Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 11:57   #1861
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SZARLOTKA (prosty, sprawdzony przepis, zawsze wychodzi)
na nadzienie:
- 2 kg jabłek
- cynamon
- cukier waniliowy
- kasza manna (niekoniecznie)
na ciasto:
- 1/2 kg mąki tortowej (ja używam do wszystkich wypieków pszennej dalachowskiej żółtej typ 480)
- 2 łyzeczki proszku do pieczenia
- pół łyżeczki soli
- paczka margaryny (świetna jest palma z murzynkiem albo z dodatkiem masła)
posiekać margaryne nozem, mieszając z mąka solą i proszkiem
dodać
- 2 całe jajka i 2 same żółtka
- 2 łyżeczki śmietany (gęstej, kwaśnej najlepiej z kubeczka)
- 1/2-3/4 szklanki cukru (w zalezności od upodobań czy ktoś woli mniej czy bardziej słodkie)
zagnieść ciasto, podsypać mąki żeby było jak na makaron

ciasto podzielić na 2 części: wiekszą i troche mniejszą (rozwałkować)
dużą prostokątną blachę nasmarować margaryną lub masłem i wyłozyć papierem, ewentualnie posypać bułką tartą
większą częścią ciasta wylepić blache (spód i brzegi do połowy)
ciasto posypać troszke bułką tartą (żeby pociągła sok)

2kg jabłek obrać ze skórki, wydrążyć i zetrzeć na tarce jarzynowej, lekko odcisnąć sok, dodać 3 czubate łyzki cukru, i 2 płaskie łyzki manny (manna nie jest konieczna jak odciśnie sie sok z jabłek) wyłożyć na ciasto, wyrównać, posypać cukrem waniliowym i cynamonem

pozostałą rozwałkowaną częścią przykryć jabłka, posklejać brzegi ciastai i ponakłuwać tą pierzynkę widelcem.

Ciasto piec w piekarniku bez termoobiegu ok 1 godziny w temp 180 stopni do momentu az się wierzch ładnie przypiecze (moze miejscami pęknąć).
Przed wyjeciem ciasta delikatnie otworzyć piekarnik (mała szpara) na chwile, żeby wyszła para.
Jak wystygnie posypać cukrem pudrem.
SMACZNEGO!

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

TZ to towarzysz zycia, przeważnie chodzi o męża, ale moze tez być konkubent...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:59   #1862
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
SZARLOTKA (prosty, sprawdzony przepis, zawsze wychodzi)
na nadzienie:
- 2 kg jabłek
- cynamon
- cukier waniliowy
- kasza manna (niekoniecznie)
na ciasto:
- 1/2 kg mąki tortowej (ja używam do wszystkich wypieków pszennej dalachowskiej żółtej typ 480)
- 2 łyzeczki proszku do pieczenia
- pół łyżeczki soli
- paczka margaryny (świetna jest palma z murzynkiem albo z dodatkiem masła)
posiekać margaryne nozem, mieszając z mąka solą i proszkiem
dodać
- 2 całe jajka i 2 same żółtka
- 2 łyżeczki śmietany (gęstej, kwaśnej najlepiej z kubeczka)
- 1/2-3/4 szklanki cukru (w zalezności od upodobań czy ktoś woli mniej czy bardziej słodkie)
zagnieść ciasto, podsypać mąki żeby było jak na makaron

ciasto podzielić na 2 części: wiekszą i troche mniejszą (rozwałkować)
dużą prostokątną blachę nasmarować margaryną lub masłem i wyłozyć papierem, ewentualnie posypać bułką tartą
większą częścią ciasta wylepić blache (spód i brzegi do połowy)
ciasto posypać troszke bułką tartą (żeby pociągła sok)

2kg jabłek obrać ze skórki, wydrążyć i zetrzeć na tarce jarzynowej, lekko odcisnąć sok, dodać 3 czubate łyzki cukru, i 2 płaskie łyzki manny (manna nie jest konieczna jak odciśnie sie sok z jabłek) wyłożyć na ciasto, wyrównać, posypać cukrem waniliowym i cynamonem

pozostałą rozwałkowaną częścią przykryć jabłka, posklejać brzegi ciastai i ponakłuwać tą pierzynkę widelcem.

Ciasto piec w piekarniku bez termoobiegu ok 1 godziny w temp 180 stopni do momentu az się wierzch ładnie przypiecze (moze miejscami pęknąć).
Przed wyjeciem ciasta delikatnie otworzyć piekarnik (mała szpara) na chwile, żeby wyszła para.
Jak wystygnie posypać cukrem pudrem.
SMACZNEGO!

