Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-03, 14:53   #3571
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xcatwomanx Poka¿ wiadomo¶æ
Jak uzyskaæ taki rudy kolor jak na za³±czonych zdjêciach (najlepiej ¿eby to by³a szamponetka) na ciemnym blondzie?
Na ciemnym blondzie Ci tak jasny nie wyjdzie ¿adn± szamponetk±.
Tylko farb± mo¿esz uzyskaæ taki bardzo rudy...

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez wilczyca86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mega kolor! Jaki to mo¿e byæ kolor farby? Jakiej marki?
U siostry podobnie wyszed³ Rubin Jaka¶ drogeryjna farba.
Garniera bodaj¿e.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:47   #3572
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

dziewczyny, powiedzcie mi jak uzyskaæ taki blond teraz mam ciemny blond z brzydkim odcieniem ciep³ym, czasem mam wra¿enie, ¿e taki zgni³y, a naturalny mam mysi blond.
1 zdjecie moje, reszta - taki jaki chcia³abym mieæ
(my¶la³am np. o majirel 8.2 z oksy 9%?)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _5262169.jpg (53,3 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 900992_XGHG8YVE5CTU61JMHSKNBRGW5OPANJ_cara-delevingne-hair-24_H182703_L.jpg (33,6 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cara-delevingne-738465687.jpg (47,4 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Cara-Delevingne-Burberry-Prorsum-2012-BFA1.jpg (47,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (10,4 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez cold one
Czas edycji: 2013-06-04 o 19:49
cold one jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-05, 19:06   #3573
klaudiat
Rozeznanie
 
Avatar klaudiat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 567
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

jak uzyskac takie ombre jak ma kim? sama mam teraz ombre ale takie bardziej tradycyjne i blond na dole a sredni braz na gorze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kim-kardashian-hair-color8512.jpg (43,5 KB, 36 za³adowañ)
klaudiat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-08, 11:26   #3574
SyllaSK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomo¶ci: 6
Post Doradzicie jaki kolor farby?

Zafarbowa³am niedawno w³osy rozja¶niane Garnierem Color Sensation 110 farb± z Allwavesa 8.03..kolor wyszed³ pocz±tkowo z³oty na odro¶cie a na reszcie siwo szary..mam bardzo zniszczone w³osy po pozbywaniu siê dawno henny z w³osów i pewnie szybko siê bedzie wyplukiwal kolor przez jakis czas..no wiadomo kobieta zmienn± jest ale po tych wszystkich metamorfozach znalaz³am ju¿ swój kolor w³osów w ktorym sie najlepiej czuje i pasuje do mojej urody i jest to mój naturalny hmm co to za kolor? Ciep³y ciemny z³oty blond pod s³oñce lekko miedziany..?
img28.imageshack.us/img28/491/dsc0177dh.jpg (zdjêcie z dzieciñstwa)
img839.imageshack.us/img839/585/sara1l.jpg (parê lat pó¼niej)
img24.imageshack.us/img24/9941/naturalne.jpg

teraz mam taki po tej 8.03 na rozjasniane w³osy po wyp³ukaniu jest ca³y w miarê równy jasny z³oty blond jak widaæ
img12.imageshack.us/img12/835/dsc0175em.jpg
img690.imageshack.us/img690/2861/dsc0176rx.jpg

Co na nie na³o¿yæ ¿eby by³ zbli¿ony do tego naturalnego koloru? Czy mo¿e lepiej jaki¶ baleja¿ ¿eby wygl±da³o to naturalnie? No sama nie wiem Zamie¶ci³am w miarê du¿o zdjêæ ¿eby jak najlepiej pokazaæ ten kolor który chcê uzyskaæ
SyllaSK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-08, 17:16   #3575
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jak uzyskaæ taki kolor na prawie bia³ych, ale ju¿ ¿o³kn±cych, w³osach? Joanna Naturia Be¿owy blond na wodzie 6% da radê?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m29x03oNjH1rtx7izo1_500.jpg (46,2 KB, 25 za³adowañ)
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 09:46   #3576
itsnotevenaword
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Rozja¶nianie i farbowanie w³osów dla odwa¿nych

