produkty Lush - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 02:19   #3151
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

A ja nie lubię prysznica mam klaustrofobię pod prysznicem ... wanna to jest to!
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 05:46   #3152
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

do ktorej tu zycie tetnilo
ja nie mam wanny czasami mnie to boli bo marzy mi sie aromatyczna kapiel ale z drugiej strony oszczedzam za to na lush'owy wannowych bajerach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:08   #3153
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
a ja właśnie zrobiłam wymarsz do łazienki z całym moim ekwipunkiem i poszedł mi wężyk od prysznica ;( zalało całą łazienkę, musiałam na kolanach ją pół godziny sprzątać. A miałam testować Biga

Ojej Jesteśmy z Tobą. Oczywiście bardziej współczujemy Ci niemożliwości testowania Biga niż popsutego prysznica
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:14   #3154
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
foxxxy i Ty przeciwko mnie?? ja tak dzielnie trzymam się w niezamawianiu
Ja zawsze z Tobą
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:19   #3155
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

musze wylaczyc subskrybcje tego watku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:29   #3156
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: produkty Lush

Po opisie różowej piany, zaczynam rozważać zakup wanny. Bardzo poważnie.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:34   #3157
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Dot.: produkty Lush

Chętnie bym wypróbowała Cream Dream ale boje się wziąć całej pojemności. Może ktoś ma ochotę na połówkę ? (Zamówienie u Olencjiii z Lush7 jeśli jeszcze mozna się dopisać )


http://www.lush.co.uk/products/skinc...cream_332.html
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 09:40   #3158
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

dziewczyny nie sposob nadazyc za wami nie bylo mnie kilka dni na watku a tu tyle nadrabiania!!! jestem na 90 ktorejs stronie..nie ma co watek nabral tempa
z ostatnich zakupow zachwycil mnie
AoBS wiem ze niektorym smierdzi a mnie zapach urzekl pachnie lawenda ale ja w nim czuje jakby bergamotke czy herbate earl grey ,delikatny, fajnie oczyszcza a buzia po nim gladka i promienna
karma komba super ziolowy zapach jak szampony z barwy ...nie uzywalam jeszcze bo mam napoczete seanik i new bar
king of skin na poczatku nie bylam przekonana ale co raz bardziej mi sie podoba ...uzywalam po myciu nacierajac mokre cialo ,supernawilza,przyjemnie pachnie, jak wy uzywacie wasze kingi ?
daddy o bardzo fajny fioletowy szampon, zapach nie specjalnie mi sie podoba ale dziala, faktycznie rozjasnia wlosy, niweluje zoltosc, mam zamiar stosowac 2 razy w miesiacu
american cream niezmiennie cudowna
natomiast rozczarowaly mnie troche mydla
summer pudding fajnie ze ma jeszcze te drobinki peelingujace ale nie lubie takich owocowych zapaszkow
HIWTK naogladalam sie tyle zachwytow na YT ze spodziewalam sie nie wiem czego
sultana of soap przyjemne , nawilzajace, pachnace, mydelko,
soft touch moze i dziala ale dla mnie to śmierdziel totalny, raczej odpada przy malenkim dziecku bo kontakt z rekami wiadomo i chyba tez za duzo YT i "achów" sie naogladalam
mask of magnaminty fajnie miec super orzezwia i uspokaja czuje miete z czekolada nie wiedziec czemu
sugar plum fairy super peeling , fajnie pachnie taka oranzadka jakby ,dziele na 4 czesci
glorious mud ładnie pachnie tak...afrykansko, cieplo musze jeszcze potestowac


Wiem ze zapachy to kwestia indywidualna i ile ludzi tyle opinii i ktos bedzie oczarowany jednym zapachem a drugi z klamerka na nosie

I chyba pozostane wierna tylko szamponom i czyscikom do twarzy bo najbardziej wydajne.

Olencjo Dziękuje po raz kolejny
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-11-19 o 09:53
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:45   #3159
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja zawsze z Tobą
moja silna wola poszła się topić, idę zerknąć co absolutnie mieć muszę i to zamówię
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:33   #3160
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

a ja nie moge zniesc zapachu Aqua Mirabilis = wymiotowac mi sie chce
moze ktos chce polowke w zamian za inna polowke?

za to KIng of Skin wymiata
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:34   #3161
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: produkty Lush

Geoniu bardzo ci dziękuję za paczuszkę i za gazetkę . Poniżej moja mała recenzja. Czekam jeszcze na 1 paczuszkę, wtedy równiez zdam moją relację

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Kurcze powiem Wam, że nawdychałam sie tego SnowCake, ale ja tam marcepanu nie czuję, ani tym bardziej mazidłowego oleju śliwkowego, zapach taki, ja wiem może kremowo - chemiczny z odrobiną migdałów.
Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dla mnie Snowcake pachnie klejem biurowym w tubce
niestety mnie też snowcake nie zachwyciło ;( . najgorsze jest to, że w ogole nie nawilżył, wręcz wysuszył , ale dam mu jeszcze szansę. czy wszystkie mydełka lusha są takie miękkie??

