Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 17:13   #1531
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

A mi pomogl lotion Palmers z Bootsa za 3.80£. Niestety wiele miesiecy smarowania przynioslo efekt, codziennie rano i wieczorem. Jednak cierpliwosc poplaca. Z czerwonych rozstepow zostaly tylko ledwo widoczne cienie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:51   #1532
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja smaruje sie na sucho,myslac ze wiecej mi pomoze jak sie wchlonie tez musze sobie kupic jeszcze zwykla oliwke zeby stosowac ja na mokro a pozniej ten olejek jako wykonczenie widze ze nie tylko ja mam "obsesje" na pkt rozstepow ciesze sie ze nie jestem sama nie wiem czy u ciebie w miescie jest sklep supersavers fajne rzeczy tam maja i tanie. Jest tam taki olejek cos a la Bio oil (nie wiem czy stosowalas??) moze byc tez skuteczny


ten bio oli widzialam na ebayu uk duzo ludzi go licytuje i nawet ceny siegaja 10 £ wiecchyba jest dosc popularny

wiesz co tylko ,ze jak nalozysz zwykla oliwke a potem ten olejek to oslabisz jego dzialnie bo oliwka dla dzieci juz bardzo szczelnie pokrywa skore tworzy taka warstwe ochronna solidna
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 07:28   #1533
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie zainwestować w koncentrat na rozstępy Galenica. Jak sądzicie? Jest sens?

Powiem szczerze, że od wczoraj mam fazę załamania Te stare rozstępy na biodrach nie są dla mnie żadnym problemem, za to te po wewnętrznej stronie piersi to koszmar Jak tylko zauważyłam jakieś zmiany w styczniu to zakupiłam masę preparatów i rozpoczęłam masaże + zażywanie różnych specyfików. Najwidoczniej na mnie nic nie działa. Chciałam chociaż zapobiec wyłażeniu następnych i rozwojowi tych co są. Niestety się to nie udaje. Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że z tym cholerstwem nie da rady wygrać

Najgorsze jest to, że na prawdę nie ma żadnych powodów, żeby mi wyłaziły wciąż nowe i nowe... Od 5 lat mam tą samą wagę. Z resztą od zawsze przy 1m70cm waga wahała mi się między 50, a 55. Jestem po prostu załamana...
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Tak, sizalowa tez może być. Syrenka jet po prostu tańsza i taka.. Bardziej kolorowa.. Dwustronna... Zabawna Ale efekt właściwie ten sam.

Ma ktoś skład tego galenica? W KWC go nie ma, a chętnie bym sobie luknęła..
Zużyłam 3 tubki koncentratu Galenica i byłam w jego stosowaniu bardzo systematyczna. efekty...żadne, a 3 stówki mniej w portfelu.
jak znajdę pudełko (o ile znajdę bo wiem że gdzieś się walało) to podam skład.
co do syrenki to też byłam początkowo zachwycona jak wygładza i peelinguje.do czasu aż ujawniły się moje skłonności do pękania naczynek. teraz mało że mam na pupie i udach rozstępy to jeszcze do tego siateczkę fioletowych popękanych naczynek. więc ostrzegam, że gąbka to tylko dla gruboskórnych

za to mam prośbę o analizę serum tołpy na rozstępy.
składniki czynne:
borowina tołpa,wzmacniający kompleks flawonoidów i steroidów z drzewa kigelia africana, uelastyczniający kompleks wyciągów roślinnych z ostropestu, kiełków pszenicy, soi,lucerny i rzodkwi, mikroglony, algi morskie, betaina, fucogel, jeżówka, morszczyn, miłorząb, skrzyp, przywrotnik, piwonia,perełkowiec japoński, wyciąg z orzechów laskowych.
nie wiem czy sie łudzić że pomoże? stosuję dopiero 2 tyg i oprócz wygładzenia skóry nie widzę na razie innych efektów
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 08:49   #1534
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
zabieram się za lekturę wątku i wrzucam do subskrypcji.

