Inglot cz. II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 22:01   #4561
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Inglot cz. II

Dołączę się do Was, jako tajemniczy użytkownik Inglota.

Co do tych wkładów, to mnie zaczyna irytować polityka firmy. A jeszcze bardziej irytuje mnie podejście ekspedientek, które fuczą, traktują jak idiotkę i do tego naliczają dodatkowe produkty. Ostatnio brałam wkład różu - piękny, co by nie mówić - ale pani nie zapytała, czy doliczyć kasetkę oraz jaką, czy na pojedynczy wkład, czy też większą liczbę. W domu zorientowałam się za co mnie skasowano.
Dodam, że babka nie zaproponowała żadnych promocyjnych produktów, choć obok kasowała inną klientkę jej koleżanka i jednym tchem wymieniała dodatkową ofertę.

Okej, potrzebowałam tej kasetki, ale wolałabym dopłacić i mieć większą kasetkę... tylko pozbawiono mnie możliwości wyboru.

Teraz planuję zakupy cieniowe i już mnie stres z agresją zżera, żeby mnie nie potraktowano jak idiotkę.

Uff... moje gorzkie żale.

Edytowane przez BajaderkowaBaba
Czas edycji: 2012-11-28 o 22:02
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 22:42   #4562
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Dołączę się do Was, jako tajemniczy użytkownik Inglota.

Co do tych wkładów, to mnie zaczyna irytować polityka firmy. A jeszcze bardziej irytuje mnie podejście ekspedientek, które fuczą, traktują jak idiotkę i do tego naliczają dodatkowe produkty. Ostatnio brałam wkład różu - piękny, co by nie mówić - ale pani nie zapytała, czy doliczyć kasetkę oraz jaką, czy na pojedynczy wkład, czy też większą liczbę. W domu zorientowałam się za co mnie skasowano.
Dodam, że babka nie zaproponowała żadnych promocyjnych produktów, choć obok kasowała inną klientkę jej koleżanka i jednym tchem wymieniała dodatkową ofertę.

Okej, potrzebowałam tej kasetki, ale wolałabym dopłacić i mieć większą kasetkę... tylko pozbawiono mnie możliwości wyboru.

Teraz planuję zakupy cieniowe i już mnie stres z agresją zżera, żeby mnie nie potraktowano jak idiotkę.

Uff... moje gorzkie żale.
Jesteś może z Łodzi? Jeśli tak to powiedz mi, w którym Inglocie tak fuczą-chamstwa nie znoszę?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 22:50   #4563
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Hej. Na Facebooku pojawił się oficjalny komentarz dotyczący wycofywania palet na okrągłe cienie. Jednak wycofują;/ I co ja mam teraz zrobić z dwiema dwudziestkami, dwiema dziesiątkami i 3 piatkami? już o trójkach z lusterkiem nie wspomnę...
Czy tylko ja jestem zawiedziona czy Wy tez? Szukam pocieszenia, bo naprawdę nie mam pojęcia co teraz zrobić z taką ilością palet Nie potrzebuje ktoś np. na cienie z Kobo czy Mac?
Własnie to przed chwilką czytałam na FB i cieszę się, że w końcu ktoś z Inglota napisał jasno co i jak.
Ja tam rozpaczać nie będę - mam raptem dwie paletki Inglota na 10 cieni kółek, aktualnie wypełnione. Martwić się będę co z nimi zrobić jak zaczną mi się zużywać te cienie I będę pamiętać przy robieniu zakupów następnym razem, żeby brać kwadraty - za bardzo lubię cienie Inglot żeby tak od razu się zniechęcić do firmy
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 23:43   #4564
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jesteś może z Łodzi? Jeśli tak to powiedz mi, w którym Inglocie tak fuczą-chamstwa nie znoszę?
W Manu tak trafiłam :|

