Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 18:18   #2941
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
jak rozjaśnić ciemny brąz?

Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond, ostatnio przemalowałam je na ciemny brąz (dokładnie turecka mokka z safiry), teraz zastanwiam się jak można je trochę rozjaśnić, nie chcę wrócić znowu do blondu, ale uzyskać jakiś ładny odcień jasnego brązu. Czy da się to zrobić za pomocą jakieś farby? Czy raczej wchodzi tu w grę rozjaśniacz, którego wolałabym uniknąć
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:26   #2942
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: jak rozjaśnić ciemny brąz?

używania wyszukiwarki też chyba unikasz
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:31   #2943
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: jak rozjaśnić ciemny brąz?

Niekoniecznie właśnie czytam;-) Ale przekopanie się przez te wszystkie wątki to nie lada wyczyn. Już się poprawiam
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:19   #2944
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wätek poläczylam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:25   #2945
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: jak rozjaśnić ciemny brąz?

Cytat:
Napisane przez czerwonafasolka Pokaż wiadomość
Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond, ostatnio przemalowałam je na ciemny brąz (dokładnie turecka mokka z safiry), teraz zastanwiam się jak można je trochę rozjaśnić, nie chcę wrócić znowu do blondu, ale uzyskać jakiś ładny odcień jasnego brązu. Czy da się to zrobić za pomocą jakieś farby? Czy raczej wchodzi tu w grę rozjaśniacz, którego wolałabym uniknąć
z tą safirą to uważaj też farbowałam turecką mokką, kolorek śliczny, ale za każdym farbowaniem wychodził coraz ciemniejszy...no i w końcu zrobiłam dekoloryzację u fryzjera, bo nic innego nie wchodziło w grę, a już farby farbą na pewno nie rozjaśnisz.
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 07:18   #2946
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: jak rozjaśnić ciemny brąz?

Cytat:
Napisane przez czerwonafasolka Pokaż wiadomość
Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond, ostatnio przemalowałam je na ciemny brąz (dokładnie turecka mokka z safiry), teraz zastanwiam się jak można je trochę rozjaśnić, nie chcę wrócić znowu do blondu, ale uzyskać jakiś ładny odcień jasnego brązu. Czy da się to zrobić za pomocą jakieś farby? Czy raczej wchodzi tu w grę rozjaśniacz, którego wolałabym uniknąć
Miałam ten sam problem z Safirą, każde farbowanie to ciemniejszy kolor. Safira jest dziwna bo czerwienie i fiolety szybko sie wypłukują a brązy trzmają strasznie mocno. Też chciałam rozjasnić po jakimś czasie włosy do ładnego brązu ale żaden fryzjer nie podjął się tego - ani rozjaśniacz ani pasemka. Włosy by się nierównomiernie rozjaśniły w zależności od tego jak długo jest farbowana dana partia włosów, najgorzej byłoby z końcami (tak tłumaczyli). Skończyłam na dekoloryzacji. Wiem, że jest jakaś lżejsza, która ściąga kolor o 2 tony, proponował mi to fryzjer ale ostatecznie zrobiłam tą mocniejszą i doszłam do blondu. W tym wątku jednak dziewczyny robią taki hard-core z włosami i schodzą z czarnych do blondu same przez rozjaśniacze , że w zasadzie wybór należy do ciebie!
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:43   #2947
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: jak rozjaśnić ciemny brąz?

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
z tą safirą to uważaj też farbowałam turecką mokką, kolorek śliczny, ale za każdym farbowaniem wychodził coraz ciemniejszy...no i w końcu zrobiłam dekoloryzację u fryzjera, bo nic innego nie wchodziło w grę, a już farby farbą na pewno nie rozjaśnisz.
a pamiętasz czego fryzjerka stosowała do Twojej dekoloryzacji??
a ile płaciłaś?
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 14:52   #2948
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie dziewczyny!