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

TZ to towarzysz zycia, przeważnie chodzi o męża, ale moze tez być konkubent...
Dziekuje Agus..a piana z białek posmarowac?wierzch!! upieke bo dobra szarlotka to mniam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:01   #1863
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
SZARLOTKA (prosty, sprawdzony przepis, zawsze wychodzi)
na nadzienie:
- 2 kg jabłek
- cynamon
- cukier waniliowy
- kasza manna (niekoniecznie)
na ciasto:
- 1/2 kg mąki tortowej (ja używam do wszystkich wypieków pszennej dalachowskiej żółtej typ 480)
- 2 łyzeczki proszku do pieczenia
- pół łyżeczki soli
- paczka margaryny (świetna jest palma z murzynkiem albo z dodatkiem masła)
posiekać margaryne nozem, mieszając z mąka solą i proszkiem
dodać
- 2 całe jajka i 2 same żółtka
- 2 łyżeczki śmietany (gęstej, kwaśnej najlepiej z kubeczka)
- 1/2-3/4 szklanki cukru (w zalezności od upodobań czy ktoś woli mniej czy bardziej słodkie)
zagnieść ciasto, podsypać mąki żeby było jak na makaron

ciasto podzielić na 2 części: wiekszą i troche mniejszą (rozwałkować)
dużą prostokątną blachę nasmarować margaryną lub masłem i wyłozyć papierem, ewentualnie posypać bułką tartą
większą częścią ciasta wylepić blache (spód i brzegi do połowy)
ciasto posypać troszke bułką tartą (żeby pociągła sok)

2kg jabłek obrać ze skórki, wydrążyć i zetrzeć na tarce jarzynowej, lekko odcisnąć sok, dodać 3 czubate łyzki cukru, i 2 płaskie łyzki manny (manna nie jest konieczna jak odciśnie sie sok z jabłek) wyłożyć na ciasto, wyrównać, posypać cukrem waniliowym i cynamonem

pozostałą rozwałkowaną częścią przykryć jabłka, posklejać brzegi ciastai i ponakłuwać tą pierzynkę widelcem.

Ciasto piec w piekarniku bez termoobiegu ok 1 godziny w temp 180 stopni do momentu az się wierzch ładnie przypiecze (moze miejscami pęknąć).
Przed wyjeciem ciasta delikatnie otworzyć piekarnik (mała szpara) na chwile, żeby wyszła para.
Jak wystygnie posypać cukrem pudrem.
SMACZNEGO!

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

TZ to towarzysz zycia, przeważnie chodzi o męża, ale moze tez być konkubent...
Dzięki AGuś mam nadzieję, że Miszka zaprosi na tą szarlotkę, bo smaka mi narobiła
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:02   #1864
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

oj juz mi ślinka cieknie...a w okrągłej blaszce nie mogu?bo taka mam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:05   #1865
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
oj juz mi ślinka cieknie...a w okrągłej blaszce nie mogu?bo taka mam

hej, wpadam melduje się i dalej gonie
o pieką teraz
ja jestem zywym przykładem na to ze każdy przepis jeżeli chodzi o pieczenie ciast można zepsuć
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:06   #1866
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A zapraszam,zapraszamburc zy mi w brzuszku kawka z ta szarlotka i loldy..ups..pychota..Ag i Ty badz w pogotowiu..jak bede piekla kiedys robilam leniwe..a co tam..dam rade..dalam,ale jak mi sie ciasto do rak przylepilo i nie moglam go zrzucic..to szukałam pomocy w opacznosci boskiej bo juz myslałam,ze tak zostane..ręce w gorze..oblepiona hi hi...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hej, wpadam melduje się i dalej gonie
o pieką teraz
ja jestem zywym przykładem na to ze każdy przepis jeżeli chodzi o pieczenie ciast można zepsuć
Nuska jak buzia?kopiec kreta-proste,narysowane na pudeleczku..dobre dasz radę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:28   #1867
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
A zapraszam,zapraszamburc zy mi w brzuszku kawka z ta szarlotka i loldy..ups..pychota..Ag i Ty badz w pogotowiu..jak bede piekla kiedys robilam leniwe..a co tam..dam rade..dalam,ale jak mi sie ciasto do rak przylepilo i nie moglam go zrzucic..to szukałam pomocy w opacznosci boskiej bo juz myslałam,ze tak zostane..ręce w gorze..oblepiona hi hi...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Nuska jak buzia?kopiec kreta-proste,narysowane na pudeleczku..dobre dasz radę
sprawdze, bo karpatka
z pudełka niby prosta a wyszła mi równina
buzia całkiem całkiem, bez makijażu widac ze czerwona ale jak się wytapetuje to jest ok, tylko musze do lusterka często zaglądac bo skórki mi odstają
a Twoje czólko, patrzyłas w słoneczku?
ja mam problem bo u mnie nie ma słoneczka niestety
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 12:36   #1868
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
sprawdze, bo karpatka
z pudełka niby prosta a wyszła mi równina
buzia całkiem całkiem, bez makijażu widac ze czerwona ale jak się wytapetuje to jest ok, tylko musze do lusterka często zaglądac bo skórki mi odstają
a Twoje czólko, patrzyłas w słoneczku?
ja mam problem bo u mnie nie ma słoneczka niestety
cien jest tyle ze nie robie sumiennie pigm co noc,ale czasami musze lico miec bladeNusia kopiec jest pycha..tylko skrop banany sokiem z cytryny to nie zrobia sie beee..