Raz była tam taka fajna kobieta, która mi poradziła co i jak, jeszcze sama zademonstrowała na mnie co mam zrobić, by nakładać dobrze. Do tego nie pytana poinformowała mnie, że pędzle ma czyste!
A teraz otrzymałam to co chciałam, czyli róż, ale z totalnym zlekceważeniem. Bez pytania, czy mam paletkę, czy chcę zapłacić za nią, czy chcę coś promocyjnego.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 01:39   #4565
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Hej. Na Facebooku pojawił się oficjalny komentarz dotyczący wycofywania palet na okrągłe cienie. Jednak wycofują;/ I co ja mam teraz zrobić z dwiema dwudziestkami, dwiema dziesiątkami i 3 piatkami? już o trójkach z lusterkiem nie wspomnę...
Czy tylko ja jestem zawiedziona czy Wy tez? Szukam pocieszenia, bo naprawdę nie mam pojęcia co teraz zrobić z taką ilością palet Nie potrzebuje ktoś np. na cienie z Kobo czy Mac?
Czyli jednak miałam racje, jak tu trąbiłam, że wycofują... Ja mam świeżo kupioną dwudziestkę na okrągłe, w połowie niezapełnioną. Też nie wiem co zrobić, chyba kupię kwadratową, bo jaki mam wybór?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:27   #4566
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Ja właśnie tę ostatnią dwudziestkę tez mam niezapełnioną. Strasznie się zawiodłam na Inglocie.
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:15   #4567
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Ale przecież napisali w komentarzu, że termin wycofania okrąglaków jest jeszcze terminem odległym >.> więc bez przesady, myślę że do końca przyszłego roku dopiero się z tym wyrobią..

"Witamy, jak wspomnieliśmy, moment, w którym okrągłe cienie do powiek nie będą dostępne w salonach i na stoiskach w całej Polsce jest bardzo odległy. Do tego czasu w ofercie pojawią się ciekawe i rozwiązania i nowości możliwe do wprowadzenia wyłącznie w postaci kwadratów."

Więc zapełnicie okrągłymi wkładami palety jeszcze nawet i po 3 :P

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-11-29 o 14:19
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 14:54   #4568
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Ale przecież napisali w komentarzu, że termin wycofania okrąglaków jest jeszcze terminem odległym >.> więc bez przesady, myślę że do końca przyszłego roku dopiero się z tym wyrobią..

"Witamy, jak wspomnieliśmy, moment, w którym okrągłe cienie do powiek nie będą dostępne w salonach i na stoiskach w całej Polsce jest bardzo odległy. Do tego czasu w ofercie pojawią się ciekawe i rozwiązania i nowości możliwe do wprowadzenia wyłącznie w postaci kwadratów."

Więc zapełnicie okrągłymi wkładami palety jeszcze nawet i po 3 :P
Owszem, ale chodzi o to, że problem będzie w momencie kiedy skończy się wkład i zostaną nam puste palety, które będą bezużyteczne
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 15:45   #4569
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Fajnie by było ze strony inglota, gdyby w okresie wymiany cieni na same kwadraty zrobili akcję- przynosisz pustą paletę na kółka i dostajesz na taką samą liczbę kwadratów np. za 25% ceny. No bo kurcze, jak by nie patrzeć powinno im zależeć na dobru ich klientów
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:10   #4570
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Fajnie by było ze strony inglota, gdyby w okresie wymiany cieni na same kwadraty zrobili akcję- przynosisz pustą paletę na kółka i dostajesz na taką samą liczbę kwadratów np. za 25% ceny. No bo kurcze, jak by nie patrzeć powinno im zależeć na dobru ich klientów
Fajnie by było gdyby tak zrobili.

Chociaż z drugiej strony to te palety, same, puste, nie są jakos oszałamiająco drogie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:24   #4571
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Owszem, ale chodzi o to, że problem będzie w momencie kiedy skończy się wkład i zostaną nam puste palety, które będą bezużyteczne
To po co kupować palety na zapas :3 Ja się cieszę że nie mam żadnych takich palet, jedynie te otwierane z lusterkiem
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 16:30   #4572
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
To po co kupować palety na zapas :3 Ja się cieszę że nie mam żadnych takich palet, jedynie te otwierane z lusterkiem
A czemu na zapas?
Ja na przykład mam 4 palety na 10 okrągłych wkładów + kilka piątek. Wszystkie mam zapełnione kółkami, niektóre cienie są już na wykończeniu, niektórych mam sporo, no ale prędzej czy później się skończą. Po zmianie kształtu na kwadraty zostaną mi puste, bezużyteczne palety, i co mam z nimi zrobić?
Fakt, nie są drogie bardzo, ale 4 palety po 18 zł to nie jest też mało. Tym bardziej, że będę musiała kiedyś zakupić nowe palety, na kwadraty.
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 17:02   #4573
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. II

To w sumie dobrze by było gdyby była taka możliwość z tymi paletami jak dziewczyny pisały wcześniej, że zwrot albo jakaś wymiana, cokolwiek...

