Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 09:07   #4351
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzien doberek.
Moj Adasiek ma zajecia codziennie od 8.00 do 16.30. Z zajec dodatkowych w tym czasie: logorytmika, gimnastyka Domana, taniec towarzyski x2, gry zespolowe x2, gry matematyczno-logiczne, rolki/ryzwy, basen, wyjazd do MDKu (zajecia plastyczne i muzyczne).
Kilka razy w tygodniu dojezdzaja na te zajecia, a to basen, a to zajecia w innej szkole (2xtyg), lyzwy (beda od pazdziernika), MDK.
Niezly start dla dzieciakow, zwlaszcza ze polowa to 6-latki. A one nonstop biegaja pomiedzy pietrami, sala gimnastyczna i autokarem. Co chwile przebieranie sie i pakowanie
Jak przetrwaja - bedzie juz z gorki w zyciu
Adam jeszcze rano na 20-30minut do swietlicy idzie, wiec spedza 9 godzinw szkole.

Cudnie, po prostu nie ogarniam. Rano wstajemy po 6.00, zwozimy Zuzke do p-la, pozniej Adama do swietlicy. Wracajac z pracy - odbieram najpierw Zuzke, pozniej Adama.
To jest wszystko co do minuty, niech mi cokolwiek wypadnie na 10minut w trakcie nieprzewidzianego - to plan sie sypie. Jak sie zima i snieg zacznie - to sie zalamie. Juz nie wyrabiam 8 godzinw pracy.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:12   #4352
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

witam i ja w tym nowym (jej..to juz miesiac minął) roku szkolnym.

Widze,ze w niektórych Waszych szkołach sa mundurki...fajnieeee... mi sie tam mundurki szkolne zawsze podobały a z ciekawosci jak to u was wyglada? Z czego składa sie strój? co jest obowiązkowe a co nie? drogo kosztował?
U nas wprowadzili pod koniec zeszłego roku szkolnego plakietki...tzw. tarcze szkolną...i odczepianie/przyczepianie co dzien do innej bluzki to niewygodne a to że czasami dziurki zostaja od zapiecia to dodatkowa miła "atrakcja"

U Em. są dwie klasy pierwsze, podzielone na 6-latki i 7-latki. Emilka ma zawsze zajecia na 8.00 i konczy albo po 11, albo po 12. Do 13 jest w świetlicy.
W szkole nie maja za duzo dodatkowych zajęć..chodzi na kółko "mądra główka-sprawne ręce" i za jakis czas maja byc zajecia kulinarne, ale nie wiem,ćzy dla tych młodszych klas tez. Wg grafiku kółko taneczne jest w czasie ostatniej godziny lekcyjnej w poniedziałki, ale jeszcze zapytam,bo moze grafik kłamie?
W MDK zapisałam ją na pianino (takie podstawy), chodzi tam tez z Klaudia na zajęcia teatralne.
Poza tym ciagniemy angielski w Helen Doron i od piątku ma chodzic na basen.

Celko--widze,ze wiele zajęć u Adasia..gimnastyke Domana to aż musiałam sobie wygoglowac ale przynajmniej wiem,że to nie zajęcia fizyczne.. W sumie jesli i tak "siedzi" w swietlicy to fajnie,ze ma różne zajęcia. A czy macie czas na szachy? kiedys chyba Adas tez na piłke chodził... a na angielski Helen Doron? chodzicie jeszcze?
Współczuje tego ograniczenia czasowego..tak to jest jak sie pracuje do którejs godziny i jeszcze samemu teraz to ogarnąć...
aaa..a jeszcze miaąłm pytac o Zuzke..chodzi z jaką grupa przedszkolną? poszła z pieciolatkami teraz?

ann-- a Ty tez na jakas extra szkołe trafiłas.. najpierw to przedszkole takie super..teraz jak piszesz o szkole to jak w prywatnej a jesli wspomniałas o ocenach, to u nas jest system punktowy od 2-5. Ale to tez ma byc dopiero wprowadzone za jakis czas dopiero. Pani mówiłą,ze najwazniejsz ajest ocena opisowa na półrocze i koniec roku a te ocenianie to jaby wewnętrzna sprawa szkoły.
No i te zajecia dodatkowe ZU takie oryginalne: j. hiszpanski i tance hajdasz'a.. fiu..fiu... a swoja drogą skąd jej sie wziął j. hiszpanski? czy miała jakis kontakt z tym językiem?

