Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 07:47   #1231
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
witam wszystkich

Widzę, że (po raz kolejny ) pojawia się temat sypkich pudrów. Mój Lucidity transparent powoli acz nieubłaganie zostaje zużywany i zastanawiam się, co kupić.
Czy kolorystycznie La Prairie jest porównalny z LU transparent? Bo o taki kolor by mi chodziło
ja miałam LU sto lat temu i nie mam pojęcia, jak się mają do siebie

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ło matko ludzie! Wczoraj dostałam taką purchawę, że aż strach się bać. Zamówiłam mamie cienie Orlane purchawkowe. Wczoraj przyszły, otworzyłam, na oko ładne, wzięłam dołączoną gąbeczkę do nakładania, a ta skruszyła się zupełnie jak dotknęłam nią cienia. Został taki smętny patyczek. Boże, one mają ze 100 lat chyba . Jak mamie oko wypalą to kurna odszkodowanie będzie chciała.

Aha i doszła jeszcze maseczka oczyszająca Payot, chwalona w ostatniej Urodzie. Rzeczywiście dobra, buźka gładka i czysta że hej.
a dasz linka do maseczki?

Cytat:
Napisane przez kasica74 Pokaż wiadomość
czy ktoras z was zamawiala ostatnio shiseido bio performance pod oczy? bo mi przyszedl z wykrzyzykowana data na kartoniku, a na opakowaniu wycieta
ja zamówiłam, nie chcę starucha
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No, nie było Cię
ic mi innego nie pozostało jak tylko poczekać i zobaczyć Ja mam sephorowską bazę taką udoskonalającą. Ona jest lekko różowawa i dla mnie ona nie robi nic Gdybym ją miała sałą na buzi to zostawia sinawą poświatę
no widzisz, a mi ta różowa się podobała, u mnie rozświetlała czyli wszystko jest względne
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 07:49   #1232
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja bede mogla napisac jak sie maja do siebie puderki bo uzywalam niedawno Lu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 07:50   #1233
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ło matko ludzie! Wczoraj dostałam taką purchawę, że aż strach się bać. Zamówiłam mamie cienie Orlane purchawkowe. Wczoraj przyszły, otworzyłam, na oko ładne, wzięłam dołączoną gąbeczkę do nakładania, a ta skruszyła się zupełnie jak dotknęłam nią cienia. Został taki smętny patyczek. Boże, one mają ze 100 lat chyba . Jak mamie oko wypalą to kurna odszkodowanie będzie chciała.

Aha i doszła jeszcze maseczka oczyszająca Payot, chwalona w ostatniej Urodzie. Rzeczywiście dobra, buźka gładka i czysta że hej.
Czyli wszystkie taki są ;-) z moimi też dokłanie tak samo się stało. Jak tylko otarłam gąbeczką cienie to się rozkruszyły, zresztą pisałam już kiedyś. Ale myślałam, że to tak mnie się tylko trafiło. Cienie się w miarę trzymają na oku...
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 07:54   #1234
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Czyli wszystkie taki są ;-) z moimi też dokłanie tak samo się stało. Jak tylko otarłam gąbeczką cienie to się rozkruszyły, zresztą pisałam już kiedyś. Ale myślałam, że to tak mnie się tylko trafiło. Cienie się w miarę trzymają na oku...
moim zdaniem, ja widziałam te cienie, jak byłam w liceum, czyli 10 lat temu.. nie wiedziałam, że je kupicie dziewczyny trzeba najpierw sprawdzać, czy asortyment jest dostępny w normalnych perf. ale że mają aż tak stary towar, to kto by przypuszczał
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 07:57   #1235
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziewczyny piszcie do nich o zwrot pieniedzy,przeciez tak nie moze byc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:21   #1236
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz, no on jest jak mgiełka, mam porównanie z Guerlain i to jest bez porównania. lp rozświetla jakoś i przede wszystkim go nie widać, to transparentny puder. czy zapycha pory? u mnie nie zapycha warto zaryzykować Majade, naprawdę, nie namawiałabym gdyby to nie był tak dobry puder. poza tym.. jeżeli dla Ciebie byłby niedobry, to ja reflektuję, ten mi się skończy pewnie za 2 tyg., więc i tak będę musiała zamówić nowy. inna sprawa, że on jest dwukrotnie większy od innych pudrów i to też jest w nim super. reszta kolorówki lp nie jest fajna.a w ogóle testowałaś odcień? 01 jest najbardziej uniwersalna, 02 obawiałabym się, wg mnie jest naprawdę ciemna, jak na puder. 01 się dostosowuje do wszystkich odcieni podkładów, na lato i na zimę.
dziękuję bardzo! Nie stwierdziłam u siebie wrażliwości konkretnie na trójglicerydy ale ogólnie skłonnośc do zapychania mam no i wolałabum uniknąc niespodzianek Nie testowałam LP ale mam chęc na puder ton ciemniejszy od bladych kolorów, które mam aktualnie na stanie więc łudze się za 01 będzie ok. Bez bicia się przyznam, ze nie rozglądałam się we Wrocku za kolorówka LP, może rzeczywiście zajrzę przy okazji do perfumerii.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
witam wszystkich

