Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 20:37   #1
saniasmile
Przyczajenie
 
Avatar saniasmile
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12

Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...


Mam problem... A mianowicie chodzi o to, że łechtaczka to podobno najczulszy punkt kobiecego ciała, przynoszący ogrom przyjemności podczas pieszczot... Mnie również, chociaż nie tak jak bym tego oczekiwała. Jeżeli noszę luźne ubrania i bieliznę, podczas pieszczot z moim chłopakiem jest mi całkiem przyjemnie, ale musi być bardzo delikatny. W przeciwnym razie, jest bardzo wyczulona na dotyk. Wręcz odczuwam dyskomfort, a nawet ból momentami. Przez to strasznie się do tego wszystkiego zraziłam... Mój chłopak dziwi się, ze tak moje ciało reaguje na spotkania intymne... przez to ja sama nie lubię dotykać się w tych okolicach.

Proszę, piszcie czy wy tez macie takie problemy czy ze mną jest coś nie tak i co mi zalecacie... Bardzo kocham mojego chłopaka z wzajemnością.. tylko nawet nie możemy urozmaicić za bardzo naszej gry wstępnej jak to się mówi...
saniasmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 20:54   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Wszystko jest normalnie. Jak się nieumiejętnie dotyka to może boleć. Musisz go nauczyć.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:30   #3
anolipa
Raczkowanie
 
Avatar anolipa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

nie ma co sie denerwowac - ja takze odczuwam momentami dyskomfort kiedy oj chlopak tam mniej delikatnie przycisnie- u niektorych kobiet tak jest ze maja bardzo delikatna lechtaczke. Ja nie osiagam orgazmu dzieki bezposredniej stymulacji lechtaczki tylko np mam takie miejsce calkiem obok :P.. Powinnas poznac swoje cialo i nauczyc chlopaka co Ci prawia przyjemnosc , bo on biedny nieswiadomy , widzac ze sprawia Tobie bol, moze tez sie zrazic
anolipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:43   #4
BLLaCkBerry
Raczkowanie
 
Avatar BLLaCkBerry
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 185
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

spokojnie, i tak czasem bywa.
z czasem bedzie lepiej, jak sie podszkoli chlopak i nawzajem poznacie swoje ciala..
a probowalas zeby najpierw delikatnie dotykal cie po nagach, i brzuchu,(u nas sie mowi myziać dopiero pozniej tam,nie odrazu do sedna.. wtedy ja mam najwieksza przyjemnosc, kiedy troche na nią to poczekam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
BLLaCkBerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:45   #5
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

spokojnie... nauczycie się

jak to się mówi- "dotrzecie"

i bedzie dobrze

a łechtaczka ma to do siebie że może okazać się (nad)wrażliwa.
saniasmile, powiedz, twój tż w czasie gry wstępnej pieści cię palcami czy językiem?

bo generalnie językiem raczej wychodzi delikatniej...

zresztą to tez od techniki zależy.

bedzie dobrze, nie zrazajcie się
__________________

Najlepsze jest jeszcze przed nami
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:51   #6
blackswan
Raczkowanie
 
Avatar blackswan
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bad Dürkheim/Wloclawek
Wiadomości: 398
GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Ja tez mam wrazliwa lechtaczke, staram sie dotykac nie bezposrednio niej, a ciut nad nia...
Mi trudniej o orgazm dopochwowy, przewaznie przez stymulacje koncze orgazmem...
Pamietam ze na poczatku nie moglam sie tam wogole dotknac, ale z czasem lechtaczka stala sie jakby mniej wrazliwa...
__________________
Serdecznie zapraszam na moj watek 'Ambasadorka Garniera'...
Wasza Czyscioszka Pedantka...
How can I be lost,
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:06   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Kup sobie jakąś wibrującą zabawkę. Motylka, króliczka czy coś. Wibracje są fajne kiedy łechtaczka jest wrażliwa, nie podrażniają tak (tzn mogą, jak się mocno przyciśnie, czy coś. Ale jak się używa delikatniej, to sama przyjemność)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 12:21   #8
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