yoolia--Gosia zdolna dziewczynka..juz szósteczki na początku roku załapała.. juz ogarnęliscie z tym grafikiem?

misia--a jak Mati? juz bez kryzysu w szkole? chodzi na piłke jeszcze?

sławka--fajne zdjęcie wakacyjne... łózko pietrowe sie sprawdza? zmywareczka działa bez zarzutów?? jak króliczek? jak czytam o niesfornosci tych zwierzaczków, to juz sobie odpusciłam...zastanawiała m sie nad najmniej frasobliwym osobnikiem..i takim wydawał mi sie królik..a tu takie historie o ktorych pszala yoolia -takze chyba postawie na rybki

Primavera--i pisz co u was?

U Was tez jakies Slubowanie Pierwszaków sie szykuje? czy juz po??
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r

Edytowane przez bingo30
Czas edycji: 2014-10-01 o 08:37 Powód: dopisek
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:11   #4353
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

u nas zajęcia na 8:30 i koniec 3x o 13 i 2x o 12.

Mundurek -no niby fajnie,aczkolwiek... nie do końca, a przynajmniej organizacja kiepska. Mundurki mają u nas postać polarowej bluzy na zamek z emblematami szkoły i gminy. Do tego t-shirt lub bluzka niebieska, gładka.
Mundurek kosztował 55 zł i trzeba było zamówić w czerwcu - wymiary podane tylko n 122,134 (bez podanych wymiarów - a przecież rozmiar rozmiarowi nierówny) i nie było egzemplarzy przykładowych i nie ma możliwości domówić w ciągu roku.

Hubertowi sie podoba
do tego kupiłam w decathlonie 15 niebieskich koszulek i z 6 z długim rękawem.

Z zajęć Hubert ma w niedziele basen i chodzi na karate, spodobała mu się też robotyka i jeszcze myśli nad modelarstwem samochodowym; na hajdasz nie chciał sie zapisać, chociaż tańczyć lubi.

Już czuć jesień,brr -z rana zimno i ciemno, zaczynamy odliczać do wiosny Po tegorocznych wakacjach dzieci mówią, ze tylko Turcja, więc musimy założyć chyba jakąś wakacyjną skarpetę na odkładanie kasy

A, pasowanie ma być -wszystkie 3 pierwsze klasy razem, pod koniec października.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 14:30   #4354
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Bingo-Zu poszła na hiszpański,bo podobno fajnie prowadzone zajęcia i chciałam,żeby zobaczyła czy jej się spodoba-choć w tym wieku to głównie osłuchanie się i zabawa,ale może załapie.I może przy okazji ja się zmobilizuję
Na tą chwilę to ZU niezbyt chętnie pisze te wszystkie literki i szlaczki,do czytania też jak do jeża podchodzi...chyba naukowcem nie będzie Bardziej ją interesują te wszystkie zajęcia pozalekcyjne,zabawy na dworze czy zwykłe hasanie
ale...patrząc wstecz to ja też chyba taka byłam
Trochę żal tego potencjału dzieci-że nie we wszystkich szkołach potrafią go wykorzystać...a nie każdego stać na prywatne i jeszcze dojeżdżać dużo km
Ale cieszę się,że w naszej-regionalnej dużo się dzieje i p.Dyrektor bardzo lubi dzieciaki,nauczyciele zresztą też i to się czuje we wszystkich działaniach.Chcą tworzyć fajną szkołę,przyjazną uczniom,z mnóstwem inicjatyw i to mnie cieszy

Mundurek u nas to koszulka jasnoniebieska polo z wyhaftowaną tarczą i granatowa bluza zakładana przez głowę również z wyhaftowaną tarczą.Do tego raczej stonowane kolory-bez cekinów i ekstrawagancji koszulka 32,50 zł bluza 52zł
Zamawialiśmy w czerwcu,ale rozmiary można było wymienić na inne.Wstępną rozmiarówkę mieliśmy do wglądu/pomacania.MOżna też domówić,ale czeka się 3miesiące.
Ja upolowałam w lumpie kilka podobnych niebieskich polówek i ma na zmianę po prostu.

Pasowanie już mieli tydzień temu

Yoolia-jak zdrówko?