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

w ogole to wole ostatnio do lusterka nie patrzec biore tabsy anty(mus)niestety..i mam cycki o dwa rozm wieksze..TZ sie cieszy a mnie sie wydaje ze jak mleczarnia wygladam..no i pryszcz na czole wcale nie poprawia mi humoru....Kupowlam stanik i prosze 70 b a tu za mały..70 d w sam raz jeżu..pani zaraz pospieszyla z wyjasnieniem ze rozm nierowna widziala moje przerazenie w oczach
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:41   #1869
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
cien jest tyle ze nie robie sumiennie pigm co noc,ale czasami musze lico miec bladeNusia kopiec jest pycha..tylko skrop banany sokiem z cytryny to nie zrobia sie beee..

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

w ogole to wole ostatnio do lusterka nie patrzec biore tabsy anty(mus)niestety..i mam cycki o dwa rozm wieksze..TZ sie cieszy a mnie sie wydaje ze jak mleczarnia wygladam..no i pryszcz na czole wcale nie poprawia mi humoru....Kupowlam stanik i prosze 70 b a tu za mały..70 d w sam raz jeżu..pani zaraz pospieszyla z wyjasnieniem ze rozm nierowna widziala moje przerazenie w oczach
ale my baby jesteśmy udane
ja chce większe, Miszka mniejsze, ale mamy jedną wspólną ceche - plamy się zadnej nie podobają
no i pryszcze tez niekoniecznie
ale mi w brzuszku przez waszą szarlotkę burczy, mam jakiś gorący kubek, brrr obrzydlistwo ale lepsze niż nic
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:55   #1870
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Oj Miszka wiem co to znaczy - ja brałam tabletki przez jakieś pół roku (parę lat temu to było) i fatalnie się po nich czułąm, choć podobno miały najmniejszą dawkę hormonów - też cyce miałam jak donice C w porywach do D, mój TZ również zachwycony był, ale ja się czułam fatalnie - dokładnie jak dojna krowa. ALe takie życie.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:05   #1871
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj Miszka wiem co to znaczy - ja brałam tabletki przez jakieś pół roku (parę lat temu to było) i fatalnie się po nich czułąm, choć podobno miały najmniejszą dawkę hormonów - też cyce miałam jak donice C w porywach do D, mój TZ również zachwycony był, ale ja się czułam fatalnie - dokładnie jak dojna krowa. ALe takie życie.
a jakie brałaś tabsy?mnie przepisał dla 16 latkow hi hi..podpiełam sobie jako komplement a tak powaznie..pale a wtedy antykoncepcja niezbyt dobrze dziala plus wiek..fakt ze po tych nie mam zadnych innych problemow poza rozmiarem stanika..ale ...Musze buczke dorwac bo Ona jakies tabsy na rzucenie palenia jadła..czy pomogły?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Nusia czujesz ze cera sie sucha staje?Magda mowila ze sie wysuszymy po pigm...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 13:10   #1872
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
a jakie brałaś tabsy?mnie przepisał dla 16 latkow hi hi..podpiełam sobie jako komplement a tak powaznie..pale a wtedy antykoncepcja niezbyt dobrze dziala plus wiek..fakt ze po tych nie mam zadnych innych problemow poza rozmiarem stanika..ale ...Musze buczke dorwac bo Ona jakies tabsy na rzucenie palenia jadła..czy pomogły?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Nusia czujesz ze cera sie sucha staje?Magda mowila ze sie wysuszymy po pigm...
za palenie!!!
nom sucha buźka się robi to fakt, ale ma to swoje plusy - nie wyskakują niespodzianki wysuszają się

