Płyny micelarne - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 10:30   #211
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Płyny micelarne

Dla mnie idealem jest Sebium H2O Boiodermy.Używałam Vivhy , La Roche , lecz to Bioderma najlepiej służy mojej skórze. Zużyłam już 3 butelki 500 ml i nie wyobrażam sobie oczyszczania bez niego. Złuszczam się Brevoxylem, więc mycie wodą odpada ( wtedy moja twarz wygląda jak rodzynek i zaczyna się fatalnie łuszczyć, a przy myciu twarzy tylko tym micelem jest idealnie: jest nawilżona , do tego stopnia że czasem nie wymaga nawet kremowania. Zmywam nim także makijaż oczu , choć producent pisze żeby po zmyciu oczu spłukać go. Ja nie spłukuję bo nie zauważyłam żeby to jakoś negatywni wpływało na skóre wokół oczu: nie podrażnia mnie wcale.
Minusem jest cena : w Poznanskich aptekach cena to około 65-69 zł za 500 ml. Wczoraj udalo mi się kupić w promocji za 50 zł ( przy zakupie 2 produktów drugi za pół ceny, normalnie flaszka kosztuje 68 , więc za dwa zapłaciłam 102 zł)
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 08:11   #212
nolenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez saliimalii Pokaż wiadomość
Również jestem świeżą wizażanką, prześledziłam cały wątek dot. miceli i zastanawiam się, który z nich byłby dla mojej skóry najlepszy. I tu proszę dziewczyny o pomoc, nie stosowałam do tej pory płynów micelarnych. Mój demakijaż do tej pory polegał na myciu twarzy mleczkiem i tonikiem a to z tego względu że mam cerą baaaaaaaaardzo suchą, typowy suszek :-( trudno ją zapchać. Od pewnego czasu mam wrażenie że moja skóra jest jakaś niedomyta, nie jest odpowiednio doczyszczona, może to już kwestia wieku ... Spróbowałam kilku żeli przy wieczornym demakijażu ale rano skóra była ściągnięta i zaczerwieniona. Zastanawiam się więc nad płynem micelarnym. Z przeczytanych tu opinii biorę pod uwagę AA Ultra Nawilżanie/ AA Oceanic Aqua Ice - czy dobrze?????????? , będę wdzięczna za wszystkie rady

Nie znam się na cerze suchej bo niestety moja cera jest zupełnym przeciwieństwem- jest tłusta. Jednak zasugerowałabym płyn biodermy. Jest teraz w promocji w superpharm 2x250ml za 39,99. Jest do cery wrażliwej. A wychodzę z założenia, że skoro Twoja cera po umyciu żelem jest zaczerwieniona to jest wrażliwa. Może warto spróbować? Co do AA nie wypowiem się, ponieważ w ogóle nie stosuje tych kosmetyków.
Aktualnie testuję płyn Planet System ale do cery tłustej. W sumie minął już tydzień i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Dobrze oczyszcza, nie zatyka porów, nawilża. A co najważniejsze moja cera przystopowała z wydzielaniem sebum! Zatem polecam
nolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:11   #213
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Płyny micelarne

Cześć dziewczyny, dzięki za wszystkie opinie , w sumie zakupiłam już AA Ultra Nawilżanie i stosuję od trzech dni... póki co jest ok.
Jeśli chodzi o biodermę to trochę zraziłam się opiniami na KWC ( że wysusza), nolenka jednak rozejrzę się za tą biodermą w promocji (też jestem z warsz.), a może lepiej na poczętek wyproszę w mojej aptece o próbkę.
whitebeth zastanawiałam się nad brevoxylem ale boję się że zbyt ostro potraktuje moją buźkę, nie mam dużych wykwitów ale małe zaskórniki, podskórne krostki, w ogóle nie wiem co znaczy słowo -trądzik- nigdy go nie miałam.
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:07   #214
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Płyny micelarne

Hej
Chciałabym zakupić sobie jakis produkt do demakijażu i zastanawiam sie co jest lepsze mleczko czy plyn miceralny? Zalezy mi na tym, aby cera nie byla podrazniona( mam skore b. wrazliwa), jednoczesnie mam sklonnosc do wypryskow, dlatego obawiam sie, ze mleczko moze mnie zapchac. Wlasciwie jestem bardziej za plynem miceralnym, ale slabo sie na tym znam i nie wiem czy to dobry wybor. Licze na Wasze rady
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:52   #215
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Płyny micelarne

Black Vinyl: ja też mam skórę bardzo skłonną na zapychanie i wszystkie mleczka bez wyjątków powodują u mnie wysypy. Natomiast płyn micelarny sprawdza się świetnie i nawet nie muszę go spłukiwać, także z pewnością jest to dobry wybór
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:10   #216
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Płyny micelarne

