Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-06, 14:32   #2581
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Jeju dziewczyny, ja powoli staję się ziajową maniaczką (m.in dzięki temu wątkowi, kótry podczytuję). NIe mogę się powstrzymać jak wiem, ze za 50 zł moge nakupić tyyyle rzeczy
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:53   #2582
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5963517]tez mialam ogorkowy, naprawde niezly musze do kwc go zglosic[/QUOTE]
ogórkowy jest w KWC od dawna

mnie zapychał więc leży w szufladzie i się starzeje
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:04   #2583
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Przepraszam za OT, ale wiadomość dla miłośników niedrogich polskich kosmetyków jest ważna: będą masła, balsamy, kremy do rąk i błyszczyki z Naturii Joanny. Ach, chciałabym mieć już je w łapkach...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:23   #2584
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja jestem średnio zadowolona z balsamu do depilacji - ale skoro czytałaś recenzje to wiesz
Możesz kupić ten krem w saszetce - niewielki wydatek, sprawdzisz czy działa na Twoje włoski.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:30   #2585
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ilekroc uzywałam ziaji to nie bylam zadowolona,zwlacza z kremu maslo kakaowe,nic tylko pachnie...nie wspominam juz jak on reaguje ze skora,slizga sie jakos jakbym miala mokra twarz.tonik aloesowy-wysyp krost,krem maselko-wysyp krost,zel tin tin-zero piany i wysyp krost............co z tego ze za 50 zloty mam kupe kosmetykow ktore nic nie sa warte?i same problemy przez nie?
wspołlokatorka ma mleczko ogorkowe do demakijazu,przyjzalam sie skladowi..parafina ....do cery tlustej?i mieszanej?nie wyobrazam sobie zmywana czegokolwiek z twarzy za pomoca takiego czegos;/
jedyne co zauwazylam to fajne opakowania,ale co z tego?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:40   #2586
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przepraszam za OT, ale wiadomość dla miłośników niedrogich polskich kosmetyków jest ważna: będą masła, balsamy, kremy do rąk i błyszczyki z Naturii Joanny. Ach, chciałabym mieć już je w łapkach...
Tez już widziałam na stronach Joanny

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ilekroc uzywałam ziaji to nie bylam zadowolona,zwlacza z kremu maslo kakaowe,nic tylko pachnie...nie wspominam juz jak on reaguje ze skora,slizga sie jakos jakbym miala mokra twarz.tonik aloesowy-wysyp krost,krem maselko-wysyp krost,zel tin tin-zero piany i wysyp krost............co z tego ze za 50 zloty mam kupe kosmetykow ktore nic nie sa warte?i same problemy przez nie?
wspołlokatorka ma mleczko ogorkowe do demakijazu,przyjzalam sie skladowi..parafina ....do cery tlustej?i mieszanej?nie wyobrazam sobie zmywana czegokolwiek z twarzy za pomoca takiego czegos;/
jedyne co zauwazylam to fajne opakowania,ale co z tego?
Oj kobito Ale przeciez po mleczku trzeba uzyć tonika- wiec w sumie wychodzi na to samo Przejrzałam swoje mleczko nivea tam tez jest parafina.
Poza tym udodowniła to zapewne niejedna wizazanka,że alergia skórna nie jest skorelowana z cena produktu
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:40   #2587
xTOXICxLADYx
Przyczajenie
 
Avatar xTOXICxLADYx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja jestem średnio zadowolona z balsamu do depilacji - ale skoro czytałaś recenzje to wiesz
Możesz kupić ten krem w saszetce - niewielki wydatek, sprawdzisz czy działa na Twoje włoski.
no wlasnie czytalam recenzje. balsam ma co prawda 2, ale dosc dobre opinie, za to krem juz nie ;/
no nic. zaryzykuje i kupie i balsam i krem zobaczymy czy sie sprawdzi u mnie
wydatek maly, wiec moge sobie pozwolic czy bede zadowolona to sie okaze
xTOXICxLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 18:01   #2588
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Tez już widziałam na stronach Joanny



Oj kobito Ale przeciez po mleczku trzeba uzyć tonika- wiec w sumie wychodzi na to samo Przejrzałam swoje mleczko nivea tam tez jest parafina.
Poza tym udodowniła to zapewne niejedna wizazanka,że alergia skórna nie jest skorelowana z cena produktu
no tak cena ma niewiele wspolnego czy sie zrobi alergia czy tez nie.mam wiele kosmetykow za niewielkie pieniadze i nie zrobila mi sie alergia a czasem mi sie to zdarzaja wiem ze po mleczku uzywa sie toniku ale i tak nie przepadam za takimi mazidlami bo mi wyskakuja na twarzy niespodzianki,dla mnie tylko zel i woda inaczej nie mozna.nie wiem co ma ziaja ze mnie uczula.na inne toniki tak nie reagowalam.
tonik ziaja swego czasu uzywalam do odswiezenia twarzy i niestety....na krem ziaja tez alergia.
jeszcze co do ceny-drozsze kremy garniera powodowaly syfki i uczulenie ale NIE zawsze.z ziaja zawsze mam jakis przypal i jestem zrazona.
ziaja kakaowa i przy okazji oliwkowa(podbieralam babci :P) spowodowaly alergie.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 18:11   #2589
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