to ja chce tabsy bo niby mam 70b, ale jakoś małe mi wyglądają

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-03-27 o 13:11 Powód: lit.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:20   #1873
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Oj Miszka nie mogę sobie przypomnieć nazwy, szukałam w necie, że może mi wpadnie w oko, ale nie znalazłam tych, któe używałam. W każdym razie nie polecam- duże cycki i ogólnie takie spuchnięte ciało, tak jak przed okresem (przynajmniej u mnie)
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:47   #1874
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj Miszka nie mogę sobie przypomnieć nazwy, szukałam w necie, że może mi wpadnie w oko, ale nie znalazłam tych, któe używałam. W każdym razie nie polecam- duże cycki i ogólnie takie spuchnięte ciało, tak jak przed okresem (przynajmniej u mnie)
dziewczynki, lece zaraz do domku
miłego wieczorka, będe zaglądac do Was
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:52   #1875
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jade z psem do fryzjera Agi i kupie skladniki na szarlotkeDzis upieke..napisz mi prosze co z ta blachą?bo mam okragla..i czy piana z bialek posmarowac bo takowa mnie bardzo smakuje..moge prawda?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Buziaki dla Was..zaglądajcie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:05   #1876
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja też się zbieram, pewnie dopiero w niedzielę się odezwę.papapa
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:38   #1877
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell, nie piekłam szarlotki na okrągłej, mozesz spróbować jak masz taką, najwyzej zostanie Ci ciasta i jabłek daj wtedy mniej, albo kup taka duzą blache są nawet po 5-6 zł. Ja nie smaruje piana z białek zresztą nie robisz piany w tym przepisie.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:27   #1878
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja też paliłam jak smok i tabsy brałam (cilest długo, i jasmin króciutko) w sumie jakieś 10 lat i rzuciłam jedno i drugie (tabsy wcześniej, a fajki przed ciążą razem z TZem). Ale cycki to mi minimalnie powiększyło po tych anty, moze wy inne bierzecie, zresztą ja to deska jestem od zawsze. Po urodzeniu dziecka to miałam balony a teraz zaś deska (75b).
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:56   #1879
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agus piekę szarlotke pomixowałam dwa przepisy-Twoj i z netu,zeby była na kruchym ciescie i z tym białkiem..uch jak pachnie...

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

ale mnie papieros smakuje no jakos nie umiem rzucic a TZ nie pali to wyobraz sobie co mam..i jemu tez wspolczuje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 21:59   #1880
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Agus piekę szarlotke pomixowałam dwa przepisy-Twoj i z netu,zeby była na kruchym ciescie i z tym białkiem..uch jak pachnie...

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

ale mnie papieros smakuje no jakos nie umiem rzucic a TZ nie pali to wyobraz sobie co mam..i jemu tez wspolczuje
Miszka jak ciasto?
wyszło?
napewno, Miszka zdolna dziewczynka
dobranoc plameczki, kolorowych snów, Maallaa baw się dobrze na wyjeździe i wiesz .......
kciuki w pogotowiu
do rana, czyli koło południa bo w sobote to ja śpie dłuuuuuuugo
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:58   #1881
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien dobry plameczki

Agam ja normalnie dzisiaj Twoja szarlotke robie

Miszelko Tabex bralam .Nie chce sie po tym palic ,a jakie odlotowe sny sie ma

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Dziękuję.Właśnie przed chwilką weszłam na angielską stronke i zobaczyłam, że jest kilka różnych tych filterków-spray, lotion, velvet lotion. Będę czekała na info po spróbowaniu Iwostinu. Ja cere mam raczej normalną. Mnie każdy filtr bieli jak cholera, oprócz LRP ale ten mi spływa i wyżera oczy:-((Nadzieja moja w iwostinie i rocu. Emotikonki mi nie działaja i nie wiem co to truskawka:-(Matko, aż mi wstyd....
patika ten filtr jest de best .Mozesz nawet oczy nim smarowac