Widzę, że (po raz kolejny ) pojawia się temat sypkich pudrów. Mój Lucidity transparent powoli acz nieubłaganie zostaje zużywany i zastanawiam się, co kupić.
Czy kolorystycznie La Prairie jest porównalny z LU transparent? Bo o taki kolor by mi chodziło
Gothic, moje oko będzie LP nieco ciemniejszy od LU, niestety nikt nie ma chyba tego zrstawu - już prosiłam o porównanie i niestety cisza
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bede mogla napisac jak sie maja do siebie puderki bo uzywalam niedawno Lu
To byłaby rewelacja
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:22   #1237
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja miałam LU sto lat temu i nie mam pojęcia, jak się mają do siebie
A w porównaniu z Diorem 020 (którego próbkę miałam od Ciebie), to LP jest podobny w tonacji / jaśniejszy / ciemniejszy?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bede mogla napisac jak sie maja do siebie puderki bo uzywalam niedawno Lu
o super
To jak nie zapomnę, to się zgłoszę do Ciebie po opinię

edit:
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Gothic, moje oko będzie LP nieco ciemniejszy od LU, niestety nikt nie ma chyba tego zrstawu - już prosiłam o porównanie i niestety cisza
no własnie też mi się tak wydaje, że może być ciemniejszy, ale wolałam zapytać.
Zobaczymy, co nam Ranka powie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 08:24   #1238
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
moim zdaniem, ja widziałam te cienie, jak byłam w liceum, czyli 10 lat temu.. nie wiedziałam, że je kupicie dziewczyny trzeba najpierw sprawdzać, czy asortyment jest dostępny w normalnych perf. ale że mają aż tak stary towar, to kto by przypuszczał

10 lat temu..... patrze teraz na pudełko jest tu jakaś cyfreka,...025355 chyba bo jakieś niewyraźne... może uda mi się rozszyfrować. Szlag by trafił.... co do cieni to nie mam jakiś problemów z datą przydatności ale 10 lat... bez przesady....
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:26   #1239
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Layla79 a on do Ciebie jeszcze nie dotarl ? ja zamawialam w zeszly czwartek i wczoraj odebralam paczuszke. Wiem,ze takie wykrzyzykowania sie juz zdarzaly, czy cos robilyscie z tym, czy po prostu uzywalyscie kosmetyku? eeeh, ten kremik zamowilam juz drugi raz,za pierwszym razem jakis kod byl, ktos mi napisal, ze to z 2006 roku, nie wiem czy jeszcze ten kremik zamowie na truskawce, bo jak dotad same przygody z nim mam
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:27   #1240
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Lu byl taki ze sie dopasowywal do mojej cery, a mam jasna wwpadajaca w cieply odcien. mialam 06 i 01 mam i oba sie dostosowywaly skore mam tlusta i tutaj Lu powiedzmy ze sprawdzil sie srednio, bo matowal ale na krotko , za to rozswietlenie anie bylo zadnego

tez sie kiedys czailam na ten kremik pod oczka ale juz nie zamowie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:33   #1241
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Lu byl taki ze sie dopasowywal do mojej cery, a mam jasna wwpadajaca w cieply odcien. mialam 06 i 01 mam i oba sie dostosowywaly skore mam tlusta i tutaj Lu powiedzmy ze sprawdzil sie srednio, bo matowal ale na krotko , za to rozswietlenie anie bylo zadnego
czyli calkiem podobnie jak u mnie z tym, że 01 bardzo wydobywała u mnie różowości ale skalę porównawczą już mam, dzięki.

