Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 12:58   #991
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Muszę pochwalić paletkę nude.
Robiłam nią makijaż na przyjęcie komunijne, nie miałam za bardzo czasu żeby pomyśleć jaki makijaż oczu zrobić. Usiadłam przed lusterkiem i raz dwa udało mi się wyczarować makijaż z którego byłam zadowolona.
Makijaż wyszedł mi trochę mocniejszy, ale nie nachalny.
Wcześniej miałam wiele prób zrobienia takiego sleek au naturel i ani razu się nie udało...
w sleeku cienie są albo jasne albo ciemne. a cienie z paletki Catrice bardzo ładnie przechodzą i się uzupełniają
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 14:58   #992
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Naturze Bemowo i Naturze Tesco Gocław.
Tesco Gocław- pożoga i bieda.. prawie pusta szafa, nic nie co chciałam (szukałam szminek i błyszczyków na dzień Matki)
Bemowo- szafa praktycznie pełna do tego wystawili wyprzedażowe produkty z ostatniej zmiany asortymentu Essence/Catrice. Kupiłam szminkę dla mamy i błyszczyk wycofany za 10 zł. Do tego 3 kredki wykręcane khaki, szarą i granatową za 5 z hakiem
Byłam w tej Naturze dziś i ja. Wkurzyłam się trochę. Byłam w Naturze w ostatnich dwóch tygodniach jakoś dwa razy. Za pierwszym razem były te kredki i kupiłam szarą. Za drugim razem stwierdziłam, że dojrzałam do jeszcze jakiejś i poszłam a tam pusto i wszystko schowane. Byłam dziś i znowu wszystko wystawione. Kupiłam złotą i śliwkową kredkę. Kupiłam też granatową z nowej kolekcji (głownie dla temperówki, nie ukrywam) i skusiłam się na kredkę do brwi bo była ostatnia w średnim kolorze.
CS wyczyszczona, zostały tylko peelingi do ust wymacane jak ta lala i cienie do powiek praktycznie wszystkie.
Z nowości szafa praktycznie pełna.

Dodam, że pojawiły się żelowe eyelinery z essence i jest full na standzie.
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 16:53   #993
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Skusiłyście się może na te nowe bb kremy? Wiecie może, jak wypada najjaśniejszy kolor? W mojej Nautrze nie było akurat testera tego odcienia.
BB jest fantastyczny. Wiem, że trochę na niego narzekałam w tej notce z pierwszymi wrażeniami, ale obecnie to mój ulubieniec. Swatche też zrobiłam i choć może się wydawać dość ciemny (zwłaszcza w porównaniu z burżujem), to bardzo ładnie stapia się z cerą. Polecam!

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Polecam blog jednej z wizażanek lusterko-em na blogspocie. Post z 9 marca. Zrobiła swatche BB Cream porównując z Bourjois i Rimmel. Ma tam też recenzję.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:03   #994
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Hello
http://www.mel-et-fel.com/2013/05/er...mazona-le.html
Co myślicie? Pękacz fajny w opakowaniu, ale na paznokciu zbyt transparentny... chyba, że na beżowym/białym matowym lakierze... lakiery fajne... ale z opisu wynika, że aplikacja problematyczna
Cienie mi się jakoś kojarzą z podsiniaczonym okiem i pigmentacja bez szału...
Za to róż wydaje się piękny, może to trochę bardziej żywa wersja różu z BD, którego w końcu nie dorwałam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:17   #995
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

kilka rzeczy z glamzony
:http://www.innenaussen.com/2013/05/c...agebilder.html

Nic mnie nie zainteresowało,ciekawe jak topper bedzie wyglądał ...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:19   #996
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
w sleeku cienie są albo jasne albo ciemne. a cienie z paletki Catrice bardzo ładnie przechodzą i się uzupełniają
Warto mieszać z różnych paletek (różnych sleekowych znaczy), ale wiadomo że ekonomiczniej jest zakupić jedną konkretną i nie każdy jest wariat-sleekomaniak jak np. ja. Mnie tak ich cienie rozpuściły, że na żadne inne już w drogeriach nie spoglądam