http://www.allegro.pl/item596543455_...am_spf_50.html
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:45   #1882
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Super Buczuś ja tez się załapię na ten filterek
On jest bardzo dobry, kolorówke na niego jak najbardziej można, mnie nie bielił ani nie uczulał czy szczypał jak LPR
Fajnie fajnie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 11:20   #1883
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam, oto garść refleksji po tygodniu "cosmelanienia":hahah a: Łuszczę się okropnie! Poza tym jestem czerwona jak po solarium i wysuszona. Stosuję krem nawilżajacy Pharmaceris D dla bardzo suchej i łuszczącej się skóry. Miłe zaskoczenie - jest niezły. Duża plama na policzku trochę jaśniejsza, reszta bez zmian. Ale cala twarz nieco rozjaśniona, (młodsza?!?), jak po porządnym zabiegu. Gdyby nie ta czerwień i schodząca skóra...Ale i tak mam wrażenie, ze to najlepiej jak do tej pory wydane na walkę z plamami pieniądze.

Pytanie do "doświadczonych" cosmelanek
Czy skóra będzie się łuszczyć do końca kremu? Czyli co najmniej najbliższy miesiąc?!? Albo i dłużej?!?

Czy ktoraś z Was stosowała ten thiospot - krem albo roller - na dekolt i przedramiona? Bo tam też mam plamy, a cosmelanu trochę mi szkoda. Za drogi jest.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 11:37   #1884
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Witam, oto garść refleksji po tygodniu "cosmelanienia":hahah a: Łuszczę się okropnie! Poza tym jestem czerwona jak po solarium i wysuszona. Stosuję krem nawilżajacy Pharmaceris D dla bardzo suchej i łuszczącej się skóry. Miłe zaskoczenie - jest niezły. Duża plama na policzku trochę jaśniejsza, reszta bez zmian. Ale cala twarz nieco rozjaśniona, (młodsza?!?), jak po porządnym zabiegu. Gdyby nie ta czerwień i schodząca skóra...Ale i tak mam wrażenie, ze to najlepiej jak do tej pory wydane na walkę z plamami pieniądze.

Pytanie do "doświadczonych" cosmelanek
Czy skóra będzie się łuszczyć do końca kremu? Czyli co najmniej najbliższy miesiąc?!? Albo i dłużej?!?

Czy ktoraś z Was stosowała ten thiospot - krem albo roller - na dekolt i przedramiona? Bo tam też mam plamy, a cosmelanu trochę mi szkoda. Za drogi jest.
Beatko z tym luszczeniem to jest roznie.Po przejsciu na raz dziennie bedzie lepiej ,ale musisz cosmelan bardzo cieniutko aplikowac.Tak tycio,tycio .Geba przyzwyczaja sie do wszystkiego . Istnieje mozliwosc,ze bedziesz sie jeszcze "sypac" 2-3 miesiace.U mnie to trwalo bez konca! Co do thiospotu ,to mozesz sprobowac Tylko tam tez musisz sie filtrowac !
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 12:50   #1885
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć plameczki, Buczka zaraz kupuje ten filtr dobra kobieto
Agam przez tą Twoją szarlotkę chodzę głodna
Miszka chyba pękła z przejedzenia bo się nie odzywa
uwaga - dzis stwierdzilam że pigmanorm pomaga
tak mi się wydaje przynajmniej
na 100 % będe wiedziała jak w końcu słoneczko wyjdzie
Maallaa jak wrócisz to koniecznie zdaj relacje jak było
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:20   #1886
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No to fajnie bo ja tylko te cienie mam, ale nie powiększają się tylko filtruję sie namiętnie Także efekt mnie zadowolil, moja przyjaciółka ze stanów tez zadowolona ona oprócz czółka miała na plecach znikneły błyskwicznie Czółko ma czerwono-łuszczące ale duuuużżżżąąąą poprawę widzie - dla niej Roca też kupuje
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 16:14   #1887
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kobiety Pracowałam..ciasto pycha..boczki mi kwiczą..Buczus tzn ze nie palisz po tych tabsach gdzie je nabyłaś??? och byłoby pieknie rzucic Ile tego trzeba zjesc by ochota mineła?sny powiadasz to ja tez chce..brunet,zarost dwudniowy,senny półusmiech...

