wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 15:36   #4711
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziękuję
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:36   #4712
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja sie zastanawiam nad kremme bb albo MISSHA PERFECT COVER albo HOLY MOLY i jeszcze nad CLINIQUE bb cream
Ktory wybrac

Moja skora jest:Tlusta-Naczynkowa (Zaczerwieniona) i nie chce zeby krem bb byl jakis szary,rozowy lub pomaranczowy.. chce zeby zakryl zaczerwienienia na skorze ,, zeby mial odcien WYNILIOWY lub BRZOSKWINI (kolor)

- zeby dosyc dobrze kryl

-zeby nie zapychal -nie powodowal powsatwania wagrow

-zeby nie wbijal sie w niedoskonalosci jeszcze bardziej je uwydaczniajac(np w pory w linie w zamrszczki,w blizny)

-zeby nie dusil NIE POCIL skory

-zeby ladnie naturalnie wygladal-zeby wtopil sie w skore

-zeby nie wysuszal

Waszym zdaniem ktory z nich jest najblizszy idealowi?

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2012-05-14 o 21:12
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:45   #4713
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jejku, nie musisz pisać taką wielką czcionką i drukowanymi literami
Trzeba samemu testować. Każdemu co innego pasuje.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:00   #4714
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Missha potrafi podobno zapychać... nie miała - nie wiem. Trzeba samemu wypróbować.
A pewnie chodziło Ci o Tony Moly... mam Dear me petite cotton pisałyśmy o nim przez pół wcześniejszej strony.....
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:13   #4715
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

katniewojt, cieszmy się, że nie czerwoną czcionką
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:15   #4716
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jeju jaka czcionka nie krzycz. Ja dzisiaj zamówiłam Holika Holika petit cleraing BB, wydaje się być beżowy, dobrze kryjący i do tłustej cery. Ale jeszcze nie próbowałam. Dopiero do mnie leci. I wzięłam też ten Essential. No i leci też do mnie Tony moly DMPC Nie mogę się doczekać
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:21   #4717
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
katniewojt, cieszmy się, że nie czerwoną czcionką
W sumie masz rację
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 21:06   #4718
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:12   #4719
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny chcialam sobie sprobowac zaszalec
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:21   #4720
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Musiałam coś dorzucić do paczki z Gmarket, więc przy okazji dorzuciłam jeszcze The Saem Ally’s Ajell girls mousse BB, nie miałam nic w piance, a kremy The Saem polubiłam. Cena aż dziwna - 2,72$ plus przesyłka.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam nad kremme bb albo MISSHA PERFECT COVER albo HOLY MOLY i jeszcze nad CLINIQUE bb cream
Ktory wybrac

Moja skora jest:Tlusta-Naczynkowa (Zaczerwieniona) i nie chce zeby krem bb byl jakis szary,rozowy lub pomaranczowy.. chce zeby zakryl zaczerwienienia na skorze ,, zeby mial odcien WYNILIOWY lub BRZOSKWINI (kolor)

-zeby dosyc dobrze kryl -zeby nie zapychal -nie powodowal powsatwania wagrow
-zeby nie wbijal sie w niedoskonalosci jeszcze bardziej je uwydaczniajac(np w pory w linie w zamrszczki,w blizny)
-zeby nie dusil NIE POCIL skory
-zeby ladnie naturalnie wygladal-zeby wtopil sie w skore
-zeby nie wysuszal

Waszym zdaniem ktory z nich jest najblizszy idealowi?
Testy, testy, testy.... próbek, miniaturek, tanich i dobrych kremów na ebayu sporo. Np. Holika Holika Clearing Petit, krem do cery tłustej, problemowej, odcień żółtawy, cena do 30zł z przesyłką.
Z odcieniem jest różnie u różnych osób, trzeba samemu zobaczyć co pasuje, a co nie. Dużo osób polubiło Hannavi Hwa Yuun Sun. Kup próbki, przetestuj, zobacz jak kremy zachowują się na Twojej skórze, będzie wiadomo co Ci pasuje, a co nie i łatwiej będzie coś dobrać.

