Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 08:40   #2971
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: z czerni na brąz? pomocy!

Wątek o dekoloryzacji:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+dekoloryzacji

Ja również w opisanym przypadku polecałabym tę metodę.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:14   #2972
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: z czerni na brąz? pomocy!

Dziewczyny ale ta czerń chyba się już prawie zupełnie sprała i wyszły szarawe pasemka... ogólnie odcień brązu (ciepły czy zimny) nie ma znaczenia, bedzie się tak samo spierać, ja bym Ci polecała farbę profesjonalną l'oreala Majirel, tydzień temu pofarbowałam nią włosy z balejarzem i pokryło b.równomiernie i dość mocno się trzyma... a jeśli i tak Ci się wszystko spierze to u fryzjera można zrobić zabieg repigmentacji, nie wiem na czym on dokłądnie polega ale powoduje ze farba trzyma się włosów rozjaśnianych
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:27   #2973
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez xmoniax26 Pokaż wiadomość
a ja dziś miałam dekoloryzacje w lublinie w salonie Mona zapłaciłam 160zl z długich sięgających za łopatki czarnych włosków na kolorek brązowy wyszedł jasny brąz z czerwienią ale trzeba parę dni później mam nałożyć brązowa farbę włoski dobrze się trzymają nie są nic zniszczone Pani Fryzjerka wspominała ze ściągała z siwych włosków czarna farbę i tez ładnie wyszło bez większych problemów
ale ruzumiem, że to była naprawdę dekoloryzacja a nie "dekoloryzacja" rozjaśniaczem?
dobrze wiedzieć, że ktoś to robi
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:30   #2974
rasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 73
wypłukac czarny kolor JAK?

DZieczyny ! JAk juz wczesniej psiałąm chce zjesc z koloru czarnego na kolorek miedziany . Otóz zabieg bede wykonywac u fryzjera, ale przed tym chciałabym może te włsoki jakos rozjasnic ? co myslicie o szamponach przecilupierzowych ? kolor sie splukuje ale czy ejst to zdrowe dla wlosa czy zdroweij bedzie nie myc ich takim szamponem ? a może jakies ziola ? rumianek ? szpampon dla blonynek ? jak myślicie ? jakimi sposobami mozna wyplukac ten czarny kolor ??????
rasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:39   #2975
majlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 223
GG do majlin
Dot.: wypłukac czarny kolor JAK?

...chyba jakimś stopniowym rozjaśnianiem, ale specjalistkąo d farbowania to ja nie jestem. no i powodzenia życzę w pozbywaniu się czarności
majlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:42   #2976
lizzy0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
GG do lizzy0209
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a powiedźcie mi dziewczyny jak reagują odrosty na dekoloryzacje nie stają się "zielone" bo coś mi sie takiego kiedyś obiło o uszy
lizzy0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:01   #2977
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: wypłukac czarny kolor JAK?

Niestety ,ale z czarnego odcienia nie pomogä zadne szampony przeciw lupiezowe czy inne plukanki...
Pozostaje tylko dekoloryzaja.Wätek läcze z podobnym wätkiem.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 11:04   #2978
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: wypłukac czarny kolor JAK?

Cytat:
Napisane przez rasta Pokaż wiadomość
DZieczyny ! JAk juz wczesniej psiałąm chce zjesc z koloru czarnego na kolorek miedziany . Otóz zabieg bede wykonywac u fryzjera, ale przed tym chciałabym może te włsoki jakos rozjasnic ? co myslicie o szamponach przecilupierzowych ? kolor sie splukuje ale czy ejst to zdrowe dla wlosa czy zdroweij bedzie nie myc ich takim szamponem ? a może jakies ziola ? rumianek ? szpampon dla blonynek ? jak myślicie ? jakimi sposobami mozna wyplukac ten czarny kolor ??????
Dekoloryzacja... Dobrze wykonana nawet nie zrobi aż tak strasznych szkód. Mi nie zrobiła (pomińmy lżejszy portfel)
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:22   #2979
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Rozjaśnianie.