Nie wiedzia³am do kogo powinnam zwróciæ siê z tym pytaniem, lecz w koñcu dosz³am do wniosku, ¿e najlepszym miejscem na szukanie odpowiedzi bêdzie w³a¶nie wiza¿
Naturalnie jestem "mysi±" blondynk±. Moje w³osy s± cienkie, do¶æ wysuszone i niestety bardzo wypadaj±. U nasady kolor w³osów jest szaro-blond-mysi, a koñcówki s± w kolorze jasny blond. Jaki¶ czas temu zdecydowa³am siê na rozja¶nianie. Niestety rozja¶nianie nie powiod³o siê zgodnie z moimi oczekiwaniami i w³osy wysz³y kanarkowo-¿ó³te. Teraz kolor ju¿ "siê uspokoi³" i nie jest ¿ó³ty. Ich kolor dalej mi jednak nie odpowiada.
Z racji tego, ¿e zbli¿aj± siê wakacje, to chcia³abym zaprowadziæ jak±¶ zmianê.
W wakacje moje w³osy zawsze ja¶niej±, jednak nie do tego stopnia, do jakiego bym chcia³a. Chcia³abym dostaæ taki kolor w³osów:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...84465312_n.jpg
Bojê siê sama znowu zabieraæ za farbowanie/rozja¶nianie, poniewa¿ nie chcê znowu mieæ na g³owie kanarkowej, ra¿±cej ¿ó³ci.
Jak mogê osi±gnaæ taki kolor w³osów?
Oczywi¶cie, ¿e od s³oñca w³osy same zja¶niej±, jednak nie do tego stopnia.
Powinnam u¿yæ rozja¶niacza? Mo¿e farby?
Bardzo zale¿y mi na tym kolorze i proszê o pomoc!
Dziêkujê i pozdrawiam
itsnotevenaword jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 10:21   #3577
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Rozja¶nianie i farbowanie w³osów dla odwa¿nych

Cytat:
Napisane przez itsnotevenaword Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiedzia³am do kogo powinnam zwróciæ siê z tym pytaniem, lecz w koñcu dosz³am do wniosku, ¿e najlepszym miejscem na szukanie odpowiedzi bêdzie w³a¶nie wiza¿
Naturalnie jestem "mysi±" blondynk±. Moje w³osy s± cienkie, do¶æ wysuszone i niestety bardzo wypadaj±. U nasady kolor w³osów jest szaro-blond-mysi, a koñcówki s± w kolorze jasny blond. Jaki¶ czas temu zdecydowa³am siê na rozja¶nianie. Niestety rozja¶nianie nie powiod³o siê zgodnie z moimi oczekiwaniami i w³osy wysz³y kanarkowo-¿ó³te. Teraz kolor ju¿ "siê uspokoi³" i nie jest ¿ó³ty. Ich kolor dalej mi jednak nie odpowiada.
Z racji tego, ¿e zbli¿aj± siê wakacje, to chcia³abym zaprowadziæ jak±¶ zmianê.
W wakacje moje w³osy zawsze ja¶niej±, jednak nie do tego stopnia, do jakiego bym chcia³a. Chcia³abym dostaæ taki kolor w³osów:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...84465312_n.jpg
Bojê siê sama znowu zabieraæ za farbowanie/rozja¶nianie, poniewa¿ nie chcê znowu mieæ na g³owie kanarkowej, ra¿±cej ¿ó³ci.
Jak mogê osi±gnaæ taki kolor w³osów?
Oczywi¶cie, ¿e od s³oñca w³osy same zja¶niej±, jednak nie do tego stopnia.
Powinnam u¿yæ rozja¶niacza? Mo¿e farby?
Bardzo zale¿y mi na tym kolorze i proszê o pomoc!
Dziêkujê i pozdrawiam
Szaro-blond-mysi to znaczy? ¦redni blond czy ciemniejszy?
Rozjasniacz zawsze rozja¶ni na ¿ó³to, chyba ¿e masz z natury bardzo ch³odny odcieñ naturalny.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 10:21   #3578
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: Rozja¶nianie i farbowanie w³osów dla odwa¿nych

