Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 15:43   #2881
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez AgniechaK Pokaż wiadomość
Hej zaczęłam właśnie swoją przygodę z hybrydami i wszystko pięknie ładnie do czasu utwardzenia top. wyciągam pazurki z pod lampy i wyglądają jakby top się obkurczył jakbym miała bezbarwną wężową skórę na paznokciu.
Nie wiem czy coś mi źle poszło czy może kupić inny top.
Ten mam z firmy Sunny Nails.
Pomóżcie!
Albo za gruba warstwa albo po prostu do masz top i baze.
Ja mam z mollona,ale dziewczyny tez chwala semilaca.
Ja kolory kupuje z semilaca.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 15:50   #2882
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez AgniechaK Pokaż wiadomość
Hej zaczęłam właśnie swoją przygodę z hybrydami i wszystko pięknie ładnie do czasu utwardzenia top. wyciągam pazurki z pod lampy i wyglądają jakby top się obkurczył jakbym miała bezbarwną wężową skórę na paznokciu.
Nie wiem czy coś mi źle poszło czy może kupić inny top.
Ten mam z firmy Sunny Nails.
Pomóżcie!
W sensie ze się marszczy? Za grubo nakładasz
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 01:34   #2883
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nie wiem czy moge wrzucać linka z allegro na forum - w każdym razie kupowałam od użytkownika peperoni78. Troche sie wystraszyłam czytając komentarze, ale wszystko było ok
Też zamówiłam od tego sprzedawcy lakiery. Jednak wzięłam w tych spłaszczonych buteleczkach bo na większości blogów właśnie one się pojawiają.
Ten sprzedawca ma 2 rodzaje tych lakierów i sądze że są one identyczne, po prostu w innych opakowaniach. Jedne 11 ml jedne 12ml.
Zastanawiałam się jeszcze nad lakierami które są na allegro po 9.99 , nieco inne buteleczki też konada i na dole strony zdjęcia jak stemplować . Jednak nie będę ryzykować za 10 zł skoro za 15 mogę mieć "pewny" produkt
Kupowałam też inne rzeczy więc przy okazji wykorzystałam kolejny kupon z aplikacji mobilnej na 10 zł ;D
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:10   #2884
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

na stronie konada oba typy lakierów sprzedawane są jako te do stemplowania różnica właśnie jest tylko w pojemności musze się teraz zaopatrzyć w biały i jakiś inny, tylko jeszcze nie mam pomysłu jaki
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:22   #2885
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
na stronie konada oba typy lakierów sprzedawane są jako te do stemplowania różnica właśnie jest tylko w pojemności musze się teraz zaopatrzyć w biały i jakiś inny, tylko jeszcze nie mam pomysłu jaki

Widze ze stempel Ci podapasowal. Bardzo sie ciesze.

Co do tematu lakierow ja osobiscie nie mam zadnego lakieru konad do stempli ale mam bialy i czarny essence i sa naprawde dobre i kosztuja jakos 6,99zl czy jakos tak. Seria Rich Color golden rose tez fajnie sie odbija a przynamniej te kolory ktore mam czyli czarny, niebieski 62, zielony 18, a linery w buteleczkach z taka dluga nakretka (Golden rose) tez sa super (ja mam akurat zloty, bo srebra nie moge u mnie w miescinie znalesc)
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:32   #2886
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam GR złoty - nie łapie mi całego wzorka z blaszki, a potem nie odbija całego ze stempla. Niby jest gęsty, ale widze dużą różnice z tym konadowskim. GR to ewidentnie zwykły lakier, ten z konada jest taki jakby sylikonowy. Teraz się nad tym essence zastanawiam może podskocze do osiedlowej drogerii
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:06   #2887
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kolekcja mi się powiększyła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S__18F5.jpg (91,8 KB, 69 załadowań)
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 10:23   #2888
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Brąz mi sie podoba ;p

