Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 23:30   #181
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
J
Joanaros, a Ty dostałaś już swoją przesyłkę?
Niestety jeszcze nie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:01   #182
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

no to klops... Zamowilam, a w opcji wyboru przesylki wybralam te za $ 3.5
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:00   #183
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
no to klops... Zamowilam, a w opcji wyboru przesylki wybralam te za $ 3.5
Napisz do nich.

Ja pisałam do nich przez ten formularz: http://www.blusche.com/Contact.aspx i zawsze szybko odpowiadali.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-09 o 23:36
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:05   #184
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dziewczyny, mam dobre wiesci Napisalam do nich z samego rana, a popoludniu otrzymalam taka oto odpowiedz:

Cytat:
Hi Ania,

Thank you for your mail. You paid the right amount of shipping cost since
you only ordered the Refill and Zippie Baggies.
I'll email you again once we shipped your order.
Thanks again,
Monica

-----Original Message-----
From:
Sent: Thursday, July 09, 2009 5:26 AM
To: sales.ca@blusche.com.
Subject: blusche cosmetics order

Hi,

yesterday i sent an order over to you, i ordered everything packed in zip bags and selected the $3.5 delivery option . Today i realised, that i should of paid $ 9.00 for it, because i want it sent
to England.
Please let me know if i need to make any additional payment for delivery,

Regards, Anna

Czyli przesylka za $3.5 jest jak najbardziej na miejscu
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-07-09 o 20:06 Powód: dane
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:30   #185
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

No to jest fantastyczna wiadomość . Zaraz poprawię wszędzie, żeby nie wprowadzać w błąd. Dobrze się złożyło, że tak zamówiłaś. Szkoda w takim razie, że zamówiłam już siostrze Buff'd, będę musiała jej go znowu udoskonalać.

Wychodzi na to, że podkłady Blusche (jako uzupełnienia) można zamówić za 14 CAD, tak jak w Buff'd (tylko pojemność o 2 g mniejsza), czyli za ok. 40 zł z przesyłką.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-09 o 23:41
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:02   #186
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Doszła dzisiaj do mnie przesyłka z Blusche (wysłana 30.06)
Dostałam dwa gratisy (róż i primer), ale niestety pomylili się w moim zamówieniu i zamiast French Vanilla Sheer Satin dostałam ten kolor, ale w wersji ze skalwanem

Nie miałam dzisiaj czasu przetestować próbek. Do niedzieli jestem na "urlopie" u siostry, więc grzecznościowo korzystam z neta, ale jak dam radę, to zrobię fotki i opiszę wrażenia.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 06:24   #187
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

moje cienie, jeszcze nie testowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blu.jpg (28,5 KB, 55 załadowań)
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 14:43   #188
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Próbki przetestowałam pobieżnie - parę pasków na ręce, parę na policzku i szyi.
Najlepiej pasuje mi French Vanilla FC (chociaż u mnie lekko wybijają się z niej różowe tony - może po prostu jest zbyt mało oliwkowa dla mnie), English Toffee FC jest zbyt ciemny i taki zbyt różowo - brzoskwiniowy dla mnie (może ja jestem Marsjanką, że mam taką zieloną cerę ? )
Idealny odcień dla mnie wychodzi, gdy na French Vanillę FC nałożę cieniutką warstwę Light Almonda o-glo (EDM; o-glo jest lekko ciemniejszy od Light Almonda Intensive, którego teraz używam).

Róże, które przetestowałam:
blushing pink - cudowny, jaśniutki, lekko chłodnawy różyk
colorona- mocniejszy róż, ale też jasny, raczej ciepły
wild berry - wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach na stronie Blusche - jest to taki brzoskwiniowy róż (na fotkach wyglądał raczej na fioletowy róż)
cotton candy (dostałam jako gratisową próbkę, nie ma go wymienionego na stronie Blusche) - bardziej intensywny i leciutko mniej pomarańczowy niż wild berry (oba te róże w woreczku wygladaja na różowe, ale na mojej zielonej twarzy wychodzą z nich pomarańczowe nutki).

