Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 12:13   #31
marta_radom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

ja rownież jestem zainteresowana wyjazdem. Obstawiałam Camp America ale jestem otwarta na wszelkie zmiany. Jakby był ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to mój aktualny mail: marta.baranowska29@gmail. com
marta_radom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:28   #32
nodro
Raczkowanie
 
Avatar nodro
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Im nas więcej tym lepiej
Osobiście już się zdecydowałam w ostateczności na CampLeadres i zależy mi głównie teraz na tym aby dzielić się wszelkimi doświadczeniami związanymi z całym procesem rekrutacji.
Wkrótce będę miała informację z pierwszej ręki odnośnie całego wyjazdu na camp więc na pewno się podziele

ps mam nadzieje, że do rozmowy dołączy się ktoś, kto pierwszy wyjazd ma już za sobą
nodro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 16:11   #33
natic88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Ja tez wybieram sie na campa w 2014 i jestem sdecydowana) od 2 lat o tym mysle i obiecalam sobie ze musze wkoncu spelnic marzenie i zobaczyc USA! Jade sama wiec fajnie byloby sie wczesniej zapoznac i moze trafimy na ten sam camp i pozniej pozwiedzamy USA razem))) tez sie skłaniam ku camp leaders bo sa tańsi i maja dobre opinie z tego co sie orientowalam
natic88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 07:39   #34
nodro
Raczkowanie
 
Avatar nodro
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Świetnie, wiedzę, że coraz wiecej osob na Camp Leaders! Jak będzie nas troche więcej możemy utworzyć grupę na fb i przejść razem przez te wszytskie procedury, no a później razem zwiedzać

Na Camp Leadres można już aplikować na 2014 r. Cena wrześniowa to 1700 (oczywiście plus dodatkowe koszty). Jest to chyba najtańsza opcja. A najtańsza nie oznacza gorsza! Mam kontakt ze znajoma, która właśnie jest z USA z CL. Jest tak zadowolona, że już aplikuje na następny rok
nodro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:17   #35
marta_radom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

może załóżmy grupę na FB już teraz? powoli będą się do niej dodawać kolejni chętni ;-)
marta_radom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:54   #36
natic88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Swietny pomysl z fb ciesze sie ze jest juz kilka osob chetnych bo jesli np nie trafimy na ten sam camp to mozemy sie umowic na wspolne zwiedzanie bo taniej wyjdzie ja juz nawet zaczelam planowac co chce zobaczyc i marzy mi sie LA,San Franisco,Las Vegas hihi nawet juzvsprawdzalam bilety i mozna do LA poleciec z NY za 300$ w dwie strony a tam wynajac auto mozna tez podrozowac autobusem np na Floryde za 80$
natic88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 07:43   #37
nodro
Raczkowanie
 
Avatar nodro
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Też trochę się martwię o znalezienie pracodawny z racji, ze chce razem z kolezanka isc na ten sam camp, a z tym jest czesto problem (zlwaszcza na campamerica). Obawiam sie, ze bede musiala czekac do nowego roku na targi ;/
nodro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 12:47   #38
Animsia
Przyczajenie
 
Avatar Animsia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Witam

Widze, ze wiekszosc z Was wybiera sie raczej na camp america, a kto chce jechac na work&travel? Na campa juz nie bede mogla jechac, poniewaz trzeba miec status studenta, ktorego ja juz nie bede posiadac. Znacie inne biura we Wrocku oprocz btw i almatura, ktore posrednicza w programie?
Animsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:01   #39
Asiulaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Hej!

Ja tez jestem chętna na work&travel ale nie z campamerica a z almaturu..
btw powstala juz ta strona na facebooku??
Asiulaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 15:19   #40
natic88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

ANIMSIA-cos ci sie pokrecilo bo na work and travel do USA nie mozesz jechac nie bedac studentem chyba ze chodzi ci o inny kraj to tak. Na camp mozna jechac nie bedac studentem ale jako wychowawca kolonijny lub opiekun osob niepelnosprawnych
natic88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 19:10   #41
Animsia
Przyczajenie
 
Avatar Animsia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Można wyjechać jako absolwent. Wystarczy, że w momencie zapisów posiada się status studenta. Dowiadywałam się, czy w sytuacji kiedy mam przedłużoną sesję ze względu na obronę będę mogła jechać. Wyszło na to, że nic nie stoi na przeszkodzie. Tak to wygląda.
Animsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 19:38   #42
ala250391
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Cześć!