No to nie używaj. Może baza ich kosmetyków Ci nie odpowiada. Mi np. nie odpowiada tonik aloesowy Ziaji, ale wyczaiłam, że wiem dlaczego - mam uczulenie na aloes.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 18:38   #2590
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

wiec nie uzywam.moze kiedys sie cos poprawi w skladach i bede reagowac poprawnie?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 18:54   #2591
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Wąchałam dziś żel pod prysznic kakaowy - a fe ... Strasznie słodki.
Taka byłam na nie napalona, ale przeszło. O wiele bardziej podszedł mi zapach koziego żelu

Chyba sobie daruję te żele i kupię coś sprawdzonego na mojej skórze i dobrze jej służacego (nivea albo palmolive )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 19:14   #2592
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Jejku, a ja od tego kakao uzależniona jestem

Estello - widziałam recenzję toniku PRO Ziaji na KWC. Czy przypomina któryś z toników z tradycyjnych serii? Jak zapach? Nie klei sie? Na ile starcza duże opakowanie?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:19   #2593
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jejku, a ja od tego kakao uzależniona jestem

Mi zupełnie nie podszedł jego zapach Bardzo słodki i chemiczny. Szkoda że nie jest taki jak w maśle do ciała kakaowym
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-12-06 o 19:44
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:27   #2594
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Jako fanka Ziaji kupiłam ostatnio masełko do ciała waniliowe- mniam mniam oraz odżywkę do włosów "Wygładzanie zaprogramowane" Takie tanie rzeczy a takie fajne
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:43   #2595
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ukrycior nie uzywam toników Ziaji w małych opakowaniach; baaaardzo wiele lat temu chyba jakiś miałam. Zapach jest lekko ziołowy, ale bardzo delikatny. Nie klei się, bardzo go lubię, starcza na długo, bo to pół litra.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:45   #2596
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Hosenko, wiesz, słodki to jest, przyznaję się bez bicia, że jestem słodkolubna jeśli chodzi o kosmetyki, ale chemia? w ogóle nie zalatuje mi chemią. Może pod prysznicem stwarza bardziej naturalne wrażenie. A ja - fanka sprayu kakaowego i tak uważam, ze to jeszcze nie jest ta ekstremalna słodycz. Dla mnie wypada pomiędzy sprayem a masłem słoikowym.

Estello, dzięki za wiadomość!

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2007-12-06 o 19:46 Powód: aktualizacja postu
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 13:15   #2597
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Właśnie odebrałam zamówienie ze sklepu internetowego Ziaji. Jestem bardzo rozczarowana . Brak gratisu (woda różana) zero próbek
W sumie wyrzuciłam w błoto ponad 25 zł (róznica w cenie pomiędzy drogerią a internetowym sklepem + przesyłka). Mam nauczkę na przyszłość....
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 14:10   #2598
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba trzeba założyć wątek - "Odwyk kosmetyczny"
Zajrzyj do tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166738
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 14:17   #2599
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ta odzywka "Wygładzanie zaprogramowane DOMI to faktycznie wygladza wloski??
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 15:05   #2600
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cięzko czasem ten wątek nazwać odwykowym
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 15:11   #2601
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Tomamo, jestem w szoku. Ja bym zareagowała przynajmniej na brak gratisa. A tak w ogóle to z próbkami jest śmiesznie - bo Ziaja ma ich mnóstwo. Widziałam jeden z ich oddziałów. Pomieszczenie zawalone gratisami i próbkami od podłogi i sufitu. Żenujące, że sklep nie dodaje choćby próbek, co przecież leży i w interesie sprzedającego i producenta. ALe u nas już taka tradycja - próbki to skarb, który trudno wydobyć w jakikolwiek sposób.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 15:19   #2602
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ta odzywka "Wygładzanie zaprogramowane DOMI to faktycznie wygladza wloski??
wiesz ja jej użyłam dopiero raz- przedwczoraj i zostawilam w akademiku. Teraz nie mam jak jej znow wyprobowac bo jestem w domu na weekendzie.Wygładziła mi włosy faktycznie i juz sie nie moge doczekac kiedy znow jej uzyje
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 15:29   #2603
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Wygładza, są fajnie wygładzone, wyprostowane, nawilżone, nic się nie puszy i elektryzuje. Bardzo mi się podoba.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 15:38   #2604
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Wygładza, są fajnie wygładzone, wyprostowane, nawilżone, nic się nie puszy i elektryzuje. Bardzo mi się podoba.

