Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 15:17   #1081
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Magdzia wyślij adres na PW i tyle wystarczy
Magdzia a jak pytałyśmy kto nad Soliną będzie śniadania robił to chętnych nie było. Madziusia się z kawką oferowała ale na tym był koniec.


Kochana bo ja umiem tylko kawki parzyć i nalewki kręcić. Ale zapewniam Cie (tak nie skromnie) że są one najlepsze na świecie.
AAAA no i moge upięknić Soline- wszędzie gdzie sie da posadze kwiaty- będziemy sie upajać drinkami i zapachami
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:17   #1082
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Magdzia wyślij adres na PW i tyle wystarczy
Magdzia a jak pytałyśmy kto nad Soliną będzie śniadania robił to chętnych nie było. Madziusia się z kawką oferowała ale na tym był koniec.
przeoczyłam Solinę
Jajecznica na boczku moze być??? Chociaż TŻ robi sniadanka.....Ale mogę wam - z przyjemnościa robić
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:23   #1083
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
przeoczyłam Solinę
Jajecznica na boczku moze być??? Chociaż TŻ robi sniadanka.....Ale mogę wam - z przyjemnościa robić
To Ty się Magdziu nie przyznaj tylko doczytaj o tej Solinie, bo wyjazd planujemy. Wszystko zjem, byle nie jakieś ślimaki itp.
Madziusia no chętnej dalej na te śniadanka szukam...bo o kawce to trochę będzie za głośno w brzuchach burczało
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:26   #1084
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To Ty się Magdziu nie przyznaj tylko doczytaj o tej Solinie, bo wyjazd planujemy. Wszystko zjem, byle nie jakieś ślimaki itp.
Madziusia no chętnej dalej na te śniadanka szukam...bo o kawce to trochę będzie za głośno w brzuchach burczało
W ciemno jadę - kiedy!!! Ciebie zabiore do Katowic masz szybciej i wiecej pociągów. Robie te sniadanka - tzn będę robić!!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:35   #1085
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

dziewczyny o lecie wspominały a Masimka jakiś domek(domki) ustrzeli
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:36   #1086
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
dziewczyny o lecie wspominały a Masimka jakiś domek(domki) ustrzeli
To ja sie piszę!!!! Jak dawno nie byłam nad Soliną .......Fajnie domki maja kuchnie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:34   #1087
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzien dobry
Wczoraj usnelam na kanapie,z laptopem pod glowa.TZ mnie do lozka zaniosl
Po tych tabletkach jestem nie do zycia,chociaz bol glowy minal.Auta nie moge po nich prowadzic,nawet dzisiaj sobie odpuscilam i maz szoferzyl.Dziwne tabletki,ale maja podobno pomoc lekarce w podjeciu diagnozy,czy to na pewno migrena.Na nastepna wizyte mam zabrac ze soba te,ktore mi zostana,nie wiem jakim cudem,bo inne przeciwbolowe musze odstawic.Czeka mnie jeszcze elektrocostam,niewiele zrozumialam z tych fachowych terminowZa to mialam ekg i serce mam jak dzwon
Jutro moj pierwszy dzien w szkole po tak dlugiej przerwie i zastanawiam sie jak ja wstanezwlaszcza,ze moje chlopaki startuja dopiero w poniedzialek i beda smacznie spac
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 16:42   #1088
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wczoraj usnelam na kanapie,z laptopem pod glowa.TZ mnie do lozka zaniosl
Po tych tabletkach jestem nie do zycia,chociaz bol glowy minal.Auta nie moge po nich prowadzic,nawet dzisiaj sobie odpuscilam i maz szoferzyl.Dziwne tabletki,ale maja podobno pomoc lekarce w podjeciu diagnozy,czy to na pewno migrena.Na nastepna wizyte mam zabrac ze soba te,ktore mi zostana,nie wiem jakim cudem,bo inne przeciwbolowe musze odstawic.Czeka mnie jeszcze elektrocostam,niewiele zrozumialam z tych fachowych terminowZa to mialam ekg i serce mam jak dzwon
Jutro moj pierwszy dzien w szkole po tak dlugiej przerwie i zastanawiam sie jak ja wstanezwlaszcza,ze moje chlopaki startuja dopiero w poniedzialek i beda smacznie spac