żaden rozjaśniacz to był dekoloryzator sama widziałam pudełeczko i czytałam
a moje odrosty nie zmieniły koloru podczas dekoloryzacji jestem bardzo zadowolona
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:31   #2980
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: wypłukac czarny kolor JAK?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja... Dobrze wykonana nawet nie zrobi aż tak strasznych szkód. Mi nie zrobiła (pomińmy lżejszy portfel)
U kogo robiłaś coff3ino?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:53   #2981
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Z ciemnych na jasne- da sie? Bardzo prosze o fotki :)

Hej,
wlasnie przymierzam sie do pojscia do fryzjera na dekoloryzacje. Obecnie mam wlosy farbowane na braz/ czekolade, a chcialabym uzyskac kolor naturalny jasny braz/ ciemny blond z blond pasemkami. Jesli macie doswiadczenia odnosnie schodzenia z ciemnego koloru, to prosze- podzielcie sie Chodzi mi konkretnie o fotki, jak to wygladalo przed i po. Przekopalam watek o dekoloryzacji, ale zbyt duzo fotek takich tam nie ma Mam teraz takie wloski jak na 1 fotce, a reszta, to takie jakie chce uzyskac.

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2009-02-11 o 23:22
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 14:12   #2982
diamencik88
Raczkowanie
 
Avatar diamencik88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 36
Talking Dot.: Z ciemnych na jasne- da sie? Bardzo prosze o fotki :)

witam,
musze Ci powiedziec ze to trudne sama chce wrócić do jasnych włosków ale nie wiem co robic, jaka metoda jest dobra...
dekoloryzacji sie boje, bo boje sie ze wyjda mi "zielone" włosy
chyba poczekam az troche odrosną
podpinam sie pod Twoj watek
takze chciałabym zobaczyc na zdjeciach jak wyglada taki proces
pozdrawiam
__________________
Starość nie chroni nas przed miłością, ale miłość chroni nas przed starością.

diamencik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:30   #2983
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Z ciemnych na jasne- da sie? Bardzo prosze o fotki :)

nie boj się zielone nie wyjdą tylko mogą nabrać rudości ale przy farbowaniu pokryje ten odcień
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:32   #2984
pathetic
Raczkowanie
 
Avatar pathetic
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
GG do pathetic
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

naturalnie mam średni brąz, we wrześniu użyłam szamponu ciemna czekolada z palette i wyszły czarne ;/ aktualnie mam duuże odrosty. wlosy do ramion.
kupilam rozjasniacz z joanny 6-7tonów. robiłam 2pasemka żeby przetestować. odrosty siwe, potem rudy, bordo i czarne. trzymałam 40min. włosy wypadają, suche, połamane, rozdawjajace sie koncowki..

opłaca sie wydać kase u fryzjera na dekoloryzacje?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255765 Nowe baletki Deichmann


pathetic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:53   #2985
lizzy0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
GG do lizzy0209
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez xmoniax26 Pokaż wiadomość
żaden rozjaśniacz to był dekoloryzator sama widziałam pudełeczko i czytałam
a moje odrosty nie zmieniły koloru podczas dekoloryzacji jestem bardzo zadowolona
a z jakiego koloru na jaki zmieniałas i jakie masz naturalne włosy?
ja jestem szatynką teraz mam cimno rude a chciałabym na miodowo-miedziane
lizzy0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:27   #2986
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Rozjaśnianie.

naturalny brąz zmywałam czarny kolor chciałam mieć swoje brązowe wyszły brązowe z lekkim odcieniem czerwieni

PATHETIC- opłaca się bo fryzjer włosków Ci nie zniszczy a rozjaśniacz zrobi z nich sianko.
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:42   #2987
pathetic
Raczkowanie
 
Avatar pathetic
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
GG do pathetic
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

chciałabym żeby włosy byly w jedny odcieniu, a ja mam odrosty, potem ciemny braz i czarny.. z tym też sobie da rade fryzjer za jedna dekoloryzacja?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255765 Nowe baletki Deichmann


pathetic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:31   #2988
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

tez miałam odrosty i już ich nie widać ładnie się wkomponowały w całość tylko muszę raz nałozyc na włoski moj brąz bo ta nałożona od razu po koloryzacji na włoskach kiepsko się trzyma. a jaka farba farbowałas ost włoski ? chodzi mi o firme.
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:35   #2989
pathetic
Raczkowanie
 
Avatar pathetic
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
GG do pathetic
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

szampon do 24 myć, ciemna czekolada palette. a rozjasniacz testowalam z joanny i ich nie rusza...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255765 Nowe baletki Deichmann


pathetic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:42   #2990
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

to spokojnie zejdzie przy dekoloryzacji Kochana rozjaśniaczem zniszczysz włoski a szkoda ich
a nie próbowałaś na nie porostu nałożyć zwykła farbę z tym wymarzonym jaśniejszym kolorem?
najlepiej pogadaj z fryzjerka to dobierze odpowiedni sposób na Twoj brąz
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:00   #2991
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dobra, przyznaję że nie przeczytałam wszystkiego ale może możecie mi jakoś pomóc....