Ja dekoloryzowalam włosy już dawno, scielam je tak ze siegały do połowy szyi i zrobiłam bardzo drubniutki baleyage, ale bardzo dużo włosów rozjaśniłam tym sposobem. Miałam prawie czarne, a baleyage był taki blondo- karmelowo-orzechowy. Co jest najdziwniejsze kiedy włosy odrastały nie było widać WCALE odrostu, sama nie wiem jak to możliwe Spedziłam na fotelu tego fryzjera...8 godzin, naprawde ale w sumie było warto. Teraz nie musze farbowac wlosów, co za wygoda!
A teraz mam taki kolor jak na zdjęciu , tylko włosy dłuższe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,2 KB, 329 załadowań)
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2009-02-05 o 14:53
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:10   #2949
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Ja dekoloryzowalam włosy już dawno, scielam je tak ze siegały do połowy szyi i zrobiłam bardzo drubniutki baleyage, ale bardzo dużo włosów rozjaśniłam tym sposobem. Miałam prawie czarne, a baleyage był taki blondo- karmelowo-orzechowy. Co jest najdziwniejsze kiedy włosy odrastały nie było widać WCALE odrostu, sama nie wiem jak to możliwe Spedziłam na fotelu tego fryzjera...8 godzin, naprawde ale w sumie było warto. Teraz nie musze farbowac wlosów, co za wygoda!
A teraz mam taki kolor jak na zdjęciu , tylko włosy dłuższe
śliczny kolorek też bym taki chciała mieć.. ale chce zdekoloryzować i potem nalożyć bardzo jasny odcień blondu.. może coś z tego wyjdzie.. ale nie wiem czy elgon dekoloryzator będzie dobry.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:46   #2950
LadyRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Unhappy jak z czarnego zrobić brąz??

mam dość długo jakieś 1,5 orku czarne włosy. chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru. problem w tym, że nie wiem jak to zrobić.
mam rzadkie włosy cieniowane od góry najkrótsze włosy mają 5cm...
marzy mi się taki kolorek:
http://ikf.com.pl/ff/19580/big/712742.jpg

moja kolezanka zrobila sobie z czarnych wlosow blond... nie mam pojecia jak to zrobila a ja chce brazowe wlosy...pomocy
LadyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:14   #2951
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: jak z czarnego zrobić brąz??

bylo

poczytaj watek o dekoloryzacji i rozjasnianiu. jak rozjasnisz wyjda rude, pewnie i nie rowno. jak je pofarbujesz brazem to on i tak bedzie cieply. bo jesli chcesz ladny brazik to idz do fryzjera, oni sa po to by pomoc. dziewczyny naprawde
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 22:34   #2952
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Ja dekoloryzowalam włosy już dawno, scielam je tak ze siegały do połowy szyi i zrobiłam bardzo drubniutki baleyage, ale bardzo dużo włosów rozjaśniłam tym sposobem. Miałam prawie czarne, a baleyage był taki blondo- karmelowo-orzechowy. Co jest najdziwniejsze kiedy włosy odrastały nie było widać WCALE odrostu, sama nie wiem jak to możliwe Spedziłam na fotelu tego fryzjera...8 godzin, naprawde ale w sumie było warto. Teraz nie musze farbowac wlosów, co za wygoda!
A teraz mam taki kolor jak na zdjęciu , tylko włosy dłuższe
Super kolorek... Sama dążę do podobnego Naturalne mam bardzo podobne do Twoich, bo i Twój typ urody wydaje mi się podobny (mam na myśli kolor oczu i cery) do mojego. Niestety nie mam pojęcia jak wrócić do swoich
W tej chwili mam jakieś 1,5 cm odrostu (farbowałam przed Sylwestrem), i spłukany rudo - brązowy kolor. Myślałam nad dekoloryzatorem Elgon - ale dziewczyny mówią że po nim włosy ciemnieją, więc teraz mam na oku podobne cudo z Renee Blanche. Potem chcę nałożyć jakiś blond z majirel... ale póki co nie mam funduszy na produkty, więc czytam co będę mogła zrobić jak już mi te fundusze jakieś się pojawią
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 23:51   #2953
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: jak z czarnego zrobić brąz??

Pójdź do fryzjera i zapytaj o kąpiel odbarwiającą. Zabieg polega na nałożeniu na mokre włosy mieszanki z rozjaśniacza i szamponu (niektórzy fryzjerzy dodają też odżywkę do włosów). Tę mieszankę pieni się na włosach i trzyma przez jakiś czas na głowie (w zależności od pożądanego efektu). Czasem potrzebne jest jeszcze farbowanie, żeby np. pozbyć się zbyt ciepłej poświaty (a to już zależy od włosów i farby, jeśli była używana), ale i tak wszystko jest o wiele mniej obciążające dla włosów, niż zwykłe rozjaśnianie i późniejsze farbowanie.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 07:12   #2954
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: jak rozjaśnić ciemny brąz?

