Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 08:47   #1681
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A jak po dekolorze umyje włosy szamponem przeciwłupieżowym z dodatkiem sody oczyszczonej?? Kilka razy tak umyłam włosy gady przechodziłam na pielęgnacje bezsilikonową, aby oczyścić włosy z zalegających silikonów. Włosy po umyciu szamponem z soda były dosłownie wyszorowane, miałam wrażenie, że nigdy nie miałam tak czystych włosów. Wiem, juz troche wymyślam, ale boje sie tego ciemnienia jak ognia. Czyli gdy zdekoloruje włosy do rudości to moge nałożyc farbe Wellaton 12/0 lub 12/1 ?? nie wyjdzie zieleń badz znowu ciemnota ?
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:24   #1682
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
A jak po dekolorze umyje włosy szamponem przeciwłupieżowym z dodatkiem sody oczyszczonej?? Kilka razy tak umyłam włosy gady przechodziłam na pielęgnacje bezsilikonową, aby oczyścić włosy z zalegających silikonów. Włosy po umyciu szamponem z soda były dosłownie wyszorowane, miałam wrażenie, że nigdy nie miałam tak czystych włosów. Wiem, juz troche wymyślam, ale boje sie tego ciemnienia jak ognia. Czyli gdy zdekoloruje włosy do rudości to moge nałożyc farbe Wellaton 12/0 lub 12/1 ?? nie wyjdzie zieleń badz znowu ciemnota ?
Co do szamponu z sodą - nic nie wiem na ten temat, ale brzmi groźnie ta soda.
Co do Wellatonu - po której dekolorce nałozyłam na pasemko którąś z tych 12, nie pamiętam czy 12/0 czy 12/1. Pasemko nie zzielenialo, ale za to pięknie zczerniało niemal zaraz po nałożeniu, ale robiłam z wysokim utleniaczem, tym dołączonym do farby.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:12   #1683
sensi123
Przyczajenie
 
Avatar sensi123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
GG do sensi123
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć wszystkim
Moje naturalnie ciemno blond włosy farbowałam prawie 2 lata na ciemne brązy, które wychodziły czarne i już miałam dość odrostów które wyglądały jakbym łysiała.
Czytałam wszelkie możliwe wątki o dekoloryzacji przez bite 2 dni, dziś poszłam do sklepu fryzjerskiego i kupiłam ściągasz koloru o nazwie Subtil Color Out.
Efekt niżej.

Jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e02252e3e87c.jpg (70,5 KB, 250 załadowań)

Edytowane przez sensi123
Czas edycji: 2011-03-18 o 13:17 Powód: niedziałający link
sensi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:39   #1684
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sensi123 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Moje naturalnie ciemno blond włosy farbowałam prawie 2 lata na ciemne brązy, które wychodziły czarne i już miałam dość odrostów które wyglądały jakbym łysiała.
Czytałam wszelkie możliwe wątki o dekoloryzacji przez bite 2 dni, dziś poszłam do sklepu fryzjerskiego i kupiłam ściągasz koloru o nazwie Subtil Color Out.
Efekt niżej.

Jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam!
Sensi123, bardzo ładny efekt, nie widać tak charakterystycznych dla dekolorki rudości. A jaka cena tego dekoloryzatora?
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:48   #1685
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Efekt super Ale twoje włoski, nie były tak ciemne. Moje są przekarmione czernią, co ja bym dała za taki kolorek !

Chyba się zdecyduję na elagon, Kto mi doradzi ile powinnam zakupić, żeby mi starczyło na bardzo gęste włoski średniej długości ? będę wdzięczna
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:03   #1686
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

sensi 123 wlaśnie coś takiego chce uzyskac!! Powiedz mi czy to jest efekt tuż po ściągnięciu koloru, czy czymś farbowałaś i po jakim czasie? Mam kolor identyczny jak Ty na pierwszym zdjęciu. Ahhhh ile ja bym dała za taką dekolorke
Anetka 832 ja go znalazłam na jakiejś stronce internetowej za 80 zł, 3x100 ml. Ale jakoś mało informacji o nim jest w necie. Jak znajdziecie cos wiecej dajcie znac
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami


Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-03-18 o 15:14
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:50   #1687
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to zalezy jaki rozjaśniacz, jaka woda %, jakie proporcje, jak długo włosy były farbowane na czerń. to ze palette to bez znaczenia bo każda farba czarna moze na długo siedzieć we włosach.
Rzojasniacz Joanny woda 9%, proporcje dałam standardowe, tak jak podawała któras wyżej. Włosy farbowane były około 5 lat na czarno może lużej. Odrost wzięło do blondu, natomiast całośc lekko. Miałam nadzieje chociaż, na 1 ton bo jej połozyłam czerwień i odrost teraz razi na czerwono reszta brąz z połyskiem . Jaki kolor położyć na sam odrost dla wyrównania koloru? Odrost jest krwistoczerwony .
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 16:07   #1688
sensi123
Przyczajenie
 
Avatar sensi123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
GG do sensi123
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Sensi123, bardzo ładny efekt, nie widać tak charakterystycznych dla dekolorki rudości. A jaka cena tego dekoloryzatora?
Ja kupiłam na zapas 2 zestawy ale użyłam 1, włosy mam średnio gęste, troszke za ramiona. Cena za zestaw to 25,80 zł. Preparat nakładała mi mama w domu Śmierdzi on okrutnie, nawet teraz czuję go we włosach ale jestem tak zadowolona że już pominę narzekanie


Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
sensi 123 wlaśnie coś takiego chce uzyskac!! Powiedz mi czy to jest efekt tuż po ściągnięciu koloru, czy czymś farbowałaś i po jakim czasie? Mam kolor identyczny jak Ty na pierwszym zdjęciu. Ahhhh ile ja bym dała za taką dekolorke
To zdjęcie zostało wykonane dziś zaraz po dekoloryzacji i wysuszeniu włosów wprawdzie kupiłam farbę bo wiedziałam że mogę spodziewać się jakiejś tęczy czy coś w tym stylu.


Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Rzojasniacz Joanny woda 9%, proporcje dałam standardowe, tak jak podawała któras wyżej. Włosy farbowane były około 5 lat na czarno może lużej. Odrost wzięło do blondu, natomiast całośc lekko. Miałam nadzieje chociaż, na 1 ton bo jej połozyłam czerwień i odrost teraz razi na czerwono reszta brąz z połyskiem . Jaki kolor położyć na sam odrost dla wyrównania koloru? Odrost jest krwistoczerwony .
Zrobiłam tak samo jakiś rok temu ;/ Dopiero później dowiedziałam się że rozjaśniacz łapie tylko naturalne włosy.. Myślę że jak położysz ciemny brąz na odrosty to powinno się wyrównać, ale też bardzo możliwe że ta czerwień będzie przebijać.

Edytowane przez sensi123
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:10
sensi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 16:13   #1689
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sensi123 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Moje naturalnie ciemno blond włosy farbowałam prawie 2 lata na ciemne brązy, które wychodziły czarne i już miałam dość odrostów które wyglądały jakbym łysiała.
Czytałam wszelkie możliwe wątki o dekoloryzacji przez bite 2 dni, dziś poszłam do sklepu fryzjerskiego i kupiłam ściągasz koloru o nazwie Subtil Color Out.
Efekt niżej.

Jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam!
nieźle
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 16:21   #1690
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

sensi123 czy to ten sam dekolor co Ty uzywałaś?
http://sklep.magnolia-fryz.com/kolor...jacy-500g.html ? jeśli tak to w sklepach internetowych jest sporo droższy ;/
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 16:34   #1691
sensi123
Przyczajenie
 
Avatar sensi123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
GG do sensi123
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Tak to ten sam. w linku który wysłałaś jest cena za 3 komplety, bo tyle zawiera jedno pudełko. Czyli po 26,66 za jeden zestaw (tworzą go 2 buteleczki). Wyszło mi 86 groszy taniej ;D

Edytowane przez sensi123
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:35
sensi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 16:44   #1692
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hahaha :p Nie przeliczyłam nic ;p Taka ze mnie dobra matematyczka Szkoda, że nie można zamawiać osobno zestawów, bo aż 3 nie będą mi potrzebne.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 19:37   #1693
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
hahaha :p Nie przeliczyłam nic ;p Taka ze mnie dobra matematyczka Szkoda, że nie można zamawiać osobno zestawów, bo aż 3 nie będą mi potrzebne.
może któraś z dziewczyn też potrzebuje to się możecie podzielić
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:26   #1694
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewcznyny, chce mi się płakac;( Wczoraj robiłam dekoloryzację rene blanche i z ciemnego brązu (prawie czarne) uzyskałam rudo-brązowe włosy, dziś rano bardzo mi ściemniały i wyszedł nawet fajny kolor, ale chciałam go wyrównac i pofarbowałam miodowo-karmelowym szamponem (do 24 myc) casting i jakie było moje rozczarowanie, jak po 20 minutach uzyskałam kolor wyjściowy - prawie czarny z czerwono-rudą poświatą, czy jak to nazwac. Nie wiem co zle zrobilam, wydawalo mi sie, ze dobrze umylam wlosy po deko. wody nie rozcienczalam, bo na opakowaniu nie znalazlam ile ma %, a potem zapomnialam spr.
Jest jakas szansa na uratowanie włosów? Da się tą czern jakoś zmyc czy trafilam do punktu wyjscia i pozostaje tylko kolejna dekoloryzajca, jesli tak to kiedy? zaraz sie chyba poplacze. jedyny plus jest taki, ze wlosy sa nadal w niezlej formie
milczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 19:33   #1695
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

