Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 17:03   #1951
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Wróciłam!!!!

Niestety z 45 nadrobiłam tylko 20 stron, więcej się nie dało. Ale jak już o perfumach...

Żartuję, już zdaję relację:

Pogoda - hurra, nareszcie ciepło. W Asuanie chwilami było nawet za ciepło, ale generalnie ja się czułam jak ryba w wodzie. Kraj piękny, ale tylko tam, gdzie cywlizacji nie ma - bo tam, gdzie ludzie, tam pełno śmieci... Niestety... Rejs udany, stateczek przyzwoity, jedzenie smaczne, obyło się bez dolegliwości żołądkowych (prawie 2 litry wódki wypiliśmy w tydzień w ramach tzw. profilaktyki). Fotki za jakiś czas jak się z nimi uporam.

Opalenizna niewielka, ale jest, aczkolwiek na twarzy jakoś mi słabo cokolwiek widać - to pewnie litry Avene 50 kładzione na pyszczek tak zadziałały... Oparzeń nie zanotowałam, aczkolwiek słońce tam łapie szybciutko.

Jechałam na wielbłądzie!! I pierwszy raz leciałam samolotem - uff, stresu było co niemiara, ale żyję i teaz to ja wyjadaczka jestem samolotowa

Tęskniłam za wami, ale w sumie wrażeń tyle, że zaraz nowe myśli do głowy.

Chyba o niczym nie zapomniałam... I chyba czas na powtórkę japońskiego, tydzień odpoczywałam, czas nadrabiać
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:05   #1952
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Night Musk w zeszlym roku upolowal mi przyjaciel w UK,mialam dwa flakony i bardzooo milo odswiezylam wspomnienie Teraz zostalo juz niewiele i oszczedzam bo wiem,ze juz sa poza moim zasiegiem...Gdybys chciala to moge sie podzielic odlewka
Elixir Ori?nie kojarze ale glownie dlatego,ze odkad stracilam kontakt z konsultantka nie jestem na biezaco,napisz cos wiecej
Testowalas nowosc YR So Elixir?bo stawiam na to,ze beda w Twoim typie
Cat nawet jak byma tu na biezaco to i tak nie nadazam za wszystkimi tematami,ktore potrafia zmieniac jak w kalejdoskopie.
Popieram Twoje zdanie-Winly duzo bardziej twarzowo jest w tym kolorze niz w blondzie.
Za Night Musk podziękuję - wiem, że przepadłabym po odswiezeniu znajomości z nim
Jeżeli kiedyś uda mi się go przypadkiem upolować, to dam znać Na razie pozostanę jednak przy wspominaniu go

Nowej Yrii nie testowałam, bo rzadko obecnie zaglądam do YR. Właściwie całkiem przestałam ... Mowisz, ze warto?
Z YR lubiłam kiedyś jeszcze inny zapach - choć dzisiaj to już kompletnie nie moja bajka zapachowa - Ming Shu. Zużyłam 2 albo 3 flakoniki, a kiedy niedawno kupiłam miniaturkę dla odświeżenia sobie tego zapachu, zaczęłam się zastanawiac, jakim cudem ja go lubiłam. I powędrował dalej

A co do Elixiru z Ori. Nie przepadam za ich zapachami (wyjątkiem jest Amethyst i Musk, które toleruję od czasu do czasu) i kiedy miniaturkę od znajomej, wrzuciłam ją do szuflady. Okazało się jednak, ze buteleczka nie była szczelnie domknięta i mi się wylało trochę. Cała szufladka pachniała bardzo sympatycznie i znajomo i nie mogłam sobie przypomniec, skąd ja znam ten zapach Dopiero po jakimś czasie odkryłam, ze podobne nuty ma Yria. Nie jest to klon ani bliźniak, ale mają coś wspólnego. Ciepły, bursztynowo- piżmowy zapach. Początkowe nuty odrzucają i kojarzą się z męską, lekko ziołową wodą.. Po jakimś czasie jednak zapach nabiera właśnie tej piżmowej łagodności i robi się taki miękki i otulający.
Nie zachwycił mnie jednak na tyle, by nabyć flakonik. Od czasu do czasu otwieram miniaturkę i sobie na nadgarstku wącham, ale pełnego opakowania raczej nie kupię
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:18   #1953
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

a czy któraś z was lubi tego śmierdzielka.
Moja siostra je ma, lubi je chociaż raz usłyszała że śmierdzi pajęczyną.
Ja mam mieszane uczucia co do niego - podobno perfum dla koneserów
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:20   #1954
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

to trudny zapach ja wyczuwam w nim głównie maść kamforową, ale co jakiś czas mam ochotę przytknąć nos do nadgarstka nim skropionego Jednak na testy całościowe bym się raczej nie odważyła

jaki zapach ma pajęczyna?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:25   #1955
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Milenii mam jeszcze kilka probek
Dla mnie Ebay to okienko na swiat, bo na mojej wyspie tylko kilka sklepow jest ...