używałam tego kremu-> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18087,perfecta-extraslim-serum-koncentrat-wyszczuplajacy-do-szybkiej-redukcji-rozstepow-stara-wersja.html ale masaż nim nie przyniósł większych efektów. skóra była jędrniejsza, ale rozstępów nie zminimalizował. użyłam dwa opakowania, smarowałam systematycznie.

jeśli chodzi o rozstępy na piersiach- świetny jest na nie krem do biustu Eveline (aktualnie w promocji w Rossmannie ).
Witamy koleżankę Umbrę
W skrócie, jest kilka obozów w wątku:
jeden- drogie kosmetyki typu galenic
dwa: dziewczyny z WB i ich olejki
trzy: po prostu nawilzżnie
cztery: kwasy, peelingi, złuszczanie
pięć: heparyna, maści z witaminami, kremy do sto i inne niekonwencjonalne metody.

Have fun!

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ten bio oli widzialam na ebayu uk duzo ludzi go licytuje i nawet ceny siegaja 10 £ wiecchyba jest dosc popularny

wiesz co tylko ,ze jak nalozysz zwykla oliwke a potem ten olejek to oslabisz jego dzialnie bo oliwka dla dzieci juz bardzo szczelnie pokrywa skore tworzy taka warstwe ochronna solidna

Na oliwkę mam taki patent (ale to raczej na cellulit niż rozstępy): ponieważ skóra ma wówczas dobry poślizg, robie masaż drewnianą szczotką- nie wiem czy skóra jest wówczas tak nagrzana, ze nawet oliwkę chłonie, czy ta oliwka wchłonie się w drewno ale po jakimś czasie skóra nie jest już tłusta, za to bardzo gorąca- i w taką wmasowuję krem wyszczuplający/ujędrniający

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Zużyłam 3 tubki koncentratu Galenica i byłam w jego stosowaniu bardzo systematyczna. efekty...żadne, a 3 stówki mniej w portfelu.
jak znajdę pudełko (o ile znajdę bo wiem że gdzieś się walało) to podam skład.
co do syrenki to też byłam początkowo zachwycona jak wygładza i peelinguje.do czasu aż ujawniły się moje skłonności do pękania naczynek. teraz mało że mam na pupie i udach rozstępy to jeszcze do tego siateczkę fioletowych popękanych naczynek. więc ostrzegam, że gąbka to tylko dla gruboskórnych

za to mam prośbę o analizę serum tołpy na rozstępy.
składniki czynne:
borowina tołpa,wzmacniający kompleks flawonoidów i steroidów z drzewa kigelia africana, uelastyczniający kompleks wyciągów roślinnych z ostropestu, kiełków pszenicy, soi,lucerny i rzodkwi, mikroglony, algi morskie, betaina, fucogel, jeżówka, morszczyn, miłorząb, skrzyp, przywrotnik, piwonia,perełkowiec japoński, wyciąg z orzechów laskowych.
nie wiem czy sie łudzić że pomoże? stosuję dopiero 2 tyg i oprócz wygładzenia skóry nie widzę na razie innych efektów
to nie jest skład INCI, tylko lista składników aktywnych. Dame na pewno pomogą (ja bym to nazwała serum ujędrniająco- wyszczuplające), ale kwestia, ile ich faktycznie jest w kremie.

Ooo właśnie z boku zajrzałam na recenzje....
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
Kolejny kwas i to bez recepty. jeśli nie uda mi się wysępić od lekarza atrederm to spróbujemy.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 09:19   #1535
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny wszystkie te zele do nog na zylaki maja takie dzialanie na rozstepy ?

Brala ktoras z Was kolagen w tabletkah ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 09:29   #1536
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Nep. Tylko te z heparyną.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 11:51   #1537
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny znalazlam cos takego http://www.apteka.gda.pl/lioven-zel-50-g-p-2190.html myslcie ze moze byc ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 18:16   #1538
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hmm nie wiadomo tylko jakie stężenie heparyny
Kilka postów wyżej masz parę preparatów które na 100% są dobre (tzn, zawierają heparynę w dużym stężeniu i/lub są przeznaczone właśnie do spłycania blizn.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:34   #1539
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkie te zele do nog na zylaki maja takie dzialanie na rozstepy ?