W Szczecinie z limitki ostał się jeden róż, dwa lakiery (żółty i pomarańczowy), dwa pilingi do ust (ale jak byłam 3 tygodnie temu to leżały już chyba wtedy zmacane), wszystkie cienie z drobnymi brakami. Dobrze, że zdublowałam sobie rozświetlacz Nowości nadal za bardzo nie widać albo tak szybko się rozchodzą... W sumie obejrzałabym sobie tą nudziakową paletkę gdyby mi w ręce wpadła, ale na razie coś się nie bardzo zanosi.


Odnośnie wcześniejszej dyskusji na temat dat przydatności - stosuję podobną taktykę - jeśli coś wygląda ok, zachowuje się ok - używam dalej. Jeśli właściwości się zmieniły - do śmieci. Datę traktuję bardziej jako deklarację producenta - "do tego czasu gwarantuję właściwe działanie produktu przy odpowiednim przechowywaniu".


Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
kilka rzeczy z glamzony
:http://www.innenaussen.com/2013/05/c...agebilder.html

Nic mnie nie zainteresowało,ciekawe jak topper bedzie wyglądał ...
Ciekawe czy to mi monitor przekłamuje, ale róż u mnie wygląda podobnie do tego Fab 40ties.

Edytowane przez MissApple
Czas edycji: 2013-05-28 o 19:21
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:53   #997
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
kilka rzeczy z glamzony
:http://www.innenaussen.com/2013/05/c...agebilder.html

Nic mnie nie zainteresowało,ciekawe jak topper bedzie wyglądał ...
Myślałam, że taupowy cień będzie fajny, ale nic ciekawego Czekam jeszcze na swatche tego drugiego różu i pomadek w kredkach. Jeśli i one się okażą niewypałem, to znów nic nie kupię. Już nie pamiętam kiedy skusiłam się na coś z limitowanki

Dobry jest ten puder dostępny w stałej ofercie? Czytałam już KWC, ale może Catricomaniaczki będą miały coś więcej do powiedzenia na jego temat
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 06:18   #998
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]


[COLOR=Black]Odnośnie wcześniejszej dyskusji na temat dat przydatności - stosuję podobną taktykę - jeśli coś wygląda ok, zachowuje się ok - używam dalej. Jeśli właściwości się zmieniły - do śmieci. Datę traktuję bardziej jako deklarację producenta - "do tego czasu gwarantuję właściwe działanie produktu przy odpowiednim przechowywaniu".

