Doradzicie mi ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 19:33   #1
Jeraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
GG do Jeraa

Doradzicie mi ? :)


Cześć dziewczyny
Mam do was takie pytanko.. a mianowicie od jakiegoś czasu strasznie kusi mnie przerobić się na szatynkę lub blondynkę (mówię o miodowym nieco ciemniejszym blondzie) problem w tym, że nie jestem do końca przekonana czy byłoby mi ładnie.. Mam okrągłą twarz ( a podobno jasne kolory jeszcze bardziej poszerzają) piwne oczy, ciemne brwi a swój natruralny kolor ciemny brąz. Dodam jeszcze ze mam jasną cere bez widocznych niedoskonałosci

Co o tym sądzicie
pozdrawiam
Jeraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:37   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Doradzicie mi ? :)

Trochę mało informacji. Może jakieś zdjęcia?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 23:07   #3
Jeraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
GG do Jeraa
Dot.: Doradzicie mi ? :)

juz podaje

Edytowane przez Jeraa
Czas edycji: 2012-10-25 o 22:39
Jeraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 23:36   #4
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Doradzicie mi ? :)

Cytat:
Napisane przez Jeraa Pokaż wiadomość
juz podaje
Ciemny kolor fajnie nadaje Ci wyrazu. Jako szatynka możesz się rozmyć, a jeśli blond to moim zdaniem jasny i wyrazisty Taką mam wizję :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 00:10   #5
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Doradzicie mi ? :)

Rozmyjesz się, ja bym nie ryzykowała. Poza tym podejrzewam, że jesteś zimą, więc fajnie by było jakbyś pozostała przy chłodnym odcieniu włosów, a przy rozjaśnianiu raczej wyjdą ci jakieś rudości. No i samo schodzenie z takiego koloru jak masz trochę zajmie
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 00:54   #6
Jeraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
GG do Jeraa
Dot.: Doradzicie mi ? :)

No właśnie tego się bałam.. że stracę wyrazistość w takich barwach (tym bardziej, że moja twarz nie jest specjalnie "kształtna") jeśli chodzi o "szatynkowatość" podoba mi się ten kolor http://img8.burak.pl/img/b/b/9/f/far...-popielaty.jpg
Jeraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 08:12   #7
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Doradzicie mi ? :)

Cytat:
Napisane przez Jeraa Pokaż wiadomość
No właśnie tego się bałam.. że stracę wyrazistość w takich barwach (tym bardziej, że moja twarz nie jest specjalnie "kształtna") jeśli chodzi o "szatynkowatość" podoba mi się ten kolor http://img8.burak.pl/img/b/b/9/f/far...-popielaty.jpg
To nie jest wyrazisty blond Ten Twój czarny ma charakterek, wygląda w sumie jak granatowa czerń Ale wiem jak to jest, dopóki nie spróbujesz, to pomysł będzie Ci po głowie chodził. Ja bym została przy czerni, sama farbuję na jasny blond i mam dość jasne odrosty, Ty masz ciemny brąz, więc odrosty będą Cię dobijać bardzo często i dotkliwie. Dużo pracy, dużo zniszczeń. Dobrze, że z blondu będziesz później mogła zrobić wszystko.
__________________

Edytowane przez Stokrotek90
Czas edycji: 2011-09-22 o 08:15
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 13:34   #8
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Doradzicie mi ? :)

Też uważam, że fajnie Ci w kolorze który masz. Pokombinuj może z piankami koloryzującymi? Np Tanita, zmywa się po kilku myciach i nie ma odrostów.

W blond włoskach możesz wyglądać, przepraszam za określenie, tandetnie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:50   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Doradzicie mi ? :)

Cytat:
Napisane przez Jeraa Pokaż wiadomość
No właśnie tego się bałam.. że stracę wyrazistość w takich barwach (tym bardziej, że moja twarz nie jest specjalnie "kształtna") jeśli chodzi o "szatynkowatość" podoba mi się ten kolor http://img8.burak.pl/img/b/b/9/f/far...-popielaty.jpg
mam wrażenie , że dodatkowo farbujesz na ciemno jeśli tak, to aby rozjaśnić musiałabyś zrobić dekoloryzację, a to może zniszczyc włosy. Ogólnie z farbowanych na ciemno niełatwo zejśc na blond
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:10   #10
Qleczka22
Raczkowanie
 
Avatar Qleczka22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 241
Dot.: Doradzicie mi ? :)

witam podepnę się do postu mam nadzieję, że mi też doradzicie w kwestii włosów, od zawsze farbuje na rude, czerwone albo oberżynę, obecnie mam taki kolor włosów( http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2605693_n.jpg ), jak myślicie, zostać przy brązach??
Qleczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 12:40   #11
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Doradzicie mi ? :)

No ja bym nic nie zmieniała, bo ślicznie Ci w tych czarnych. Dodatkowo brwi masz dosyć ciemne i to razem fajnie wygląda. Sama zastanawiam się nad jakimiś midowymi ciemniejszymi blondami i też mam okrągłą buźkę, ale w moim wypadku to akurat w ciemnych wyglądam pulchniej Uważam, że tak jak teraz to wyglądasz zarąbiście no i tak jak dziewczyny piszą nawet jeśli sie zdecydujesz to niekoniecznie odrazu coś wyjdzie, bo trzeba zrobić dekolaryzajcę.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeraa Pokaż wiadomość
No właśnie tego się bałam.. że stracę wyrazistość w takich barwach (tym bardziej, że moja twarz nie jest specjalnie "kształtna") jeśli chodzi o "szatynkowatość" podoba mi się ten kolor http://img8.burak.pl/img/b/b/9/f/far...-popielaty.jpg
A ten kolor to wychodzi akurat jak jasny brąz, bo używałam go nieraz.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Qleczka22 Pokaż wiadomość
witam podepnę się do postu mam nadzieję, że mi też doradzicie w kwestii włosów, od zawsze farbuje na rude, czerwone albo oberżynę, obecnie mam taki kolor włosów( http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2605693_n.jpg ), jak myślicie, zostać przy brązach??
Pokaż więcej zdjęć, bo tutaj to tak średnio widać.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.