Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-01, 12:34   #3631
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No ja akurat nie mam kaca, noc w miarę przespałam, generalnie chcę jak najszybciej zapomnieć że był jakikolwiek sylwester

Ciekawe czy to był ostatni sylwester w dziejach świata:P jeśli oglądałyście film "Melancholia" to ja będę tak wyczekiwać końca jak Justine
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 12:37   #3632
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nie lubię sylwestra

Ja chyba zacznę dni odliczać ale zanim nastąpi koniec świata chcę spędzić ten ostatni sylwester z moim kimś
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 12:46   #3633
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

poszłam spać po 5, wstałam po 9, wróciłam do domu ok.10 i mam tyle nauki. nawet nie chodzi o to zadanie, bo moge pisać i pisać, ale nauka, kutwa....
jak dla mnie koniec świata może być nawet teraz
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 12:53   #3634
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

U mnie koniec świata jest co tydzień w poniedziałki i środy także dwa końce świata na tydzień
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 13:21   #3635
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

U mnie też góra nauki, a mobilizacja okrągłe zero... Przez cała przerwę świąteczną nie zrobiłam prawie nic I jeszcze rysunek, na który nie mam pomysłu Ale nam się zebrało na narzekanie
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 13:39   #3636
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

narzekanko pierwsza klasa
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 14:03   #3637
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ruda. Dobry bądź niedobry. Taki umiarkowany, więc dzień umiarkowany Co tam ciekawego słychać dziewczyny? duży kac?
Kac nieduży, ale na Żubrówkę długo jeszcze nie spojrzę.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Ja chyba zacznę dni odliczać ale zanim nastąpi koniec świata chcę spędzić ten ostatni sylwester z moim kimś
Kurczę, a ja chciałam mieć ślub i wesele za dwa lata, a tu świat się kończy (znowu)...

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
poszłam spać po 5, wstałam po 9, wróciłam do domu ok.10 i mam tyle nauki. nawet nie chodzi o to zadanie, bo moge pisać i pisać, ale nauka, kutwa....
jak dla mnie koniec świata może być nawet teraz
Taaa, ja wylazłam z łóżka o ósmej na siku, po czym wstałam o pierwszej.
Nawet mi nie mów o nauce...

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
U mnie też góra nauki, a mobilizacja okrągłe zero... Przez cała przerwę świąteczną nie zrobiłam prawie nic I jeszcze rysunek, na który nie mam pomysłu Ale nam się zebrało na narzekanie
Ja przez święta miałam pracę pisać, nic nie zrobiłam
Dzisiaj muszę nadrobić, bo mi promotorka nogi z dxpy powyrywa.
Jeszcze jednego podrozdziału nie mogę napisać, bo potrzebuję do tego książki, która to książka jest tylko jedna w naszej bibliotece i od początku grudnia nieosiągalna, bo ktoś wypożyczył i nie oddał, a pani bibliotekarka nie może powiedzieć, kto.
Śmiech na sali
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 14:39   #3638
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś błagam... chce mi się ryczeć, mam tyle jeszcze do zrobienia... spałam dzisiaj tylko 4 godziny, jest mi potwornie zimno, chce mi sie spać, ledwo na oczy widzę, jest mi strasznie smutno, w ogóle brak motywacji i nawał pracy..

przepraszam, brzmi jak jakaś kobieta z depresją...
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 14:46   #3639
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś błagam... chce mi się ryczeć, mam tyle jeszcze do zrobienia... spałam dzisiaj tylko 4 godziny, jest mi potwornie zimno, chce mi sie spać, ledwo na oczy widzę, jest mi strasznie smutno, w ogóle brak motywacji i nawał pracy..

przepraszam, brzmi jak jakaś kobieta z depresją...
Może to zabrzmi banalnie, ale poradzisz sobie
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 14:51   #3640
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

My Blue - A może sobie po prostu trochę odpuść? Skoro miałaś długą nieobecność to pewnie nauczyciele nie będą jakoś ostro patrzeć na Twoje opóźnienia w zaliczaniu. Lepiej odpocząć i ogarnąć wszystko stopniowo niż nagle, na siłę, frustrować się i ostatecznie nic z tego nie wynieść prócz stresu.