napisałam post, ale nie wiem czemu sie nie pojawił...
dziewczyny, chce mi sie płakac;( Zrobiłam wczoraj koloryzacje renee blanche i z ciemnego brazu (w praktyce niemal czern) uzyskalam brazowo-rudy kolorek, który rano ściemniał, ale nawet mi to odpowiadało, kupiłam szampon koloryzujacy casting kolor jakiś miodowo-karmelowy, aby wyrównac jasniejsze u nasady wlosy i jakiez bylo moje rozczarowanie, jak okazalo sie, ze wlosy wyszly prawie czarna z szeroko pojętą 'brazową' poświatą ;((( Nie wiem co zrobiłam źle, wydawało mi się, że umyłam włosy po deko wystarczająco dobrze szamponem przeciwłupiezowym;( Nie wiem jaką wodę miał ten casting, bo nie mogłam znalezc, a potem zapomnialam... Zreszta teraz to juz nieistotne. Pomocy Czy ten szampon da się jakos zmyc i czym, czy czeka mnie kolejna dekoloryzacja, jesli tak to kiedy mogę ją zrobic? Wlosy sa póki co w niezlym stanie, renee uzywalam 2krotnie. pomozcie(
milczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 17:52   #1696
agatad92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam! , potrzebuję porady fryzjerki, otóż około półtora miesiąca temu miałam czarne włosy, poddałam się dekoloryzacji i miałam jasny brąz z odcieniem rudego. Kolor wyblakł i chciałam zafarbować na naturalny brąz, wiec kupiłam dwie farby i zafarbowałam włosy. Po umyciu włosów, zobaczyłam że są one czarne !!!!! Nie czuję się dobrze w tym kolorze więc myślę nad ponowną dekoloryzacją.. Czy to bardzo zniszczy moje włosy? albo czy mogę zrobić coś innego by zmienić ich kolor ? Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam !
agatad92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:57   #1697
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agatad92 Pokaż wiadomość
Witam! , potrzebuję porady fryzjerki, otóż około półtora miesiąca temu miałam czarne włosy, poddałam się dekoloryzacji i miałam jasny brąz z odcieniem rudego. Kolor wyblakł i chciałam zafarbować na naturalny brąz, wiec kupiłam dwie farby i zafarbowałam włosy. Po umyciu włosów, zobaczyłam że są one czarne !!!!! Nie czuję się dobrze w tym kolorze więc myślę nad ponowną dekoloryzacją.. Czy to bardzo zniszczy moje włosy? albo czy mogę zrobić coś innego by zmienić ich kolor ? Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam !
A jaki kolor chciałabyś uzyskać? Ja siostrze ( ciemne włosy) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą x2 ( platinium loreala oraz joanna ) po czym nałożyłyśmy farbę. Włosy dały radę
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 22:52   #1698
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, a co się stanie jeśli po dekoloryzacji nie nałożę jasnej farby, ale zrobię tę delikatną kąpiel rozjaśniającą. Jest szansa że włoski nie ściemnieją ?
Mam czarne, a chciałabym jasny brąz, taki karmelkowy. Dałoby radę. Nie wiem czy wprowadzać w życie ten pomysł
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 06:07   #1699
agatad92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
A jaki kolor chciałabyś uzyskać? Ja siostrze ( ciemne włosy) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą x2 ( platinium loreala oraz joanna ) po czym nałożyłyśmy farbę. Włosy dały radę
Chciałabym uzyskać kolor brązowy
agatad92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 09:02   #1700
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

sensi123 a czy Tobie włoski nie ciemnieją po tym Subtil Color out? Jeśli nie to czym włoski wyszorowałaś po dekoloryzacji??
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:40   #1701
Neuve
Przyczajenie
 
Avatar Neuve
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć wszystkim! Po śledzeniu wątków o dekoloryzacji przez dobre kilka tygodni wreszcie założyłam własne konto na wizażu.