Sagunia - to badanie to być może EEG - elektroencefalograf.. Nieinwazyjne badanie .
Do szkoly i ze szkoły ktoś Cię zawiezie ? mam nadzieję
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:43   #1089
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Natalko wybrałaś już laptopa? pokażesz jakiego?
Lubie gdy z nami chodzisz spać i z nami wstajesz
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:53   #1090
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Sagunia - to badanie to być może EEG - elektroencefalograf.. Nieinwazyjne badanie .
Do szkoly i ze szkoły ktoś Cię zawiezie ? mam nadzieję

EEG juz kiedys mialam,ale nazwy badan po szwdzku jakos inaczej brzmia i sie gubie.Ogolnie to malo zorientowana jestem w terminach medycznych,lekach itp.
Jutro ma mnie TZ odwiezc i odebrac,o ile wstanie.Teraz juz sie dobrze czuje i nie mam zamiaru brac kolejnej tabletki.Limit tygodniowy to 2.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:20   #1091
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Natalka witaj tak z ranka. Pewnie dopiero spać pójdziesz?

Madziusia znów kawki nie ma, przez Ciebie piję dwie dziennie



Novi mówisz o emolium barierowym?Ja go lubię.
Nie mów że dół kiecki też tak pięknie kwiatkowany
Pokaż zdjęcia tych obrazów

Tak emolium- krem barierowy.
Nie mam w swoim kompie- może jakieś wyprosże od TZ-ta
Rany - ale miałam dzisiaj młyn- czy ci ludzie nie moga grzać w cieple- tylko cały czas biznesy i biznesy....

W czwartek wieczór idę na drugą mezo.
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-06 o 18:22
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:24   #1092
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Tak emolium- krem barierowy.
Nie mam w swoim kompie- może jakieś wyprosże od TZ-ta
Rany - ale miałam dzisiaj młyn- czy ci ludzie nie moga grzać w cieple- tylko cały czas biznesy i biznesy....

W czwartek wieczór idę na drugą mezo.

Powiedz TZ - owi, że się nam spodobał on i jego obrazy, to może nawet sam Ci da te zdjęcia z Sylwestra
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:38   #1093
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Sagusia moj Ty biedaczku Porob badania i idz do lekarza od medycyny niekonwencjonalnej.Watrob e sobie zniszczysz i wogole zdrowie!!!!

Anturku kochany A ja wiem co nam powiesz za tydzien
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:49   #1094
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ODEZWA

widzę, że wiele nowych, zalogowanych na wizazu osób, nas teraz czyta - heh, hej, czy macie problemy z plamkami


Buczuś - o której jutro będe wyniki badań Twojej Mamy ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-06 o 18:50
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:49   #1095
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Sagusia moj Ty biedaczku Porob badania i idz do lekarza od medycyny niekonwencjonalnej.Watrob e sobie zniszczysz i wogole zdrowie!!!!

Anturku kochany A ja wiem co nam powiesz za tydzien

Bedzie dobrzeMam nadzieje
Ale pisz co u Ciebie,jak Twoja mama?


Anturek ma tajemna tajemnice
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:52   #1096
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka mów
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:58   #1097
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Włąśnie Buczanta powiedz czego się dowiedziałaś w szpitalu i nie zagaduj

Po edycji:

O noł MagdaM nie wiedziała o Solinie Ja kocham jajecznicę na boczku! Listopadek ciśnij artystę, niech się pochwali

Sagusia musisz to jakoś wytrzymać ale sprawdzaj ulotki załączone do leków, przynajmniej po to, żeby wiedzieć czego się spodziewać. Każdy lek ma trzy nazwy: handlową, międzynarodową i chemiczną, znajdziemy polską ulotkę w necie jakbyś miała problem bo np. miałabyś tylko po szwedzku. Zachowaj sobie tę stronkę: http://www.leki.med.pl/index.phtml

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:12
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:05   #1098
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No jutro bede dopiero wiedziala co z mama(mam nadzieje).Rano jedziemy do kliniki na badania.