Słusznie robisz. Kiedyś oglądałam program na ten temat i okazuje się, że często wyrzucamy dobre produkty tylko dlatego, że data przydatności się skończyła. A ta data pokazuje, jak długo producent zbadał, że produkt jest dobry i nie wiadomo, co dzieje się produktem po jej przekroczeniu . Wiadomo że nie do wszystkich kosmetyków takie podejście się sprawdzi, te mokre produkty lepiej szybko zużywać, ale np. róże czy brązery będą pewnie dobre latami.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-05-29 o 06:21
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 07:20   #999
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja to mam hopla na punkcie świeżości mazideł, zwłaszcza tych do oczu...(linery, tusze, kredki, kremowe cienie). Suche produkty wydają mi się mniej groźne...choć też przyglądam im się bacznie.
Co do oznakowania opakowań, to rzeczywiście, powinno być tak, że kosmetyk daje radę przez ten wyznaczony przez producenta czas, jednak kilka razy zdarzyło mi się pozbyć kredki lub tuszu , kremu do twarzy bo zmieniały zapach (przechowuję mazidła w komódce ciemnej, nie mają u mnie ciepło i źle) ,
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:01   #1000
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Hello
http://www.mel-et-fel.com/2013/05/er...mazona-le.html
Co myślicie? Pękacz fajny w opakowaniu, ale na paznokciu zbyt transparentny... chyba, że na beżowym/białym matowym lakierze... lakiery fajne... ale z opisu wynika, że aplikacja problematyczna
Cienie mi się jakoś kojarzą z podsiniaczonym okiem i pigmentacja bez szału...
Za to róż wydaje się piękny, może to trochę bardziej żywa wersja różu z BD, którego w końcu nie dorwałam
Mi się pękacz spodobał wszystkie mają takie mocne krycie a ten się wyróżnia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:39   #1001
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Słusznie robisz. Kiedyś oglądałam program na ten temat i okazuje się, że często wyrzucamy dobre produkty tylko dlatego, że data przydatności się skończyła. A ta data pokazuje, jak długo producent zbadał, że produkt jest dobry i nie wiadomo, co dzieje się produktem po jej przekroczeniu . Wiadomo że nie do wszystkich kosmetyków takie podejście się sprawdzi, te mokre produkty lepiej szybko zużywać, ale np. róże czy brązery będą pewnie dobre latami.
Kiedyś strasznie pilnowałam dat, ale teraz już podchodzę do tego na luzie, jak coś wygląda i zachowuje się ok - to się nadaje. Inna sprawa że pewne kosmetyki (tak samo jak i różne sprzęty typu AGD), czy raczej ich receptury są dziś tak dobierane żeby służyły przez określony czas a dzień po terminie najlepiej żeby się zepsuły i klient kupi coś nowego ale oczywiście to wszystko się sprowadza do tego żeby się po prostu pilnować, ciało mamy jedno na całe życie.

A w ogóle łapię się na takim trochę zbieractwie śmieci - mam kilka kosmetyków których już bym nie użyła (kupionych naprawdę dawno temu), ale np. opakowanie jest tak pięknie wykonane że żal mi wyrzucić

Ale chyba za bardzo odjechałam od tematu na forum, zapytam póki pamiętam (kiedyś chyba pytałam ale utonęło to w postach), czy ktoś mógłby porównać nudziakową paletkę z Au Naturel Sleeka?
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 18:49   #1002
Scottie
Raczkowanie
 
Avatar Scottie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Przez przypadek znalazłam się dziś w Nautrze ( w Ząbkach) i trafiłam na prawie pełny stand z limitką CS (był tylko jeden róż i jeden "rozświetlacz", a reszta- komplet). Zastanawiałam się nad kuleczkami do paznokci, ale pewnie szybko bym je zdrapała. Postałam chwilę dłużej przy lakierach, szczególnie przy tym "fioletowym", ale ostatecznie nie wzięłam nic.

Teraz oglądam swatche tych lakierów i jeśli gdzieś się na niego natknę, to chyba go wezmę. Warto?
__________________
Ufam tylko dwóm osobom. Jedną jestem ja, drugą nie jesteś Ty.
Scottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:47   #1003
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Scottie Pokaż wiadomość
Przez przypadek znalazłam się dziś w Nautrze ( w Ząbkach) i trafiłam na prawie pełny stand z limitką CS (był tylko jeden róż i jeden "rozświetlacz", a reszta- komplet). Zastanawiałam się nad kuleczkami do paznokci, ale pewnie szybko bym je zdrapała. Postałam chwilę dłużej przy lakierach, szczególnie przy tym "fioletowym", ale ostatecznie nie wzięłam nic.

Teraz oglądam swatche tych lakierów i jeśli gdzieś się na niego natknę, to chyba go wezmę. Warto?
Ja też myślałam, że te kulki zaraz się zdrapią. Miałam je tydzień i zerwałam bo już miałam dosyć. :P Trzymają się dobrze, aż za dobrze. :P

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
BB jest fantastyczny. Wiem, że trochę na niego narzekałam w tej notce z pierwszymi wrażeniami, ale obecnie to mój ulubieniec. Swatche też zrobiłam i choć może się wydawać dość ciemny (zwłaszcza w porównaniu z burżujem), to bardzo ładnie stapia się z cerą. Polecam!


