kosmetyki które odmieniły moje życie na lepsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 11:54   #1
sofia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2

kosmetyki które odmieniły moje życie na lepsze


Długo się zastanawiałam nad tym co napisać ,od czego zaczĄĆ?
Zacznę od tego iż obiecuję, że moja odpowiedż na pytanie konkursowe będzie jak najbardziej szczera i mam nadzieję przydatna dla wielu osób!
Wiele dziewczyn pisało w swoich wątkach ,że najważniejsza dla nich jest pielęgnacja (pomimo tego, że w pytaniu konk. jest o kosmetykach w kosmetyczce), jak najbardziej uważam tak jak te dziewczyny, że to jest bardzo ważna podstawa do wykonania makijażu. skóra przed nałożeniem makijażu musi być odpowiednio przygotowana.
Inspirację co do makijażu zaczełam czerpać od mojej siostry ,która ma ponad 30 lat(na które nie wygląda) i ma nieskazitelną zdrową cerę, i ona zdradziła mi sekret pielęgnacji który teraz ja wam zdradze. codziennie rano i wieczorem myję twarz mydłem który się nazywa" marsyllia", jest to mydło nie zwykłe ,które jest nawet polecane przez wloskich dermatologów(mydło kosztuje kilka euro i sprowadza mi je siostra z włoch). mydło to wspaniale oczyszcza przy tym nie wysuszając skóry! dowiedzialam sie tez, że te mydło usuwa 100% bakteri, jest tak delikatne ,że można nim myć nawet jabłka żeby usunąć wszystkie zanieczyszczenia! więc po" marsylli" nakładam na twarz krem odzywczy i gdy sie wchłonie przystępuje do makijażu kosmetykami ,które są wręcz nie zbędne w mojej kosmetyczce.
ulubiony podkład to najlepiej rozświetlający, który nie ma w swoim składzie parabenów ,które po jakimś czasie szkodzą skórze. jest nim Healthy Mix Bourjois ,potem używam korektora( jeśli mam jakieś nie spodzianki ) bez którego wogóle nie mogłabym przeżyć (dziękuje osobom ,które wymyśliły korektor do twarzy) ,ulubionym jest mac studio finish concealer, następnie odkrycie roku _puder do twarzy halo hydrating powder smashbox- jest nie samowity! aczkolwiek drogi,ale wydajny! potem nakładam genialny bronzer halo glow smashbox, mój ulubiony.nastęną rzeczą jest mój atut który zawsze wykorzystuje czyli na maksa pogrubione rzęsy na moich dużych oczach. I od samego początku istnienia tej maskary jestem wierna loreal million lashes ,która przepięknie otwiera oko, a że słyszę komplementy na temat rzęs to jestem jej wierna.i ostanią rzeczą nie zbędną w mojej kosmetyczce są rzesze błyszczyków pomadek itp,w rożnych kolorach, najbardziej lubię naturalne odcienie.
do tego gdzieś tam na dnie kosmetyczki leżą kredki do oczu ,eyelinery ,cienie itd., na różne okazje.
podsumowując moich ulubionych kosmetyków jest nie wiele, ponieważ wyznaję zasadę im mniej na twarzy tym lepiej, im bardziej naturalniej tym młodziej. Nie zmienia to jednak faktu ,że my kobiety ciągle jesteśmy w poszukiwaniu czegoś jeszcze lepszego, cudownego! Ciągle coś nam świeci na półkach sklepowych i przyciąga naszą uwagę ! lubimy eksperymentować, czytamy nowości testujemy, kupujemy, bo każda nowa inna rzecz daje nam tyle radości.

Cóż, takie już są kobiety ... i ja w zupełności do nich należęDziękuje i pozdrawiam wszystkie wizażanki.
sofia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:56   #2
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: kosmetyki które odmieniły moje życie na lepsze

Fajny opis Ja np w kosmetyczce mam również kremy, peelingi itp itd
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:10   #3
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: kosmetyki które odmieniły moje życie na lepsze

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Fajny opis Ja np w kosmetyczce mam również kremy, peelingi itp itd
Oj ja podobnie W końcu gdzieś tez trzeba trzymać te wszystkie kosmetyki, jak na półce zabraknie miejsca ha ha ha
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.