Mam wrażenie, że słaba złotówka pobiła rekord. Takich cen na tru jeszcze chyba nie było, idzie się załamać
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 08:36   #1242
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

wiec chyba na razie trzeba sie wstrzymac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:37   #1243
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czekam na Twoja opinie Uzywalas moze innego toniku Clarinsa?Tego rumiankowego?
Po weekendzie dam znać, jak tonik się sprawuje.
To jest mój pierwszy tonik Clarinsa, dotychczas używałam głównie Thalgo.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
milka olejek Clarinsa jest w innym sklepie internetowym, chybavtez go kupie
http://www.feelunique.com/p/Clarins-...-Oil-40ml.html
O, na Tru był za ok. 100 pln, w sklepie kosztuje ok. 170 pln. A jak to wygląda w tym sklepie?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:38   #1244
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

funt stoi ok. 4 zl, to taniej wychodzi,bo jak klikniesz to on jest za 18 funciakow
dziewczyny kupowaly tam kolorowke, sa zadowolone
przesylka free
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:38   #1245
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

złapali mi paczkę!!!! za 20 dol!!!! to już są szczyty!!!
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:41   #1246
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no tak Bytom na poludniu kroluje napisz im mejla ze do 22 euro nie placi sie Vatu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:46   #1247
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
funt stoi ok. 4 zl, to taniej wychodzi,bo jak klikniesz to on jest za 18 funciakow
dziewczyny kupowaly tam kolorowke, sa zadowolone
przesylka free
Przesylka za free? Bez wzgledu na wartosc zamowienia?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:50   #1248
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zapytaj dimiti i Hexxany one tam kupowaly juz

Europe free ,ale nic nie pisze o wartosci zamowienia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 08:50   #1249
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Ostatnio nie mam czasu niestety często do Was zaglądać Ale chciałam wszystkich pozdrowić i pochwalić się, że dotarła już do mnie pielęgnacja Clarinsa. Tym razem UC W-wa jakoś szybko zajęła się moimi cudami.
1. Clarins - Gentle Foaming Cleanser All Skin
2. Clarins - Extra Comfort Toning Lotion
3. Clarins - Renew Plus Night Lotion
Wszystkie mniej więcej z połowy 2007 roku, więc ok.
1- już używałam, bardzo delikatny i dobrze zmywający makijaż krem. Wydajny, tylko trochę nie podoba mi się zapach. Poza tym-super.
2 i 3 testuje od jutra. Mam nadzieję, że z kremu będę zadowolona

Szkoda tylko, że ceny tak poszły w górę...

Poluję jeszcze na clarinsowy olejek do twarzy Huile Lotus
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=836
ale właśnie, gdy go chciałam sobie kliknąc, sprzątnęli mi go sprzed nosa...buuuu...

Serenitko - i do Ciebie prośba - czytałam Twoją recenzję na KWC tego olejku.
Możesz coś jeszcze skrobnąć o nim?
Dimiti, a czy Ty mogłabyś mi coś napisać o PI Esterki? jest teraz na Tru w dobrej cenie i się zastanawiam... (mam szimerki, wielbię Amberka!)

Kurczę, Plotkowego już chyba nie ogarnę...




Milko, ten olejek właśnie doceniłam ponownie, bo mnie klika dni temu wysypało przed okresem i 2 razy użyłam go na noc-wszystko zniknęło Mojej Siostrze bardzo poprawił cerę. Fajnie reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu niespodzianek i goi te, które już są. Jedynie zapach koszmarny (dla mnie). Geraniowy.


