Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 19:50   #4051
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam ale sie rozpisałyście dziewczyny,ale czytam i podziwiam.nie bede wymieniała po kolei napisze w skrócie te doczepiane włoski ekstra laseczki wyglądacie.pazurki też ładniutkie ja tez lubie taki naturalny maniciur.a ja dziś byłam w rossmanie i...kusiło mnie kupic farbe loreala viking ale niee musze sie powstrzymac sie i troszke je zregenerowac kupiłam sobie tabletki capivit piękne włosy i odżywke z pantine zamówie na allegro też latte.mam nadzieje ze troszke odżyją.Prosze tylko napiszcie gdzie kupujecie olejek kokosowy albo jakaś oliwke do włosów?WSTAWIŁAM FOTKE WŁOSÓW dziś z rana zrobiona umyte oczywiście nie prostowane,jakoś sobie spiełam i przezyłam ten dzień,myslicie ze moge chodzić w tym kolorku chyba nie ma tragediii:confu sed:

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-01 o 19:57
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:53   #4052
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia a jakiego białego żelu używasz? Bo bardzo fajny kolorek?
Ja znów bez krzywej c nie mogę. Nie mówię że ma być jak mount everest
ale musi być bo wtedy pazurki wytrzymują większe uderzenia. A przy mojej długości ma to już ogromne znaczenie.
Ładny frenczyk, chociaż ja nie przepadam ale do szkoły ok.
Włoski nie są jakieś tragiczne ale skoro używasz dość często prostownicy to może zabezpieczaj je dodatkowo np. odżywką bez spłukiwania żeby nawilżać dodatkowo.
Ja jak uzupełniam to matuję górną warstwę, spiłowuję różnicę i dolewam żel i przeciągam na górną warstwę. Nabłyszczam i gotowe.

Adzi0 jajko daje podstawę budulcową włosa czyli białko-keratynę. Dlatego odbudowuje włosy. Oliwki mogą je jedynie nawilżyć i uelastycznić ale ich nie odbudują.
Dlatego ja wolę majonez- mam 2 w 1, albo serek homo.

małolata no niestety jak masz tak ciemne włosy to bez podkładu się nie obejdzie. I ta twoja fryzjerka dziwna jakaś że próbowała farbą z wodą 9%. Widać luki w jej wykształceniu, bo woda 9% pojaśnia włosy o max 3 tony a jeśli ty masz 5 to otrzymałaś poziom 7 a nie 12 jaki miała farba.
Nawet jakby dała wodę 12% to otrzymałaby max poziom 9-10.
Także do tej farby tylko rozjaśniacz a potem zapienianie innej rady nie ma.

Agatau ja bym powiedziała że ty masz odrost taki na poziomie jasnej 6 więc wcale nie taki łatwy do rozjaśnienia. Do tego z popielatych włosów prawie zawsze wychodzą rude przebłyski i pozostaje nie rozjaśniony czerwony barwnik. Dlatego nawet popielate farby wychodzą na odroście ciepło.

Yattamanka może masz przeciążone włoski? Tak może się dziać gdy je się za bardzo obciąża kosmetykami i pielęgnacją. Tworzy się tzw. depozyt substancji, osiada na łodydze włosa i odpowiada za brzydki wygląd. Jest to równie negatywne jak nie dbanie o włosy, dlatego nie wolno przesadzać.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-01 o 20:01
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:02   #4053
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jakieś pomysły czemu moje włoski takie dziwne?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:02   #4054
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam ale sie rozpisałyście dziewczyny,ale czytam i podziwiam.nie bede wymieniała po kolei napisze w skrócie te doczepiane włoski ekstra laseczki wyglądacie.pazurki też ładniutkie ja tez lubie taki naturalny maniciur.a ja dziś byłam w rossmanie i...kusiło mnie kupic farbe loreala viking ale niee musze sie powstrzymac sie i troszke je zregenerowac kupiłam sobie tabletki capivit piękne włosy i odżywke z pantine zamówie na allegro też latte.mam nadzieje ze troszke odżyją.Prosze tylko napiszcie gdzie kupujecie olejek kokosowy albo jakaś oliwke do włosów?WSTAWIŁAM FOTKE WŁOSÓW dziś z rana zrobiona umyte oczywiście nie prostowane,jakoś sobie spiełam i przezyłam ten dzień,myslicie ze moge chodzić w tym kolorku chyba nie ma tragediii:confu sed:
pewnie, ze nie ma tragedii nic sie nie martw, poodzywiaj troche, mocno ponawilzaj i bedzie dobrze glowa do gory.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:08   #4055
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hope magda ja też myślę ze nie ma tragedii, za bardzo przeżywasz dziewczyno