Pytanie ;p Wymyslilam sobie taki myk. Baza+hard+top ..iii ... na to lakier normalny ktory sobie mozna zmywac bezacetonowym zmywaczem . Wytrzyma to dluzej niz 2 dni na takiej bazie ? Moze to byc fajny patent dla tych co np po tyg sie kolory nudza ;p
Tak mi sie wymyslilo jak patrzylam na moj spory koszyczek z normalnymi lakierami ktorych juz kurde nie uzywam przez hybrydy ;p
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:31   #2889
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też już nad taką kombinacją myślałam znajoma dokładnie tego sposobu używa - paznokcie ma zrobione tylko produktami przeźroczystymi a na to kładzie różne lakiery i spokojnie trzymają tydzień bez odprysków przez chwile chciałam sobie takie coś zrobić, ale doszłam do wniosku że wole jednak mimo wszystko błysk hybrydy niż zwykłego lakieru wydaje mi sie że warto spróbować, jeśli masz spory zapasik "zwyklaków"
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:37   #2890
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Większość. I tak się pozbyć dużej ilości hehhe. Mi jak się kolor spodoba to nawet tymi za 2-5zl nie pogardze



Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:40   #2891
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ten rdzawy po lewej świetny to by był mój pierwszy wybór
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 10:51   #2892
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

to jest Wibo glamour nails nr 1 (http://www.amethystblog.pl/2012/11/g...-swatches.html ) jak cos ;p Wg mnie bardziej jako dodatek do czegos ;p
Dostalam pod choinke o tesciowej ;p Bardziej mi sie podoba efektu nr 5 ;p (ktory tez posiadam ;p Chociaz moimi thebestof jest inglot 232 i fenix (http://www.kosmetycznieinietylko.pl/...ier-fenix.html)
Fenixa kupilam u mojej ulubionej pani za ok 7zl ;p

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2015-02-16 o 10:52
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:54   #2893
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

po obejrzeniu zdjęć jestem jeszcze bardziej przekonana że wzięłabym ten wibo kolor przepiękny jak już wypróbujesz tą metode ze zwykłymi lakierami to daj znać jak sie trzymają
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:06   #2894
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ze 2 warstwy trzeba by bylo polozyc tego wibo ;p bo wlasnie pomazialam pazura ;p i szybko schnie jak cos ;p jest ze tak powiem rudy rudy. Przyznaje dopiero go pierwszy raz otworzylam i sorki za taka jakosc ale to zaraz idzie do zmycia i tylko do testow ;p

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2015-02-16 o 11:12
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 12:07   #2895
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Nowe nabytki kupione za cale 4 zl w centrum chińskim. Jestem w szoku, odbija się pięknie!😉
Obleciałam swoje dwa chińskie sklepy i nie ma Mam jeszcze jeden w mieście, to jutro do niego zajdę. Panie mówiły, że w ogóle nie było czegoś takiego nigdy. Za to kupiłam duże opakowanie fioletowego brulionu, więc zaczynam szukac inspiracji już
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 13:04   #2896
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Widze ze stempel Ci podapasowal. Bardzo sie ciesze.

Co do tematu lakierow ja osobiscie nie mam zadnego lakieru konad do stempli ale mam bialy i czarny essence i sa naprawde dobre i kosztuja jakos 6,99zl czy jakos tak. Seria Rich Color golden rose tez fajnie sie odbija a przynamniej te kolory ktore mam czyli czarny, niebieski 62, zielony 18, a linery w buteleczkach z taka dluga nakretka (Golden rose) tez sa super (ja mam akurat zloty, bo srebra nie moge u mnie w miescinie znalesc)
Essence u mnie ciągle wyprzedane . Z resztą one mają małą pojemność chyba koło 6ml czy jakoś tak za 7 zł .Więc skoro konad orygialny na allegro da się kupić po 15zł za 11 i 12 ml to wole konada
Z golden rose nadają się chyba tylko ciemne, mocne odcienie.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam GR złoty - nie łapie mi całego wzorka z blaszki, a potem nie odbija całego ze stempla. Niby jest gęsty, ale widze dużą różnice z tym konadowskim. GR to ewidentnie zwykły lakier, ten z konada jest taki jakby sylikonowy. Teraz się nad tym essence zastanawiam może podskocze do osiedlowej drogerii
Dokładnie, Też kupiłam złoty i sebrny do tego perłowy i jasnych prawe wcale nie widać są jakieś bardziej półprzeźroczyste a srebro i złoto mają jakby takie drobniutkie drobinki nie odbijają tak jak należy.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 13:13   #2897
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam GR złoty - nie łapie mi całego wzorka z blaszki, a potem nie odbija całego ze stempla. Niby jest gęsty, ale widze dużą różnice z tym konadowskim. GR to ewidentnie zwykły lakier, ten z konada jest taki jakby sylikonowy. Teraz się nad tym essence zastanawiam może podskocze do osiedlowej drogerii
Polecam złoto i srebro z Avon seria Metallic Effects cudnie się odbijają ! Dodaję w załączniku dwie stylizacje wykonane właśnie przy użyciu tych lakierów Ogólnie jeden kosztuję 27zł w katalogu sporo, w grudniu w promocji były po 9,90zł właśnie wtedy koleżanka mi zamawiała. Podobno bywają też na allegro w tej cenie więc warto sprawdzić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10959729_811749668895632_8979356640273991156_n.jpg (52,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10801734_792992827437983_1602412326505981537_n.jpg (53,9 KB, 67 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 13:25   #2898
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam GR złoty - nie łapie mi całego wzorka z blaszki, a potem nie odbija całego ze stempla. Niby jest gęsty, ale widze dużą różnice z tym konadowskim. GR to ewidentnie zwykły lakier, ten z konada jest taki jakby sylikonowy. Teraz się nad tym essence zastanawiam może podskocze do osiedlowej drogerii
Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Essence u mnie ciągle wyprzedane . Z resztą one mają małą pojemność chyba koło 6ml czy jakoś tak za 7 zł .Więc skoro konad orygialny na allegro da się kupić po 15zł za 11 i 12 ml to wole konada
Z golden rose nadają się chyba tylko ciemne, mocne odcienie.