American Cream - zapach również nieciekawy , cięzko mi go rozprowadzić na wlosach, bo jak tylko nałoże go na włosy, to robi sie z niego woda . Po umyciu włosy są CUDNE!!! Delikatnie pachną, ale na pewno nie wanilią.... sama nie wiem czym, ważne, ze zapach jest calkiem przyjemny i delikatny.

Honey trap - w pudełeczku pachnie okropnie, ale na ustach - hmmmm pychotka . Troszkę ciężko sie go nabiera na palucha, ale mnie to akurat nie przeszkadza.

Sugar Plum Fairy - już go kiedys kupiłam i na stałe zagościł w mojej łazience. Muszę zrobić sobie mały zapasik, bo pachnie bosko, cudnie nawilża!!! Absolutny mój lushowy must have
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 10:55   #3162
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja mam taką maciupką i rzadko używam, preferuje szybkie prysznice, aleeee przez Lusha zwiększę rachunki za wodę
ja też uwielbiam prysznice.. w wannie mi się jakoś nudzi i nawet się cieszyłam, bo odchodziły mi wydatki na wszelkie cuda kąpielowo-wannowe.. ale jakoś ostatnio mi się odmienia.. i moje ostatnie zamówienie, to w dobrej połowie właśnie kule jak dobrze, że u nas woda za darmo
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:58   #3163
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Cytat:
bardziej współczujemy Ci niemożliwości testowania Biga niż popsutego prysznica


No tak, nie testowanie Biga, to katastrofa!
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:17   #3164
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Biorę u Foxxxy Dark Angels - jeśli ktoś chciałby wziąć je ze mną na pół to zapraszam
chętnie wezmę na pół jakieś mydło/mydła: Porridge, Noubar lub Snowcake.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:25   #3165
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

przyszła moja paka a właściwie 2 paczki, bo nie wiedzieć czemu spakowane w 2 kartony ale pachną.. lecę otwierać aż dziw, że panie na poczcie się nie połaszczyły, bo z kartonów tak daje, że szok
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:16   #3166
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

aż musiałam fotki strzelić w tym entuzjaźmie rozpakowawczym

wszystko super
Buche De Noel faktycznie pachnie makowcem i trochę jakby marcepanem
Glogg dziwny.. sama nie wiem co to.. mam nadzieję, że na skórze będzie lepiej
Angel's Delight i Snowcake boskie, ale o tym wiedziałam, bo kupowałam je ostatnio w Belfaście w sklepie
Gingerbread House uwielbiam, stąd aż 3 szt
Christmas Eve świetny.. aż żałuję, że nie wzięłam więcej (oby zrobili wyprzedaż )
Cinders.. hmm.. co to? kurka, jak ja nie umiem opisywać zapachów chyba trochę czuć cynamon..
Dragon's Egg mocno sytrusowo-orzeźwiający i strasznie dużo pyłku na nim.. jak przyłozyłam do nosa, to aż się posypało.. i swoją droga ogromny jest
Sugar Plum Fairy boski.. chyba migdałowy.. choć trochę mi jakby wanilią też zajeżdża.. uwielbiam
Ambrosia dla mojego męża, więc nie oceniam
gift box Have A Sweet Christmas kupiony właściwie tylko dla kuponu zniżkowego Godmother wiadomo.. boski jest.. bynajmniej dla mnie a Candy Cane bardzo przyjemny.. miał być waniliowy, a ja tam wanilii za dużo nie czuję.. podejrzewam jednak, że przeszedł trochę zapachem Godmother
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:19   #3167
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: produkty Lush

Gdyby któras z was miała ochote sie wymienic to mam na zbyciu pół vanilla in the mist i pol snowcake, a wymienic moge na poł sultana lub pół king of skin lub pol Honey I Washed The Kids. generalnie jestem otwarta na propozycje