Brala ktoras z Was kolagen w tabletkah ?

ja zaczelam brac kolagen http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1064-Opis_...olagenu_60_szt co do skutecznosci sie nie wypowiem bo biore dopiero kilka dni,ale dam znac jak spozyje cale opakowanie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:01   #1540
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiadomo tylko jakie stężenie heparyny
Kilka postów wyżej masz parę preparatów które na 100% są dobre (tzn, zawierają heparynę w dużym stężeniu i/lub są przeznaczone właśnie do spłycania blizn.
Tak widziałam tylko w aptece niema tego kremu z ziaji i pani farmaceutka po;lecila mi ten hmmm
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:12   #1541
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Witamy koleżankę Umbrę
W skrócie, jest kilka obozów w wątku:
jeden- drogie kosmetyki typu galenic
dwa: dziewczyny z WB i ich olejki
trzy: po prostu nawilzżnie
cztery: kwasy, peelingi, złuszczanie
pięć: heparyna, maści z witaminami, kremy do sto i inne niekonwencjonalne metody.

Have fun!




Na oliwkę mam taki patent (ale to raczej na cellulit niż rozstępy): ponieważ skóra ma wówczas dobry poślizg, robie masaż drewnianą szczotką- nie wiem czy skóra jest wówczas tak nagrzana, ze nawet oliwkę chłonie, czy ta oliwka wchłonie się w drewno ale po jakimś czasie skóra nie jest już tłusta, za to bardzo gorąca- i w taką wmasowuję krem wyszczuplający/ujędrniający



to nie jest skład INCI, tylko lista składników aktywnych. Dame na pewno pomogą (ja bym to nazwała serum ujędrniająco- wyszczuplające), ale kwestia, ile ich faktycznie jest w kremie.

Ooo właśnie z boku zajrzałam na recenzje....
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4204
Kolejny kwas i to bez recepty. jeśli nie uda mi się wysępić od lekarza atrederm to spróbujemy.

wiesz co ja zawsze oliwke to wcieram w mokra skore po kapieli i tez wchlania sie idealnie tyko ,ze zwroc uwage ,ze np jak posmarujesz sie oliwka i np po kilku godzinach pojdziesz na basen i np bedziesz siedziec w wodzie kilka godzin oliwka wspaniale izoluje skore przed przsuszeniem oliwka sie nie zmyje wychodzisz z wody a oliwka nadal jest na skorze wiec boje sie ,ze poprostu baslamy beda miec utrudniona penetracje przez oliwke ona tworzy na skorze solidna barierie ale moze sie mysle


dziewczyny orjentujecie sie jak nazywa sie ten szampon i odzywka nowosc pantene do wolosow cieniowanch chodzi mi jak sie ta seria nazywa w uk ktos wie ??????

effa_j w uk kupujesz te tabletki z kolagenem ???cos producent pisze o wlasiciwsciach ??? duzo placisz ???

ja myslalam zeby kupic takie z Q10 ujedrniajace skore ale sama nie wiem czy to cos daje
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 21:55   #1542
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

effa_j w uk kupujesz te tabletki z kolagenem ???cos producent pisze o wlasiciwsciach ??? duzo placisz ???

ja myslalam zeby kupic takie z Q10 ujedrniajace skore ale sama nie wiem czy to cos daje [/quote]
wiesz co ja zaopatrzylam sie w pl ale tutaj na pewno tez cos takiego maja musialabys isc do bootsa i popytac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 05:44   #1543
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
effa_j w uk kupujesz te tabletki z kolagenem ???cos producent pisze o wlasiciwsciach ??? duzo placisz ???