Cienie mnie nie zachwyciły (kolory znacznie różnią się od tych na stronie www).
Antique Silver to jasnobłyszczacy szary
Beach - szaro-granatowy
Moon jest podobny do tego na zdjęciu, tylko bardziej turkusowy (całkiem przyjemny kolorek)
Grass to jasna, złocista zieleń, a nie ciemnozielony kolor, jak na fotce na stronie www
Charm - średniociemny fiolet (o wiele jaśniejszy niż na zdjęciach)


Szerzej opisze i fotki wkleję, jak wrócę do Katowic, bo tutaj piszę na jakimś miniaturowym netbooku, a kabel sieciowy ciągnę przez 2 pokoje
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:48   #189
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

dorzucam zdjecia. cienie sa raczej takie satynowe, matowe, na pewno nie błyszczące i drobinkowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluch2.jpg (134,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluch.jpg (143,6 KB, 53 załadowań)
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 22:51   #190
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Wieczorne testy blushe wypadaja calkiem niezle nawet bez korektora jest fajnie.
dwie warstwy FC daja rade, efekt ciut mniej spektakularny u mnie niz po meow (nie ma tego matowego glowu), ale bardzo fajny.
zasadniczy problem polega na tym, ze najbardziej pasuje mi odcien, ktorego nie widze na stronie (butter pecan- chyba jako dodatek mi wrzucili) juz do nich napisalam w tej sprawie.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:49   #191
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Zamawiałam 23.6 i do dzis nie ma u mnie przesyłki,.Martwie sie.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 19:36   #192
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Nie dziwię się. Zamawiałaś tylko próbki czy produkty pełnowymiarowe? Przy pełnowymiarowych może wysłaliby ponownie. 14 dni roboczych minęło. Jeśli zamówienie było na dużą kwotę, to ewentualnie UC może przetrzymywać paczkę. A kopertka z próbkami niestety mogła sie komuś przykleić do łapki.

Dostałaś pewnie powiadomienie o wysyłce, prawda?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 19:39   #193
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

a ja nadal się dziwię chociaz idealistka ze mnie marna
nóż się w kieszeni otwiera
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 20:21   #194
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ale ja się nie dziwiłam, że nefernefer się martwi . Sama mam słabe nerwy, jeśli chodzi o oczekiwanie na przesyłki. Na szczęście na razie tylko z EDM miałam przejścia. Mam nadzieję, że z Blusche będzie ok., bo chciałam siostrę przestawić na ich podkłady, a ona co chwilę woła o dokładkę. Buff'd mi ostatnio przychodzi po 5 dniach, więc liczę na podobne tempo z Blusche (chociaż oni chyba wysyłają ze sporym opóźnieniem).

Jeśli TiO2 i ZnO z TKB będą dobrej jakości, to ostatecznie pożegnam się z gotowcami, pigmenty już mi nie straszne. A jak będę zmuszona zamówić, to zdecydowanie wybiorę Blusche FC. Wzbogacanie Buff'd już mi się znudziło, równie dobrze mogłabym robić podkład od podstaw.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 20:50   #195
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Blusche to dla mnie produkt zdecydowanie niedostepny Dacie wiare, ze zamowilam najpierw jedna przesylke z samplami, zaginela, pozniej druga z pelnym wymiarem primera, rowniez zaginela, napisalam do nich, wyslali oba zamowienia i te tez nie dotarly.. Sprawdzalysmy z Monica adres, wszystko gra, inne paczki dochodza.. szok
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 20:58   #196
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Blusche to dla mnie produkt zdecydowanie niedostepny Dacie wiare, ze zamowilam najpierw jedna przesylke z samplami, zaginela, pozniej druga z pelnym wymiarem primera, rowniez zaginela, napisalam do nich, wyslali oba zamowienia i te tez nie dotarly.. Sprawdzalysmy z Monica adres, wszystko gra, inne paczki dochodza.. szok
Może komuś podeszły próbki i chętnie przygarnął pełny wymiar, a potem dokładkę [czarny humor].