i fajne opakowanie jak na Ziaje
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 16:10   #2605
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Tomamo, jestem w szoku. Ja bym zareagowała przynajmniej na brak gratisa. A tak w ogóle to z próbkami jest śmiesznie - bo Ziaja ma ich mnóstwo. Widziałam jeden z ich oddziałów. Pomieszczenie zawalone gratisami i próbkami od podłogi i sufitu. Żenujące, że sklep nie dodaje choćby próbek, co przecież leży i w interesie sprzedającego i producenta. ALe u nas już taka tradycja - próbki to skarb, który trudno wydobyć w jakikolwiek sposób.
Już dostałam odpowiedz ze sklepu (zapytałam o brak wody...) na plus trzeba policzyć tempo odpowiedzi - odpisali po godzinie. Podobno nie było na stanie wód różanych, będą dopiero we wtorek. Jeśli złożę następne zamówienie dostnę dwie . Tyle, że niestety nie złożę . Dorosła baba a smutno mi bo nie dostałam próbek , chyba poszukam specjalisty. Albo coś sobie kupię na pocieszenie. Ale napewno nie z Ziaji
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 18:41   #2606
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ukrycior nie uzywam toników Ziaji w małych opakowaniach; baaaardzo wiele lat temu chyba jakiś miałam. Zapach jest lekko ziołowy, ale bardzo delikatny. Nie klei się, bardzo go lubię, starcza na długo, bo to pół litra.
A gdzie go nabyłaś?Tzn wiem,że można w necie,ale może gdzieś w realu?W Rossmannie czy może jakiś typu Superpharm będą??
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 21:15   #2607
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
... co z tego ze za 50 zloty mam kupe kosmetykow ktore nic nie sa warte?i same problemy przez nie?...
Gdyby mnie coś uczulało czy zapychało, to nie zapłaciłanym za to ani grosza, nie mówiąc już o 50 zł. A Ziaję chwalę dlatego, ze większość kosmetyków mi służy Ot co.
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 22:27   #2608
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A gdzie go nabyłaś?Tzn wiem,że można w necie,ale może gdzieś w realu?W Rossmannie czy może jakiś typu Superpharm będą??
Ziaji Pro nie kupisz w żadnym klasycznym sklepie, na pewno nie typu Rossman, czy SP. Net nam pozostaje.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 00:30   #2609
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ziaji Pro nie kupisz w żadnym klasycznym sklepie, na pewno nie typu Rossman, czy SP. Net nam pozostaje.
i na targach kosmetycznych
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 07:48   #2610
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Już dostałam odpowiedz ze sklepu (zapytałam o brak wody...) na plus trzeba policzyć tempo odpowiedzi - odpisali po godzinie. Podobno nie było na stanie wód różanych, będą dopiero we wtorek. Jeśli złożę następne zamówienie dostnę dwie . Tyle, że niestety nie złożę . Dorosła baba a smutno mi bo nie dostałam próbek , chyba poszukam specjalisty. Albo coś sobie kupię na pocieszenie. Ale napewno nie z Ziaji
bardzo mi przykro że tak zrobili. Z doświadczenia wiem, że próbki działają na kobiety jak brylanty I zapewne w tym przypadku też panie zza drugiej strony komputera po prostu zgarnęły gratisy dla siebie. W Gliwicach ani w okolicy nie ma sklepu firmowego, ale jest jeden w którym "podobno" jak podaje strona Ziaji, powinny znajdować się wszystkie produkty albo przynajmniej ich szeroka gama. Gdy robiłam w nim zakupy powinnam była dostać odżywkę gratis. Zapomniałam o tym zupełnie gdy kupowałam kosmetyki, a że wybierałam bardzo dużo rzeczy przed wyjazdem na wakacje różnych firm, to też wzięłam sobie odżywkę jako produkt regularny. Pani jednak myślała że uda jej się mnie "ograbić" z gratisu i policzyła odżywkę po cenie regularnej a drugiej odzywki nie dała. Nie chodzi o te 4złote. Chodzi o uczciwość i zasady. Wychodząc ze sklepu zauważyłam plakat, spojrzałam na mój rachune i wróciłam się po gratis. Pani powiedziała:
- przecież ma pani odżywkę
Na co ja do niej, że odżywkę owszem mam, ale zapłaciłam za nią. Na te słowa szybka reakcja: Reanataaaaa, przynieś tej pani drugą odżywkę.
To jest Polska właśnie. Dostaję sząłu bo gdy imeszkałam w Stanach (wiem, wiem nie można tego porównywać do końca) ale za każdym razem gdy kupowałam cokolwiek z owszem droższych marek jak Clinique, Esetee Lauder czy Lancome, dostawałam całe siateczki pełne gratisów. Nie wyobrażam sobie tego w Polsce. W Sephorze jak będziesz miała szczęście to pani da ci jedną próbkę czegoś co i tak ją nie interesuje. Z polskich półek znikają nawet testery, bo pani ze sklepu ma się czym umalować.
Niestety daleko nam jeszcze do zachodu :|
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.