Yatta dopisałam w poprzednim do ciebie.
Doczytaj.
napisz jak je pielęgnowałaś przez ostatni tydzień dokładnie ile razy myte, czym, jakie odżywki, maski oleje itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:15   #4056
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hope magda ja też myślę ze nie ma tragedii, za bardzo przeżywasz dziewczyno

Yatta dopisałam w poprzednim do ciebie.
Doczytaj.
napisz jak je pielęgnowałaś przez ostatni tydzień dokładnie ile razy myte, czym, jakie odżywki, maski oleje itp.
Staram się codziennie myć bo używam ampułek radicala a po nim włosy wyglądają jakby były przetłuszczone. Oprócz tego co drugi dzień olej kokosowy. Po umyciu kładę maskę timotei dla blondasków (plus po zmyciu maski zawsze odzywka bez spłukiwania joanny z miodem i cytryna) , następnego dnia po myciu maskę shaumy z masłem shea i czymś tam, trzeciego dnia po umyciu tylko odżywka, czwartego dnia po umyciu Wax dla blondasków i potem 5 dnia od nowa kółeczko.
Tak chciałam by były piękne i lśniące, czyżbym przegieła ?:/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:19   #4057
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee No właśnie tez poczytałam ale chyba szalu nie robi.Widziałam w niemiekim Rossmanie takie ampułki do kupienia na sztuki ale za to ampułka jest taka duża jak te trzy razem wzięte i do każdego problemu co tyczy się włosów.Moze wypróbuje tamte najpierw.

Banny
Dzieki kochana.Ja wlewam dwa żółtka i oliwę 1:1 do buteleczki po farbce,zakręcam i mieszam.Świetnie się sprawdza w dozowaniu.W sumie to takie same składniki jak w majonezie , myślisz ze takie jajo potrafi odbudować zniszczone włoski??To chyba z rok potrwa.Ale i tak jestem wytrwała i zawzięta wiedz robię.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 20:19   #4058
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

gdzie kupujecie olej kokosowy?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:22   #4059
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam ale sie rozpisałyście dziewczyny,ale czytam i podziwiam.nie bede wymieniała po kolei napisze w skrócie te doczepiane włoski ekstra laseczki wyglądacie.pazurki też ładniutkie ja tez lubie taki naturalny maniciur.a ja dziś byłam w rossmanie i...kusiło mnie kupic farbe loreala viking ale niee musze sie powstrzymac sie i troszke je zregenerowac kupiłam sobie tabletki capivit piękne włosy i odżywke z pantine zamówie na allegro też latte.mam nadzieje ze troszke odżyją.Prosze tylko napiszcie gdzie kupujecie olejek kokosowy albo jakaś oliwke do włosów?WSTAWIŁAM FOTKE WŁOSÓW dziś z rana zrobiona umyte oczywiście nie prostowane,jakoś sobie spiełam i przezyłam ten dzień,myslicie ze moge chodzić w tym kolorku chyba nie ma tragediii:confu sed:
Przecież dobrze jest.Naprawdę ładnie i jaśniutko.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie olej kokosowy?
Ja w zielarskim z Efavitu
Olej Kokosowy 200 ml
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:24   #4060
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie olej kokosowy?
Ja kupuje u siebie w mieście w sklepie ze zdrową żywnością
A avocado, z orzechów makadamia i palmowy są w almie teraz w promocji jakby kto pytał
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:29   #4061
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzieki....troszke mnie zółty odrost denerwuje myslałam o n&e ale sama niewiem.tak wyglądaja włosy mojej siostry miała ciemne czarne po farbie pallet przez pół roku zeszła z koloru zabiegiem sciagania koloru dekoloryzacji potem rozjaśniacz i farby i ma taki kolor jak na zdjeciu.ale kosztowało ja to 1000zł.piersze wizyty 200zł potem juz 120zł u fryzjera.ja jestem dumna z siebie i z was blondyneczki ze same doszłysmy do naszych blondów.