... ale za to jest jedna perfumeria w ktorej bywaja rozne starocie typu dezodoranty Impulse widzialam Exclamation i inne tego typu
jak bede w miescie to moge zjarzec i poszukac czegos

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Tego szukacie ? http://cgi.ebay.co.uk/AVON-NIGHT-MUS...item587ea382fb

Tutaj sa
http://cgi.ebay.co.uk/RARE-AVON-NIGH...item2556e772e9

i tutaj

http://cgi.ebay.co.uk/ORIGINAL-AVON-...item2556f2171b

i po co zagladalam.....

Fajnie,ze masz takie miejsce-jakbys cos tam wypatrzyla to daj znac bo wiem,ze jest wiele malych perfumerii w UK i nie tylko gdzie sa taaakie skarby.

Znam siebie i dlatego wole trzymac sie z daleka od ebay'u dlatego jakies tam zakupy,ktore zostaly poczynione odbyly sie za posrednictwem.Mam slaba wole w temacie perfum a tam mozna poszalec
Milienie tez trzymam w kilku probkach i o dziwo,ze to juz tyle czasu zapach jest taki sam-nic sie nie zepsulo ale to tez kwestia przechowywania.

Cathy-piszesz o Amber Elixir?mam probke tego i musze zrobic drugie podejscie bo pierwsze testy jakos nie bardzo mnie urzekly.Pamietam tez,ze dzewczyny na Perfumach pisaly o roznicy pomiedzy miniaturka a pelnowymiarowym flakonem.jest zupelnie inny odbior zapachu i nie zdziwilo mnie to za bardzo,bo Ori juz swojego czasu robilo kombinacje

To nie nowa Yria tylko nowosc w YR So Elixir-ludzaco podobne do Flowerbomb,przynajmniej dla mnie.

Gabs witam!super,ze jestes zadowolona z checia popatrze na fotki-ale rozumiem,nie poganiam.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a czy któraś z was lubi tego śmierdzielka.
Moja siostra je ma, lubi je chociaż raz usłyszała że śmierdzi pajęczyną.
Ja mam mieszane uczucia co do niego - podobno perfum dla koneserów
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to trudny zapach ja wyczuwam w nim głównie maść kamforową, ale co jakiś czas mam ochotę przytknąć nos do nadgarstka nim skropionego Jednak na testy całościowe bym się raczej nie odważyła

jaki zapach ma pajęczyna?

Boska paczula ale ja naprawde mam swira na jej punkcie i faktycznie jest trudna w odbiorze.
To sa perfumy dla osob,ktore nie boja sie reakcji otoczenia i swiadomie lubia nosic to w czym dobrze sie czuja bez wzgledu na krazace opinie.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-11-01 o 17:21
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:26   #1956
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Millenia

A na co mam patrzec w razie czego?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:28   #1957
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

jaki zapach ma pajęczyna?
nie wiem

mi tam pachniały starszą panią ale jeśli moja siostra je lubi
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 17:28   #1958
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To nie nowa Yria tylko nowosc w YR So Elixir-ludzaco podobne do Flowerbomb,przynajmniej dla mnie.
aaa .. Flowerbomb? To dla mnie antyreklama Zakupiłam w ciemno flakonik kiedyś i zrobiłam największy błąd, jaki mogłam - skropiłam się nim w upalny, letni dzień i pojechałam sobie gdzieś Myślałam, ze oszaleję.. Nie mogłam się skupić na niczym innym, jak tylko na myśli, jak mam to z siebie zmyć .. Od tamtej pory Flowerbomb to moja trauma

i kiedy ja się nauczę nie otwierać linków, które podajecie?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:29   #1959
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Millenia

A na co mam patrzec w razie czego?