Odkąd odkryłam Twojego bloga, to czytam regularnie i uwielbiam. To chyba nawet dzięki temu wątkowi. :P
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:13   #1004
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Skusiłyście się może na te nowe bb kremy? Wiecie może, jak wypada najjaśniejszy kolor? W mojej Nautrze nie było akurat testera tego odcienia.
Niestety, ale zupełnie mi nie podpasował, koleżanki w pracy za każdym razem, jak się nim pomalowałam pytały, czy chora jestem. Błyszczał się bardzo szybko mimo sypkiego essence, podkreślał wszystko złe na twarzy - nie dla mnie. Może dla suchej cery będzie ok-kolor bardzo fajny (mam najjaśniejszy), jasny, ładnie się stapia ze skórą. W razie czego chętnie się go pozbędę
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:48   #1005
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
J
Odkąd odkryłam Twojego bloga, to czytam regularnie i uwielbiam. To chyba nawet dzięki temu wątkowi. :P
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Niestety, ale zupełnie mi nie podpasował, koleżanki w pracy za każdym razem, jak się nim pomalowałam pytały, czy chora jestem. Błyszczał się bardzo szybko mimo sypkiego essence, podkreślał wszystko złe na twarzy - nie dla mnie. Może dla suchej cery będzie ok-kolor bardzo fajny (mam najjaśniejszy), jasny, ładnie się stapia ze skórą. W razie czego chętnie się go pozbędę
Potwierdzam, na suchej skórze spisuje się świetnie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 14:46   #1006
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny, orientujecie się w jakiej cenie są pomadki ze stałej kolekcji w Naturze? W Hebe po 16,99
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:23   #1007
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

dziewczyny jaka jest teraz limitowanka? jest jeszcze szansa na zdobycie tej paletki nude? nie wiem jak to sie stało, ale przegapiłam
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:29   #1008
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka jest teraz limitowanka? jest jeszcze szansa na zdobycie tej paletki nude? nie wiem jak to sie stało, ale przegapiłam
Paletka nude jest w stałej kolekcji Ostatnio ją widziałam u mnie w Naturze. A obecna limitowanka to Candy Shock chyba.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:35   #1009
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Paletka nude jest w stałej kolekcji Ostatnio ją widziałam u mnie w Naturze. A obecna limitowanka to Candy Shock chyba.
naprawdę? :O to może ją zgarnę z tym kodem -25%
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 15:11   #1010
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Kosmetyki Catrice - cz. III

Daaawno nie byłam w DN i nie miałam styczności z Catrice (chyba w zeszłym roku ostatnio) i jak w końcu się wybrałam to trafiłam na nową szafę Capnęłam paletkę Nude - bardzo fajna Zaintrygował mnie kamuflaż w słoiczku, baza i tusz do brwi ale odpuściłam (chwilowo), dostałam książeczkę z nowościami i tak się teraz do niej w domowym zaciszu.
Muszę nadrobić wątek (a może lepiej nie)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 23:15   #1011
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Możecie mi polecić jakieś ciekawe cienie duochromy? Chodzi o ciekawe połączenia kolorów

Z duochromów mam oczywiście kultowego, catricowego kameleona Mam Golden Rose z Kobo... No i to tyle

Wiem, że Kobo ma kilka odcieni jasnych, białych cieni opalizujących na różowo/fioletowo/niebiesko, tylko że na skórze stają się bezbarwne, a widać tylko poświatę koloru, na który ten cień opalizuje... bo biały jest tylko w opakowaniu.

Zastanawiam się nad tym kobowym 201 Iridescent Pink - ma któraś z Was?

I poszukuję też takiego cienia, który jest lekko różowy na powiece i opalizuje na biało Wiem, że to dziwnie brzmi, ale nie potrafię inaczej opisać, a nie chodzi o zwykły różowy, perłowy cień
Gdzie takie cuś znaleźć?

