BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 17:17   #2161
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez behemot Pokaż wiadomość
Jakieś 3 dni temu pomalowałam włosy zamieszconym przez Ciebie jasnym blondem popielatym z loreal excellance z nadzieją zamalowania pasemek na natualny kolor... No niestety moim odrostom koloru ciemny mysi blond farba nadała złoto-rudy refleks, taki sam kolor przybrały blond pasemka.
W moim przypadku efekt farbowania to ciemny złoty blond, a nie jak nazwa farby sugeruje popielaty.
hmm..tego się właśnie obawiam..ze chwyci z rudym reflesem dawno temu robiłam blondem l'oreala excellence a wyszedł ciemno rudy;/
chyba spróbuje islande - podobno wychodzi popielato
a może któraś z Was stosowała tę farbkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 499293_l.jpg (14,4 KB, 109 załadowań)
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:57   #2162
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez MOTYLowa Pokaż wiadomość
chyba spróbuje islande - podobno wychodzi popielato
a może któraś z Was stosowała tę farbkę?
ja
odsyłam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=63389
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 07:10   #2163
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
witam wszystkie blondyneczki

mam pytanie do Was- obecnie mam wlosy półdługie i zawsze robiłam u fryzjerki pasemka produktami farouk (rozjasniaczem). Ale juz od dwoch miesiecy robialm odrosty farbą tez u fryzjerki (farbą bez amoniaku ), niestety kolory sa inne, tnz na gorze na odroscie mam taki slomkowy kolor (okolo 4 cm), a dalej platynowe po pasemkach. terz pojawil sie odrost (ciemny blond ok 0,5 cm) i chcaialbym polozyc fabe majiblond loreal. Chcailabym miec jeden ładny! kolor na glowie.Czy jesli zmieszam farbe z woda 9% to włosy z pasemkami bede sie dalej rozjasniac czy nie?? Jesli tak to chyba musze nakladac na odrosty ale czy wtedy nie powsatnie efekt roznych kolorów, czy powinnam na końcowe 15 min przeciągną cale wlosy??? Myslalm tez o oxydancie 6% ale nie wiem czy przyciemni mi wlosy (po pasemkach) ??

1, 2 i 3 zdjecie moj kolor wlosow ( siwatklo dzienne ale z lampą )

4, 5 i 6 zdjecie moj kolor wlosów (ale zdjecia robione bez lampy)

ostatnie zdjecie to cos podobnego co chciałabym osiągnąć, czyli cieply kolor taki sloneczny, a nie taki pasemkowy zimny popielaty. Dlatego myslalm o farbie majiblond 903 S ???

pozdrawiam ))
moim zdaniem nie powinnaś kłaśc majblond na platynowe juz włosy, one wypłowieją do białości, albo sie pokrusza.....dalej sie bedą rozjasniać ...
jesli chcesz tylko zmienic odcien na złoty idz do fryzjera na farbe bez amoniaku i po kłopocie,
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:06   #2164
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie powinnaś kłaśc majblond na platynowe juz włosy, one wypłowieją do białości, albo sie pokrusza.....dalej sie bedą rozjasniać ...
jesli chcesz tylko zmienic odcien na złoty idz do fryzjera na farbe bez amoniaku i po kłopocie,
dzieki za odpowiedz, wlasnie juz robilam u fryzjera farba bez amoniaku firmy prof goldwell i wyszly mi takie miedziane.. wiec obecnie to nie wyglada estetycznie, ciemny blon odrost, dalej kawalek miedzianego a potem platynowe
myslalm o majiblondzie tylko dlatego bo ma ladne kolory i chcialam nalozyc tylko na odrosty i i te miedziane a potem na koncowe 10 min reszte farby z woda. Bo inaczej to tak jak mowisz moga sie pokruszyc..

Nie takie latwe farbe dopbrac, zeby zmienic odcien i wyrownac teraz te 3 okrpopne kolory, Czytalam w innym watku, ze moga wyjsc np zielonkawe jak naloze na moje obecne wlosy kolor popielaty.