Bez rozja¶niacza nie uda Ci siê osi±gn±æ tak jasnego koloru.
Ja latami farbowa³am w³osy na ró¿ne odcienie br±zu i bez problemu uda³o mi siê rozja¶niæ je fryzjerskim rozja¶niaczem Vincent Lauren (ten zielony) wymieszanym z oxydantem 6% tej samej firmy. Na w³osy do ³opatek zu¿y³am 3 saszetki Vincenta. Polecam ten rozja¶niacz, bo nie niszczy w³osów i daje ³adny efekt koñcowy
__________________
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 10:22   #3579
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Rozja¶nianie i farbowanie w³osów dla odwa¿nych

Najlepiej udaj siê do fryzjera ja ostatnio z ciemnego br±zu, poprzez rozja¶nianie, dosz³am do takiego koloru jak na za³±czonym przez Ciebie zdjêciu. Ale to wszystko zas³uga mojej fryzjerki, która wiedzia³a co robi i kombinowa³a z wodami- raz dawa³a mocniejsz± raz s³absz±.
Powodzenia
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 11:01   #3580
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Rozja¶nianie i farbowanie w³osów dla odwa¿nych

Cytat:
Napisane przez itsnotevenaword Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiedzia³am do kogo powinnam zwróciæ siê z tym pytaniem, lecz w koñcu dosz³am do wniosku, ¿e najlepszym miejscem na szukanie odpowiedzi bêdzie w³a¶nie wiza¿
Naturalnie jestem "mysi±" blondynk±. Moje w³osy s± cienkie, do¶æ wysuszone i niestety bardzo wypadaj±. U nasady kolor w³osów jest szaro-blond-mysi, a koñcówki s± w kolorze jasny blond. Jaki¶ czas temu zdecydowa³am siê na rozja¶nianie. Niestety rozja¶nianie nie powiod³o siê zgodnie z moimi oczekiwaniami i w³osy wysz³y kanarkowo-¿ó³te. Teraz kolor ju¿ "siê uspokoi³" i nie jest ¿ó³ty. Ich kolor dalej mi jednak nie odpowiada.
Z racji tego, ¿e zbli¿aj± siê wakacje, to chcia³abym zaprowadziæ jak±¶ zmianê.
W wakacje moje w³osy zawsze ja¶niej±, jednak nie do tego stopnia, do jakiego bym chcia³a. Chcia³abym dostaæ taki kolor w³osów:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...84465312_n.jpg
Bojê siê sama znowu zabieraæ za farbowanie/rozja¶nianie, poniewa¿ nie chcê znowu mieæ na g³owie kanarkowej, ra¿±cej ¿ó³ci.
Jak mogê osi±gnaæ taki kolor w³osów?
Oczywi¶cie, ¿e od s³oñca w³osy same zja¶niej±, jednak nie do tego stopnia.
Powinnam u¿yæ rozja¶niacza? Mo¿e farby?
Bardzo zale¿y mi na tym kolorze i proszê o pomoc!
Dziêkujê i pozdrawiam
Wszystko zale¿y od koloru wyj¶ciowego. Ja mam naturalny ¶redni blond popielaty, a teraz mam taki kolor, jak na zdjêciu. Musia³am kilkukrotnie rozja¶niaæ, a na to nak³adaæ farby popielate rozja¶niaj±ce. Tyle, ¿e ja mam bardzo grube w³osy i ciê¿ko je by³o rozja¶niæ, a jeszcze trudniej doprowadziæ pó¼niej odrosty do takiego stanu. Polecam rozja¶niacze fryzjerskie, bo sklepowe siej± niez³e spustoszenie na g³owie.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 11:09   #3581
mefistoo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Doradzicie jaki kolor farby?

