Skrobia ziemniaczana jako puder - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 19:51   #361
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Natko, na pewno rozjaśniająco działa przeciwtrądzikowy krem Daxa redukujący blizny i przebarwienia, ale nie mam pojęcia, jaką masz cerę i czy takie coś może w ogóle być Ci przydatne. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką pięknej cery, to bardzo przepraszam, że w ogóle coś takiego Ci zaproponowałam
Niestety, pięknej cery zdecydowanie nie posiadam
Czy ten krem można stosować na podkład? Ja potrzebuję czegoś, co rozjaśniłoby właśnie podkład, bo stosuję leczniczy Excipial, ale jest on dla mnie trochę za ciemny i różnica między twarzą a szyją bywa widoczna (zależy od oświetlenia). Myślałam o pudrze matującym, który przy okazji by mnie lekko rozjaśnił i wyrównał tę różnicę, dlatego zapytałam o skrobię.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:10   #362
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: skrobia ziemniaczana

ja miałam wypróbować i...zapomniałam . A narazie staram się nie maziać pudrami, więc chyba nie spróbuję tego narazie . A co do cynamonu-czy on coś przyciemnia? po co w ogóle cynamon?
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 12:44   #363
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
Niestety, pięknej cery zdecydowanie nie posiadam
Czy ten krem można stosować na podkład? Ja potrzebuję czegoś, co rozjaśniłoby właśnie podkład, bo stosuję leczniczy Excipial, ale jest on dla mnie trochę za ciemny i różnica między twarzą a szyją bywa widoczna (zależy od oświetlenia). Myślałam o pudrze matującym, który przy okazji by mnie lekko rozjaśnił i wyrównał tę różnicę, dlatego zapytałam o skrobię.
Aha, rozumiem... (nie wiedziałam, że ten Excipial to podkład, nigdy nie używałam).
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jakby się Dax zachował NA podkładzie. Musiałabym wypróbować.
Ale skoro chciałabyś rozjaśniać efekt podkładu, to rzeczywiście lepsze byłoby coś pudrowego do omiatania buzi. Jakiś jaśniutki puder sypki. Np. Hean rozświetlający ma taki, to nr 1 - chyba nazwa się alabastrowy. Ja mam nr 2, właśnie ten, który wymieszałam ze skrobią.
O ile dobrze pamiętam, czytałam też na KWC o jakimś pudrze sypkim transparentnym, który według jednej z Wizażanek okazał się być nie transparentnym, ale wywołującym efekt bladości właśnie. Może taki byłby nawet lepszy od nietransparentnego ultrajasnego? Jeśli uda mi się odnaleźć tę recenzję, wrzucę Ci linka.
A na wszelki wypadek spróbuj raz omieść buzię skrobią i sama oceń efekt. Chyba może się on różnić w poszczególnych przypadkach, bo jak wcześniej pisałam, ja podobno wyskrobiowana wyglądam blado. A w innym wątku gamaa twierdzi, że po nałożeniu skrobi czuje się jak gejsza
Wypróbuj.
Pozdrawiam
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 12:48   #364
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez vikuniaa
ja miałam wypróbować i...zapomniałam . A narazie staram się nie maziać pudrami, więc chyba nie spróbuję tego narazie . A co do cynamonu-czy on coś przyciemnia? po co w ogóle cynamon?
Przyciemniać nie przyciemnia.
Ale ma właściwości kosmetyczno-lecznicze, pisała o tym jedna z Wizażanek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=741498&h ighlight=cynamon#post7414 98

No i pięknie pachnie, o ile ktoś lubi ten zapach. Ja bardzo lubię
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 20:28   #365
Kuczol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: skrobia ziemniaczana

Rezczywiści skrobia ma takie działanie sprawdziłam sama po sobie Nigdy nie wychodziłam bez makijażu ale odkąd stosuję skrobię mam ładną twarz i mogę pozwolić sobie na wyjście bez tapety Co prawda mam teraz urlop i nie używałam długo mączki i powstały mi znowu jakieś pryszczole ale myślę, że jak zacznę używać znów to będę piękna i gładka.
Ale przy nakładaniu mączki ziemniaczanej uważajcie żeby nie nałożyć jej za dużo bo już parę razy miałam zwróconą uwagę (na szcęście tylko przez mojego TZ) że coś z moją twarzą nie tak ale jak nałożycie mało jest rewelaja..... Pozdrowionka
Kuczol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 17:13   #366
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: skrobia ziemniaczana

To rozjaśnianie faktycznie może zależeć od karnacji, ale, że jestem szczęśliwą posiadaczką niemal białej cery to na mnie skrobii nie widać
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:44   #367
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: skrobia ziemniaczana

Gosik, dziękuję za rady

Ostatnio przeżyłam mały szok w związku ze skrobią. Zmatowiłam nią sobie twarz, używając jej bardzo niewiele. Gołym okiem była niewidoczna, a wieczorem robiłam sobie zdjęcie z lampą błyskową i gdy je zobaczyłam, zrobiłam takie oczy Cała twarz w mące Nie wiedziałam, że to jest widoczne na zdjęciach Bez lampy błyskowej nic nie było widać, ale kiedy zobaczyłam to zdjęcie z lampą, to przeraziłam się, bo na początku myślałam, że sama z siebie jestem aż tak blada, a dopiero po paru sekundach sobie uprzytomniłam, że to skrobia
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 01:55   #368
Megi29_2005
Raczkowanie
 
