Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 10:35   #181
motyl12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
technik usług fryzjerskich czy czeladnik?

Witam Mam takie pytanie, co lepiej zrobić? Technika usług fryzjerskich czy czeladnika? Po którym z nich można otworzyć własny zakład fryzjerski?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam!!
motyl12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:44   #182
motyl12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Question technik czy czeladnik?

Witam Mam pytanie, co lepiej zrobić? Technika usług fryzjerskich czy czeladnika? Po którym z nich można otworzyć własny zakład fryzjerski?
Dziękuję z góry za pomoc.
Pozdrawiam
motyl12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:34   #183
121ana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Egzamin praktyczny z fryzjerstwa

zapraszam wszystkich na forum na wymiane doswiadczen w tym zawodzie,mile widziane projekty prac a takze testy z poprzednich lat

Edytowane przez 121ana121
Czas edycji: 2010-10-04 o 17:40
121ana121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:23   #184
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Wiesz nie wiem dokładnie ale wydaje mi się, że sam technik nie wystarczy tzreba mieć tytuł czeladnika. Poza tym wracając do tematu w wątku to całkiem niezłym rozwiązaniem wydaje mi się w obecnych czasach zrobić sobie kurs z makijażu permanentnego. Teraz jeszcze nie ma na polskim rynku zbyt wielu dobrze wykształconych i doświadczonych lingeristów, a zapotrzebowanie jest coraz większe. Ostantio czytałam, że jedne z lepszych prowadzi centrum szkoleniowe New look w Warszawie. Ktoś może brał udział w podobnym szkoleniu?
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:42   #185
okonocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs, szkolenie stylizacja fryzur

Wiesz co - ja byłam na takim szkoleniu w warszawie, w szkole select. Kończyłam tam kurs i po pewnym czasie wróciłam na te jednodniowe szkolenie z koków i jakiś takich różnych upięć. Ćwiczylismy z welonami, z jakimis ozdóbkami, naprawdę przeróżne fryzury. Wyczerpujący dzień, ale wyszłam zadowolona i widzę efekty. Ale najważniejsze to nie bać się realizować swoje wizje na głowie klientki. Mi się zawsze sprawdza
okonocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 14:42   #186
efka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Oj to może być ciężko. Chyba nie ma takiej możliwości i nauczysz się tego na kursie fryzjerskim... no, ale tego nie chcesz jak rozumiem.
__________________
Zwykła szkoła ma się tak do szkoły kosmetycznej, jak krzesło do krzesła elektrycznego.
efka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:04   #187
ulka0035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

A czy któraś z Was jest może po szkole Gabriel w Kaliszu?? Ja skończyłam tę szkołe w 2007 roku i pracuję cały czas w zawodzie i jestem bardzo zadowolona.
ulka0035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 11:41   #188
afrodyt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Dzięki ludzie za wpisy, bardzo mi pomogly przy wyborze szkolenia Poczytałam wasze forum ( i parę innych i wybrałam select. Jestem już przy końcu kursu, nie było lekko, instruktorka wymagająca, jakies kartkówki robi..ufff... początkowo się stresowałam każdą klientką, czy kolor wyjdzie, czy strzyżenie się spodoba. Ale jakie to super uczucie jak chwala mnie klientki i są zadowolone. Kurs podoba mi sie ze względu na ilośc praktyki, bo poczułam się pewniej z nożyczkami w reku... Ogólnie to czuję, że fryzjerstwo to jest to co chcę robić
afrodyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 16:04   #189
natajla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Ktora ze szkol lepsza?

Wybieram sie na kurs fryzjerski do Wroclawia. mam problem z wyborem szkoly. Bardzo prosze o pomoc.
1.Akademia technik fryzjerskich , czy
2. Europejskie centrum szkolenia stylistow ?
natajla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:14   #190
juliakczylija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Ktora ze szkol lepsza?

Europejskie centrum szkolenia stylistów.
Zrobią z Ciebie nie tylko fryzjerkę, ale także stylistkę fryzur.
juliakczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:00   #191
ewcia__4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

hej. własnie chce sie wybrac na ten kurs w atf, kolezanka mowila ze bardzo duzo sie nauczyla a o to chodzi chyba najbardziej, tylko ze ja w systemie weekendowym. piszesz ze mozna sie duzo nauczyc ale przereklamowany wiec jak tam jest? nie chodzi o warunki za bardzo bo koszmarne napewno nie sa ale czy naprawde sporo wiedzy z tamtad wyniosłaś? dzieki za odp
ewcia__4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 21:55   #192
Brelikosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ktora ze szkol lepsza?