A zeby dać Ci dobry przykład to ja sobie robię jeszcze tydzień wolnego po świetach

bo jestem wybitnie przemęczona tym semestrem, dodatkowo jeszcze mam kłopoty osobiste, takie dość spore, i jeszcze z samą sobą. Już dawno powinnam iść do lekarza i coś z tym zrobić, zacząć znów brać leki, ale zwlekam, nie mam motywacji, w ogóle nic ostatnio nie ma dla mnie sensu.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-01-01 o 14:52
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 14:58   #3641
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

dla mnie też nic nie ma sensu aktualnie, jestem przemęczona, z tego wszystkiego ciągle chce mi się ryczeć, z byle powodu, przez ten czas jak byłam w domu to zaznałam trochę takiego spokoju i mogłam skupić się na sobie i małych przyjemnościach, jak chociażby codzienne smarowanie się balsamem po myciu, a normalnie nie mam czasu, bo ciągle siedze i się ucze.
Potrzebuję wsparcia, motywacji, przytulenia, zrozumienia.

A nauczyciele hmm.. myślę, że nie zrozumieją. Nie rozumieją świąt, sylwestra, normalnie kartkówki niezapowiedziane też, sprawdziany, odpowiedź ... Jeszcze mam dużo zaległych sprawdzianów + aktualne.. Jeszcze jedna nauczycielka mnie dosłownie gnębi... Dzisiaj wpadłam nawet na pomysł, że chciałabym w przyszłym roku nauczanie indywidualne. Co jest oczywiście nie możliwe, bo ani moja mama się na to nie zgodzi, ani nic mi nie jest. Ale to chyba zmniejszyłoby stres, a to w moim przypadku jest straszne. Kiedyś mnie wykończy albo doprowadzi do tragedii..
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 15:02   #3642
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

A myślałaś zeby porozmawiać z psychologiem albo pedagogiem szkolnym? Do której szkoły chodzisz w ogóle?

Ogólnie niewesoło brzmi to u Ciebie, ja wymiękłam dopiero na studiach. Znaczy wszyscy myślą ze dla mnie sobie radzić to jak splunąć ale co oni tam wiedzą

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-01-01 o 15:03
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:16   #3643
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

dziękuję, że w ogóle ktoś to czyta, piszę tutaj właśnie dlatego, że ktoś to przeczyta i napisze dwa słowa do mnie. W domu mogłabym usłyszeć co najwyżej "Dziecko, przetsań się użalać nad sobą" z pogardą.
Doszłam do wniosku, że nie chce mi się żyć. Mam dość tej wiecznej presji, wyścigu szczurów..
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:19   #3644
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

no to nie rozmawiaj z domownikami tylko z kimś, że tak powiem, niezaangażowanym. Bo to, że nie masz powodu (przyjmijmy, bo nie wiem) się tak czuć, to nie znaczy że się nie czujesz strasznie. Dlatego powinnaś pogadać z kimś, kto się na tym zna i kto by mógł pomóc. I wydaje mi się, że właśnie pedagog szkolny byłby właściwą osobą. Albo wychowawca, jeśli masz jakiegoś fajnego.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 16:11   #3645
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś błagam... chce mi się ryczeć, mam tyle jeszcze do zrobienia... spałam dzisiaj tylko 4 godziny, jest mi potwornie zimno, chce mi sie spać, ledwo na oczy widzę, jest mi strasznie smutno, w ogóle brak motywacji i nawał pracy..

przepraszam, brzmi jak jakaś kobieta z depresją...
Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
dla mnie też nic nie ma sensu aktualnie, jestem przemęczona, z tego wszystkiego ciągle chce mi się ryczeć, z byle powodu, przez ten czas jak byłam w domu to zaznałam trochę takiego spokoju i mogłam skupić się na sobie i małych przyjemnościach, jak chociażby codzienne smarowanie się balsamem po myciu, a normalnie nie mam czasu, bo ciągle siedze i się ucze.
Potrzebuję wsparcia, motywacji, przytulenia, zrozumienia.