ja myslalam zeby kupic takie z Q10 ujedrniajace skore ale sama nie wiem czy to cos daje
wiesz co ja zaopatrzylam sie w pl ale tutaj na pewno tez cos takiego maja musialabys isc do bootsa i popytac [/quote]


znalazlam na ebay http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_n...llagen+tablets

troszke drogo tylko czy warto kupowac

a znasz moze nazwe angielska tej nowej serii pantene do podkreslenia cieniowania wlosow???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:00   #1544
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wiesz co ja zawsze oliwke to wcieram w mokra skore po kapieli i tez wchlania sie idealnie tyko ,ze zwroc uwage ,ze np jak posmarujesz sie oliwka i np po kilku godzinach pojdziesz na basen i np bedziesz siedziec w wodzie kilka godzin oliwka wspaniale izoluje skore przed przsuszeniem oliwka sie nie zmyje wychodzisz z wody a oliwka nadal jest na skorze wiec boje sie ,ze poprostu baslamy beda miec utrudniona penetracje przez oliwke ona tworzy na skorze solidna barierie ale moze sie mysle
ja myslalam zeby kupic takie z Q10 ujedrniajace skore ale sama nie wiem czy to cos daje
Hmmm właśnie tutaj ma pole do popisu szczotka do masażu- jeśli wymasuję skórę do czerwoności, oliwka znika. Nie wiem co ją wchłania: skóra czy szczotka (szczotka jest drewniana) i wówczas balsam się wchłonął. fakt, dziwne troszkę.

Koenzym Q10? Ten z GAL? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...twist-off.html ponoć więcej parafiny niż samego koenzymu. Nie zaszkodzi... Chyba ze o czymś innym mówisz?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 12:38   #1545
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hey dziewczyny dorwałam ten heparizen i mama kupiła mi tez heparin zobaczymy ktory lepszy pozdrawiam
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:36   #1546
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Maskowanie rozstępów

ni wiem jak to z samoopalaczami, w każdym razi ekiedyś używałam taki krem rozświetlający Avonu i on fajnie maskował rozstępy podobne drobinki ma balsam zwykły Dove Silk (albo kiedyś miał )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 16:43   #1547
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hej. Brak mi co prawda motywacji, aby przebrnąć przez cały wątek, więc nie wiem czy temat Galenica był już poruszany. W każdym razie chciałam się podzielić swoją opinią
Stosuje koncentrat od 2 tygodni. Skóra zrobiła sie o niebo delikatniejsza, bardziej zbita i jedrna. Same rozstępy ciutke się spłyciły i jakby są mniej widoczne.
W tubce zostało jeszcze dużo. Sądze, że starczy jeszcze na 1,5 miesiąca.
Producent obiecuje widoczną poprawe po 3 miesiącach regularnego stosowania, ale ja już widze niwielkie efekty.
Jak narazie jest to jedyny preparat na rozstępy, który robi cokolwiek

Mam też pytanko. Mam delikatne naczynka na udach, łydkach..i wszędzie gdzie tylko spojrze
Znacie może zabiegi na rozstepy, które nadają sie do cery naczynkowej.
Z góry dziekujeee za odpowiedzi
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:24   #1548
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ghost, a czego używałaś wcześniej? Podziel się opinią to będziemy wiedziały na co mniej więcej nie warto wydawać kasy
U mnie minął tydzień z Cerkodermem 15 i heparizenem, nie chcę zapeszać, ale chyba rozstępy nie są już tak głębokie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:00   #1549
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja zaczelam brac kolagen http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1064-Opis_...olagenu_60_szt co do skutecznosci sie nie wypowiem bo biore dopiero kilka dni,ale dam znac jak spozyje cale opakowanie
cos tu dzis pusto zakupilam dzis gabke cos a la syrenka.Powiem wam ze dobrze sie sprawuje wyszorowalam moje pasiaki skora czerwona pozniej oliwka na rozstepy hmm miodzio az chce sie masowac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 21:31   #1550
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Hmmm właśnie tutaj ma pole do popisu szczotka do masażu- jeśli wymasuję skórę do czerwoności, oliwka znika. Nie wiem co ją wchłania: skóra czy szczotka (szczotka jest drewniana) i wówczas balsam się wchłonął. fakt, dziwne troszkę.