kolor w³osów sie dobiera do twarzy
__________________
<ciach_reklama>
mefistoo7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 14:45   #3582
rodzyyyna
Przyczajenie
 
Avatar rodzyyyna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 2
Smile Jak± farbê polecacie? (zdjêcia)

Mam naturalne w³osy, ciemny blond/br±z z rozja¶nianymi koñcówkami, chcê przefarbowaæ siê na ciemniejszy br±z/czekoladowy co¶ w tych klimatach. Zale¿y mi aby farba do¶c mocno nie zniszczy³a moich w³osów oraz aby by³a w granicach 15z³. Dodajê zdjêcia, moich w³osów i mniej wiêcej koloru jaki bym chcia³a osi±gn±æ

(to moja pierwsza wiêksza aktywno¶c na wiza¿u, wiêc je¶li zrobi³am co¶ ¼le to nie krzyczeæ)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (24,9 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg chcê.jpg (20,3 KB, 36 za³adowañ)
rodzyyyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:06   #3583
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak± farbê polecacie? (zdjêcia)

Uwa¿aj z czekoladowymi br±zami. Czêsto wychodz± czarne i mo¿esz ¿a³owaæ a w czerni Ciê nie widzê. Najlepiej skróæ czas trzymania o 5 minut. Co do farb- podoba mi siê kolorek 4.0 Garnier Olia. Mo¿esz zobaczyæ w google grafika jak wychodzi. Albo Garnier Color Sensation 5.0 albo np. Garnier 5.35 Color and shine. To mi tak przysz³o na my¶l. Najlepiej wybierz siê do drogerii i poogl±daj. Celuj w poziomy 4-5. Te z zerem po kropce nie dadz± Ci refleksów, tylko naturalny kolor, najlepsze.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:06   #3584
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: Jak± farbê polecacie? (zdjêcia)

Garnier Olia - prze¶liczne br±zowe odcienie, bez amoniaku, sprawdz sobie w drogerii tylko kosztuj± 20 z³.
__________________
]
angela2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:20   #3585
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak± farbê polecacie? (zdjêcia)

ponoæ w Kauflandzie s± po 11.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:24   #3586
rodzyyyna
Przyczajenie
 
Avatar rodzyyyna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak± farbê polecacie? (zdjêcia)

Wiem ze najlepiej jest siê po prostu przej¶æ i poogl±daæ, ale chcia³am mieæ takie wstêpne rozeznanie na co zwróciæ uwagê,z wymienionych z tego co zobaczy³am zdjêcia dziewczyn najbardziej podoba mi siê Garnier Color sensation 5.0 ale jeszcze zobaczymy
rodzyyyna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 22:28   #3587
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Uzywala moze ktoras z Was nowego Syosa Oleo? Kupilam w ciemno odcien 9-10 ale boje sie,ze wyjdzie jakis mega jasny ...
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:31   #3588
LolinkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej...chcia³am Was prosiæ o poradê