A nauczyciele hmm.. myślę, że nie zrozumieją. Nie rozumieją świąt, sylwestra, normalnie kartkówki niezapowiedziane też, sprawdziany, odpowiedź ... Jeszcze mam dużo zaległych sprawdzianów + aktualne.. Jeszcze jedna nauczycielka mnie dosłownie gnębi... Dzisiaj wpadłam nawet na pomysł, że chciałabym w przyszłym roku nauczanie indywidualne. Co jest oczywiście nie możliwe, bo ani moja mama się na to nie zgodzi, ani nic mi nie jest. Ale to chyba zmniejszyłoby stres, a to w moim przypadku jest straszne. Kiedyś mnie wykończy albo doprowadzi do tragedii..
Nauczania indywidualnego nie przyznają Ci tak z byle powodu, na moje oko idziesz w stronę depresji, coś o tym wiem, mam drugi rok ind. w domu. Bardzo dużo przeszłam, w tak młodym wieku wylałam tak dużo łez... ale może to mnie uratowało od najgorszego. Rozumiem bardzo dobrze co przeżywasz, nauczycieli nie obchodzi co się działo, nawalą materiału, na zasadzie "masz kuj 10 godzin i umiej", jakbyśmy w ogóle życia nie mieli... nienawidzę polskiego systemu szkolnictwa. W innych krajach coś takiego jest nie do pomyślenia...

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
no to nie rozmawiaj z domownikami tylko z kimś, że tak powiem, niezaangażowanym. Bo to, że nie masz powodu (przyjmijmy, bo nie wiem) się tak czuć, to nie znaczy że się nie czujesz strasznie. Dlatego powinnaś pogadać z kimś, kto się na tym zna i kto by mógł pomóc. I wydaje mi się, że właśnie pedagog szkolny byłby właściwą osobą. Albo wychowawca, jeśli masz jakiegoś fajnego.
ja również tak myślę.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 16:58   #3646
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

1. Golaski.
2. Z odżywką.
3. Pomalowane L'Oreal Resist&Shine, nr 007.
Przy okazji, przypomniałam sobie, dlaczego tak strasznie bardzo nie lubię tego lakieru
bardzo ładne delikatesy

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A oto po kolei:
-Fioletowy Essence
-Mój zimowy mani :3
-Ballerina Backstage (z nowym kształtem pazurków)
-Mój piękny lakier Berry Love :3
-Dzisiejsze mani inspirowane japońskimi czasopismami
-oraz lakiery które kupiłam na bazarze i nie mogę się doczekać, żeby je wypróbować ;d ten srebrny będzie śliczny razem z tym z H&M'a
ależ piękna płytka!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Mam dla Was prawdziwa bombe z Flormar'a, w ktorej jestem bezgranicznie zakochana
noo, prezentuje się super

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
Dawno nic tu nie wstawiałam, więc może się troszkę przypomnę
czerwone widziałam, ale to w kolorach medzikowych jest boskie!!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ktoś mnie tak cisną na orly zielone jabuszko to macie wygłodniałe sępy


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31316385]Wkupne.
Mam grube paluchy,nie umiem malować paznokci i są do bani.Wszystko jest do bani.
http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc0014yz.jpg/[/QUOTE]

oj niewiele widać na tym zdjęciu



nie nadążam za niczym, nadrobiłam troszkę ale mało
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 17:02   #3647
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Wszystkiego dobrego kobitki w nowym roku, ja właśnei popijam szampana

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Muahaha, mam!
Rozświetlacz zakupiony, mój prywatny Rycerz zerwał się o ósmej rano, pogłaskał zaślinioną i zaspaną mnie i popędził na swym białym ko... znaczy, tramwajem, ażeby zakupić dwa ostatnie rozświetlacze

Chyba na allegro na aukcję wystawię ten nadprogramowy, może ktoś się skusi i trochę gotówki się dorobię
O matko, ten twój Kuba to skarb jest normalnie!!!! Gratuluję rozświetlacza mi panie w Naturze powiedziały, że może koło 12ego! Ale znając zycie powiedziały na odczepne bo nie wiedziały o co w ogóle pytam....