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aż musiałam fotki strzelić w tym entuzjaźmie rozpakowawczym

wszystko super
Buche De Noel faktycznie pachnie makowcem i trochę jakby marcepanem
Glogg dziwny.. sama nie wiem co to.. mam nadzieję, że na skórze będzie lepiej
Angel's Delight i Snowcake boskie, ale o tym wiedziałam, bo kupowałam je ostatnio w Belfaście w sklepie
Gingerbread House uwielbiam, stąd aż 3 szt
Christmas Eve świetny.. aż żałuję, że nie wzięłam więcej (oby zrobili wyprzedaż )
Cinders.. hmm.. co to? kurka, jak ja nie umiem opisywać zapachów chyba trochę czuć cynamon..
Dragon's Egg mocno sytrusowo-orzeźwiający i strasznie dużo pyłku na nim.. jak przyłozyłam do nosa, to aż się posypało.. i swoją droga ogromny jest
Sugar Plum Fairy boski.. chyba migdałowy.. choć trochę mi jakby wanilią też zajeżdża.. uwielbiam
Ambrosia dla mojego męża, więc nie oceniam
gift box Have A Sweet Christmas kupiony właściwie tylko dla kuponu zniżkowego Godmother wiadomo.. boski jest.. bynajmniej dla mnie a Candy Cane bardzo przyjemny.. miał być waniliowy, a ja tam wanilii za dużo nie czuję.. podejrzewam jednak, że przeszedł trochę zapachem Godmother
łaał zazdraszczam wszystkiego
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:12   #3168
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aż musiałam fotki strzelić w tym entuzjaźmie rozpakowawczym

wszystko super
Buche De Noel faktycznie pachnie makowcem i trochę jakby marcepanem
Glogg dziwny.. sama nie wiem co to.. mam nadzieję, że na skórze będzie lepiej
Angel's Delight i Snowcake boskie, ale o tym wiedziałam, bo kupowałam je ostatnio w Belfaście w sklepie
Gingerbread House uwielbiam, stąd aż 3 szt
Christmas Eve świetny.. aż żałuję, że nie wzięłam więcej (oby zrobili wyprzedaż )
Cinders.. hmm.. co to? kurka, jak ja nie umiem opisywać zapachów chyba trochę czuć cynamon..
Dragon's Egg mocno sytrusowo-orzeźwiający i strasznie dużo pyłku na nim.. jak przyłozyłam do nosa, to aż się posypało.. i swoją droga ogromny jest
Sugar Plum Fairy boski.. chyba migdałowy.. choć trochę mi jakby wanilią też zajeżdża.. uwielbiam
Ambrosia dla mojego męża, więc nie oceniam
gift box Have A Sweet Christmas kupiony właściwie tylko dla kuponu zniżkowego Godmother wiadomo.. boski jest.. bynajmniej dla mnie a Candy Cane bardzo przyjemny.. miał być waniliowy, a ja tam wanilii za dużo nie czuję.. podejrzewam jednak, że przeszedł trochę zapachem Godmother

Przekonalas mnie do Dragon's Egg (wczesniej nie zauwazylam, ze on ma az 200g za taka cene!) i Gingerbread House...
PS. Dopiero teraz zauwazylam, ze kolezanka rowniez z Zielonej Wyspy Mam pytanie... Czy bylas moze w jednym z irlandzkich sklepow Lush'a? Jak wypadaja cenowo? Bo ja wybieram sie do Lush'a dopiero za kilka dni i przyznam, ze juz wytrzymac nie moge... Ten watek mnie nakreca
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:16   #3169
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aż musiałam fotki strzelić w tym entuzjaźmie rozpakowawczym