Przejrzalam troche forum i coraz bardziej sie przekonuje do plynow miceralnych . Czy taki plyn mozna pozniej zmyc mydlem czy to bedzie juz przesada ( tzn. chodzi mi o to czy skora sie jakis szczegolnie nie wysuszy/podrazni ?)
Jezeli chodzi o jakis konkretny produkt to nie stac mnie na cos drogiego, dlatego przymierzam sie do plynu AA Ultra nawilzanie, moze cos innego w tym przedziale cenowym?
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:08   #217
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Płyny micelarne

W podobnej cenie jest Dax Cosmetics i chyba Ziaja ma też micela .
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 13:11   #218
Kiciolda
Raczkowanie
 
Avatar Kiciolda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Black Vinyl Pokaż wiadomość
Czy taki plyn mozna pozniej zmyc mydlem czy to bedzie juz przesada ( tzn. chodzi mi o to czy skora sie jakis szczegolnie nie wysuszy/podrazni ?)
W żadnym wypadku nie wolno zmywać płynu micelarnego - bo i po co?
Gdybyś tak zrobiła, to byłoby tak, gdybyś nałożyła na twarz doskonały kosmetyk i natychmiast usunęła go wodą z mydłem - czyli skóra wysuszy się i podrażni od wody z mydłem!
Płyn micelarny jest uniwersalnym kosmetykiem do demakijażu i jeśli będziesz go stosować prawidłowo, to absolutnie nic więcej nie jest potrzebne.

Jeśli masz cerę skłonną do podrażnień, to nie powinnaś używać mydła do twarzy, bo wciąż będziesz miała problemy ze skórą.
__________________
Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach i kontaktach. Phil Bosmans
Kiciolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 06:53   #219
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Płyny micelarne

Mnie również niedawno zaczęły interesować płyny micelarne. Mam bardzo suchą cere i waham się między AA ultra nawilżanie, a Perfectą. Co lepiej nawilża?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:05   #220
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Płyny micelarne

A jak jest z tonikami ? Czy po micelu nie trzeba już przecierać twarzy tonikiem ? Tonik ponoć przygotowuje skórę do właściwego przyjęcia kosmetyku pielęgnacyjnego, przywraca skórze właściwe ph. To jak to jest ??? Płyn micelarny załatwia już wszystko ?
madzia.a również mam skórę suchą i w dodatku wrażliwą, od ponad miesiąca używam micela z AA Ultra ... i jest w pożądku, mnie nie wysusza. Z Daxa nie używałam więc nie mogę porównać.
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski

Edytowane przez saliimalii
Czas edycji: 2010-03-20 o 09:08
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:14   #221
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Mnie również niedawno zaczęły interesować płyny micelarne. Mam bardzo suchą cere i waham się między AA ultra nawilżanie, a Perfectą. Co lepiej nawilża?
Akurat teraz używam micela Perfecta i muszę go pochwalić. Mam suchą skórę, a płyn jej nie wysusza a wręcz dodatkowo nawilża. Ma ładny nienachalny zapach i rozsądną cenę Wcześnie używałam Bioderma Sensibio i też mi pasował, ale zrezygnowałam z niego z uwagi na cenę Poszukałam czegoś tańszego i póki co jestem zadowolona Myśłałam jeszcze na Ziają Sopot Spa, ale czytałam na KWC że może szczypać, więc postawiłam na Perfectę.
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 23:06   #222
Kiciolda
Raczkowanie
 
Avatar Kiciolda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez saliimalii Pokaż wiadomość
A jak jest z tonikami ? Czy po micelu nie trzeba już przecierać twarzy tonikiem ? Tonik ponoć przygotowuje skórę do właściwego przyjęcia kosmetyku pielęgnacyjnego, przywraca skórze właściwe ph. To jak to jest ??? Płyn micelarny załatwia już wszystko ?
madzia.a również mam skórę suchą i w dodatku wrażliwą, od ponad miesiąca używam micela z AA Ultra ... i jest w pożądku, mnie nie wysusza. Z Daxa nie używałam więc nie mogę porównać.
Na kursie wizażu dowiedziałam się, że jeśli używasz płynu micelarnego, to tonik jest zbędny, a nawet byłoby bezsensem zmywać "micela" tonikiem.
Równie dobrym (podobno) płynem do demakijażu i pielęgnacji twarzy, są płyny dwu- i trzy-fazowe. - Nie używałam, więc nie mogę potwierdzić, ale tak mówiła wizażystka.
__________________
Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach i kontaktach. Phil Bosmans
Kiciolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:01   #223
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Płyny micelarne

szukam opinii o micelu Delii- na razie spotkałam jedną, pozytywną
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:46   #224
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Płyny micelarne

o ten ci chodzi płyn Delii?
ja byłam z niego zadowolona, nie szczypał w oczy, co jest dla mnie ogromną jego zaletą, bo niektóre płyny micelarne powodowały że oczy mi bardzo łzawiły
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 10:24   #225
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Płyny micelarne