Avatar Megi29_2005
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Wiadomości: 63
GG do Megi29_2005
Thumbs up Dot.: skrobia ziemniaczana

Witam wszystkich .
Przyznam że czytając ten wątek byłam zaskoczona że mąka ma tyle zastosowań ale przyznaję że dziś wypróbowałam to na sobie i efekt przeszedł moje oczekiwania !!! WOW szok! Nałożyłam samą skrobię , delikatnie za pomocą pędzla do pudru na wszcześniej położony podkład Loreala Cashmir Perfect, a potem kulkami brązującymi z avonu delikatnie wymodelowałam. Moje rozszerzone pory staly się dużo dużo mniej widoczne i cała twarz miała leciutką poświatę a mimo to była suchutka w dotyku i przmatowiona. Przetrwałam zakupy bez poprawek i sprzątkano normalnie to już bym 3 razy poprawiała tapetkę a tu nic!! po kilku godzinach leciutka porawka ale to chyba z zachwytu i próżności bardziej Dziewczyny , do tych które jeszcze nie testowały tego na sobie : sprawdzcie jak to działa ! będziecie w szoku co potrafi kartoflanka . Jestem pod wrażeniem , boję się tylko tego przesuszenia o którym pisałyście wcześniej , ach jak by to było cudnie mieć codzennie i bez przerwy taką buźkę gładziutką !! Podrawiam wszystkie stosujące mączkę i nie tylko, i dzięki za świetną radę .
Megi29_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 04:07   #369
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: skrobia ziemniaczana

Jutro od rana szukam maki ziemniaczanej
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:14   #370
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: skrobia ziemniaczana

W końcu i ja dołaczam siędo zachwytów. Skrobia jest super! Nauczyłąm się ją stosować (grubym pędzlem, malutka ilość). Nigdy nic nie zapewniło mi takiego matu i trwałości makijazu. Przyznakę jednak, że musiałam się nauczyć nią posługiwać, żeby nie robiło się ciasto na twarzy
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:42   #371
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: skrobia ziemniaczana

a ja zrobiłam sobie wersję antybakretyjną i przy okazji ciemniejszą skrobii z cynamonem. jeśli któraś z was jest zainteresowana jak to zrobiłam, że się idealnie zmieszało i nie zostają wielkie kawały cynamonu na twarzy - to nie krępować się i pytać . narazie nie napiszę bo może nie przydatna taka wiedza
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 22:53   #372
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez o000agus
a ja zrobiłam sobie wersję antybakretyjną i przy okazji ciemniejszą skrobii z cynamonem. jeśli któraś z was jest zainteresowana jak to zrobiłam, że się idealnie zmieszało i nie zostają wielkie kawały cynamonu na twarzy - to nie krępować się i pytać . narazie nie napiszę bo może nie przydatna taka wiedza
Aguś, napisz koniecznie.
Aj Cię bardzo ładnie proszę o to
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 23:30   #373
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: skrobia ziemniaczana

ok tylko uwaga bo cynamon może podrażniać.
najlepiej zrobić nie za dużo za 1 razem bo to jest strasznie męczące. (i nigdynie wiadomo czy u was się sprawdzi )
bierzesz skrobię i mieszasz ze sproszkowanym cynamonem tak żeby odcień był troszkę ciemniejszy od tego który chcesz uzyskać (pozniej wytłumaczę dlaczego)
musisz znaleźć jakiś skrawek bawełny z niewielkimi otworkami między nitkami (np skrawek starego prześcieradła) grube ścierki, gaza i pieluchy tetrowe się nie sprawdzą. w moim przypadku była to stara, sprana trochę rozdarta chusteczka do nosa. chodzi o to żeby drobinki skrobii oraz te najmniejsze cząstki sproszkowanego cynamonu dały się "przecisnąć" a te widoczne kawałeczki zostały w środku.
więc bierzesz jakieś spore naczynie (bo będzie się sypać naokoło) nasypujesz w materiał mieszankę. teraz najlepiej jest usiąść wygodnie przed tv bo trochę to trwa. lewą ręką przytrzymujesz zgnieciony materiał a prawą gnieciesz zawiniątko (cząsteczki zaczną się przeciskać przez otworki) po skończonej pracy przesypujesz do naczynka w którym trzymasz skrobię.
otrzymany puder jest troche jaśniejszy od pierwotnej "nieprzeciśniętej" wersji z oczywistych względów skrobia przeciska się prawie w całości a cynamonu sporo zostaje w materiale.