A co myslisz o majirel?? wiesz moze czym sie roznia te farby od majiblondu??? napewno sa tez fajne kolorki z majirel do wyboru. Jeszce nie widzialm palety..

mysle tez nad loreal hollywood..

pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 15:56   #2165
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Może któraś z Pań wie jaką farbą uzyskać taki kolorek...? jestem naturalnie ale ostatnio tez przez farbowanie (bo mam taki naturalny brzydki odcien jasnego blondu) jasna blondynka, jednak mam ciemniejsze brwi i takie piwno-brazowo-zielone oczy , wiec ogolnie jestem zainteresowana jakims bardzo,bardzo jasnym brazikiem- czyli takim nie za ciemnym "ciemnym blondem"...troszke to pomieszane, ale te ciemne blondy to czasami wedlug mnie wygladaja jak brazy (i to nie jasne brazy a takie dosc ciemne)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hilary-duff-updo.jpg (15,0 KB, 172 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:23   #2166
sher_ry
Raczkowanie
 
Avatar sher_ry
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 245
GG do sher_ry
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mi sie strasznie elektryzują włosy=,=
wy też macie ten problem?
a może jakiś dobry sposób?
__________________
zaczynam liczyć od 4.07.2009
długość włosów z przodu: 35 cm
długość włosów z tyłu: 40 cm

4.09.2009
z przodu: 37 cm
z tyłu: 41 cm

8.10.2009z przodu: 41 cm
z tyłu: 44 cm
sher_ry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:12   #2167
cherryx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie!
Od ok 6 lat farbuje włosy na blond, ale ostatnio postanowiłam że chcę to zmienić. Chciałam się przefarbować na ciemny brąz ale nie wiem czy będę dobrze wyglądać, nikt nie potrafi mi tego powiedzieć. Jak możecie napiszcie jaki kolor bylby dla mnie najlepszy.
Pozdrawiam
PS. mam brązowe oczy a naturalny kolor włosów to ciemny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kjaja.jpg (43,7 KB, 254 załadowań)
cherryx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 22:13   #2168
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cherryx Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od ok 6 lat farbuje włosy na blond, ale ostatnio postanowiłam że chcę to zmienić. Chciałam się przefarbować na ciemny brąz ale nie wiem czy będę dobrze wyglądać, nikt nie potrafi mi tego powiedzieć. Jak możecie napiszcie jaki kolor bylby dla mnie najlepszy.
Pozdrawiam
PS. mam brązowe oczy a naturalny kolor włosów to ciemny blond.

W ciemnych napewno byloby Ci ladnie, ale tak mi sie w blondzie podobasz, ze bym jednak na Twoim miejscu przy nim zostala.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 22:27   #2169
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cherryx Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od ok 6 lat farbuje włosy na blond, ale ostatnio postanowiłam że chcę to zmienić. Chciałam się przefarbować na ciemny brąz ale nie wiem czy będę dobrze wyglądać, nikt nie potrafi mi tego powiedzieć. Jak możecie napiszcie jaki kolor bylby dla mnie najlepszy.
Pozdrawiam
PS. mam brązowe oczy a naturalny kolor włosów to ciemny blond.
bardzo ładnie wyglądasz,pasuje Ci ten kolorek jaką farbą farbujesz? jaki odcień?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:29   #2170
cherryx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziękuję za odpowiedzi
Teraz mam dopiero dylemat... Chyba ciemny brąz trochę postarzyłby mnie a z drugiej strony chce jakiejś zmiany. Myślę na takim ciemnym blondzie i na tym dla rozjaśnienia blond pasemka.

Niestety nie pamietam jaki odcień mam na głowie bo moja fryzjerka zawsze dobierała, ale w następną sobotę dam odpowiedź bo tam będę. Mam jeszcze tydzień na zastanowienie się nad zmianą koloru
Każdy ma inne zdanie na ten temat a ja chcę coś innego... Tylko nie wiem co będzie pasować więc jak macie pomysły to piszcie będę wdzięczna!
cherryx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:37   #2171
amica25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jaki polecacie szmpon zwalczajacy zoty odcien wlosow blond? zastanawiam sie nad kupnem silver z loreala na allegro ale obawiam sie to moga byc podrobki
amica25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 16:40   #2172
kiki225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dobry jest Biosilk silver plus odzywka.. Jest troche drogi ale skuteczny w walce z żółtymi włosami

a ja mam pytanie.. wczoraj zrobiłam sobie włosy rozjaśniaczem Welli i na górze wyszły mi żółtawe włosy ;/ czy jak dam na to farbę profesjonalna loreala bardzo jasny naturalny blond z wodą 6% to uzyskam jakiś normalny efekt?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-18 o 18:47 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
kiki225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 16:53   #2173
martynkie
Raczkowanie
 