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-01 o 20:38
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 20:37   #4062
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzieki....troszke mnie zółty odrost denerwuje myslałam o n&e ale sama niewiem.
polecam n&e 522
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:44   #4063
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatta szczerze to nie dziwie się że zaczynasz mieć problemy z wyglądem swoich włosów... Przegięłaś i to ostro.
Jak mi się zechce to mogę wam kiedyś napisać kompletny program pielęgnacji dla danego rodzaju włosów.
Ogólnie to pielęgnacja dzieli sie na podstawową- mycie, czesanie,
uzupełniającą i doraźną.
Są zasady których łamać nie należy.
Po pierwsze włosów nie powinno się myć codziennie, zwłaszcza jeśli są rozjaśniane czy farbowane. Włosy po zabiegach chemicznych zwykle przestają się przetłuszczać więc nie ma potrzeby codziennego mycia.
Codzienne mycie pozbawia włosy naturalnej ochrony czyli łoju z cebulek.
A jeżeli już ktoś musi myc codziennie to niech używa do tego celu łagodnego szamponu dla dzieci. Ja jestem w ogóle zwolenniczką stosowania szamponów dla dzieci na co dzień ponieważ nie zawierają tyle chemii i głowa nie swędzi po nich. Polecam johnsona i rossmanowski babydream. Może włosy po umyciu są tępe, ale po masce macie mega objętość i miękkość włosów i tak ma to działać. Jeśli włosy są już miękkie i gładkie po szamponie oznacza to tyle że jest przeładowany silikonami i innymi poprawiaczami.
Kolejna zasada to dobra maska po każdym myciu. Nie powinna obciążać włosów ale musi je nawilżać i ułatwiać rozczesywanie.
Odżywki zostawmy dla naturalnych niezniszczonych włosów.
Poza tym odżywki nie naprawiają uszkodzeń a jedynie je tuszuja.
Maski mamy różne. Na co dzień powinno używac się lżejszych masek, a raz w tyg. masek regenerujacych odbudowujących włosy. Stosowanie ich częściej spowoduje obciążenie włosów objawiające sie przetłuszczaniem, gorszym wyglądem, matowością i wiele innych.
Włosów rozjaśnianych staramy się nie suszyć suszarką a jak już to zimnym nawiewem.
Najlepiej by schły naturalnie. Nigdy nie kładziemy się spać z mokrymi włosami- to tez powoduje uszkodzenia, wilgotne mogą być.
Olejowanie... stosujemy w razie potrzeby, a robienie takich wielogodzinnych kuracji co drugi dzień skończy się tym że zaczną wam się tłuścić włosy albo nadmiernie uzależnione bez tego potwornie przesuszać się. Powinnyście ograniczyć się do olejowania raz w tyg.
Odżywki na końce włosów stosujemy co drugi-trzeci dzień by zabezpieczać końce, nie ma potrzeby częściej bo one i tak nam tych końcowek nie odbudują a jedynie obkleją i obciążą.
No i zawsze zabezpieczamy włosy termo preparatami przed prostownicami, lokówkami...
mam nadzieję że wszystko klarownie wyjaśniłam.
jak ktoś ma pytania śmiało.