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
a pamiętasz czego fryzjerka stosowała do Twojej dekoloryzacji??
a ile płaciłaś?
Fryzjerka użyła jakiegoś niebieskiego proszku zmieszanego z wodą utlenioną w kremie i nazwała to kąpielą rozjaśnającą, płaciłam około 70 złotych razem z farbowaniem późniejszym, ale to była koleżanka mojej mamy, więc wiadomo
Na wakacje planuję następną dekoloryzację, bo niby mam jaśniejsze od tej safiry, ale to jednak nadal brąz jest, a ja się uparłam na ciemny blond
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:29   #2955
myszyszycha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 67
z czarnego na taki kolor włosów

witam, czy dałabym rade zejść z czarnego koloru włosów na taki jak na zdjęciu?pozdrawiam

Edytowane przez myszyszycha19
Czas edycji: 2009-05-10 o 11:52
myszyszycha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:04   #2956
litlle_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

Mi sie wydaje, że dało by się. xD
Gorzej by było na blond, bo wtedy widać by było straszne odrosty, ale w tym nie powinno być tak źle. ; )
litlle_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:32   #2957
myszyszycha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 67
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

tylko jakim sposobem?przez dekoloryzacje? nie mam pojęcia, wiec dlatego pytam sie tutaj;] bo jesli chcialabym kupic farbe , to nie wyszedlby chciany kolor, prawda?pozdrawiam;]
myszyszycha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:46   #2958
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

myszyszycha19 pozostanie tylko dekoloryzaja.poczytaj sobie troche na ten temat,wätki poläczylam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:58   #2959
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

Mi bardzo podobny kolor wyszedł po dekoloryzacji profesjonalnym dekoloryzaorem by Fama (to coś w rodzaju elgonu czy rene blanchee). Wszystko oczywiście zależy od tego jak długo i czym farbowałaś na czarno, także efekt u Ciebie może być mniej lub bardziej intensywny (ja schodziłam z ciemnego brązu). W razie gdyby wyszło zbyt ciemno dekoloryzację można powtórzyć - na moim dekoloryzatorze famy było napisane, że można stosować specyfik 3 razy pod rząd. Ja co prawda użyłam tego tylko raz, ale włosów mi nie zniszczył (bo to dekoloryzator, nie rozjaśniacz - nie zawiera tego niebieskiego proszku - z tego co wiem oparty jest na jakiś związkach siarki)
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 21:59   #2960
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: jak z czarnego zrobić brąz??

Cytat:
Napisane przez Sasame Pokaż wiadomość
Pójdź do fryzjera i zapytaj o kąpiel odbarwiającą. Zabieg polega na nałożeniu na mokre włosy mieszanki z rozjaśniacza i szamponu (niektórzy fryzjerzy dodają też odżywkę do włosów). Tę mieszankę pieni się na włosach i trzyma przez jakiś czas na głowie (w zależności od pożądanego efektu). Czasem potrzebne jest jeszcze farbowanie, żeby np. pozbyć się zbyt ciepłej poświaty (a to już zależy od włosów i farby, jeśli była używana), ale i tak wszystko jest o wiele mniej obciążające dla włosów, niż zwykłe rozjaśnianie i późniejsze farbowanie.
Wiem wiem - pracuję w salonie fryzjerskim ;-) Ale wydaje mi się że kąpiel rozjaśni o kilka tonów, a ja bym wolała coś mocniejszego... No i chcę to zrobić na własną rękę, od pewnego czasu mam ograniczone zaufanie do fryzjerów i jedynie ścinam zawsze w salonie.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 22:31   #2961
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Mi bardzo podobny kolor wyszedł po dekoloryzacji profesjonalnym dekoloryzaorem by Fama (to coś w rodzaju elgonu czy rene blanchee). Wszystko oczywiście zależy od tego jak długo i czym farbowałaś na czarno, także efekt u Ciebie może być mniej lub bardziej intensywny (ja schodziłam z ciemnego brązu). W razie gdyby wyszło zbyt ciemno dekoloryzację można powtórzyć - na moim dekoloryzatorze famy było napisane, że można stosować specyfik 3 razy pod rząd. Ja co prawda użyłam tego tylko raz, ale włosów mi nie zniszczył (bo to dekoloryzator, nie rozjaśniacz - nie zawiera tego niebieskiego proszku - z tego co wiem oparty jest na jakiś związkach siarki)
a z tego twojego ciemnego brązu na jaki kolor ci się udało zejść..? sama sobie to robiłaś czy byłas w salonie?