Tylko,ze ona jest zielona a powinna byc niebieska wiec tutaj bylabym ostrozna bo ze swiezoscia moze nie byc jej po drodze....

W takim razie stukne pozniej PW
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:33   #1960
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
i kiedy ja się nauczę nie otwierać linków, które podajecie?
Umiesz, więc już za późno To jak z jazdą na rowerze - raz się nauczysz i już na zawsze umiesz. A na rowerze to ty świetnie jeździsz, no nie?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:33   #1961
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
aaa .. Flowerbomb? To dla mnie antyreklama Zakupiłam w ciemno flakonik kiedyś i zrobiłam największy błąd, jaki mogłam - skropiłam się nim w upalny, letni dzień i pojechałam sobie gdzieś Myślałam, ze oszaleję.. Nie mogłam się skupić na niczym innym, jak tylko na myśli, jak mam to z siebie zmyć .. Od tamtej pory Flowerbomb to moja trauma

i kiedy ja się nauczę nie otwierać linków, które podajecie?
Heheheh ale pamietaj,ze jest nacisk na ludzaco podobne a Ty mozesz je zupelnie inaczej odebrac
Nie dziwie sie,ze masz uraz-wariacje Flowerbomb sa dla mnie wybitnie na jesienno-zimowe dni lub wiosenno-letni pozny wieczor.....


Moja trauma to Tygrys Kenzo-tak mi sie marzyl a pozniej kompletne rozczarowanie,na dodatek tak intensywny ze przez kilka dni czulam go na sobie i wokol siebie pomimo kapieli,prania...szok....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 17:34   #1962
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Melduje, ze wcisnelam sie dzis w swoje standardowe dzinsy i szwy nie puscily Zostal ostatni kilogram do pozegnania i potem utrzymanie wagi
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:42   #1963
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Melduje, ze wcisnelam sie dzis w swoje standardowe dzinsy i szwy nie puscily Zostal ostatni kilogram do pozegnania i potem utrzymanie wagi
Gratulacje!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:54   #1964
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Melduje, ze wcisnelam sie dzis w swoje standardowe dzinsy i szwy nie puscily Zostal ostatni kilogram do pozegnania i potem utrzymanie wagi
WOW gratuluje
i trzymam za ten ostatni kilogram
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:54   #1965
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Melduje, ze wcisnelam sie dzis w swoje standardowe dzinsy i szwy nie puscily Zostal ostatni kilogram do pozegnania i potem utrzymanie wagi

Gratuluje i podziwiam,ze potrafisz sie trzymac wlasnych postanowien
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:00   #1966
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Winly, w jasnych włosach Ciebie nie widziałam ale w tych wyglądasz naprawdę dobrze

piszecie tyle o zapachach a dla mnie to prawie jak wiedza tajemna... mam swoje dwa ulubione i chyba pozostanę im wierna (wierna=nudna)

w sobotę zamiast typowego TBC na fitnesie miałyśmy ćwiczenia z piłką i mimo iż wyszłam po 30 min bo mi się słabo zrobiło to i tak dzisiaj czuję że mam mięśnie o istnieniu których wcześniej nie miałam pojęcia

i coś mi się wydaje, że zbliża się jesienna deprecha... nic tylko się rzucić z wysokości.
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:10   #1967
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

czesc dziewczyny.

glowa mi peka. polowa dnia poza domem, w aucie, do tego mala nie byla zbyt grzeczna. no ale wiadomo, my co chwila to z auta, to do niego a dziecko biegac chce. ziiimno bylo.
i bylam u siebie w domu.. kontrole stanu robilam.. nie spotkalam ojca. moze to i lepiej.

mala zasnela w drodze powrotnej i teraz sama nie wie czy chce spac czy nie. przewala mi sie po lozku. ja sama bym sie chetnie polozyla ale coz..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:24   #1968
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Umiesz, więc już za późno To jak z jazdą na rowerze - raz się nauczysz i już na zawsze umiesz. A na rowerze to ty świetnie jeździsz, no nie?
hi hi rower mam stabilny (prawie 4 kółka), więc mi calkiem dobrze idzie
to mnei pocieszyłaś..
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Melduje, ze wcisnelam sie dzis w swoje standardowe dzinsy i szwy nie puscily Zostal ostatni kilogram do pozegnania i potem utrzymanie wagi
GRATULACJE I trzymam kciuki za utrzymanie cięzko wypracowanego rozmiaru