Ja również zdecydowałam się pojechać na campa z Camp Leaders w 2014 roku. Jestem już po rozmowie z konsultantem, pozostaje tylko podpisać umowę i brać się za uzupełnianie aplikacji. Planuje zrobić to do końca września, żeby obejmowała mnie wakacyjna promocja (1700 zl za program). Nikt z moich znajomych nie chce jechać, więc póki co jestem sama, co mnie troszkę przeraża ;p Ale jestem zdeterminowana i bardzo chcę pojechać. A widzę, że troche osób jest zainteresowanych wyjazdem więc może uda się trafić na jednego campa ;p albo chociaż razem podróżować ja jestem jak najbardziej za utworzeniem grupy na fb. Jakby co, to jest mój email: ala250391@wp.pl
ala250391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 07:08   #43
nodro
Raczkowanie
 
Avatar nodro
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

A więć jesteś już po rozmowie z konsultantem? Była ona w języku angielskim? Jak to wszytsko wyglądało?
Też jestem zdecydowana na camp leaders, wiec bardzo się cieszę!
nodro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 18:15   #44
ala250391
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

To super, moja koleżanka w tym roku była z CL i mi poleciła. Moja rozmowa odbyła się przez Skype, bo większość konsultantów była jeszcze w Stanach. Nie wiedziałam czego się spodziewać i strasznie sie denerwowałam. Ale nie potrzebnie Rozmowa była po polsku, a konsultantka była bardzo młoda i miła, także od razu cały stres zszedł :P Opowiadała ogólnie o programie, pracy na campie, wymogach itp. Na koniec rozmowy było tzw. sprawdzenie poziomu języka. Pytania typu: How are you, Tell me something about yourself, How did you spend this summer. Także rozmową z konsultentem nie ma się co stresować
ala250391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 08:54   #45
nodro
Raczkowanie
 
Avatar nodro
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

No to trochę się uspokoiłam z tą rozmową jednak to nie zmienia faktu, że ciągle obawiam się o swoj angielski. Ja zamierzam aplikować dopiero w październiku więc rozmowa nie będzie już pewnie przez skype...
nodro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 08:06   #46
nodro
Raczkowanie
 
Avatar nodro
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Nowy wątek, tylko odnośnie CampLeaders 2014 r.:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post43204132
nodro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 14:20   #47
ona2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Ja byłam na Work and Travel w te wakacje i nie musiałam przechodzic targow pracy, od razu jak sie zapisywalam w firmie IECenter (www.iecenter.pl) , to dostalam kilka ofert i spośród nich to ja wybieralam do jakiej pracy i gdzie chcę jechać. Więc kwestia targów pracy chyba zalezy od tego z jakiej firmy się wyjeżdża. Wróciłam z wakacji 2 tygodnie temu i już myślę o powrocie w przyszłe wakacje Polecam program, dla mnie to byla po prostu przygoda życia

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

ps. co do kosztow to caly program z wiza, ubezpieczeniem, biletem lotniczym w dwie strony i kieszonkowym wyniosl mnie okolo 8000 zl i raczej nie bylo opcji, abym zaplacila mniej, bo o ile koszt programu to okolo 4tys, to jednak przed wyjazdem trzeba jeszcze kupic bilet (około 2 tys zł w dwie strony) plus zabrać kieszonkowe. Sprawdzałam mnóstwo firm, zanim sie zdecydowalam i koszt ten wszędzie byl podobny, jednak łącznie z firmą z którą wyjechałam jeszcze 2 inne szczerze powiedziały mi mi o całkowitym koszcie, dlatego warto dobrze wszystko sobie poobliczać. Ja od początku wiedziałam ile mniej wiecej wszystko wyniesie, więc nie było to dla mnie w ogóle niespodzianką. Plusem jest to,że mogłam mieć wszystko rozłożone na raty, a bilet kupowałam dopiero po otrzymaniu wizy - czyli w maju. Kieszonkowe musiałam mieć przygotowane w czerwcu przed samym wyjazdem, stad od listopada do czerwca miałam czas na zebranie całej kwoty
ona2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 14:12   #48
insomnia715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Hej,
A powiedz ona2014 czy wyjazd Ci się zwrócił? Ile miałaś czasu i pieniędzy na zwiedzanie? sama myślę o worku w te wakacje i zastanawiam się czy wychodzi się z tego na plus czy nie
insomnia715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 14:25   #49
ona2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Jeśli chodzi o podróże to zajęły mi prawie 3 tyg. Pracę skończyłam 15 września i potem pojechalam zwiedzac. Jeśli chodzi o pieniądze, to powiem tak: program mi się zwrócil, a na wycieczkę odłożyłam dodatkowo 2500USD, wiadomo jeszcze troche zakupów zrobiłam plus pamiątki, ale za dużo do Polski nie przywiozłam, bo mówiąc wprost nie w tym celu tam jechałam. Mi zalezalo, aby calkowity koszt programu mi się zwrócił i przede wszytskim, abym mogła pozwiedzać.
ona2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 20:56   #50
vivis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

1

Edytowane przez vivis
Czas edycji: 2013-11-13 o 22:21
vivis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:20   #51
mastacake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Hej,
tak właśnie się zastanawiam nad wyjazdem na ten program.
I jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to raczej się zdecyduję.
Biuro do jakiego chcę się zapisać to The Best Way w Poznaniu.
Ktoś jeszcze ma zamiar wyjechać z tego biura?
Dobrze byłoby znaleźć parę osób i ogarnąć w przyszłości np. bilety lotnicze, itd.
mastacake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:31   #52
anima201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