Miałam jasny blond, chciałam mieć nadal jasny ale nie balejage tylko farbę, wyszedł ciemny brąz, już na fotelu u fryzjera powiedziałam, że z takim nie wyjde bo miały byc jasne , wiec nałożyła mi nie wiem co - pewnie dekoloryzator bo zrobiły się rude, jasne ale jednak rude, pomyślałam dobre i to ale jednak chcę miec blond, jak to zrobić ?

najsensowniej wydaje się znowu balejage jasny na całość, gęsty ale drobny, czy jest jezcze inna opcja ????

Pomocy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:34   #2992
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

albo drugi raz dekoloryzacja jak jedna z wizażanek na forum miała. albo jak piszesz balejage mniej włoski zniszczysz
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:37   #2993
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez xmoniax26 Pokaż wiadomość
albo drugi raz dekoloryzacja jak jedna z wizażanek na forum miała. albo jak piszesz balejage mniej włoski zniszczysz

Chyba jednak belejage będzie najrozsądniej , dzieki
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:38   #2994
lilyblack
Zadomowienie
 
Avatar lilyblack
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tam gdzie mieszka mój głos.
Wiadomości: 1 739
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pathetic Pokaż wiadomość
naturalnie mam średni brąz, we wrześniu użyłam szamponu ciemna czekolada z palette i wyszły czarne ;/ aktualnie mam duuże odrosty. wlosy do ramion.
kupilam rozjasniacz z joanny 6-7tonów. robiłam 2pasemka żeby przetestować. odrosty siwe, potem rudy, bordo i czarne. trzymałam 40min. włosy wypadają, suche, połamane, rozdawjajace sie koncowki..

opłaca sie wydać kase u fryzjera na dekoloryzacje?

kup nie rozjaśniacz, a dekolaryzator. I to nie z jakieś Joanny, tylko profesjonalny kosmetyk z hustowni frzyjerskiej.. pisałam o tym chyba 2 strony wczesniej.. podawałam nazwę.. i jak to zrobić..

aczkolwiek sama się tak nie zabawie chyba moje włoski codziennie katowane są prostownicą, więc poczekam, aż farba sama zejdzie, jak myślicie ?

nie farbowałam już od listopada, odrosty sa jakieś 1,5 cm. ale w sumie mało widoczne. Chciałam położyć na odrosty farbę, zrobiłam to ale mi nie złapało! Więc dałam sobie spokój moze wytrzymam ale cholera, nawet do ciemnego brązu mi się jeszcze nie wypłukał..

Więc zobaczymy, dam moim włoskom jesczez jakieś 3 miesiace. Jak farba nie bedzie się wypłukiwac, tylko będa odrosty, to albo farbowanie, albo dekolaryzacja Tylko najpierw musze ja dobrz odżywić i nawilżyć
lilyblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 23:52   #2995
Sara777
Zadomowienie
 
Avatar Sara777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 331
GG do Sara777
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No więc może ja opiszę swoją historię? Mam włoski czarne, farbowane. Farbuję je 2,5 roku.Najczęściej farbą Joanny czarny bez. Chciałabym rozjaśnić swoje włoski do brązu,może nawet ciemnego.Chcę zrobić to w tym tygodniu, pochodzić z takim kolorkiem do wakacji nie robiąc juz na glowie nic;] A w wakacje, a najlepiej po wakacjach gdy rozjaśnią sie tez naturalnie od slonca zrobic sobie blond pasemka Chciałabym Was tylko zapytać, co będę miała na głowie gdy mam czarne włosy i połoze na nie rozjasniacz? Mysle, ze przytrzymalabym go troszke dluzej na glowie,zeby wloski rozjasnily sie chociaz o trzy tony. I pozniej na to jakis braz. Czy to sie uda??? Co o tym sadzicie?? Dzieki za rady.
Sara777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:33   #2996
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez xmoniax26 Pokaż wiadomość
a ja dziś miałam dekoloryzacje w lublinie w salonie Mona zapłaciłam 160zl z długich sięgających za łopatki czarnych włosków na kolorek brązowy wyszedł jasny brąz z czerwienią ale trzeba parę dni później mam nałożyć brązowa farbę włoski dobrze się trzymają nie są nic zniszczone Pani Fryzjerka wspominała ze ściągała z siwych włosków czarna farbę i tez ładnie wyszło bez większych problemów
chyba podobna sytuacja tylko bez pasemek
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:54   #2997
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Rozjaśnianie.

