rozjasnianie henna?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-13, 22:18   #1
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479

rozjasnianie henna??


Bylam u fryzjerki, zeby spytac, czy da rade zrobic mi balejaz (niewazne jak sie pisze ) na moich farbowanych na ciemny braz wlosach. Powiedziala mi, ze spoko, bedzie rozjasniac je stopniowo henna. Macie jakies doswiadczenia z tym zabiegiem? Moze juz cos bylo na ten temat? Z gory dzieki za informacje.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-14, 16:00   #2
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Re: rozjasnianie henna??

Halooo, znowu mi nikt nie odpowie? Plis plis, jutro mam umowiona wizyte u fryzjera , i chcialabym wiedziec czego sie spodziewac, ewentualnie czy z tego rozjasniania zrezygnowac.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-14, 16:42   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: rozjasnianie henna??

Droga Kobietko
Grażka niestety właśnie jest w podróży. Może da radę jeszcze dzisiaj zerknąć na forum.
Ja nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, ale pierwszy raz słyszę, żeby ktoś rozjaśniał włosy henną
Także ja bym była osobiście ostrożna i może poczekaj aż ustosunkuje się do tego Grażka.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 20:48   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: rozjasnianie henna??


Dlaczego : znowu Ci nikt nie odpowie?:
czy już tak kiedyś było ze na Twoje pytanie nie otrzymałaś odpowiedzi? JEZELI TAK TO SORKI!
absolutnie nie jestem za rozjasnianiem farbowanych włosów henna, raczej dekoloryzatorem, a i tak z bardzo ciemnych , to jest duzy problem, napewno nie wyjdą jasne. Oczywiscie wiem że dziewczyny maja swoja sposoby, bo tu juz pisały, ale tez pisały , ze wlosy wtedy zrobiły sie watowate. zalazy tez jaki kolor chcesz uzyskać.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 21:00   #5
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Re: rozjasnianie henna??

Ostatnio mam pecha, lub tak trudne pytania , ze nigdy nie dostaje odpowiedzi. Ale powoli przywykam, nie chodzi tu akurat o forum fryzjerskie. Jesli chodzi o to rozjasnianie, to juz po kaczaku, fryzjerka uzyla rozjasniacza Goldwell, ale co w nim bylo, tego nie moglam wyciagnac od niej - zdawala sie sama nie miec pojecia Wyszlo nawet w miare, bo po rozjasnieniu nalozyla odzywke koloryzujaca, tej samej firmy, w jakims kasztanku. Mimo to wkrotce, jak juz zbiore sily, objade ten salon fryzjerski z gory do dolu na Wizazu. Tylko nie jestem pewna gdzie to zrobic, czy w Zlotym Salonie, czy na forum?
W kazdym razie dziekuje za odpowiedz. Chetnie dowiedzialabym sie wiecej na temat rozjasniania henna, skoro to jednak istnieje .
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 21:12   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: rozjasnianie henna??

ale ja nie bardzo w takim razie rozumiem ? czy chodzi o to ze ci zniszczyła wlosy? czy o to czy mozna rozjasniac henną?
wiesz kazdy ma tam jakies swoje sposoby,czasem idzie na łatwizne," bo wlosy wszystko wytrzymają" ale czsem fryzjerowi zalezy na tym aby nie zniszczyc wlosow klientce (powinno to mieć miejce zawsze):haha:
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 21:15   #7
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Re: rozjasnianie henna??

aha, sprostowanie, niestety tu tez juz pytalam i nie dostalam odpowiedzi, o fryzjera w Wa-wie. Dlatego musialam sama poszukac, i niebardzo mi to wyszlo
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-15, 21:20   #8
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Re: rozjasnianie henna??

no na szczescie na razie nie zauwazylam, zeby zniszczyla mi wlosy A pytam o henne, bo ona wczesniej mi wspominala, ze je rozjasni henna, i to mnie zdziwilo, gdyz nie slyszalam jeszcze o takim zabiegu. Okazalo sie, ze rozjasnila tym preparatem Goldwell, i nie moglam z niej wyciagnac, co to za preparat, poza tym, ze "jest najlepszy".
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 21:49   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: rozjasnianie henna??

proszek do pasemek Goldwell -oxycurl platin, jest dobrym rozjasniaczem, sama nim pracowalam bardzo dlugo,wszystko mozna zniszczyc jezeli nieumiejętnie pracuje sie produktami fryzjarskimi tzw. chemia fryzjerska.Janie powiedzialam ze wogole nie mozna rozjasniac nim wlosow farbowanych, mozna, lecz te , ktore są farbowano na czarno lub ciemno ,, srednio brazowo nie odbarwia sie wcale lub bedzie to brzydki kolor, i wielokrotne odbarwianie tych samych pasm tym produktem jest niezdrowe dla wlosa, bo poprostu je zniszczy.
A jezeli chodzi ofryzjera w Wa-wie, to tez tu byl ten temat, nawet ja osobiscie podalam adresy, poszukaj postow FRYZJER w Warszawie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 21:50   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: rozjasnianie henna??

proszek do pasemek Goldwell -oxycurl platin, jest dobrym rozjasniaczem, sama nim pracowalam bardzo dlugo,wszystko mozna zniszczyc jezeli nieumiejętnie pracuje sie produktami fryzjarskimi tzw. chemia fryzjerska.Janie powiedzialam ze wogole nie mozna rozjasniac nim wlosow farbowanych, mozna, lecz te , ktore są farbowano na czarno lub ciemno ,, srednio brazowo nie odbarwia sie wcale lub bedzie to brzydki kolor, i wielokrotne odbarwianie tych samych pasm tym produktem jest niezdrowe dla wlosa, bo poprostu je zniszczy.
A jezeli chodzi ofryzjera w Wa-wie, to tez tu byl ten temat, nawet ja osobiscie podalam adresy, poszukaj postow FRYZJER w Warszawie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.