Adzi0 jasne że odbudujesz tak strukturę włosów ale nie do końca. Pewne uszkodzenia zawsze zostają ale po takich kuracjach włoski powinny być miękkie i wizualnie grubsze.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-01 o 20:47
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:44   #4064
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny mowisz poziom 6? No i wlasnie, mocno popietale wiec mam wyjasnione ze przebija mi zawsze ciepły kolor. Dzięki za wyjasnienie

Ja rowniez Ewcia zycze Ci powodzenia w maturalnej, też byłam całkiem niedawno

Moze nalożę tę bazę i na to farbę jak polecacie, ale w moim przypadku i tak ciepły kolor będzie przebijał. Może wybiore sie do fryzjera, ale to pod koniec września dopiero. A farby kuszą jak nie wiem zawsze w Rossmanie patrze na nie kilkanaście minut jak debil

HopeMagda a co Ty masz do koloru swoich włosow? Ja widze chlodny ladny blond.

wasienka Ty emigrujesz juz na zawsze? Czy czasowo? Rozumiem że i tam bedziesz miala wizaz?

A clipy kuszą jak nie wiem, ale cały czas jednak jakby co skłaniam się na naturalki. I żele tez mnie kuszą
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:49   #4065
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

odrostu tu nie widać jest zółtawy nie spisał sie tym razem wellaton 12/1
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:50   #4066
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Y
mam nadzieję że wszystko klarownie wyjaśniłam.
jak ktoś ma pytania śmiało.

Bardzo jasno
Czyli nie myć głowy codziennie i odstawić olej (używać max 1 raz w tyg)..
ale co z maskami?
Jakie są lżejsze a jakie bardziej regenerujące?
Czy te które używam mogą być?
W sumie i tak już wszystkie mi się kończą więc ewentualna zmiana nie będzie mi wadzić Także jak coś chces zmi zalecić to śmiało
Mam zamiar kupić dolce anti-age, ale ciągle brak czasu - jutro mam nadzieję w końcu kupię i jedwab biosilka chciałam kupić - czy już darować sobie ten jedwab?

No i dziękuję, że się tak rozpisałaś w wyjasnieniu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:51   #4067
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau dla mnie to jest 6 ale wszystko zależy od danej palety farb z firmy którą chce się użyć bo oni różnie kwalifikują kolory. No i odrost zawsze jest ciemniejszy a więc włosy ogółem masz pewnie na poziomie 7.
Nie zawsze wybije ci ciepły kolor. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni który ci to wytonuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:55   #4068
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta szczerze to nie dziwie się że zaczynasz mieć problemy z wyglądem swoich włosów... Przegięłaś i to ostro.
Jak mi się zechce to mogę wam kiedyś napisać kompletny program pielęgnacji dla danego rodzaju włosów.
Ogólnie to pielęgnacja dzieli sie na podstawową- mycie, czesanie,
uzupełniającą i doraźną.
Są zasady których łamać nie należy.
Po pierwsze włosów nie powinno się myć codziennie, zwłaszcza jeśli są rozjaśniane czy farbowane. Włosy po zabiegach chemicznych zwykle przestają się przetłuszczać więc nie ma potrzeby codziennego mycia.
Codzienne mycie pozbawia włosy naturalnej ochrony czyli łoju z cebulek.
A jeżeli już ktoś musi myc codziennie to niech używa do tego celu łagodnego szamponu dla dzieci. Ja jestem w ogóle zwolenniczką stosowania szamponów dla dzieci na co dzień ponieważ nie zawierają tyle chemii i głowa nie swędzi po nich. Polecam johnsona i rossmanowski babydream. Może włosy po umyciu są tępe, ale po masce macie mega objętość i miękkość włosów i tak ma to działać. Jeśli włosy są już miękkie i gładkie po szamponie oznacza to tyle że jest przeładowany silikonami i innymi poprawiaczami.
Kolejna zasada to dobra maska po każdym myciu. Nie powinna obciążać włosów ale musi je nawilżać i ułatwiać rozczesywanie.
Odżywki zostawmy dla naturalnych niezniszczonych włosów.
Poza tym odżywki nie naprawiają uszkodzeń a jedynie je tuszuja.
Maski mamy różne. Na co dzień powinno używac się lżejszych masek, a raz w tyg. masek regenerujacych odbudowujących włosy. Stosowanie ich częściej spowoduje obciążenie włosów objawiające sie przetłuszczaniem, gorszym wyglądem, matowością i wiele innych.
Włosów rozjaśnianych staramy się nie suszyć suszarką a jak już to zimnym nawiewem.
Najlepiej by schły naturalnie. Nigdy nie kładziemy się spać z mokrymi włosami- to tez powoduje uszkodzenia, wilgotne mogą być.
Olejowanie... stosujemy w razie potrzeby, a robienie takich wielogodzinnych kuracji co drugi dzień skończy się tym że zaczną wam się tłuścić włosy albo nadmiernie uzależnione bez tego potwornie przesuszać się. Powinnyście ograniczyć się do olejowania raz w tyg.
Odżywki na końce włosów stosujemy co drugi-trzeci dzień by zabezpieczać końce, nie ma potrzeby częściej bo one i tak nam tych końcowek nie odbudują a jedynie obkleją i obciążą.
No i zawsze zabezpieczamy włosy termo preparatami przed prostownicami, lokówkami...
mam nadzieję że wszystko klarownie wyjaśniłam.
jak ktoś ma pytania śmiało.

