Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj mo¿esz podzieliæ siê swoimi problemami, poradami i do¶wiadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-06-04, 16:10   #151
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Dopiero teraz przeczyta³am ten w±tek. Trzymam za Ciebie kciuki. Wiem ¿e jest Ci ciêzko ale wierzê ¿e sobie dasz radê bo widzê ¿e jeste¶ siln± kobiet±. ¦ciskam Ciê mocno.
ankalola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-09, 15:10   #152
kasiasaj
Przyczajenie
 
Avatar kasiasaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Aniu jestem tutaj pierwszy raz i przesledzilam Twoj watek od poczatku.Niesamowite co Ty przeszlas z Tym czlowiekiem i tyle czasu to trwalo dawalas mu szanse,chcialas ratowac rodzine a on jak sie zachowal.Nie moge w to uwierzyc jacy faceci potrafia byc wredni zostawic wszystko nic ich nie obchodzi.Ciebie podziwiam za to ze bylas taka dzielna i wytrwala.Wielki szacunek dla Ciebie.Ale trzeba miec nadzieje na lepsze''Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo''tak wiec Aniu Ty bedziesz jeszcze szczesliwa zobaczysz .Trzymaj sie cieplo z dzieciaczkiem.I pisz jak u Ciebie.Pozdrwiam.
__________________
Spokojna anielica
kasiasaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-10, 20:44   #153
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Dzieki za dobre s³owo. Trzymam sie i patrze optymistycznie w przyszlosc. Za tydzien mam sprawe o alimenty. Bedzie co bedzie. Najwazniejsze ze nikt mnie jiuz nie ok³amuje. Wierze ze kiedys znajdzie sie facet, moze nie idealny bo takich nie ma, ale taki dla ktorego my z synkiem bedziemy najwazniejsi.Pozdrawiam.
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 18:44   #154
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Hey to juz koniec ...Tak duzo dziewczyn bylo ze mna w tak trudnym okresie mojego zycia wie czuje ze powinnam napisac jak zakonczyla sie moja historia...wyrokiem sadu Rzeczpospolitej Polskiej z dniem 15 pazdziernika zostalo rozwiazane moje malzenstwo ...i chyba jest mi z tym dobrze...zrzucilam poroze i z bagazem nieufnosci wobec facetow polatanym plastrami sercem i nadzieja na lepsza przyszlosc wraz z moim synkiem wyruszamy w droge.....zaczynamy we dwoje nowe zycie....mam nadzieje ze lepsze i nigdy juz nie zaczne watku ....potzrbuje porady rozsadnych kobiet i mezatek
Pozdrawiam
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 18:52   #155
Sabbath
Wied¼ma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 12 013
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Tak w³a¶nie bêdzie Aniu.
Jeste¶ ¶lina - przetrwa³a¶ jedn± z najtrudniejszych rzeczy, jaka mo¿e siê cz³owiekowi w ¿yciu przydarzyæ. Wysz³a¶ z tego m±drzejsza i bardziej ¶wiadoma w³asnej warto¶ci. Masz dziecko, które wychowasz na dobrego cz³owieka, który nikogo nie skrzywdzi, które bêdzie dorasta³o ze szczê¶liw± i spokojn± mam±.
I jeszcze - teraz masz drogê woln±, wreszcie mo¿esz u³o¿yæ sobie ¿ycie, znale¼æ prawdziwe szczê¶cie - jakkolwiek sobie je wyobra¿asz, nigdy nie by³o tak blisko.
Powodzenia.
Sabbath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 20:54   #156
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Zapomnialam o najwazniejszym....WIEKIE DZIEKI za to ze bylyscie ze mna ze czytalyscie i probowalyscie pomoc.....wiem ze jeszcze duzo ciezkich dni przedemna ....ale nie moze byc zawsze zle ...kiedys do jasnej cholery musi byc dobrze ...MUSI
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 13:45   #157
ZaZen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Kochane dziewczyny!

Nie pozwolcie sie tak traktowac przez mezczyzn! Pamietajcie, iz zawsze macie prawo wyboru. Nikt nie zmusza Was do bycia z mezczyzna, ktory was nie szanuje!

Pamietacie, zycie jest krotkie i warto przezyc je pieknie! Lepiej przezyc je bedac sama, niz z czlowiekiem, ktory nas zniewaza.