Raczej nikt nie powie, że jakiś jeden będzie idealny.

Missha raczej nie będzie pasować, bo odcienie nie te, a też wiele osób zapycha.

I proszę nie tymi wielkimi literami, bo się czytać nie da.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2012-05-14 o 21:26
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:34   #4721
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie bo ja mam skore zaczerwieniony szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wie w gre wchodzi :
-Misshaperfect cover bb cream
-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream
-TONY MOLY bb cream
-CLINIQUE bb cream

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie??? bo ja mam skore zaczerwieniona --szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini
TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wiec w gre wchodzi :

-Missha perfect cover bb cream

-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream

-TONY MOLY bb cream

-CLINIQUE bb cream

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie??? bo ja mam skore zaczerwieniona --szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini
TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wiec w gre wchodzi :

-Missha perfect cover bb cream

-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream

-TONY MOLY bb cream

-CLINIQUE bb cream

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie??? bo ja mam skore zaczerwieniona --szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini
TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wiec w gre wchodzi :

-Missha perfect cover bb cream

-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream

-TONY MOLY bb cream

-CLINIQUE bb cream

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie??? bo ja mam skore zaczerwieniona --szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini
TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wiec w gre wchodzi :

-"Missha perfect cover "bb cream( nr 21)

-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream

-TONY MOLY bb cream

-CLINIQUE bb cream

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie??? bo ja mam skore zaczerwieniona --szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini
TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wiec w gre wchodzi :

-"Missha perfect cover "bb cream( nr 21)

-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream

-TONY MOLY bb cream

-CLINIQUE bb cream

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
czcionka wgniata w ziemię polecam The Saem Skin Fit Silk Finish- lekka konsystencja,całkiem niezłe krycie według mnie, cudowne wygładzenie jedwabiste bez pudrowego efektu, jasny lekko żółty wyciszający zaczerwienienia kolor no i matuje na cały dzień. Ale do kupienia na Gmarket

http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
No to teraz ten("The Saem Skin Fit Silk Finish")--- tez bede miala na uwadze a nie mozna go kupic na ebay ?jakie on ma odcienie??? bo ja mam skore zaczerwieniona --szukam raczej odcienia wanili lub brzoskwini
TYLKO NIE ODCIENIE SZARE ROZOWE ANI POMARANCZOWE
Wiec w gre wchodzi :

-"Missha perfect cover "bb cream( nr 21)

-The Saem Skin Fit Silk Finish bb cream

-TONY MOLY bb cream

-CLINIQUE bb cream
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 22:42   #4722
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

clinique i missha mają różowe podtony, łatwo można znaleźć recenzję bb kremu clinique i jest wyraźnie różowy. Co do Saem przecież w linku są swatche
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 01:07   #4723
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Twoj link okazal mi sie bardzoooo pomocny dziekuje wiele mi wyjasnil

Wiec :CLINIQUE bb Cream -ODPADA

-HOLY MOLY bb cream -ODPADA (oscien bardzo ladny naturalny jasny+zolc -ale bardzo slabiutko kryje NADAJE ON SIE --- raczej dla skor PRAWIE IDEALNYCH ...)


Teraz po przeczytaniu linku dodaje do swojej listy - cream bb HERA (odcien nr 2)

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-15 o 16:54
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:03   #4724
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Twoj link okazal mi sie bardzoooo pomocny dziekuje wiele mi wyjasnil
Wiec :CLINIQUE bb Cream -ODPADA
-HOLY MOLY bb cream -ODPADA (oscien bardzo ladny naturalny jasny+zolc -ale bardzo slabiutko kryje)
Teraz po przeczytaniu linku dodaje- cream bb HERA nr 2
Hera 2 ma odcień rózowy i jeżeli jesteś bardzo blada to będzie odcinal się od reszty. Hera nie ma matowego wykończenia raczej takie lekko tłustawe - konieczny sypki puder .
Polecam :http://www.ebay.pl/itm/The-Face-Shop...item2eb7fa4999
i
http://www.ebay.pl/itm/ElishaCoy-Alw...item45ffcac7d8 ten trzeba nakladać naprawdę w małej ilości i ma sie idealna cerę