Ceny od wczoraj wyższe o 2,50...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 08:53   #1250
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Milko, ten olejek właśnie doceniłam ponownie, bo mnie klika dni temu wysypało przed okresem i 2 razy użyłam go na noc-wszystko zniknęło Mojej Siostrze bardzo poprawił cerę. Fajnie reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu niespodzianek i goi te, które już są. Jedynie zapach koszmarny (dla mnie). Geraniowy.


Ceny od wczoraj wyższe o 2,50...


milka nie jestem w stanie CI jesscze o nim nic napisac bo jeszcze go nie testowalam i jeszcze go nie mam bo zaplacilam pierw za amberka i musze czekac na naplyw gotowki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:10   #1251
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A w porównaniu z Diorem 020 (którego próbkę miałam od Ciebie), to LP jest podobny w tonacji / jaśniejszy / ciemniejszy?
hm..podobny.. oba to czyste beże napewno, wydaje mi się, że lp może być nieco ciemniejszy minimalnie, ale chodzi zasadniczo o to, że on jest transparentny i się dostosowuje do różnych odcieni podkladów, do 020 był idealny, przy czym ja odbieram 020 jako jasną. moja mama używa natomiast odcieni w stylu całkiem blade i też dobry. z tymi kolorami, to chyba jednak trzeba samemu sprawdzić, bo to, co ja mówię, że dla mnie całkiem jasne, wg niektórych może być za ciemne.

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
10 lat temu..... patrze teraz na pudełko jest tu jakaś cyfreka,...025355 chyba bo jakieś niewyraźne... może uda mi się rozszyfrować. Szlag by trafił.... co do cieni to nie mam jakiś problemów z datą przydatności ale 10 lat... bez przesady....
no..dziady!

Cytat:
Napisane przez kasica74 Pokaż wiadomość
Layla79 a on do Ciebie jeszcze nie dotarl ? ja zamawialam w zeszly czwartek i wczoraj odebralam paczuszke. Wiem,ze takie wykrzyzykowania sie juz zdarzaly, czy cos robilyscie z tym, czy po prostu uzywalyscie kosmetyku? eeeh, ten kremik zamowilam juz drugi raz,za pierwszym razem jakis kod byl, ktos mi napisal, ze to z 2006 roku, nie wiem czy jeszcze ten kremik zamowie na truskawce, bo jak dotad same przygody z nim mam
no tak, ale ja mam ocloną..
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Milko, ten olejek właśnie doceniłam ponownie, bo mnie klika dni temu wysypało przed okresem i 2 razy użyłam go na noc-wszystko zniknęło Mojej Siostrze bardzo poprawił cerę. Fajnie reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu niespodzianek i goi te, które już są. Jedynie zapach koszmarny (dla mnie). Geraniowy.
ciekawa sprawa z tymi olejkami, że one mogą działać zastanawiałam się nad decleorem, ale on jest strasznie drogi,a płyn do dem. mi nie podpasował i jakoś odechciało mi się ich produktów. mówisz clarins.. no ciekawe, może kiedyś spróbuję?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:19   #1252
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no tak Bytom na poludniu kroluje napisz im mejla ze do 22 euro nie placi sie Vatu
Ranko, a to nie jest czasem tak, że cła się nie płaci do 22 euro? Vat to chyba od każdej kwoty naliczają
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:20   #1253
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ło matko ludzie! Wczoraj dostałam taką purchawę, że aż strach się bać. Zamówiłam mamie cienie Orlane purchawkowe. Wczoraj przyszły, otworzyłam, na oko ładne, wzięłam dołączoną gąbeczkę do nakładania, a ta skruszyła się zupełnie jak dotknęłam nią cienia. Został taki smętny patyczek. Boże, one mają ze 100 lat chyba . Jak mamie oko wypalą to kurna odszkodowanie będzie chciała..