Adzi0 jasne że odbudujesz tak strukturę włosów ale nie do końca. Pewne uszkodzenia zawsze zostają ale po takich kuracjach włoski powinny być miękkie i wizualnie grubsze.
Nie no moim skromnym zdaniem sądzę ,ze Ty powinnaś książkę napisać.Na pewno pierwsza ja zakupie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:57   #4069
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Na początek zmień szampon.
Wtedy zobaczysz co naprawdę robią z twoimi włosami dane maski bez oszukanego efektu po szamponie.
Timotei i gliss kur możesz stosować co mycie są ok. To są maski lekkie.
Maski ciężkie to regenerujące do stosowania 1-2x w tyg.
Na takiej masce pisze że regeneruje po prostu, ma ona cięższy skład i może obciążać włosy.
Z lekkich lubię dove do rozjaśnianych, herbala nawilżenie, loreala czerwoną do farb.
Z ciężkich dolce anti age.
Myślę że jak się zastosujesz do moich rad to lepiej będą wyglądać twoje włosy.
Biosilk jak najbardziej ale raczej jako ochrona końcówek przed prostowaniem i termo i nie częściej niż raz do mycia a nie na co dzień.


Adzio po co mam to publikować jak to jest w moim podręczniku? Wystarczy się tego tylko nauczyć...i wprowadzić w życie.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-01 o 20:59
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 21:25   #4070
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Na początek zmień szampon.
Wtedy zobaczysz co naprawdę robią z twoimi włosami dane maski bez oszukanego efektu po szamponie.
Timotei i gliss kur możesz stosować co mycie są ok. To są maski lekkie.
Maski ciężkie to regenerujące do stosowania 1-2x w tyg.
Na takiej masce pisze że regeneruje po prostu, ma ona cięższy skład i może obciążać włosy.
Z lekkich lubię dove do rozjaśnianych, herbala nawilżenie, loreala czerwoną do farb.
Z ciężkich dolce anti age.
Myślę że jak się zastosujesz do moich rad to lepiej będą wyglądać twoje włosy.
Biosilk jak najbardziej ale raczej jako ochrona końcówek przed prostowaniem i termo i nie częściej niż raz do mycia a nie na co dzień.


Adzio po co mam to publikować jak to jest w moim podręczniku? Wystarczy się tego tylko nauczyć...i wprowadzić w życie.
Dziękuję kochana na pewno się zastosuję
Ale czemu szampon zmieniać? Nie zawiera silikonów. W sumie to używam go bo miał pomóc w rośnięciu włosów. Ale chyba faktycznie przerzucę się na ten polecany przez Ciebie j&j dla bobasów..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:30   #4071
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatta jak nie ma silikonu to dobrze... a możesz dać do niego linka w kwc? sprawdzę jego skład.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:33   #4072
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta jak nie ma silikonu to dobrze... a możesz dać do niego linka w kwc? sprawdzę jego skład.