Otó¿ postanowi³am wystawiæ moje w³osy na ogromne tortury, gdy¿ z hebanowej czerni
(malowa³am przez 2 lata) chcia³am byæ blondynk± (wróciæ do naturalnego koloru) .
Hmm po pierwszym rozja¶nianiu (rozja¶niacz Joanna, wiem, wiem, ¿e niszczy, ale jest mocny, a fryzjerzy w moim mie¶cie nie chcieli siê podj±æ rozja¶niania moich czarnych w³osów) wyszed³ mi kolor przy skórze jasny, a dalej niestety nadal ciemny, lecz ju¿ nie czerñ, a ciemny br±z. Po zastosowaniu rozja¶niacza drugi raz za 2 tygodnie wysz³y nadal od skóry jasne, ale coraz ni¿ej stopniowo ciemniejsze. Dzisiaj rozja¶ni³am je kolejny raz i uzyska³am ju¿ blond-jasnorude w³osy. Nie s± z³e (mam do siebie dystans i nie przeszkadza mi co nosze na g³owie, musi podobaæ siê tylko mnie ), ale jednak chcia³abym jednolity, blond kolor. I moje pytanie...co zrobiæ, by pozbyæ siê rudego odcienia na pasmach ? proszê o odpowied¼
__________________
http://charytaradzi.blog.pl/
NOWY BLOG KOSMETYCZNY POLECAM
LolinkaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:49   #3589
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 611
Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolinkaxD Poka¿ wiadomo¶æ
Hej...chcia³am Was prosiæ o poradê

Otó¿ postanowi³am wystawiæ moje w³osy na ogromne tortury, gdy¿ z hebanowej czerni
(malowa³am przez 2 lata) chcia³am byæ blondynk± (wróciæ do naturalnego koloru) .
Hmm po pierwszym rozja¶nianiu (rozja¶niacz Joanna, wiem, wiem, ¿e niszczy, ale jest mocny, a fryzjerzy w moim mie¶cie nie chcieli siê podj±æ rozja¶niania moich czarnych w³osów) wyszed³ mi kolor przy skórze jasny, a dalej niestety nadal ciemny, lecz ju¿ nie czerñ, a ciemny br±z. Po zastosowaniu rozja¶niacza drugi raz za 2 tygodnie wysz³y nadal od skóry jasne, ale coraz ni¿ej stopniowo ciemniejsze. Dzisiaj rozja¶ni³am je kolejny raz i uzyska³am ju¿ blond-jasnorude w³osy. Nie s± z³e (mam do siebie dystans i nie przeszkadza mi co nosze na g³owie, musi podobaæ siê tylko mnie ), ale jednak chcia³abym jednolity, blond kolor. I moje pytanie...co zrobiæ, by pozbyæ siê rudego odcienia na pasmach ? proszê o odpowied¼
Najlepiej chyba nalozyc jaka¶ naturê (naturalny blond) a potem dopiero jakis popielaty jasny blond. Tez niedawno schodzilam z ciemnego brazu i kiedy za rada kilku osob nakladalam na rudoblond wlosy farby popielate wychodzili mi zielonkawe albo wrecz siwe wlosy.. Sredni blond z naturalnym tonem mi ladnie wyrowanal kolor i zrobil dobry podklad do nastepnego rozjasniania farba popielata u mnie sprawdzil sie swietnie naturalny blond z Joanny multi color

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urz±dzeniach przeno¶nych
Irisfeal jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 10:35   #3590
SyllaSK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Doradzicie jaki kolor farby?

Ale chodzi mi o to jaki kolor farby po³o¿yæ na te jasne ¿eby wyszed³ taki jak mój naturalny
SyllaSK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 10:55   #3591
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Doradzicie jaki kolor farby?

Cytat:
Napisane przez SyllaSK Poka¿ wiadomo¶æ
Zafarbowa³am niedawno w³osy rozja¶niane Garnierem Color Sensation 110 farb± z Allwavesa 8.03..kolor wyszed³ pocz±tkowo z³oty na odro¶cie a na reszcie siwo szary..mam bardzo zniszczone w³osy po pozbywaniu siê dawno henny z w³osów i pewnie szybko siê bedzie wyplukiwal kolor przez jakis czas..no wiadomo kobieta zmienn± jest ale po tych wszystkich metamorfozach znalaz³am ju¿ swój kolor w³osów w ktorym sie najlepiej czuje i pasuje do mojej urody i jest to mój naturalny hmm co to za kolor? Ciep³y ciemny z³oty blond pod s³oñce lekko miedziany..?
img28.imageshack.us/img28/491/dsc0177dh.jpg (zdjêcie z dzieciñstwa)
img839.imageshack.us/img839/585/sara1l.jpg (parê lat pó¼niej)
img24.imageshack.us/img24/9941/naturalne.jpg

teraz mam taki po tej 8.03 na rozjasniane w³osy po wyp³ukaniu jest ca³y w miarê równy jasny z³oty blond jak widaæ
img12.imageshack.us/img12/835/dsc0175em.jpg
img690.imageshack.us/img690/2861/dsc0176rx.jpg