Avatar martynkie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 150
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dobry watek
__________________
  • Problem z przeszłością polega na tym,że zawsze jest ona częścią teraźniejszości.Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich,jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez martynkie
Czas edycji: 2009-01-21 o 09:54
martynkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 05:57   #2174
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

włosy blond sa bardzo slabe i cienkie- zazwyczaj ... moje wlosy sa bardzo podatne na wszyelkie krecenie czy prostowanie i kiedy spie i wstaje rano maja czasami dziwne ksztalty ale najbardziej denerwuje mnie tyl glowy, po bokach moje wloski sie ladnie unosza do gory sa puszyste i jestem z nich zadowolona ale z tylu glowy sa okropne-plaskie i jakby ciensze... czy macie na to jakies sposoby...moze jakies odzywki czy pianki?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:16   #2175
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Cytat:
Napisane przez Icy-fruit Pokaż wiadomość
1. Moje włosy latem
2. Moje włosy 2 dni temu ( raczej popielaty blond )
Icy- fruit...
Super włosy, jaki kolorek ?

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Ja mam włosy rozjaśnione 4 razy farbą blond i moje włosy żyją Tylko, że ja o nie teraz muszę bardziej dbać, bo nie można całości włosów katować aż 4 krotnym rozjaśnieniem nawet farbą. Zobacz maski, odżywki, etc. z serii profesjonalnej, są świetne

To moje blond włosyyy.
4 krotnie skatowane farbami blond
Witam serdecznie,
mam pytanie do Ciebie, czym robisz włoski? Wygladaja jakby byly robione u fryzjera, ale zapytac nie zaszkodzi
Pozdrawiam mocno
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-22 o 19:57 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:32   #2176
respectme
Przyczajenie
 
Avatar respectme
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jak uzyskać taki kolor włosów ? zimny odcień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 814d69c21c.jpg (27,7 KB, 171 załadowań)
respectme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:47   #2177
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cherryx Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi
Teraz mam dopiero dylemat... Chyba ciemny brąz trochę postarzyłby mnie a z drugiej strony chce jakiejś zmiany. Myślę na takim ciemnym blondzie i na tym dla rozjaśnienia blond pasemka.

Niestety nie pamietam jaki odcień mam na głowie bo moja fryzjerka zawsze dobierała, ale w następną sobotę dam odpowiedź bo tam będę. Mam jeszcze tydzień na zastanowienie się nad zmianą koloru
Każdy ma inne zdanie na ten temat a ja chcę coś innego... Tylko nie wiem co będzie pasować więc jak macie pomysły to piszcie będę wdzięczna!
nie musisz najpierw robić ciemnego blondu i na to, blond pasemka
nie lepiej bedzie na ten blondzik co masz połozyc pasemka, albo po rpstu pasmami cos ala balejaż) ciemny blond
oszczedzisz troche włosom, a jednoczesnie cos zmienisz
nie bedzie szoku dla Ciebie i dla otoczenia, i zobaczysz czy ciemny blond , czy ogółem ciemniejsze kolory podpasuja ci czy tez nie,
uwierz ewentualnie łatwiej bedzie to zlikwidowac niz brąz czy ciemny blond z całej głowy na wczesniej juz rozjasnianych włosach ( w razie gdyby kolor ci jednak nie odpowidałą albo swtierdziłabyc jednak, że wolisz blond)
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:34   #2178
Dagi8118
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Też mi się kiedys było blondi... No ale... debilka ze mnie i tyle. Powie mi ktos czy na tym kolorze co mam wyjda mi platynowe pasemka albo chociazby jakis przyzwoity blond.? Może ktoś z Was juz to przezył... Proszę o rady. Załączam foto. Teraz włoski mam może ciutke ciemniejsze. Prosze odp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00326.jpg (16,7 KB, 109 załadowań)
Dagi8118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:30   #2179
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
Icy- fruit...
Super włosy, jaki kolorek ?