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
hm..podobny.. oba to czyste beże napewno, wydaje mi się, że lp może być nieco ciemniejszy minimalnie, ale chodzi zasadniczo o to, że on jest transparentny i się dostosowuje do różnych odcieni podkladów, do 020 był idealny, przy czym ja odbieram 020 jako jasną. moja mama używa natomiast odcieni w stylu całkiem blade i też dobry. z tymi kolorami, to chyba jednak trzeba samemu sprawdzić, bo to, co ja mówię, że dla mnie całkiem jasne, wg niektórych może być za ciemne.
np wg mnie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:27   #1254
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

a dasz linka do maseczki?

a proszę bardzo
oto ona

http://eu.strawberrynet.com/productD...oChar=P#DETAIL
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:36   #1255
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Ceny od wczoraj wyższe o 2,50...
też to zauważyłam.. porażka
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 10:39   #1256
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
czyli calkiem podobnie jak u mnie z tym, że 01 bardzo wydobywała u mnie różowości ale skalę porównawczą już mam, dzięki.

Mam wrażenie, że słaba złotówka pobiła rekord. Takich cen na tru jeszcze chyba nie było, idzie się załamać
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
też to zauważyłam.. porażka

Ceny szaleją
Od 2 miesięcy obserwuje podkład Chanel, 2 miesiące temu kosztował 114,50 zł, przedwczoraj 132 zł, wczoraj 134,50 zł a dzisiaj 137,50 zł
Aż się boję co może być jutro
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:07   #1257
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a jutro zobaczysz ze bardziej sie oplaca kupowac w perfumerii

Orka chyba masz racje ale mozesz sprobowac , nic nie zaszkodzi, wiem ze czasami pomaga
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:22   #1258
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ceny szaleją
Od 2 miesięcy obserwuje podkład Chanel, 2 miesiące temu kosztował 114,50 zł, przedwczoraj 132 zł, wczoraj 134,50 zł a dzisiaj 137,50 zł
Aż się boję co może być jutro
no co Wy? ja dopiero widziałam za 115!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:25   #1259
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
funt stoi ok. 4 zl, to taniej wychodzi,bo jak klikniesz to on jest za 18 funciakow
dziewczyny kupowaly tam kolorowke, sa zadowolone
przesylka free
Ciekawie to wygląda , wieczorem poczytam sobie regulamin itd.
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Milko, ten olejek właśnie doceniłam ponownie, bo mnie klika dni temu wysypało przed okresem i 2 razy użyłam go na noc-wszystko zniknęło Mojej Siostrze bardzo poprawił cerę. Fajnie reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu niespodzianek i goi te, które już są. Jedynie zapach koszmarny (dla mnie). Geraniowy.
Już go pragnę!!!! Kurczę, szkoda, że tak się zastanawiałam długo. No i masz babo placek...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
milka nie jestem w stanie CI jesscze o nim nic napisac bo jeszcze go nie testowalam i jeszcze go nie mam bo zaplacilam pierw za amberka i musze czekac na naplyw gotowki
Zamówiłam go rano w ciemno. Bardzo spodobały mi się rzośiwtlacze Był unboxed w dobrej cenie, a ceny wariuja na Tru, więc już nie chciałam zwlekać
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ciekawa sprawa z tymi olejkami, że one mogą działać zastanawiałam się nad decleorem, ale on jest strasznie drogi,a płyn do dem. mi nie podpasował i jakoś odechciało mi się ich produktów. mówisz clarins.. no ciekawe, może kiedyś spróbuję?
Kiedyś używałam olejku Hauschki, był dobry i starczył na bardzo długo; używałam też fajnego nawilżającego olejku takiej australijskiej firmy Aesop - i też był super. Chciałam teraz wypróbować ten clarinsowy, bo na Tru był w dobrej cenie.
Decleor ma niektóre fajne kosmetyki (np. maseczka oczyszczająca z glinką), ale są dosyć drogie.
Takie kosmetyczne, francuskie marki jak Decleor, Payot, Guinot na Tru nie są zbytnio tańsze niż w sklepie w Polsce. Czasem zdarzają się im jakieś ceny specjalne
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:26   #1260
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

wiecie co.. 114 zl za wklad do TI a ja kupowalam za 120 zl.. w Douglasie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.