P.S.
Znalazłam w szafie Hean tańsze zamienniki cienia Golden Rose i Aubergine z Kobo, z serii Fashion Colour (te woskowe)
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 06:51   #1012
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Polecam catricowy sitting on the volcano. Jest to ładny szary kolor, przy rozcieraniu zmienia się na lawendowy. Bardzo fajny cień na zimę , w lecie zdecydowanie preferuję beże i brązy.

Może sprawdź pigmenty z kobo. Mam ze dwa, w tym jeden duochrom (różowo-niebieski) i jest całkiem niezły. Niestety, nie chce mi się zazwyczaj bawić w otwieranie i zamykanie słoiczków, z tego powodu sięgam tylko i wyłącznie po paletki z prasowanymi cieniami. Jak to sypańce, trochę się osypują.

Wszystkim, którzy jeszcze nie mają w swojej kolekcji cienia 'my first copperware party' bardzo polecam. Jest idealny do prostego, letniego makijażu.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 09:08   #1013
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakieś ciekawe cienie duochromy? Chodzi o ciekawe połączenia kolorów

Z duochromów mam oczywiście kultowego, catricowego kameleona Mam Golden Rose z Kobo... No i to tyle

Wiem, że Kobo ma kilka odcieni jasnych, białych cieni opalizujących na różowo/fioletowo/niebiesko, tylko że na skórze stają się bezbarwne, a widać tylko poświatę koloru, na który ten cień opalizuje... bo biały jest tylko w opakowaniu.

Zastanawiam się nad tym kobowym 201 Iridescent Pink - ma któraś z Was?

I poszukuję też takiego cienia, który jest lekko różowy na powiece i opalizuje na biało Wiem, że to dziwnie brzmi, ale nie potrafię inaczej opisać, a nie chodzi o zwykły różowy, perłowy cień
Gdzie takie cuś znaleźć?

P.S.
Znalazłam w szafie Hean tańsze zamienniki cienia Golden Rose i Aubergine z Kobo, z serii Fashion Colour (te woskowe)
Posiadam 201 Iridescent Pink i przestrzegam! Nie kupuj! Jest to chyba najgorszy cień jaki miałam. Po pierwsze konsystencja różni się o 180 stopni od tych matowych, po drugie jest jakby wilgotny, ale suchy, po trzecie nie da się go ładnie rozetrzeć, bo robią się placki, efekt na oku jest bardzo nachalny.
Polecam pigmenty z Kobo. Mam Seashell i uwielbiam (biały opalizujący na różowo, może czasem widać żółty (złoty)- odwrotnie niż chcesz :P)
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:53   #1014
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Polecam catricowy sitting on the volcano. Jest to ładny szary kolor, przy rozcieraniu zmienia się na lawendowy. Bardzo fajny cień na zimę , w lecie zdecydowanie preferuję beże i brązy.

Może sprawdź pigmenty z kobo. Mam ze dwa, w tym jeden duochrom (różowo-niebieski) i jest całkiem niezły. Niestety, nie chce mi się zazwyczaj bawić w otwieranie i zamykanie słoiczków, z tego powodu sięgam tylko i wyłącznie po paletki z prasowanymi cieniami. Jak to sypańce, trochę się osypują.

Wszystkim, którzy jeszcze nie mają w swojej kolekcji cienia 'my first copperware party' bardzo polecam. Jest idealny do prostego, letniego makijażu.
Dzięki za podpowiedzi

Wydaje mi się, ze Sitting on the Volcano zostal wycofany A pigmenty... no właśnie, osypują się Dlatego też wolę prasowane