też tak mam, zwłaszcza, że teraz biorę tabletki anty i z wilgocią czasem jest na bakier. Też często odczuwam duży dyskomfort mimo, że jestem podniecona. Odczuwam to jakby po prostu TŻ za mocno dotykał... Natomiast kiedy już jestem bardzo podniecona,to mi to nie przeszkadza. Myślę, że kluczem jest stopniowanie doznań
Dlatego mam jakiś uraz do pieszczot palcami, o wiele łatwiej mi się dochodzi kiedy TŻ pieści mnie językiem, bo jest tak delikatnie i non stop jes poślizg. Chyba muszę mu to powiedzieć , bo się dziwi czemu ja się tak na ten seks oralny uparłam
__________________

Edytowane przez intransitive
Czas edycji: 2009-02-24 o 12:22 Powód: pomyłka ;)
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:32   #9
saniasmile
Przyczajenie
 
Avatar saniasmile
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

ojoj... to na szczęście nic straconego jeszcze ;p Zdecydowanie językiem jest delikatniej... też to zauważyłam ;p no i troszkę nad, bo na samej, to koszmar... chyba, ze podniecenie jest naprawdę duże!
saniasmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:47   #10
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Zgadzam się z dziewczynami, to normalne, że jesteś tam bardzo wrażliwa.
Nieodpowiednia pieszczota łatwo może sprawić kobiecie ból
Nawilżenie, pieszczoty przez napletek (chyba, że języczkiem), masaż w okół i delikatność to moim zdaniem klucz do przyjemności.

Zawsze odczucia możesz porównać z pieszczeniem gołej główki "wacława".
Twojemu mężczyźnie też nie byłoby miło, gdybyś przejechała mu ząbkiem po "małym", albo bawiła się nim niezbyt uważając

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-02-25 o 20:48
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:47   #11
xxxonaonaonaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

jak na moje to faceci mają zdecydowanie lepiej no bo im to zawsze jest miło i przyjemnie ... no i nie ma ryzyka że zajdą w ciążę he he

kochana saniasmile mamy tak samo a przynajmniej podobnie .... z pieszczot z moim facetem może z raz było mi dobrze...coś mi się wydaje że on nie ma zielonego pojęcia gdzie jest łechtaczka...a tak głupio jakoś mi się teraz przyznać że wszystkie orgazmy (prócz jednego) udawałam.... i nie czuł by się z nim fajnie gdyby się okazało że należy go uczyć gdzie jest ta łechtaczka xD no ale coś wymyślę... może macie jakieś pomysły jak go delikatnie uświadomić...coś tam mi chodzi po głowie ale to głupawe...

tak czy inaczej z rozmów z moimi koleżankami wynika ze połowa z nich nie miała ani razu orgazmu ze swoim facetem przez "całe życie" i to dopiero.... nie miały go ani podczas pieszczot ani podczas seksu... ehhh
xxxonaonaonaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 20:55   #12
saniasmile
Przyczajenie
 
Avatar saniasmile
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Cytat:
Napisane przez xxxonaonaonaxxx Pokaż wiadomość
jak na moje to faceci mają zdecydowanie lepiej no bo im to zawsze jest miło i przyjemnie ... no i nie ma ryzyka że zajdą w ciążę he he

kochana saniasmile mamy tak samo a przynajmniej podobnie .... z pieszczot z moim facetem może z raz było mi dobrze...coś mi się wydaje że on nie ma zielonego pojęcia gdzie jest łechtaczka...a tak głupio jakoś mi się teraz przyznać że wszystkie orgazmy (prócz jednego) udawałam.... i nie czuł by się z nim fajnie gdyby się okazało że należy go uczyć gdzie jest ta łechtaczka xD no ale coś wymyślę... może macie jakieś pomysły jak go delikatnie uświadomić...coś tam mi chodzi po głowie ale to głupawe...