wszystko super
Buche De Noel faktycznie pachnie makowcem i trochę jakby marcepanem
Glogg dziwny.. sama nie wiem co to.. mam nadzieję, że na skórze będzie lepiej
Angel's Delight i Snowcake boskie, ale o tym wiedziałam, bo kupowałam je ostatnio w Belfaście w sklepie
Gingerbread House uwielbiam, stąd aż 3 szt
Christmas Eve świetny.. aż żałuję, że nie wzięłam więcej (oby zrobili wyprzedaż )
Cinders.. hmm.. co to? kurka, jak ja nie umiem opisywać zapachów chyba trochę czuć cynamon..
Dragon's Egg mocno sytrusowo-orzeźwiający i strasznie dużo pyłku na nim.. jak przyłozyłam do nosa, to aż się posypało.. i swoją droga ogromny jest
Sugar Plum Fairy boski.. chyba migdałowy.. choć trochę mi jakby wanilią też zajeżdża.. uwielbiam
Ambrosia dla mojego męża, więc nie oceniam
gift box Have A Sweet Christmas kupiony właściwie tylko dla kuponu zniżkowego Godmother wiadomo.. boski jest.. bynajmniej dla mnie a Candy Cane bardzo przyjemny.. miał być waniliowy, a ja tam wanilii za dużo nie czuję.. podejrzewam jednak, że przeszedł trochę zapachem Godmother
wszystko boskie
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 14:17   #3170
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam prysznice.. w wannie mi się jakoś nudzi i nawet się cieszyłam, bo odchodziły mi wydatki na wszelkie cuda kąpielowo-wannowe.. ale jakoś ostatnio mi się odmienia.. i moje ostatnie zamówienie, to w dobrej połowie właśnie kule jak dobrze, że u nas woda za darmo
A ja właśnie do wanny sobie biorę laptopa, jakiś film albo serial i się kiszę ... uwielbiam to!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aż musiałam fotki strzelić w tym entuzjaźmie rozpakowawczym

Gingerbread House uwielbiam, stąd aż 3 szt
Christmas Eve świetny.. aż żałuję, że nie wzięłam więcej (oby zrobili wyprzedaż )
Sugar Plum Fairy boski.. chyba migdałowy.. choć trochę mi jakby wanilią też zajeżdża.. uwielbiam
Ambrosia dla mojego męża, więc nie oceniam
Powiedz kochana jak pachnie Christmas Eve - czuć jaśmin i mimozę?, Sugar Plum Fairy? i Gingerbread House - jak pierniki?

Red Shine dostałam paczuchę od Ciebie ! Napisz mi swój adres na PW, bo nie chcę jakiegoś babola walnąć, w nazwisku czy coś, jak będę do Ciebie wysyłać . Moje pierwsze wrażenia:
Buche de Noel - pachnie rzeczywiście makowcem! No niewiarygodna rzecz! Ja sama nie lubię makowca jeść, ale zapach ma - zostaje na pewno w zamówieniu
Aqua Marina - czuję paczuli z... wodorostami czyli jak patrzę na skład to właściwie... Zapach ma dziwny, przypomina mi preparaty ujędrniające typu guam czy inne błota lecznicze. Zobaczę czy powali mnie działaniem, bo jeśli tak, to pewnie będę w stanie przemóc się z tym zapachem
Mask of Magnaminty - no pasta do zębów po prostu fajnie chłodzi (na łapce na razie sprawdzone), ciekawa jestem efektów, nie lubię zapachu mięty, ale tak jak z Aqua Mariną - zobaczymy
Vanilla in the Mist - cudowne! do zjedzenia! Chyba dopiszę do aktualnego zamówienia jeszcze, bo zapach powalający! Rzeczywiście pachnie jak wanilia z kawą i karmelem
Sultana of Soap - zapach taki kremowy, kwiatowo-owocowy jakby... Nie jestem pewna czy mi się podoba czy nie , ciężko mi się zdecydować... Myślę, że wypróbuję w kąpieli i zobaczę jak na skórze pachnie i wtedy zdecyduję
Summer Pudding - czuję kandyzowane wiśnie z... czymś... taki jakby likier wiśniowy? Ciekawa jestem jak się na skórze zachowa
Noubar - pistacje w trawie czy coś tak mi pachnie... raczej mi się nie podoba... mam skojarzenie tego zapachu z czymś nieprzyjemnym, jeszcze nie wiem czym... Zdecydowanie nie dla mnie! Uff - dobrze, że usunęłam go z zamówienia - wszystko dzięki RedShine

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja nie moge zniesc zapachu Aqua Mirabilis = wymiotowac mi sie chce
moze ktos chce polowke w zamian za inna polowke?

za to KIng of Skin wymiata
ehh a ja uwielbiam - recenzja dzisiejsza na blogu właśnie Aqua Miriabilis
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:25   #3171
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Buche de Noel - pachnie rzeczywiście makowcem! No niewiarygodna rzecz! Ja sama nie lubię makowca jeść, ale zapach ma - zostaje na pewno w zamówieniu
Vanilla in the Mist - cudowne! do zjedzenia! Chyba dopiszę do aktualnego zamówienia jeszcze, bo zapach powalający! Rzeczywiście pachnie jak wanilia z kawą i karmelem
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:30   #3172
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
Bethie mnie bijeeeeee