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Posiadam 201 Iridescent Pink i przestrzegam! Nie kupuj! Jest to chyba najgorszy cień jaki miałam. Po pierwsze konsystencja różni się o 180 stopni od tych matowych, po drugie jest jakby wilgotny, ale suchy, po trzecie nie da się go ładnie rozetrzeć, bo robią się placki, efekt na oku jest bardzo nachalny.
Polecam pigmenty z Kobo. Mam Seashell i uwielbiam (biały opalizujący na różowo, może czasem widać żółty (złoty)- odwrotnie niż chcesz :P)
O!!! To mnie zmartwiłaś... Ale czy jego konsystencja jest taka jak np. Golden Rose (tzn. woskowa?) Bo GR mam i bardzo lubię, również ze względu na tą konsystencję (tak samo odcień Aubergine Ale niestety mi się pokruszył, bo kobowa paletka-czwórka mi upadła A wcześniej ułamał się w niej zatrzask zamykający więc część z lusterkiem była luźna :/ ). Bo cień 201 jest z serii Fashion Colour, czyli serii o tej dziwnej woskowej konsystencji - masz jakiś inny cień z tej serii, który zachowuje się tak samo jak 201, czy po prostu to taki wyrodek z calej serii?

A ten jasno różowy cień, opalizujący na biało, ewentualnie na srebrno? Taki różowo-biały duochrom? Ma ktoś pomysł, bo ja zupełnie nie wiem, czego mam szukać
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:00   #1015
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

A ten jasno różowy cień, opalizujący na biało, ewentualnie na srebrno? Taki różowo-biały duochrom? Ma ktoś pomysł, bo ja zupełnie nie wiem, czego mam szukać
Inglot ?Moze ten ostatni z postu poniżej ?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=199
albo amc shine 109 ?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=199

musiałabyś na żywo obadać
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:33   #1016
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Inglot ?Moze ten ostatni z postu poniżej ?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=199
albo amc shine 109 ?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=199

musiałabyś na żywo obadać
Chodziłoby mi o coś takiego, co daje taki efekt -> http://farm8.staticflickr.com/7163/6...810d744f_z.jpg

Coś między Sin a Sidecar lub Midnight Cowboy z Urban Decay O taki mniej więcej efekt by mi chodziło, nie potrafię znaleźć nic lepszego na zdjęciu, co oddałoby to, o co mi chodzi...
http://www.beautygala.com/wp-content.../firstfour.jpg

Widziałam u jednej kobitki taki efekt na oku i bardzo mi się to spodobało, a nie miałam możliwości spytać, co to

A i jeszcze ktoś wie, jaki cień daje podobny efekt -> http://www.nihrida.com/2011/05/pure-...n-faceted.html
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2013-06-02 o 17:36
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:11   #1017
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Chodziłoby mi o coś takiego, co daje taki efekt -> http://farm8.staticflickr.com/7163/6...810d744f_z.jpg

Coś między Sin a Sidecar lub Midnight Cowboy z Urban Decay O taki mniej więcej efekt by mi chodziło, nie potrafię znaleźć nic lepszego na zdjęciu, co oddałoby to, o co mi chodzi...
http://www.beautygala.com/wp-content.../firstfour.jpg

Widziałam u jednej kobitki taki efekt na oku i bardzo mi się to spodobało, a nie miałam możliwości spytać, co to

A i jeszcze ktoś wie, jaki cień daje podobny efekt -> http://www.nihrida.com/2011/05/pure-...n-faceted.html

co do pierwszego to nieznam takiego cienia.
A co do 2 przyszedl mi do głowy cień holograficzny z WIBO, ale w sumie nie do końca... sama się zamotałam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:30   #1018
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
co do pierwszego to nieznam takiego cienia.
A co do 2 przyszedl mi do głowy cień holograficzny z WIBO, ale w sumie nie do końca... sama się zamotałam
Chodzi Ci o coś takiego -> http://kosodrzewina.blogspot.com/201...1_archive.html
http://misz-maasz.blogspot.com/2012_02_01_archive.html

Tzn. cień Lovely nr 1 z serii Holografic Eyes? Boszsz, jaki piękny! A dostanę go jeszcze w szafie Lovely/Wibo czy to była jakaś limitka czy cuś? Czy stała oferta?

Ten cień z Lovely faktycznie inny niż ten z mojego wcześniejszego linka, ale jet równie piękny!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2013-06-02 o 18:31
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:41   #1019
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Stała
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:14   #1020
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Stała
Ufff...!!! Jutro po niego pobiegnę Szkoda tylko, że promocja -40% już się skończyła :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.