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Czy ma ktoś wolną próbkę MISSHA Cho Bo Yang #2 albo może mi napisać jaki ma odcień ? Miałam nr1 ale był trochę za różowy.....
zamówiłam na ebay próbki w kolorze 2 ale niestety do mnie nie dotarły

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:56
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:32   #4725
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy ma ktoś wolną próbkę MISSHA Cho Bo Yang #2 albo może mi napisać jaki ma odcień ? Miałam nr1 ale był trochę za różowy.....
zamówiłam na ebay próbki w kolorze 2 ale niestety do mnie nie dotarły
Mogę zrobić jutro swatcha porównującego oba odcienie jeśli to wystarczy, mam od Zygmus próbkę 2, dzisiaj dostałam z ebaya próbki nr 1. 2 jest niestety zdecydowanie za ciemna dla mnie, 1 jeszcze nie otwierałam.
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:43   #4726
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kochane, ktory to jest ten polecany slimaczkowy mizona?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:51   #4727
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Mogę zrobić jutro swatcha porównującego oba odcienie jeśli to wystarczy, mam od Zygmus próbkę 2, dzisiaj dostałam z ebaya próbki nr 1. 2 jest niestety zdecydowanie za ciemna dla mnie, 1 jeszcze nie otwierałam.

będę bardzo wdzięczna za zdjęcia - kończą mi sie kremy i muszę coś zamówić. Na 99% zaopatrzę się właśnie w cho bo yang z tych wszystkich bebików ma chyba najfajniejszy skład
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:07   #4728
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Kochane, ktory to jest ten polecany slimaczkowy mizona?
O ten KLIK
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:02   #4729
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Hera 2 ma odcień rózowy i jeżeli jesteś bardzo blada to będzie odcinal się od reszty. Hera nie ma matowego wykończenia raczej takie lekko tłustawe - konieczny sypki puder .
Polecam :http://www.ebay.pl/itm/The-Face-Shop...item2eb7fa4999
i
http://www.ebay.pl/itm/ElishaCoy-Alw...item45ffcac7d8 ten trzeba nakladać naprawdę w małej ilości i ma sie idealna cerę

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Czy ma ktoś wolną próbkę MISSHA Cho Bo Yang #2 albo może mi napisać jaki ma odcień ? Miałam nr1 ale był trochę za różowy.....
zamówiłam na ebay próbki w kolorze 2 ale niestety do mnie nie dotarły
Te dwa kremy bb KTORE MI POLEASZ -myslisz ze zakryja zaczerwienienia? dosyc dobrze kryja? i ktore odceinie z tych firm mi polecasz :Moja skora jest: TLUSTA -NACZYNKOWA(zaczerwieniona )

Znalazlam stronke dziewczyny ktora WYTESTOWALA WSZYSTKIE KREMY BB -dostepne na rynku -na swoim blogu pokazuje swache I OPISUJE JAKIE MA KRYCIE TUTAJ- http://mllou.blogspot.com/2012/02/kr...#axzz1utGhMH9f
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 17:23   #4730
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Te dwa kremy bb KTORE MI POLEASZ -myslisz ze zakryja zaczerwienienia? dosyc dobrze kryja? i ktore odceinie z tych firm mi polecasz :Moja skora jest: TLUSTA -NACZYNKOWA(zaczerwieniona )

Znalazlam stronke dziewczyny ktora WYTESTOWALA WSZYSTKIE KREMY BB -dostepne na rynku -na swoim blogu pokazuje swache I OPISUJE JAKIE MA KRYCIE TUTAJ- http://mllou.blogspot.com/2012/02/kr...#axzz1utGhMH9f
Przeczytałaś chociaż trochę tego wątku? Bo mam wrażenie, że nie