Mam włosy nieco za ramiona, są w miarę cienkie i niespecjalnie zniszczone. Farbowałam włosy trochę ponad rok, począwszy od praliny do ciemnego brązu, zdarzyło się też użyć wiśniowej czerni, dlatego moje naturalnie blond włosy są teraz praktycznie w trzech kolorach - u góry mysie odrosty, później odrobina lekko rudawego brązu, za to na końcówkach włosy są ciemne. Do tej pory jakoś ratowały mnie czapki i spięte włosy - ale teraz mam dość. Trzeba coś z nimi zrobić i pozbyć się tego okropnego spranego koloru.
Zdarzyło mi się spytać osiedlowej fryzjerki o dekoloryzację, ale wykazała się zupełną niewiedzą w tym temacie - stwierdziła, że okropnie zniszczy mi włosy, i że lepiej poczekać aż odrosną. Miałam wrażenie, że mówi do mnie o rozjaśnianiu, nie o dekolorze.
Chciałam podjąć się elgonu na własną rękę, ale teraz czytając wasze posty, znowu ogarniają mnie wątpliwości.

@sensi123 Proszę o dokładniejszy opis Twojej dekoloryzacji! Nie chce mi się wierzyć, że uzyskałaś tak świetny efekt! Czymś płukałaś włosy po dekoloryzacji? Farbowałaś później jakimś blondem? Nie ciemnieją?
Pisz koniecznie, możesz być moim rozwiązaniem <3

@laura1986 Dwie saszetki Loreal Effesor i Casting Lodowy Blond? Nie trzeba było paprać się z jakimiś oksydantami i innymi rzeczami, na których się nie znam?

Liczę na waszą pomoc!
Neuve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:08   #1702
sensi123
Przyczajenie
 
Avatar sensi123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
GG do sensi123
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
sensi123 a czy Tobie włoski nie ciemnieją po tym Subtil Color out? Jeśli nie to czym włoski wyszorowałaś po dekoloryzacji??
sciemniały już pod wieczór ;/ następnego dnia nałożyłam drugi komplet i teraz mam coś pomiędzy tymi dwoma kolorami na zdjęciu. Teraz to jestem zła ;o
sensi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 09:52   #1703
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Post Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mam 2 pytania i bardzo proszę o odp.

1. co dokładnie daje użycie oxydantu po dekoloryzacji i z czym mam go zmieszac? jak ogóle używać? Mam w domu oxydant 6% (mamie zostało pół buteleczki po rozjaśnianiu). Czy powinnam go rozcieńczyć jakoś? Sorry za megagłupie pytanie, ale nie rozumiem do końca o co chodzi, a przez ostatnie 10 lat raczej przyciemniałam włosy niż rozjaśniałam

Po 2. czy farbując włosy castingiem trzeba rozcieńczać to mleczko? nie wiem czy ja jestem ślepa, ale nigdzie nie mogę doczytać ile % ma to mleczko utleniające.

Ps: Jedni polecają farbowanie włosów po deko w odstępie kilku dni, inni od razu. Czy ktoś to rozgryzł?
milczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:01   #1704
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny, będę bardzo wdzięczna jeśli mi pomożecie

Oczytałam się na temat dekoloryzacji tyle, że już po prostu zgłupiałam.... mam włosy malowane od 3 lat na jeden kolor, najczęściej był to mroźny kasztan loreal preference, potem przeszłam, na schwarzkopf brillance "kompozycja czerwieni z czernią", a potem taki ciemniejszy brąz, i później zachciało mi się jasnego brązu Palette -szmpon koloryzujacy i mi wyszły CZARNE włosy. Od tamtej pory kolor się trochę zmył ale włosy są nadal bardzo ciemne...

Mam włosy długie, do połowy pleców i dość gęste, chciałabym otrzymać kolor typu "Jasny złoty brąz" - Garnier 100% color. http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...az-p-4193.html

Po lekturze o dekoloryzacji zdecydowałam się na Renee Blanche, i zastanawiam się czy to dobry wybór??? i ile mam tego kupić, pojemność to 2x100 ml, nie wiem czy 2 opakowania kupić czy tylko 1- 2x100 ml.

z góry dziękuję za odpowiedź
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:33   #1705
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, będę bardzo wdzięczna jeśli mi pomożecie

Oczytałam się na temat dekoloryzacji tyle, że już po prostu zgłupiałam.... mam włosy malowane od 3 lat na jeden kolor, najczęściej był to mroźny kasztan loreal preference, potem przeszłam, na schwarzkopf brillance "kompozycja czerwieni z czernią", a potem taki ciemniejszy brąz, i później zachciało mi się jasnego brązu Palette -szmpon koloryzujacy i mi wyszły CZARNE włosy. Od tamtej pory kolor się trochę zmył ale włosy są nadal bardzo ciemne...