I wygrzebałam wąteczek...Ja też bardzo mocno zastanawiam się na takim wyjazdem, i jestem już już już prawie zdecydowana, tylko przeraża fakt że w pojedynkę to raczej trudno ehh
anima201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 07:31   #53
Nimfiatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Mam pytanie do tych, które już były w USA. Czy bez prawa jazdy można tam w miarę tanio podróżować? Czy autostop jest tam popularny?
__________________
Pozdrawiam
Nimfiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:14   #54
moonisia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Czy jest ktoś może zainteresowany wyjazdem na Work & Travel z Krakowa ?
moonisia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:10   #55
maroxxpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Cytat:
Napisane przez moonisia93 Pokaż wiadomość
Czy jest ktoś może zainteresowany wyjazdem na Work & Travel z Krakowa ?
Tak, jestem z Krk i zastanawiam nad wyjazdem pod koniec czerwca, najprawdopodobniej z CCUSA.
maroxxpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 19:18   #56
syllaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Hej!
Ja w tym roku byłam uczestniczką programu Work and Travel!
Serdecznie polecam. Niesamowita możliwość zwiedzenia Stanów. Osobiście byłam w Waszyngtonie, Miami, na trzech wyspach Bahama, w Nowym Jorku, Bostonie i w Virginia Beach.
Niezapomniane wrażenia i przepiękne zdjęcia
Oczywiście były też problemy. Zwróćcie uwagę ile godzin będziecie tygodniowo pracować, aby móc sobie zarobić na podróże. Mała liczba godzin pracy w tygodniu sprawi, że ledwo co zdołacie coś zobaczyć i tylko będziecie się tym stresować.
Program kosztował mnie 7000zł + 2000zł na pierwsze dwa tygodnie na utrzymanie się do momentu otrzymania pierwszej wypłaty (uwzględnijcie koszty dojazdu do miejsca z lotniska itd).
Biuro z Poznania.

Jak macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem
syllaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 21:05   #57
moonisia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Cytat:
Napisane przez maroxxpl Pokaż wiadomość
Tak, jestem z Krk i zastanawiam nad wyjazdem pod koniec czerwca, najprawdopodobniej z CCUSA.
To super ! Jeśli chcesz to odezwij się do mnie na e-maila : monika.kajak@o2.pl z checią podam Ci swoje dane żeby pogadać
moonisia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 18:57   #58
paulinka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

hey! ja własnie zapisałam sie na WT z biura 1globe, bo słyszałam wiele pozytywnych opinie o tym własnie biurze. jak bedziecie tworzyc jakies gr na fb zeby razem podrózowac to z checia sie pisze paulin90@wp.pl )
paulinka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 00:01   #59
55julka55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014

Hej!
Ja w tym roku planuję pojechać po raz pierwszy, ogólnie znajomi jeżdżą już od kilku lat, z firmą go2usa czy jakoś tak i są mega zadowoleni. Zależy kto ma jakie oczekiwania, można zarobić i odłożyć trochę kasy lub też zarobić i przebalować... w każdym razie koszty udziału się na luzie zwracają, jak dla mnie to po prostu niezła okazja aby zwiedzić trochę świata i przy tym dobrze się bawić
55julka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:56   #60
ona2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Camp America, Work & Travel 2014 Wrocław

Cytat:
Napisane przez Nimfiatko Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tych, które już były w USA. Czy bez prawa jazdy można tam w miarę tanio podróżować? Czy autostop jest tam popularny?
Odpowiadając na Twoje pytanie, jak najbardziej można tanio podrozować bez prawo jazdy. W USA bardzo popularne są autobusy Greyhound - czyli odpowiedniki polskich PKS-ów, jak wczesniej online kupujesz bilet, to jest dużo taniej, niż w dniu wyjazdu bezpośrednio na stacjach Greyhound. W Stanach można tez tanio znaleźć loty wewnętrzne, więc jeśli szkoda Ci czasu na jechanie autobusem lub jak chcesz przedostac się z jednego wybrzeża na drugie, to zdecydowanie polecam samolot. Tylko musisz wcześniej trochę poszukać na stronach www, bo można znaleźć bilety po okazyjnej cenie. Osobiście sama korzystałam z tych dwóch opcji transportu podczas pobytu w USA, dlatego polecam. Co do autostopa, to nie jestem pewna, czy we wszystkich stanach, ale bynajmniej w tych co ja byłam to było to prawnie zakazane i z tego co mówili Amerykanie, można za to mandat dostać. Tylko tutaj to lepiej sprawdź, bo nie jestem pewna, czy tak faktycznie jest w całych Stanach.

Edytowane przez ona2014
Czas edycji: 2013-12-03 o 15:55
ona2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 14:06:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.