Co na nie na³o¿yæ ¿eby by³ zbli¿ony do tego naturalnego koloru? Czy mo¿e lepiej jaki¶ baleja¿ ¿eby wygl±da³o to naturalnie? No sama nie wiem Zamie¶ci³am w miarê du¿o zdjêæ ¿eby jak najlepiej pokazaæ ten kolor który chcê uzyskaæ
Rozumiem, ¿e chcesz kolor ciemniejszy? Je¶li mia³a¶ rozja¶niane, najlepiej najpierw zrobiæ pigmentacjê, a potem na³o¿yæ ciemniejszy odcieñ. My¶lê, ¿e wystarczy poziom 6-7, je¶li bêdzie bardzo ciep³y.
Czy dobrze zrozumia³am?

Cytat:
Napisane przez rodzyyyna Poka¿ wiadomo¶æ
Mam naturalne w³osy, ciemny blond/br±z z rozja¶nianymi koñcówkami, chcê przefarbowaæ siê na ciemniejszy br±z/czekoladowy co¶ w tych klimatach. Zale¿y mi aby farba do¶c mocno nie zniszczy³a moich w³osów oraz aby by³a w granicach 15z³. Dodajê zdjêcia, moich w³osów i mniej wiêcej koloru jaki bym chcia³a osi±gn±æ

(to moja pierwsza wiêksza aktywno¶c na wiza¿u, wiêc je¶li zrobi³am co¶ ¼le to nie krzyczeæ)
Zgadzam siê z Scene, wybieraj poziom 4-5, najlepiej naturalny albo nawet ciep³y odcieñ

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-06-10 o 11:01
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 11:21   #3592
SyllaSK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Doradzicie jaki kolor farby?

Tak tak chcê ciemniejszy http://img24.imageshack.us/img24/9941/naturalne.jpg wla¶nie taki tylko nie wiem jaki kolor farby wybraæ na mój obecny kolor http://img12.imageshack.us/img12/835/dsc0175em.jpg
SyllaSK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 12:29   #3593
201803111829
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

No to ja teraz. Nied³ugo ¶cinam w³osy na króciutko, ¿eby pozbyæ siê zniszczeñ. Jednak bardzo nie ppodoba mi siê mój naturalny kolor, ciep³y ¶redni blond, i bardzo czêsto odcienie wychodz± mi rude. Nie chcê mieæ bia³ych w³osów, tylko ch³odny, jasny blond. My¶la³am o Garnier Olia 10.0, Loreal Jasny lodowy blond, RÉCITAL PRÉFÉRENCE
10.21 Stockholm Bardzo Bardzo Jasny Blond Opalizuj±cy, Garnier Color Sensation 110 albo 111. Nie chcê bardzo zniszczyæ w³osów, a jedynie rozja¶ciæ o 2-3 tony, i ¿eby nie by³y ¿ó³te. Co¶ polecacie? Mniej wiêcej mój kolor jest taki, jak w za³±czniku.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1e4172a9469d2d7559c5a3a6b50e4a17,62,37.jpg (24,2 KB, 19 za³adowañ)
201803111829 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 12:32   #3594
LolinkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepiej chyba nalozyc jaka¶ naturê (naturalny blond) a potem dopiero jakis popielaty jasny blond. Tez niedawno schodzilam z ciemnego brazu i kiedy za rada kilku osob nakladalam na rudoblond wlosy farby popielate wychodzili mi zielonkawe albo wrecz siwe wlosy.. Sredni blond z naturalnym tonem mi ladnie wyrowanal kolor i zrobil dobry podklad do nastepnego rozjasniania farba popielata u mnie sprawdzil sie swietnie naturalny blond z Joanny multi color