Dokładnie, Też kupiłam złoty i sebrny do tego perłowy i jasnych prawe wcale nie widać są jakieś bardziej półprzeźroczyste a srebro i złoto mają jakby takie drobniutkie drobinki nie odbijają tak jak należy.
No mi sie ten zloty liner odbija swietnie. One sa w wresji takiej jakby z drobinkami i normalne ja mam tenliner nr 108. Wiadomo wolalabym miec konada ale zeby kupic tyle kolorow ile bym chciala szkoda mi kasy.
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 13:58   #2899
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Polecam złoto i srebro z Avon seria Metallic Effects cudnie się odbijają ! Dodaję w załączniku dwie stylizacje wykonane właśnie przy użyciu tych lakierów Ogólnie jeden kosztuję 27zł w katalogu sporo, w grudniu w promocji były po 9,90zł właśnie wtedy koleżanka mi zamawiała. Podobno bywają też na allegro w tej cenie więc warto sprawdzić.
wow faktycznie efekt powala
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 15:00   #2900
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

śliczne
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 16:59   #2901
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Polecam złoto i srebro z Avon seria Metallic Effects cudnie się odbijają ! Dodaję w załączniku dwie stylizacje wykonane właśnie przy użyciu tych lakierów Ogólnie jeden kosztuję 27zł w katalogu sporo, w grudniu w promocji były po 9,90zł właśnie wtedy koleżanka mi zamawiała. Podobno bywają też na allegro w tej cenie więc warto sprawdzić.

AAAaaaa... zamorduje. Właśnie wrzuiłam do koszyka te lakiery mimo że już kupiłam konada ale co tam będę miała więcej, biorę 3 kolorki
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 17:01   #2902
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wow faktycznie efekt powala
Najlepsze złoto i srebro jakie miałam do tej pory jeśli chodzi o stemple Także polecam

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
śliczne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
AAAaaaa... zamorduje. Właśnie wrzuiłam do koszyka te lakiery mimo że już kupiłam konada ale co tam będę miała więcej, biorę 3 kolorki
Polecam się na przyszłość
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:18   #2903
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

pomocy, ratunku

przetestowałam metodę utwardzania akrylem hybrydy i po 2 dniach na 1 palcu zeszło wszystko jednym płatem. Czy któraś miała taki problem? Baza+proszek akrylowy (przemyłam cleanerem, ale któraś tak robiła i było chyba wszystko ok) znów baza, kolor i top. Pominę opis czynności przygotowania paznokcia do hybrydy, gdyż bez proszku trzyma się hybryda ponad 3 tyg. Swoją drogą akryl mocno utwardził pazurka naturalnego i byłaby to genialna sprawa jeśli by nic nie odpadało. Proszę o rady i z góry dziękuję.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:58   #2904
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja robiłam swoje z akrylem w czwartek i nic się nie dzieje. Nawet wypolerowałam płytkę pod hybrydę tym razem i wszystko się trzyma. Robiłam obiema metodami polecanymi przez dziewczyny, ale nie widzę zadnych różnic.Nawet jeden paznokcieć mi pękł, więc hybryda z akrylem go "trzyma".
Jednak metoda hybryda, akryl i do lampy jest wygodniejsza. Po utwardzeniu przemywałam bazę cleanerem, matowiłam w celu wyrównania powierzchni i malowałam kolorem.