Kwiatek a Ty nie zmieniaj tematu.Napisz kochana,ze te zwidy nocne o kurach to Twoj "glod" nikotynowy.Przyznaj sie lepiej
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:08   #1099
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
eh ten cosmelan po nim jest istna rewelacja ale ciagłe nie uzywanie kolorówki mnie przeraza ja lubei miec połozony podkład dobrzes ie w nim czuje , kiedys nie uzywałam ale teraz jest super z podkładem.jestem uzalezniona. boje sie mojej cery po cosmelanie nei wiem co bedzie i dlatego nie wiem co robic....
winiii ja też jestem maniaczką kolorówki .Bez podkładu wyglądam blado i bez wyrazu .Wytrzymałam ile trzeba a teraz maluję się tak jak lubię czyli mniej niż kiedyś .Podkład mineralny,brązer,cienie,t usz do rzęs i gotowe.Cosmelan w niczym mi nie przeszkadza.

Po chorobie ważę 54 kg Tż lubi takie kości Wyglądam teraz jak ten biedny misiek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0125.jpg (58,0 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:17
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 19:20   #1100
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Sagusia musisz to jakoś wytrzymać ale sprawdzaj ulotki załączone do leków, przynajmniej po to, żeby wiedzieć czego się spodziewać. Każdy lek ma trzy nazwy: handlową, międzynarodową i chemiczną, znajdziemy polską ulotkę w necie jakbyś miała problem bo np. miałabyś tylko po szwedzku. Zachowaj sobie tę stronkę: http://www.leki.med.pl/index.phtml

Dziekuje Kwiatuszkudodalam te stronke do ulubionych.Wczoraj probowalam szukac informacji na temat tego leku,ale padlam.Znalazlam ulotke po polskuNaiwna jestem,ze wczesniej nie zbieralam informacji na temat migrenyUslyszalam,ze nie kazdy bol glowy to migrena i dalam spokoj,przeciez mowil to ordynator neurologii,ktory ma wiecej tytulow naukowych niz ja liter w nazwisku.Jak pomysle o tym,ile w zyciu zjadlam prochow przeciwbolowych,to robi mi sie niedobrze


Dennus co powiedziala Twoja p.doktor?Bedziesz powtarzac maske
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:22
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:28   #1101
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No widzicie, ja bym nikomu tyłu nie zawracała gdybym miewała sny ale ja ich zwyczajnie niemalże nie mam albo mi się praca śni. Proszę zrozumcie więc jakże wstrząsnął mnie tamten kurzo-cosmelański sen, musiałam go opublikować Buczka nic nie słyszę

Megi ale niedźwiedź na odwyku jak się nie zdąży między 14:00 a 16:00, no a Ty przeleżałaś tyle czasu... Teraz jest zimno to apetyt powinien Ci niebawem wrócić, chyba że się dobrze z taką wagą czujesz, to nic nie rób albo się nam pokaż to ocenimy

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:30
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:41   #1102
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość

Dennus co powiedziala Twoja p.doktor?Bedziesz powtarzac maske
No więc sytuacja wygląda tak: maske mi p. doktor nałoży, ale wtedy, kiedy zostanie jej coś po innych pacjentkach. Bo teraz nie ma. A to może być za kilka miesięcy. A ja głupiutka wzięłąm teraz urlop Obiecała dać znac, jak to będzie możliwe i w jakim terminie.
Kurcze, tak się trochę czuję jakbym ją.... naciągała?... Ona nawet za wizyte nic nie skasowała i tak mi jakoś teraz... niewyraźnnie... Jakoś mi głupio. Tym bardziej że te plamy to fanaberie w porównaniu np. z łuszczycą, grzybicą, czy innymi poważnymi schorzeniami dermatologicznymi. W dodatku była tam na wizycie ze swoją mamą mała dziewczynka i bardzo płakała, pewnie ją coś bolało podczas badania. Biedactwo. A ja przychodze i gadam o głupich plamach....
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:41   #1103
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Megi ale niedźwiedź na odwyku jak się nie zdąży między 14:00 a 16:00, no a Ty przeleżałaś tyle czasu... Teraz jest zimno to apetyt powinien Ci niebawem wrócić, chyba że się dobrze z taką wagą czujesz, to nic nie rób albo się nam pokaż to ocenimy
Antek 54 kg to moja dolna granica.Cyc i du.. w normie Zabawne jest to,że jechałam w góry z myślą zrzucenia 2 kg ale na nartach i w ruchu a nie w gorączce i jedząc pół porcji Mam co chciałam