mam nadzieję że przypadie wam do gustu i jeszcze raz - uwaga bo może podrażniać - najlepiej sprawdzcie zanim się wypudrujecie
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 00:01   #374
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Jutro od rana szukam maki ziemniaczanej
nie mąki tylko skrobii i najlepiej nie ziemniaczaną tylko kukurydzianą
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:01   #375
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez yaheira
nie mąki tylko skrobii i najlepiej nie ziemniaczaną tylko kukurydzianą
przecież mąka i skrobia ziemniaczana to to samo
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:21   #376
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: skrobia ziemniaczana

ja mam porównanie między skrobią ziemniaczaną a modyfikowaną skrobią kukurydzianą dry-flo. Kupcie tę drugą, cudo.
Już nie wracam do kartoflanki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:28   #377
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja mam porównanie między skrobią ziemniaczaną a modyfikowaną skrobią kukurydzianą dry-flo. Kupcie tę drugą, cudo.
Już nie wracam do kartoflanki
Aguś, a gdzie kupiłaś dry-flo?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:39   #378
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez o000agus
przecież mąka i skrobia ziemniaczana to to samo
Skrobia ziemniaczana i mąka ziemniaczana to to samo, ale już skrobia kukurydziana i mąka kukurydziana to są dwie różne rzeczy
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:47   #379
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez beliczek
Aguś, a gdzie kupiłaś dry-flo?
Nie jestem AgąBil, ale Ci, Beliczku, odpowiem. Dziewczyny kupują ją w mazidłach - sklepie internetowym z półproduktami kosmetycznymi. Adres to mazidla.com
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 10:49   #380
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez beliczek
Aguś, a gdzie kupiłaś dry-flo?
a dokładnie tu:
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:49   #381
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez beliczek
Aguś, a gdzie kupiłaś dry-flo?
Ewunia, na mazidłach http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Kupiłam sporo rzeczy za ponad 150zł. Wczoraj dostałam przesyłkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:52   #382
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez amika79
Nie jestem AgąBil, ale Ci, Beliczku, odpowiem. Dziewczyny kupują ją w mazidłach - sklepie internetowym z półproduktami kosmetycznymi. Adres to mazidla.com
Dziękuję Amiko i Aguś Idę obejrzeć te mazidła
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 11:46   #383
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: skrobia ziemniaczana

Jak tylko przełamię lenistwo i w końcu wyjdę z domu, natychmiast kupię świerzutką skrobię i cynamonik i hop na facjatkę ...
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:07   #384
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: skrobia ziemniaczana

A ja od paru dni używam zasypki dla niemowląt I muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z efetku Jutro wypróbuję skrobie, zobaczymy co lepsze
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 13:08   #385
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: skrobia ziemniaczana

Hmmm tak czytam i czytam i stwierdzam, że macie rację Rano postanowiłam przetestować to cudo czy i mnie pomoże. Po nałożeniu fluidu zmatowiłam twarz skrobią pomieszaną z sypkim pudrem (użyłam do tego dużego pędzla) i musze powiedzieć, że do tej pory mam świeżutką buźke i taką gładziutką Coś czuję, że to będzie nieodłączny elemany możego makijażu
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 12:54   #386
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: skrobia ziemniaczana

wypisujecie tutaj o skrobii,więc i ja się wysmarowałam.I oniemiałam.Jestem zachwycona ! Nawet wyprysków nie widać.Tylko miejscami białą twarz mam,ale otrzepuje i super.Co ja bym zrobiła bez Wizazu..
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 14:23   #387
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: skrobia ziemniaczana

Stwierdzam, że skrobia jest rewelacyjna
W zeszłą sobote był wielki test, po kliku godzinach w klubie, a wiadomo tłok gorąco, świeciłam się minimalnie. To jest bezapelacyjnie KWC nie dość że kosztuje dosłownie grosze to jest świetny.
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:43   #388
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że skrobia jest rewelacyjna
W zeszłą sobote był wielki test, po kliku godzinach w klubie, a wiadomo tłok gorąco, świeciłam się minimalnie. To jest bezapelacyjnie KWC nie dość że kosztuje dosłownie grosze to jest świetny.

nie słyszałam o tym by zamiast pudru dla zmatowienia użyć skrobi, piszesz że nawet po kilku godzinach na imprezie sie nie świeciłaś, naprawdę Mam takie wrażenie że skrobia po jakimś czasie od nałożenia będzie robić plamy że złojem który powoduje śiwecenie będzie się kulać i tworzyć kluchy Miałam do czynienia z mąką ryżową stosowaną w celu wygładzenia skóry i niebardzo byłam zadowolona No więc czy ta skrobia faktycznie jest tak fenomenalna Czy nie powoduje powstawania wykwitów i czy nie zapych porów
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:49   #389
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: skrobia ziemniaczana

Mam bardzo suche cere, do tej pory do przedłużenia trwałości makijazu używałam fixatora Art Deco. I jestem z niego bardzo zadowlona. Jednak cena tych dwóch "kosmetyków" to niebo a ziemia...
Chciałam się zapytać czy ta skrobia nie wysuszy mi cery?? Bo już drugi dzień jej używam i zauważyłam suche placki, nie jestem jedhnak pewna czy to od tego...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:22   #390
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: skrobia ziemniaczana

up
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 15:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.