Skoro są dostępne swatche, to może tą myślą przewodnią się kieruj...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:56   #4731
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Te dwa kremy bb KTORE MI POLEASZ -myslisz ze zakryja zaczerwienienia? dosyc dobrze kryja? i ktore odceinie z tych firm mi polecasz :Moja skora jest: TLUSTA -NACZYNKOWA(zaczerwieniona )

Znalazlam stronke dziewczyny ktora WYTESTOWALA WSZYSTKIE KREMY BB -dostepne na rynku -na swoim blogu pokazuje swache I OPISUJE JAKIE MA KRYCIE TUTAJ- http://mllou.blogspot.com/2012/02/kr...#axzz1utGhMH9f
te które poleciłam to naprawdę dobre kremy oba ładnie zachowują się na skórze (baby jest jaśniejszy ). Jeżeli masz bardzo zaczerwieniona skórę to konieczny jest korektor ponieważ żaden bb ani podkład sobie z tym nie poradzi.
Moim zdaniem zbyt dużo czasu tracisz na zadawaniu pytań i nie czytaniu odpowiedzi............. Żadna z nas nie powie Ci który krem będzie ok - ten sam krem w zależności od skóry, ph zachowuje się inaczej. Przeczytaj cały wątek zapisz na kartce nazwy kremów ,które cię zainteresowały i zacznij zamawiac próbki!
TESTY, TESTY ,TESTY i może znajdziesz krem idealny
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:00   #4732
Mjucaczek
Zadomowienie
 
Avatar Mjucaczek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Ostrołęka
Wiadomości: 1 877
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmuś - jesteś wielka! O 9:30 dostałam przesyłkę Napisz ile mam Ci przelać
To raz. Dwa - te próbki podważyły wieloletnie teorie rodziny, że jestem blada ("oj dziecko,taka blada, może anemia, zrób sobie badanie krwi!")... taaa. Wypróbowałam 4 do tej pory (małe swatche na części twarzy), z czego jeden mam cały dzień i w sumie wszystkie za jasne
Głównie to wina mojego świeżo opalonego nosa (jak można nie nałożyć kremu z filtrem NA NOS, kiedy jedzie się na Łomnicę?! Jak można go ominąć? ) , więc 2 z 4 wypróbowanych tak naprawdę na resztę twarzy pasuję. Nosek wykonturuje i już będzie naturalnie (ciężko samemu to ocenić, kiedy widzę etap przykrywania nosa bb, więc ja czuję się jak mumia).

Za tydzień pewnie podejmę konkretną decyzję, muszę tylko jeszcze obejrzeć czy są dostępne różne odcienie tych, które mam.

Jeszcze raz Zygmus dziękuję
__________________
They say I'm different cause I'm a piece of sugar cane
And when I kick my legs, I got rythm
My great grandpa was a blues lover
He'd be rockin' his moonshine to B.B.King and Jimmy Reed...

Mjucaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:24   #4733
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dobra wyczytalam juz o bb chyba wszystko co sie da i to moja oficjalna lista kremow bb ktore zamowie:Missha PFC-juz do mnie idzie



- "THE SAEM SKIN FIT SILK FINISH bb cream"

-"THE FACE SHOP FACE IT POWER PERFECT BB cream"(nr1 light
beige)

- "ELISHACoy Always Baby bb cream "


Dziewczyny moze ktoras z wie czy z tych trzech kremow bb co wymienilam moja lista ktory z nich ma najwieksze krycie???
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:31   #4734
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mjucaczek Pokaż wiadomość
Zygmuś - jesteś wielka! O 9:30 dostałam przesyłkę Napisz ile mam Ci przelać
To raz. Dwa - te próbki podważyły wieloletnie teorie rodziny, że jestem blada ("oj dziecko,taka blada, może anemia, zrób sobie badanie krwi!")... taaa. Wypróbowałam 4 do tej pory (małe swatche na części twarzy), z czego jeden mam cały dzień i w sumie wszystkie za jasne
Głównie to wina mojego świeżo opalonego nosa (jak można nie nałożyć kremu z filtrem NA NOS, kiedy jedzie się na Łomnicę?! Jak można go ominąć? ) , więc 2 z 4 wypróbowanych tak naprawdę na resztę twarzy pasuję. Nosek wykonturuje i już będzie naturalnie (ciężko samemu to ocenić, kiedy widzę etap przykrywania nosa bb, więc ja czuję się jak mumia).