Dobrze jest czasem rezydować na zadupiu, przynajmniej listonosz znajomy zawsze wszystko dostarczy.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:00   #197
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Witam,
Zamawiałam pędzle i róż 23.06. Przesyłka podobno została nadana 25.06. Do tej pory nie dostałam zamówienia, więc to nie jest pojedynczy przypadek. Liczę na to, że UC przetrzymuje paczkę tylko nie mam pojęcia jak długo mam czekać na zawiadomienie. Do tej pory mi się nie zdarzyło żeby przechwycił przesyłkę.
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 01:56   #198
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Pranie, ja mam identycznie z EGMem dlatego boje sie po raz kolejny do nich podchodzic.
Blusche doszlo do mnie bezproblemowo po tygodniu
Jestem absolutnie zachwycona ich podkladami (FC), chyba nawet wyprzedza meow ladny mat, ktory sie trzyma a jak przestaje o i tak sie nie swiece jak choinka na boze narodzenie tylko tak delikatnie.
zastanawiam sie czy nawet nie probowac z lzejszymi formulami jak mi sie stan skory poprawi.
wprowadzaja nowe kolory mi anjbardziej pasuje probka, ktora dorzucili - Butter pecan.
pedzel do cieni identyczny jak w edmie.
primera jeszcze nie testowalam.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 08:31   #199
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Do mnie próbki dotarły
Ale to dość dziwne że z tej firmy tyle przesyłek ginie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 11:10   #200
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Moja przesyłka samplowa szła do mnie nieco ponad tydzień.
Zamówiłam sobie teraz pełny wymiar French Vanilli FC i różu Blushing Pink - wysłano do mnie 13.07 (Monica wysłała do mnie maila z potwierdzeniem wysyłki ze swojego prywatnego adresu, bo we wcześniejszej korespondencji ustaliłyśmy, że maile wysyłane z bluschowych adresów do mnie nie dochodzą - mam maila na o2.pl).
Mam nadzieję, że niebawem dojdzie.
W ogóle to wydaje mi się, że te ginące przesyłki, to znikają w Polsce i to chyba w pocztach docelowych, bo inaczej, to by przecież jednej osobie nie zginęły wszystkie przesyłki (chyba, że ma mega-pecha). Do mojej katowickiej poczty pod tym względem nie mam żadnych zastrzeżeń - nigdy żadna przesyłka rejestrowana/nierejestrowana wysłana do mnie nie zaginęła. Większość trafia do mnie bez opóźnień

A nie orientuje sie któraś z Was kiedy będą wprowadzać nowe odcienie?
Bo French Vanilla FC mimo wszystko nie jest idealnie dopasowany do mojego koloru skóry (o dziwo wybija mi się z niego różowy ton!) - chciałabym odcienia odrobinkę/minimalnie ciemniejszego i oczywiście bardziej oliwkowego od French Vanilli.

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-19 o 11:12
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 15:22   #201
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Mi napisali, ze za dwa tygodnie mam zajrzec tym niemniej jeslibym chciala zamowic wczesniej to moge dac im znac i wysla mzoesz im napisac na czym polega problem, moze cos poradza, napisza czy bedzie taki odcien itd
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-07-19 o 15:24
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:00   #202
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Bo French Vanilla FC mimo wszystko nie jest idealnie dopasowany do mojego koloru skóry (o dziwo wybija mi się z niego różowy ton!) - chciałabym odcienia odrobinkę/minimalnie ciemniejszego i oczywiście bardziej oliwkowego od French Vanilli.
A próbowałaś English Toffee?
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 19:15   #203
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Talking

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A próbowałaś English Toffee?
Próbowałam - jest dla mnie stanowczo za ciemny
"Jasnościowo" lepiej pasuje mi Butterscotch Toffee, ale niestety jego odcień jest zbyt brzoskwiniowy.

Ogólnie to moja jasno-oliwkowa cera bardzo utrudnia mi znalezienie dobrego koloru podkładu - bo nawet z grupy kolorów określonych jako No Dominant Pink (neutral tone) na mojej twarzy wyłażą róże.

Coś mnie tak kusi, by napisać do Moniki maila z pytaniem o nowe odcienie...

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj otrzymałam moją kolejną przesyłkę z Blusche
Do mnie dochodzą szybko i bez problemów.
Znowu dostałam próbkę gratisową różu Cotton Candy (to chyba będzie nowy odcień, bo nie ma go na ich stronie, a uparcie dołączają go do moich zamówień).

Napisałam maila do Moniki z pytaniem o nowe odcienie (szczególnie interesowały mnie oliwkowe tonacje).
Jeżeli któryś z nich mi podpasuje, to na pewno będę zamawiać - wtedy, jakby były jakieś osoby zainteresowane, to mogłabym zrobić zbiorowe zamówienie

Aktualizacja:
Dostałam maila od Moniki, wklejam w całości:

Hi Berenika,

Thank you for letting me know regarding the products. Regarding your question, we will be introducing some new shades but the one you're looking for is not included on our new shades. We will release a new shade of Neutral Tone but on the light-medium shade. Darker than the English Toffee.

If you can help me, I will try to mix the shade that you like then will send it to you and give me some feedbacks if the shade is your right tone. I will be making at 2-3 different shades for you to try. For that, at least I will know what shade I'm going to achieve in order to make the Olive Tone shades

As you know, I'm having a hard time to get the Olive Tone because I'm an Asian. So it will really help me a lot for my other customers in different race to try the Olive Tone.

Let me know. One more thing, if you have other friends at least 4 people with Olive Tone Shades so I can get more feedbacks to make the shades better. I'm willing to send some samples.

Thank you and have a nice day!

Cheers!