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziêkujê bardzo, kupi³am farbê z natury kolor "szlachetna per³a", zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
http://charytaradzi.blog.pl/
NOWY BLOG KOSMETYCZNY POLECAM
LolinkaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 16:31   #3595
mis_brunatny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 3
ujednolicenie blondu po farbowaniu ró¿nymi odcieniami

Witam!

Moje naturalne w³osy s± koloru mysiego, postanowi³am rozja¶niæ je do blondu. U¿y³am najpierw rozja¶niacza Syoss 10-0 (pierwsze zdjêcie, po lewej). Przy kolejnym rozja¶nianiu u¿y³am o ton ja¶niejszego - Ayoaa 11-0. Nastêpnie przy trzecim farbowaniu znów Syoss 10-0.
Naprawdê, proszê, nie pytajcie dlaczego miesza³am te odcienie i najpier u¿y³am ciemniejszego, potem ja¶niejszego i znów ciemniejszego. To by³ b³±d, wiem o tym, ale sta³o siê i ju¿ trudno.
Efekt niestety jest taki, ¿e u czubka g³owy mam na d³ugo¶ci 5 cm w³osy ciemniejsze, ni¿ej 5 cm w³osów ja¶niejszych i reszta (mam ¶rednio d³ugie w³osy), znów ja¶niejsze (pokaza³am do na zdjêciu numer 2).
Chcia³abym zafarbowaæ siê na kolor pokazany na zdjêciu trzecim (moje w³osy sa mocne i nie s± zniszczone), mam w zwi±zku z tym pytanie: czy osi±gnê jednolity kolor farbuj±c w³osy farb± o takim kolorze, czy najpierw powinnam poddaæ siê dekoloryzacji, z racji, ¿e moje w³osy maj± teraz dwa ró¿ne kolory? Co bym nie robi³a, tym razem pójdê z tym do fryzjera
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg FORUM1.jpg (34,3 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg forum 2.jpg (3,9 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg forum 3.jpg (52,3 KB, 4 za³adowañ)
mis_brunatny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:04   #3596
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: ujednolicenie blondu po farbowaniu ró¿nymi odcieniami

Cytat:
Napisane przez mis_brunatny Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!

Moje naturalne w³osy s± koloru mysiego, postanowi³am rozja¶niæ je do blondu. U¿y³am najpierw rozja¶niacza Syoss 10-0 (pierwsze zdjêcie, po lewej). Przy kolejnym rozja¶nianiu u¿y³am o ton ja¶niejszego - Ayoaa 11-0. Nastêpnie przy trzecim farbowaniu znów Syoss 10-0.
Naprawdê, proszê, nie pytajcie dlaczego miesza³am te odcienie i najpier u¿y³am ciemniejszego, potem ja¶niejszego i znów ciemniejszego. To by³ b³±d, wiem o tym, ale sta³o siê i ju¿ trudno.
Efekt niestety jest taki, ¿e u czubka g³owy mam na d³ugo¶ci 5 cm w³osy ciemniejsze, ni¿ej 5 cm w³osów ja¶niejszych i reszta (mam ¶rednio d³ugie w³osy), znów ja¶niejsze (pokaza³am do na zdjêciu numer 2).
Chcia³abym zafarbowaæ siê na kolor pokazany na zdjêciu trzecim (moje w³osy sa mocne i nie s± zniszczone), mam w zwi±zku z tym pytanie: czy osi±gnê jednolity kolor farbuj±c w³osy farb± o takim kolorze, czy najpierw powinnam poddaæ siê dekoloryzacji, z racji, ¿e moje w³osy maj± teraz dwa ró¿ne kolory? Co bym nie robi³a, tym razem pójdê z tym do fryzjera
Farba farby nie rozjasni, czyli farba nie uzyskasz jasniejszego odcienia na tych ciemniejszych. Moze najwyzej lekko przyciemnic, wtedy beda bardziej jednolite.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:02   #3597
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 151
Ober¿ynowe w³osy ... a blond