Cytat:
Napisane przez natajla86 Pokaż wiadomość
Wybieram sie na kurs fryzjerski do Wroclawia. mam problem z wyborem szkoly. Bardzo prosze o pomoc.
1.Akademia technik fryzjerskich , czy
2. Europejskie centrum szkolenia stylistow ?

właśnie.. ja też się nad tymi szkołami zastanawiam i już sama nie wiem co wybrać może ktoś pomóc. Jakieś opinie, porównanie tych szkół. Będę bardzo wdzięczna
Brelikosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 00:07   #193
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Ktora ze szkol lepsza?

Cytat:
Napisane przez Brelikosia Pokaż wiadomość
właśnie.. ja też się nad tymi szkołami zastanawiam i już sama nie wiem co wybrać może ktoś pomóc. Jakieś opinie, porównanie tych szkół. Będę bardzo wdzięczna
też mnie to ciekawi.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:09   #194
sylwit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Szkoły fryzjerskie.

Hej
Chciałabym się dowiedzieć czy znacie jakieś naprawdę dobre szkoły fryzjerskie w naszym kraju i za granicą lub jakieś kursy, warsztaty, szkolenia?

chodzi mi głowie o stylizację fryzur chciałabym zająć się profesjonalna stylizają włosów choc nie ukończyłam zednej szkoły w tym kierunku.
Myślicie, że jako laik mogłabym sie zapisac na jakiś dobry kurs, czy pierwsze pójść do jakiejś np. policealnej szkoły a później myśleć dalej..
sylwit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:40   #195
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Dziewczyny, slyszalsycie cos o Empire w Poznaniu?? Nigdzie nie moge znalezc opinii na temat tej szkoly. Bylam tam dzisiaj i robi dobre wrazenie. Zostalam nawet oprowadzona po pracowniach. Ucza sie na dobrych produktach.Grupy max. 14 osobowe. Wszyscy zadowoleni,ale wolałabym znać opinie absolwentów lub profesjonalistow
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 20:56   #196
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

mam pytanie bo nie moge nigdzie znalesc odpowiedzi czy tytul technika uslug fryzjerskich jest uznawany za granica ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:50   #197
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Mam Plan B po liceum, aby zostać fryzjerką.
Jaką szkołę państwową polecacie mi w Warszawie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 07:52   #198
annan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cześć. Czy macie jakieś info od osób po kursach w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów we Wrocławiu? Jedyne co znalazłam w necie to opinie , które są raczej autoreklamą niż szczerymi wg. mnie opiniami. Na paru forach są te same wpisy pod różnymi nicami z zeszłego roku. Będę wdzięczna za odpowiedź lub polecenie innych kursów Wrocław/Poznań. Parę lat temu byłam fryzjerką( tyt. czeladnika) i zastanawiam się nad powrotem do zawodu.
annan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:58   #199
Milka_gg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja od zawsze marzyłam, żeby być fryzjerką i w końcu się zdecydowałam zapisać na kurs kumpela namówiła mnie, żeby iść do szkoły Select,ona sama robiła tam szkolenie. Zachwalała bardzo różnorodność w sposobie prowadzenia zajęć. Mówiła, że pokazują dużo prezentacji multimedialnych, że przede wszystkim uczyli się na prawdziwych klientach, że mieli 2 dni wizerunku, czyli uczyli się jak dobierać do siebie makijaż , jak się ubrać, itp..
Milka_gg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 21:44   #200
Wiiolettaa
Przyczajenie
 
Avatar Wiiolettaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam
Bym chciała się dowiedzieć od osób ,które ukończyły kurs fryzjerski (nie dawno) i mogą podzielić się informacjami Bardzo Proszę o pomoc podaje moj nr gg 34209986
Wiiolettaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:28   #201
Farizah
Raczkowanie
 
Avatar Farizah
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 52
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cześć wam dziewczyny słuchajcie skończyła któraś z Was studium fryzjerskie ze szkoły Copacabana we Wrocławiu? Ja jestem tam zapisana od września 2012 roku i chciałabym się dowiedzieć chociaż poglądowo jaka jesst ta szkoła. A może któraś z Was też wybiera się na studium w tej szkole od września??
Buziaki
Farizah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 01:07   #202
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Kurcze, widzę, że większość wiadomości nieaktualna, posty stare... czy ktoś coś z Warszawy zechciałby polecić lub odradzić? Kurs, szkołę... cokolwiek
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:27   #203
Parisiennee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Kurcze, widzę, że większość wiadomości nieaktualna, posty stare... czy ktoś coś z Warszawy zechciałby polecić lub odradzić? Kurs, szkołę... cokolwiek
Przyłączam się do prośby - czy ktoś kończył ostatnio kurs fryzjerski w Warszawie i mógłby nam coś doradzić?
Parisiennee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:29   #204
myss
Przyczajenie
 