Ja się wciskam w spodnie, ktore 2 lata temu kupiłam i leżały z metką do odsprzedania (ale za leniwa jestem, zeby w koncu na allegro powystawiać ) bo nawet przez tyłek mi nie chciały przejsc, nie mowiac o dopinaniu jakimkolwiek
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:26   #1969
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja się wciskam w spodnie, ktore 2 lata temu kupiłam i leżały z metką do odsprzedania (ale za leniwa jestem, zeby w koncu na allegro powystawiać ) bo nawet przez tyłek mi nie chciały przejsc, nie mowiac o dopinaniu jakimkolwiek
I to jest konkretny sukces
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 18:28   #1970
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Winly, w jasnych włosach Ciebie nie widziałam ale w tych wyglądasz naprawdę dobrze

piszecie tyle o zapachach a dla mnie to prawie jak wiedza tajemna... mam swoje dwa ulubione i chyba pozostanę im wierna (wierna=nudna)

w sobotę zamiast typowego TBC na fitnesie miałyśmy ćwiczenia z piłką i mimo iż wyszłam po 30 min bo mi się słabo zrobiło to i tak dzisiaj czuję że mam mięśnie o istnieniu których wcześniej nie miałam pojęcia

i coś mi się wydaje, że zbliża się jesienna deprecha... nic tylko się rzucić z wysokości.
Doskonale Cię rozumiem walczę z nią już od paru dni, dzisiaj to jest chyba apogeum

Winly wyglądasz naprawdę super w nowym kolorze. Podkreśla kolor Twoich oczu, pasuje do karnacji

A propos szalejącej na Ukrainie pandemii grypy, to wydawało mi się, że pomysł z zamknięciem granic to przesada, ale po tym co wczoraj widziałam zmieniam zdanie. Ukraińcy przeprowadzili zmasowany atak na apteki w Przemyślu. W całym mieście nie można kupić maseczek ochronnych, rzucają się już na leki przeciwgrypowe. Niby nie powinnam mieć nic przeciwko kupowaniu przez nich leków itp., ale wydaje mi się, że taki "ruch" sprzyja rozprzestrzenianiu się wirusa..


Vril gratulacje

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-11-01 o 18:30
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:35   #1971
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

też muszę pomyśleć nad jakąś dietą

tylko nad jaką słodyczy nie jem, pieczywa raczej też nie, fast foodów - raz na jakiś czas. Tylko z makaronu nie umiem zrezygnować.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
A propos szalejącej na Ukrainie pandemii grypy, to wydawało mi się, że pomysł z zamknięciem granic to przesada, ale po tym co wczoraj widziałam zmieniam zdanie. Ukraińcy przeprowadzili zmasowany atak na apteki w Przemyślu. W całym mieście nie można kupić maseczek ochronnych, rzucają się już na leki przeciwgrypowe. Niby nie powinnam mieć nic przeciwko kupowaniu przez nich leków itp., ale wydaje mi się, że taki "ruch" sprzyja rozprzesterzenianiu się wirusa..
To faktycznie nie fajnie. A najgorsza jest ta nagonka prasowa - epidemia, epidemia.
Tylko kasę napychają firmą farmaceutycznym - i jakoś nikt głośno nie mówi, że zwykła grypa jest bardziej zabójcza ( czytałam kiedyś na stronie WHO statystyki, a teraz nie mogę znaleźć).

tu pokazują liczbę zgonów - okazuje się że świńska grypa nie taka straszna jak ją malują.

I jeszcze fragment z www.poradnikmedyczny.pl/

Grypa jest najpowszechniej występującą chorobą wirusową na świecie. Zapadalność na grypę jest bardzo duże bez względu na wiek, płeć i rasę. Według danych WHO z powodu grypy na świecie umiera rocznie od 10 000 do 40000 osób [1]. W Polsce na grypę zapada około trzech milionów osób rocznie, liczba zgonów waha się od 70 do nawet 6000, a liczba zgonów z powodu powikłań grypowych (najczęściej z przyczyn sercowo-płucnych) wynosi powyżej 1000 osób rocznie.