tak czy inaczej z rozmów z moimi koleżankami wynika ze połowa z nich nie miała ani razu orgazmu ze swoim facetem przez "całe życie" i to dopiero.... nie miały go ani podczas pieszczot ani podczas seksu... ehhh



eh.... widzisz xxxonaonaonaxxx... Z facetami jak z dziećmi... czasem trzeba wszystkiego nauczyć...a zwłaszcza z sexem... musisz mu pokazać jakie pieszczoty i w którym miejscu są dla ciebie przyjemne... krępujące to troszkę... ale do odważnych świat należy...
saniasmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:00   #13
xxxonaonaonaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

no niby tak xD ale jak się ściemnia przez tyle czasu to ehhh ale mam pomysł nauczę go tak że nie zaczai nawet że to lekcja była trzeba tylko znaleźć oryginalną formę dla tej lekcji :P niech myśli ze sam na to wpadł jak mi dogodzić xD

ale chyba najbardziej wkurzające jest to że po pieszczeotach czy też seksie zawsze pyta "miałaś" "było ci dobrze"... irytują mnie te debilne pytania wrrrrrrrrrrr
xxxonaonaonaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:14   #14
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Cytat:
Napisane przez xxxonaonaonaxxx Pokaż wiadomość
jak na moje to faceci mają zdecydowanie lepiej no bo im to zawsze jest miło i przyjemnie ... no i nie ma ryzyka że zajdą w ciążę he he
Mają trochę forów w życiu, to fakt ale nie mają wielokrotnego orgazmu, ani kilku odmian orgazmu i tego nic im nie wynagrodzi [/quote]

Cytat:
Napisane przez xxxonaonaonaxxx Pokaż wiadomość
a tak głupio jakoś mi się teraz przyznać że wszystkie orgazmy (prócz jednego) udawałam..
Jeśli mogę poradzić coś, to nie udawaj orgazmów, bo sama pozbawiasz się możliwości ich osiągnięcia.
Twój chłopak myśli, że wszystko jest super, że nic nie musi więcej robić a Ty jesteś usatysfakcjonowana... chyba wiesz czyja to zasługa, że ma taką świadomość
Odwagi.. jeśli jesteście na tyle dojrzali, aby ze sobą współżyć, to rozmowa o potrzebach i sposobie osiągnięcia satysfakcji nie powinna sprawiać problemów

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxonaonaonaxxx Pokaż wiadomość
ale chyba najbardziej wkurzające jest to że po pieszczeotach czy też seksie zawsze pyta "miałaś" "było ci dobrze"... irytują mnie te debilne pytania wrrrrrrrrrrr
To nie jest debilne pytanie, to bardzo ważne pytanie, na które powinnaś umieć szczerze i delikatnie odpowiedzieć
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:25   #15
saniasmile
Przyczajenie
 
Avatar saniasmile
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Droga xxxonaonaonaxxx...
Widocznie, podjęłaś życie seksualne zbyt wcześnie... Albo PARTNER nie ten... Pytania twojego faceta, czy miałaś orgazm są rzeczą naturalną, bo martwi się o ciebie i chce, żebyś też czerpała z sexu lub pieszczot przyjemność... W każdym NORMALNYM związku partnerzy zabiegają o to aby druga osoba była usatysfakcjonowana i zadowolona...

Nie udawaj orgazmów!! Robiąc to, zakodowujesz sobie w głowie,że zawsze możesz oszukiwać... Postaw się na miejscu mężczyzny: starasz się aby partnerka osiągnęła orgazm, jest "wam" przyjemnie, ona osiąga rozkosz... ty myślisz, że zaspokoiłaś wasze potrzeby, że jesteście spełnieni, szczęśliwi... Poczym okazuje się, że cały czas byłaś oszukiwana, a wszystko było oszukiwane, tak naprawdę, zaspokojona byłaś zawsze tylko ty... wychodzisz na idiotę... jak się czujesz?

Tak będzie się czuł Twój mężczyzna jeżeli dowie się o tym...