ja mam zcarne włosy i tez zamierzam je rozjaśnić do średniego blondu a póxniejszym czasie do jasnego blondu
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:15   #2962
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

[quote=Magic Girl;10862235]a z tego twojego ciemnego brązu na jaki kolor ci się udało zejść..? sama sobie to robiłaś czy byłas w salonie?

Na taki głęboko rudy, coś na przełomie poziomu 5 i 6 (stałam ze wzornikiem i porównywałam kolory, ale nie wiem w końcu czy to była 5 czy 6). Robiłam to sama (tzn. z pomocą siostry), ale to bardzo łatwy zabieg, bo dekoloryzator jest mocno leisty i dobrze się nakłada. Jeśłi chodzi o moje włosy to ten dekoloryzator rozjaśnił bardziej niż taki u fryzjera z rozjaśniaczem. Po rozjaśniaczu rok temu miłam zmasakrowane włosy i to koloru ciemny, ciepły brąz (wtedy schodziłam z czrnego na który farbowałąm chyba ze 2 lata). Fryzjerka jak to zobaczyła usiadła z wrażenia i stwierdziła, że klientkom ZAWSZE po rozjaśnianiu wychodzi jaśniejszy Ale i tak nie ma rewelacji - dalej jestem brązowa, może nie bardzo ciemno, ale nie jestem też jasna. A tak chciałąm dojść do mojego naturalnego ciemnego blądu
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:24   #2963
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

[quote=abraxas2871;1086732 9]
Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
a z tego twojego ciemnego brązu na jaki kolor ci się udało zejść..? sama sobie to robiłaś czy byłas w salonie?

Na taki głęboko rudy, coś na przełomie poziomu 5 i 6 (stałam ze wzornikiem i porównywałam kolory, ale nie wiem w końcu czy to była 5 czy 6). Robiłam to sama (tzn. z pomocą siostry), ale to bardzo łatwy zabieg, bo dekoloryzator jest mocno leisty i dobrze się nakłada. Jeśłi chodzi o moje włosy to ten dekoloryzator rozjaśnił bardziej niż taki u fryzjera z rozjaśniaczem. Po rozjaśniaczu rok temu miłam zmasakrowane włosy i to koloru ciemny, ciepły brąz (wtedy schodziłam z czrnego na który farbowałąm chyba ze 2 lata). Fryzjerka jak to zobaczyła usiadła z wrażenia i stwierdziła, że klientkom ZAWSZE po rozjaśnianiu wychodzi jaśniejszy Ale i tak nie ma rewelacji - dalej jestem brązowa, może nie bardzo ciemno, ale nie jestem też jasna. A tak chciałąm dojść do mojego naturalnego ciemnego blądu
no właśnie ja mam czarne włosy i chciałam kupić elgon dekoloryzator i potem na to nałożyć bardzo jasny blond, żeby mi wyszedł taki ciemny blond. Ale nie wiem czy mi się to uda. Oczywiście sama w domu. Nie farbowałam włosów już z ponad 2miesiące i mam odrosty farbowałam garnierem, a nie palet także myślę, że mi wyjdzie no ale jak mi zostanie rudy, albo włosy mi wypadną :| tego się najbardziej boję. Dlatego zanim to zrobię pójdę do fryzjera i zapytam się o co ona by zrobiła. Czy zaryzykowała dekoloryzację i farbowanie czy jednak nie.

Dodam, że czytałam wiele wypowiedzi dotyczących elgonu i były same dobre. Że nie zniszczył włosów z czarnych ściągnął na marchewkę a po nałożeniu jasnego blondu wychodziły ładne koloru ciemnego blondu. I dlatego chciałam się zdecydować. A naturalna jestem brunetka. A kolor włosów miałam ciemny brąz.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"

Edytowane przez Magic Girl
Czas edycji: 2009-02-07 o 13:25
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:58   #2964
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

No nie wiem - sądzę że jest szansa, że na ten średni bląd, chociaż ja nałożyłam na zdekoloryzowane włosy farbę farouka na poziomie 7 i wyszłam... ciemno brązowa (7 to chyba ciemny bląd czy jasny brąz, jakoś tak) Także pamiętaj, że po dekoloryzacji włosy mogą złapać farbę dużo mocniej.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:42   #2965
cathy00
Przyczajenie
 
Avatar cathy00
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 1
Exclamation Rozjaśnianie.