Wybor nalezy do Was!

Pozdrawiam serdecznie,

Gosia
ZaZen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 09:13   #158
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Ja dokonalam wyboru..otrzasnelam sie z taej glupiej milosci....wzielam szybki rozwod bez orzekania winy zeby oszczedzic sobie nerwow i przykrosci Zaczynam nowe zycie... razemz z synkiem..mam wiele obaw i wiele nadzieji ze bedzie dobrze....Gosia ZenZen m wiele racji nie powinno sie pozwolic na takie traktowanie nie pozwolcie zmarnowac sobie zycie przez niedojrzalych egoistycznych facetow ....kiedys spotkam kogos kto pokaze mnie i mojemu synkowi co to jest rodzina ...a jak nie to i tak bede szczesliwa na zlosc tym ktorzy nie patrza na mnie z rzyczliwoscia..Pozdrawiam
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-01, 10:13   #159
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomo¶ci: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Aniu ! Zupelnym przypadkiem trafilam na Twoj watek i ..... z zapartym tchem przeczytalam od poczatku do konca... brakuje mi slow na to aby wyrazic jak bardzo Cie podziwiam.... bylas w tej walce bardzo osamotniona i wygralas... teraz juz zawsze bedziesz wygrywac...

Jestes wspaniala, silna i bardzo wartosciowa osoba... zycze Ci duzo szczescia, ja wierze, ze dasz sobie rade... jestes typem "Zwyciezcy", natomiast kobiety z typu "Kompromisu" nie zrozumieja Cie nigdy zazdroszczac Ci Twojej sily... wiec nie przjmuj sie nimi... jakos w tej ludzkiej naturze jest tak, ze jak ktos udanie walczy o swoje szczescie to pseudoszczesliwi pseudoprzyjaciele nagle uciekaja nie mogac zniesc widoku szczescia... dasz rade...

Wiesz co jeszcze pomaga, jesli oczywiscie istnieje taka mozliwosc? No chyba, ze sami tworzymy nasza rzeczywistosc... Pomaga zmiana pracy i radykalna zmiana srodowiska... nie boj sie... jeszcze bardziej uwierz w siebie... ja uwierzylam...
Pozdrawiam
Eva
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, ¿e Jestem Chrze¶cijank±