Tylko jeden paznokieć Ci poszedł? Może to przypadek i o coś tym jednym uderzyłaś i go zapowietrzyłaś (skoro odszedł cały to by na to wyglądało).
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 21:14   #2905
vickax33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny chcę zacząć swoją przygodę z manicure hybrydowym... I mam kilka pytań dotyczących hybryd. Kompletnie się na tym nie znam bo nigdy nie wykonywałam paznokci hybrydowych, jedynie kilka razy koleżanka mi robiła. A tak się składa że za 3 dni mam urodziny i się zastanawiam co bym chciała, a tak od kilku tyg myślałam nad tym że chciałabym się nauczyć robić pazurki. Co myślicie o takim zestawie jak na początek? http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Prof...olory-lamp/392 czy czegoś w nim brakuje co będzie mi potrzebne do manicure? I czy lampa będzie ok? Jaką wy macie lampe? I czy wykonywanie takiego manicure jest trudne? Bo mi się to łatwe wydaje, a niektóre dziewczyny mówią że wcale nie jest takie łatwe. Pomocy!
vickax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 21:15   #2906
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no właśnie tylko jeden....smarowałam ręce kremem i paznokieć ( hybryda rzecz jasna :P) został mi w dłoni
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 21:28   #2907
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
no właśnie tylko jeden....smarowałam ręce kremem i paznokieć ( hybryda rzecz jasna :P) został mi w dłoni
Skoro zszedł całym płatem to ja bym obstawiała że ten paznokieć był źle przygotowany. Może po odtłuszczeniu a przed nałożeniem bazowego dotknęłaś do czegoś co go natłuściło. Albo gdzieś ci się skórki zalały na tym paznokciu przez co się zapowietrzył
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 21:42   #2908
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez vickax33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zacząć swoją przygodę z manicure hybrydowym... I mam kilka pytań dotyczących hybryd. Kompletnie się na tym nie znam bo nigdy nie wykonywałam paznokci hybrydowych, jedynie kilka razy koleżanka mi robiła. A tak się składa że za 3 dni mam urodziny i się zastanawiam co bym chciała, a tak od kilku tyg myślałam nad tym że chciałabym się nauczyć robić pazurki. Co myślicie o takim zestawie jak na początek? http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Prof...olory-lamp/392 czy czegoś w nim brakuje co będzie mi potrzebne do manicure? I czy lampa będzie ok? Jaką wy macie lampe? I czy wykonywanie takiego manicure jest trudne? Bo mi się to łatwe wydaje, a niektóre dziewczyny mówią że wcale nie jest takie łatwe. Pomocy!
Kochana, to jest tak strasznie trudne, że tylko w tym wątku napisałyśmy na ten temat ponad 2900 postów. A to druga część. Pierwsza (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665287) miała ponad 5000 wpisów. Do tego jeszcze prawie 2200 tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=525864
Może je przejrzyj?

A jak Ci się spieszy, to przynajmniej ten: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=777479
i ten: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776937
Naprawdę niewiele wysiłku trzeba...
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 21:43   #2909
Kitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej, mam pytanie odnośnie IBD Just Gel Polish, Lakier hybrydowy Fireworks. Czy jeśli pomaluje nim kolor, później normalnie zejdzie pod acetonem? Z góry dzięki za odpowiedź
Kitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 22:16   #2910
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kitaa Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie odnośnie IBD Just Gel Polish, Lakier hybrydowy Fireworks. Czy jeśli pomaluje nim kolor, później normalnie zejdzie pod acetonem? Z góry dzięki za odpowiedź
Zejdzie bez problemu.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nie wiem czy moge wrzucać linka z allegro na forum - w każdym razie kupowałam od użytkownika peperoni78. Troche sie wystraszyłam czytając komentarze, ale wszystko było ok
Ile czekałaś? Ja niedawno zamówiłam blaszki + trójpak lakierów (srebrny, złoty, fioletowy) i też mnie zmartwiły komentarze. Poczekać mogę, byle doszły...

Edytowane przez Gahla
Czas edycji: 2015-02-16 o 22:17
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.