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Buczka na moim Rocu pisze:Minesol triple defense 50+ soin anti taches brunes tres haute very high protection..to ten co proponuje Ivonako???bo zglupialam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 17:20   #1888
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
DMot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelko No nie pale Dupsko rosnie w oczach
Tabex kupisz w aptece .On jest na recepte,ale jak sie ladnie usmiechniesz i potrzepiesz rzesami,to moze i bez sprzedadza
Kosztuje 38-39 zl
Przez pierwsze 5 dni,jak bedziesz tab.brala mozesz jeszcze palic (ale i tak sie nie chce) Pozniej kONIEC PALENIA .
Dzialanie uboczne,to bardzo autentyczne sny Git majonez jak mowi pani Basia.

A Ivonaka oba ROCie uzywala i oba jej pasuja.Ja mam ten zwykly (link podalam wyzej) Fajnie sie wchlania i nie bieli !

p.s. kombinuj Tabex ,a brunet napewno sie zjawi

jedynusia bierz ROC ,bo fajny.Ja nie dalam rady szarlotki dzisiaj upiec,ale jutro na 100% bede

rany ,ale sie zmachalam !
Miszelko ivonaka ma ten normalny bez koloru.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2009-03-28 o 18:07 Powód: bo pytanie Miszelki zle zrozumialam
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:18   #1889
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: DMot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Miszelko No nie pale Dupsko rosnie w oczach
Tabex kupisz w aptece .On jest na recepte,ale jak sie ladnie usmiechniesz i potrzepiesz rzesami,to moze i bez sprzedadza
Kosztuje 38-39 zl
Przez pierwsze 5 dni,jak bedziesz tab.brala mozesz jeszcze palic (ale i tak sie nie chce) Pozniej kONIEC PALENIA .
Dzialanie uboczne,to bardzo autentyczne sny Git majonez jak mowi pani Basia.

A Ivonaka oba ROCie uzywala i oba jej pasuja.Ja mam ten zwykly (link podalam wyzej) Fajnie sie wchlania i nie bieli !

p.s. kombinuj Tabex ,a brunet napewno sie zjawi

jedynusia bierz ROC ,bo fajny.Ja nie dalam rady szarlotki dzisiaj upiec,ale jutro na 100% bede

rany ,ale sie zmachalam !
Miszelko ivonaka ma ten normalny bez koloru.
Dzięki Buczuś kupie ten Tabex na dniach choliper ale ja nie mam kolorówki Roca..jest przezroczysty..jak kremj est stabilny tak?.. z podkladem.musze sie upewnićPierwszy sen od razu opisze hi hi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:31   #1890
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: DMot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
całą ale tylko na noc, Magda tak pomoze?
jak tylko na noc to nie jest tak źle, trochę czerwień ale jak naloze duuuużo filtra to wybiela - i już lubie filtry hi hi hi
Maallaa rosół jest baaaardzo prosty do ugoowania, jak już nawet mój TŻ umie to naprawde jest prościzna
ja gotuje, ale ciast nie pieke, nie umiem, nie lubie i nie będe i już
moge Ci napisać krok po kroku jak zrobić rosołek

napisz jak córcia Miszka jak wrócisz
Wiinni jak Twoje maleństwa?
Agam a Twój szkrabek?
opowiadajcie laseczki
czesc
miło,że pytasz moje dzieci zdrowe

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wiinii o madziusie mi przypomnialas Ciekawe co tam u niej ?
ano ciekawe
co u niej


Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Corka ma zapalenie krtani..mały zaczyna sie smarkac..ufff:m ur: Ulalala pigmanorm,thiospot i neostrada to z czym ja miałam do czynienia..pierwszy i ostatni sa warte zachodu..thiospot hm zapobiegawczo dobrze mi gra z pigmanormem...Winus a to co?jak ładnie i czytelnie i rzeczowo i przekonywujaco az sie chce cosmelanic..a nie zawsze tak różowo jest Agi prawda?co Ciebie tak mało mała daje popalic moja ma wszystkie zęby hi hi a tez nieznosna i pyskuje a za duza na klapsa...Ide kawka sie wesprzec
zycze zdrówka dzieciom
a to co wstawiłam to dokładny opis madziusi 777

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzięki Buczuś kupie ten Tabex na dniach choliper ale ja nie mam kolorówki Roca..jest przezroczysty..jak kremj est stabilny tak?.. z podkladem.musze sie upewnićPierwszy sen od razu opisze hi hi

ciesze sie dziewczyny ze ten pamietnik zyje
poznałam tu wspaniałe i piękne kobiety
moje kochane plamki
zeby nei plamki to bym ich nie poznała


trzymajcie sie cieplutko

łeb mnie dzis tak boli ze nawet myslec nie moge

buziaki
miłej sobotyi niedzieli
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.