Witam.
Mam pytanie odnośnie farbowania.
Dwa lata temu zafarbowałam włosy na ciemny brąz.Kiedy pojawiły się odrosty zafarbowałam włosy na kolor czarny.Teraz pojawiły się odrosty o moim naturalnym kolorze (jasny blond).
Chciałabym zapytać się,czy możliwe jest rozjaśnienie włosów z koloru czarnego na blond.
Jeśli taka możliwość by istaniała,ile mniej więcej by to kosztowało.

Pytałam u jednej fryzjerki o rozjaśnianie,niestety odparła,że z czarnego na blond nie można rozjaśniać,jednak wolę zapytać jeszcze tutaj.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam-Kasia.
cathy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:43   #2966
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jak tak czytam ten wątek, to mam taką ochotę na ciemny blond, że ojej ale nie jestem przekonana do kolejnej dekoloryzacji, bo po pierwszej wyszły mi znowu ciemne włosy w poniedziałek idę do fryzjera na ścinanie, to podpytam o dekoloryzacje... a swoją drogą, czy któraś z Was miała robioną dekoloryzację w salonie Loreal'a?
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:58   #2967
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: z czarnego na taki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez myszyszycha19 Pokaż wiadomość
witam, czy dałabym rade zejść z czarnego koloru włosów na taki jak na zdjęciu?pozdrawiam
wg mnie da radę - bo taki mniej więcej mam po zejściu z bardzo ciemnego mahoniowego szatyna
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:45   #2968
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Rozjaśnianie.

a ja dziś miałam dekoloryzacje w lublinie w salonie Mona zapłaciłam 160zl z długich sięgających za łopatki czarnych włosków na kolorek brązowy wyszedł jasny brąz z czerwienią ale trzeba parę dni później mam nałożyć brązowa farbę włoski dobrze się trzymają nie są nic zniszczone Pani Fryzjerka wspominała ze ściągała z siwych włosków czarna farbę i tez ładnie wyszło bez większych problemów

Edytowane przez xmoniax26
Czas edycji: 2009-02-07 o 22:59
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 02:21   #2969
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Unhappy z czerni na brąz? pomocy!

bardzo proszę o rady

naturalny kolor moich włosów to brąz, nie za jasny i nie za ciemny. W listopadzie 2008 roku zachciało mi się blondu - włosami zajęła się fryzjerka i uzyskałam obrzydliwy pomarańczowo-żółty kolor. Starałam się wypłukać ten odcień płukankami, duzo czasu i nerwów mnie to kosztowało ale udało się. Po wypraniu żółtego odcienia zdecydowałam się na stopniowy powrót do brązu - i tak mam za sobą 2 domowe koloryzacje. Jestem dosyć cierpliwa i nie liczyłam na to że do brązu wrócę od razu, ale ile można... Kupiłam dziś farbę z Loreala (nie pamiętam jak się nazywa bo pudełko leży w koszu, ale to ta 10-minutowa) - kolor BRĄZ, a włosy wyszły mi czarne. Wiem że prędzej czy później się spiorą, dziś myłam je 3 razy żeby jak najszybciej mi wyblakły no i stało się - wyglądam jak siwiejąca staruszka Nie mam już pojecia co robić, do fryzjera nie pójdę bo najzwyczajniej straciłam do nich zaufanie. Może powinnam spróbować z ciepłym odcieniem brązu? Bardzo proszę o pomoc


- wiem, jest pewnie masa tego typu tematów, ale każda z nas ma inne włosy, każda inaczej je pielęgnuje i nie każda używała tych samych farb...

Edytowane przez Baby Jane
Czas edycji: 2009-02-08 o 02:25
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 08:34   #2970
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: z czerni na brąz? pomocy!

nie widze Twoich włosów Baby Jane moze pokazałabys zdjecie? moze powinnas isc na dekoloryzacje?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.