Saga wiem jak może boleć głowa.Najwazniejsze,żeby znaleźli przyczynę twoich dolegliwości.Łykanie środków przeciówbólowych to trucie żołądka.Trzymam kciuki za trafną diagnozę

Kamilia jakaś ty piękna mogę gapić się tak na ciebie bez końca

Buczka nie wiem czy dobrze,że to piszę,ale u mojej mamy wszystko zaczęło się właśnie chudnięciem


Winiii dziękuję za miłe słowa
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:51   #1104
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megus i co dalej bylo z mama?

Dennus ja tez mam zawsze wyrzuty sumienia typu wykorzystywane ludzi,ale to bzdura.Nie ma czeho sie wstydzic jak sie pomocy potrzebuje,nawet jezeli chodzi o plamy.Kiedys to mialam kompleks nizszosci-przepraszam ,ze zyje.Minelo Bogu dzieki szybko

Kwiatek ja wiem,ze Ty wiesz,ze ja wiem
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:53   #1105
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No więc sytuacja wygląda tak: maske mi p. doktor nałoży, ale wtedy, kiedy zostanie jej coś po innych pacjentkach. Bo teraz nie ma. A to może być za kilka miesięcy. A ja głupiutka wzięłąm teraz urlop Obiecała dać znac, jak to będzie możliwe i w jakim terminie.
Kurcze, tak się trochę czuję jakbym ją.... naciągała?... Ona nawet za wizyte nic nie skasowała i tak mi jakoś teraz... niewyraźnnie... Jakoś mi głupio. Tym bardziej że te plamy to fanaberie w porównaniu np. z łuszczycą, grzybicą, czy innymi poważnymi schorzeniami dermatologicznymi. W dodatku była tam na wizycie ze swoją mamą mała dziewczynka i bardzo płakała, pewnie ją coś bolało podczas badania. Biedactwo. A ja przychodze i gadam o głupich plamach....

No wiesz jakby Ci to delikatnie powiedzieć Ile Ty zapłąciłąś za maskę rok temu? Czy z Twojej winy plamy nie zeszły? Czy pani dr wczoraj się o nich dowiedziała się, czy to nie jest oczywiste, że należy zrobić poprawkę? Naturalną rzeczą jest obecność innych chorych, w końcu to jest gabinet lekarski. Uważam, że nieładnie się dr z Tobą obeszła każąc Ci czekać nie wiadomo jak długo, trochę od niechcenia ta reklamacja jest załatwiana
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:57   #1106
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No więc sytuacja wygląda tak: maske mi p. doktor nałoży, ale wtedy, kiedy zostanie jej coś po innych pacjentkach. Bo teraz nie ma. A to może być za kilka miesięcy. A ja głupiutka wzięłąm teraz urlop Obiecała dać znac, jak to będzie możliwe i w jakim terminie.
Kurcze, tak się trochę czuję jakbym ją.... naciągała?... Ona nawet za wizyte nic nie skasowała i tak mi jakoś teraz... niewyraźnnie... Jakoś mi głupio. Tym bardziej że te plamy to fanaberie w porównaniu np. z łuszczycą, grzybicą, czy innymi poważnymi schorzeniami dermatologicznymi. W dodatku była tam na wizycie ze swoją mamą mała dziewczynka i bardzo płakała, pewnie ją coś bolało podczas badania. Biedactwo. A ja przychodze i gadam o głupich plamach....