i warto poczytać tu http://www.meduzo.pl/grypa/

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-11-01 o 18:41
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:38   #1972
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To faktycznie nie fajnie. A najgorsza jest ta nagonka prasowa - epidemia, epidemia.
Tylko kasę napychają firmą farmaceutycznym - i jakoś nikt głośno nie mówi, że zwykła grypa jest bardziej zabójcza ( czytałam kiedyś na stronie WHO statystyki, a teraz nie mogę znaleźć).
ale to właśnie chodzi o tą zwykłą grypę... na Ukrainie podobno jest 185 tys. osób chorych na grypę.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:39   #1973
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja tam bym wolała wiedzieć kiedy kto ma urodziny ale zdradzić sie nie chcą nikt chyba nie uzupenił w profilu no wpiszcie chociaż miesiac i dzień, roku nie trza
U mnie (chyba) jest

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Niech mnie ktos przytuli...
Współczuję
Miałam dziś akcję samochodem, prawie mi koleś wjechał pod koła

Gabs

Vril, Cathy

Grypa... w piątek się zaszczepiłam, nie jestem do końca przekonana, czy miało to sens, ale już trudno. Ręka mnie boli w każdym razie
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-01 o 18:41
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:46   #1974
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Dziekuje wszystkim, milo sie podzielic czyms z wami
Cathy moje uznanie i tez trzymam kciuki
Lemirka, ja dzis jadlam makaron - cale 50 gramow Tez lubie, dreczyc sie odstawieniem do zera nie bede ale ograniczylam znacznie.
W moim miejskim szpitalu przyjeto w tym tygodniu 5 osob z Ukrainy z grypa.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:50   #1975
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lemirka, ja dzis jadlam makaron - cale 50 gramow Tez lubie, dreczyc sie odstawieniem do zera nie bede ale ograniczylam znacznie.
a na jakiej diecie jesteś?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
ale to właśnie chodzi o tą zwykłą grypę... na Ukrainie podobno jest 185 tys. osób chorych na grypę.
http://wiadomosci.onet.pl/2070285,12...rypy,item.html

myślałam że świńska - a się okazuje że ta i ta
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:03   #1976
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a na jakiej diecie jesteś?
Mniej zrec
Glowne zalozenia (u mnie) - zmniejszyc porcje (tzn. nie przejadac sie ale jesc powoli - polecam paleczki, ja je uwielbiam i przestac przy pierwszym pisku zoladka "dosc" - po tygodniu sie zoladek przyzwyczaja i nie zjadlo by sie juz tyle co wczesniej), zero podjadania miedzy posilkami, czyli przegrychy przed kompem i tv odpadaja zupelnie i prawie zero slodyczy. Jakos pozywnienia nie zmienilam, bo zdrowo sie odzywiam od dawna (poza tym pociagiem do slodyczy). Kalorie policzylam sobie kiedys tylko raz, zapamietalam ogolne proporcje w podstawowych produktach i sie tego trzymam. Polecam, pomaga sie trzymac z daleka od kalorycznych potworow, typu frytki, zawiesiste sosy do miesa czy dokladka ciasta
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:20   #1977
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

wróciłam
też wymarzłam a potem się objadłam babciną pomidorówką

Rzabba, ja tez tak mam, tyle, że oprócz bólu głowy potrafi się skończyć wymiotami

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

zachciało mi się cieni w kolorach sztormowego niebieskiego, granatu - do niebieskich oczu, niebiesko-szarych w zasadzie
jakiś typy?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:27   #1978
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wróciłam
też wymarzłam a potem się objadłam babciną pomidorówką

Rzabba, ja tez tak mam, tyle, że oprócz bólu głowy potrafi się skończyć wymiotami

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

zachciało mi się cieni w kolorach sztormowego niebieskiego, granatu - do niebieskich oczu, niebiesko-szarych w zasadzie
jakiś typy?
EDM Anna Karenina,Beach Towel
Pure Luxe Indigo
EGM Electric Lights
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:34   #1979
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wróciłam
też wymarzłam a potem się objadłam babciną pomidorówką

Rzabba, ja tez tak mam, tyle, że oprócz bólu głowy potrafi się skończyć wymiotami

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

zachciało mi się cieni w kolorach sztormowego niebieskiego, granatu - do niebieskich oczu, niebiesko-szarych w zasadzie
jakiś typy?
MAD - Peridot Stone, Vibe, Timeless, Twisted, Stability, Blue Metal
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:45   #1980
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
MAD - Peridot Stone, Vibe, Timeless, Twisted, Stability, Blue Metal
Masz je moze w swoich zasobach?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.