Prima-inżynier Ci rośnie
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:47   #4355
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ja nadal chora a raczej nie doleczona - po 3 antybiotykach w ciągu 3 tygodni
mam skierowanie na rtg klatki piersiowej i do laryngologa, a potem ewentualnie do pulmunologa. Niby w oskrzelach i płucach czysto ale rano tak mniej więcej do południa jeszcze sporo kaszlę i czasem coś furczy. Okolo południa do wieczora i w nocy spokojnie, no i w zatokach jakieś świństwo siedzi i ścieka - taka dawka antybiotyku tego nie wybiła
szlag mnie już trafia, bo poszłabym sobie wreszcie pobiegać, ale dzisiaj to już chyba no rower sobie chociaż pójdę

Gosia chodzi do szkoły zadowolona, coraz lepiej czyta, pisze - a bałam się, że z pisaniem będą kłopoty, bo od zawsze pracujemy na mała motoryką. Panie ją chwalą, że bardzo inteligentna, nawet do przedszkola trafiły "przecieki" jaka to fajna, inteligentna dziewczynka
nie zabardzo chce siedzieć popołudniu w świetlicy, bo jakos słabo wtedy czas organizują, do południa lepiej. Wogole zajęć dodatkowych nie ma, są tzw kółka zainteresowań prowadzone w świetlicy: przyrodnicze, ekologiczne, plastyczne, artystyczne. A rzepraszam, właśnie znalazłam na stronie internetowej całą listę zajęć dodatkowych ale już przytypowane do konkretnych klas, dla naszej dla klasy widze tylko zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze, a poza tym w zajęciach dodatkowych widzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wyrównawcze i rewalidacyjne. Jest jescze gimnastyka z elementami SI dla I etapu edukacyjnego (czyli ok 12 klas) - jedna godzina w poniedzialek akurat jak Gosi klasa ma lekcje hahaha
ślubowanie u nas też już było, dzieciaki dostały prezenty od rady rodziców, był tez maly poczęstunek.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:10   #4356
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Odświeżam wątek, bo już podupadł gdzieś w czeluściach wizażu Jak tam dzieciaki w szkole, częstotliwość chorowania zmniejszona w stosunku do przedszkola ? Listy do Mikołaja napisane przez dzieci i mamuśki?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 08:03   #4357
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

witajcie...

misia--dobrze,ze napisałas... moze bedzie większa aktywność na wątku...choc raz na 2 miesiace..
Juz prawie wszystkie mikołajkowe to siedmiolatki...ale to zleciało...
Co do chorób, to Emilka od poczatku wakacji nie była chora ani razu...jak przypomne sobie ok. 10 antybiotyków rocznie we wczesniejszych latach...ach... dobrze,że to juz minęło..
A jak u Ciebie misia i innych??
Emilka z Klaudia listy napisały,choc chyba Mikołaj musiałby skok na bank uczynic ,żeby te wszystkie prosby spełnic, ale będziemy sie starac choc po częsci

ann-jak tam hiszpanski???
celko--czy chodzicie na Hellen Doron jeszcze? bo miałabym kilka pytan do Ciebie na ten temat.
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 07:15   #4358
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU!!!!


czy na prawde nasz wątek juz padł?????
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 09:43   #4359
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Hejka. Odswiezam

Bingo - nie chodzimy juz do Helen Doron, nie mam kiedy i jak.

