Nogi ;c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-01, 16:48   #1
abcwarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1

Nogi ;c


Witam Wizażanki ^^
Moje pytanie brzmi jakie ćwiczenia pomogą mi jeżeli mam nogi jak z lewej strony a dążę do nóg z prawej strony.Najbardziej przeszkadza mi ta wewnętrzna storna nóg (tzw. bryczesy), swego czasu robiłam bardzo dużo przysiadów ale gdy zauważyłam że nogi mi się rozrastają zamiast iść w przeciwnym kierunku to przestałam. Chodzi mi o bardziej takie ćwiczenia nie pojedyńcze typu unoszenie nóg itp. tylko bardziej coś w stylu Chodakowskiej, Mel B etc. Myślałam nad skakanką ale nie jestem co do niej do konca pewnaMam nadzieje że pomożecie ^^ Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg url.jpg (9,1 KB, 120 załadowań)
abcwarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 19:26   #2
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Nogi ;c

Cytat:
Napisane przez abcwarszawa Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki ^^
Moje pytanie brzmi jakie ćwiczenia pomogą mi jeżeli mam nogi jak z lewej strony a dążę do nóg z prawej strony.Najbardziej przeszkadza mi ta wewnętrzna storna nóg (tzw. bryczesy), swego czasu robiłam bardzo dużo przysiadów ale gdy zauważyłam że nogi mi się rozrastają zamiast iść w przeciwnym kierunku to przestałam. Chodzi mi o bardziej takie ćwiczenia nie pojedyńcze typu unoszenie nóg itp. tylko bardziej coś w stylu Chodakowskiej, Mel B etc. Myślałam nad skakanką ale nie jestem co do niej do konca pewnaMam nadzieje że pomożecie ^^ Z góry dziękuje
Przede wszystkim schudnac, same cwiczenie bez redukcji tkanki tluszczowej niewiele pomoga. A jak zrzucisz troche tluszczu, to i ksztalt nog bedzie inny.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:57   #3
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Nogi ;c

Cytat:
Napisane przez abcwarszawa Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki ^^
Moje pytanie brzmi jakie ćwiczenia pomogą mi jeżeli mam nogi jak z lewej strony a dążę do nóg z prawej strony.Najbardziej przeszkadza mi ta wewnętrzna storna nóg (tzw. bryczesy), swego czasu robiłam bardzo dużo przysiadów ale gdy zauważyłam że nogi mi się rozrastają zamiast iść w przeciwnym kierunku to przestałam. Chodzi mi o bardziej takie ćwiczenia nie pojedyńcze typu unoszenie nóg itp. tylko bardziej coś w stylu Chodakowskiej, Mel B etc. Myślałam nad skakanką ale nie jestem co do niej do konca pewnaMam nadzieje że pomożecie ^^ Z góry dziękuje
dieta redukcyjna + jakieś cardio / interwały. Fajnie na wysmuklenie i ujędrnienie całego ciała działa też basen i aqua aerobic.

A bryczesy są po zewnętrznej stronie ud

Edytowane przez Aggis
Czas edycji: 2016-01-04 o 21:58
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:46   #4
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nogi ;c

Na wewnętrzną stonę nóg czyli przywodziciele ud powinna być na siłowni specjalna maszyna,na której wykonuje się przywodzenie i odwodzenie ud siedząc.Można też bez maszyny odwodzić i przywodzić uda,ale efekt będzie gorszy,bo na maszynie możemy regulować obciążenie.

Inne ćwiczenia modelujące nogi,to: wykroki,przysiady,wymachy w górę,na boki + maszyny będące na siłowni.

Przysiady rób z małym ciężarem,ale z dużą iloscią powtórzeń (20-25) i krótkimi przerwami na odpoczynek,a wówczas ich nie rozbudujesz tylko wyrzeźbisz.Nalezy też pamietać o prostych plecach i włąściwej postawie ciała.Nie dosiadaj do końca tylko do połowy,wówczas bardziej zaanazujesz czworogłowe ud zamiast posladkowych
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:28   #5
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nogi ;c

Albo zamiast na maszynie na siłowni z taką gumą w domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg guma-cwiczenia4.jpg (123,4 KB, 14 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 07:43   #6
Ewa_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 75
Dot.: Nogi ;c

polecam ćwiczenia chodakowskiej, sama z nią ćwiczę i widzę efekty. Najlepiej ćwicz kilka razy w tygodniu, ogranicz słodycze i już. Powiem ci, że ona ma całkiem fajne treningi zwłaszcza e połączone czyli cardio i siłowy
Ewa_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 07:01   #7
alina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 22
Dot.: Nogi ;c

Nogi to najczęstsza partia ciała, z której kobiety nie są zadowolone. Na początek musisz pozbyć się z nich zbędnego tłuszczu. Regularne uprawianie ćwiczeń powinno przynieść widoczne zmiany. Pływanie, bieganie, wspinaczka ściankowa albo jazda na rowerze to ćwiczenia, które angażują nogi do pracy. Dzięki nim staną się smukłe i jędrne. Przed ćwiczeniami nie zapomnij o rozgrzewce. Ćwiczenia na nogi wykonuj co drugi dzień. Wykonując ćwiczenia na nogi będziesz jednocześnie pracowała nad wyglądem pośladków.
alina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 08:41   #8
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Nogi ;c

Cytat:
Napisane przez alina78 Pokaż wiadomość
Nogi to najczęstsza partia ciała, z której kobiety nie są zadowolone. Na początek musisz pozbyć się z nich zbędnego tłuszczu. Regularne uprawianie ćwiczeń powinno przynieść widoczne zmiany. Pływanie, bieganie, wspinaczka ściankowa albo jazda na rowerze to ćwiczenia, które angażują nogi do pracy. Dzięki nim staną się smukłe i jędrne. Przed ćwiczeniami nie zapomnij o rozgrzewce. Ćwiczenia na nogi wykonuj co drugi dzień. Wykonując ćwiczenia na nogi będziesz jednocześnie pracowała nad wyglądem pośladków.
Nie masz o wspinaniu pojęcia, skoro je polecasz jako sposób na poprawę wyglądu nóg. Owszem, nogi są we wspinaniu bardzo ważne, ale jako ćwiczenie na poprawę ich wyglądu wspinaczka jest - tym bardziej dla osoby początkującej - bardzo mało efektywna.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 10:32   #9
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Nogi ;c

jedna rzecz: nie każda kobieta ma taką budowę ciała, że ma 'dziurę' między udami nie ważne jak bardzo byłaby szczupła.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 11:32:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.