Kupiłam płyn micelarny z Dax Perfecta i jestem zadowolona W Rossmanie, w promocji zapłaciłam 8.5 Nie ściąga i nie wysusza suchej skóry, dobrze zmywa makijaż (jest 100 razy lepszy od mleczek do demakijażu- to mój pierwszy micel) i pęknie pachnie- moim zdaniem pachnie bananami
Mocno podkreślam oczy i w tym przypadku nie radzi sobie najlepiej, ale spodziewałam się tego. Narazie do demakijazu oczu używam płynu dwufazowego z Loreala, który jest najlepszy jaki do tej pory miałam, kosztuje jednak 20 zł. Ze względu na cene zamiennie używam dwufazy z ziaji, ale jednak to nie jest to.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2010-03-25 o 10:27
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:47   #226
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
o ten ci chodzi płyn Delii?
ja byłam z niego zadowolona, nie szczypał w oczy, co jest dla mnie ogromną jego zaletą, bo niektóre płyny micelarne powodowały że oczy mi bardzo łzawiły
tak o ten, dzięki teraz pozostaje go tylko upolować- tylko gdzie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:38   #227
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Płyny micelarne

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie biodermy sensibio, mam nadzieję, że nikt nie nakrzyczy, że to nie ten wątek wczoraj znalazłam ten płyn na allegro w cenie 25zł - jak dla mnie podejrzanie tanio...sprzedająca twierdzi, że sprzedaje, bo dostała dwa takie micele na prezent i jednego się pozbywa.Nie wiem, czy zaryzykować...Co o tym myślicie? Bardzo chciałabym mieć ten płyn, naczytałam się wielu pochlebnych rzeczy, jednak cena w aptece odstrasza
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:37   #228
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie biodermy sensibio, mam nadzieję, że nikt nie nakrzyczy, że to nie ten wątek wczoraj znalazłam ten płyn na allegro w cenie 25zł - jak dla mnie podejrzanie tanio...sprzedająca twierdzi, że sprzedaje, bo dostała dwa takie micele na prezent i jednego się pozbywa.Nie wiem, czy zaryzykować...Co o tym myślicie? Bardzo chciałabym mieć ten płyn, naczytałam się wielu pochlebnych rzeczy, jednak cena w aptece odstrasza
Podzieliłam się swoimi obawami odnośnie Twojego wpisu na innym wątku. Myślę, że nie ma sensu dublować wpisów i wrzucać ich " tu i tam ".

W każdym razie uważam, że zakupy na All są ryzykowane pod tym względem i sama musisz podjąć decyzję czy warto to ryzko podejmować.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:00   #229
Karciaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karciaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78
Dot.: Płyny micelarne

chciałabym sobie kupić płyn micelarny z ziaji sopot spa. Tylko że on jest do skóry po 30 ;/ a ja mam 18 lat. Myślicie że może mi w jakiś sposób zaszkodzic?
Karciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 14:34   #230
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Karciaaaa Pokaż wiadomość
chciałabym sobie kupić płyn micelarny z ziaji sopot spa. Tylko że on jest do skóry po 30 ;/ a ja mam 18 lat. Myślicie że może mi w jakiś sposób zaszkodzic?
Nie sadze tymbardziej,ze kosmetyki dobieramy do potrzeb skory a nie wieku
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:45   #231
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie sadze tymbardziej,ze kosmetyki dobieramy do potrzeb skory a nie wieku
racja
Ja go używam, no ale mi do 30 to już bardzo blisko

Z moich doświadczeń:
Ziaja Sopot - ok, zużyłam już z 10 butli (także ze względu na niską cenę)
AA - w ogóle mi nie podpasował, skóra była ściagnięta
Miraculum - njlepszy. Buźka po nim gładka, nawilżona - aż się sama co chwilę "miziałam". Ile on u was kosztuje?