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
O kurka wodna, a ja się tak na nie napaliłam. Też będę zamawiała Konada, moje 5 pierwszych konadowych płytek Z Essence jestem zadowolona, wszystko się super odbija. Myślałam, że BM będzie jeszcze lepszy. Ale może lepiej tak jak piszesz zainwestować w Konada Jestem w kropce, o patrzcie -> . <- A jaki masz zestaw, 25 czy 21 płytek? Słyszałam, że BM ma za małe całościowe wzorki, nie tylko na kciukach. A jak z Konadem?
No takie jest moje indywidualne zdanie poparte moim uzytkowaniem. Może taki zestaw mi się trafił, ze niektóre wzory sa kiepskie... Ale czytałam na fejsie, ze mnóstwo osób dostało płytkie z całkiem źle wygrawerowanymi wzorami... więc modliłam się żeby moje dotarły niewadliwe.
Mam ten 25 płytek i w tej kolekcji wzorki są wieksze niż w tej 21 sztuk. Są chyba takie same jak konadowe (w tej 21szt byłt mniejsze) co nie zmienia faktu ze dla mnie na kciuki na szerokość są na styk, styków. A na długie pazurki to tylko łączone. Robię konadowe całopaznokciowe tylko jak mi się coś złąmało i akurat mam na zero, albo do 1,5 mm za opuszek. Na dłuższych już trochę zaczyna brakować zwłaszcza na kciukach właśnie.

Ja inwestuję w konad... tylko i wyłącznie. Essence też mam jedną i jest w porządku ale mają mało ciekawe płytki. A BM jest po prostu średnie. Nie złe... średnie, ale za tą cenę cudów się nie spodziewałam..

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie jak nazywaja sie takie szafki na kosmetyki ? albo taka, ze ma na dole jedną duża szufladę podobaja mi sie, co prawda u mnie ikei nie ma ale moze udalo by misie ja zdobyc.
hehehehhehe ty wiesz ze jak dziewczyny moje jechały na swięta z Krk to im kazałam w ikei szukać takiej tylko tekturowej bo kiedyś kiedyś były w ikei podobno...
Aleeeeeeeee zobacz załącznik maaaaammmmm! moje wymarzone komódki. Tutaj stacjonarnie w Nomi za lekko ponad 17 zł
Nie dość , ze tekturowe a takie chciałam, żeby były niedrogie i lekkie. To są przesłodkie

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
dziękuję, że w ogóle ktoś to czyta, piszę tutaj właśnie dlatego, że ktoś to przeczyta i napisze dwa słowa do mnie. W domu mogłabym usłyszeć co najwyżej "Dziecko, przetsań się użalać nad sobą" z pogardą.
Doszłam do wniosku, że nie chce mi się żyć. Mam dość tej wiecznej presji, wyścigu szczurów..
Kurcze, poczytałam twoje posty i mam wrażenie, że Lolli ma racje. Przydałby ci się ktoś kto zna się na depresjach i tego typu emocjonalnych zawirowaniach, bo wygląda na to ze nienajlepiej się czujesz...
Myślisz, ze jesteś w stanie poradzić sobie z tym sama? Pamiętam, że też miałam kiedyś dość ciemny okres w życiu ale wyszłam z tego sama. Nie było to aż tak poważne. Teraz cieszę się życiem. Nie mam czasu zazwyczaj jeść ani spać ale mam swoje małe przyjemnosci.
Dużo się uczę bo pracuję na stypendium an studiach i oprócz tego pracuję. Także czasu mam mało. Ale paznokcie, włosy, forum. Kupienie sobei kosmetyku. To moje przyjemności dzieki którym wiem, ze zyje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00613.jpg (47,4 KB, 44 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-01 o 17:04
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 17:07   #3648
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka Mooom I want this!!!!!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 17:08   #3649
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
wstawiam swoje staruchy
śliczne

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość

a tu moje w kolorze w sumie to moj faworyt
w kolorze lepiej niż gołe, ale dla mnie też za długie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Prosz: moje bidy
ładne te bidy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 17:53   #3650
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mgiełka Mooom I want this!!!!!
super są - wiem
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:35   #3651
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

ale tu puchy, żyjcie kobiety!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:46   #3652
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Jak makiem zasiał
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:52   #3653
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

czy może mi ktoras z was przypomniec jaki jest adres bloga naszej malinki?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 23:08   #3654
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Bajzelkosmetyczny.blogspo t.com wydaje mi się że bez myślnika przy bajzlu
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 23:52   #3655
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Bardzo Ci dziękuję!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 09:12   #3656
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Sniegowa pomaranczowy jest na celulit :P
I to mnie przekonuje do niego

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
loli mi się podobasz ja jeszcze czekam, ok 2 tygodnie idą.