Mam włosy długie, do połowy pleców i dość gęste, chciałabym otrzymać kolor typu "Jasny złoty brąz" - Garnier 100% color. http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...az-p-4193.html

Po lekturze o dekoloryzacji zdecydowałam się na Renee Blanche, i zastanawiam się czy to dobry wybór??? i ile mam tego kupić, pojemność to 2x100 ml, nie wiem czy 2 opakowania kupić czy tylko 1- 2x100 ml.

z góry dziękuję za odpowiedź
Hey Ja tez zamierzam użyć Renee Blanche, lepiej kup 2 opakowania, bo nigdy nie wiadomo, czy jedno wystarczy, czasem dekoloryzacje trzeba powtórzyć kilka razy., żeby uzyskać zamierzony efekt. Ja mam włosy do łopatek, bardzo gęste. Tydzień temu ścięłam ok30cm (miałam prawie to pasa). Ale farbowałam długo, przez rok na rudości i czerwienie, później znudziły mnie odrosty i położyłam na to czerń, i zostałam przy tym kolorze, juz 3 rok jak farbuje na czernie i ciemne brązy. Powodzenia mam nadzieje że nam sie uda i kolorek nie ściemnieje. Jak już będzie po wszystkim, zamieszczę zdjęcia.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:07   #1706
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Hey Ja tez zamierzam użyć Renee Blanche, lepiej kup 2 opakowania, bo nigdy nie wiadomo, czy jedno wystarczy, czasem dekoloryzacje trzeba powtórzyć kilka razy., żeby uzyskać zamierzony efekt. Ja mam włosy do łopatek, bardzo gęste. Tydzień temu ścięłam ok30cm (miałam prawie to pasa). Ale farbowałam długo, przez rok na rudości i czerwienie, później znudziły mnie odrosty i położyłam na to czerń, i zostałam przy tym kolorze, juz 3 rok jak farbuje na czernie i ciemne brązy. Powodzenia mam nadzieje że nam sie uda i kolorek nie ściemnieje. Jak już będzie po wszystkim, zamieszczę zdjęcia.
a kiedy zamierzasz robić dekoloryzację??? bo ja to dopiero po świętach zaraz ale ogólnie przeraziła mnie myśl o wydaniu takiej kasy na raz, dlatego chce zamówić niektóre rzeczy teraz, za jakieś 2 tygodnie kupie farbę i potem dopiero zrobię

oki będę czekać na fotki, ale przestarszyłąm się tego ciemniejącego kolorku... hm... może położyć na to jakiś blond np: z SYOSS ciemny blond, ewentualnie jasny braz SYOSS'a... hm.... muszę pomyśleć jeszcze nad tym...

i jeszcze zapytam, czy bezpośrednio po deko... włosy szybciej przyjmą mi farbę???

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-03-24 o 13:37
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:46   #1707
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ciemny blond wyjdzie czarny, najlepiej jakiś rozjaśniający najjaśniejszy blond. ale na niskiej wodzie% i trzymaj go na głowie bardzo krótko.
tak, bezpośrednio po włosy bardzo szybko przyjmują farbę dlatego trzymaj ją dużo krócej, ok 5 min trzymaj nawet
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:06   #1708
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ale ja nie chcę mieć blondu, tylko taki jasny brąz ...

polecisz mi jakis kolor z syoss'a?? http://www.syoss.pl/index.php?id=151#
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:35   #1709
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ale włosy bardzo duzo ciemnieją, po ciemnym blondzie popielatym wyszła mi granatowa czerń.
lepiej zeby wyszedł blond (chodź to mało prawdopodobne) i nałozyć juz spokojnie na to docelowy odcień, niż kłaść niewłaściwy odcień farby co spowoduje powrót do czarnych włosów
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:42   #1710
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a kolor wyjściowy??/ a w ogóle ten dekoloryzator renee Blanche jest dobry??? czyli 2 razy nakładać farbę??? najpierw najjaśniejszy blond a potem dopiero taki jaki chce uzyskać??? teraz to juz zdruniałam całkiem
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.