(aha-cerę mam suchą, wrażliwą)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:01   #232
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Płyny micelarne

U mnie najlepiej spisuje sie zel micelarny Rosaliac LRP,Effaclar LRP,Nuxe seria 3 Rose czy jakos tak Vichy idealnie koi oczy.
Ciekawi mnie za to nowy micel Eveline ale poki co nie moge go nigdzie namerzyc podobnie jak Delie,zostaje tylko net.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:28   #233
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Płyny micelarne

Hej
Zakupilam plyn miceralny AA ultra nawilzanie, stosuje go juz prawie miesiac i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie podraznia, nie wysusza, jest w przystepnej cenie. Dokladnie zmywa makijaz.
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:50   #234
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Płyny micelarne

A może ktoś widział już w sklepie ten jaśminowy Ziaji?
http://www.wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci/Jasmin-w-kremie
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 15:17   #235
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Płyny micelarne

Dzień dobry Chciałabym zaczać używać micela do demakijażu zamiast 'tradycyjnego' mleczka - mam skórę mieszaną, ale wrażliwą. i tu się zaczyna problem: zazwyczaj pielęgnacja po zmyciu (a nie maluję się na 'full', dopiero siedemnastka) wyglądała tak: delikatny żel, tonik, krem. A ty słyszę: po micelu już nic, tylko krem. Czy to nie będzie wzmagało tworzenia się zaskórników, których szczerze nienawidzę, a mam z nimi problem?
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 18:05   #236
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dzień dobry Chciałabym zaczać używać micela do demakijażu zamiast 'tradycyjnego' mleczka - mam skórę mieszaną, ale wrażliwą. i tu się zaczyna problem: zazwyczaj pielęgnacja po zmyciu (a nie maluję się na 'full', dopiero siedemnastka) wyglądała tak: delikatny żel, tonik, krem. A ty słyszę: po micelu już nic, tylko krem. Czy to nie będzie wzmagało tworzenia się zaskórników, których szczerze nienawidzę, a mam z nimi problem?
śmiało micel i krem

Ja za to mam pytanie z trochę innej beczki- ostatnio kupiłakm żel micelarny w Biedronce (jakaś taka całe seria była). Jest super, twarz po nim taka jędrno-nawilżona, naprawdę fajnie - ale jest na nim napisane,żeby go zmywać
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 07:06   #237
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
śmiało micel i krem

Ja za to mam pytanie z trochę innej beczki- ostatnio kupiłakm żel micelarny w Biedronce (jakaś taka całe seria była). Jest super, twarz po nim taka jędrno-nawilżona, naprawdę fajnie - ale jest na nim napisane,żeby go zmywać
Na żelu Tołpy o prawie tym samym składzie (różnią się tylko jednym ekstraktem) jest napisane,że nie trzeba zmywać. Może więc producent opakowania użył standardowej formuły używania nie zgłębiając się co jest w środku
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 16:36   #238
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
śmiało micel i krem

Ja za to mam pytanie z trochę innej beczki- ostatnio kupiłakm żel micelarny w Biedronce (jakaś taka całe seria była). Jest super, twarz po nim taka jędrno-nawilżona, naprawdę fajnie - ale jest na nim napisane,żeby go zmywać

Dziękuję za odpowiedź - kupiłam różany ziaji i pluje sobie w brodę że wcześniej nie spróbowałam miceli - żadnego uczucia tłustości, jak po mleczku, buzia jak pupcia niemowlaczka
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 20:00   #239
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Płyny micelarne

Cytat:
Napisane przez Amanda:) Pokaż wiadomość
Na żelu Tołpy o prawie tym samym składzie (różnią się tylko jednym ekstraktem) jest napisane,że nie trzeba zmywać. Może więc producent opakowania użył standardowej formuły używania nie zgłębiając się co jest w środku
dzięki.
Spróbuję nie zmyć - zobaczę, co będzie.
Szkoda mi pozbywać się teo uczucie nawilżenia Naprawdę skóra jest po nim super
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 01:53   #240
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Płyny micelarne

Wynalazłam taka nowosc, która prezentuje sie zachecajaco. Przydałaby sie tylko wypowiedz kogoś obeznanego w micelach, czy rzeczywiscie ma szanse pełnic dobrze ta funkcje? Ja sie akurat nie znam na tym jakie składniki okreslaja "micelarność" . Ale zauwazyłam, ze skład jest baaardzo podobny do Biodermy Sensibio- widocznie był tworzony celowo jako tanszy odpowiednik lidera rynku.

Barbra Care Skin Expert, płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Skład:
Aqua, Propylene Glycol, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Betaine, Cucumis Sativus Fruit Water, Cucumis Sativus Juice, Panthenol, Allantoin, Cetrimonium Bromide, Disodium EDTA.


125 ml/ ok. 12 zł


-----

Bioderma Sensibio H2O

Skład:
Aqua, PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-05 o 02:05
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-30 10:49:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.