55 kg
Eva ID jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-02, 18:14   #160
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Dzieki Ewo..Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie....
Nie mam mozliwosci zmienic srodowiska ale wszystko co moglam zmienic ..zmienilam - wystroj mieszkania i kolor scian (by bylo moje a nie nasze) zmienilam wyglad - nie jestem juz ta blondyneczka z avantaru a dlugowlasa brunetka i zmienilam podejscie do wielu spraw ..teraz to ja i moj syn jestesmy najwazniejsi ....i mam wielu znajomych ktorzy mnie wspieraja i dzieki nim wiem ZE BEDZIE DOBRZE....
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-05, 01:50   #161
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Aniu trzymam kciuki za Ciebie i synka. Zycze duzo si³y i odwagi...ale to ju¿ masz w sobie
mgar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 21:52   #162
Kajamcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Witaj, Aniu, przeczyta³am Twój w±tek. Te¿ jestem po przej¶ciach. Nie odwa¿y³am siê za³o¿yæ drugiej rodziny, skupi³am na dziecku. - To nie by³ dla mnie dobry pomys³ na ¿ycie. Dziecko jest Twoje i ojca, dalekiego, wiêc po¿±danego. Taki wy¶niony ojciec zazwyczaj wywiera wiêkszy (czêsto negatywny) wp³yw na m³odego cz³owieka ni¿ wychowuj±ca je matka. Pamiêtaj - my¶l o Synku, ale nie wychowaj go na egoistê. I druga sprawa - masz wykszta³cenie medyczne, pop³atn± spraw± mog³oby dla Ciebie byæ zdobycie uprawnieñ do wykonywania pedikuru medycznego. Warto zainwestowaæ i ewentualnie wykonywaæ us³ugê w domu. Kiedy ja siedzia³am w domu z maleñstwem na powtórnym urlopie wych. (bo ma³a chorowa³a w ¿³obku), to gotowa³am s±siadom obiady. Serdecznie Ciê pozdrawiam i wszystkie m±dre Wiza¿anki. Szkoda, ¿e nie mia³am przed laty nikogo, ktoby mnie tak wspiera³, jak Ciebie tu na forum...
Kajamcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-17, 10:11   #163
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Nie rozumiem....zrozumials z moich postow ze chce wychowywac synka sama ....alez nie ....chodzilo mi o to ze nie chce na sile wiazac sie z czlowiekiem po to tylko ze moj synek mial meski wzorzec...zwiaze sie z czlowiekiem ktory pokocha nas oboje a jak sie taki nie znajdzie no to trudno.....dziekuje za rade i wsparcie ...pozdrawiam Kajamcia...bedzie dobrze
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-18, 10:36   #164
Kajamcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Nie, nie. Nic na si³ê. Albo bêdziesz z kim¶, albo nie, ¿ycie zweryfikuje scenariusz. Chodzi³o mi o to by uczuliæ Ciê na Ciebie. Aby Twoje ¿ycie by³o podporz±dkowane wam obojgu, a nie tylko dziecku. Zreszt± Ty jeste¶ nadzwyczaj m±dra kobiet±. Synek to ju¿ chyba du¿y ch³opczyk. A w ogóle, co teraz robisz?
Kajamcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-19, 11:43   #165
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Teraz staram sie byc szczesliwa, pracuje, ciesze sie synem i odpoczywam...mam wielu znajomych, ktorzy nie odmawiaja mi pomocy..smialo mozna powiedziec ze na swoj sposob jestem szczesliwa ....Pozdrawiam
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-03, 15:30   #166
abi73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5
GG do abi73
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Cze¶æ wszystkim.
Wiem, ¿e teraz to nie ma ju¿ ¿adnego znaczenia, ale muszê Ciê pochwaliæ za jedn± rzecz - za to, ¿e na koniec historii z mê¿em pokaza³a¶ wielk± klasê, a przede wszystkim udowodni³a¶, ¿e zale¿y Ci tylko na spokoju swoim i dziecka i bardzo, ale to bardzo daleko Ci jest do tego, ¿eby uzyskaæ miano "awanturnicy". Mam na my¶li to, ¿e odst±pi³a¶ od orzekania rozwodu z winy ex-mê¿a.
Dajê sobie uci±æ wszystkie koñczyny i nie tylko, ¿e nasza s³ynna 29-letnia pani psycholog z wieloletnim do¶wiadczeniem zawodowym nie odpu¶ci³aby. Sama nie wiem, czy podarowa³abym draniowi...

Wielki szacunek.
abi73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-03, 15:48   #167
Katarzyna Olejniczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3
GG do Katarzyna Olejniczak
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Aniu wiesz niestety strasznie znajomy mi jest Twój opis
mia³am bardzo podobn± sytuacjê i dzi¶ z perspektywy czasu moge powiedzieæ ¿e szkoda by³o czasu i ¿ycia by podtrzymywaæ co¶ co nie mia³o sensu. Mê¿adk± by³am przez sze¶æ lat i dzi¶ wiem ¿e o ca³e piêæ za d³ugo. Zawsze bardzo siê ba³am ¿e jak zostanê sama z dzieckim to nie dam sobie rady dzi¶ po prawie dwu latach wiem ¿e dajê j± sobie znacznie lepiej ni¿ kiedykolwiek przy mêzu. Ciê¿ko jest zrobiæ tylko ten pierwszy kro ale jak ju¿ go postawisz jest lepiej.
Wisz zawodowo prowadzê szkolenie tak¿e dla kobiet które szukaj± mê¿czyzny swojego ¿ycia lub chc± stan±æ na w³asnych nogach ale bardzo sie boj±. Pozna³am setki kobiet które kiedy¶ bardzo sie ba³y tego pierwszego kroku, bo s± ciê¿kie czasy bo nie s± stworzone do samotnego ¿ycie bo maj± dziecko bo bo bo bo takiech arg kobieta jest w stanie stworzyæ miliony ³atwiej jest my¶leæ o tym jak to bêdzie strasznie, ale po¶wiêæ chwilê by zastanowiæ siê jak wspaniale mo¿e byæ co bêdziesz robi³a w wolnej chwili jak siê bêdziesz czu³a i w³a¶nie wtedy podejm dec jak chcesz dalej ¿yæ.
Dzi¶ w rok po swoim rozwodzie mogê Ci powiedzieæ ¿e przez sze¶æ lat by³am samotn± kobiet±, dzi¶ ¿yjê jak chcê JA a nie kto¶ inny i nawet przez chwilê nie czu³am siê samotna. To ca³kiem nowe do¶wiadczenie po sze¶ciu latach ma³¿eñstwa.
__________________
"Je¶li kiedykolwiek zamierzasz cieszyæ siê ¿yciem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok... Dzisiaj powinno zawsze byæ naszym najwspanialszym dniem."
Katarzyna Olejniczak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-27, 17:43   #168
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 128
GG do anka766
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Witam dziewczyny
nie bylo mnie tyle lat ale gdy wrocilam do tego watku postanowialm napisac ku pokrzepieniu serc tym dziewczynom ktore znalazly sie w podobnej sytuacji. Jak to mowia trzeba przezyc bagno by zacz±c doceniac male rzeczy. Moj maly synek jest juz prawie malym facetem u mego boku pojawil sie przystojny facet a u moich nog popiskuje maluszek raczkujacy i lobuzujacy w domu na calego. Mam nowe zycie , nie zawsze jest pieknie ale moge powiedziec smialo ze jestem szczesliwa. fotak tyz troche nieaktulna heheheheh jaka bylam piekna i mloda hehehehhe teraz jestem brunetka i o jakies 4 kilo strasza hahahahahha pozdrawiam wszystkie rozsadne
anka766 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-27, 20:05   #169
nidra
Przyczajenie
 