jaki ? nie mam pojęcia kiedyś zapytałam fryzjerki odpowiedziała mi iż to nie jest farba, tylko proszek rozjaśniający. firma jakas na W ogólnie nie dostępne w sklepach bo ta firma zaopatruje salony fryzjerskie. a no i dolewają do tego jakiegoś płynu z Joanny. w takiej wielkiej niebieskiej butli. co tyle co udało mi sie dowiedzieć i podpatrzeć
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 06:09   #2180
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy ktoras z was przechodzila z jasniutkiego (rozjasnianego) blondu na ciemniejszy blond? bo chce wiedziec czy to pomaga kondycji i zdrowiu wlosow ... i czy jest ich optycznie mniej? czy nie ma wiekszej roznicy?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 17:33   #2181
Sylwia1990opi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Fryzura na tym zdjęciu to jest balejaz czy jednolity kolor??? Bardzo proszę o pomoc)) za 2 tygodnie mam studniówkę a chciałabym sobie coś takiego zrobić...
Sylwia1990opi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:28   #2182
madziulka2905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej, chyba takiego pytania jeszcze nie mialyscie : jaki wyjdzie mi kolorek po castingu świetlisty blond jezeli teraz mam średni blond z refleksami malowany miesiac temu farba?? czy wogole mi cos bwyjdzie czy tylko zmieni sie odcien? chodzi mi zeby miec bardziej złote niz takie szare i matowe jak teraz. odrobine chcialabym je rozjasnic. Czy nie wyjda mi "zielone"? boje sie tego kiedys walczylam z tym długo( piszcieczekam
madziulka2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 05:51   #2183
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam wlosy z jednej strony suche (przez rozjasnianie) a z drugiej strony przetluszczajace sie- wiec mam nawilzac czy lepiej nie? bo jak stosuje jakas odzywke nawilzajaca to zaraz sa przetluszczone a jak nic nie stosuje tylko szamponik to sa przesuszone... obłęd
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:33   #2184
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

cześć blondyneczki
mogę dołączyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy_wizaz.jpg (13,1 KB, 215 załadowań)
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:06   #2185
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

pewnie że możesz śliczne masz włosięta takie gęste, lśniące, wyglądają na mocne


czego używasz do pielęgnacji??
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:35   #2186
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
pewnie że możesz śliczne masz włosięta takie gęste, lśniące, wyglądają na mocne

czego używasz do pielęgnacji??
dziękuję
używam szamponów i odżywek z nivei , regularnie podcinam i jak mi się chce to przed snem długo czeszę(np. machnę 100 razy ;p)-mama mówiła mi, że są wtedy mocniejsze, gładsze i lepiej się układają
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:37   #2187
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
dziękuję
używam szamponów i odżywek z nivei , regularnie podcinam i jak mi się chce to przed snem długo czeszę(np. machnę 100 razy ;p)-mama mówiła mi, że są wtedy mocniejsze, gładsze i lepiej się układają
Hej Renia
To Twoje imie czy tylko nick?

**
wklejam moj aktualny odcien blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (5,6 KB, 147 załadowań)
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:41   #2188
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Hej Renia
To Twoje imie czy tylko nick?

**
wklejam moj aktualny odcien blond.
imię imienniczko moja (domyślam się, że też Ci tak na imię )

fajny kolorek
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:52   #2189
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
imię imienniczko moja (domyślam się, że też Ci tak na imię )

fajny kolorek
Zgadza sie
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:51   #2190
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja z kolei poszukuję zupełnie innego blondu niż większośc z Was. Chciałabym mianowicie uzyskac jasny karmelkowy lub miodowy blond. Ogólnie chodzi o blond wpadający w rudy, ale jasny. Miałam swoją ulubioną farbę z Garniera 100 %, która w nazwie nie miała żadnego "miodowy" tylko Jasny opalizujący blond. Po nim wlaśnie wychodził mi taki fajny kolor. Niestety go wycofali-(( Może Wam coś wpadło w oko?
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.