Witam, może niektorym zdesperowanym tak jak ja dziewczynom pomogę swoim doświadczeniem. Otóż moje naturalne włosy to piękny lniany blond, taki wielotonowy ( wiadomo słońce ) Postanowiłam zrobić się na brąz, farbowałam Lorealem ( nową farbą Exell 10 kasztanowy brąz ) Niestety moje odrosty powalały jasnością, co farbowanie to brąz był ciemniejszy ( pierwsze zdjęcie ). Postanowiłam się zdekoloryzować. Kupiłam profesjonalny dekoloryzator odżywczy Framesi B Crem, do tego wodę w kremie 9%, nałożyłam i otrzymałam żółtko;-), na to dałam Viking Loreala a za dwa tygodnie perłowy blond Casting ( 2 zdjęcie ) no i znacznie ściełam włosy. Po trzech miesiącach jeszcze raz dekoloryzacja ( 30 min ) i uzyskałam to ( 3 zdjęcie ) stosuję płukankę Flor Illum-srebrną i oczywiście profesjonalny zestaw do pielęgnacji z keratyną KeraBond Chenice filoletowy. Szampon, olej keratynowy i maskę. Trzeba kupić cały zestaw, ale efekty spektakularne aaa za każdym razem do dekoloryzatora dodawałam kilkanaście kropli olejku keratynowego.

Muszę usunąć swoje zdjęcia, gdyż pewna wizażanka użyła ich niezgodnie z przeznaczeniem. Skopiowała na swoją stronę, zamazując twarz i podała za własne...cholibka to przykre...jakoś do tej pory nie widziałam zagrożenia w publikowaniu zdjęć na tym forum:-(

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:20 Powód: Oczywiście odstępy robienia zdjęć są trochę inne, minęło więcej czasu między zrobieniem poszczególnych fotek.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:06   #2998
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witam, może niektorym zdesperowanym tak jak ja dziewczynom pomogę swoim doświadczeniem. Otóż moje naturalne włosy to piękny lniany blond, taki wielotonowy ( wiadomo słońce ) Postanowiłam zrobić się na brąz, farbowałam Lorealem ( nową farbą Exell 10 kasztanowy brąz ) Niestety moje odrosty powalały jasnością, co farbowanie to brąz był ciemniejszy ( pierwsze zdjęcie ). Postanowiłam się zdekoloryzować. Kupiłam profesjonalny dekoloryzator odżywczy Framesi B Crem, do tego wodę w kremie 9%, nałożyłam i otrzymałam żółtko;-), na to dałam Viking Loreala a za dwa tygodnie perłowy blond Casting ( 2 zdjęcie ) no i znacznie ściełam włosy. Po trzech miesiącach jeszcze raz dekoloryzacja ( 30 min ) i uzyskałam to ( 3 zdjęcie ) stosuję płukankę Flor Illum-srebrną i oczywiście profesjonalny zestaw do pielęgnacji z keratyną KeraBond Chenice filoletowy. Szampon, olej keratynowy i maskę. Trzeba kupić cały zestaw, ale efekty spektakularne aaa za każdym razem do dekoloryzatora dodawałam kilkanaście kropli olejku keratynowego.

fajnie, że dodałaś zdjęcia, wykonałaś kawal dobrej roboty sądząc po zdjęciach
Drugi kolor GENIALNY po prostu, a trzeci też ładny , jesli chciałaś blond

Ja nie wytrzymałam i dzisiaj idę na pasemka, oby wyszły dobrze Boję się
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:31   #2999
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: wypłukac czarny kolor JAK?

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
U kogo robiłaś coff3ino?
Beckie zrobiłam w salonie koło Placu Lotników, teraz już nie pamiętam dokładnie nazwy... Hair coś tam (chyba na k). Oprócz dużego pomieszczenia fryzjerskiego i dobrego sprzętu (odżywki, które mi Pani nałożyła ślicznie pachniałY ) w pomieszczeniu obok jest chyba kosmetyczka. Wydaje mi się, że na tej ulicy na rogu jest sklep zoologiczny. Koszt 190.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:15   #3000
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Rozjaśnianie.

Dorinka, mi też bardzo podobał się drugi kolor, niestety zmywał się na rudawo. Po tygodniu juz nic nie zostało po perłowym blondzie:-( Ten ostatni jest dla mnie troche za jasny, chciałbym wrócic do naturalnego odcienia. Wklejam swoje zdjęcie ( w naturalnym kolorze ) jeśli ktoś powie mi jaką farbę, bądż szampon położyć by uzyskać podobny kolor będę po Avatarach całować

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:21
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.