Monica

Czyli jak dobrze zrozumiałam, to nowe odcienie (przynajmniej w Neutralach) będą ciemne
Ale mogą dla mnie coś zmiksować. No i mają problem z oliwkami...

Więc, jeśli jakieś oliwki też szukają odpowiedniego odcienia z Blusche, to dajcie znać - może razem uda nam się naprowadzić ich na właściwy (oliwkowy) tor

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-21 o 20:25
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:05   #204
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

W poniedzialek dostalam swoje zamowienie
Oprocz pelnowymiarowego podkladu ('mocha java' ) i zestawu probek, ktore zamowilam, dostalam tez dwie darmowe probki- rozu i innego podkladu
Jeszcze nie przetestowalam wszystkiego, ale po raz pierwszy udalo mi sie dobrac odpowiednia 'game' odcieni podkladow- tzn najbardziej odpowiadajace mojemu, jak sie przekonalam, zoltawemu odcieniowi skory
Wczoraj mialam na buzi wlasnie moche jave, ale po kilku godzinach, keidy spojrzalam w lustro, troche sie zalamalam... Otoz podklad sie zwazyl i wygladal dosc kiepsko- wine zwalilam na domieszke jasniejszego odcienia z EDM, ale niesmak pozostal...Zobaczymy jak bedzie dzis...
Roze bardzo fajne, nasycone, dzis mam jeden na twarzy po raz pierwszy, wiec zobaczymy jak sie zachowa
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:06   #205
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam na buzi wlasnie moche jave, ale po kilku godzinach, keidy spojrzalam w lustro, troche sie zalamalam... Otoz podklad sie zwazyl i wygladal dosc kiepsko- wine zwalilam na domieszke jasniejszego odcienia z EDM, ale niesmak pozostal...Zobaczymy jak bedzie dzis...
Spróbuj czystego Blusche, bez domieszki EDM, nawet jeśli odcień jest trochę za ciemny, przekonasz się, czy podkład będzie się warzył. A jaką masz formułę?
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:14   #206
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Spróbuj czystego Blusche, bez domieszki EDM, nawet jeśli odcień jest trochę za ciemny, przekonasz się, czy podkład będzie się warzył. A jaką masz formułę?
Dzis wyprobowalam jasniejszy odcien, acz tez z domieszka EDM- i to w tych samych formulach (Full Coverage), co wczoraj. No i co? Rezultat zupelnie inny, i choc podklad sie nie zwazyl, pod koniec dnia nie bylam nim zbyt zachwycona. Bede probowac dalej, jutro tylko i wylacznie Blusche- i moze bedzie ok
Roz za to bardzo fajnie sie trzymal caly dzien- mialam nalozony odcien Red Wine i cienka warstewke rozswietlacza (tez Blusche). Jestem zadowolona
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:32   #207
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Więc, jeśli jakieś oliwki też szukają odpowiedniego odcienia z Blusche, to dajcie znać - może razem uda nam się naprowadzić ich na właściwy (oliwkowy) tor
yyyy niedawno się dowiedziałam ze jestem taką właśnie jasną oliwką- będę w takim razie pilnie obserwować twoją historie z Blusche a jak już zmiksują zamówię
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:40   #208
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
yyyy niedawno się dowiedziałam ze jestem taką właśnie jasną oliwką- będę w takim razie pilnie obserwować twoją historie z Blusche a jak już zmiksują zamówię
A próbowałaś jakiś odcieni z Blusche? Bo w tym mailu Monika prosiła, bym znalazłam co najmniej 4 oliwkowe osoby, by zebrać sugestie i pomóc jej zmiksować oliwkowy odcień.

A tak z innej beczki, to znalazłaś jakiś kolor (podkładu mineralnego - niekoniecznie z Blusche), który idealnie pasuje do twojej karnacji ?
Dla mnie na razie ideałem dopasowania jest Light Almond z EDM (ale w formule intensive, bo np. formuła o-glo jest dla mnie za ciemna).
Koniec OT
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:50   #209
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

z Bluschs niestety jeszcze nie zdążyłam , a inne firmy to sweet oliwe edm ale za żółty jest,light olive troszeczke za jasny, najbliżej ideału jest Bania EGM - nie ma jej na liście to gratis od nich zamówie inne odcienie jak strona zacznie działac , z lumiere własnie zamawiam- stawiam na neutrale nie wiem czy słusznie, po wypłacie zamówic chciałam własnie blusch, moze lg martian edm
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 02:34   #210
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ja z edmu mam albo olive albo golden iz blushe pasuja mi ichniejsze warmy chociaz ten najbardziej dopsowany jeszcze nie wszedl i nie wiemz jakiej on by byl kategorii
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.