Koenzym Q10? Ten z GAL? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...twist-off.html ponoć więcej parafiny niż samego koenzymu. Nie zaszkodzi... Chyba ze o czymś innym mówisz?

dzis szukalam tego preparatu z q10 ale niemogla znalezc jak tylko mi sie uda to podam sklad bo nie pamietam co tam dokladnie bylo


Ghost19 unikaj balsamow wszelakich rozgrzweajcych bo to moze poglebic te naczynka a lykasz np rutinoskorbin???


effa_j a kupilas juz ten masazer sholla??
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:08   #1551
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dzis szukalam tego preparatu z q10 ale niemogla znalezc jak tylko mi sie uda to podam sklad bo nie pamietam co tam dokladnie bylo


Ghost19 unikaj balsamow wszelakich rozgrzweajcych bo to moze poglebic te naczynka a lykasz np rutinoskorbin???


effa_j a kupilas juz ten masazer sholla??
nie jeszcze nie kupilam na razie zaopatrzylam sie w kosmetyki dopiero tydz minal a ja juz tyle rzeczy nakupilam a ty cos ciekawego nabylas ostatnimi czasy??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:51   #1552
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie jeszcze nie kupilam na razie zaopatrzylam sie w kosmetyki dopiero tydz minal a ja juz tyle rzeczy nakupilam a ty cos ciekawego nabylas ostatnimi czasy??
no wlasnie nic bo ostatnio tak sie splukalam ,ze narazie latam luki w portfelu

a powiedz mi jeszcze ten bio oil to co to takiego bo widzialamgo wczoraj w sklepie to cos jak oliwka dla dzieci ???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:56   #1553
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
cos tu dzis pusto zakupilam dzis gabke cos a la syrenka.Powiem wam ze dobrze sie sprawuje wyszorowalam moje pasiaki skora czerwona pozniej oliwka na rozstepy hmm miodzio az chce sie masowac
A jaka skóra gładka i miękka Ja już nie wyobrażam sobie wieczornego prysznica bez Syrenki
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:18   #1554
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

A ile cos takiego kosztuje?
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:06   #1555
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
A ile cos takiego kosztuje?
Syrenka? 2-4zł. Zależy czy w promocji. Gdzieś w poprzednich postach wklejałam zdjęcie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:11   #1556
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

a ja mialam dlugo rozstpy na udachi pozbylam sie ich dzieki jednej butelce balsamu z avonu solutions taki fioletowy , ale widzialam opinie i nie na wszystkie dziewczyny to dziala , mi na szczescie pomogl ufff
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:28   #1557
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
a ja mialam dlugo rozstpy na udachi pozbylam sie ich dzieki jednej butelce balsamu z avonu solutions taki fioletowy , ale widzialam opinie i nie na wszystkie dziewczyny to dziala , mi na szczescie pomogl ufff
Pozbyłaś się ich ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:01   #1558
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Pozbyłaś się ich ?

mnie avon nawet delikatnie nie rozjasnil rozstepow wiec niestety mnie wogole nie pomogl
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:35   #1559
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

W moim przypadku Avon okazał się totalnym niewypałem. Nawet stan skóry się jakoś specjalnie nie poprawił.. :/
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 23:09   #1560
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Pozbyłaś się ich ?

tak , mialam na udach takie czerwone pociete kreseczki ale nie jakies wielkie rozstepy , polecila mi ten krem keolzanka ktorej tez pomogl , wysmarowalam cala butelke i do tej pory mi nie wrocily rozstepy , kolezanka mi mowila ze on wybiela te rozstepy to sie zdecydowalam bo lepsze biale niz zcerwone pzreciez to w stroju kapielowym nawet widac ale mi nie wybielil tylko porpostu znikly a teraz mam zamiar kkupic go znowu tak o zeby wcierac dosyc wydajny jest , pzodrawiam
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.