Ujędrnienie piersi po karmieniu dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 15:53   #1
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Red face

Ujędrnienie piersi po karmieniu dziecka


Karmiłam mojego Kubusia 5 miesięcy piersią ale były tak duże że skóra się rozciągnęła,a piersi już nie wrócą do dawnego wyglądu ale nie chcę ich tak zostawić bo się ich wstydzę. Na dodatek mam na nich małe rozstępy. Może znacie kosmetyki ale te naprawdę skuteczne w ujędrnianiu,a może bardziej skuteczne są zabiegi ujędrniania w salonie kosmetycznym?
Proszę pomóżcie
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 23:18   #2
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Ujędrnienie piersi po karmieniu dziecka

Piersi do ciazy a potem do karmienia nalezaloby przygotowywac juz przed ciaza, albo w pierwszym jej trymestrze, poniewaz pod koniec ciazy i w pierwszych dniach pologu piersi gwaltownie powiekszaja swoj rozmiar. Skora gwaltownie sie rozciaga i powstaja szpecace rozstepy.
Mysle, ze jezeli rostepy sa jeszcze swieze tzn.sa czerwonej lub rozowej barwy to nie jest za pozno i zabegi w gabinecie kosmetycznym powinny pomoc. Co do rozciagnietej skory to ,w pierwszej kolejnosci cwiczenia fizyczne, dieta(duzo galaretki z nozek cielecych ) i zabiegi gabinetowe - to wszystko jednoczesnie pomoze ujedrnic i uelastycznic nadwyrezona skore piersi.
Sam krem stosowany w kuracji domowej powinien byc traktowany jako wspomaganie zabiegow gabinetowych.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 14:40   #3
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Ujędrnienie piersi po karmieniu dziecka

Ja co prawda nie mam jeszcze takiego problemu, ale zauważyłam, że rewelacyjnie na jędrność piersi wpływa codzienne robienie pompek- takich klasycznych "męskich"
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.