A co do lekcji to czas na porządną lekcję anatomii człowieka... widocznie Pan P.... zapomniał jak zbudowane jest kobiece ciało

Wszystko przed wami!!!! Zmień nastawienie do zbliżeń z facetem i do samego niego... a efekt gwarantowany... Może nie od razu w 100% , ale ...
Pozdrawiam!
saniasmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:32   #16
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Cytat:
Napisane przez saniasmile Pokaż wiadomość
Droga xxxonaonaonaxxx...
Widocznie, podjęłaś życie seksualne zbyt wcześnie... Albo PARTNER nie ten... Pytania twojego faceta, czy miałaś orgazm są rzeczą naturalną, bo martwi się o ciebie i chce, żebyś też czerpała z sexu lub pieszczot przyjemność... W każdym NORMALNYM związku partnerzy zabiegają o to aby druga osoba była usatysfakcjonowana i zadowolona...

Nie udawaj orgazmów!! Robiąc to, zakodowujesz sobie w głowie,że zawsze możesz oszukiwać... Postaw się na miejscu mężczyzny: starasz się aby partnerka osiągnęła orgazm, jest "wam" przyjemnie, ona osiąga rozkosz... ty myślisz, że zaspokoiłaś wasze potrzeby, że jesteście spełnieni, szczęśliwi... Poczym okazuje się, że cały czas byłaś oszukiwana, a wszystko było oszukiwane, tak naprawdę, zaspokojona byłaś zawsze tylko ty... wychodzisz na idiotę... jak się czujesz?

Tak będzie się czuł Twój mężczyzna jeżeli dowie się o tym...

A co do lekcji to czas na porządną lekcję anatomii człowieka... widocznie Pan P.... zapomniał jak zbudowane jest kobiece ciało

Wszystko przed wami!!!! Zmień nastawienie do zbliżeń z facetem i do samego niego... a efekt gwarantowany... Może nie od razu w 100% , ale ...
Pozdrawiam!
Na początku sama raz czy dwa udawałam - okazało się, że TŻ o tym wiedział... Najwyraźniej nie jestem zbyt dobrą aktorką. W każdym razie było mu tak przykro, że teraz za nic bym tego nie udała. Zresztą nie muszę, nauczyliśmy się siebie tak, że niemal zawsze osiągam orgazm - ale tylko w pozycji klasycznej.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:07   #17
xxxonaonaonaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

hmm no w sumie macie rację

A Ty saniasmile chyba najlepiej wiesz że partner nie odpowiedni...

Pan P. niby się bardzo stara ... i coś tam wie...ale na wszystko potrzeba czasu
Ja najwyraźniej jestem świetną aktorką albo najzwyczajniej Pan P. nie chce wierzyć w to udawanie.... ehh

Tak czy inaczej koniec z udawaniem xD nie powiem mu wprawdzie, ze ściemniałam tylko za jakiś niedługi czas przestanę udawać! Bo z jakiej to niby racji mu ma być dobrze a mi nie????
xxxonaonaonaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:09   #18
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Cytat:
Napisane przez xxxonaonaonaxxx Pokaż wiadomość
hmm no w sumie macie rację

A Ty saniasmile chyba najlepiej wiesz że partner nie odpowiedni...

Pan P. niby się bardzo stara ... i coś tam wie...ale na wszystko potrzeba czasu
Ja najwyraźniej jestem świetną aktorką albo najzwyczajniej Pan P. nie chce wierzyć w to udawanie.... ehh

Tak czy inaczej koniec z udawaniem xD nie powiem mu wprawdzie, ze ściemniałam tylko za jakiś niedługi czas przestanę udawać! Bo z jakiej to niby racji mu ma być dobrze a mi nie????
Otóż to
Ale może niech ten niedługi czas będzie już dzisiaj? Po co to odwlekać?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:14   #19
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Otóż to
Ale może niech ten niedługi czas będzie już dzisiaj? Po co to odwlekać?
DOKŁADNIE
Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, będziesz mieć dzień wolnego
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:35   #20
saniasmile
Przyczajenie
 
Avatar saniasmile
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Łechtaczka? Ponoć najczulszy punkt kobiety...

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
DOKŁADNIE
Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, będziesz mieć dzień wolnego

Dokładnie!!! Do odważnych świat należy! A związek powinien być szczery
saniasmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.