W sumie nie wiem, szczerze mam mieszane odczucia do tego co chcą zrobić :/ Myślę że chcą się wyróżniać jakoś swoją marką spośród innych marek cieni które sprzedają swoje w okrągłych wkładach. Albo może denerwuje ich fakt że sporo dziewczyn swoje okrąglaki trzyma w paletach maca No i do tego cena, na pewno przy kwadratach będą trzymali się tych 12 złotych, albo może i nawet mogą podrożeć bo przecież wszystko tak idzie w górę >.>
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 17:23   #4574
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
A czemu na zapas?
Ja na przykład mam 4 palety na 10 okrągłych wkładów + kilka piątek. Wszystkie mam zapełnione kółkami, niektóre cienie są już na wykończeniu, niektórych mam sporo, no ale prędzej czy później się skończą. Po zmianie kształtu na kwadraty zostaną mi puste, bezużyteczne palety, i co mam z nimi zrobić?
Fakt, nie są drogie bardzo, ale 4 palety po 18 zł to nie jest też mało. Tym bardziej, że będę musiała kiedyś zakupić nowe palety, na kwadraty.
Jak pisałam wcześniej posiadam kilka palet i też na razie wszystkie pełne. Mam dokładnie ten sam problem Zwłaszcza, że wydałam na nie nie kilkanaście złotych ale znacznie więcej. I teraz jeszcze będę musiała inwestować w palety na kwadraty... a te pieniążki zdecydowanie wiedziałabym jak spożytkować, bo moich "must have" jest tam sporo
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 18:27   #4575
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Fajnie by było gdyby tak zrobili.

Chociaż z drugiej strony to te palety, same, puste, nie są jakos oszałamiająco drogie.

No tak, ale po co po domu mają mi się walać palety, których nie wykorzystam i na które wydałam kasę. Po drugie- żeby móc dalej kupować cienie inglota będę musiała niejako powtórzyć zakup palet (oczywiście można posiłkować się glam boxami czy innymi Z-paletami, ale jednak inglotowe są porządnie wykonane i eleganckie)- tym razem na kwadraty, dlatego to trochę bez sensu.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:11   #4576
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

No super, chyba całkiem powariowali. Teraz mam część cieni MAC-a część Inglota i właśnie trzymam je w MAC-owej palecie bo jest lżejsza i łatwo mi ją przewozić. No ale jak wycofają kółka to pewno zrezygnuję z Inglota bo po 1. nie wykorzystam palet Inglota, które mam, będą mi one zbędne więc będę musiała je sprzedać albo odłożyć w kąt a po 2. wolę zainwestować w MAC-a, który nie robi dziwnych akcji pt. "teraz kółka są be, kupujcie kwadraty"
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:24   #4577
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

Szkoda, wolałam mniejsze i tańsze kółka.

Trudno, na pewno nie zrezygnuję z Inglota, ale byłoby dobrze, gdyby teraz sprzedawczynie informowały o tym osoby, kupujące palety.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:27   #4578
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Kupiła któraś coś z Noble collection ?
Ja (o ile kasy mi starczy po zakupach ) czaję się na liner srebrny i srebrny lakier...ale nigdzie nie umiem znaleźć sensownych swatchy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:39   #4579
Katka1989
Raczkowanie
 
Avatar Katka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Inglot cz. II

Ja planuję w najbliższych dniach wybrać się do salonu. Jeśli coś kupię z nowości, to wrzucę swatche
__________________
Zaczęłam blogowanie, zapraszam! http://redhead-in-style.blogspot.com/
Katka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 13:48   #4580
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Inglot cz. II

Hej, dziewczyny

Dawno już nie kupowałam kosmetyków Inglot, a teraz przypomniałam sobie o moim ukochanym niegdyś błyszczyku tej firmy.
O takim:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...udeleczku.html

Weszłam na stronę Inglota, a tam same produkty do oczu, akcesoria i lakiery do paznokci. Albo się źle odnalazłam na stronie, a może Inglot wycofał się z innych kategorii?

Wiecie może, czy w salonie Inglota znajdę ten błyszczyk z podanego wyżej linka?
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:34   #4581
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez sunflower__ Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny

Dawno już nie kupowałam kosmetyków Inglot, a teraz przypomniałam sobie o moim ukochanym niegdyś błyszczyku tej firmy.
O takim:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...udeleczku.html

Weszłam na stronę Inglota, a tam same produkty do oczu, akcesoria i lakiery do paznokci. Albo się źle odnalazłam na stronie, a może Inglot wycofał się z innych kategorii?