Avatar nidra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Ania, strasznie siê cieszê. Dopiero dzi¶ przeczyta³am ca³y w±tek i jak zobaczy³am Twój dzisiejszy wpis, to a¿ mi siê zrobi³o ciep³o na sercu.
nidra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 21:37   #170
izyda30
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Cudnie...
Jakbym swojego by³ego widzia³a:/
Rzeczywi¶cie ma wszystko gdzie¶ ale jeszcze wróci i bêdzie próbowa³ naprawiaæ jak mu siê zatêskni albo noga powinie, w³a¶nie jestem w takiej sytuacji i powiem jedno,da³am szansê , czas na zastanowienie, jeste¶my doro¶li i potrafimy dokonac wyboru ¶wiadomie...wybra³ to do widzenia:/

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anka766 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny
nie bylo mnie tyle lat ale gdy wrocilam do tego watku postanowialm napisac ku pokrzepieniu serc tym dziewczynom ktore znalazly sie w podobnej sytuacji. Jak to mowia trzeba przezyc bagno by zacz±c doceniac male rzeczy. Moj maly synek jest juz prawie malym facetem u mego boku pojawil sie przystojny facet a u moich nog popiskuje maluszek raczkujacy i lobuzujacy w domu na calego. Mam nowe zycie , nie zawsze jest pieknie ale moge powiedziec smialo ze jestem szczesliwa. fotak tyz troche nieaktulna heheheheh jaka bylam piekna i mloda hehehehhe teraz jestem brunetka i o jakies 4 kilo strasza hahahahahha pozdrawiam wszystkie rozsadne
¦wiête s³owa, s±dzê ¿e kiedy¶ te¿ stanê na nogi i siê pozbieram , jako¶ zacznê ¿yæ na nowo , przestanê siê ogl±daæ za siebie
izyda30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 23:29   #171
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 379
Dot.: Potzrebuje porady - do m꿱tek i rozsadnych kobiet

Czytaj±c w±tek spojrza³am na datê i czytaj±c my¶la³am ca³y czas, czy zobaczê na koniec wpis z 2012roku? Strasznie zafascynowa³a mnie Twoja sprawa Aniu, bo pisa³a¶ tak konkretnie, trzezwo, nie p³aszczy³a¶ siê przed facetem, ¿e chce odej¶æ...Na pewno dozna³a¶ du¿o bólu i cierpienia, ale zachowa³a¶ klasê- brawo! I czytaj±c ten w±tek widaæ, ¿e jednak po burzy przychodzi s³oñce. Pozdrawiam
truskawk_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kobieta 30+


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.