catrice i tego z essence ze stałej oferty, robi bardzo cienką kreskę, podoba mi się ten efekt, idealny jeśli ktoś lubi liner niewiele nad linią rzęs.

Aha, te rzekomo turkusowe kolory, w rzeczywistości są trochę ciemniejsze i bardziej stonowane, podchodzą pod morski. Moim zdaniem boski.

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2011-06-01 o 19:52
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 20:02   #4310
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję użytkowniczce piosenka85, dzięki której mam już kosmetyki z limitki bondi beach

Turkusowy linerek jest śliczny, wygląda bardzo ładnie na powiece.
Lakier splash ✂✂✂✂✂✂✂ (turkus) również udany, nie wiem jak z trwałością, ale rozprowadza się go banalnie łatwo i świetnie błyszczy się na paznokciach.
Pędzelek, w porównaniu do catrice i tego z essence ze stałej oferty, robi bardzo cienką kreskę, podoba mi się ten efekt, idealny jeśli ktoś lubi liner niewiele nad linią rzęs.

Aha, te rzekomo turkusowe kolory, w rzeczywistości są trochę ciemniejsze i bardziej stonowane, podchodzą pod morski. Moim zdaniem boski.
pokażesz swatche
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:08   #4311
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję użytkowniczce piosenka85, dzięki której mam już kosmetyki z limitki bondi beach

Turkusowy linerek jest śliczny, wygląda bardzo ładnie na powiece.
Lakier splash ✂✂✂✂✂✂✂ (turkus) również udany, nie wiem jak z trwałością, ale rozprowadza się go banalnie łatwo i świetnie błyszczy się na paznokciach.
Pędzelek, w porównaniu do catrice i tego z essence ze stałej oferty, robi bardzo cienką kreskę, podoba mi się ten efekt, idealny jeśli ktoś lubi liner niewiele nad linią rzęs.

Aha, te rzekomo turkusowe kolory, w rzeczywistości są trochę ciemniejsze i bardziej stonowane, podchodzą pod morski. Moim zdaniem boski.
Zazdroszczę! Bo po Twoim opisie jeszcze bardziej chce liner i lakier. A co do pędzelka do linera to mówisz, że ten czerwony jest cieńszy od tego niebieskiego? Mogłabyś zrobić jakieś zdjęcie porównawcze?
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:10   #4312
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
W Toruniu w Zieleńcu limitowanka ma zostać rozłożona dopiero łaskawie w poniedziałek ( obsługa tam z każdym razem coraz gorsza:/)
A to Ci dopiero Zawsze robią wielką łaskę...
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:11   #4313
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Niestety, nie mam aparatu. Widziałam swatche gdzieś na blogach i w pełni oddają rzeczywisty kolor.

A kreska bardzooo cienka, szkoda że nie posiadam aparatu Musicie uwierzyć na słowo
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:14   #4314
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wiesz... do baletnicy bronzer jakoś średnio pasuje .
Chodziło mi bardziej o to że wolałabym brązer w musie zamiast różu w musie ;D Niekoniecznie tyczyło się to baletnicy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:20   #4315
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

LINER





na pewno nie wygląda tak:


Dobra, naruszyłam prawa autorskie czterech osób, mam nadzieję, że mnie nie wydacie

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2011-06-01 o 20:33
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:32   #4316
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Essence cz. IX

Czy ktoś wie czy do Bydgoszczy zawitało w końcu You Rock?
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:32   #4317
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Essence cz. IX

mejaczek - dziekuje za odpowiedz, Ty jedna w gąszczu rozmów o limitkach i reniferach dostrzegłas moje pytanie
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:33   #4318
LeChatBlanc
Raczkowanie
 
Avatar LeChatBlanc
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny, znalazłam link z kolorowymi pękaczami z essence. http://www.shrani.si/f/11/2y/HTIwEwv...racking-na.jpg
Wiecie coś na ten temat? Kolory są urocze! ;>

Nowe limitki przepiękne
LeChatBlanc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:35   #4319
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

ja tu jade 40 km do nautry do 2 szafy a tak puuuustki nic nie było nawet tego co chciałam ale za to jestem uradowana wstawili mi catrice i bell
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:36   #4320
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Niestety, nie mam aparatu. Widziałam swatche gdzieś na blogach i w pełni oddają rzeczywisty kolor.

A kreska bardzooo cienka, szkoda że nie posiadam aparatu Musicie uwierzyć na słowo
Wierzę na słowo Dzięki
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.