Aha, chyba zamówię jeszcze Flying Fox, bo mam przeczucie, że pachnie tak jak taki płyn do kąpieli, który kolega mi przywiózł z Francji - L'Occitane En Provence - La Recolte du Miel Bain Extra-Moussant - prześlicznie pachniał liczę na to, że właśnie Flying Fox będzie podobnie pachniał
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:40   #3173
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Biorę u Foxxxy Dark Angels - jeśli ktoś chciałby wziąć je ze mną na pół to zapraszam
chętnie wezmę na pół jakieś mydło/mydła: Porridge, Noubar lub Snowcake.
Jeżeli to nadal aktualne, to chętnie wezmę z Tobą Porridge i Snowcake

Szukam chętnych na połówki Honey I washed the kids, Fresh Farmacy i/lub Buche de Noel i Mask of Magnaminty (małe opakowanie) w zamówieniu u Foxxxy
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:43
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:00   #3174
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Bethie mnie bijeeeeee
bo już myślałam, że nie będę musiała brać Buche de Noel
nie mogę tu zaglądać
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:11   #3175
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Jeżeli to nadal aktualne, to chętnie wezmę z Tobą Porridge i Snowcake

Szukam chętnych na połówki Honey I washed the kids, Fresh Farmacy i/lub Buche de Noel i Mask of Magnaminty (małe opakowanie) w zamówieniu u Foxxxy
aktualne później edytuję mój post
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:36   #3176
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość

Przekonalas mnie do Dragon's Egg (wczesniej nie zauwazylam, ze on ma az 200g za taka cene!) i Gingerbread House...
PS. Dopiero teraz zauwazylam, ze kolezanka rowniez z Zielonej Wyspy Mam pytanie... Czy bylas moze w jednym z irlandzkich sklepow Lush'a? Jak wypadaja cenowo? Bo ja wybieram sie do Lush'a dopiero za kilka dni i przyznam, ze juz wytrzymac nie moge... Ten watek mnie nakreca
jest fajny.. i faktycznie ogroooomny posiepałam go na kawałki i naprawdę dużo tego.. sporo kąpieli z tego wyjdzie

nie byłam tutaj w Lushu, bo mieszkam pod Galway i tutaj Lusha brak najbliższy mam w Dublinie, a jak tam jestem, to jakoś ciężko się tam wybrać, bo zawsze coś innego do załatwienia sądzę jednak, że wszystko będzie droższe, tak jak zwykle zresztą

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
A ja właśnie do wanny sobie biorę laptopa, jakiś film albo serial i się kiszę ... uwielbiam to!
laptopa? a to masz wodoodpornego?

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Powiedz kochana jak pachnie Christmas Eve - czuć jaśmin i mimozę?, Sugar Plum Fairy? i Gingerbread House - jak pierniki?
właśnie miałam kąpiel z Christmas Eve tak pachnie jaśminem ślicznie.. tak relaksująco i uspokajająco.. a mimozą nie wiem, bo nie wiem jak pachnie mimoza (jestem bardzo ograniczona zapachowo ).. woda niebieska.. pianki sporo

Sugar Plum Fairy pachnie migdałem.. przecudny zapach.. na pewno na stałe zagości w mojej łazience

w Gingerbread House czuć piernika

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
bo już myślałam, że nie będę musiała brać Buche de Noel
nie mogę tu zaglądać
weź, świetny jest.. ja nie przepadam za makowcem ale ten zapach strasznie mi się podoba.. aż miałam ochotę zlizać z twarzy jak go przed chwilą aplikowałam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:39   #3177
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

co ja mam wyrzucic ze swojego zamowienia?
kto mi powie co jest beeeee
boja chce wszystko
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:40   #3178
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
co ja mam wyrzucic ze swojego zamowienia?
kto mi powie co jest beeeee
boja chce wszystko
bierz wszystko
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:41   #3179
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
weź, świetny jest.. ja nie przepadam za makowcem ale ten zapach strasznie mi się podoba.. aż miałam ochotę zlizać z twarzy jak go przed chwilą aplikowałam
tylko już nie wiem, co wyrzucić z koszyka, a nie chcę wejść ponad 2 kg

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
co ja mam wyrzucic ze swojego zamowienia?
kto mi powie co jest beeeee
boja chce wszystko
Svi, ja Ci w tej kwestii nie pomogę
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:43   #3180
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
co ja mam wyrzucic ze swojego zamowienia?
kto mi powie co jest beeeee
boja chce wszystko
Napisz co masz a ja Ci powiem co jest beznadziejne
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.