Za tydzień pewnie podejmę konkretną decyzję, muszę tylko jeszcze obejrzeć czy są dostępne różne odcienie tych, które mam.

Jeszcze raz Zygmus dziękuję
Cieszę się, że przesyłka dotarła
Napisz co Ci wysłałam (zupełnie nie pamiętam, za dużo wysyłam), będzie łatwiej poszukać czegoś ciemniejszego.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:34   #4735
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Powiedzcie mi proszę, czy po dłuższym stosowaniu kremów BB zauważyłyście jakąś różnicę w kondycji skóry? Oczywiście wiem, że to nie są kremy lecznicze. Ale jestem ciekawa obserwacji długich stażem użytkowniczek. Czy można "na coś" liczyć?
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:14   #4736
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę, czy po dłuższym stosowaniu kremów BB zauważyłyście jakąś różnicę w kondycji skóry? Oczywiście wiem, że to nie są kremy lecznicze. Ale jestem ciekawa obserwacji długich stażem użytkowniczek. Czy można "na coś" liczyć?

u mnie bez jakichkolwiek zmian
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:22   #4737
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

u mnie też żadnych zmian.......... niby działają wybielająco ale przebarwienia jak były tak są nawet te najjaśniejsze.
Co ważne kremy bb trzeba baaardzo dokładnie zmywać bo one wżerają sie w skórę ( zauważy łam to kiedyś przypadkiem jak obsmarowałam sobie w czasie testowania ręke - ku mojemu zdziwieniu po kąpieli dalej były widoczne ślady)

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-05-15 o 21:42
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:43   #4738
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
u mnie też żadnych zmian.......... niby działają wybielająco ale przebarwienia jak były tak są nawet te najjaśniejsze.
Co ważne trzeba je baaardzo dokładnie zmywać bo one wżerają sie w skórę ( zauważy łam to kiedyś przypadkiem jak obsmarowałam sobie w czasie testowania ręke - ku mojemu zdziwieniu po kąpieli dalej były widoczne ślady)
Zmywam: 1 mydłem, 2 mleczkiem, 3 micelem do czystego wacika.
Mam nadzieję że wystarczy, więcej czyszczenia moja naczynkowa, wrażliwa skóra nie zniesie.
A zmywanie olejkiem odpada z w/w powodów. Rozważam jeszcze próbę z mleczkiem Babydream.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM



Edytowane przez ksantypa7
Czas edycji: 2012-05-15 o 21:44
ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:56   #4739
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A u mnie po prawie 2 latach stosowania BB jest różnica, cera jest tak jakby zdrowsza, a niektóre przebarwienia jaśniejsze
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 22:50   #4740
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

U mnie różnicy nie ma póki co, ale nawet na to nie licze zbytnio. Chodzi mi głównie o to, żeby jako tako chronił przed słońcem na tyle na ile może i żeby dobrze wyglądał na twarzy (szczególnie w połączeniu z filtrami co w przypadku zwykłych podkładów i aptecznych filtrów mi się nie udało. Chociaż nawet bb krem z aptecznymi filtrami wyglądał obrzydliwie).

A zmywam micelem a później ocm, jak potrzeba to jeszcze żelem babydream ale to raczej rzadko. Samym sposobem ocm wydaje mi się, że się nie da zmyć do końca, mimo że szmatka muślinowa wydaje się być czysta (używam dwóch jedna do zmywania druga do sprawdzania czy już czysto). Jakoś w pełni nie ufam ocm jeśli chodzi o zmywanie bb kremów.

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2012-05-15 o 22:52
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.