Adas sie rozkreca w czytaniu, w szkole radzi sobie dobrze.
Teraz Zuzce zmieniam przedszkole, blizej domu.
Jakos zyjemy.
Odpukac, dzieciaki nie choruja jakos strasznie
pa
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:49   #4360
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Witam i ja się odezwę za Celką co by całkiem nie umarł nasz wątek
U nas czas pędzi niesamowicie. Mati w połowie ferii załapał szkarlatynę i dopiero tydzień temu w czwartek wrócił do szkoły po prawie miesiącu przerwy. W poniedziałek też wrócił już na treningi także cały szczęśliwy już jest. W szkole idzie mu całkiem ok. Opanował super czytanie i w szoku jestem bo przecież poszedł do szkoły bez umiejętności czytania. Miał problem z połączeniem liter po ich przeczytaniu i o ile krótkie słowa czytał oki, tak długie to było zgadywanie. W grudniu przestawił sie na czytanie sylabami i super mu od tego czasu idzie, czyta już wszystko i chętnie zgłasza sie do czytania czytanek w szkole i czytania Biblii na religii. Z niego to po mamusi taki aktywista co to zawsze do wszystkiego jest chętny. Ale teraz przynajmniej jest sens kupowania bravo sport bo siedzi i je sam czyta Z pisaniem też jest ok, całkiem przestawił się na pisanie literami pisanymi, nawet jak ma coś zanotować to używa liter pisanych, jedynie do ogarnięcia została nam estetyka pisma i zeszytu bo jemu nie przeszkadza gdy się pomyli próbować jedną literę przerobić na drugą ze skutkiem średnim wizualnie My od początku roku mieliśmy szalony okres bo zmienialiśmy wreszcie mieszkanie. Od 19 lutego jesteśmy już na nowych śmieciach i po malu już wszystko udaje nam się ogarnąć.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:37   #4361
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Misia-to super! Mnie też marzy się większe mieszkanie! Ale póki co pozostaje w sferze marzeń.Małż chce szeregowca a mnie wystarczyłoby takie mieszkanie 3-4 pokoje.Co prawda musielibyśmy się liczyć z dużym czynszem ok.700zł,no,ale koszty domu też są raczej podobne i większe a poza tym nie chcę się ładować w jakiś kosmiczny kredyt a mieszkania w Pniu są strasznie drogie

Przyglądając się Zu też nie mogę się nadziwić jaka to ona już dorosła i mądra Fajnie sobie już radzi z czytaniem i pisaniem.PO feriach zaczęli pisanie piórem a wczoraj mieli pierwsze dyktando .Zu strasznie się denerwowała,ale okazało się,że nie taki diabeł straszny i dostała pieczątkę BRAWO.
A przecież ona ani pisać specjalnie ani czytać nie umiała,więc postęp duży.

Na hiszpański chodzi chętnie i więcej mówi niż po angielsku Podoba jej się bardzo i Pani rzeczywiście super uczy

Pływanie też już prawie opanowała czuje się jak ryba w wodzie i na wakacjach będziemy już dużo spokojniejsi,kiedy będzie biegała po basenach

Na łyżwach też już nieźle śmiga ,szkoda,że tylko do końca marca...

Ma trochę problem ze skupieniem uwagi i rozumieniem poleceń,interesują ją bardziej kontakty towarzyskie niż lekcje wszystkich by ze wszystkiego wyręczała/pomagała a sama swoim się nie zajmuje,przez to często nie nadąża robić swojego mam nadzieję,że trochę ochłonie i weźmie się do kupy choć pamiętam,że ja miałam podobnie mimo b.dobrych ocen
No,ale te lekcje/siedzenie w ławkach,gnanie do przodu z materiałem zamiast dbania o indywidualny rozwój dziecka...same przyznajcie,że to nic fajnego

Tośka przy okazji goni ZUzkę i też już literuje i pisze no,ale w sumie to jej się przyda,bo w tym roku zerówka

__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 12:30   #4362
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ann u nas te większe od tego co teraz kupiliśmy też pozostają tylko w sferze marzeń i tzw. czasu przyszłego "może kiedyś" Ceny mieszkań w Łodzi też niestety nie zachęcają do zakupu, a kiedy weźmie się pod uwagę cenę mieszkania plus jeszcze środki na remont to już wogołe robi się niezła sumka. Mnie też zachwyca postęp od września do teraz, fajnie to widać zwłaszcza gdy właśnie dziecko raczej nie czytające i nie piszące (pisanymi literkami) było U nas też problem się pojawia ze skupieniem uwagi niby Pani w szkole tego nie widzi ale w domu to mam wrażenie, ze mówię jak do ściany a on gdzieś buja w obłokach i zaraz zapomina co powiedziałam Kurcze ale ten czas leci Twoja mała Tosia już do zerówki idzie
Dziś Mati do 17 siedzi na świetlicy i powiem Wam szczerze, tak przy okazji wszech obecnej dyskusji o 6 latkach w szkole, ze jednak cieszę, sie, ze on poszedł do szkoły jako 7 latek. Bo Jego rozwój emocjonalny bardzo przez ten czas się rozwinął. I moim zdaniem duże znaczenie ma tu zarówno wiek jego jak i nasze "pracowanie nad nim". treningi piłkarskie przez te półtora roku pomogły mu rozwinąć wiele znajomości i dzięki swemu zamiłowaniu do piłki też ma wiele znajomości wśród kolegów ze starszych klas i pomaga mu to jego hobby przełamać jego wcześniej własnie jakiś "strach" przed starszymi chłopakami. Teraz często nawet obserwuję, że na świetlicy gdy już nie ma jego kolegów siedzi własnie ze starszymi chłopakami, co jest dużym krokiem w jego towarzyskich układach.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2015-03-06 o 13:10
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 07:07   #4363
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Probowlaam wczoraj cos napisac przez pol dnia I nie wychodzilo mi.