Obecnie mam w³osy w kolorze ober¿yny taki odcieñ :

http://i.pinger.pl/pgr154/e9bffaf500...8/SAM_0369.JPG

Zamarzy³ mi siê kolor 7.0 b±d¼ 8.0 :

http://www.mccabespharmacy.com/wp-co...rt-ireland.png

Pytanie : jak do tego doj¶æ ?

Mam w planach wyp³ukaæ kolor szamponem przeciw³upie¿owym, ale
czy taki blond z³apie mi na wyp³ukanych w³osach ?
Czy lepiej wyp³ukaæ ober¿ynê, farbowaæ na br±zy i stopniowo na coraz to ja¶niejsze ?

Pozdrawiam
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Æwiczê 8 min :
CORE ABS, BUNS

Edytowane przez myszka_zabrze
Czas edycji: 2013-06-10 o 19:06
myszka_zabrze jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:13   #3598
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ober¿ynowe w³osy ... a blond

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Poka¿ wiadomo¶æ
Obecnie mam w³osy w kolorze ober¿yny taki odcieñ :

[URL="http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/img/kosmetyk/7439/multi-cream-color-soczysta-oberzyna-joanna_8106_4.jpeg[/URL]

Zamarzy³ mi siê kolor 7.0 b±d¼ 8.0 :

http://www.mccabespharmacy.com/wp-co...rt-ireland.png

Pytanie : jak do tego doj¶æ ?

Mam w planach wyp³ukaæ kolor szamponem przeciw³upie¿owym, ale
czy taki blond z³apie mi na wyp³ukanych w³osach ?
Czy lepiej wyp³ukaæ ober¿ynê, farbowaæ na br±zy i stopniowo na coraz to ja¶niejsze ?

Pozdrawiam
Po pierwsze: w±tek zbiorczy (ju¿ przenios³am).
Po drugie: farba siê nie wyp³ucze na tyle, ¿eby blond j± pokry³.
Po trzecie: farba blond ci nawet spranych nie rozja¶ni, bez rozja¶niacza siê nie obejdzie.

Nie wy¶wietla ci siê zdjêcie tej ober¿yny.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 19:18   #3599
LolinkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Ober¿ynowe w³osy ... a blond

Cytat:
Napisane przez myszka_zabrze Poka¿ wiadomo¶æ
Obecnie mam w³osy w kolorze ober¿yny taki odcieñ :

http://i.pinger.pl/pgr154/e9bffaf500...8/SAM_0369.JPG

Zamarzy³ mi siê kolor 7.0 b±d¼ 8.0 :

http://www.mccabespharmacy.com/wp-co...rt-ireland.png

Pytanie : jak do tego doj¶æ ?

Mam w planach wyp³ukaæ kolor szamponem przeciw³upie¿owym, ale
czy taki blond z³apie mi na wyp³ukanych w³osach ?
Czy lepiej wyp³ukaæ ober¿ynê, farbowaæ na br±zy i stopniowo na coraz to ja¶niejsze ?

Pozdrawiam
Tylko i wy³±cznie rozja¶niacz
__________________
http://charytaradzi.blog.pl/
NOWY BLOG KOSMETYCZNY POLECAM
LolinkaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 19:25   #3600
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Kupi³am rozja¶niacz z Joanny do ca³ych w³osów, mam je rozja¶niæ a potem pokryæ jak±¶ farb± czy kilka razy rozja¶niæ ?
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Æwiczê 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.