Avatar myss
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

O Warszawie nic nie wiem, ale ja zapisałam się do Wrocławskiego cosinusa, bo słyszałam, że nie jest tak źle jak można wyczytac z niektórych postów przynajmniej jeśli chodzi o fryzjerstwo :P Bo administracja i coś tam jeszcze to dno. Ponoć pracownia jest super odnowiona, kupujesz sobie tylko nożyczki a 3/4 zajęć to praktyka na główkach a potem na modelach więc myślę, że bedzie ok, poza tym koleżanka wspominała o tym, że to szkoła bez umowy, więc się zapisałam w sumie nic nie trace tylko cholera te nożyczki nie wiem jakie kupic...

wie któraś z Was czy nożyczki takie za 200-300 zł są w miare ok? W sensie żeby na początek i powiedzmy przez pierwsze kilka lat mi wystarczyły?

Widziałam że są i takie za 4tys. no ale chyba w salonach fryzjerskich nikt takich nie używa... czy się mylę?
__________________
Odchudzam się:
71,5 -> 60

Dbam o włosy:
-nie prostuję
-nakładam maseczki

Dbam o paznokcie :
-używam odżywek
-nie obgryzam
myss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 17:16   #205
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

na poczatek polecam za 40 zl
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 23:50   #206
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez myss Pokaż wiadomość
O Warszawie nic nie wiem, ale ja zapisałam się do Wrocławskiego cosinusa, bo słyszałam, że nie jest tak źle jak można wyczytac z niektórych postów przynajmniej jeśli chodzi o fryzjerstwo :P Bo administracja i coś tam jeszcze to dno. Ponoć pracownia jest super odnowiona, kupujesz sobie tylko nożyczki a 3/4 zajęć to praktyka na główkach a potem na modelach więc myślę, że bedzie ok, poza tym koleżanka wspominała o tym, że to szkoła bez umowy, więc się zapisałam w sumie nic nie trace tylko cholera te nożyczki nie wiem jakie kupic...

wie któraś z Was czy nożyczki takie za 200-300 zł są w miare ok? W sensie żeby na początek i powiedzmy przez pierwsze kilka lat mi wystarczyły?

Widziałam że są i takie za 4tys. no ale chyba w salonach fryzjerskich nikt takich nie używa... czy się mylę?
Są ok Moimi pierwszymi nożyczkami były Jaguary Satin Plus z serii White Line.

Są i tacy co nożyczki po kilkanaście tysięcy złotych używają. Jak ktoś odniósł sukces, stać go, to czemu nie?
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:06   #207
aninka23
Raczkowanie
 
Avatar aninka23
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: cambridgeshire
Wiadomości: 48
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Hej dziewczynki, odswiezam temat. Czy ktoras z Was ostatnio byla na fryzjerstwie w select? Jestescie zadowolone? Slyszalam rozne opinie, np ze wczesniejsza instruktorka Aneta byla swietna a ta obecna jest okej ale to juz nie to samo, czy ktos moze to potwierdzic albo zdementowac? A moze ktoras wie cos o fryzjerstwie w Gowork? pozdrawiam goraco
aninka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:21   #208
emwi
Przyczajenie
 
Avatar emwi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam. czy ktos moze polecic dobre kursy w Lublinie ?
emwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 22:09   #209
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

czy może ktoś mi polecić kurs fryzjerstwa w warszawie? interesuje mnie nauka od podstaw i w normalnej cenie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:33   #210
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
FRYZJERKA - Szkoły, szkolenia, kursy dla początkujących. Znacie jakies?

Witam Was. Nie wiem czy dobrze, zakładka wątek, ale to miejsce wydało mi się najbardziej odpowiednie do mojego problemu.
Powiem, tak.. od zawsze chciałam zostać fryzjerką, niestety nie mogłam iść do szkoły zawodowej, teraz skończyłam studia i jestem zagubiona. Pracuje w biurze i czuje, że to nie moje miejsce. Od jakiegoś czasu myśl o zawodzie fryzjerki do mnie wróciła, zaczęłam szukać kursów, szkoleń itp. ceny kształtują się od 6 do 14tys zł.. powiedzcie mi, czy na takich kursach wynosi się taką wiedzę, aby rozpocząć pracę fryzjerki? Może znajdzie się tu osoba, która ukończyła kurs i pracuje w zawodzie??

- Jeżeli znacie jakieś kursy godne polecenia to proszę! napiszcie ( najlepiej woj. śląskie ) Pozdrawiam.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.