Zuzka zmnienila przedszkole i jest ok. Dla mnie - duuuzo wygodniej.
Moja Zuzka tez do przodu, czyta proste slowa w ksiazkach, drukowanymi to juz w ogole sporo przeczyta. Pisze sama z glowy rozne slowa. Bedzie miala latwiej.
Adamek zaczal dodawac wieksze liczby (typu 416+416).

Rosna te dzieciaki. A my sie starzejemy
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:14   #4364
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Celko-mów za siebie

Misia-ja też szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie Tosi w szkole jako sześciolatka nie wiem,może to od szkoły zależy,nauczyciela czy samego ucznia,ale jak widzę jak oni lecą szybko z materiałem,wpychają dzieci w szablony i podcinają skrzydła to mi smutno
no,ale jakoś muszą się wszyscy zaadoptować

Zu uwielbia świetlicę,często w niej siedzi.Nawet jak idzie na 10.50 2x w tyg. to każe się wcześniej zawozić właśnie na świetlicęlubi towarzystwo ale w sumie to jest jej czas na uspołecznianie się ,zabawę to niech ma
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 08:23   #4365
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

hej!
Tak mi sie nagle przypomniał nasz wątek mikołajkowy...
wpadłam Was pozdrowic i życzyc naszym 8latkom

samych sukcesów w szkole,
rozwoju talentów
i szczęsliwego dzeciństwa.

__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 22:18   #4366
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Hej !!!!!!!!!!!!!
Dawno bardzo dawno mnie tu nie było...
Dziewczyny jesteście jeszcze ??????????/
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 22:25   #4367
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Mikołajkowe mamy 2007 ....9 lat póżniej ;-)

Hej dziewczyny
Moze odnowimy wątek sprzed lat ???
Wiem że długo nie udzielałam sie na wątku, ale problemy życia codziennego zrobiły swoje. Owdowiałam i takie tak....
Pozdrawiam i zapraszam
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 18:10   #4368
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Laura fajnie, że się odezwałaś
Ja jestem nadal na wizażu choć chwilowo głównie na poczekalni, bo oczekujemy córci Mati mi wyrósł niesamowicie, okazuje się, że już nie potrzebna jest mu tak mamusia teraz już weszliśmy w etap gdzie koledzy i wyjście z nimi pokopać piłkę jest ważne. Na siostrę czeka niecierpliwie. Oczywiście liczył na brata ale już się przyzwyczaił do myśli że będzie siostra i już się nią chwali wszędzie.
piszcie co u Was i waszych "maleństw" słychać
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 22:47   #4369
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Witajcie!!

misia
--ogromnie gratuluje oczekiwanej córci a na kiedy masz termin???

Laura--współczuje utraty męża.. tym bardziej ze jestes w takim młodym wieku.. miałas przeżycia...

Fajnie gdyby watek sie odrodził,zebysmy choc od czasu do czasu pisały co słychac...

U nas w ostatnim czasie szał z zamawianiem sali na Komunie na maj 2017r. Juz nigdzie miejsc nie ma. Dzis jakos wyjątkowo zarezerwowałam miejsce 20 km ode mnie... A ja myslałam,że we wrzesniu zaczne myslec o tym .

Pozdrawiam!!
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 12:39   #4370
Sweetshirt
Raczkowanie
 
Avatar Sweetshirt
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cześć dziewczyny! Przepraszam za najście, ale potrzebuję Waszej pomocy Macie już nieco starsze dzieciaczki, więc mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Jeśli znajdziecie 2-3 minutki, to proszę o wypełnienie mojej ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1lMM...ewform?c=0&w=1
Wiem, że na wizażu jest wątek ankietowy, ale tutaj jest moja grupa docelowa
Będę baaardzo wdzięczna za pomoc
Sweetshirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 14:35   #4371
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Hejka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 15:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.