Potrzebuję Waszej pomocy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 22:12   #1
dudzinka
Raczkowanie
 
Avatar dudzinka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O Ś
Wiadomości: 145
Lightbulb

Potrzebuję Waszej pomocy:)


Witam Was kochane wizażanki na początku zastanawiałam się nad sensem proszenia o pomoc w ten sposób ale stwierdziłam, że raz kozie śmierć a na wizażu jest mnóstwo mądrych dziewczyn, które jako osoby postonne( względem mnie) beda potrafiły szczerze powiedzieć mi co robię nie tak i podsunąc jakieś fajne propozucje metamorfozy wiem....takich wątków jest tu od zarąbania...ale mam cichą nadzieję że ktoś tu zajrzy i podsunie parę pomysłów Od jakiegoś czasu mam hopla odnośnie makijażu i różnych stepików prezentowanych na forum i często maluje się właśnie według podanych wskazówek...nie zawsze z dobrym skutkiem ciężko mi też zrobić coś z moją cerą...niestety jestem uzależniona od męczenia jej i samodzielnego usówania krostek i zaskórników..wiem to powinno być karalne...może wiecie jakie zabiegi polepszyły by jej stan?? w sierpniu biorę ślub i chciałabym jakoś wyglądać w tym dniu nie świecić się jak bombka na choincebędę wdzięczna za jakieś propozycje dla mnie spróbuję dodac jakieś moje fotki jedna bez makijarzu a druga z make- upem
__________________
Trzeba życie trzymać za mordę...krótko

trening z Ewą od 01.04.12
zumba my love od 03.01.12
dudzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 22:20   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Potrzebuję Waszej pomocy:)

Z włoskami ciężko coś zrobić, bo nie są za długie, więc ich skracanie raczej odpada. Lepiej zapuścić i pięlęgnować. Ewentualnie nałożyć na nie jakieś refleksy.
Widać, że umiesz makijażem podkreślić to co masz dobre
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 09:55   #3
aninka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 526
Dot.: Potrzebuję Waszej pomocy:)

Piękna buzia. Dobrze, że stawiasz na oczy, bo usta są troche wąskie. Uważam, że makijaż dobrany fajnie. Zgadzam się co do wlosów, troche je rozświetl i będzie fajnie. Ten kolor ci pasuje, więc nie zmieniaj go radykalnie, tylko pare refleksów. Do wesela zapuścisz troche włoski i będzie więcej możliwości.

_________________________ ___________________

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14631256
aninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:33   #4
dudzinka
Raczkowanie
 
Avatar dudzinka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O Ś
Wiadomości: 145
Dot.: Potrzebuję Waszej pomocy:)

Dziękuję dziewczyny włosy obcęłam niedawno bo mi strasznie leciały i chciałam je nieco odciążyć...tak samo z malowaniem...wolę się raczej w ciemniejszych brązacha jeśli chodzi o refelksy?? boję się troszkę bo jak mi kiedyś fryzjera zrobiła refelksy to do tej pory nie można ich zamalować...po dwóch myciach od farbowania wyłażą
a jeśli chodzi o makijaż to chciałabym jakoś czasem zaszaleć, ale mam małe oczy, chyba głęboko osadzone i blisko siebie i wiem że raczejsmokey eyes odpada u mnie( a tak mi się podoba) i nie wiem jakie kolory do mojej karnacji by nalepiej pasowały...ciągle tak na ślepo wybieram:/
__________________
Trzeba życie trzymać za mordę...krótko

trening z Ewą od 01.04.12
zumba my love od 03.01.12
dudzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:41   #5
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Potrzebuję Waszej pomocy:)

To nie trzeba na ślepo wybierać.
Powinnaś przede wszystkim wybierać kontrastowe cienie dla Twojej tęczówki. Dobrze spiszą się wszelkie odmiany fioletów ( lila, lawenda, wrzos, oberżyna, śliwka), oprócz tego róże, beże, szarości, pomarańcze czy miedź.

Przy bliskim rozstawie oczu powinnaś nakładać jasny cień, aby rozświetlił wewnętrzne kąciki. Cienie ciemne czy kreskę na górnej powiece należy zawsze kierować w kierunku zewnętrznym wyciągając ją poza długość oka.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 11:47   #6
YouAreOverrated
Przyczajenie
 
Avatar YouAreOverrated
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Potrzebuję Waszej pomocy:)

powinnaś zapuscic wlosy zeby miec mozliwosc zrobienia jakiejs fajnej fryzury na wesele

moja mama powiedziala kiedys ze zeby oczy wydawaly sie wieksze trzeba zrobic biala kreske na dole oka, ale nie wiem czy to naprawde dziala
__________________
43-->
YouAreOverrated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.