Wiecie może, czy w salonie Inglota znajdę ten błyszczyk z podanego wyżej linka?
Jeżeli chodzi o stronę internetową to trafiłaś dobrze... bo szału tam nie ma Inglot nadal robi cienie, linery, pomadki i błyszczyki, ale co do tego konkretnego błyszczyka ze zdjęcia to ja ich nie widziałam, wiec nie mogę pomóc.
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:10   #4582
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Byłam na 3ch Stawach w Katowicach, z limitki są tylko lakiery....W sumie zirytowana wyszłam stamtąd z moim pierwszym lakierem O.P.I na pocieszenie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:19   #4583
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Inglot cz. II

Całe szczęście, że tu weszłam. Dziękuję za info o wycofywaniu okrąglaków Będzie trzeba pojechać i nakupować na zapas.
Bez sensu, te kwadraty są tak duże, że w życiu bym ich nie zużyła. Do tego droższe.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:24   #4584
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Ja sobie dzisiaj kupiłam paletkę na 20 kwadratów, których aktualnie mam 8 i będę sukcesywnie dokupować juz w tej formie, chociaż nie lubię kwadratów Wolałabym, żeby zostawili kółka no ale co zrobić ;(

Kupiłam też 3 wkłady z tej nowej kolekcji, 151, 154, 155, jak dla mnie bomba uwielbiam takie metaliczne cienie
151 to bardzo przyjemne, czyste sreberko, które długo zachowuje metaliczny połysk, brakowało mi takiego cienia, mam odpowiednik w formie sypkiej, no ale nie zawsze mogę go użyć.
154 ślicznie wygląda na powiece samodzielnie, delikatny, połyskujący metalicznie kolor, subtelny ale robiący ciekawe wrażenie idealny do dziennego, ale nie nudnego makijażu.
155 złotko jak złotko, takie trochę stare złoto, też bardzo ładne

Pozostałe dwa kolory jak dal mnie wyglądają sino i chociaż są ładne, to z moją powieką by się nie polubiły ;(
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:31   #4585
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja sobie dzisiaj kupiłam paletkę na 20 kwadratów, których aktualnie mam 8 i będę sukcesywnie dokupować juz w tej formie, chociaż nie lubię kwadratów Wolałabym, żeby zostawili kółka no ale co zrobić ;(

Kupiłam też 3 wkłady z tej nowej kolekcji, 151, 154, 155, jak dla mnie bomba uwielbiam takie metaliczne cienie
151 to bardzo przyjemne, czyste sreberko, które długo zachowuje metaliczny połysk, brakowało mi takiego cienia, mam odpowiednik w formie sypkiej, no ale nie zawsze mogę go użyć.
154 ślicznie wygląda na powiece samodzielnie, delikatny, połyskujący metalicznie kolor, subtelny ale robiący ciekawe wrażenie idealny do dziennego, ale nie nudnego makijażu.
155 złotko jak złotko, takie trochę stare złoto, też bardzo ładne

Pozostałe dwa kolory jak dal mnie wyglądają sino i chociaż są ładne, to z moją powieką by się nie polubiły ;(
pokaż, pokaż te kolorki
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:03   #4586
Katka1989
Raczkowanie
 
Avatar Katka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Inglot cz. II

Narrhien, wrzucisz swatche tych nowości? Pliiiis
__________________
Zaczęłam blogowanie, zapraszam! http://redhead-in-style.blogspot.com/
Katka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 00:39   #4587
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja sobie dzisiaj kupiłam paletkę na 20 kwadratów, których aktualnie mam 8 i będę sukcesywnie dokupować juz w tej formie, chociaż nie lubię kwadratów Wolałabym, żeby zostawili kółka no ale co zrobić ;(

Kupiłam też 3 wkłady z tej nowej kolekcji, 151, 154, 155, jak dla mnie bomba uwielbiam takie metaliczne cienie
151 to bardzo przyjemne, czyste sreberko, które długo zachowuje metaliczny połysk, brakowało mi takiego cienia, mam odpowiednik w formie sypkiej, no ale nie zawsze mogę go użyć.
154 ślicznie wygląda na powiece samodzielnie, delikatny, połyskujący metalicznie kolor, subtelny ale robiący ciekawe wrażenie idealny do dziennego, ale nie nudnego makijażu.
155 złotko jak złotko, takie trochę stare złoto, też bardzo ładne

Pozostałe dwa kolory jak dal mnie wyglądają sino i chociaż są ładne, to z moją powieką by się nie polubiły ;(
Swatche?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:53   #4588
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

po weekendzie, bo na razie nie mam jak
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 19:20   #4589
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Inglot cz. II

dzisiaj mi Pani powiedziała że kółek nie wycofują tylko nowe kolory nie będą już wychodzic jako kółka jedynie jako kwadraty
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:59   #4590
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
dzisiaj mi Pani powiedziała że kółek nie wycofują tylko nowe kolory nie będą już wychodzic jako kółka jedynie jako kwadraty
Czym jest zdanie zwykłej pracownicy sklepu, a oficjalny fanpage. Nowe kolory cały czas były kwadratowe.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.