Ktoś mnie tak cisną na orly zielone jabuszko to macie wygłodniałe sępy
Super jest. Słodziutki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31316385]Wkupne.
Mam grube paluchy,nie umiem malować paznokci i są do bani.Wszystko jest do bani.
http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc0014yz.jpg/[/QUOTE]

Ale że jakie grube....
Bardzo ładnie


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Pilar i tak Cię kocham
ruda całość najlepiej. loli już pisala że chodzi o to chyba,że nie mogę monitorowac gdzie jest paczka.
Dokładnie- nie masz możliwości monitorowania przesyłek międzynarodowych.
Paczkę dostarczą na najbliższą pocztę i powinna iść około tygodnia.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nom nom nom, zrobiłam panna cottę. Dwadzieścia minut roboty, a pychotka do wciągnięcia gotowa

(...a dupa rośnie )

EDIT:
O, takie mam dobre:
20 minut! Super Idealnie dla moich łakomczuchów. Wczoraj na wariata mufinki robiłam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam Sylwestrowe mani... plan był na nudziaki tylko bo miałam wymagającą tego okoliczność... plan się zmienił i zrobiłam z nich coś bardziej na Sylwestra.
Będą tutaj takie które mnie pewnie uduszą za Hello Holo.... ale nie mogłam się powstrzymać...

Essie brooch the subkect + Hello Holo + wzorek + mgiełka z GR na pazurki z wzorkiem (nawiązują tematycznie do HH, bo też tak migoczą tylko delikatniej)...
Sliiiicznie tylko... mam palce czerwoniaste...
Łoooooł Super są.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze przepis na panna cottę?
Ja, ja, ja proszę

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
zmotywujcie mnie do nauki błagam. Chce mi się płakać jak o tym pomyśle jest tego tyle. Głowa mnie boli-nie od alkoholu, jest mi zimno, chce mi sie strasznie spać, jestem zmęczona. A jutro powrót do szkoły po 3 miesiącach i 3 sprawdziany...
3 sprawdziany w jednym dniu!!! Masakra. Nie dziwię się, że masz taki nastrój...

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś błagam... chce mi się ryczeć, mam tyle jeszcze do zrobienia... spałam dzisiaj tylko 4 godziny, jest mi potwornie zimno, chce mi sie spać, ledwo na oczy widzę, jest mi strasznie smutno, w ogóle brak motywacji i nawał pracy..

przepraszam, brzmi jak jakaś kobieta z depresją...
To rzeczywiście wygląda na depresję.... Może "tylko" taką zimową. Wtedy ratunkiem jest doświetlenie. Ja sobie radzę wizytą w solarium- 2-3 minuty, przy wyłączonych lampach na twarz. Działa cuda. Spróbuj- może to pomóc.

Dziewczynki Kochane! Wszystkiego naj naj w Nowym Roku.
To moje ekspresowe sylwestrowe mani wraz z toastem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (70,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (70,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylw.jpg (77,4 KB, 92 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 09:42   #3657
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To moje ekspresowe sylwestrowe mani wraz z toastem.
Śniegowa, ale Ty ładna jesteś. To Twoje naturalne loki?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 09:46   #3658
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Śniegowa, ale Ty ładna jesteś. To Twoje naturalne loki?
Dziękuję . A loczki spod wałków. Rzęsy też podrasowane
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 11:44   #3659
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochane! Wszystkiego naj naj w Nowym Roku.
To moje ekspresowe sylwestrowe mani wraz z toastem.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziękuję . A loczki spod wałków. Rzęsy też podrasowane
No włąśnie miałam pytać skąd te loczki Ślicznie wyglądasz i teraz pytanie w avatarze to nie ty? Bo kurczę całkiem inaczej wyglądasz A ja sobie ciebie wyobrażałam tak jak na tym poprzednim zdjęciu. Bardzo jasne krótkie włoski itp
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 12:13   #3660
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No włąśnie miałam pytać skąd te loczki Ślicznie wyglądasz i teraz pytanie w avatarze to nie ty? Bo kurczę całkiem inaczej wyglądasz A ja sobie ciebie wyobrażałam tak jak na tym poprzednim zdjęciu. Bardzo jasne krótkie włoski itp
Na Avatarze to też ja

Poprzednie zdjęcie było sprzed 2 lat, więc postanowiłam zmienić.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.