Oczywiście Proszę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...slabionych.htm
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:42   #4073
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nie jest źle ale zawiera sls i alkohol więc może wysuszać włosy, powodować ich sztywność i szorstkość.
Myślałam że może czegoś gorszego używasz ...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:52   #4074
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie jest źle ale zawiera sls i alkohol więc może wysuszać włosy, powodować ich sztywność i szorstkość.
Myślałam że może czegoś gorszego używasz ...
A czemu miałabym używać czegoś gorszego ? Staram się czytać na bieżąco i kupować najlepsze rzeczy w końcu na zdrowiu i kondycji (wszelakiej) nie ma co oszczędzać
No właśnie ten alkohol też mnie zmartwił :/ a co do SLS to jeszcze nie widziałam szamponu, który by tego nie miał. Zależało mi głównie na zwiększeniu wzrostu włosa, ale efektu nie widzę więc w sumie nie będzie mi żal go zmienić - choć plus dla niego bo np po syossie do farbowanych swędziała mnie głowa a po tym jest super, nic mi nie dolega
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:25   #4075
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dzieciece sa bez SLS. I niektore ziołowe tez. Ja np uzywam szamponu z apteczki babuni do włosow cienkich i wypadajacych chyba i on wg mnie lekko dziala na porost, stymuluje go. I nie obciąża wlosow, oceny na KWC ma niskie, ale dla mnie nie jest zly.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-01 o 22:28
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 23:28   #4076
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny ja już nie wiem czy nie chcę tego blondu

blond bunny jak robisz tą analizę kolorystyczną?
Chciałabym się dowiedzieć czy pasuje mi ten blondasek czy niet

ewcia mam taką długość włosków jak Ty

wstawiam jeszcze foty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 00:55   #4077
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
tak piszecie o kosmetykach których używacie a ja tak sobie myślę "co ja zrobię jak wyjadę do Anglii i nie będzie tam moich ulubionych kosmetyków?" na pewno tak będzie
no tak, kosmetyków Joanny w UK nie dostaniesz, to samo z farbami londy, i z schwarzkopfem bardzo kiepsko, bo tylko serię XXL tu dorwałam, ale za to z farb seria np nice n easy clairol'a niedostępna w PL, zreszta polecam Ci stronę www.boots.com gdzie możesz zobaczyć większość kosmetyków, boots to sklep typu rossman
co do moich włosków to je obcięłam i teraz są mega krótkie jak dla mnie, chyba z 8 lat tak krótkich włosów nie miałam , włosy jakiś tygodzień po farbowaniu, resztki balayage nadal widać ale jeszcze kilka farbowań i mam nadzieje że kolor się wyrówna
pozdrawiam
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 06:06   #4078
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka Ty emigrujesz juz na zawsze? Czy czasowo? Rozumiem że i tam bedziesz miala wizaz?
na stale broń boże! Ale też nie na krótko, wstępnie myślę że na ok. rok z krótkimi wizytami w pl ale nie mam pojęcia jak to będzie. A co to Wizażu czy tam będę miała to nie wiem, mam nadzieję że tak bo bez internetu to ja tam zginę :P
Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
no tak, kosmetyków Joanny w UK nie dostaniesz, to samo z farbami londy, i z schwarzkopfem bardzo kiepsko, bo tylko serię XXL tu dorwałam, ale za to z farb seria np nice n easy clairol'a niedostępna w PL, zreszta polecam Ci stronę www.boots.com gdzie możesz zobaczyć większość kosmetyków, boots to sklep typu rossman
no to teraz się załamałam tam nie ma połowy farb? będę musiała chyba w pl kupić kilka farb natural&easy bo mi przypasowała a nie chce znów kombinować.
A teraz pytanie do blond bunny, otóż wczoraj gdy wyrwałam sobie włosa to tak ok. 1mm między odrostem a tymi rozjasnianymi włosami miałam zafarbowane włosy samym n&e i były tylko trochę ciemniejsze od tych jasnych a dużo jaśniejsze od moich naturalnych, stąd twierdzę że mogę jako podkład używać farb rozjaśniających 2-4 tony a nie tak jak skandynawski- 4-6 co Ty na to blond bunny?