Ale tak sie chyba umawialyscie?Skoro ona sama to zaproponowala tzn.ze uczciwa z niej osoba,ale rozumiem jak sie czujeszSzkoda tylko Twojego urlopu.Widze,ze dziewczyny maja inne zdanie i pewnie maja racje.Ja niestety tez jestem z tych"przepraszam,ze zyje".


Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Saga wiem jak może boleć głowa.Najwazniejsze,żeby znaleźli przyczynę twoich dolegliwości.Łykanie środków przeciówbólowych to trucie żołądka.Trzymam kciuki za trafną diagnozę


Wiecie,co ja zrobilamSiedze sobie,stukam w klawisze,az tu TZ-a widze za moim ramieniem.Stoi i patrzy co ja tu piszeNo to ja prosto z mostu,ze tak nie moze,ze to tak jakby moja prywatna korespondencje czytal!A on mi na to:prywatna?Przeciez to forumJakos nieswojo mi sie zrobilo
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-06 o 20:00
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:03   #1107
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=buczacza;10373956]Megus i co dalej bylo z mama?

Mama robiła mnóstwo badań i nic nie dawało jednoznacznej odpowiedzi na złe samopoczucie i chudnięcie .....Pewnego dnia wyskoczył guz na piersi wielkości śliwki węgierki i wszystko było jasne.Natychmiastowa operacja,potem chemia i na szczęście do dzisiaj wszystko dobrze
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:08   #1108
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witajcie wszyscy - resztka gości mi się rozchorowała dzisiaj był zjazd u lekarza i ............. mają zapalenie krtani i płuc tylko ja się uchowałam jeszcze zdrowa W Solinie to rano obowiązkowa kawa z ekspresu min 0,6 l dla mnie czarna śniadania jadam po południu i bez różnicy co, ale za to obiad wieczorem musi być treściwy i gorący inaczej będę miała skręt kiszek
Buczka jak się czujesz w kraju dziewczyny doradzą tobie że trzeba delikatnie ale z presją wymagać od lekarzy opini czy badań pamiętaj, bo będziesz latała do nich codziennie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:10   #1109
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[QUOTE=Megi72;10374232]
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Megus i co dalej bylo z mama?

Mama robiła mnóstwo badań i nic nie dawało jednoznacznej odpowiedzi na złe samopoczucie i chudnięcie .....Pewnego dnia wyskoczył guz na piersi wielkości śliwki węgierki i wszystko było jasne.Natychmiastowa operacja,potem chemia i na szczęście do dzisiaj wszystko dobrze
mnie to zalamal tak potezny spadek wagi w tak krotkim czasie.Mam nadzieje,z jutro wiecej sie dowiem.Ona nie chce jesc,wymiotuje wszystko.Kupuje jej juz sloiczki Hipp dla dzidziusiow,nawet je je
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:12   #1110
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No wiesz jakby Ci to delikatnie powiedzieć Ile Ty zapłąciłąś za maskę rok temu? Czy z Twojej winy plamy nie zeszły? Czy pani dr wczoraj się o nich dowiedziała się, czy to nie jest oczywiste, że należy zrobić poprawkę? Naturalną rzeczą jest obecność innych chorych, w końcu to jest gabinet lekarski. Uważam, że nieładnie się dr z Tobą obeszła każąc Ci czekać nie wiadomo jak długo, trochę od niechcenia ta reklamacja jest załatwiana
Antuś, zapłaciłam 1500 czyli dośc tanio w porównaniu z cenami, jakie podawały inne dziewczyny. Stosowałam sie do zaleceń, smarowałam jak trzeba, unikałam słońca i stosowałam filtry. Poprawkę p. doktor sama zaproponowała jak u niej byłam w zeszłym roku, po powrocie cieni. Ja sie tego nawet nie spodziewałam, uważałam, ze to duży ukłon w strone pacjenta, bo robić tego nie musiała. Mogła mi odp., że widocznie jestem w tych kilku % , którym plamy powracają i do widzenia.
No i mam mieszane uczucia, po dzisiejszym spotkaniu, ale generalnie nie mam wyjścia, poczekam...
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.