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-02 o 07:08
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 07:24   #4079
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

lifunia, ale zestaw, no no ja tam robię szczoteczką do zebów oczywiscie taką starą hehe a mieseczkę mam po dziecku- taką do kaszek hihi

clo, o ile mi wiadomo prosalon ściaga sztuczny pigment tylko, co oznacza, ze to dosc delikatny ściągacz i mogłabys uzyc nawet 2-3 razy. A potem faktycznie rozjasniacz, ale juz bez farby rozjasniającej, bo zmarnujesz włosy. Lepiej uzyc zwykłej farby, stonowac to do naturalnego blondu, pochodzic miesiac czy dwa i dopiero dalej rozjasniac. Zalecam cierpliwosc, bo włosy bedą łądne a nie że sie wykrusza potem. Bo po dkeolorz eod razu zniszczen nie widac, moga wyjsc pozniej. U mnie wyszły gdzies po pół roku stopniowo, wiec ze swojej strony namawiam Cie do stopniowego osiągania bardzo jasnego blondu.

bunny oj wiem jak to boli, gdy sie paznokiec pod spodem złamie. Ja tak długo nosiłam żelki, ze mój paznokiec pod spodem przypominał papierek i jak zdjęłam, to bez potrójnej warstwy utwardzacza nie mogłam chodzic, bo czułam jak mi 'zimno' w paznokcie. Szkoda, ze nie mam żadnego normalnego zdjecia pazurków, które nosiłam. Tez ubóstwiałam french.

Yattamanka, ja myśle, ze przekarmiasz włoski. Olejek kokosowy raz w tygodniu i juz, a nie co drugi dzien a potem odżywka bez spłukiwania? Za duzo. Bez spłukiwania ok, ale jak nie olejujesz, a po oleju jakas leciutka do spłukania. Mysle, ze tu tkwi problem. I jeszcze szampon. Oleje super spiera rzepa z joanny, inne szamponu zauwazyłam, ze mają spory problem.

wasienka, ale za to bedziesz miała dostep do lepszych kosmetyków, wiadomo że zagraniczne nieraz róznią sie znacnzie ajkością od naszych. A co do ulubionych, zawsze jakis tam zapas mozesz sobie zrobic.

ewciaoo, Twoje włoski ładnie wyglądają po wyprostowaniu, ale widac, ze trochę wysuszone. Jednak maski i olejowanie spokojnie utrzymają włoski na swoim miejscu. Widac, ze bardzo o nie dbasz. Biały blond jest strasznie wymagający. A fryzjerki zawsze gadają tak. Ja mam bardzo ładne włosy, juz teraz nikt mi nie powie, ze są zniszczone, moga wyschnac same i sa głądkie jak jedwab. A fryzjerka i tak mi powiedziała że końcóki to tragedia i suchary takie to nie ma rady trzeba obciac jak najwiecej. Nie wiem czemu słuchałam. To były suchary?! Zdjecie bez szczotki, bez suszarki. Juz je wklejałam, bo akurat innego dokłądnego nie mam. Takze nie słuchaj fryzjerek
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 07:38   #4080
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia m O matko takie piękne włoski poszły pod nóż??? Nie no moje były w znacznie gorszej formie wiedz musiałam ale Twoje były całkiem ok.No ale tak to jest z fryzjerami.Ja jak poszłam raz do salonu zapłaciłam 350 zl za położenie farbki i wstępnego (chyba rozjaśniacza)ale zaznaczając ze mam zniszczone włosy to pani do mnie mówi Nie ,nie są aż tak zniszczone jak pani sadzi.A był to dość dobry salon w Opolu.Zdradziłam wtedy moja ukochana fryzjerkę ale powiedziałam nigdy więcej, no a cena na koniec mnie zabiła .Hmmmmno i co wy na to.A naprawdę miałam gumki z włosów.To była moja ost.wizyta u fryzjera,od tamtej pory czyli 1,5 roku robię sama.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.